Polish Cup 2017
Warszawa, 11-11-2017
(Today : 13-12-2017)

Number of registered couples: 261 Number of entries: 431

DSE European Children Grand Prix Juvenile I ST [4] Final
1Cesnauskas Titas

Missing MIN!

Kuraite Lukrecija

Missing MIN!

Lithuania
2Mikhail Shabunya

Missing MIN!

Milana Milashevskaya

Missing MIN!

Belarus
3Rumiński Gracjan

10117519

Woźniak Natalia

10117569

DANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
4Starikov Matvey

10114115

Shashkova Alexandra

10114116

Kazakhstan
Dzieci Młodsze OPEN Komb. 4T [4] Final
1Mikhail Shabunya

Milana Milashevskaya

FIESTA Minsk
2Rumiński Gracjan

20004620

Woźniak Natalia

20004621

DANCE IMPERIUM Pruszków
3Starikov Matvey

10114115

Shashkova Alexandra

10114116

S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Astana
4Zdanovich Valery

Borisevich Sofia

GRACIA Grodno
DSE European Children Grand Prix Juvenile II ST [16] 1/4 Final
1Dutka Jakub

10117568

Stadnik Natalia

10117567

PASJA Koszalin, Poland
2Jagła Piotr

Missing MIN!

Silva Marta

Missing MIN!

ST ELITA Kraków, Poland
3Jankowski Martin Tomasz

Missing MIN!

Ananicz Nina Aleksandra

Missing MIN!

FOCUS Kamień Pomorski, Poland
4Jesionka Wojciech

10114735

Żminda Kaja

10114734

FLESZ Nowogard, Poland
5Khamko Egor

Missing MIN!

Bloshentseva Diana

Missing MIN!

Belarus
6Korotin Emil

10095443

Bondarenko Evelina

10095442

Estonia
7Kura Kipras

Missing MIN!

Batutyte Morta

Missing MIN!

Lithuania
8Liusikov Mikhail

Missing MIN!

Kot Marya

Missing MIN!

Belarus
9Pacan Antoni

10117515

Jarzyńska Anna

10117537

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
10Ramanovich Zakhar

Missing MIN!

Grichtchenko Yana

Missing MIN!

Belarus
11Stawowy Mateusz

10091046

Silva Sara

10091049

ST ELITA Kraków, Poland
12Szwenkiel Karol

Missing MIN!

Kruger Julia

Missing MIN!

TKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
13Tkachenko Andrii

10112823

Rybka Sandra

10117508

DANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
14Wójcicki Emil

10117590

Chrobak Aleksandra

10117585

PM Lubin, Poland
15Wójcik Mikołaj

10117786

Mongiałło Hanna

10117341

PM Lubin, Poland
16Zhiltsov Arseniy

10113778

Zhiltsova Polina

10113779

Russian Federation
DSE European Children Grand Prix Junior I LA [17] 1/4 Final
1Aitbay Arsen

10117602

Makhambetova Amira

10117603

Kazakhstan
2Bozhevsky Grigory

10103449

Shakhray Stefania

10104568

Russian Federation
3Hałabura Artur

10117338

Katlewska Aleksandra

10117344

PM Lubin, Poland
4Kasprzak Jędrzej

10115310

Pastwa Wiktoria

10115309

PASJA Koszalin, Poland
5Khomich Uladzislau

10116048

Akapian Stela

10100794

Belarus
6Korosteljov Saveli

10088668

Russanova Anastasia

10110335

Estonia
7Mikoś Szymon

10109231

Martyniec Anastazja

10094924

SKT PASJA Kraków, Poland
8Onisk Witold

10117584

Michalak Olga

10117704

UKS FEELING Warszawa, Poland
9Ruszkowski Tomasz

10100064

Mozdyniewicz Julia

10100063

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
10Savitckii Artem

10117293

Tretiakova Anna

10117340

Russian Federation
11Sąsiadek Kacper

10116236

Wałdoch Kinga

10116238

CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk, Poland
12Shpigel Artemn

10077432

Samordina Valeriia

10109236

Russian Federation
13Siff Anton

10101425

Matvejeva Katerin

100955760

Estonia
14Stępień Michał

10115930

Skrzypek Klaudia

10115931

ZAMEK Lublin, Poland
15Surmach Michail

10105350

Moiseeva Maria

10105349

Belarus
16Tarach Kamil

10108592

Buczyńska Michalina

10108593

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
17 Routa Ondřej

10117121

Větrovská Petra

10117097

Czech Republic
18Aitbay Arsen

Missing MIN!

Makhambetova Amira

Missing MIN!

KazakhstanData wycofania: 08-11-2017 11:56
12-13 D ST [11] 1/2 Final
1Aitbay Arsen

10117602

Makhambetova Amira

10117603

S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Astana
2Brazdeikis Kajus

Blinstrubytė Aurėja

ŽINGZNIS Klaipėda
3Hałabura Artur

20002965

Katlewska Aleksandra

20003600

PM Lubin
4Isganaitis Julius

Plytnykaite Evita

EDITA DANIUTE DANCE STUDIO Kaunas
5Kowalczyk Adam

20004656

Michalska Aleksandra

20004655

DANCE IMPERIUM Pruszków
6Latoszek Jakub

20004334

Bociąg Marika

20004498

DANCE IMPERIUM Pruszków
7Lukoika Aliaksei

Babkina Anastasia

GRACIA Grodno
8Onisk Witold

20003348

Michalak Olga

20003349

UKS FEELING Warszawa
9Surmach Michail

10105350

Moiseeva Maria

10105349

GRACIA Grodno
10Woźnicki Szymon

20004030

Przybyszewska Amelia

20004031

FALCON&ARTDANCE Płock/Sierpc
11Zelmański Remigiusz

20004200

Olkowicz Amelia

20004201

FALCON&ARTDANCE Płock/Sierpc
12Aitbay Arsen

Makhambetova Amira

S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 AstanaData wycofania: 08-11-2017 11:55
12-13 D LA [12] 1/2 Final
1Aitbay Arsen

