Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego AMBER CUP 2018
Kołobrzeg, 24-03-2018
Zamknięcie rejestracji: piątek, 23 marca 2018 00:00
(Dzisiaj : 24-04-2019)

Liczba zgłoszeń: 109 Liczba zgłoszonych startów: 187

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 0 min
8-9 H 4T [8] ~20 min
1Dondera Aleksander (2010)Strucka Amelia (2010)KING DANCE Koszalin
2Faliszewski Jakub (2010)Pogoda Natalia (2010)KING DANCE Koszalin
3Kujawski Damian (2010)Józefowicz Marii (2010)KING DANCE Koszalin
4Latocha Marcel (2010)Robak Maja (2010)KING DANCE Koszalin
5Ludwicki Eryk (2010)Kiszkunas Iga (2010)JANTAR Wolin
6Malecha Michał (2009)Szostak Blanka (2009)AMBER Kołobrzeg
7Wąsowicz Hubert (2010)Drętkiewicz Kaja (2010)KING DANCE Koszalin
8Woronis Piotr (2010)Żubryj Klaudua (2010)KING DANCE Koszalin
10-11 F Komb. 6T [7] ~20 min
1Borzęcki Jakub (2008)Gralak Carmen (2008)PASJA Koszalin
2Gąsiorowski Dawid (2007)Szcz Julia (2007)JANTAR Wolin
3Kozłowski Szymon (2007)Hnat Emilia (2007)JANTAR Międzyzdroje
4Kuśnierek Marek (2007)Gołębiowska Laura (2007)JANTAR Międzyzdroje
5Oleś Kacper (2008)Bieniek Aleksandra (2008)AKTT Szczecin
6Ruszczyk Piotr (2007)Zwierzchowska Julia (2007)JANTAR Międzyzdroje
7Smołucha Jakub (2008)Andrzejewska Alicja (2008)KING DANCE Koszalin
12-13 G 5T [0]
12-13 E Komb. 8T [13] 1/2 Final ~30 min
1Gruszecki SzymonStefanik Patrycja Joanna
2Strucki KajetanOchrymiuk Alicja
3Denega Nikodem PiotrSzablewska Zuzanna
4Lichowski JakubMazur Amelia
5Cyprych NikodemZielińska Hanna
6Mantyk JulianSzulęcka Iga Irena
7Gonciarz DobromiłKnigawka Natalia
8Jarmoszka NatanBuko Wiktoria
9Grzechulski KsaweryWleklak-Majchofer AnnaAKTT Szczecin
10Lewandowski JakubWojtaszczyk DominkaAKTT Szczecin
11Matuszczak ŁukaszWojtko MajaAKTT Szczecin
12Matuszczak SebastianSiemaszko Hanna AlicjaAKTT Szczecin
13Wiśniewski Wiktor WojciechSikorska MajaAKTT Szczecin
14Sołtysiak PiotrDeptuła MartynaJANTAR MiędzyzdrojeData wycofania: 23-03-2018 10:35
14-15 D ST [12] 1/2 Final ~20 min
1Januszewski JakubKułak Natalia
2Sychta MikołajLebiedziew Lena Magdalena
3Cadler JakubSzałek Kornelia Katarzyna
4Trzasko MaksymBitner Martyna
5Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT Szczecin
6Markowski TomaszPiątas Karolina WeronikaAKTT Szczecin
7Mrugowski MaciejCzajkowska OliwiaAKTT Szczecin
8Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER Kołobrzeg
9Sito Klaudiusz RobertKonury WeronikaFOCUS Kamień Pomorski
10Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska AlicjaPAKTAN Słupsk
11Walczak WojciechClark Lara JadwigaAKTT Szczecin
12Włoch IgorWłoch AleksandraKTT AIDA Szczecinek
14-15 D LA [14] 1/2 Final ~30 min
1Januszewski JakubKułak Natalia
2Sychta MikołajLebiedziew Lena Magdalena
3Kasperek JanBulczak Melania
4Cadler JakubSzałek Kornelia Katarzyna
5Trzasko MaksymBitner Martyna
6Raaen Emil KristianMastalerz Amelia
7Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT Szczecin
8Markowski TomaszPiątas Karolina WeronikaAKTT Szczecin
9Mrugowski MaciejCzajkowska OliwiaAKTT Szczecin
10Siekierski DawidDoskocz NikolaAMBER Kołobrzeg
11Sito Klaudiusz RobertKonury WeronikaFOCUS Kamień Pomorski
12Sozański MiłoszKowalczyk Daria AgnieszkaAKTT Szczecin
13Walczak WojciechClark Lara JadwigaAKTT Szczecin
14Włoch IgorWłoch AleksandraKTT AIDA Szczecinek
pow.15 D ST [4] Final ~10 min
1Kardasz NikitaMałachowska Aniela
2Strugała KacperNiewiadomska NikolaJANTAR Międzyzdroje
3Urbańczyk RadekKlonowska Laura MariaJANTAR Wolin
4Wojdalski Przemysław AndrzejPrzybylińska EsteraJANTAR Wolin
pow.15 D LA [5] Final ~10 min
1Kardasz NikitaMałachowska Aniela
2Rutowicz PiotrBokiej KlaudiaESCUDO Konin
3Strugała KacperNiewiadomska NikolaJANTAR Międzyzdroje
4Urbańczyk RadekKlonowska Laura MariaJANTAR Wolin
5Wojdalski Przemysław AndrzejPrzybylińska EsteraJANTAR Wolin
6Krejczman MarcinWasilewska Monika MariaData wycofania: 22-03-2018 16:04
7Kropacz MikołajHinc Paulina WeronikaFALA SopotData wycofania: 23-03-2018 15:30
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 10 min
12-13 C ST [7] Final ~10 min
1Żuk KacperKoch Lena Aleksandra
2Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ Nowogard
3Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER Kołobrzeg
4Jagła PiotrSilva MartaST ELITA Kraków
5Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT Szczecin
6Stawowy MateuszSilva SaraST ELITA Kraków
7Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaST ARTDANCE Sierpc
12-13 C LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Żuk KacperKoch Lena Aleksandra
2Szafran Brajan MariuszPędziszczak Zuzanna
3Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ Nowogard
4Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER Kołobrzeg
5Jagła PiotrSilva MartaST ELITA Kraków
6Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW Hel
7Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT Szczecin
8Stawowy MateuszSilva SaraST ELITA Kraków
9Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaST ARTDANCE Sierpc
10Żałko SzymonKruszyńska MartaCORDEX Wałbrzych
14-15 C ST [14] 1/2 Final ~30 min
1Kasperek JanBulczak Melania
2Raaen Emil KristianMastalerz Amelia
3Szafrański DawidŚmich Patrycja
4Sychta MikołajLebiedziew Lena Magdalena
5Studziński MateuszKwiecień Karolina
6Jadwiżyc HubertMarchewka MartynaFLESZ Nowogard
7Mrugowski MaciejCzajkowska OliwiaAKTT Szczecin
8Polanowski MateuszFilipczak Maja WeronikaFOCUS Kamień Pomorski
9Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski
10Sienkiewicz OliwierRichert Aleksandra KarolinaFALA Sopot
11Sozański MiłoszKowalczyk Daria AgnieszkaAKTT Szczecin
12Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin
13Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER Kołobrzeg
14Żelazowski PiotrKwinta PaulaFLESZ Nowogard
14-15 C LA [14] 1/2 Final ~30 min
1Szafrański DawidŚmich Patrycja
2Studziński MateuszKwiecień Karolina
3Sychta MikołajLebiedziew Lena Magdalena
4Choina CezaryTomczyńska Julia KarolinaPASJA Koszalin
5Jadwiżyc HubertMarchewka MartynaFLESZ Nowogard
6Mrugowski MaciejCzajkowska OliwiaAKTT Szczecin
7Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski
8Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER Kołobrzeg
9Sardyga OskarMatczak MartynaPRESTIGE Goleniów
10Sienkiewicz OliwierRichert Aleksandra KarolinaFALA Sopot
11Sozański MiłoszKowalczyk Daria AgnieszkaAKTT Szczecin
12Stelmach KrzysztofJanta-Lipińska AlicjaPAKTAN Słupsk
13Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin
14Żelazowski PiotrKwinta PaulaFLESZ Nowogard
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 20 min
Juniorzy Młodsi OPEN ST [9] 1/2 Final ~20 min
1Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ Nowogard
2Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER Kołobrzeg
3Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS Kwidzyn
4Jagła PiotrSilva MartaST ELITA Kraków
5Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT Szczecin
6Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER Kołobrzeg
7Stawowy MateuszSilva SaraST ELITA Kraków
8Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaST ARTDANCE Sierpc
9Żałko SzymonKruszyńska MartaCORDEX Wałbrzych
Juniorzy Młodsi OPEN LA [11] 1/2 Final ~20 min
1Szafran Brajan MariuszPędziszczak Zuzanna
2Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ Nowogard
3Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER Kołobrzeg
4Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS Kwidzyn
5Jagła PiotrSilva MartaST ELITA Kraków
6Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW Hel
7Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT Szczecin
8Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER Kołobrzeg
9Stawowy MateuszSilva SaraST ELITA Kraków
10Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaST ARTDANCE Sierpc
11Żałko SzymonKruszyńska MartaCORDEX Wałbrzych
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 30 min
8-9 G 5T [4] ~20 min
1Borzęcki Bartłomiej (2010)Stasica Wiktoria (2010)PASJA Koszalin
2Borzęcki Stanisław (2010)Szott Nel (2010)PASJA Koszalin
3Faliszewski Jakub (2010)Zielony-Sokalska Zuzanna (2010)KING DANCE Koszalin
4Orzechowski Alan (2009)Korbut Alicja (2009)AKTT Szczecin
10-11 G 5T [0]
10-11 E Komb. 6T [6] Final ~10 min
1Gliński MateuszTran SandraAKTT Szczecin
