MISTRZOSTWA POLSKI FTS W TAŃCACH LATYNOAMERYKAŃSKICH
Szczecinek, 24-02-2018
Zamknięcie rejestracji: środa, 21 lutego 2018 00:00
(Dzisiaj : 25-05-2024)

Liczba zgłoszeń: 132 Liczba zgłoszonych startów: 147

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 50 min
Młodzież Mistrzostwa Polski LA [41] 1/8 Final ~90 min
1Szumczyk PrzemysławLewandowska Marta
2Panek FabianPiskorska Laura
3Dykta MikołajMajchrzak Klaudia
4Połętek PatrykMatuszczyk Alicja
5Woś KacperNiezabitowska Katarzyna
6Kruszyna WojciechWójcik Oliwia
7Stryjski MaximilianSzabelska Michalina
8Spich MateuszNadolna Adrianna
9Kacprowicz JakubSzpak Zuzanna
10Cybulski DamianGruszczyńska Kinga
11Góra KrzysztofKumar Nilam
12Buczyński HubertSawka Zuzanna
13Greczyński KacperDąbrowska Natalia
14Orzechowski DamianOłów Dominika
15Grabowski FilipWilanowska Martyna
16Ciesielski JanRosińska Luiza
17Humin AureliuszSadowska Natalia
18Sudin BorysDeluga Karolina
19Szczepaniak Marcin DanielKujawa Weronika
20Górski BartoszMarczyk Katarzyna
21Falkowski MikołajStaszak Aleksandra
22Więch MaciejJędrzejczyk Wiktoria
23Leśniak MikołajCabańska Izabela
24Leciej RafałPolotniak Valeria
25Krupa MateuszBillings Nicole
26Borowski PiotrKról Ewelina
27Skerka TomaszGórska Aleksandra
28Górczak KasperKowalska Natalia
29Tajak MateuszSuryś Julia
30Sawiński FryderykSzwaja Agata
31Jaśkowiak ErnestRomanowska Maja
32Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia
33Zarzycki HubertMałczak Maja
34Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków
35Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
36Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
37Piskorski FabianDargacz AgataTKS DANCE FLOW Hel
38Raczek HubertKowalska MagdalenaKS M-TEAM Kraków
39Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET Warszawa
40Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
41Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS Szczecin
Dorośli Mistrzostwa Polski LA [38] 1/8 Final ~90 min
1Klimaszyński PiotrKowalczyk Agnieszka
2Khersonskyy FedorBryzek Dagmara
3Konopiński DawidSzyc Klaudia
4Bęczkowski PawełKobielska Aleksandra
5Firląg PiotrBalon Celina Malwina
6Conder SzymonSzurko Marlena
7Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina Aleksandra
8Podgajny DawidPruszkowska Victoria
9Beńko PawełCzarnecka Julia
10Klusak Karol SebastianBuczkowska Aleksandra
11Colavito FrancescoSerafin KamilaST SMIRNOW Warszawa
12Dembek MikołajOlubińska SylwiaST PYRAS Toruń
13Dobak MaciejPechner MagdalenaCORTE TOP DANCE Warszawa
14Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków
15Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Kraków
16Fejklowicz PiotrNiedośpiał AnnaMCT Wieliczka
17Gierach JędrzejSzczepańska SandraBLACK DANCE Gdańsk
18Izzo LorencoLubaszewska MagdalenaCONTRA SPORT Piaseczno
19Jarzyna MichałTomaka MagdalenaCORTE TOP DANCE Warszawa
20Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki
21Klasz MarcinDana DominikaSKT STYL Kraków
22Konstantinos DimitriadisFuryk AnnaST PYRAS Toruń
23Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
24Lewandowski BartoszWałachowska Anna KarolinaKTT DUET Warszawa
25Lipowski JakubIlles Diandra-AnielaCONTRA SPORT Piaseczno
26Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Szczecin
27Ługowski BartoszPopek OliwiaFOCUS Kamień Pomorski
28Magnuski PiotrBudek MałgorzataST ELITA Kraków
29Marcos Borjas EdgarNowak AlinaCONTRA SPORT Piaseczno
30Pawlak KamilRafińska Klaudia KarolinaCORTE TOP DANCE Warszawa
31Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Wieliczka
32Rusanen Taisto MaksymilianOżga AleksandraPERFECT DANCE Wrocław
33Samulski Krystian ArturStaszak KlaudiaPERFECT DANCE Wrocław
34Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
35Vasina AdamNowak DagmaraPROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska
36Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaTIGER-TEAM Łódź
37Woźniak PatrykPolakowska JustynaCORTE TOP DANCE Warszawa
38Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK Lublin