10117602

Makhambetova Amira

10117603

S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Astana
2Brazdeikis Kajus

Blinstrubytė Aurėja

ŽINGZNIS Klaipėda
3Hałabura Artur

20002965

Katlewska Aleksandra

20003600

PM Lubin
4Isganaitis Julius

Plytnykaite Evita

EDITA DANIUTE DANCE STUDIO Kaunas
5Kowalczyk Adam

20004656

Michalska Aleksandra

20004655

DANCE IMPERIUM Pruszków
6Latoszek Jakub

20004334

Bociąg Marika

20004498

DANCE IMPERIUM Pruszków
7Lukoika Aliaksei

Babkina Anastasia

GRACIA Grodno
8Onisk Witold

20003348

Michalak Olga

20003349

UKS FEELING Warszawa
9Radziejewski Juliusz

20002864

Mazur Maria

20002865

PM Lubin
10Surmach Michail

10105350

Moiseeva Maria

10105349

GRACIA Grodno
11Woźnicki Szymon

20004030

Przybyszewska Amelia

20004031

FALCON&ARTDANCE Płock/Sierpc
12Zelmański Remigiusz

20004200

Olkowicz Amelia

20004201

FALCON&ARTDANCE Płock/Sierpc
13Aitbay Arsen

Makhambetova Amira

S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 AstanaData wycofania: 08-11-2017 11:55
14 Routa Ondřej

10117121

Větrovská Petra

10117097

TK SPARTA PRAHA PragueData wycofania: 02-11-2017 12:55
DSE European Children Grand Prix Junior II LA [25] 1/4 Final
1Bartkowski Jędrzej

