Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Konina
Konin, 10-03-2018
Zamknięcie rejestracji: czwartek, 8 marca 2018 00:00
(Dzisiaj : 05-02-2023)

Liczba zgłoszeń: 180 Liczba zgłoszonych startów: 239

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 30 min
10-11 G 5T [2] ~20 min
1Pentela Kacper (2007)Fau Zofia (2008)UKS TIGER TEAM Łodź
2Szczeciński Filip (2008)Brzezińska Ewa (2007)ESCUDO Konin
14-15 D ST [5] Final ~10 min
1Mikołajczak Adrian WiktorNowicka Dominika
2Chodynicki PawełChodynicka Katarzyna
3Borkowski JanNowicka Natalia
4Zelmański RemigiuszOlkowicz Amelia
5Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER Poznań
14-15 D LA [7] Final ~10 min
1Chodynicki PawełChodynicka Katarzyna
2Kasperek JanBulczak Melania
3Lewandowski JakubRadtke Klaudia
4Mikołajczak Adrian WiktorNowicka Dominika
5Zelmański RemigiuszOlkowicz Amelia
6Borkowski JanNowicka Natalia
7Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER Poznań
pow.15 E Komb. 8T [3] Final ~10 min
1Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika
2Kardasz NikitaMałachowska Aniela
3Rębacz Mateusz KrzysztofNowacka Olga AnnaESCUDO Konin
pow.15 D ST [8] 1/2 Final ~20 min
1Jankiewicz MateuszCabaj Justyna
2Kalinowski JakubStankiewicz Marcelina
3Cichy ŁukaszKurzyńska Kinga
4Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika
5Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika
6Kardasz NikitaMałachowska Aniela
7Konieczka Damian JerzyKonieczka - Babiak Patrycja EwaESCUDO Konin
8Rębacz Mateusz KrzysztofNowacka Olga AnnaESCUDO Konin
pow.15 D LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Kardasz NikitaMałachowska Aniela
2Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika
3Jankiewicz MateuszCabaj Justyna
4Kalinowski JakubStankiewicz Marcelina
5Cichy ŁukaszKurzyńska Kinga
6Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika
7Konieczka Damian JerzyKonieczka - Babiak Patrycja EwaESCUDO Konin
8Kropacz MikołajHinc Paulina WeronikaFALA Sopot
9Rębacz Mateusz KrzysztofNowacka Olga AnnaESCUDO Konin
10Rutowicz PiotrBokiej KlaudiaESCUDO Konin
pow.15 B ST [3] Final ~10 min
1Filus HubertMyślińska Marta
2Talarek KrystianSzornak Nadia
3Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR Elbląg
pow.15 B LA [2] Final ~10 min
1Filus HubertMyślińska Marta
2Ślefarski KacperBendykowska Maria
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~0 h, 40 min
Juniorzy Młodsi OPEN ST [0]
Juniorzy Młodsi OPEN LA [0]
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 0 min
14-15 C ST [3] Final ~10 min
1Kasperek JanBulczak Melania
2Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia
3Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO Konin
14-15 C LA [2] Final ~10 min
1Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia
2Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO Konin
