XIV Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego
Kamień Pomorski, 17-03-2018
Zamknięcie rejestracji: piątek, 16 marca 2018 00:00
(Dzisiaj : 26-11-2022)

Liczba zgłoszeń: 185 Liczba zgłoszonych startów: 255

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 30 min
do 7 H 3T [28] ~30 min
1Fronczyński Marek (2011)Bielaszewska Sonia (2011)FOCUS Kamień Pomorski
2Fronczyński Marek (2011)Marszał Maria (2012)FOCUS Kamień Pomorski
3Góra Hubert (2011)Grodecka Magdalena (2011)KTS JANTAR Świnoujście
4Góra Hubert (2011)Rudnicka Oliwia (2011)KTS JANTAR Świnoujście
5Hermański Aleksander (2011)Wegner Wiktoria (2011)FOCUS Gryfice
6Kajdanowicz Kacper (2011)Brodzik Milena (2011)KTS JANTAR Świnoujście
7Kawka Maciej (2011)Gościniak Hanna (2011)FOCUS Trzebiatów
8Kawka Maciej (2011)Pietrzak Ada (2011)FOCUS Trzebiatów
9Kluszczyński Olaf (2013)Białowąs Nina (2013)FLESZ Nowogard
10Kowalczyk Hubert (2013)Białowąs Nina (2013)FLESZ Nowogard
11Kowalski Tymoteusz (2011)Borowa Natasza (2011)FOCUS Kamień Pomorski
12Kowalski Tymoteusz (2011)Szwaja Alicja (2011)FOCUS Kamień Pomorski
13Krause Kordian (2011)Bielaszewska Nadia (2011)KTS JANTAR Świnoujście
14Krause Kordian (2011)Felusiak Łucja (2011)KTS JANTAR Świnoujście
15Ludwicki Eryk (2011)Kiszkunas Iga (2011)JANTAR Wolin
16Małek Igor (2013)Nowak Amelia (2013)FLESZ Nowogard
17Nożewski Dariusz (2011)Lendzianowski Maya (2012)FOCUS Kamień Pomorski
18Nożewski Dariusz (2011)Bystrzycka Oliwia (2011)FOCUS Kamień Pomorski
19Pawlik Jakub (2011)Czarnecka Laura (2011)FOCUS Gryfice
20Prośniewski Tymoteusz (2011)Wierzchowska Malwina (2011)FOCUS Gryfice
21Prośniewski Tymoteusz (2011)Major Lena (2011)FOCUS Gryfice
22Radomski Kaspian (2011)Seta Gabrysia (2011)ISKRA Swidwin
23Sulej Julek (2011)Kacprzykowska Hania (2011)ISKRA Swidwin
24Sulej Julek (2011)Dudkowska Michalina (2011)ISKRA Swidwin
25Walento Wojciech (2012)Kolasińska Nadia (2011)FOCUS Kamień Pomorski
26Walento Wojciech (2012)Nawrocka - Trojanowska Weronika (2012)FOCUS Kamień Pomorski
27Zdańkowski Hubert (2011)Rybczyńska Weronika (2011)KTS JANTAR Świnoujście
28Zdańkowski Hubert (2011)Żbikowska Zuzanna (2011)KTS JANTAR Świnoujście
8-9 H 4T [19] ~20 min
1Fajkowski Alan (2010)Płotkowska Nicola (2010)KTS JANTAR Świnoujście
2Gawlik Damian (2009)Fil Edyta (2009)FOCUS Gryfice
3Gawlik Damian (2009)Kopeć Ola (2009)FOCUS Gryfice
4Guranowski Mateusz (2009)Rząsa Maja (2010)FOCUS Kamień Pomorski
5Hermański Aleksander (2011)Zielińska Blanka (2010)FOCUS Trzebiatów
6Kacprzyk Jakub (2009)Bednarek Kamila (2009)FOCUS Trzebiatów
7Kawka Michał (2009)Nowakowska Daria (2009)FOCUS Trzebiatów
8Kawka Michał (2009)Gościniak Zuzanna (2009)FOCUS Gryfice
9Kobus Julek (2010)Wójtów Hania (2010)ISKRA Swidwin
10Kohut Nazar (2009)Drobohun Ajna (2009)KTS JANTAR Świnoujście
11Olejnik Karol (2009)Szczepankiewicz Michalina (2009)FOCUS Chojna
12Pawlik Jakub (2010)Szczepańska Anna (2010)FOCUS Gryfice
13Pawlik Jakub (2010)Kalinowska Weronika (2010)FOCUS Gryfice
