Mazovia Open 2018
Pruszków, 10-02-2018
Zamknięcie rejestracji: piątek, 9 lutego 2018 00:00
(Dzisiaj : 13-12-2018)

Liczba zgłoszeń: 187 Liczba zgłoszonych startów: 225

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 10 min
Solistki OPEN 4T (pow. 11 solo) [8] ~20 min
1... ... (2006)Zawitkowska Wiktoria (2006)KTT DUET Warszawa
2... ... (2006)Żuchowska Natalia (2006)KTT DUET Warszawa
3Dworak Emilia (2006)Solo Solo (2006)DANCE IMPERIUM Pruszków
4Krawczyk Joanna (2006).... .... (2006)KTT DUET Warszawa
5Ozimkowska Amelia (2006). Solo (2006)ARTDANCE Sierpc
6Solo Solo (2008)Lena Cieszyńska (2008)KTS ESKULAP Łódź
7Woźniak Weronika (2006)Solo Solo (2006)DANCE IMPERIUM Pruszków
8Zadura Patrycja (2006)Solo Solo (2006)DANCE IMPERIUM Pruszków
9... ... (2008)Łańcucka Julia (2008)KTT DUET WarszawaData wycofania: 08-02-2018 14:57
8-9 H 4T (pary) [17] ~20 min
1Cieślak Szymon (2010)Marzec Amelka (2009)KTT DUET Warszawa
2Kitliński Mateusz (2009)Gaik Julia (2009)UKTS PASJONAT Sochaczew
3Klimek Bartłomiej (2010)Stokwisz Zofia (2010)PASO A PASO Skierniewice
4Opas Konstanty (2010)Zięcik Maja (2010)DANCE IMPERIUM Pruszków
5Pargulski Kacper (2010)Kasprzak Maja (2009)DANCE IMPERIUM Pruszków
6Pawlak Adam (2011)Wasiak Patrycja (2010)FLEXI-DANCE Warszawa
7Pryzowicz Andrzej (2010)Czopek Ala (2010)FEELING Warszawa
8Skop Mateusz (2010)Przybysz Pola (2010)FLEXI -DANCE Warszawa
9Stadryniak2009 Piotr (2009)Gieros Zuzia (2010)FEELING Warszawa
10Suchożebrski Ksawery (2010)Bieńkowska Natalia (2010)FLEXI-DANCE Warszawa
11Szewczyk Jan (2010)Hodunai Anastazja (2010)FEELING Warszawa
12Szymański Michał (2009)Stępień Zuzanna (2009)UKTS PASJONAT Sochaczew
13Warowny Jacek (2009)Kamińska Katarzyna (2011)FLEXI-DANCE Warszawa
14Wawrzeńczak Piotr (2009)Sokołowska Dominika (2010)CLASSIC DANCE SPORT Warszawa
15Wereski Franciszek (2010)Stanuch Karolina (2010)FLEXI -DANCE Warszawa
16Witkowski Karol (2009)Krężołek Ada (2009)FEELING Arszawa
17Zbinkowski Sebastian (2010)Duda Daria (2010)FLEXI -DANCE Warszawa
8-9 H 4T (solo) [8] ~20 min
1... ... (2010)Dyś Agata (2010)KTT DUET Warszawa
2... ... (2009)Skałkowska Kamila (2009)KTT DUET Warszawa
3Andrzejak Hanna (2010)Solo Solo (2010)DANCE IMPERIUM Pruszków
4Grączewska Marysia (2010)Solo Solo (2010)DANCE IMPERIUM Pruszków
5Radlińska Julia (2010)Solo Solo (2010)DANCE IMPERIUM Pruszków
6Semerak Julia (2010)Solo Solo (2010)DANCE IMPERIUM Pruszków
7Solo Solo (2009)Michalska Basia (2009)FEELING Warszawa
8Tasior Ewa (2009)Solo Solo (2009)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
8-9 G 5T (pary) [7] ~20 min
1Aderek Dawid (2010)Zimak Blanka (2010)DANCE IMPERIUM Pruszków
2Nowaczyk Mikołaj (2010)Nowaczyk Aleksandra (2010)TKS DANCE&DANCE Toruń
3Rojewski Mateusz (2010)Styczyńska Justyna (2010)PASO A PASO Skierniewice
4Szulc Czarek (2009)Czarnecka Lidia (2009)ARTDANCE Sierpc
5Szymanowicz Kajetan (2009)Król Amelia (2009)FEELING Warszawa
6Wach Maciej (2009)Maślińska Małgorzata (2009)DANCE IMPERIUM Pruszków
7Zięba Michał (2010)Gastol Wiktoria (2010)DANCE IMPERIUM Pruszków
8-9 G 5T (solo) [6] ~20 min
1Kowalska Kinga (2009)Solo Solo (2009)DANCE IMPERIUM Pruszków
2Kujawa Wiktoria (2009)Solo Solo (2009)DANCE IMPERIUM Pruszków