10101342

Kozioł Natalia

10113638

DANCE ACADEMY Bydgoszcz, Poland
2Gadocha Mateusz

10115406

Król Emilia

10108937

ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
3Góra Krzysztof

10113973

Kumar Nilam

10113972

ST ELITA Kraków, Poland
4Jaje Jakub

10116532

Siuda Emilia

10116533

ST ELITA Kraków, Poland
5Korosteljov Saveli

10088668

Russanova Anastasia

10110335

Estonia
6Kruger Alex

10103837

Grzęska Oliwia

10103838

TKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
7Krupa Mateusz

10092647

Billings Nicole

10095461

PM Lubin, Poland
8Lepiste Andreas

10095134

Dzevulskaja Sofia

10088264

Estonia
9Mudarissov Rodion

10073120

Shaykhulina Ksenia

10110511

Finland
10Pacan Kajetan Adam

10116271

Latos Maria

10116500

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
11Plak Karol Tomasz

10109572

Wisełka Aleksandra Anna

10109573

CLASSIC DANCESPORT Warszawa, Poland
12Połętek Patryk

10109365

Matuszczyk Alicja

10115138

ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
13Prakhau Ivan

10110600

Satskevich Katsiaryna

10110599

Belarus
14Prisiazhnyi Dmitrii

10084940

Mishenkina Anna

10088436

OLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
15Raczek Hubert

10099911

Kowalska Magdalena

10099912

ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
16Raputa Kacper

10091047

Tylek Wiktoria

10091048

ST ELITA Kraków, Poland
17Rascius Nojus

10105569

Paulauskaite Vaiva

10105570

Lithuania
18Ruszkowski Tomasz

10100064

Mozdyniewicz Julia

10100063

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
19Savitckii Artem

10117293

Tretiakova Anna

10117340

Russian Federation
20Senin Мikita

10075385

Buzuk Alexandra

10100021

Belarus
21Toms Nikita

10086747

Sturaine Laura

10094748

Latvia
22Vaznys Giedrius

10098308

Bartkute Gabriele

10105087

Lithuania
23Veide Robert

10088022

Padar Amanda Rebeca

10099830

Estonia
24Veideman Ruudi

10075126

Sõõrumaa Katriin

10074300

Estonia
25 Routa Ondřej

10117121

Větrovská Petra

10117097

Czech Republic
Rising Stars OPEN ST [29] 1/8 Final
1Biernat Jarosław

20001696

Rutkowska Wiktoria

20000796

UKS FEELING Warszawa
2Bil Jakub Kacper

20001314

Lasek Gabriela

20001695

UKS FEELING Warszawa
3Borowski Piotr

20001645

Król Ewelina

20001643

TKS DANCE&DANCE Toruń
4Bushuev Ilya

10057138

Stepanova Anastasia

10103501

DUET Perm
5Depczyński Tomasz

20004149

Jurczak Paulina

20003031

K-STUDIO Krosno
6Dobrecovs Romans

10086975

Melikian Sofia

10086873

MATADOR Yerevan
7Ezhov Semen

10084017

Butuzova Marianna

10086377

PODGORICA Podgorica
8Gajkowski Kacper

20004585

Huminiłowicz Oliwia

20000512

AMBER Kołobrzeg
9Greczyński Kacper

20000585

Dąbrowska Natalia

20000583

AMBER Kołobrzeg
10Grieger Aleksander

20002812

Maciejewska Hanna

20000587

AMBER Kołobrzeg
11Ho Ming Cheong

10081829

Lam Kit Ying

10081828

HONG KONG DANCESPORT ASSOCIATION Hong Kong
12Jeziorowski Michał Adam

20001841

Piotrowska Aleksandra Alicja

20001324

UKS FEELING Warszawa
13Kakim Iliyas

10070361

Karapetyan Liliana

10111948

S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Astana
14Kędzierski Michał

20001139

Nikoniuk Monika

20001138

ZAMEK Lublin
15Khersonskyy Fedor

20003703

Bryzek Dagmara

20002465

CLASSIC DANCESPORT Warszawa
16Kozlowski Phillip

10102295

Palotas Greta

10103455

1.TSZ-FREISING Freising
17Lobchenko Nikita

20003768

Stovba Anna

20003769

SKT PASJA Kraków
18Masalon Filip

20002018

Kowalczyk Marta

20002019

UKS FEELING Warszawa
19Michrowski Grzegorz Tomasz

20004497

Karowicz Sylwia Afrodyta

20003424

ST MASTER DANCE Białystok
20Mikhail Schastiev

10062090

Anastasia Diagileva

10086023

SANTI Moscow
21Minkevich Matvei

10074922

Matsiuta Yuliya

10074921

VIKKO Minsk
22Sawicki Jakub

20001268

Miłek Dagmara

20001365

TEMPO Wrocław
23Smoliński Konrad

20000231

Kapusta Natalia

20000235

MAGIC Zielona Góra
24Strelkov Pavel

10083917

Artemova Arina

10083919

DANCECLUB 726 Moscow
25Telpukhovskiy Danila

20001312

Kocoń Katarzyna

20004020

UKS FEELING Warszawa
26Tleubergenov Yeldan

10070359

Bogash Yana

10100517

S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Astana
27Tsarev Alexey

10032387

Stadnik Alena

10061154

OLIMP Baku
28Ursache Valeriu

10083573

Sheedy Anna

10105138

TODOS DANCE AND FITNESS Natick
29Walisiak Przemysław

20001711

Preś Katarzyna

20004122

STREFA TAŃCA Warszawa
30Janonis Tomas

10082784

Vlasa Santa

10072546

EDITA DANIUTE DANCE STUDIO-DUETAS KaunasData wycofania: 08-11-2017 21:24
31Khlyan Maksym

10069293

Lysa Khrystyna

10069294

FLORIO LvivData wycofania: 31-10-2017 22:17
32Ługowski Bartosz Miłosz

20000637

Popek Oliwia

20001311

PM LubinData wycofania: 08-11-2017 13:47
WDSF Open Youth LA [32] 1/8 Final
1Bienioszek Miłosz Wojciech

10085687

Glinkowska Kamila Weronika

10099575

PRESTIGE Goleniów, Poland
2Borovski Dmitri

10071705

Alexandrova Alisa

10098058

Finland
3Borowski Piotr

10105591

Król Ewelina

10105592

TKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
4Cena Ej Giovanni

10076865

Giai Baudissard Maddalena

10082960

Italy
5Cybulski Damian

10095464

Gruszczyńska Kinga

10095463

ST SMIRNOW Warszawa, Poland
6Duda Dawid

10113253

Prisiazhnaya Daria

10084939

UKS FEELING Warszawa, Poland
7Greczyński Kacper

10099377

Dąbrowska Natalia

10099378

AMBER Kołobrzeg, Poland
8Grieger Aleksander

10099610

Maciejewska Hanna

10094928

AMBER Kołobrzeg, Poland
9Hunt Kristo

10075014

Leetmaa Leena

10088131

Estonia
10Kacprowicz Jakub

10094480

Szpak Zuzanna

10109206

BLACK DANCE Gdańsk, Poland
11Kaczmarek Igor Filip

10109965

Warwas Wanesa

10109966

FOCUS Kamień Pomorski, Poland
12Kakim Iliyas

10070361

Karapetyan Liliana

10111948

Kazakhstan
13Kopec Casper

10093970

Trepa Magdalena

10114769

Austria
14Kruszyna Wojciech

10115945

Wójcik Oliwia

10117561

ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
15Kurzawa Dawid

10099608

Anuszkiewicz Kamilla

10099609

AMBER Kołobrzeg, Poland
16Leciej Rafał

10095456

Polotniak Valeria

10117683

PM Lubin, Poland
17Lin Yung Cheng

10083359

Chuang Ivy

10083361

Chinese Taipei
18Liubchak Vladyslav

10109230

Zarytska Khrystyna

10112650

Ukraine
19Mrowiec Adrian

10106577

Korzeniak Oliwia

10108768

CKiS Skawina, Poland
20Nasretdinov Artem

10088285

Semashko Elizaveta

10095957

Russian Federation
21Navatski Miraslau

10082184

Pravilava Valeryia

10075655

Belarus
22Pedrosa Francisco

10074702

Alcobaca Mariana

10074704

Portugal
23Pino Angelo

10098803

Scuderi Roberta

100100716

Italy
24Shastakou Arseni

10082198

Sabanskaya Maryia

10074899

Belarus
25Sołtys Dawid

10115587

Nowina-Konopka Aleksandra

10115942

STREFA TAŃCA Warszawa, Poland
26Starczewski Krystian

10101479

Szalewska Laura

10097680

FOCUS Szczecin, Poland
27Stępniewski Oskar

10083985

Pinkowska Katarzyna

10111076

STREFA TAŃCA Warszawa, Poland
28Tajak Mateusz

10099395

Suryś Julia

10099396

ZAMEK Lublin, Poland
29Toms Nikita

10086747

Sturaine Laura

10094748

Latvia
30Vaznys Giedrius

10098308

Bartkute Gabriele

10105087

Lithuania
31Veideman Ruudi

10075126

Sõõrumaa Katriin

10074300

Estonia
32Woś Kacper

10116927

Niezabitowska Katarzyna

10116923

ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
WDSF World Open Adult LA [53] 1/16 Final
1Aelterman Julian