14Pecyna Dawid (2009)Kisiel Pola (2009)KTS JANTAR Świnoujście
15Sulej Nikodem (2010)Czesnowicz Basia (2010)ISKRA Swidwin
16Wojsznarowicz Aleksander (2012)Śmiśniewicz Maria (2010)FOCUS Chojna
17Zakens Gracjan (2009)Ratomska Paulina (2009)KTS JANTAR Świnoujście
18Ziemgowski Antek (2009)Leszczyńska Lila (2009)JANTAR Wolin
19Ziemgowski Antek (2010)Leszczyńska Lila (2010)JANTAR Wolin
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 20 min
8-9 G 5T [24] ~30 min
1Albert Ethien (2009)Ziemgowska Zuzia (2009)JANTAR Wolin
2Albert Ethien (2009)Białek Maja (2009)JANTAR Wolin
3Białas Maksymillian (2010)Windysz Adrianna (2010)FUZJA Myślibórz
4Bochna Mateusz (2009)Andrearczyk Marcelina (2009)JANTAR Międzyzdroje
5Bochna Mateusz (2009)Kowalska Martyna (2009)JANTAR Międzyzdroje
6Borzęcki Stanisław (2009)Stasica Wiktoria (2009)PASJA Koszalin
7Borzęcki Bartłomiej (2009)Szott Nell (2009)PASJA Koszalin
8Gnosowski Igor (2009)Wilkoszewska Malwina (2010)FOCUS Gryfice
9Jagielski Bartosz (2009)Wiśniewska Julia (2009)FOCUS Gryfice
10Jarzabek Krzysztof (2009)Sumera Larysa (2009)JANTAR Wolin
11Kucharczyk Adam (2010)Ziółkowska Julia (2010)FLESZ Nowogard
12Majcher Kacper (2010)Połatyńska Maja (2010)FLESZ Nowogard
13Osial Jakub (2010)Grygowska Lena (2010)FLESZ Nowogard
14Osiński Kacper (2009)Leonowicz Julia (2009)KTS JANTAR Świnoujście
15Piekarski Miłosz (2010)Kluszczyńska Aleksandra (2010)FLESZ Nowogard
16Pircalaboiu Denis (2010)Płachecka Aleksandra (2010)FLESZ Nowogard
17Skorupiński Kacper (2009)Pietruszewska Krzysia (2009)JANTAR Wolin
18Skorupiński Kacper (2009)Albert Clementine (2009)JANTAR Wolin
19Stachewicz Kamil (2009)Strąk Wiktoria (2009)JANTAR Międzyzdroje
20Stachewicz Kamil (2009)Rozpłoch Maria (2009)JANTAR Międzyzdroje
21Witasik Natan (2009)Marek Amelia (2009)JANTAR Międzyzdroje
22Witasik Natan (2009)Mazur Amelia (2009)JANTAR Międzyzdroje
23Zdybel Piotr (2009)Pecyna Nadia (2009)KTS JANTAR Świnoujście
24Zdybel Piotr (2009)Wojciechowska Wiktoria (2009)KTS JANTAR Świnoujście
10-11 G 5T [13] ~20 min
1Gnosowski Igor (2009)Wawrzyńska Nikola (2007)FOCUS Gryfice
2Jagielski Bartosz (2009)Kałucka Katarzyna (2008)FOCUS Gryfice
3Kita Filip (2008)Makowiecka Martyna (2008)FLESZ Pyrzyce
4Kobus Karol (2007)Zgorska Maja (2007)ISKRA Swidwin
5Kokoszka Borys (2007)Grygowska Hanna (2007)FLESZ Nowogard
6Kuźmiński Aleksander (2008)Szulz Amelka (2008)AIDA Szczecinek
7Michalak Stanisław (2008)Zuterek Lena (2009)FOCUS Kamień Pomorski
8Musiałowski Franek (2009)Banaś Alicja (2008)ISKRA Swidwin
9Pasieka Radek (2008)Dejewska Zuzia (2009)ISKRA Swidwin
10Płotnicki Dawid (2009)Obarzanek Hanna (2008)FLESZ Pyrzyce
11Pryba Bartek (2007)Sieradzan Julia (2007)ISKRA Swidwin
12Rogowski Stanisław (2008)Opasała Pola (2008)FOCUS Kamień Pomorski
13Trzciński Kajetan (2007)Chatłas Jagoda (2009)FOCUS Chojna
12-13 G 5T [5] ~20 min
1Dudkowski Maksymilian (2005)Bodnar Aleksandra (2007)ISKRA Swidwin