2Jaczewski JakubRozmarynowicz MarcelinaKTS JANTAR Świnoujście
3Łabędzki KamilKoniarz BiankaFOCUS Kamień Pomorski
4Przybyłek KornelBrzezicka MartynaJANTAR Wolin
5Słomiński AdamNaumczuk IgaFALA Sopot
6Wiecki SzymonKoziura KarolinaAMBER Kołobrzeg
12-13 D ST [8] 1/2 Final ~20 min
1Borkowski PawełWojciechowska Aleksandra
2Cysewski WiktorJanicka KingaAT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
3Drewkowski KacperKot MartynaAMBER Kołobrzeg
4Kempa Marcel RomualdUtecht JuliaPASJA Koszalin
5Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia OliwiaJANTAR Międzyzdroje
6Niemczyk KonradRojewska VanessaAKTT Szczecin
7Szumny Michał JulianGrzybowska MartynaFOCUS Dziwnów
8Włosek PiotrKowalewska AgataJANTAR Międzyzdroje
12-13 D LA [8] 1/2 Final ~20 min
1Borkowski PawełWojciechowska Aleksandra
2Cysewski WiktorJanicka KingaAT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
3Drewkowski KacperKot MartynaAMBER Kołobrzeg
4Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER Kołobrzeg
5Kempa Marcel RomualdUtecht JuliaPASJA Koszalin
6Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia OliwiaJANTAR Międzyzdroje
7Szumny Michał JulianGrzybowska MartynaFOCUS Dziwnów
8Włosek PiotrKowalewska AgataJANTAR Międzyzdroje
pow.15 C ST [4] Final ~10 min
1Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN Słupsk
2Kropacz MikołajHinc Paulina WeronikaFALA Sopot
3Niedzielczyk Michał AleksanderGieraczyńska KorneliaJANTAR Międzyzdroje
4Przybyłek MichałDaciów Bianka MariaAMBER Kołobrzeg
5Krejczman MarcinWasilewska Monika MariaData wycofania: 22-03-2018 16:04
pow.15 C LA [5] Final ~10 min
1Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN Słupsk
2Kosiorek MiłoszStanuch MariaPRESTIGE Goleniów
3Kropacz MikołajHinc Paulina WeronikaFALA Sopot
4Przybyłek MichałDaciów Bianka MariaAMBER Kołobrzeg
5Rylik SewerynMycan Natalia AgnieszkaFOCUS Kamień Pomorski
pow.15 B ST [5] Final ~10 min
1Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTEMPO Bydgoszcz
2Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN Słupsk
3Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA Koszalin
4Rakowski BartłomiejJanicka Weronika AlicjaKTS JANTAR Świnoujście
5Rylik SewerynMycan Natalia AgnieszkaFOCUS Kamień Pomorski
pow.15 B LA [7] Final ~10 min
1Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTEMPO Bydgoszcz
2Jagodziński KonradMelnik MilenaISKRA Świdwin
3Kozub Bartosz AndrzejKujawa KarinaPASJA Koszalin
4Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN Słupsk
5Majchrzak JakubZdzięborska Dominika RoksanaISKRA Świdwin
6Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA Koszalin
7Radomski KarolUrbanowicz Maja LauraISKRA Świdwin
8Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER KołobrzegData wycofania: 21-03-2018 22:45
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 0 min
10-11 D ST [6] Final ~10 min
1Czapiewski DominikKwapisz OliviaAT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
2Dutka JakubStadnik NataliaPASJA Koszalin
3Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT Szczecin
4Kropacz Marcel MiłoszWiśniewska Julia AgnieszkaFALA Sopot
5Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS Szczecin
6Wiecki SzymonKoziura KarolinaAMBER Kołobrzeg
10-11 D LA [6] Final ~10 min
1Czapiewski DominikKwapisz OliviaAT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
2Dutka JakubStadnik NataliaPASJA Koszalin
3Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT Szczecin
4Kropacz Marcel MiłoszWiśniewska Julia AgnieszkaFALA Sopot
5Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS Szczecin
6Wiecki SzymonKoziura KarolinaAMBER Kołobrzeg
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~0 h, 40 min
Dzieci Starsze OPEN ST [0]
1Dutka JakubStadnik NataliaPASJA KoszalinData wycofania: 21-03-2018 22:56
2Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS SzczecinData wycofania: 21-03-2018 22:57
Dzieci Starsze OPEN LA [0]
1Dutka JakubStadnik NataliaPASJA KoszalinData wycofania: 21-03-2018 22:57
2Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS SzczecinData wycofania: 21-03-2018 22:57