MISTRZOSTWA POLSKI FTS W TAŃCACH LATYNOAMERYKAŃSKICH
Szczecinek, 24-02-2018
Zamknięcie rejestracji: środa, 21 lutego 2018 00:00
(Dzisiaj : 18-01-2019)

Liczba zgłoszeń: 132 Liczba zgłoszonych startów: 147

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 50 min
Młodzież Mistrzostwa Polski LA [41] 1/8 Final ~90 min
1Woś KacperNiezabitowska Katarzyna
2Góra KrzysztofKumar Nilam
3Spich MateuszNadolna Adrianna
4Kruszyna WojciechWójcik Oliwia
5Szumczyk PrzemysławLewandowska Marta
6Zarzycki HubertMałczak Maja
7Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia
8Jaśkowiak ErnestRomanowska Maja
9Skerka TomaszGórska Aleksandra
10Leciej RafałPolotniak Valeria
11Więch MaciejJędrzejczyk Wiktoria
12Falkowski MikołajStaszak Aleksandra
13Szczepaniak Marcin DanielKujawa Weronika
14Sudin BorysDeluga Karolina
15Humin AureliuszSadowska Natalia
16Grabowski FilipWilanowska Martyna
17Orzechowski DamianOłów Dominika
18Buczyński HubertSawka Zuzanna
19Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków
20Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE Toruń
21Ciesielski JanRosińska LuizaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
22Cybulski DamianGruszczyńska KingaST SMIRNOW Warszawa
23Dykta MikołajMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW Hel
24Górczak KasperKowalska NataliaTIGER-TEAM Łódź
25Górski BartoszMarczyk KatarzynaUKS FEELING Warszawa
26Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg
27Kacprowicz JakubSzpak ZuzannaBLACK DANCE Gdańsk
28Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
29Krupa MateuszBillings NicolePM Lubin
30Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
31Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN Słupsk
32Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW Hel
33Piskorski FabianDargacz AgataDANCE FLOW Hel
34Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
35Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
36Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS Toruń
37Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET Warszawa
38Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
39Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS Szczecin
40Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE Gdańsk
41Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK Lublin
Dorośli Mistrzostwa Polski LA [38] 1/8 Final ~90 min
1Bęczkowski PawełKobielska Aleksandra
2Beńko PawełCzarnecka JuliaBLACK DANCE Gdańsk
3Colavito FrancescoSerafin KamilaST SMIRNOW Warszawa
4Conder SzymonSzurko MarlenaCORTE TOP DANCE Warszawa
5Dembek MikołajOlubińska SylwiaST PYRAS Toruń
6Dobak MaciejPechner MagdalenaCORTE TOP DANCE Warszawa
7Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraTEMPO Bydgoszcz
8Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków
9Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Kraków
10Fejklowicz PiotrNiedośpiał AnnaMCT Wieliczka
11Firląg PiotrBalon Celina MalwinaCORTE TOP DANCE Warszawa
12Gierach JędrzejSzczepańska SandraBLACK DANCE Gdańsk
13Izzo LorencoLubaszewska MagdalenaCONTRA SPORT Warszawa
14Jarzyna MichałTomaka MagdalenaCORTE TOP DANCE Warszawa
15Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki
16Khersonskyy FedorBryzek DagmaraCLASSIC DANCESPORT Warszawa
17Klasz MarcinDana DominikaSKT STYL Kraków
18Klimaszyński PiotrKowalczyk AgnieszkaAS Gdańsk
19Klusak Karol SebastianBuczkowska AleksandraCENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
20Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
21Konstantinos DimitriadisFuryk AnnaST PYRAS Toruń
22Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
23Lewandowski BartoszWałachowska Anna KarolinaKTT DUET Warszawa
24Lipowski JakubIlles Diandra-AnielaCONTRA SPORT Warszawa
25Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Szczecin
26Ługowski Bartosz MiłoszPopek OliwiaPM Lubin
27Magnuski PiotrBudek MałgorzataST ELITA Kraków
28Marcos Borjas EdgarNowak AlinaCONTRA SPORT Warszawa
29Pawlak KamilRafińska Klaudia KarolinaCORTE TOP DANCE Warszawa
30Podgajny DawidPruszkowska VictoriaPM Lubin
31Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Wieliczka
32Rusanen Taisto MaksymilianOżga AleksandraPERFECT DANCE Wrocław
33Samulski Krystian ArturStaszak KlaudiaPERFECT DANCE Wrocław
34Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
35Vasina AdamNowak DagmaraCONTRA SPORT Warszawa
36Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaTIGER-TEAM Łódź
37Woźniak PatrykPolakowska JustynaCORTE TOP DANCE Warszawa
38Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK Lublin
39Cybulski DamianGruszczyńska KingaST SMIRNOW WarszawaData wycofania: 31-01-2018 09:25
40Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE ToruńData wycofania: 19-02-2018 19:34
41Sypień Michał MaciejŻółtowska DelfinaAKTT SzczecinData wycofania: 21-02-2018 19:52
Senior III Mistrzostwa Polski LA [4] Final ~10 min
1Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS Olsztyn
2Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR Elbląg
3Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS Kwidzyn
4Sobkowiak JacekSobkowiak MałgorzataCT BLANKA WINIARSKA Poznań
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 0 min
Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski LA [28] 1/8 Final ~80 min
1Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska Natalia
2Pacan Kajetan AdamLatos Maria
3Gramatyka AntoniRudzińska Wiktoria
4Rytel SzymonStępniewska Aleksandra
5Kruger AlexGrzęska Oliwia
6Bartkowski JędrzejKozioł NataliaCONTRA SPORT Warszawa
7Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA Piła
8Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL Kraków
9Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
10Jaje JakubSiuda EmiliaST ELITA Kraków
11Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA Koszalin
12Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW Hel
13Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaTIGER-TEAM Łódź
14Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE Toruń
15Nadolny KubaBonk IgaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
16Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
17Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
18Raputa KacperTylek WiktoriaST ELITA Kraków
19Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX Wałbrzych
20Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
21Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER Kołobrzeg
22Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER Kołobrzeg
23Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin
24Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
25Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER Kołobrzeg
26Tarach KamilBuczyńska MichalinaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
27Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
28Żałko SzymonKruszyńska MartaCORDEX Wałbrzych
29Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS KwidzynData wycofania: 23-02-2018 16:18
Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA [22] 1/4 Final ~40 min
1Duda DawidPrisiazhnaya Daria
2Kassin MichałTyszkiewicz Marianna
3Kaczmarek Igor FilipWarwas Wanesa
4Leciej RafałPolotniak Valeria
5Pawłowski MateuszGłowacka Adrianna
6Szczepaniak Marcin DanielKujawa Weronika
7Babirecki Jakub KacperJasek OliwiaKTS JANTAR Świnoujście
8Bienioszek Miłosz WojciechGlinkowska Kamila WeronikaPRESTIGE Goleniów
9Cybulski DamianGruszczyńska KingaST SMIRNOW Warszawa
10Górski BartoszMarczyk KatarzynaUKS FEELING Warszawa
11Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg
12Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg
13Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
14Konstantinos DimitriadisFuryk AnnaST PYRAS Toruń
15Krupa MateuszBillings NicolePM Lubin
16Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
17Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
18Magnuski PiotrBudek MałgorzataST ELITA Kraków
19Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER Kołobrzeg
20Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR Świnoujście
21Podgajny DawidPruszkowska VictoriaPM Lubin
22Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
23Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM KrakówData wycofania: 12-02-2018 22:37
24Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET WarszawaData wycofania: 14-02-2018 18:38
Senior I Mistrzostwa Polski LA [7] Final ~10 min
1Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE Częstochowa
2Kuban AdrianUgowska JoannaAS Gdańsk
3Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE Gdańsk
5Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE Gdynia
6Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR Elbląg
7Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER Poznań
Senior II Mistrzostwa Polski LA [7] Final ~10 min
1Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS Kwidzyn
2Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR Elbląg
3Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT Szczecin
5Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE Gdynia
6Sywula MarcinSywula KatarzynaTKS CREATIVE DANCE Rumia
7Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER Poznań