3Kur Julia (2010)Solo Solo (2010)DANCE IMPERIUM Pruszków
4Orzechowska Anna (2010)Solo Solo (2010)DANCE IMPERIUM Pruszków
5Sapieja Amelia (2009)Solo Solo (2009)DANCE IMPERIUM Pruszków
6Solo Solo (2010)Pierzga Natalia (2010)WIRDANCE Nowy Sącz
7- Solo (2009)Skowrońska Gabriela (2009)ZAZAMCZE WłocławekData wycofania: 06-02-2018 20:56
10-11 H 4T (pary + solo) [10] ~20 min
1... ... (2008)Łańcucka Julia (2008)KTT DUET Warszawa
2Bolesta Emilia (2008)Solo Solo (2008)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3Jędrzejczyk Natalia (2008)Solo Solo (2008)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4Kępiński Kamil (2008)Jagodzińska Zosia (2009)ARTDANCE Sierpc
5Nowacka Aleksandra (2008)Solo Solo (2008)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
6Opas Lea (2008)Solo Solo (2008)DANCE IMPERIUM Pruszków
7Rzepczyński Piotr (2007)Domka Natalia (2007)KTT DUET Warszawa
8Solo Solo (2007)Korzeniewska Aisha (2007)UKTS PASJONAT Sochaczew
9Solo Solo (2007)Gąsiorowska Julia (2007)UKTS PASJONAT Sochaczew
10Wiśniewski Piotr (2009)Zych Magdalena (2008)FLEXI-DANCE Warszawa
10-11 G 5T (pary + solo) [24] ~30 min
1Aranowski Maciej (2008)Kaniecka Maja (2008)ARTDANCE Sierpc
2Biernacki Kamil (2007)Roszczypała Kinga (2008)CLASSIC DANCE SPORT Warszawa
3Brzozowski Adam (2008)Dobies Lena (2008)ARTDANCE Sierpc
4Daszkowski Szymon (2008)Dunajska Lena (2008)ARTDANCE Sierpc
5Dąbrowski Oliwier (2008)Nowakowska Kasia (2008)ARTDANCE Sierpc
6Grzybowski Filip (2008)Szulecka Sandra (2008)ARTDANCE Sierpc
7Maciejewski Mikołaj (2008)Czachorska Nadia (2008)ARTDANCE Sierpc
8Malesiński Krzysztof (2008)Hawryluk Oliwia (2008)DANCE IMPERIUM Pruszków
9Nawrocki Igor (2008)Paczkowska Kaja (2008)ARTDANCE Sierpc
10Pietrzak Oliwier (2007)Szczęśniak Gabryjela (2007)UKTS PASJONAT Łowicz
11Rabsztyn Jan (2008)Pasieka Wiktoria (2008)FLEXI-DANCE Warszawa
12Rafał Wieczorek (2008)Oliwia Wasilewska (2008)PASO A PASO Skierniewice
13Regeńczuk Grzegorz (2008)Główczak Magdalena (2009)KTT DUET Warszawa
14Ruciński Igor (2008)Filipska Iga (2009)ARTDANCE Sierpc
15Rutkowski Jakub (2008)Zimnawoda Julia (2009)ARTDANCE Sierpc
16Rzeszotarski Konrad (2008)Łobińska Zuzanna (2008)ARTDANCE Sierpc
17Solo Solo (2007)Gałązka Klaudia (2007)CLASSIC DANCE SPORT Warszawa
18Solo Solo (2008)Lena Cieszyńska (2008)KTS ESKULAP Łódź
19Solo Solo (2007)Papuga Natalia (2007)UKTS PASJONAT Łowicz
20Solo Solo (2007)Kankiewicz Julia (2007)UKTS PASJONAT Łowicz
21Solo Solo (2007)Kaczmarek Łucja (2007)UKTS PASJONAT Łowicz
22Solo Solo (2007)Błasiak Nadia (2007)UKTS PASJONAT Łowicz
23Solo Solo (2007)Nowogórska Zuzanna (2007)UKTS PASJONAT Łowicz
24Zakrzewski Mikołaj (2008)Radwańska Zuzanna (2008)ARTDANCE Sierpc
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 50 min
8-9 F Komb. 6T (pary + solo) [6] ~20 min
1Banaś MikołajKozłowska LenaSKT PASJA Kraków
2Batug Oliwier (2010)Wojtach Marcelina (2010)FEELING Warszawa
3Czajkowski Krzysztof (2009)Joanna Dasiewicz (2009)DANCE IMPERIUM Pruszków
4Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA Kraków
5Stopczyńska Anna (2009)Solo Solo (2009)DANCE IMPERIUM Pruszków
6Sygula Aleksander (2009)Suda Oliwia (2010)DANCE IMPERIUM Pruszków
10-11 F Komb. 6T (pary + solo) [3] ~20 min