10044924

Buczek Magdalena

10044933

CONTRA SPORT Warszawa, Poland
2Andrei Ovidiu-Mihai

10072537

Gigli Alessia-Allegra

10074133

Switzerland
3Artiushkov Vladzislav

10040113

Vershinina Sofia

10097715

Russian Federation
4Balan Marius Andrei

10023730

Moshenska Khrystyna

10018792

Germany
5Benko Viacheslav

10016866

Klepikova Elena

10016535

Russian Federation
6Borjas Edgar Marcos

10076925

Nowak Alina

10076926

CONTRA SPORT Warszawa, Poland
7Bushuev Ilya

10057138

Stepanova Anastasia

10103501

Russian Federation
8Cena Ej Giovanni

10076865

Giai Baudissard Maddalena

10082960

Italy
9Colavito Francesco

10080927

Serafin Kamila

10047294

ST SMIRNOW Warszawa, Poland
10Cybulski Damian

10095464

Gruszczyńska Kinga

10095463

ST SMIRNOW Warszawa, Poland
11Dauksas Dominykas

10013009

Azarova Svetlana

10057608

Lithuania
12Dembek Mikołaj

10071502

Olubińska Sylwia

10093107

ST PYRAS Toruń, Poland
13Dorot Mateusz Arkadiusz

10081516

Antczak Karolina Aleksandra

10081515

TEMPO Wrocław, Poland
14Dumitrescu Razvan

10057683

Joos Jacqueline

10035976

Germany
15Efanin Artem

10058668

Dergunova Anna

10057778

Russian Federation
16Freimanis Arturs

10060736

Tulp Marina

10041248

Latvia
17Gorodilov Konstantin

10039454

Bergmannova Dominika

10056804

Estonia
18Grula Dusan

10055046

Cragnolini Giada

10028096

Slovakia
19Hidi Balazs

10055606

Kis Violetta

10055471

Hungary
20Hunt Kristo

10075014

Leetmaa Leena

10088131

Estonia
21Ion Alexandru

10006067

Toma Diana Andreea

10064979

Romania
22Izzo Lorenco

10051109

Lubaszewska Magdalena

10041910

CONTRA SPORT Warszawa, Poland
23Jutge David

10018287

Podgornaia Tatiana

10081614

France
24Kielaitis Adomas

10068232

Bruzgaite Ugne

10088944

Lithuania
25Kielaitis Adomas

10068232

Bruzgaite Ugne

10088944

Lithuania
26Kieszek Mateusz

10069527

Beccari Denise

10083157

CONTRA SPORT Warszawa, Poland
27Kiparin Roman

10062949

Efremova Olga

10057901

Russian Federation
28Klimaszyński Piotr

10047207

Kowalczyk Agnieszka

10116998

AS Gdańsk, Poland
29Konstantinos Dimitriadis

10091764

Furyk Anna

10082015

ST PYRAS Toruń, Poland
30Koptev Mikhail

10027492

Atamantseva Aleksandra

10041828

Russian Federation
31Kotelevets Marina

10040393

Levchenkov Nikolay

10060779

Russian Federation
32Kozar Artur Gerard

10043055

Pasieka Sandra Katarzyna

10082772

UKS FEELING Warszawa, Poland
33Kozłowski Kamil

10093056

Jamiołkowska Anna

10116668

CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk, Poland
34Kukliński Filip

10069799

Kuklińska Michalina

10069800

TKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
35Kurzawa Dawid

10099608

Anuszkiewicz Kamilla

10099609

AMBER Kołobrzeg, Poland
36Lin Yung Cheng

10083359

Chuang Ivy

10083361

Chinese Taipei
37Lipowski Jakub

10066482

Illes Diandra-Aniela

10059957

CONTRA SPORT Warszawa, Poland
38Liubchak Stanislav

10094906

Smirnova Natalia

10094907

Ukraine
39Lorenc Dominik

10073302

Paczuk Adriana Agnieszka

10102421

AKTT Szczecin, Poland
40Mendolia Stefano

10031257

Koldan Aleksandra

10062160

Italy
41Mielke Kai

10021844

Mielke Tanja

10024537

Germany
42Minarovič Jakub

10113918

Seková Jana

10085571

Czech Republic
43Minkevich Matvei

10074922

Matsiuta Yuliya

10074921

Belarus
44Navatski Miraslau

10082184

Pravilova Valeryia

10075655

Belarus
45Nikishin Vladislav

10077341

Golubeva Polina

10070680

Russian Federation
46Nordström Hugo

10099931

Pelin Nona Oltea

10103238

Sweden
47Perzanowski Jakub

10047481

Kazbekova Liya

10065230

CONTRA SPORT Warszawa, Poland
48Podgajny Dawid

10075636

Korpak Ewa Wiktoria

10073816

PM Lubin, Poland
49Polovnikov Alexey

10026655

Potemkina Maria

10016773

Russian Federation
50Ranta Markus

10057958

Heino Alisa

10057959

Finland
51Tleubergenov Yeldan

10070359

Bogash Yana

10100517

Kazakhstan
52Vasina Adam

10013307

Nowak Dagmara

10002566

CONTRA SPORT Warszawa, Poland
53Venckus Jokubas

10037289

Klupsaite Migle

10034286

Lithuania
54Davydik Andrey

10063367

Bezuglaja Anastasija

10075970

EstoniaData wycofania: 08-11-2017 00:23
55Ługowski Bartosz Miłosz

10087839

Popek Oliwia

10075635

PM Lubin, PolandData wycofania: 08-11-2017 13:46
56Tajak Mateusz

10099395

Suryś Julia

10099396

ZAMEK Lublin, PolandData wycofania: 02-11-2017 02:05
WDSF Open Adult PD LA [3] Final
1Chan Hing Wai

10043009

Tin Lai Ki

10043010

Hong Kong
2Hyvarinen Markku

10001897

Kortelainen Disa

10001898

Finland
3Tekiela Paweł

10028521

Konstantinova Alexandra

10061270

PROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska, Poland
DSE European Children Grand Prix Juvenile I LA [5] Final
1Cesnauskas Titas

Missing MIN!

Kuraite Lukrecija

Missing MIN!

Lithuania
2Mikhail Shabunya

Missing MIN!

Milana Milashevskaya

Missing MIN!

Belarus
3Rumiński Gracjan

10117519

Woźniak Natalia

10117569

DANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
4Starikov Matvey

10114115

Shashkova Alexandra

10114116

Kazakhstan
5Szczepaniak Tomasz

Missing MIN!

Grześ Amelia

Missing MIN!

ST WIRDANCE Nowy Sącz, Poland
DSE European Children Grand Prix Juvenile II LA [15] 1/4 Final
1Doinikov Artem

Missing MIN!

Sapko Anastasya

Missing MIN!

Ukraine
2Dutka Jakub

10117568

Stadnik Natalia

10117567

PASJA Koszalin, Poland
3Jagła Piotr

Missing MIN!

Silva Marta

Missing MIN!

ST ELITA Kraków, Poland
4Jesionka Wojciech

10114735

Żminda Kaja

10114734

FLESZ Nowogard, Poland
5Khamko Egor

Missing MIN!

Bloshentseva Diana

Missing MIN!

Belarus
6Korotin Emil

10095443

Bondarenko Evelina

10095442

Estonia
7Kura Kipras

Missing MIN!

Batutyte Morta

Missing MIN!

Lithuania
8Kuzyony Maksym

Missing MIN!

Doinikova Sofiia

Missing MIN!

Ukraine
9Liusikov Mikhail

Missing MIN!

Kot Marya

Missing MIN!

