Wrzesień 2019

14-15.09.2019 Wrocław WDSF CompetitionSenior

VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL 2019

DSE European Championships Juveniles I+II ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior I+II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, WDSF Open Under 21 ST/LA, WDSF International Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior II ST, WDSF Open Senior III ST

21-22.09.2019 Kleczew Mistrzostwa Polski FTS

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców

Dzieci Starsze Mistrzostwa Polski Komb. 8T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Komb. 10T

28-29.09.2019 Jelenia Góra WDSF CompetitionSenior

KARKONOSZE OPEN 2019

DSE European Children Grand Prix Juveniles I+II ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Under 21 ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF International Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior III ST

28.09.2019 Ostrołęka

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Złotą Podwiązkę

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

Październik 2019

05.10.2019 Rawa Mazowiecka

Rawa Dance Festival 2019

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-11 C ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

05.10.2019 Solec Kujawski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST

06.10.2019 Rawa Mazowiecka Freestyle

Rawa Dance Festival 2019 - Turniej Tańca Nowoczesnego

do 11 Duet FREE STREET/JAZZ/MOD., do 11 Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., do 11 Mini Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., do 11 Solo FREE STREET/JAZZ/MOD., do 12 FORMACJA LA, 12-15 FORMACJA ST/LA, 12-15 Duet FREE STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Mini Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Solo FREE STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Duet FREE STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Mini Formacja FREE STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Solo FREE STREET/JAZZ/MOD., pow.15 FORMACJA LA

11-13.10.2019 Elbląg WDSF CompetitionSenior

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships

Juveniles I+II Komb. 8T, DSE European Children Grand Prix Juveniles I+II ST/LA, Juvenile I Komb. 6T, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, Junior I Komb. 10T, Junior II Komb. 10T, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Youth Komb. 10T, Under 21 ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF World Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior I ST/LA, WDSF Open Senior II ST/LA, WDSF Open Senior III ST

12.10.2019 Brodnica

VIII O.O.O.T. O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

19.10.2019 Koszalin

Puchar Regionów Polski Północnej FTS

8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B LA

19.10.2019 Koszalin GPP Ekstraklasa

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

20.10.2019 Tczew Senior

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Grodu Sambora

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

26-27.10.2019 Kwidzyn GPP Ekstraklasa

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - XX OTTS O PUCHAR BURMISTRZA KWIDZYNA

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

wwwWyniki Live

26-27.10.2019 Kwidzyn Mistrzostwa Polski FTS w klasach

Mistrzostwa Polski FTS klas "B" i "A" w stylach tanecznych

Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach A ST/LA

Listopad 2019

03.11.2019 Starogard Gdański Senior

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - IV Memoriał Edwarda Kowalke

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T

09-10.11.2019 Warszawa WDSF Competition

Polish Cup

Dzieci OPEN ST, WDSF Open Adult Adult ST

16.11.2019 Kolbudy (k. Gdańska) GPP Ekstraklasa

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS, XII OTTS Latino Cafe Cup

Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

16-17.11.2019 Paterek (k. Nakła nad Notecią) Mistrzostwa Polski FTSSenior

V KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL TAŃCA. MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I JUNIORÓW MŁODSZYCH W TAŃCACH STANDARDOWYCH I LATYNOAMERYKAŃSKICH.

Dzieci Mistrzostwa Polski ST/LA, do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy OPEN ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Senior II D ST/LA

16.11.2019 Skierniewice Mistrzostwa Polski FTSFreestyle

Mistrzostwa Polski FTS Freestyle - Skierniewice Dance Festival 2019

do 11 Duet Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., do 11 Formacja Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., do 11 Mini Formacja Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., do 11 Solo Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Duet Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Formacja Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Mini Formacja Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., 12-15 Solo Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Duet Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Duża Formacja Mistrzostwa Polski JAZZ/MOD., Dorośli Formacja Mistrzostwa Polski STREET, Dorośli Mini Formacja Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., Dorośli Solo Mistrzostwa Polski STREET/JAZZ/MOD., Solistki OPEN LA

16.11.2019 Warszawa Mistrzostwa Województwa

Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego

Dzieci Najmłodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA

17.11.2019 Skierniewice Mistrzostwa Polski FTS

Mistrzostwa Polski FTS Formacji Tanecznych -Skierniewice Dance Festival 2019

Dzieci Mistrzostwa Polski ST/LA, do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, Juniorzy Mistrzostwa Polski ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA, pow.15 B ST/LA

23-24.11.2019 Chojnice Senior

VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Chojnic Beko Dance Cup

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi OPEN ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, pow.15 C ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA

23-24.11.2019 Łomża

XXIII O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego , Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża i XV Dziecięca Gala Taneczna

do 7 H 4T, Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, Dzieci Starsze OPEN ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi OPEN ST, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Starsi OPEN ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież OPEN ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA

23.11.2019 Wrocław GPP Ekstraklasa

XVI GAR Dance Cup, Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS

do 9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 8-9 E Komb. 6T, 8-9 D ST/LA, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież+Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST, pow.15 C ST/LA