2Jarząbek Wiktor (2006)Dojcz Michalina (2006)ISKRA Swidwin
3Kozyra Piotr (2006)Makarewicz Patrycja (2006)ISKRA Swidwin
4Musiałowski Stanisław (2006)Ambroziak Julia (2006)ISKRA Swidwin
5Wojsz Filip (2006)Bogusławska Martyna (2006)ISKRA Swidwin
12-13 E Komb. 8T [5] Final ~10 min
1Gruszecki SzymonStefanik Patrycja Joanna
2Denega Nikodem PiotrSzablewska Zuzanna
3Lichowski JakubMazur Amelia
4Cyprych NikodemZielińska Hanna
5Dziatkiewicz DenisŻurakowska MagdalenaFUZJA Myślibórz
12-13 C ST [3] Final ~10 min
1Felski KacperSobczyk Aleksandra
2Popowicz Aleksy SebastianKułak Oliwia
3Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ Nowogard
12-13 C LA [5] Final ~10 min
1Sołtysiński KrystianŻydlewska Wiktoria
2Szafran Brajan MariuszPędziszczak Zuzanna
3Popowicz Aleksy SebastianKułak Oliwia
4Zieliński IgorGałka Karolina
5Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ Nowogard
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 10 min
10-11 F Komb. 6T [18] ~20 min
1Baum Filip (2008)Marcińczyk Oliwia (2007)FOCUS Gryfice
2Baum Filip (2008)Fil Eliza (2007)FOCUS Gryfice
3Bombala Kacper (2007)Wołkow Hania (2007)JANTAR Międzyzdroje
4Borzęcki Jakub (2007)Grelak Carmen (2007)PASJA Koszalin
5Fajkowski Alan (2008)Płotkowska Nicola (2008)KTS JANTAR Świnoujście
6Gąsiorowski Dawid (2007)Szczeblewska Julia (2007)JANTAR Wolin
7Janik Bartosz (2007)Szczepkowska Maja (2007)FUZJA Myślibórz
8Jaz Maciej (2008)Wrębiak Oliwia (2008)FUZJA Lipiany
9Kozłowski Szyymon (2007)Hnat Emilia (2007)JANTAR Międzyzdroje
10Kuśnierek Marek (2007)Gołębiowska Laura (2007)JANTAR Międzyzdroje
11Pietrzak Maciej (2008)Kędzia Zuzanna (2008)FLESZ Nowogard
12Pilichowski ErykWilk ZofiaFOCUS Kamień Pomorski
13Romaniuk Michał (2007)Krużyńska Julia (2007)JANTAR Wolin
14Rosołowski Olgierd (2008)Jażdżewska Amelia (2008)FLESZ Nowogard
15Sienkowski Antoni (2008)Borzymowska Alicja (2008)FLESZ Nowogard
16Szpakowski Hubert (2008)Wilanowska Matylda (2008)FUZJA Lipiany
17Wojtacki Maciej (2008)Majcher Oliwia (2008)FLESZ Nowogard
18Zając Maurycy (2008)Gała Julia (2008)FLESZ Nowogard
10-11 E Komb. 6T [8] 1/2 Final ~20 min
1Łabędzki KamilKoniarz Bianka
2Chmurzyński BartłomiejDerlatka Gabriela
3Hass HubertWanczura Marta
4Blazer TomaszUrbanik LauraPAKTAN Słupsk
5Jaczewski JakubRozmarynowicz MarcelinaKTS JANTAR Świnoujście
6Pilichowski ErykWilk ZofiaFOCUS Kamień Pomorski
7Podgórski FilipWolańska ZuzannaAKTT Szczecin
8Przybyłek KornelBrzezicka MartynaJANTAR Wolin
12-13 D ST [10] 1/2 Final ~20 min
1Drzażdżewski IgorFiałkowska Wiktoria
2Kempa Marcel Utecht Julia
3Dróżdż StanisławKańduła Jagoda
4Włosek PiotrKowalewska Agata
5Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia Oliwia
6Szafran Brajan MariuszPędziszczak Zuzanna
7Bielawski RochSwarcewicz AmeliaKTT AIDA Szczecinek
8Domański DamianSzpakowska KorneliaFUZJA Myślibórz
9Niemczyk KonradRojewska VanessaAKTT Szczecin
10Szumny Michał JulianGrzybowska MartynaFOCUS Dziwnów