1Aleksandrowicz Filip (2008)Walewska Zuzia (2008)FEELING Warszawa
2Sędrowski Filip (2007)Padarz Marta (2007)FLEXI-DANCE Warszawa
3Solo Solo (2008)Lena Cieszyńska (2008)KTS ESKULAP Łódź
12-13 G 5T (pary) [22] ~30 min
1- Solo (2005)Skowrońska Roksana (2005)ZAZAMCZE Włocławek
2... ... (2005)Koszutska Zofia (2005)FLEXI-DANCE Warszawa
3Biernacki Jakub (2006)Janowska Daria (2007)FLEXI-DANCE Warszawa
4Błachowicz Michał (2006)Wiśniewska Katarzyna (2006)KTS ESKULAP Łódź
5Boszko Oliwier (2006)Kamińska Zuzanna (2006)UKTS PASJONAT Sochaczew
6Bytner Adam (2006)Szumańska Kinga (2006)ARTDANCE Sierpc
7Chmielewski Adrian (2006)Jaworska Lena (2006)ARTDANCE Sierpc
8Damaziak Hubert (2006)Grzelak Jasmina (2006)UKTS PASJONAT Sochaczew
9Gajewski Sebastian (2006)Mazurowska Julia (2006)ARTDANCE Sierpc
10Kierzkowski Antoni (2007)Sienkiewicz Pola (2006)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
11Lewandowski Mikołaj (2006)Bieńkowska Anna (2006)ARTDANCE Sierpc
12Majewski WiktorTomaszkiewicz KlaudiaUKTS Pasjonat Sochaczew
13Mróz Kacper (2006)Skowrońska Gabriela (2009)ZAZAMCZE Włocławek
14Ostrowski Adam (2006)Wiśniewska Małgorzata (2006)UKTS PASJONAT Sochaczew
15Pielat MikołajFilińska BarbaraUKTS Pasjonat Sochaczew
16Placek Kacper (2005)Bystrzycka Zofia (2006)KTT DUET Warszawa
17Sobczak Bartek (2006)Świderek Hania (2009)FEELING Warszawa
18Solo Solo (2005)Żakieta Marta (2005)UKS PASJA Szczawin Kościelny
19Solo Solo (2006)Żakieta Aleksandra (2005)UKS PASJA Szczawin Kościelny
20Szumarski Piotr (2006)Nowik Oliwia (2006)UKS TWIST Białystok
21Wisniewski Jacek (2006)Głowacka Magdalena (2006)UKTS PASJONAT Sochaczew
22Wysocki Maksymilian (2006)Sapieja Amelia (2009)DANCE IMPERIUM Pruszków
23Solo Solo (2005)Żakieta Zuzanna (2005)UKS PASJA Szczawin KościelnyData wycofania: 06-02-2018 21:27
12-13 F Komb. 6T (pary) [12] ~20 min
1Kacprzak JakubKopczyńska NataliaUKTS Pasjonat Sochaczew
2Kozakiewicz Krzysztof (2006)Drzewiecka Oliwia (2006)ARTDANCE Sierpc
3Koziorowski Sebastian (2006)Mosakowska Nina (2006)ARTDANCE Sierpc
4Piątek Seweryn (2005)Koza Magdalena (2006)DANCE IMPERIUM Pruszków
5Poślad Jan (2005)Bukat Weronika (2007)FLEXI-DANCE Warszawa
6Sienkiewicz Jakub (2005)Filipiuk Laura (2007)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
7Sokołowski Kacper (2005)Jeziorkowska Aleksandra (2005)FLEXI-DANCE Warszawa
8Solo Solo (2005)Żakieta Zuzanna (2005)UKS PASJA Szczawin Kościelny
9Staszewski Jakub (2005)Pietraszek Zuzanna (2006)CLASSIC DANCE SPORT Warszawa
10Szajner Olgierd (2005)Cisło Antonina (2006)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
11Szczesiak Jakub (2006)Żydlewska Maja (2006)ARTDANCE Sierpc
12Twarowski Patryk (2005)Stefanowicz Magdalena (2005)UKS TWIST Białystok
14-15 G 5T (pary) [2] ~20 min
1Karpiński Adam (2004)Bartlewska Klaudia (2005)ARTDANCE Sierpc
2Wierzchowski Maciej (2003)Pawłowska Barbara (2003)ZAZAMCZE Włocławek
14-15 F Komb. 6T (pary) [1] ~20 min
1Rostkowski Konrad (2004)Popławska Oliwia (2006)ARTDANCE Sierpc
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 40 min
do 7 H 4T (do 7 H+G pary + solo) [10] ~20 min
1Gajcy Franciszek (2011)Wichrowska Julia (2012)FLEXI-DANCE Warszawa