30.11.2019 Szczecinek

GRAND PRIX POLSKI W KAT. MŁODZIEŻY I MŁODZIEŻY STARSZEJ. MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, 16-18 OPEN ST/LA, 16-20 OPEN ST/LA, pow.15 C ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)
Grudzień 2019

01.12.2019 Żukowo GPP Ekstraklasa

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS. IX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Żukowa

Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

07.12.2019 Sierpc GPP Ekstraklasa

Grad Prix Polski Hollywood Cup 2019

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

08.12.2019 Kraków WDSF Competition

ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL

WDSF Open Junior I ST/LA, WDSF Open Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA

08.12.2019 Wejherowo

IV Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowo

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 D ST/LA, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 B ST/LA

14-15.12.2019 Ciechocinek GPP Ekstraklasa

Finał Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o "Puchar Burmistrza Ciechocinka"

do 7 H 3T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, Juniorzy Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

14-15.12.2019 Wałbrzych SeniorFreestyle

Międzynarodowy Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Wałbrzycha

do 11 Formacja FREE STREET/SHOW, 8-9 H 4T, 8-9 E Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 D ST/LA, 12-15 Duet FREE HH, 12-15 Formacja FREE HH, 12-15 Solo FREE HH, 14-15 B ST/LA, Dorośli Formacja FREE STREET, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Senior I A ST/LA, Senior III D ST

Luty 2020

22-23.02.2020 Konin Mistrzostwa Polski FTSSenior

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich

Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski LA, Młodzież Mistrzostwa Polski LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski LA, Senior I Mistrzostwa Polski LA, Senior II Mistrzostwa Polski LA, Senior III Mistrzostwa Polski LA

29.02.2020 Czerwińsk nad Wisłą (k. Sochaczewa)

II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Czerwińsk nad Wisłą

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

Marzec 2020

01.03.2020 Żuromin

OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Żuromin - ArtDance 2020

do 7 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

07-08.03.2020 Kołobrzeg Mistrzostwa Polski FTSSenior

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych

Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski ST, Młodzież Mistrzostwa Polski ST, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski ST, Dorośli PD Mistrzostwa Polski ST, Senior I Mistrzostwa Polski ST, Senior II Mistrzostwa Polski ST, Senior III Mistrzostwa Polski ST

14.03.2020 Ełk

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku

8-9 H 4T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

wwwWyniki LiveWyniki PDFWyniki PDF (2)

21-22.03.2020 Rumia Mistrzostwa Polski FTSSenior

MISTRZOSTWA POLSKI FTS W 10 TAŃCACH

Junior I+II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior III Mistrzostwa Polski Komb. 10T, Senior IV Mistrzostwa Polski Komb. 10T

28.03.2020 Łazy (k. Warszawy) GPP Ekstraklasa

GD DANCE SHOW 2020

Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

Kwiecień 2020

04.04.2020 Ostróda WDSF CompetitionSenior

Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA 2020

DSE European Children Grand Prix Juveniles I+II ST/LA, do 7 H 4T, 10-11 E Komb. 6T, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, DSE European Children Grand Prix Junior I+II ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, WDSF Open Senior I ST/LA, WDSF Open Senior II ST/LA, WDSF Open Senior III ST

18.04.2020 Łowicz

III Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Łowicz

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

Maj 2020

23.05.2020 Sochaczew

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

Czerwiec 2020

06.06.2020 Kobylnica (k. Słupska) GPP Ekstraklasa

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - XVII OTTS WAKACJADA TANECZNA

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

Październik 2020

10.10.2020 Kwidzyn GPP Ekstraklasa

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - XXI OTTS O PUCHAR BURMISTRZA KWIDZYNA

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

16-18.10.2020 Elbląg WDSF CompetitionSenior

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP-Polish Open Championships

Juveniles I+II Komb. 8T, DSE European Children Grand Prix Juveniles I+II ST/LA, Juvenile I Komb. 6T, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, Junior I Komb. 10T, Junior II Komb. 10T, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Youth Komb. 10T, Under 21 ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF World Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior I ST/LA, WDSF Open Senior II ST/LA, WDSF Open Senior III ST

Listopad 2020

11.11.2020 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski FTS

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w tańcach standardowych i latynoamerykańskich

Dzieci Starsze Mistrzostwa Polski ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I ST/LA

14-15.11.2020 Warszawa WDSF Competition

Polish Cup 2020

WDSF World Open Adult ST/LA

21.11.2020 Gdynia Mistrzostwa WojewództwaSenior

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA SPORTOWEGO, XIII OTTS Latino Cafe Cup

Dzieci Najmłodsze Mistrzostwa Województwa Komb. 4T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior II Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior III Mistrzostwa Województwa ST/LA

21.11.2020 Łomża GPP Ekstraklasa

Grand Prix Ekstraklasa FTS , XXIV O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego , Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża i XVII Dziecięca Gala Taneczna

Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

Grudzień 2020

12-13.12.2020 Kraków WDSF Competition

ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL

WDSF Open Junior I ST/LA, WDSF Open Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, WDSF Open Under 21 ST/LA