Maj 2020

30.05.2020 Szczecinek Zamknięcie rejestracji: czwartek, 28 maja 2020 23:59

OTTT

do 7 H 3T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 G 5T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 F Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

31.05.2020 Gdańsk Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 28 maja 2020 00:00

Black Dance Wiosna 2020

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Senior I E ST/LA

Czerwiec 2020

06.06.2020 Giżycko Zamknięcie rejestracji: czwartek, 4 czerwca 2020 23:58

XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego MAZURY 2020

do 7 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, Solistki pow.11 G Komb. 5T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

06.06.2020 Kobylnica (k. Słupska) GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: środa, 3 czerwca 2020 23:59

TURNIEJ ODWOŁANY GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - XVII OTTS WAKACJADA TANECZNA

07.06.2020 Płock Zamknięcie rejestracji: czwartek, 4 czerwca 2020 23:24

OTT FALCON 2020

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST, pow.15 D LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

13.06.2020 Nowy Targ Senior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 8 czerwca 2020 23:59

XI Turniej o Puchar prof.Mariana Wieczystego w kategoriach Senior i Hobby organizowanego w Federacji Tańca Sportowego

Dorośli II OPEN ST/LA, Senior I OPEN ST/LA, Senior HOBBY Komb. 6T, Senior I D ST/LA, Senior II OPEN ST/LA, Senior II D ST/LA, Senior III OPEN ST/LA, Senior III D ST/LA

13-14.06.2020 Nowy Targ Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 8 czerwca 2020 23:59

Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Regionów ku Pamięci Profesora Mariana Wieczystego

8-9 E Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA

13.06.2020 Rypin (k. Torunia) Zamknięcie rejestracji: czwartek, 11 czerwca 2020 23:15

OTTS ArtDance 2020 o Puchar Burmistrza Miasta Rypin i Starosty Rypińskiego

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 G 5T, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

Wrzesień 2020

26.09.2020 Brodnica Zamknięcie rejestracji: czwartek, 24 września 2020 23:59

IX OTTT I PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY

do 7 H 4T, Solistki OPEN 4T, 8-11 F Komb. 6T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 H 4T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

wwwWyniki LivePDF - PunktyPDF - Wyniki

26.09.2020 Ostrołęka Zamknięcie rejestracji: czwartek, 24 września 2020 23:59

XXXVI OTTT O ZŁOTĄ PODWIĄZKĘ

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA

27.09.2020 Płock GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 24 września 2020 23:30

Grand Prix Polski FTS FALCON 2020

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

Październik 2020

03.10.2020 Płock GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: środa, 30 września 2020 22:09

Grand Prix Polski FTS FALCON 2020

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

10.10.2020 Kwidzyn GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 5 października 2020 23:59

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS - XXI OTTS O PUCHAR BURMISTRZA KWIDZYNA

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

16-18.10.2020 Elbląg WDSF CompetitionSenior Zamknięcie rejestracji: poniedziałek, 12 października 2020 23:59

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP-Polish Open Championships

Juvenile I+II Komb. 8T, DSE European Children Grand Prix Juvenile I+II ST/LA, Juvenile I Komb. 6T, DSE European Children Grand Prix Junior I ST/LA, Junior I Komb. 10T, Junior II Komb. 10T, DSE European Children Grand Prix Junior II ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Youth Komb. 10T, Under 21 ST/LA, Rising Stars OPEN ST/LA, WDSF World Open Adult ST/LA, WDSF Open Senior I ST/LA, WDSF Open Senior II ST/LA, WDSF Open Senior III ST

24.10.2020 Koszalin Mistrzostwa Polski FTS w klasach Zamknięcie rejestracji: piątek, 16 października 2020 23:59

Mistrzostwa Polski FTS w kl. B i A

Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach B ST/LA, Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach A ST/LA

25.10.2020 Kleczew GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: niedziela, 18 października 2020 23:59

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

Listopad 2020

07.11.2020 Warszawa GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 5 listopada 2020 12:22

Grand Prix Polski FTS. FEELING 2020

Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

08.11.2020 Starogard Gdański Senior Zamknięcie rejestracji: czwartek, 5 listopada 2020 23:59

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - V Memoriał Edwarda Kowalke

8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 14-15 F Komb. 6T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 E Komb. 8T, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, pow.15 A ST/LA, Senior I E ST/LA

14-15.11.2020 Warszawa WDSF Competition Zamknięcie rejestracji: sobota, 7 listopada 2020 23:59

Polish Cup 2020

WDSF World Open Adult ST/LA

15.11.2020 Żukowo Zamknięcie rejestracji: środa, 11 listopada 2020 23:48

X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Żukowa

do 7 H 4T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 12-13 G 5T, 12-13 F Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA

21.11.2020 Kowale (k. Gdańska) Mistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: wtorek, 17 listopada 2020 23:59

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO PZTS, XIV OTTS Latino Cafe Cup

Dzieci Najmłodsze Mistrzostwa Województwa Komb. 4T, Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior II Mistrzostwa Województwa ST/LA, Senior III Mistrzostwa Województwa ST/LA

21.11.2020 Łomża GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 19 listopada 2020 21:55

Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS , XXIV O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego , Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża i XV Dziecięca Gala Taneczna

Solistki do 11 H 4T, Solistki do 11 G 5T, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 10-11 H 4T, 10-11 G 5T, 10-11 F Komb. 6T, 10-11 E Komb. 6T, 12-13 E Komb. 8T, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 14-15 E Komb. 8T, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, pow.15 D ST/LA, pow.15 C ST/LA, pow.15 B ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

21.11.2020 Wrocław GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 19 listopada 2020 23:59

GAR Dance CUP, Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS Juniorów Starszych

Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

28-29.11.2020 Ciechocinek Mistrzostwa Polski FTS Zamknięcie rejestracji: czwartek, 26 listopada 2020 11:12

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Stylów Akademickie Mistrzostwa Polski

Dzieci Mistrzostwa Polski Komb. 8T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I Komb. 10T, Dorośli Mistrzostwa Polski ST/LA

28-29.11.2020 Warszawa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 26 listopada 2020 23:59

III Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego STREFA TAŃCA CUP 2020

do 7 H 4T, 8-9 H 4T

Grudzień 2020

05-06.12.2020 Wejherowo GPP Ekstraklasa Zamknięcie rejestracji: czwartek, 3 grudnia 2020 23:59

Finał Grand Prix Polski FTS - V Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowo

Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST/LA, Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST/LA

19-20.12.2020 Kraków WDSF CompetitionMistrzostwa WojewództwaSenior Zamknięcie rejestracji: środa, 16 grudnia 2020 22:00

CRACOW DANCE FESTIVAL

Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 8-9 H 4T, 8-9 G 5T, 8-9 F Komb. 6T, Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST/LA, 10-11 E Komb. 6T, 10-11 D ST/LA, 10-13 G 5T, 10-13 F Komb. 6T, Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, WDSF Open Junior I ST/LA, 12-13 D ST/LA, 12-13 C ST/LA, 12-13 B ST/LA, Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST/LA, WDSF Open Junior II ST/LA, 14-15 D ST/LA, 14-15 C ST/LA, 14-15 B ST/LA, WDSF Open Youth ST/LA, Młodzież Mistrzostwa Województwa ST/LA, WDSF Open Under 21 ST/LA, Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli Mistrzostwa Województwa ST/LA, Dorośli OPEN ST/LA, Senior I Mistrzostwa Województwa ST/LA