Belarus
10Pacan Antoni

10117515

Jarzyńska Anna

10117537

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
11Stawowy Mateusz

10091046

Silva Sara

10091049

ST ELITA Kraków, Poland
12Tkachenko Andrii

10112823

Rybka Sandra

10117508

DANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
13Wójcicki Emil

10117590

Chrobak Aleksandra

10117585

PM Lubin, Poland
14Wójcik Mikołaj

10117786

Mongiałło Hanna

10117341

PM Lubin, Poland
15Zhiltsov Arseniy

10113778

Zhiltsova Polina

10113779

Russian Federation
16Biesek Gabriel Marek

10117564

Hendzel Wiktoria Weronika

10117566

PASJA Koszalin, PolandData wycofania: 09-11-2017 17:41
17Jankowski Martin Tomasz

Missing MIN!

Ananicz Nina Aleksandra

Missing MIN!

FOCUS Kamień Pomorski, PolandData wycofania: 02-11-2017 18:07
Dzieci Starsze OPEN Komb. 6T [14] 1/2 Final
1Doinikov Artem

Sapko Anastasya

FEMIDA Odessa
2Dutka Jakub

20000732

Stadnik Natalia

20000754

PASJA Koszalin
3Jagła Piotr

20002773

Silva Marta

20002872

ST ELITA Kraków
4Jankowski Martin Tomasz

20003619

Ananicz Nina Aleksandra

20003620

FOCUS Kamień Pomorski
5Korotin Emil

10095443

Bondarenko Evelina

10095442

KREEDO DANCE Tallinn
6Kuzyony Maksym

Doinikova Sofiia

FEMIDA Odessa
7Liusikov Mikhail

Kot Marya

FIESTA Minsk
8Lubianets Yulyan

Hretskaya Nikol

GRACIA Grodno
9Pacan Antoni

20003092

Jarzyńska Anna

20003089

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
10Stawowy Mateusz

20002766

Silva Sara

20002767

ST ELITA Kraków
11Szwenkiel Karol

20001685

Kruger Julia

20001684

TKS DANCE&DANCE Toruń
12Tkachenko Andrii

20004649

Rybka Sandra

20004291

DANCE IMPERIUM Pruszków
13Wójcicki Emil

20003603

Chrobak Aleksandra

20003606

PM Lubin
14Wójcik Mikołaj

20003612

Mongiałło Hanna

20003611

PM Lubin
15Jesionka Wojciech

20002621

Żminda Kaja

20002622

FLESZ NowogardData wycofania: 25-10-2017 20:32
DSE European Children Grand Prix Junior I ST [18] 1/4 Final
1Aitbay Arsen

10117602

Makhambetova Amira

10117603

Kazakhstan
2Bozhevsky Grigory

10103449

Shakhray Stefania

10104568

Russian Federation
3Brzeziński Dawid

10115292

Woś Maja Alicja

10115291

ISKRA Piła, Poland
4Kasprzak Jędrzej

10115310

Pastwa Wiktoria

10115309

PASJA Koszalin, Poland
5Khomich Uladzislau

10116048

Akapian Stela

10100794

Belarus
6Korosteljov Saveli

10088668

Russanova Anastasia

10110335

Estonia
7Onisk Witold

10117584

Michalak Olga

10117704

UKS FEELING Warszawa, Poland
8Radziejewski Juliusz

10108921

Mazur Maria

10108920

PM Lubin, Poland
9Ruszkowski Tomasz

10100064

Mozdyniewicz Julia

10100063

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
10Savitckii Artem

10117293

Tretiakova Anna

10117340

Russian Federation
11Sąsiadek Kacper

10116236

Wałdoch Kinga

10116238

CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk, Poland
12Sergejevas Markas

10106143

Gecevičiūtė Ieva

10106144

Lithuania
13Shpigel Artemn

10077432

Samordina Valeriia

10109236

Russian Federation
14Siff Anton

10101425

Matvejeva Katerin

100955760

Estonia
15Stępień Michał

10115930

Skrzypek Klaudia

10115931

ZAMEK Lublin, Poland
16Surmach Michail

10105350

Moiseeva Maria

10105349

Belarus
17Tarach Kamil

10108592

Buczyńska Michalina

10108593

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
18 Routa Ondřej

10117121

Větrovská Petra

10117097

Czech Republic
19Aitbay Arsen

Missing MIN!

Makhambetova Amira

Missing MIN!

KazakhstanData wycofania: 08-11-2017 12:06
20Routa Ondřej

10117121

Větrovská Petra

10117097

Czech RepublicData wycofania: 06-11-2017 07:19
DSE European Children Grand Prix Junior II ST [19] 1/4 Final
1Góra Krzysztof

10113973

Kumar Nilam

10113972

ST ELITA Kraków, Poland
2Jaje Jakub

10116532

Siuda Emilia

10116533

ST ELITA Kraków, Poland
3Jaśkowiak Ernest

10117547

Romanowska Maja

10117573

DANCE ACADEMY Bydgoszcz, Poland
4Korosteljov Saveli

10088668

Russanova Anastasia

10110335

Estonia
5Kruger Alex

10103837

Grzęska Oliwia

10103838

TKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
6Krupa Mateusz

10092647

Billings Nicole

10095461

PM Lubin, Poland
7Lepiste Andreas

10095134

Dzevulskaja Sofia

10088264

Estonia
8Pacan Kajetan Adam

10116271

Latos Maria

10116500

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
9Piirsalu Enrico

10073181

Barjabin Sarah Sofie

10073542

Estonia
10Plak Karol Tomasz

10109572

Wisełka Aleksandra Anna

10109573

CLASSIC DANCESPORT Warszawa, Poland
11Prakhau Ivan

10110600

Satskevich Katsiaryna

10110599

Belarus
12Prisiazhnyi Dmitrii

10084940

Mishenkina Anna

10088436

OLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
13Raputa Kacper

10091047

Tylek Wiktoria

10091048

ST ELITA Kraków, Poland
14Rudyj Bartosz

10113411

Zając Aleksandra

10113410

CORDEX Wałbrzych, Poland
15Ruszkowski Tomasz

10100064

Mozdyniewicz Julia

10100063

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
16Savitckii Artem

10117293

Tretiakova Anna

10117340

Russian Federation
17Shvaibovich Aliaksandr

10075246

Tsikhamirava Palina

10076986

Belarus
18Szafrański Jakub

10116535

Denisiuk Julia Krystyna

10116534

DANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
19 Routa Ondřej

10117121

Větrovská Petra

10117097

Czech Republic
20Routa Ondřej

10117121

Větrovská Petra

10117097

Czech RepublicData wycofania: 06-11-2017 07:23
21Sergejevas Markas

10106143

Gecevičiūtė Ieva

10106144

LithuaniaData wycofania: 02-11-2017 19:45
WDSF Open Youth ST [41] 1/8 Final
1Abdrakhmanov Rustam

