Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich
Ruda Śląska, 11-03-2017
(Dzisiaj : 21-09-2017)

Liczba zgłoszonych par: 121 Liczba zgłoszonych startów: 135

Młodzież Mistrzostwa Polski LA [38] 1/8 Final
1
2
3
4
5
6
7Bednarz Jan20003079Lassak Wiktoria20003080KS M-TEAM Kraków
8Bienioszek Miłosz Wojciech20001805Glinkowska Kamila Weronika20001806PRESTIGE Goleniów
9Borowski Piotr20001645Król Ewelina20001643TKS DANCE&DANCE Toruń
10Buczyński Hubert20002360Sawka Zuzanna20002361CLASSIC DANCESPORT Warszawa
11Ciesielski Jan20001668Rosińska Luiza20001669SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
12Cybulski Damian20002762Gruszczyńska Kinga20002763ST SMIRNOW Warszawa
13Dykta Mikołaj20000823Majchrzak Klaudia20000824DANCE FLOW Hel
14Gajek Adam20003616Kłopocka Kalina20003617UKS FEELING Warszawa
15Gosławski-Żeligowski Mieszko20003614Czarkowska Anita20000296TIGER-TEAM Łódź
16Grabowski Filip20000508Wilanowska Martyna20000607AKTT Szczecin
17Greczyński Kacper20000585Dąbrowska Natalia20000583AMBER Kołobrzeg
18Grieger Aleksander20002812Maciejewska Hanna20000587AMBER Kołobrzeg
19Humin Aureliusz20001547Sadowska Natalia20001541DANCE ACADEMY Bydgoszcz
20Kaczmarek Igor Filip20000683Warwas Wanesa20000714FOCUS Kamień Pomorski
21Karpiński Wiktor20000300Mikołajczyk Oliwia20000308TIGER-TEAM Łódź
22Kloskowski Maciej20002020Ziętowska Nikola20002021FALA Sopot
23Kucharczyk Konrad20001209Ejsmont Marta20000777CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
24Kurzawa Dawid20001804Anuszkiewicz Kamilla20001803AMBER Kołobrzeg
25Leciej Rafał20003668Solomakha Ivanna20004015PM Lubin
26Ludkiewicz Przemysław Artur20001302Ożga Katarzyna20001301PERFECT DANCE Wrocław
27Łowicki Jakub20001795Ołów Dominika20001789AMBER Kołobrzeg
28Mrowiec Adrian20002922Korzeniak Oliwia20002923CKiS Skawina
29Orzechowski Damian20000537Kowalska Sandra20000247AKTT Szczecin
30Panek Fabian20000825Piskorska Laura20000826DANCE FLOW Hel
31Piskorski Fabian20000821Dargacz Agata20000822DANCE FLOW Hel
32Połeć Jan20002374Butko Viana20002375CLASSIC DANCESPORT Warszawa
33Rudak Mateusz20000234Banaszkiewicz Kornelia Maria20001317MAGIC Zielona Góra
34Sołtys Dawid20001692Nowina-Konopka Aleksandra20003915STREFA TAŃCA Warszawa
35Starczewski Krystian20000265Szalewska Laura20000557FOCUS Szczecin
36Stępniewski Oskar20001707Pinkowska Katarzyna20003459STREFA TAŃCA Warszawa
37Szczepaniak Marcin Daniel20001839Batyra Katarzyna20003584UKS FEELING Warszawa
38Tajak Mateusz20001127Suryś Julia20001128ZAMEK Lublin
Dorośli Mistrzostwa Polski LA [42] 1/8 Final
1
2
3
4Antkowiak Jacek20001150Korytowska Wiktoria20001151DANCE CENTER Poznań
5Bęczkowski Paweł20001811Kobielska Aleksandra20001810PRESTIGE Goleniów
6Biazik Michał Damian20001379Strochalska Klaudia20000230PM Lubin
7Borjas Edgar Marcos20004084Nowak Alina20004085CONTRA SPORT Warszawa
8Brzozowski Mateusz20001843Możdżonek Justyna20001842UKS FEELING Warszawa
9Burka Bartosz20001353Tymiak Andżelika Marta20003770STEP UP-SPORT Głogów
10Choma Karol20002384Dąbek Paulina Olga20000992ST SMIRNOW Warszawa
11Colavito Francesco20003673Serafin Kamila20002408ST SMIRNOW Warszawa
12Conder Szymon20001201Szurko Marlena20001202CORTE TOP DANCE Warszawa
13Dembek Mikołaj20001649Olubińska Sylwia20001659TKS DANCE&DANCE Toruń