39Cybulski DamianGruszczyńska KingaData wycofania: 31-01-2018 08:25
40Kukliński FilipKuklińska MichalinaCONTRA SPORT PiasecznoData wycofania: 19-02-2018 18:34
41Sypień Michał MaciejŻółtowska DelfinaAKTT SzczecinData wycofania: 21-02-2018 18:52
Senior III Mistrzostwa Polski LA [4] Final ~10 min
1Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS Olsztyn
2Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR Elbląg
3Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS Kwidzyn
4Sobkowiak JacekSobkowiak MałgorzataDANCE CENTER Poznań
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 0 min
Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski LA [28] 1/8 Final ~80 min
1Jaje JakubSiuda Emilia
2Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska Paulina
3Kasprzak JędrzejPastwa Wiktoria
4Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra Anna
5Szczuryk Filip Kowalik Pola
6Skrzypczak PiotrAntos Alicja
7Sacharzewski PiotrAntos Aleksandra
8Ruszkowski TomaszMozdyniewicz Julia
9Waszak MaksymilianSiudzińska Aleksandra
10Nadolny KubaBonk Iga
11Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska Natalia
12Brzeziński DawidWoś Maja Alicja
13Sterczewski PiotrPaciorek Paulina
14Raputa KacperTylek Wiktoria
15Gramatyka AntoniRudzińska Wiktoria
16Bartkowski JędrzejKozioł Natalia
17Kruger AlexGrzęska Oliwia
18Krajniewski KamilZakrzewska Paula
19Koprowski Wojciech SebastianZałęcka Zofia
20Żałko SzymonKruszyńska Marta
21Rudyj BartoszZając Aleksandra
22Rytel SzymonStępniewska Aleksandra
23Pacan Kajetan AdamLatos Maria
24Szczepaniak KamilBruśnicka Julia
25Tarach KamilBuczyńska Michalina
26Gadocha MateuszKról Emilia
27Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL Kraków
28Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraKTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
29Grunt WiktorKlimek AlinaData wycofania: 23-02-2018 15:18
Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski LA [22] 1/4 Final ~40 min
1Krupa MateuszBillings Nicole
2Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka Maria
3Babirecki Jakub KacperJasek Oliwia
4Greczyński KacperDąbrowska Natalia
5Kaczmarek Igor FilipWarwas Wanesa
6Pawłowski MateuszGłowacka Adrianna
7Kucharczyk KonradEjsmont Marta
8Duda DawidPrisiazhnaya Daria
9Górski BartoszMarczyk Katarzyna
10Podgajny DawidPruszkowska Victoria
11Leciej RafałPolotniak Valeria
12Kassin MichałTyszkiewicz Marianna
13Szczepaniak Marcin DanielKujawa Weronika
14Cybulski DamianGruszczyńska Kinga
15Nadworski PawełGraczyk Amelia
16Bienioszek Miłosz WojciechGlinkowska Kamila WeronikaPRESTIGE Goleniów
17Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg
18Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
19Konstantinos DimitriadisFuryk AnnaST PYRAS Toruń
20Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
21Magnuski PiotrBudek MałgorzataST ELITA Kraków
22Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
23Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM KrakówData wycofania: 12-02-2018 21:37
24Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET WarszawaData wycofania: 14-02-2018 17:38
Senior I Mistrzostwa Polski LA [7] Final ~10 min
1Kuban AdrianWessalowska Joanna
2Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE Częstochowa
3Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE Gdańsk
5Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE Gdynia
6Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR Elbląg
7Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER Poznań
Senior II Mistrzostwa Polski LA [7] Final ~10 min
1Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS Kwidzyn
2Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR Elbląg
3Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT Szczecin
5Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE Gdynia
6Sywula MarcinSywula KatarzynaTKS CREATIVE DANCE Rumia
7Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER Poznań