10101469

Sosnitskaya Vladislava

10083256

Russian Federation
2Andrei Tudor-Gabriel

10083338

Kristensen Nikita Loew

10045346

Denmark
3Bochenek Kamil

10081263

Datciuk Margarita

10100624

PM Lubin, Poland
4Borowski Piotr

10105591

Król Ewelina

10105592

TKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
5Brynza Savely

10088213

Spasova Julia

10106829

Russian Federation
6Corrodi Davide

10086552

Kucharczyk Maja

10106025

Switzerland
7Czajka Kacper

10075065

Werblińska Gabriela

10095126

ISKRA Piła, Poland
8Depczyński Tomasz

10114316

Jurczak Paulina

10114721

K-STUDIO Krosno, Poland
9Detko Szymon Mateusz

10073292

Dworak Martyna

10115588

FOCUS Szczecin, Poland
10Dobrecovs Romans

10086975

Melikian Sofia

10086873

Armenia
11Duda Dawid

10113253

Prisiazhnaya Daria

10084939

UKS FEELING Warszawa, Poland
12Ezhov Semen

10084017

Butuzova Marianna

10086377

Montenegro
13Gajkowski Kacper

10116475

Huminiłowicz Oliwia

10109305

AMBER Kołobrzeg, Poland
14Gasanov Ilya

10104582

Raevskaya Liudmila

10104580

Russian Federation
15Greczyński Kacper

10099377

Dąbrowska Natalia

10099378

AMBER Kołobrzeg, Poland
16Grieger Aleksander

10099610

Maciejewska Hanna

10094928

AMBER Kołobrzeg, Poland
17Hansen Ole Thomas

10085278

Bjerkås Julie Gudim

10085277

Norway
18Jarnec Ivan

10071303

Ekart Ana

10065434

Slovenia
19Jonaitis Nedas

10092076

Koparanova Kimberly

10059522

Germany
20Kakim Iliyas

10070361

Karapetyan Liliana

10111948

Kazakhstan
21Kieszek Michał

10073401

Stefańska Julia

10080676

JANTAR Elbląg, Poland
22Korpas Gabriel

10093677

Murajdova Vanessa

10094353

Slovakia
23Kurzawa Dawid

10099608

Anuszkiewicz Kamilla

10099609

AMBER Kołobrzeg, Poland
24Liber Kamil

10101606

Kędzierska Klaudia

10099270

JANTAR Elbląg, Poland
25Lin Yung Cheng

10083359

Chuang Ivy

10083361

Chinese Taipei
26Nasretdinov Artem

10088285

Semashko Elizaveta

10095957

Russian Federation
27Navatski Miraslau

10082184

Pravilava Valeryia

10075655

Belarus
28Pino Angelo

10098803

Scuderi Roberta

100100716

Italy
29Polcyn Askaniusz

10104628

Gonera Julia Klaudia

10104629

PM Lubin, Poland
30Rotar Ilia

10109974

Barjabin Silvia Susanne

10073540

Estonia
31Ryński Remigiusz

10116522

Morawska Maria

10116231

AS Gdańsk, Poland
32Shvaibovich Aliaksandr

10075246

Tsikhamirava Palina

10076986

Belarus
33Smoliński Konrad

10095900

Kapusta Natalia

10095894

MAGIC Zielona Góra, Poland
34Sołtys Dawid

10115587

Nowina-Konopka Aleksandra

10115942

STREFA TAŃCA Warszawa, Poland
35Starczewski Krystian

10101479

Szalewska Laura

10097680

FOCUS Szczecin, Poland
36Stępniewski Oskar

10083985

Pinkowska Katarzyna

10111076

STREFA TAŃCA Warszawa, Poland
37Szalai Denes Ferenc

10076138

Balla Petra

10076137

Hungary
38Tajak Mateusz

10099395

Suryś Julia

10099396

ZAMEK Lublin, Poland
39Tufar Alexandr

10080708

Trifonova Desislava

10076028

Bulgaria
40Walczak Karol

10116910

Wiśniewska Marcelina

10117087

KTS ESKULAP Łódź, Poland
41Zveniatsky Tomer

10095334

Litvin Yana

10095335

Israel
42Janonis Tomas

10082784

Vlasa Santa

10072546

LithuaniaData wycofania: 08-11-2017 21:25
Rising Stars OPEN LA [14] 1/2 Final
1Artiushkov Vladzislav

10040113

Vershinina Sofia

10097715

DUET Perm
2Ho Ming Cheong

10081829

Lam Kit Ying

10081828

HONG KONG DANCESPORT ASSOCIATION Hong Kong
3Kakim Iliyas

10070361

Karapetyan Liliana

10111948

S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Astana
4Khersonskyy Fedor

20003703

Bryzek Dagmara

20002465

CLASSIC DANCESPORT Warszawa
5Konstantinos Dimitriadis

20004492

Furyk Anna

20001571

ST PYRAS Toruń
6Kozłowski Kamil

20000740

Jamiołkowska Anna

20004551

CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
7Liubchak Vladyslav

10109230

Zarytska Khrystyna

10112650

TALISMAN Lviv
8Liubchak Stanislav

10094906

Smirnova Natalia

10094907

TALISMAN Lviv
9Mielke Kai

10021844

Mielke Tanja

10024537

BOSTON CLUB DÜSSELDORF E.V. Düsseldorf
10Minkevich Matvei

10074922

Matsiuta Yuliya

10074921

VIKKO Minsk
11Stelmaszczyk Michał

20003705

Kucińska Paulina

20002371

CLASSIC DANCESPORT Warszawa
12Štreimikis Simonas

10097283

Kripaitė Leta

10097282

KASPINAS Kaunas
13Telpukhovskiy Danila

20001312

Kocoń Katarzyna

20004020

UKS FEELING Warszawa
14Tleubergenov Yeldan

10070359

Bogash Yana

10100517

S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Astana
15Podgajny Dawid

20001325

Korpak Ewa Wiktoria

20001326

PM LubinData wycofania: 07-11-2017 11:32
WDSF Open Adult PD ST [5] Final
1Motyl Andrey