12-13 D LA [9] 1/2 Final ~20 min
1Drzażdżewski IgorFiałkowska Wiktoria
2Felski KacperSobczyk Aleksandra
3Kempa Marcel Utecht Julia
4Dróżdż StanisławKańduła Jagoda
5Włosek PiotrKowalewska Agata
6Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia Oliwia
7Bielawski RochSwarcewicz AmeliaKTT AIDA Szczecinek
8Domański DamianSzpakowska KorneliaFUZJA Myślibórz
9Szumny Michał JulianGrzybowska MartynaFOCUS Dziwnów
14-15 C ST [12] 1/2 Final ~20 min
1Szafrański DawidŚmich Patrycja
2Polanowski MateuszFilipczak Maja Weronika
3Szczuryk Filip Kowalik Pola
4Studziński MateuszKwiecień Karolina
5Kasperek JanBulczak Melania
6Lipiński MichałAdamów Zuzanna
7Jadwiżyc HubertMarchewka Martyna
8Żelazowski PiotrKwinta Paula
9Sterczewski PiotrPaciorek Paulina
10Choina CezaryTomczyńska Julia Karolina
11Raaen Emil KristianMastalerz Amelia
12Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski
14-15 C LA [13] 1/2 Final ~30 min
1Dębicki PiotrPrzetacznik Dalia Maria
2Polanowski MateuszFilipczak Maja Weronika
3Balon KrzysztofŻemło Wanesa Sylwia
4Szczuryk Filip Kowalik Pola
5Szafrański DawidŚmich Patrycja
6Studziński MateuszKwiecień Karolina
7Choina CezaryTomczyńska Julia Karolina
8Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja
9Jadwiżyc HubertMarchewka Martyna
10Sterczewski PiotrPaciorek Paulina
11Lipiński MichałAdamów Zuzanna
12Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski
13Sardyga OskarMatczak MartynaPRESTIGE Goleniów
pow.15 D ST [5] Final ~10 min
1Grzymajło OliwierMika Dagmara
2Zając MaciejPodgórska Julia
3Urbańczyk RadekKlonowska Laura Maria
4Wojdalski Przemysław AndrzejPrzybylińska Estera
5Strugała KacperNiewiadomska NikolaJANTAR Międzyzdroje
pow.15 D LA [4] Final ~10 min
1Zając MaciejPodgórska Julia
2Urbańczyk RadekKlonowska Laura Maria
3Wojdalski Przemysław AndrzejPrzybylińska Estera
4Strugała KacperNiewiadomska NikolaJANTAR Międzyzdroje
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 0 min
10-11 D ST [4] Final ~10 min
1Jankowski MartinAnanicz Nina
2Szulc-Łatwiński KonradZielińska Amelia Anna
3Chmurzyński BartłomiejDerlatka Gabriela
4Dutka JakubStadnik NataliaPASJA Koszalin
10-11 D LA [4] Final ~10 min
1Jankowski MartinAnanicz Nina
2Szulc-Łatwiński KonradZielińska Amelia Anna
3Chmurzyński BartłomiejDerlatka Gabriela
4Dutka JakubStadnik NataliaPASJA Koszalin
14-15 D ST [11] 1/2 Final ~20 min
1Przybyliński MaciejŁadniak Gabryiela
2Sito Klaudiusz RobertKonury Weronika
3Balon KrzysztofŻemło Wanesa Sylwia
4Trzasko MaksymBitner Martyna
5Cadler JakubSzałek Kornelia
6Kuczyński NikodemJedynak Dagmara
7Jedynak PawełZeuge Nell
8Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska Alicja
9Dębicki PiotrPrzetacznik Dalia Maria
10Kosela Wojciech MaksymilianBoińska KatarzynaISKRA Piła
11Włoch IgorWłoch AleksandraKTT AIDA Szczecinek
14-15 D LA [12] 1/2 Final ~20 min
1Przybyliński MaciejŁadniak Gabryiela
2Sito Klaudiusz RobertKonury Weronika
3Polanowski MateuszFilipczak Maja Weronika
