O Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie
Kraków, 21-01-2018
Zamknięcie rejestracji: sobota, 20 stycznia 2018 00:00
(Dzisiaj : 19-10-2018)

Liczba zgłoszeń: 70 Liczba zgłoszonych startów: 73

8-9 F Komb. 6T [1]
1Nowak Antoni (2010)Czernek Nikola (2009)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
10-11 F Komb. 6T [4]
1Misiaszek Konrad (2007)Misiaszek Wiktoria (2007)SKT PASJA Kraków
2Pach Mateusz (2007)Szramik Julia (2007)SKT PASJA Kraków
3Podolak WitoldMarcisz RoksanaST WIRDANCE Nowy Sącz
4Solcan Emil (2007)Gadoch Martyna (2008)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
12-13 F Komb. 6T [4]
1Gomułka JakubPółtorak GuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
2Kazlauskas Liudvikas (2006)Wyszyńska Patrycja (2006)ST ELITA Kraków
3Kuchnia Patryk (2006)Czech Nadia (2007)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4Polcyn Kamil (2005)Szczyrbak Gabriela (2007)CKIS Skawina
Solistki F 4T [2]
1Skowronek Julia (2007)Solo Solo (2007)SKT PASJA Krakow
2Słapczyńska Patrycja (2006)Solo Solo (2006)ST ELITA Kraków
do 7 G 5T [1]
1Cholewa Lena (2011)Solo Solo (2011)ST ELITA Kraków
8-9 G 5T [5]
1Cierzak Olaf (2009)Zając Nikola (2009)CKIS Skawina
2Cieśniarska Jagoda (2009)Bętkowska Hanna (2009)KS TK Kraków
3Gubała Adam (2009)Ćwierz Katarzyna (2009)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4Knapik Bartłomiej (2009)Cichoń Nikola (2009)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
5Poziemska Maja (2010)Zwierzyńska Zuzanna (2009)KS TK Kraków
10-11 G 5T [6]
1Jędrysiak Igor (2008)Kranc Karolina (2008)ST ELITA Kraków
2Kwaśniak Barbara (2008)Łowicka Nikola (2008)KS TK Kraków
3Maliszewski Szymon (2008)Łata Julia (2008)CKIS Skawina
4Mamel Dawid (2008)Szostak Wanessa (2008)CKIS Skawina
5Smoczyński Jakub (2007)Pałetko Kinga (2007)SKT PASJA Kraków
6Sylwestrowicz Maciej (2007)Adamus Klaudia (2007)ST ELITA Kraków
7Kucharczyk Piotr (2007)Osika Zuzanna (2007)STYL KrakówData wycofania: 18-01-2018 17:37
12-13 G 5T [2]
1Czermuga Wiktor (2005)Król Nikola (2008)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
2Kucharczyk Piotr (2006)Osika Zuzanna (2006)STYL Kraków
Solistki G 4T [12]
1Cholewa Lena (2011)Solo Solo (2011)ST ELITA Kraków
2Garlej Marysia (2008)Solo Solo (2008)CKIS Skawina
3Garlej Gabriela (2008)Solo Solo (2008)CKIS Skawina
4Grabowska Aleksandra (2007)Solo Solo (2007)CKIS Skawina
5Nowak Gabriela (2008)Solo Solo (2008)CKIS Skawina
6Nowak Maja (2010)Solo Solo (2010)CKIS Skawina
7Ostrogórska Aleksandra (2008)Solo Solo (2008)CKIS Skawina
8Pachacz Łucja (2009)Solo Solo (2009)ST ELITA Kraków
9Samborska Amelia (2008)Solo Solo (2008)ST ELITA Kraków
10Słapczyńska Patrycja (2006)Solo Solo (2006)ST ELITA Kraków
11Szewczyk Julia (2010)Solo Solo (2010)ST ELITA Kraków
12Zagrobelny Zuzanna (2008)Solo Solo (2008)CKIS Skawina
do 7 H 4T [11]
1Adetoye Esosa (2011)Solo Solo (2011)ST ELITA Kraków
2Banach Anna (2011)Wąs Alicja (2011)KS M-TEAM Kraków
3Blecharz Olgierd (2011)Cieszkowska Sara (2011)KS M-TEAM Kraków
4Dąbrowska Iga (2011)Bętkowska Zosia (2011)KS TK Kraków
5Dziemba Wojtek (2011)Mazur Kalina (2011)SKT PASJA Kraków
6Korenko Arina (2011)Solo Solo (2011)ST ELITA Kraków
7Kowalska Maja (2011)Bętkowska Zofia (2011)KS TK Kraków
8Macioł Liliana (2011)Macioł Liliana (2011)KS TK Kraków
9Pitala Amelia (2011)Sztaba Patrycja (2011)KS M-TEAM Kraków
10Sowa Malwina (2011)Solo Solo (2011)ST ELITA Kraków
11Stós Adam (2011)Lorek Maja (2012)SKT PASJA Kraków
8-9 H 4T [20]
1Błaut Filip (2009)Doniec Natalia (2009)STYL Kraków
2Chełkowski Marcin (2011)Chełkowska Oliwia (2009)ST ELITA Kraków
3Cieśla Hubert (2010)Czeremuga Gabriela (2010)PROFESSIONAL DANCE Glogoczow
4Dmowska Kamila (2010)Rzepecka Anna (2010)KS TK Kraków
5Dudek Wiktoria (2009)Solo Solo (2009)ST ELITA Kraków
6Gąsior Jakub (2011)Kieć Weronika (2010)ST ELITA Kraków
7Gucwa Wojciech (2009)Romaniszyn Pola (2010)STYL Kraków
8Kowalczyk Jan (2009)Myszkowska Eliza (2009)STYL Kraków
9Kowalówka Grzegorz (2009)Solo Solo (2009)CKIS Skawina
10Ludwig Filip (2009)Dalach Oliwia (2009)STYL Kraków
11Myszkowska Ewa (2009)Domagalska Julia (2009)KS TK Kraków
12Nadzieja Daria (2010)Baran Klaudia (2010)KS M-TEAM Kraków
13Roś Julia (2009)Kujawa Julia (2009)STYL Kraków
14Rusunek Gabriela (2010)Rusinek Maria (2010)KS TK Kraków
15Stolarski Antek (2009)Mroczek Magda (2009)DANCE & FITNESS HOUSE Bochnia
16Szczypczyńska Nicola (2010)Zielińska Maria (2010)KS TK Kraków
17Szweja Olgiert (2009)Janusz Milena (2009)STYL Kraków
18Wąs Alicja (2010)Pitala Blanka (2009)KS M-TEAM Kraków
19Ziarko Martyna (2010)Solo Solo (2010)CKIS Skawina
20Zieliński Rafał (2009)Wszołek Ola (2009)DANCE & FITNESS HOUSE Bochnia
10-11 H 4T [5]
1Kula Marcel (2008)Płonka Hanna (2008)CKIS Skawina
2Młodnicka Gabriela (2008)Olbrot Natalia (2008)SKT PASJA Kraków
3Pęcak Jakub (2008)Mazur Gabriela (2008)PROFESSIONAL DANCE Glogoczow
4Samborska Amelia (2008)Solo Solo (2008)ST ELITA Kraków
5Zieliński Bartek (2007)Paprota Julia (2007)DANCE & FITNESS HOUSE Bochnia