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 40 min
do 7 H 3T [38] ~30 min
1Andrzejczak Sebastian (2012)Sztuba Julia (2012)ESCUDO Konin
2Antoni Iluk (2012)Sobczak Maja (2012)ESCUDO Konin
3Banasiak Szymon (2012)Czarnecka Kaja (2012)ESCUDO Konin
4Bernaś Hubert (2013)Łukaszewska Barbara (2013)ESCUDO Konin
5Chmielewicz Szymon (2012)Jóżwiak Julia (2012)ESCUDO Konin
6Durkiewicz Leon (2012)Glanc Paulina (2012)ESCUDO Konin
7Eger Franciszek (2013)Janicka Kornelia (2013)ESCUDO Konin
8Felczak Igor (2013)Dutkiewicz Zosia (2013)ESCUDO Konin
9Flejszman Amelia (2012)Stolarek Adela (2012)ESCUDO Konin
10Forysiak Krzysztof (2013)Wysocka Jagoda (2013)ESCUDO Konin
11Jędrzejczyk Franciszek (2013)Knychaus Lena (2013)ESCUDO Konin
12Kadziewicz Maksymilian (2012)Ptak Marta (2012)ESCUDO Konin
13Kędzierski Klaudiusz (2012)Staszak Paulina (2012)ESCUDO Konin
14Król Nikodem (2012)Grabowska Alicja (2012)ESCUDO Konin
15Królikowski Marceli (2012)Maszewska Natalia (2012)ESCUDO Konin
16Langner Wojtek (2012)Forycka Nadia (2012)ESCUDO Konin
17Lenartowicz Michał (2013)Grzegorczyk Antosia (2013)ESCUDO Konin
18Maciaszek Gabryś (2012)Wojtysiak Ewa (2012)ESCUDO Konin
19Michałowski Antoni (2012)Kwiecińska Natalia (2012)ESCUDO Konn
20Patora Aleksander (2013)Wrzeszcz Wiktoria (2013)ESCUDO Konin
21Pawlaczyk Kacper (2012)Goińska Justyna (2012)ESCUDO Konin
22Pilarz Tymon (2012)Młyńczyk Marysia (2012)ESCUDO Konin
23Podlasiński Wojciech (2012)Nowicka Julia (2012)ESCUDO Konin
24Rajzner Bruna (2012)Radke Lena (2012)ESCUDO Konin
25Różański Piotr (2011)Balcerzak Zofia (2011)ESCUDO Konin
26Sarnowski Iwo (2011)Jagodzińska Ewa (2011)ESCUDO Konin
27Sarnowski Antoni (2012)Kołosowska Zuzanna (2012)ESCUDO Konin
28Skoczylas Kajetan (2012)Wrzeszcz Emilia (2012)ESCUDO Konin
29Skoczylas Kasjan (2012)Gołza Liliana (2012)ESCUDO Konin
30Solo Solo (2012)Wiśniewska Maja (2012)ESCUDO Konin
31Solo Solo (2012)Marta Wejman (2012)ESCUDO Konin
32Sosnowska Gabriela (2012)Pękacz Hanna (2012)ESCUDO Konin
33Stolarski Bartłomiej (2012)Bobrowska Hanna (2012)ESCUDO Konin
34Szemfeld Oskar (2012)Wawrzyniak Lena (2012)ESCUDO Konin
35Szkudelski Filip (2012)Radziejewska Lena (2012)ESCUDO Konin
36Wiśniewski Jan (2012)Bartczak Maja (2012)ESCUDO Konin
37Woźniak Zofia (2012)Szklarkowska Antosia (2012)ESCUDO Konin
38Wróbel Bartosz (2011)Wróbel Julia (2012)ESCUDO Konin
39Pawlaczyk Kacper (2012)Forycka Nadia (2012)ESCUDO KoninData wycofania: 01-03-2018 00:36
Solistki do 13 lat F Komb. 6T (powyżej 10 lat) [23] ~30 min
1Dolo Solo (2008)Sarnowska Julia (2008)ESCUDO Konin
2Solo Solo (2007)Kosińska Kinga (2007)ESCUDO Konin
3Solo Solo (2007)Urbaniak Julia (2007)ESCUDO Konin
4Solo Solo (2007)Brzóska Oliwia (2007)UKS TIGER TEAM Łodź
5Solo Solo (2007)Krzyżowska Oliwia (2007)UKS TIGER TEAM Łodź
6Solo Solo (2007)Maśna Antonina (2007)ESCUDO Konin
