Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich
Ruda Śląska, 11-03-2017
(Dzisiaj : 19-11-2017)

Liczba zgłoszonych par: 121 Liczba zgłoszonych startów: 135

Młodzież Mistrzostwa Polski LA [38] 1/8 Final
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11Bednarz Jan

20003079

Lassak Wiktoria

20003080

KS M-TEAM Kraków
12Bienioszek Miłosz Wojciech

20001805

Glinkowska Kamila Weronika

20001806

PRESTIGE Goleniów
13Borowski Piotr

20001645

Król Ewelina

20001643

TKS DANCE&DANCE Toruń
14Buczyński Hubert

20002360

Sawka Zuzanna

20002361

CLASSIC DANCESPORT Warszawa
15Ciesielski Jan

20001668

Rosińska Luiza

20001669

SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
16Cybulski Damian

20002762

Gruszczyńska Kinga

20002763

ST SMIRNOW Warszawa
17Dykta Mikołaj

20000823

Majchrzak Klaudia

20000824

DANCE FLOW Hel
18Gajek Adam

20003616

Kłopocka Kalina

20003617

UKS FEELING Warszawa
19Gosławski-Żeligowski Mieszko

20003614

Czarkowska Anita

20000296

TIGER-TEAM Łódź
20Grabowski Filip

20000508

Wilanowska Martyna

20000607

AKTT Szczecin
21Greczyński Kacper

20000585

Dąbrowska Natalia

20000583

AMBER Kołobrzeg
22Grieger Aleksander

20002812

Maciejewska Hanna

20000587

AMBER Kołobrzeg
23Humin Aureliusz

20001547

Sadowska Natalia

20001541

DANCE ACADEMY Bydgoszcz
24Kaczmarek Igor Filip

20000683

Warwas Wanesa

20000714

FOCUS Kamień Pomorski
25Karpiński Wiktor

20000300

Mikołajczyk Oliwia

20000308

TIGER-TEAM Łódź
26Kloskowski Maciej

20002020

Ziętowska Nikola

20002021

FALA Sopot
27Kucharczyk Konrad

20001209

Ejsmont Marta

20000777

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
28Kurzawa Dawid

20001804

Anuszkiewicz Kamilla

20001803

AMBER Kołobrzeg
29Ludkiewicz Przemysław Artur

20001302

Ożga Katarzyna

20001301

PERFECT DANCE Wrocław
30Mrowiec Adrian

20002922

Korzeniak Oliwia

20002923

CKiS Skawina
31Panek Fabian

20000825

Piskorska Laura

20000826

DANCE FLOW Hel
32Piskorski Fabian

20000821

Dargacz Agata

20000822

DANCE FLOW Hel
33Rudak Mateusz

20000234

Banaszkiewicz Kornelia Maria

20001317

MAGIC Zielona Góra
34Sołtys Dawid

20001692

Nowina-Konopka Aleksandra

20003915

STREFA TAŃCA Warszawa
35Starczewski Krystian

20000265

Szalewska Laura

20000557

FOCUS Szczecin
36Stępniewski Oskar

20001707

Pinkowska Katarzyna

20003459

STREFA TAŃCA Warszawa
37Szczepaniak Marcin Daniel

20001839

Batyra Katarzyna

20003584

UKS FEELING Warszawa
38Tajak Mateusz

20001127

Suryś Julia

20001128

ZAMEK Lublin
Dorośli Mistrzostwa Polski LA [42] 1/8 Final
1

2

3

4Antkowiak Jacek

20001150

Korytowska Wiktoria

20001151

DANCE CENTER Poznań
5Bęczkowski Paweł

20001811

Kobielska Aleksandra

20001810

PRESTIGE Goleniów
6Biazik Michał Damian

20001379

Strochalska Klaudia

20000230

PM Lubin
7Borjas Edgar Marcos

20004084

Nowak Alina

20004085

CONTRA SPORT Warszawa
8Brzozowski Mateusz

20001843

Możdżonek Justyna

20001842

UKS FEELING Warszawa
9Burka Bartosz