10011635

Kim Ekaterina

10016144

Russian Federation
2Musioł Krzysztof

10000987

Anioł Karolina

10034665

PROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska, Poland
3Presnetsov Victor

10007503

Nam Vera

10009103

Russian Federation
4Sadecki Andrzej

10000813

Nawrot Karina

10000814

PROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska, Poland
5Smullen Sean

10081475

Leak Aimie

10090456

Ireland
WDSF World Open Adult ST [65] 1/16 Final
1Abdrakhmanov Rustam

10101469

Sosnitskaya Vladislava

10083256

Russian Federation
2Abel Madis

10068171

Galkina Aleksandra

10069985

Estonia
3Andersen Robert

10074565

Paduch Klaudia

10087451

FALA Sopot, Poland
4Besedin Anton

10029818

Strelkova Ekaterina

10029819

Russian Federation
5Bil Jakub Kacper

10081509

Lasek Gabriela

10095386

UKS FEELING Warszawa, Poland
6Borowski Piotr

10105591

Król Ewelina

10105592

TKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
7Brzozowski Mateusz

10074570

Możdżonek Justyna

10074571

UKS FEELING Warszawa, Poland
8Bushuev Ilya

10057138

Stepanova Anastasia

10103501

Russian Federation
9Corrodi Davide

10086552

Kucharczyk Maja

10106025

Switzerland
10Davydik Andrey

10063367

Bezuglaja Anastasija

10075970

Estonia
11Dobrecovs Romans

10086975

Melikian Sofia

10086873

Armenia
12Duda Dawid

10113253

Prisiazhnaya Daria

10084939

UKS FEELING Warszawa, Poland
13Fainsil Tomas

10065247

Posmetnaya Violetta

10068513

Germany
14Farina Pasquale

10056877

Koborg Sofie

10056878

Denmark
15Gasanov Ilya

10104582

Raevskaya Liudmila

10104580

Russian Federation
16Gorodilov Konstantin

10039454

Bergmannova Dominika

10056804

Estonia
17Greczyński Kacper

10099377

Dąbrowska Natalia

10099378

AMBER Kołobrzeg, Poland
18Grieger Aleksander

10099610

Maciejewska Hanna

10094928

AMBER Kołobrzeg, Poland
19Grula Dusan

10055046

Cragnolini Giada

10028096

Slovakia
20Ho Ming Cheong

10081829

Lam Kit Ying

10081828

Hong Kong
21Ilciukas Marius

10075083

Goltsova Olga

10069733

Lithuania
22Kędra Kamil

10047187

Froń Aleksandra Wiktoria

10082432

CONTRA SPORT Warszawa, Poland
23Khlyan Maksym

10069293

Lysa Khrystyna

10069294

Ukraine
24Kieszek Michał

10073401

Stefańska Julia

10080676

JANTAR Elbląg, Poland
25Kleist Marcin

10073300

Bień Julia

10108167

AMBER Kołobrzeg, Poland
26Kovalev Andrei

10074864

Samuolyte Veronika

10075082

Lithuania
27Kozar Artur Gerard

10043055

Pasieka Sandra Katarzyna

10082772

UKS FEELING Warszawa, Poland
28Kruglov Igor

10032385

Barbacheva Anna

10039087

Russian Federation
29Kurttila Anton

10011741

Anderson Nina

10095440

Finland
30Kurzawa Dawid

10099608

Anuszkiewicz Kamilla

10099609

AMBER Kołobrzeg, Poland
31Lacitis Vaidotas

10005465

Golodneva Veronika

10011398

Lithuania
32Lewandowski Marcin

10116628

Lewandowska Aleksandra

10116537

TKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
33Linis Edgars

10016794

Ancane Eliza

10016795

Latvia
34Lobchenko Nikita

10108884

Stovba Anna

10059931

SKT PASJA Kraków, Poland
35Lorenc Dominik

10073302

Paczuk Adriana Agnieszka

10102421

AKTT Szczecin, Poland
36Ludwicki Szymon

10077041

Sosnowska Paulina

10115513

LATINO CAFE Gdynia, Poland
37Ługowski Bartosz Miłosz

10087839

Popek Oliwia

10075635

PM Lubin, Poland
38Mikhail Schastiev

10062090

Anastasia Diagileva

10086023

Russian Federation
39Minkevich Matvei

10074922

Matsiuta Yuliya

10074921

Belarus
40Myćka Dariusz Krzysztof

10041726

Freiberga Madara

10033793

UKS FEELING Warszawa, Poland
41Nikitin Evgeny

10068175

Miliutina Anastasia

10068176

Russian Federation
42Pleshkov Dmitry

10040046

Kulbeda Anastasia

10040047

Russian Federation
43Polcyn Askaniusz

10104628

Gonera Julia Klaudia

10104629

PM Lubin, Poland
44Polovnikov Alexey

10026655

Potemkina Maria

10016773

Russian Federation
45Rotar Ilia

10109974

Barjabin Silvia Susanne

10073540

Estonia
46Samosiuk Aliaksandr

10055023

Tudvaseva Yana

10065475

Belarus
47Sawicki Jakub

10100447

Miłek Dagmara

10074572

TEMPO Wrocław, Poland
48Sciamanna Eros

10028960

Jaglińska Anna Angelika

10029776

SKT PASJA Kraków, Poland
49Semenenko Yaroslav

10073231

Piszczek Aleksandra

10073214

Ukraine
50Sodeika Evaldas

10014895

Zukauskaite Ieva

10014902

Lithuania
51Stopka Dariusz

10095384

Rek Karolina Konstancja

10062102

UKS FEELING Warszawa, Poland
52Strelkov Pavel

10083917

Artemova Arina

10083919

Russian Federation
53Subczyński Paweł