7Solo Solo (2009)Pakulska Julia (2009)ESCUDO Konin
8Solo Solo (2006)Szofer Zofia (2006)ESCUDO Konin
9Solo Solo (2010)Głąb Nikola (2010)ESCUDO Konin
10Solo Solo (2008)Rydzewska Julia (2008)ESCUDO Konin
11Solo Solo (2008)Kubacka Zofia (2008)ESCUDO Konin
12Solo Solo (2008)Rządkowska Anna (2008)ESCUDO Konin
13Solo Solo (2006)Wszędybył Wiktoria (2006)ESCUDO Konin
14Solo Solo (2006)Maciejewska Marcelina (2006)ESCUDO Konin
15Solo Solo (2008)Maciejewska Maja (2008)ESCUDO Konin
16Solo Solo (2006)Filas Martyna (2006)ESCUDO Konin
17Solo Solo (2006)Cieślak Aleksandra (2006)ESCUDO Konin
18Solo Solo (2006)Julia Skowrońska (2006)ESCUDO Konin
19Solo Solo (2006)Jankowska Eliza (2006)ESCUDO Konin
20Solo Solo (2006)Błaszczyk Maria (2006)ESCUDO Konin
21Solo Solo (2006)Kościelska Anna (2006)ESCUDO Konin
22Solo Solo (2007)Brzezińska Ewa (2007)ESCUDO Konin
23Solo Solo (2006)Palutka Natalia (2006)ESCUDO Konin
Solistki do 13 lat F Komb. 6T (do 10 lat) [30] ~30 min
1Dolo Solo (2013)Maciejewska Laura (2013)ESCUDO Konin
2Sapieja Amelia (2009)Solo Solo (2009)DANCE IMPERIUM Pruszków
3Solo Solo (2008)Broniszewksa Magdalena (2008)ESCUDO Konin
4Solo Solo (2008)Walczak Hanna (2008)ESCUDO Konin
5Solo Solo (2008)Kowalska Julia (2008)ESCUDO Konin
6Solo Solo (2008)Białecka Oliwia (2008)ESCUDO Konin
7Solo Solo (2011)Skutecka Sandra (2011)ESCUDO Konin
8Solo Solo (2011)Szpitalna Maja (2011)ESCUDO Konin
9Solo Solo (2011)Pietrala Antonina (2011)ESCUDO Konin
10Solo Solo (2014)Durkiewicz Weronika (2014)ESCUDO Konin
11Solo Solo (2011)Stasiak Gabriela (2011)ESCUDO Konin
12Solo Solo (2010)Chojnacka Daria (2010)ESCUDO Konin
13Solo Solo (2012)Kruszyńska Alicja (2012)ESCUDO Konin
14Solo Solo (2011)Urbańska Martyna (2011)ESCUDO Konin
15Solo Solo (2010)Kampa Nikola (2010)ESCUDO Konin
16Solo Solo (2008)Berda Antonina (2008)ESCUDO Konin
17Solo Solo (2010)Kędzierska Antonina (2010)ESCUDO Konin
18Solo Solo (2011)Powaga Amelia (2011)ESCUDO Konin
19Solo Solo (2011)Kopaczewska Lena (2011)ESCUDO Konin
20Solo Solo (2012)Szmajdzińska Amelia (2012)ESCUDO Konin
21Solo Solo (2011)Przybylska Hanna (2011)ESCUDO Konin
22Solo Solo (2011)Sobierajska Marta (2011)ESCUDO Konin
23Solo Solo (2010)Banaszak Gabriela (2010)ESCUDO Konin
24Solo Solo (2010)Nawrocka Daria (2010)ESCUDO Konin
25Solo Solo (2010)Bukowska Lucyna (2010)ESCUDO Konin
26Solo Solo (2010)Nowacka Hanna (2010)ESCUDO Konin
27Solo Solo (2012)Sass Lena (2012)ESCUDO Konin
28Solo Solo (2012)Szofer Antonina (2012)ESCUDO Konin
29Solo Solo (2008)Czeladzińska Maja (2008)ESCUDO Konin
30Stróżyński Filip (2010)Solo Solo (2010)ESCUDO Konin
8-9 H 4T [14] ~20 min
1 Bober Marcel (2010)Drożdż Michalina (2010)ESCUDO Konin
2Augustyniak Szymon (2009)Walczak Alicja (2009)ESCUDO Konin
3Drzewiecka Zuzanna (2010)Witaszek Patrycja (2010)ESCUDO Konin
4Kałużny Bartosz (2010)Drobina Amelia (2010)KONIN Escudo
