Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich
Ruda Śląska, 11-03-2017
(Dzisiaj : 21-03-2019)

Liczba zgłoszonych par: 121 Liczba zgłoszonych startów: 135

Młodzież Mistrzostwa Polski LA [38] 1/8 Final
1Szczepaniak Marcin DanielBatyra Katarzyna
2Orzechowski DamianKowalska Sandra
3Snochowski WiktorWielądek Sandra Wiktoria
4Snochowski BłażejFuryk Anna
5Szyc MikołajSzpak Zuzanna
6Kacprowicz JakubGarbowska Dominika
7Grabowski FilipWilanowska Martyna
8Leciej RafałSolomakha Ivanna
9Więch MaciejRyś Zuzanna
10Rudak MateuszBanaszkiewicz Kornelia Maria
11Panek FabianPiskorska Laura
12Karpiński WiktorMikołajczyk Oliwia
13Gosławski-Żeligowski MieszkoCzarkowska Anita
14Dykta MikołajMajchrzak Klaudia
15Gajek AdamKłopocka Kalina
16Łowicki JakubOłów Dominika
17Kaczmarek Igor FilipWarwas Wanesa
18Zarzycki HubertKucharczyk Maja
19Buczyński HubertSawka Zuzanna
20Połeć JanButko Viana
21Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia
22Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna
23Humin AureliuszSadowska Natalia
24Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków
25Bienioszek Miłosz WojciechGlinkowska Kamila WeronikaPRESTIGE Goleniów
26Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE Toruń
27Ciesielski JanRosińska LuizaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
28Cybulski DamianGruszczyńska KingaST SMIRNOW Warszawa
29Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg
30Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg
31Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
32Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
33Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
34Ludkiewicz Przemysław ArturOżga KatarzynaPERFECT DANCE Wrocław
35Piskorski FabianDargacz AgataDANCE FLOW Hel
36Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
37Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS Szczecin
38Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK Lublin
Dorośli Mistrzostwa Polski LA [42] 1/8 Final
1Bęczkowski PawełKobielska Aleksandra
2Sztuce Vel Stuzmania EdgarCieślińska Melania Honorata
3Wojszel PrzemysławKowal Magdalena
4Duraj MaksymilianKubas Katarzyna
5Nowoświat MikołajDrozd Wiktoria Izabela
6Siedlecki CezaryGórczak Dominika
7Perzanowski JakubSkowyrska Karolina
8Kunda SzymonMrowiec Izabela
9Miśkiewicz MaciejCichowska Gabriela
10Ludwiczak HubertSebzda Magdalena
11Michalski KordianNowacka Klaudia
12Murawski AntoniDewlikamow Martyna
13Conder SzymonSzurko Marlena
14Antkowiak JacekKorytowska WiktoriaDANCE CENTER Poznań
15Biazik Michał DamianStrochalska KlaudiaPM Lubin
16Brzozowski MateuszMożdżonek JustynaUKS FEELING Warszawa
17Burka BartoszTymiak Andżelika MartaSTEP UP-SPORT Głogów
18Choma KarolDąbek Paulina OlgaST SMIRNOW Warszawa
19Colavito FrancescoSerafin KamilaST SMIRNOW Warszawa
20Dembek MikołajOlubińska SylwiaST PYRAS Toruń
21Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraTEMPO Bydgoszcz
22Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków
23Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Kraków
24Fejklowicz PiotrNiedośpiał AnnaMCT Wieliczka
25Firląg PiotrBalon Celina MalwinaCORTE TOP DANCE Warszawa
26Jarzyna MichałTomaka MagdalenaCORTE TOP DANCE Warszawa
27Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki
28Klasz MarcinDana DominikaSKT STYL Kraków
29Kowalski MichałBakierska KingaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
30Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE Toruń
31Lewandowski BartoszWałachowska Anna KarolinaKTT DUET Warszawa
32Marcos Borjas EdgarNowak AlinaCONTRA SPORT Warszawa
33Matczak PawełChojnacka MonikaTKS DANCE&DANCE Toruń
34Ochrymiuk Mateusz PawełDutkiewicz Daria CecyliaTEMPO Wrocław