20001353

Tymiak Andżelika Marta

20003770

STEP UP-SPORT Głogów
10Choma Karol

20002384

Dąbek Paulina Olga

20000992

ST SMIRNOW Warszawa
11Colavito Francesco

20003673

Serafin Kamila

20002408

ST SMIRNOW Warszawa
12Conder Szymon

20001201

Szurko Marlena

20001202

CORTE TOP DANCE Warszawa
13Dembek Mikołaj

20001649

Olubińska Sylwia

20001659

ST PYRAS Toruń
14Dorot Mateusz Arkadiusz

20001360

Antczak Karolina Aleksandra

20001359

TEMPO Wrocław
15Fazullin Armand

20001847

Iwańska Klaudia

20001846

SKT PASJA Kraków
16Fedko Adam

20003077

Fedko Joanna

20003078

SKT PASJA Kraków
17Fejklowicz Piotr

20002653

Niedośpiał Anna

20002654

MCT Wieliczka
18Firląg Piotr

20001190

Balon Celina Malwina

20000716

CORTE TOP DANCE Warszawa
19Jarzyna Michał

20003150

Tomaka Magdalena

20001189

CORTE TOP DANCE Warszawa
20Kasprzak Konstanty

20003873

Shalaeva Ekaterina

20003874

DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
21Klasz Marcin

20002581

Dana Dominika

20003469

ST GUTOVSKYI Gliwice
22Kowalski Michał

20002368

Bakierska Kinga

20002369

CLASSIC DANCESPORT Warszawa
23Kukliński Filip

20001634

Kuklińska Michalina

20001633

TKS DANCE&DANCE Toruń
24Kunda Szymon

20002657

Mrowiec Izabela

20002658

CKiS Skawina
25Lewandowski Bartosz

20002370

Wałachowska Anna Karolina

20000993

KTT DUET Warszawa
26Ludwiczak Hubert

20001251

Sebzda Magdalena

20002918

PERFECT DANCE Wrocław
27Matczak Paweł

20001635

Chojnacka Monika

20001641

TKS DANCE&DANCE Toruń
28Michalski Kordian

20001551

Nowacka Klaudia

20001559

DANCE ACADEMY Bydgoszcz
29Miśkiewicz Maciej

20003870

Cichowska Gabriela

20001133

STREFA TAŃCA Warszawa
30Murawski Antoni

20003728

Dewlikamow Martyna

20001538

DANCE ACADEMY Bydgoszcz
31Ochrymiuk Mateusz Paweł

20001802

Dutkiewicz Daria Cecylia

20001801

AMBER Kołobrzeg
32Rejmer Patryk

20001000

Vajo Julia Małgorzata

20001001

KTT DUET Warszawa
33Rusanen Taisto Maksymilian

20001303

Ożga Aleksandra

20001304

PERFECT DANCE Wrocław
34Samulski Krystian Artur

20001300

Staszak Klaudia

20002917

PERFECT DANCE Wrocław
35Siedlecki Cezary

20001439

Górczak Dominika

20001440

TKS CREATIVE DANCE Rumia
36Sztuce Vel Stuzmania Edgar

20001122

Cieślińska Melania Honorata

20001130

ZAMEK Lublin
37Tekiela Paweł

20001186

Konstantinova Alexandra

20001187

PROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska
38Vasina Adam

20002569

Nowak Dagmara

20002570

CONTRA SPORT Warszawa
39Wiercioch Mateusz

20002560

Bandelewicz Magdalena

20002559

ST GUTOVSKYI Gliwice
40Wiśniewski Patryk

20000327

Mrówczyńska Paulina

20000310

TIGER-TEAM Łódź
41Wojszel Przemysław

20001199

Kowal Magdalena

20001200

CORTE TOP DANCE Warszawa
42Zmokły Grzegorz Mateusz

20001126

Abramowicz Magdalena Maria

20001135

ZAMEK Lublin
43Leontiev Valeriu

20004104

Melin Nikolina

20000995

PAKTAN SłupskData wycofania: 06-03-2017 12:22
Senior III Mistrzostwa Polski LA [3] Final
1Cichy Mieczysław

