Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 2018
Zabrze, 13-05-2018
Entry deadline: piątek, 11 maja 2018 00:00
(Today : 18-06-2019)

Number of registered couples: 145 Number of entries: 216

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~4 h, 50 min
WDSF Open Junior II ST [20] 1/4 Final ~40 min
1Szczepaniak KamilBruśnicka Julia, Poland
2Koprowski Wojciech SebastianZałęcka Zofia, Poland
3Bortlík AdamDoležalová AdélaCzech Republic
4Borůvka DanielBorůvková BarboraCzech Republic
5Felcman MatyasBobkova BarboraCzech Republic
6Florian DanielKasalova LindaCzech Republic
7Fried MartinVanacova JohanaCzech Republic
8Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
9Jaje JakubSiuda EmiliaST ELITA Kraków, Poland
10Krajca KrystofFialova EliskaCzech Republic
11Los Chovanec OliverSachova TinaCzech Republic
12Masek StepanHogerova ZuzanaCzech Republic
13Melekhavets MakarMihutskaya AnastasiaBelarus
14Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
15Muehleder LeonErdeg LucyAustria
16Petras Jan Petrasova VeronikaCzech Republic
17Raputa KacperTylek WiktoriaST ELITA Kraków, Poland
18Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
19Sokol DanielMuzna KristynaCzech Republic
20Svěntý Mikuláš Procházková JuliaCzech Republic
21Kocar DusanRudy SarlotaCzech RepublicData wycofania: 10-05-2018 21:16
WDSF Open Junior II LA [23] 1/4 Final ~40 min
1Koprowski Wojciech SebastianZałęcka Zofia, Poland
2Szczepaniak KamilBruśnicka Julia, Poland
3Bortlík AdamDoležalová AdélaCzech Republic
4Borůvka DanielBorůvková BarboraCzech Republic
5Felcman MatyasBobkova BarboraCzech Republic
6Florian DanielKasalova LindaCzech Republic
7Fried MartinVanacova JohanaCzech Republic
8Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
9Jaje JakubSiuda EmiliaST ELITA Kraków, Poland
10Krajca KrystofFialova EliskaCzech Republic
11Kudláč MatějGrégrová KristínaCzech Republic
12Los Chovanec OliverSachova TinaCzech Republic
13Masek StepanHogerova ZuzanaCzech Republic
14Melekhavets MakarMihutskaya AnastasiaBelarus
15Muehleder LeonErdeg LucyAustria
16Mylek DominikBajgarová MichaelaCzech Republic
17Petras Jan Petrasova VeronikaCzech Republic
18Raputa KacperTylek WiktoriaST ELITA Kraków, Poland
19Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
20Sokol DanielMuzna KristynaCzech Republic
21Svěntý Mikuláš Procházková JuliaCzech Republic
22Vokurka OndrejHrebickova EliskaCzech Republic
23Zíma JakubBernátová NatálieCzech Republic
24Kocar DusanRudy SarlotaCzech RepublicData wycofania: 10-05-2018 21:16
WDSF Open Youth ST [29] 1/8 Final ~80 min
1Walczak KarolWiśniewska Marcelina, Poland
2Panek FabianPiskorska Laura, Poland
3Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna, Poland
4Sudin BorysDeluga Karolina, Poland
5Wawrzonkowski ErnestLipok Izabela, Poland
6Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
7Bortlík AdamDoležalová AdélaCzech Republic
8Filipchuk IvanGanska EvelinaUkraine
9Fried MartinVanacova JohanaCzech Republic
10Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg, Poland
11Huvar JakubMarková AlexaCzech Republic
12Janchis DominikVarzaityte GretaLithuania
13Jodl DavidFaltusova KlaraCzech Republic
14Kaluja TomášMikušová Monika Slovakia
15Klapa AdamKrasova AnetaCzech Republic
16Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot, Poland
17Kralicek ŠimonKoskova NelaCzech Republic
18Kummer MichalRehakova PetraCzech Republic
19Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
20Los Chovanec OliverSachova TinaCzech Republic
21Mrazek ViktorVykydalova VeronikaCzech Republic
22Pallas KrystofHendrychova HanaCzech Republic
23Pozdisek JakubDostalova EsterCzech Republic
24Proksa NikolasProksova EmmaCzech Republic