14Dorot Mateusz Arkadiusz20001360Antczak Karolina Aleksandra20001359TEMPO Wrocław
15Fazullin Armand20001847Iwańska Klaudia20001846SKT PASJA Kraków
16Fedko Adam20003077Fedko Joanna20003078SKT PASJA Kraków
17Fejklowicz Piotr20002653Niedośpiał Anna20002654MCT Wieliczka
18Firląg Piotr20001190Balon Celina Malwina20000716CORTE TOP DANCE Warszawa
19Jarzyna Michał20003150Tomaka Magdalena20001189CORTE TOP DANCE Warszawa
20Kasprzak Konstanty20003873Shalaeva Ekaterina20003874DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
21Klasz Marcin20002581Dana Dominika20003469ST GUTOVSKYI Gliwice
22Kowalski Michał20002368Bakierska Kinga20002369CLASSIC DANCESPORT Warszawa
23Kukliński Filip20001634Kuklińska Michalina20001633TKS DANCE&DANCE Toruń
24Kunda Szymon20002657Mrowiec Izabela20002658CKiS Skawina
25Lewandowski Bartosz20002370Wałachowska Anna Karolina20000993KTT DUET Warszawa
26Ludwiczak Hubert20001251Sebzda Magdalena20002918PERFECT DANCE Wrocław
27Matczak Paweł20001635Chojnacka Monika20001641TKS DANCE&DANCE Toruń
28Michalski Kordian20001551Nowacka Klaudia20001559DANCE ACADEMY Bydgoszcz
29Miśkiewicz Maciej20003870Cichowska Gabriela20001133STREFA TAŃCA Warszawa
30Murawski Antoni20003728Dewlikamow Martyna20001538DANCE ACADEMY Bydgoszcz
31Ochrymiuk Mateusz Paweł20001802Dutkiewicz Daria Cecylia20001801AMBER Kołobrzeg
32Rejmer Patryk20001000Vajo Julia Małgorzata20001001KTT DUET Warszawa
33Rusanen Taisto Maksymilian20001303Ożga Aleksandra20001304PERFECT DANCE Wrocław
34Samulski Krystian Artur20001300Staszak Klaudia20002917PERFECT DANCE Wrocław
35Siedlecki Cezary20001439Górczak Dominika20001440TKS CREATIVE DANCE Rumia
36Sztuce Vel Stuzmania Edgar20001122Cieślińska Melania Honorata20001130ZAMEK Lublin
37Tekiela Paweł20001186Konstantinova Alexandra20001187CORTE TOP DANCE Warszawa
38Vasina Adam20002569Nowak Dagmara20002570CONTRA SPORT Warszawa
39Wiercioch Mateusz20002560Bandelewicz Magdalena20002559ST GUTOVSKYI Gliwice
40Wiśniewski Patryk20000327Mrówczyńska Paulina20000310TIGER-TEAM Łódź
41Wojszel Przemysław20001199Kowal Magdalena20001200CORTE TOP DANCE Warszawa
42Zmokły Grzegorz Mateusz20001126Abramowicz Magdalena Maria20001135ZAMEK Lublin
43Leontiev Valeriu20004104Melin Nikolina20000995PAKTAN SłupskData wycofania: 06-03-2017 11:22
Senior III Mistrzostwa Polski LA [3] Final
1Cichy Mieczysław20001437Cichy Ewa20001438TKS CREATIVE DANCE Rumia
2Guzikowski Marek20001394Guzikowska Joanna20001395FOCUS Olsztyn
3Sobkowiak Jacek20002760Sobkowiak Małgorzata20002761CT Blanka Winiarska Poznań
Juniorzy Mistrzostwa Polski LA [15] 1/4 Final
1
2Błaszczuk Michał20000500Huminiłowicz Oliwia20000512AKTT Szczecin
3Góra Krzysztof20002768Kumar Nilam20002769ST ELITA Kraków
4Górczak Kasper20004088Kowalska Natalia20000303TIGER-TEAM Łódź
5Haftka Paweł20000783Kalębka Marianna20001524BLACK DANCE Gdańsk
6Jelonek Paweł20000145Cabańska Izabela20000144PAKTAN Słupsk
7Koprowski Wojciech Sebastian20000302Załęcka Zofia20000334TIGER-TEAM Łódź
8Kruger Alex20001574Grzęska Oliwia20001658TKS DANCE&DANCE Toruń
9Krupa Mateusz20001318Billings Nicole20001549PM Lubin
10Kwaśniak Robert20001134Dziedziczak Natalia20001327KTT DUET Warszawa
11Mikoś Szymon20002409Martyniec Anastazja20003449SKT PASJA Kraków