2Jeleniewicz Aleksander (2011)Rabsztyn Barbara (2011)FLEXI-DANCE Warszawa
3Kęsicki Karol (2011)Broda Ania (2011)FLEXI-DANCE Warszawa
4Kielan Mateusz (2011)Rączkowska Nikola (2011)DANCE IMPERIUM Pruszków
5Kucharski Krystian (2011)Mroczek Martyna (2011)FLEXI-DANCE Warszawa
6Rutkowski Jan (2011)Dziewulska Gabriela (2011)DANCE IMPERIUM Pruszków
7Solo Solo (2012)Mielniczek Maja (2012)DANCE IMPERIUM Pruszków
8Szostek Filip (2012)Siwek Zuzanna (2012)DANCE IMPERIUM Pruszkow
9Szostek Filip (2012)Pruchniak Karolina (2013)DANCE IMPERIUM Pruszków
10Wodecki Tomasz (2012)Żaczek Natalia (2012)DANCE IMPERIUM Pruszków
11Solo Solo (2011)Pierzga Natalia (2011)ST WIRDANCE Nowy SączData wycofania: 07-02-2018 18:15
8-9 E Komb. 6T [4] Final ~10 min
1Szczepaniak TomaszGrześ Amelia
2Banaś MikołajKozłowska LenaSKT PASJA Kraków
3Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA Kraków
4Syguła AleksanderSuda OliwiaDANCE IMPERIUM Pruszków
10-11 E Komb. 6T [3] Final ~10 min
1Mech KarolSadowska Marianna
2Wiercioch KonradSroka Wiktoria
3Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM Pruszków
12-13 E Komb. 8T [4] Final ~10 min
1Nowicki HubertJabłońska Michalina
2Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaUKS FEELING Warszawa
3Kowalczyk AdamMichalska AleksandraDANCE IMPERIUM Pruszków
4Łukomski OskarSmoleńska OliwiaST ARTDANCE Sierpc
14-15 E Komb. 8T [4] Final ~10 min
1Gankowski JakubKolasa OliwiaUKTS Pasjonat Sochaczew
2Jurak JakubChechłacz JuliaDANCE IMPERIUM Pruszków
3Kłosiński DawidDąbrowska KamilaUKTS Pasjonat Sochaczew
4Pietrucha WojciechAntoniewicz MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 10 min
10-11 D ST [4] Final ~10 min
1Kaźmierczak DamianWyporska Nela
2Wiercioch KonradSroka Wiktoria
3Pacan AntoniJarzyńska AnnaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM Pruszków
5Semrau KamilPujanek WeronikaUKS BAILAMOS BydgoszczData wycofania: 05-02-2018 19:28
10-11 D LA [4] Final ~10 min
1Kaźmierczak DamianWyporska Nela
2Wiercioch KonradSroka Wiktoria
3Pacan AntoniJarzyńska AnnaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM Pruszków
5Semrau KamilPujanek WeronikaUKS BAILAMOS BydgoszczData wycofania: 05-02-2018 19:28
12-13 D ST [10] 1/2 Final ~20 min
1Poździak RafałPrzyborska Natalia
2Nowicki HubertJabłońska Michalina
3Onisk WitoldMichalak Olga
4Kowalczyk AdamMichalska AleksandraDANCE IMPERIUM Pruszków
5Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST Białystok
6Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM Pruszków
7Skoczeń AlanFrączek IzabelaST WIRDANCE Nowy Sącz
8Szurik WiktorDymarkowska WeronikaUKS BAILAMOS Bydgoszcz
9Telesiewicz KrystianGutowska KingaST ARTDANCE Sierpc
10Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM Pruszków
11Sławiński KacperFalkowska JuliaData wycofania: 08-02-2018 10:55
12-13 D LA [11] 1/2 Final ~20 min
1Poździak RafałPrzyborska Natalia
2Nowicki HubertJabłońska Michalina
3Onisk WitoldMichalak Olga
4Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
5Kowalczyk AdamMichalska AleksandraDANCE IMPERIUM Pruszków
6Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST Białystok
7Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM Pruszków