10087827

Kucharska Aleksandra

10065532

ISKRA Piła, Poland
54Szkutnik Bartłomiej

10034459

Brychcy Agata

10046869

UKS FEELING Warszawa, Poland
55Szulgo Marek

10030158

Schodnik Renata

10030159

SKT PASJA Kraków, Poland
56Szymański Cezary

10047649

Sitarz Ewa

10073230

CLASSIC DANCESPORT Warszawa, Poland
57Ślusarski Grzegorz

10087467

Karpińska Paulina

10063542

JANTAR Elbląg, Poland
58Terekhov Artem

10016557

Aseeva Anna

10033060

Russian Federation
59Tleubergenov Yeldan

10070359

Bogash Yana

10100517

Kazakhstan
60Tsarev Alexey

10032387

Stadnik Alena

10061154

Azerbaidjan
61Ursache Valeriu

10083573

Sheedy Anna

10105138

United States
62Vasilev Kostadin

10070715

Iarrera Giuseppa

10096015

Bulgaria
63Walisiak Przemysław

10073217

Preś Katarzyna

10089571

STREFA TAŃCA Warszawa, Poland
64Wołyniec Stanisław

10029762

Tuńska Katarzyna

10030155

MAGIC Zielona Góra, Poland
65Yuming Qiu

10082310

Liying Wei

10092682

People Republic of China
66Janonis Tomas

10082784

Vlasa Santa

10072546

LithuaniaData wycofania: 08-11-2017 21:25
67Jeziorowski Michał Adam

10034089

Piotrowska Aleksandra Alicja

10087278

UKS FEELING Warszawa, PolandData wycofania: 10-11-2017 15:23
68Paszewski Piotr

10047469

Mozdyniewicz Marta Łucja

10080671

PM Lubin, PolandData wycofania: 10-11-2017 10:05
69Zakowicz Kacper

10047727

Sagan Weronika

10109209

JANTAR Elbląg, PolandData wycofania: 12-11-2017 01:26
70Zharkov Dmitry

10004917

Kulikova Olga

10004918

Russian FederationData wycofania: 12-11-2017 01:26
WDSF Open Adult Komb. 10T [11] 1/2 Final
1Grieger Aleksander

10099610

Maciejewska Hanna

10094928

AMBER Kołobrzeg, Poland
2Jarnec Ivan

10071303

Ekart Ana

10065434

Slovenia
3Kasprzak Konstanty

10072952

Shalaeva Ekaterina

10064892

DANCE TEAM Dobrzeń Wielki, Poland
4Koptev Mikhail

10027492

Atamantseva Aleksandra

10041828

Russian Federation
5Kozlowski Phillip

10102295

Palotas Greta

10103455

Germany
6Kukliński Filip

10069799

Kuklińska Michalina

10069800

TKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
7Lewandowski Marcin

10116628

Lewandowska Aleksandra

10116537

TKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
8Lorenc Dominik

10073302

Paczuk Adriana Agnieszka

10102421

AKTT Szczecin, Poland
9Minkevich Matvei

10074922

Matsiuta Yuliya

10074921

Belarus
10Telpukhovskiy Danila

10084025

Kocoń Katarzyna

10073218

UKS FEELING Warszawa, Poland
11Tleubergenov Yeldan

10070359

Bogash Yana

10100517

Kazakhstan
12Kejzar Jiri

10069483

Koskova Barbora

10069484

Czech RepublicData wycofania: 12-11-2017 01:27
13Kejzar Jiri

10069483

Koskova Barbora

10069484

Czech RepublicData wycofania: 12-11-2017 01:27
14Ługowski Bartosz Miłosz

10087839

Popek Oliwia

10075635

PM Lubin, PolandData wycofania: 08-11-2017 13:47
15Minarovič Jakub

10113918

Seková Jana

10085571

Czech RepublicData wycofania: 07-11-2017 18:24
WDSF Open Senior II ST [11] 1/2 Final
1Bianchini Giuseppe

10010279

Di Noto Maria

10010279

Italy
2Budyś Mariusz

10058430

Budyś Monika

10058431

PROGRESS Kwidzyn, Poland
3Guzikowski Marek

10100708

Guzikowska Joanna

10100709

FOCUS Olsztyn, Poland
4Iacovissi Angelo

10045622

Restante Cinzia

10075621

Italy
5Iacovissi Angelo

100775622

Restante Cinzia

10075621

Italy
6Iżykowski Józef

10080677

Bujnicka Magdalena

10081015

CORTE TOP DANCE Warszawa, Poland
7Jäger Norbert

10006687

Jäger-Eberhardt Christine

10006688

Germany
8Mielcarek Jarosław

10080683

Mielcarek Hanna

10080684

FOCUS Olsztyn, Poland
9Misztal Piotr

10106029

Misztal Monika

10106028

CLASSIC DANCESPORT Warszawa, Poland
10Pranckl Franz

10091725

Slezak Ellen

10091726

Austria
11Ważny Marek

10107854

Ważny Ewa

10107855

LATINO CAFE Gdynia, Poland
12Gajda Emil

10006957

Gajda Dorota

10006958

PERFECT DANCE Wrocław, PolandData wycofania: 07-11-2017 15:56
WDSF Open Senior III ST [7] Final
1Bianchini Giuseppe

10010279

Di Noto Maria

10010279

Italy
2Gajda Emil

10006957

Gajda Dorota

10006958

PERFECT DANCE Wrocław, Poland
3Guzikowski Marek

10100708

Guzikowska Joanna

10100709

FOCUS Olsztyn, Poland
4Iżykowski Józef

10080677

Bujnicka Magdalena

10081015

CORTE TOP DANCE Warszawa, Poland
5Misztal Piotr

10106029

Misztal Monika

10106028

CLASSIC DANCESPORT Warszawa, Poland
6Monaco Francesco

10010286

Cangeri Iolanda

10010286

Italy
7Sobkowiak Jacek

10083401

Sobkowiak Małgorzata

10083400

CT Blanka Winiarska Poznań, Poland