4Trzasko MaksymBitner Martyna
5Kasperek JanBulczak Melania
6Cadler JakubSzałek Kornelia
7Kuczyński NikodemJedynak Dagmara
8Jedynak PawełZeuge Nell
9Żelazowski PiotrKwinta Paula
10Raaen Emil KristianMastalerz Amelia
11Kosela Wojciech MaksymilianBoińska KatarzynaISKRA Piła
12Włoch IgorWłoch AleksandraKTT AIDA Szczecinek
14-15 B ST [6] Final ~10 min
1Szczuryk Filip Kowalik Pola
2Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska Natalia
3Polanowski MateuszFilipczak Maja Weronika
4Studziński MateuszKwiecień Karolina
5Piotrowski HubertKowalska Aleksandra
6Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski
7Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraKTS PIĘTRO WYŻEJ ChojniceData wycofania: 15-03-2018 18:16
14-15 B LA [5] Final ~10 min
1Studziński MateuszKwiecień Karolina
2Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska Natalia
3Szczuryk Filip Kowalik Pola
4Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski
5Sardyga OskarMatczak MartynaPRESTIGE Goleniów
6Dębicki PiotrPrzetacznik Dalia MariaData wycofania: 14-03-2018 18:19
7Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraKTS PIĘTRO WYŻEJ ChojniceData wycofania: 15-03-2018 18:16
pow.15 C ST [7] Final ~10 min
1Grzymajło OliwierMika Dagmara
2Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena
3Zając MaciejPodgórska Julia
4Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN Słupsk
5Kosiorek MiłoszStanuch MariaPRESTIGE Goleniów
6Miksa JakubKsiążkiewicz JuliaFLESZ Nowogard
7Pajestka Jakub RafałPietrewicz KlaudiaFOCUS Kamień Pomorski
pow.15 C LA [7] Final ~10 min
1Grzymajło OliwierMika Dagmara
2Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena
3Zając MaciejPodgórska Julia
4Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN Słupsk
5Kosiorek MiłoszStanuch MariaPRESTIGE Goleniów
6Miksa JakubKsiążkiewicz JuliaFLESZ Nowogard
7Rylik SewerynMycan Natalia AgnieszkaFOCUS Kamień Pomorski
pow.15 B ST [8] 1/2 Final ~20 min
1Kozub Bartosz AndrzejKujawa Karina
2Pastwa PatrykGomułka Krystyna
3Leśniak MikołajCabańska Izabela
4Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE Jelenia Góra
5Pajestka Jakub RafałPietrewicz KlaudiaFOCUS Kamień Pomorski
6Rakowski BartłomiejJanicka Weronika AlicjaKTS JANTAR Świnoujście
7Rylik SewerynMycan Natalia AgnieszkaFOCUS Kamień Pomorski
8Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA Piła
pow.15 B LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Kozub Bartosz AndrzejKujawa Karina
2Majchrzak JakubZdzięborska Dominika Roksana
3Marczak Adam KrzysztofZielińska Weronika Anna
4Leśniak MikołajCabańska Izabela
5Babirecki Jakub KacperJasek Oliwia
6Jagodziński KonradMelnik MilenaISKRA Świdwin
7Jędrzejczak KacperPowała NadiaUKS BAILAMOS Bydgoszcz
8Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE Jelenia Góra
9Rylik SewerynMycan Natalia AgnieszkaFOCUS Kamień Pomorski
10Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA Piła