8Skoczeń AlanFrączek IzabelaST WIRDANCE Nowy Sącz
9Szurik WiktorDymarkowska WeronikaUKS BAILAMOS Bydgoszcz
10Telesiewicz KrystianGutowska KingaST ARTDANCE Sierpc
11Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM Pruszków
12Sławiński KacperFalkowska JuliaData wycofania: 08-02-2018 10:55
14-15 D ST [9] 1/2 Final ~20 min
1Chodynicki PawełChodynicka Katarzyna
2Zelmański RemigiuszOlkowicz Amelia
3Bełzak MarekNowińska MajaCORDEX Wałbrzych
4Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET Warszawa
5Gankowski JakubKolasa OliwiaUKTS Pasjonat Sochaczew
6Jurak JakubChechłacz JuliaDANCE IMPERIUM Pruszków
7Kosikowski PawełKowalska ZuzannaATRIA Ostrołęka
8Mikołajczak Adrian WiktorNowicka DominikaDANCE ACADEMY Bydgoszcz
9Stańczewski NikodemFidut JuliaJANTAR Elbląg
10Filipek ŁukaszSkowron NataliaData wycofania: 09-02-2018 13:22
14-15 D LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Chodynicki PawełChodynicka Katarzyna
2Zelmański RemigiuszOlkowicz Amelia
3Wielgoliński MateuszPodsiadlik Krystyna
4Bełzak MarekNowińska MajaCORDEX Wałbrzych
5Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET Warszawa
6Gankowski JakubKolasa OliwiaUKTS Pasjonat Sochaczew
7Jurak JakubChechłacz JuliaDANCE IMPERIUM Pruszków
8Kosikowski PawełKowalska ZuzannaATRIA Ostrołęka
9Mikołajczak Adrian WiktorNowicka DominikaDANCE ACADEMY Bydgoszcz
10Stańczewski NikodemFidut JuliaJANTAR Elbląg
11Filipek ŁukaszSkowron NataliaData wycofania: 09-02-2018 13:22
Młodzież+Dorośli OPEN ST [6] Final ~10 min
1Walczak KarolWiśniewska Marcelina
2Bagilcz JakubMularczyk JuliaFENIKS Białystok
3Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE Toruń
4Masalon FilipKowalczyk MartaUKS FEELING Warszawa
5Suchomski ŁukaszKruk NataliaDANCE IMPERIUM Pruszków
6Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM Pruszków
Młodzież+Dorośli OPEN LA [8] 1/2 Final ~20 min
1Szczepaniak Marcin DanielKujawa Weronika
2Pawlak KamilRafińska Klaudia Karolina
3Walczak KarolWiśniewska Marcelina
4Górski BartoszMarczyk KatarzynaUKS FEELING Warszawa
5Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE Toruń
6Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Wieliczka
7Stoksik SebastianKaczmarek DorotaCORTE TOP DANCE Warszawa
8Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Lublin
pow.15 C ST [6] Final ~10 min
1Semrau AdamSabanovic Isabella
2Dobkowski MiłoszSzmit WiktoriaFAN Ostrołęka
3Opasiński JakubGrabowska AleksandraDANCE IMPERIUM Pruszków
4Regeńczuk SebastianKania AgnieszkaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5Szmit KacperWiszowata ZuzannaFAN Ostrołęka
6Szyszka JacekPiekut MonikaCORTE TOP DANCE Warszawa
7Serkowski Mikołaj FilipMolenda Wiktoria AgnieszkaCLASSIC DANCESPORT WarszawaData wycofania: 06-02-2018 22:23
pow.15 C LA [6] Final ~10 min
1Dobkowski MiłoszSzmit WiktoriaFAN Ostrołęka
2Kochut KamilSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
3Konieczka Damian JerzyKonieczka Patrycja EwaESCUDO Konin
4Opasiński JakubGrabowska AleksandraDANCE IMPERIUM Pruszków
5Szmit KacperWiszowata ZuzannaFAN Ostrołęka
6Wyrwas DariuszCisek ZuzannaTIGER-TEAM Łódź
7Serkowski Mikołaj FilipMolenda Wiktoria AgnieszkaCLASSIC DANCESPORT WarszawaData wycofania: 06-02-2018 22:23