5Krysztofowicz Gracjan (2010)Król Gabriela (2010)ESCUDO Konin
6Markiewicz Dominik (2009)Socha Katarzyna (2010)ESCUDO Konin
7Medycki Norbert (2010)Urbaniak Roksana (2010)ESCUDO Konin
8Miedziński Adam (2010)Urbaniak Zofia (2010)ESCUDO Konin
9Musz Ksawery (2010) Przybył Lena (2010)ESCUDO Konin
10Nawrocki Wiktor (2010)Ciesielska Kinga (2010)ESCUDO Konin
11Parus Nicodem (2010)Misielska Karolina (2010)ESCUDO Konin
12Piłka Jakub (2010)Lewicka Nadia (2010)ESCUDO Konin
13Warach Lena (2010)Bączek Katarzyna (2010)ESCUDO Konin
14Witaszek Bartosz (2010)Kwaśna Barbara (2010)ESCUDO Konin
10-11 H 4T [2] ~20 min
1Borek Samuel (2008)Salzman Liwia (2007)ESCUDO Konin
2Pogorzelski Julian (2007)Wawrzyniak Weronika (2008)ESCUDO Konin
10-11 C ST [0]
1Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaData wycofania: 07-03-2018 10:38
2Wasilewski JanWojnarowska WiktoriaUKS JANTAR GdańskData wycofania: 07-03-2018 20:55
10-11 C LA [0]
1Wasilewski JanWojnarowska WiktoriaUKS JANTAR GdańskData wycofania: 07-03-2018 20:55
12-13 H 4T [13] ~20 min
1 Żabierek Piotr (2006)Adamek Roksana (2006)ESCUDO Konin
2Antosik Kacper (2006)Gauden Justyna (2006)ESCUDO Konin
3Bawoł Fabian (2006)Przebieracz Oliwia (2006)ESCUDO Konin
4Drankowski Kacper (2006)Woźniak Kinga (2006)ESCUDO Konin
5Jagodziński Marcel (2006)Lewandowska Julia (2006)ESCUDO Konin
6Kowalewski Bartosz (2006) Siwek Klaudia (2006)ESCUDO Konin
7Marciniak Michał (2006)Dróżdz Martyna (2006)ESCUDO Konin
8Miedziński Sebastian (2006)Baran Eliza (2006)ESCUDO Konin
9Opas Łukasz (2006)Antosik Paulina (2006)ESCUDO Konin
10Rysiewski Marcel (2006)Nowak Oriana (2006)ISKRA Piła
11Siwek Mateusz (2006)Marciniak Wiktoria (2006)ESCUDO Konin
12Śmigielski Łukasz (2006)Włodarczyk Oliwia (2006)ESCUDO Konin
13Włodarczyk Dawid (2006)Urbaniak Julia (2006)ESCUDO Konin
pow.15 C ST [6] Final ~10 min
1Surmacz MateuszJendraszak Weronika
2Szyszka JacekPiekut Monika
3Kropacz MikołajHinc Paulina WeronikaFALA Sopot
4Krzysztofiak MateuszBorysławska WiktoriaTEMPO Bydgoszcz
5Serkowski Mikołaj FilipMolenda Wiktoria AgnieszkaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
6Urban MarcelKuc AleksandraST ADAM BORZĘCKI Inowrocław
pow.15 C LA [8] 1/2 Final ~20 min
1Wyrwas DariuszCisek Zuzanna
2Kochut KamilSobiesiak Dominika
3Surmacz MateuszJendraszak Weronika
4Konieczka Damian JerzyKonieczka - Babiak Patrycja EwaESCUDO Konin
5Kropacz MikołajHinc Paulina WeronikaFALA Sopot
6Rudzki DawidRudzka NataliaCORDEX Wałbrzych
7Serkowski Mikołaj FilipMolenda Wiktoria AgnieszkaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
8Urban MarcelKuc AleksandraST ADAM BORZĘCKI Inowrocław
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 0 min
10-11 D ST [8] 1/2 Final ~20 min
1Semrau KamilPujanek Weronika
2Czapiewski DominikKwapisz Olivia
3Kropacz Marcel MiłoszWiśniewska Julia Agnieszka
4Rumiński GracjanWoźniak Natalia