20001437

Cichy Ewa

20001438

TKS CREATIVE DANCE Rumia
2Guzikowski Marek

20001394

Guzikowska Joanna

20001395

FOCUS Olsztyn
3Sobkowiak Jacek

20002760

Sobkowiak Małgorzata

20002761

CT Blanka Winiarska Poznań
Juniorzy Mistrzostwa Polski LA [15] 1/4 Final
1

2

3

4Góra Krzysztof

20002768

Kumar Nilam

20002769

ST ELITA Kraków
5Górczak Kasper

20004088

Kowalska Natalia

20000303

TIGER-TEAM Łódź
6Haftka Paweł

20000783

Kalębka Marianna

20001524

BLACK DANCE Gdańsk
7Koprowski Wojciech Sebastian

20000302

Załęcka Zofia

20000334

TIGER-TEAM Łódź
8Kruger Alex

20001574

Grzęska Oliwia

20001658

TKS DANCE&DANCE Toruń
9Krupa Mateusz

20001318

Billings Nicole

20001549

PM Lubin
10Kwaśniak Robert

20001134

Dziedziczak Natalia

20001327

KTT DUET Warszawa
11Mikoś Szymon

20002409

Martyniec Anastazja

20003449

SKT PASJA Kraków
12Połętek Patryk

20003315

Matuszczyk Alicja

20003278

ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
13Raczek Hubert

20002655

Kowalska Magdalena

20002656

ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
14Sopoćko Dominik

20002380

Zielonka Victoria

20002439

CLASSIC DANCESPORT Warszawa
15Waszak Maksymilian

20001586

Siudzińska Aleksandra

20001587

SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA [22] 1/4 Final
1

2

3

4Augustynowicz Jacek

20000773

Karczmarzyk Laura

20002858

BLACK DANCE Gdańsk
5Beńko Paweł

20000025

Czarnecka Julia

20000776

BLACK DANCE Gdańsk
6Bęczkowski Paweł

20001811

Kobielska Aleksandra

20001810

PRESTIGE Goleniów
7Brzozowski Mateusz

20001843

Możdżonek Justyna

20001842

UKS FEELING Warszawa
8Ciesielski Jan

20001668

Rosińska Luiza

20001669

SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
9Dorot Mateusz Arkadiusz

20001360

Antczak Karolina Aleksandra

20001359

TEMPO Wrocław
10Gierach Jędrzej

20000779

Szczepańska Sandra

20000800

BLACK DANCE Gdańsk
11Grieger Aleksander

20002812

Maciejewska Hanna

20000587

AMBER Kołobrzeg
12Grubin Kacper Robert

20000297

Marczyk Katarzyna

20000307

TIGER-TEAM Łódź
13Kassin Michał

20000786

Tyszkiewicz Marianna

20003414

BLACK DANCE Gdańsk
14Kurzawa Dawid

20001804

Anuszkiewicz Kamilla

20001803

AMBER Kołobrzeg
15Lewandowski Bartosz

20002370

Wałachowska Anna Karolina

20000993

KTT DUET Warszawa
16Magnuski Piotr

20000939

Budek Małgorzata

20000940

ST ELITA Kraków
17Podgajny Dawid

20001325

Korpak Ewa Wiktoria

20001326

PM Lubin
18Siedlecki Cezary

20001439

Górczak Dominika

20001440

TKS CREATIVE DANCE Rumia
19Stelmaszczyk Michał

20003705

Kucińska Paulina

20002371

CLASSIC DANCESPORT Warszawa
20Tajak Mateusz

20001127

Suryś Julia

20001128

ZAMEK Lublin
21Tarasiuk Mateusz

20000005

Grunt Malina

20000006

PROGRESS Kwidzyn
22Woźniak Patryk

20001195

Polakowska Justyna

20001196

CORTE TOP DANCE Warszawa
Senior I Mistrzostwa Polski LA [8] 1/2 Final
1

2Budyś Mariusz

20000014

Budyś Monika

20000015

PROGRESS Kwidzyn
3Chojak Łukasz

20001676

Lewandowska Marta

20001677

DANCE ACADEMY Bydgoszcz
4Dobrakowski Rafał

20001982

Dobrakowska Anna

20001983

BALLARE Częstochowa
5Kucharczyk Tomasz

20001213

Kucharczyk Róża

20001214

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
6Salgado Roberto

20001479

Górska Katarzyna

20001480

LATINO CAFE Gdynia
7Sywula Marcin

20001435

Sywula Katarzyna

20001436

TKS CREATIVE DANCE Rumia
8Szmajda Mirosław

20003916

Szmajda Ewa

20003917

DANCE CENTER Poznań
Senior II Mistrzostwa Polski LA [7] Final
1Budyś Mariusz

20000014

Budyś Monika

20000015

PROGRESS Kwidzyn
2Dziurawiec Mariusz

20000073

Dziurawiec Agnieszka

20000074

JANTAR Elbląg
3Kitowski Mariusz

20002010

Kitowska Jolanta

20002011

TANGO Gdańsk
4Kucharczyk Tomasz

20001213

Kucharczyk Róża

20001214

CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5Salgado Roberto

20001479

Górska Katarzyna

20001480

LATINO CAFE Gdynia
6Sywula Marcin

20001435

Sywula Katarzyna

20001436

TKS CREATIVE DANCE Rumia
7Szmajda Mirosław

20003916

Szmajda Ewa

20003917

DANCE CENTER Poznań
8Przybyszewski Krzysztof

20000219

Przybyszewska Wioletta

20000220

AKTT SzczecinData wycofania: 06-03-2017 12:19