35Rejmer PatrykVajo Julia MałgorzataKTT DUET Warszawa
36Rusanen Taisto MaksymilianOżga AleksandraPERFECT DANCE Wrocław
37Samulski Krystian ArturStaszak KlaudiaPERFECT DANCE Wrocław
38Tekiela PawełKonstantinova AlexandraPROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska
39Vasina AdamNowak DagmaraPROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska
40Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaST GUTOVSKYI Gliwice
41Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaTIGER-TEAM Łódź
42Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK Lublin
43Leontiev ValeriuMelin NikolinaPAKTAN SłupskData wycofania: 06-03-2017 12:22
Senior III Mistrzostwa Polski LA [3] Final
1Cichy MieczysławCichy EwaTKS CREATIVE DANCE Rumia
2Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS Olsztyn
3Sobkowiak JacekSobkowiak MałgorzataCT BLANKA WINIARSKA Poznań
Juniorzy Mistrzostwa Polski LA [15] 1/4 Final
1Koprowski Wojciech SebastianZałęcka Zofia
2Błaszczuk MichałHuminiłowicz Oliwia
3Dudek SzymonSamek Magdalena
4Haftka PawełKalębka Marianna
5Góra KrzysztofKumar Nilam
6Kwaśniak RobertDziedziczak Natalia
7Sopoćko DominikZielonka Victoria
8Kruger AlexGrzęska Oliwia
9Krupa MateuszBillings Nicole
10Jelonek PawełCabańska Izabela
11Górczak KasperKowalska NataliaTIGER-TEAM Łódź
12Mikoś SzymonMartyniec AnastazjaSKT PASJA Kraków
13Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
14Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
15Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA [22] 1/4 Final
1Tarasiuk MateuszGrunt Malina
2Siedlecki CezaryGórczak Dominika
3Kassin MichałTyszkiewicz Marianna
4Więckowski MaciejGłowacka Adrianna
5Tama MikołajKocoń Katarzyna
6Bęczkowski PawełKobielska Aleksandra
7Podgajny DawidKorpak Ewa Wiktoria
8Pawłowski MateuszFabijańczuk Monika
9Grubin Kacper RobertMarczyk Katarzyna
10Augustynowicz JacekKarczmarzyk LauraBLACK DANCE Gdańsk
11Beńko PawełCzarnecka JuliaBLACK DANCE Gdańsk
12Brzozowski MateuszMożdżonek JustynaUKS FEELING Warszawa
13Ciesielski JanRosińska LuizaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
14Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraTEMPO Bydgoszcz
15Gierach JędrzejSzczepańska SandraBLACK DANCE Gdańsk
16Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg
17Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
18Lewandowski BartoszWałachowska Anna KarolinaKTT DUET Warszawa
19Magnuski PiotrBudek MałgorzataST ELITA Kraków
20Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
21Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK Lublin
22Woźniak PatrykPolakowska JustynaCORTE TOP DANCE Warszawa
Senior I Mistrzostwa Polski LA [8] 1/2 Final
1Kuban AdrianRogalska-Tumasz Magdalena
2Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS Kwidzyn
3Chojak ŁukaszLewandowska MartaDANCE ACADEMY Bydgoszcz
4Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE Częstochowa
5Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
6Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE Gdynia
7Sywula MarcinSywula KatarzynaTKS CREATIVE DANCE Rumia
8Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER Poznań
Senior II Mistrzostwa Polski LA [7] Final
1Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS Kwidzyn
2Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR Elbląg
3Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Gdańsk
4Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE Gdynia
6Sywula MarcinSywula KatarzynaTKS CREATIVE DANCE Rumia
7Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER Poznań
8Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT SzczecinData wycofania: 06-03-2017 12:19