5Kaźmierczak DamianWyporska Nela
6Jarosz JanWiśniewska Amelia
7Olejarz TymonNowak Weronika
8Dutka JakubStadnik NataliaPASJA Koszalin
10-11 D LA [8] 1/2 Final ~20 min
1Szymanowski MichałPiotrowska Alicja
2Czapiewski DominikKwapisz Olivia
3Kropacz Marcel MiłoszWiśniewska Julia Agnieszka
4Rumiński GracjanWoźniak Natalia
5Kaźmierczak DamianWyporska Nela
6Jarosz JanWiśniewska Amelia
7Olejarz TymonNowak Weronika
8Dutka JakubStadnik NataliaPASJA Koszalin
12-13 D ST [7] Final ~10 min
1Chraplak MarcelKarwowska Pola
2Poździak RafałPrzyborska Natalia
3Latoszek JakubBociąg Marika
4Onisk WitoldMichalak Olga
5Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM Pruszków
6Zawadka MarekZięba KarinaOLIMP-SPORT Kiełczów
7Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR Elbląg
8Cysewski WiktorJanicka KingaData wycofania: 07-03-2018 16:23
12-13 D LA [7] Final ~10 min
1Chraplak MarcelKarwowska Pola
2Poździak RafałPrzyborska Natalia
3Latoszek JakubBociąg Marika
4Onisk WitoldMichalak Olga
5Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM Pruszków
6Zawadka MarekZięba KarinaOLIMP-SPORT Kiełczów
7Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR Elbląg
8Cysewski WiktorJanicka KingaData wycofania: 07-03-2018 16:23
Senior I F Komb. 8T (Senior I+II+III) [4] ~20 min
1Brüggemann MarcinBrüggemann KatarzynaAT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
2Dobek Marcin Dobek AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
3Wybrański KacperSobieraj BarbaraESCUDO Konin
4Żabierek MaciejŚmiłowska - Żabierek WiesławaESCUDO Konin
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 30 min
Dzieci OPEN ST [7] Final ~10 min
1Czapiewski DominikKwapisz Olivia
2Rumiński GracjanWoźniak Natalia
3Mech KarolSadowska Marianna
4Kaźmierczak DamianWyporska Nela
5Syguła AleksanderSuda Oliwia
6Szymanowski MichałPiotrowska Alicja
7Wasilewski JanWojnarowska WiktoriaUKS JANTAR Gdańsk
Dzieci OPEN LA [9] 1/2 Final ~20 min
1Czapiewski DominikKwapisz Olivia
2Rumiński GracjanWoźniak Natalia
3Mech KarolSadowska Marianna
4Kaźmierczak DamianWyporska Nela
5Syguła AleksanderSuda Oliwia
6Szymanowski MichałPiotrowska Alicja
7Semrau KamilPujanek Weronika
8Dutka JakubStadnik NataliaPASJA Koszalin
9Wasilewski JanWojnarowska WiktoriaUKS JANTAR Gdańsk
12-13 C ST [5] Final ~10 min
1Woźnicki SzymonPrzybyszewska Amelia
2Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra
3Hinczewski KsawierNawrocka Klaudia
4Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS Toruń
5Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM Pruszków
12-13 C LA [5] Final ~10 min
1Woźnicki SzymonPrzybyszewska Amelia
2Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra
3Hinczewski KsawierNawrocka Klaudia
4Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS Toruń
5Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM Pruszków