Mistrzostwa Polski FTS w 10 tańcach
Kołobrzeg, 24-03-2018
Zamknięcie rejestracji: czwartek, 22 marca 2018 00:00
(Dzisiaj : 21-05-2019)

Liczba zgłoszeń: 82 Liczba zgłoszonych startów: 93

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 10 min
Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T [23] 1/4 Final ~40 min
1Szumczyk PrzemysławLewandowska Marta
2Woś KacperNiezabitowska Katarzyna
3Walczak KarolWiśniewska Marcelina
4Sudin BorysDeluga Karolina
5Zarzycki HubertMałczak Maja
6Grabowski FilipWilanowska Martyna
7Orzechowski DamianOłów Dominika
8Góra KrzysztofKumar Nilam
9Panek FabianPiskorska Laura
10Krupa MateuszBillings Nicole
11Leciej RafałPolotniak Valeria
12Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków
13Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE Toruń
14Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg
15Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
16Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
17Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN Słupsk
18Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS Toruń
19Smoliński KonradKapusta NataliaMAGIC Zielona Góra
20Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET Warszawa
21Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
22Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS Szczecin
23Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE Gdańsk
24Jaśkowiak ErnestRomanowska MajaData wycofania: 17-03-2018 08:56
25Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK LublinData wycofania: 23-03-2018 23:32
26Żukowski JakubGnutek MajaPROGRESS KwidzynData wycofania: 20-03-2018 09:18
Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T [16] 1/4 Final ~40 min
1Borecki JanSzydłowska AnitaCONTRA SPORT Warszawa
2Czerski NorbertTygielska KarolinaCONTRA SPORT Warszawa
3Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków
4Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER Kołobrzeg
5Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg
6Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki
7Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
8Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
9Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE Toruń
10Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE Toruń
11Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Szczecin
12Ługowski Bartosz MiłoszPopek OliwiaPM Lubin
13Masalon FilipKowalczyk MartaUKS FEELING Warszawa
14Michrowski Grzegorz TomaszKarowicz-Bienias SylwiaST MASTER DANCE Białystok
15Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER Kołobrzeg
16Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR Elbląg
Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T [6] Final ~10 min
1Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS Kwidzyn
2Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR Elbląg
3Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT Szczecin
5Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE Gdynia
6Sywula MarcinSywula KatarzynaTKS CREATIVE DANCE Rumia
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 10 min
Junior I+II Mistrzostwa Polski Komb. 10T [23] 1/4 Final ~40 min
1Szlązak JanMalek Natalia
2Skrzypczak PiotrAntos Alicja
3Szczuryk Filip JanKowalik Pola
4Pacan Kajetan AdamLatos Maria
5Gramatyka AntoniRudzińska Wiktoria
6Kasperek JanBulczak Melania
7Kruger AlexGrzęska Oliwia
8Koprowski Wojciech SebastianZałęcka Zofia
9Bartkowski JędrzejKozioł NataliaCONTRA SPORT Warszawa
10Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA Piła
11Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
12Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS Kwidzyn
13Jaje JakubSiuda EmiliaST ELITA Kraków
14Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE Toruń
15Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
16Raputa KacperTylek WiktoriaST ELITA Kraków
17Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX Wałbrzych
18Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
19Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER Kołobrzeg
20Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska AlicjaPAKTAN Słupsk
21Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
22Tarach KamilBuczyńska MichalinaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
23Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
24Nadolny KubaBonk IgaData wycofania: 23-03-2018 22:25
25Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA KoszalinData wycofania: 24-03-2018 23:51
26Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaCLASSIC DANCESPORT WarszawaData wycofania: 25-03-2018 16:15
27Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaST ARTDANCE SierpcData wycofania: 20-03-2018 12:32
Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Komb. 10T [14] 1/2 Final ~30 min
1Pawłowski MateuszGłowacka Adrianna
2Zarzycki HubertMałczak Maja
3Babirecki Jakub KacperJasek OliwiaKTS JANTAR Świnoujście
4Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE Toruń
5Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER Kołobrzeg
6Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg
7Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg
8Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
9Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
10Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
11Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER Kołobrzeg
12Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR Świnoujście
13Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET Warszawa
14Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS Szczecin
15Jaśkowiak ErnestRomanowska MajaData wycofania: 15-03-2018 08:38
16Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK LublinData wycofania: 23-03-2018 15:28
Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T [5] Final ~10 min
1Kuban AdrianUgowska JoannaAS Gdańsk
2Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE Gdańsk
4Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR Elbląg
5Tomczak RafałTomczak BarbaraJANTAR Elbląg
Senior III Mistrzostwa Polski Komb. 10T [6] Final ~10 min
1Cichy MieczysławCichy EwaTKS CREATIVE DANCE Rumia
2Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS Olsztyn
3Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR Elbląg
4Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS Kwidzyn
5Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS Kwidzyn
6Sobkowiak JacekSobkowiak MałgorzataCT BLANKA WINIARSKA Poznań