12Połętek Patryk20003315Matuszczyk Alicja20003278ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
13Raczek Hubert20002655Kowalska Magdalena20002656ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
14Sopoćko Dominik20002380Zielonka Victoria20002439CLASSIC DANCESPORT Warszawa
15Waszak Maksymilian20001586Siudzińska Aleksandra20001587UKS BAILAMOS Bydgoszcz
Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA [22] 1/4 Final
1Augustynowicz Jacek20000773Karczmarzyk Laura20002858BLACK DANCE Gdańsk
2Beńko Paweł20000025Czarnecka Julia20000776BLACK DANCE Gdańsk
3Bęczkowski Paweł20001811Kobielska Aleksandra20001810PRESTIGE Goleniów
4Brzozowski Mateusz20001843Możdżonek Justyna20001842UKS FEELING Warszawa
5Ciesielski Jan20001668Rosińska Luiza20001669SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
6Dorot Mateusz Arkadiusz20001360Antczak Karolina Aleksandra20001359TEMPO Wrocław
7Gierach Jędrzej20000779Szczepańska Sandra20000800BLACK DANCE Gdańsk
8Grieger Aleksander20002812Maciejewska Hanna20000587AMBER Kołobrzeg
9Grubin Kacper Robert20000297Marczyk Katarzyna20000307TIGER-TEAM Łódź
10Kassin Michał20000786Tyszkiewicz Marianna20003414BLACK DANCE Gdańsk
11Kurzawa Dawid20001804Anuszkiewicz Kamilla20001803AMBER Kołobrzeg
12Lewandowski Bartosz20002370Wałachowska Anna Karolina20000993KTT DUET Warszawa
13Magnuski Piotr20000939Budek Małgorzata20000940ST ELITA Kraków
14Pawłowski Mateusz 20000891Fabijańczuk Monika20000884ISKRA Piła
15Podgajny Dawid20001325Korpak Ewa Wiktoria20001326PM Lubin
16Siedlecki Cezary20001439Górczak Dominika20001440TKS CREATIVE DANCE Rumia
17Stelmaszczyk Michał20003705Kucińska Paulina20002371CLASSIC DANCESPORT Warszawa
18Tajak Mateusz20001127Suryś Julia20001128ZAMEK Lublin
19Tama Mikołaj20004014Kocoń Katarzyna20004020CLASSIC DANCESPORT Warszawa
20Tarasiuk Mateusz20000005Grunt Malina20000006PROGRESS Kwidzyn
21Więckowski Maciej20004082Głowacka Adrianna20002052BLACK DANCE Gdańsk
22Woźniak Patryk20001195Polakowska Justyna20001196CORTE TOP DANCE Warszawa
Senior I Mistrzostwa Polski LA [8] 1/2 Final
1
2Budyś Mariusz20000014Budyś Monika20000015PROGRESS Kwidzyn
3Chojak Łukasz20001676Lewandowska Marta20001677DANCE ACADEMY Bydgoszcz
4Dobrakowski Rafał20001982Dobrakowska Anna20001983BALLARE Częstochowa
5Kucharczyk Tomasz20001213Kucharczyk Róża20001214CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
6Salgado Roberto20001479Górska Katarzyna20001480LATINO CAFE Gdynia
7Sywula Marcin20001435Sywula Katarzyna20001436TKS CREATIVE DANCE Rumia
8Szmajda Mirosław20003916Szmajda Ewa20003917DANCE CENTER Poznań
Senior II Mistrzostwa Polski LA [7] Final
1Budyś Mariusz20000014Budyś Monika20000015PROGRESS Kwidzyn
2Dziurawiec Mariusz20000073Dziurawiec Agnieszka20000074JANTAR Elbląg
3Kitowski Mariusz20002010Kitowska Jolanta20002011TANGO Gdańsk
4Kucharczyk Tomasz20001213Kucharczyk Róża20001214CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5Salgado Roberto20001479Górska Katarzyna20001480LATINO CAFE Gdynia
6Sywula Marcin20001435Sywula Katarzyna20001436TKS CREATIVE DANCE Rumia
7Szmajda Mirosław20003916Szmajda Ewa20003917DANCE CENTER Poznań
8Przybyszewski Krzysztof20000219Przybyszewska Wioletta20000220AKTT SzczecinData wycofania: 06-03-2017 11:19