25Rech JakubZgodova NatalieCzech Republic
26Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
27Szmek AntoninSuszkova EliskaCzech Republic
28Tomanek JonasRuzickova LucieCzech Republic
29Valentin-Marian PutanuAndreea-Catalina NegoitaRomania
30Kocar DusanRudy SarlotaCzech RepublicData wycofania: 10-05-2018 21:16
31Krajca KrystofFialova EliskaCzech RepublicData wycofania: 04-05-2018 09:13
32Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE Gdańsk, PolandData wycofania: 08-05-2018 17:49
WDSF Open Youth LA [36] 1/8 Final ~80 min
1Walczak KarolWiśniewska Marcelina, Poland
2Orzechowski DamianOłów Dominika, Poland
3Sudin BorysDeluga Karolina, Poland
4Hańczyk ŁukaszRoth Weronika, Poland
5Panek FabianPiskorska Laura, Poland
6Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków, Poland
7Boldiš TomášRezková JulieCzech Republic
8Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
9Bortlík AdamDoležalová AdélaCzech Republic
10Fried MartinVanacova JohanaCzech Republic
11Górczak KasperKowalska NataliaTIGER-TEAM Łódź, Poland
12Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg, Poland
13Hlawiczka MartinSknouril JoannaCzech Republic
14Huvar JakubMarková AlexaCzech Republic
15Jodl DavidFaltusova KlaraCzech Republic
16Jurenik TomasMatyskova AdrianaCzech Republic
17Kaluja TomášMikušová Monika Slovakia
18Kirnig TomasKonecna KlaraCzech Republic
19Klapa AdamKrasova AnetaCzech Republic
20Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot, Poland
21Kralicek ŠimonKoskova NelaCzech Republic
22Kummer MichalRehakova PetraCzech Republic
23Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET Warszawa, Poland
24Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
25Mandlík PavelJohannesová SarahCzech Republic
26Pallas KrystofHendrychova HanaCzech Republic
27Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
28Poremski PetrHomolová VendulaCzech Republic
29Proksa NikolasProksova EmmaCzech Republic
30Senin MikitaBuzuk AlexandraBelarus
31Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
32Szmek AntoninSuszkova EliskaCzech Republic
33Tomanek JonasRuzickova LucieCzech Republic
34Valentin-Marian PutanuAndreea-Catalina NegoitaRomania
35Walas MateuszTomczak SandraTIGER-TEAM Łódź, Poland
36Zaoralek JakubKolmanova BarboraCzech Republic
37Kirsner MarioGolombova AdelaCzech RepublicData wycofania: 29-04-2018 00:28
38Krajca KrystofFialova EliskaCzech RepublicData wycofania: 04-05-2018 09:14
39Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE Gdańsk, PolandData wycofania: 08-05-2018 17:49
WDSF Open Senior II LA [7] Final ~10 min
1Csizmazia JozefCsizmaziova GabrielaSlovakia
2Florian PetrFlorianova MichaelaCzech Republic
3Hochvart LubomirHochvartova IvetaSlovakia
4Mehl AndreasMehl CarolineAustria
5Mokris JanMokrisova VeraCzech Republic
6Pandolfo VincenzoBoarato VittoriaItaly
7Skyba RomanSkybova JanaCzech Republic
8Florian PetrFlorianová MichaelaCzech RepublicData wycofania: 11-05-2018 13:44
9Szmajda MirosławSzmajda EwaDANCE CENTER Poznań, PolandData wycofania: 10-05-2018 22:01
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~5 h, 0 min
do 9 OPEN Komb. 6T [0]
Solistki OPEN 4T [0]
10-11 OPEN Komb. 8T [0]
WDSF Open Adult ST [34] 1/8 Final ~80 min
1Alvaro AngelLopez Ana MariaSpain
2Babinec JanSedmáková ZuzanaCzech Republic
3Biernat JarosławRutkowska WiktoriaUKS FEELING Warszawa, Poland
4Blazek TomasBlazekova MariaSlovakia
5Domiter HubertWąsacz KarolinaST ELITA Kraków, Poland
6Donato LucianoDiodati AdeleItaly
7Filipchuk IvanGanska EvelinaUkraine
8Gandor LukasPusch NatalieGermany
9Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg, Poland
10Izzo LorencoLubaszewska MagdalenaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
11Jakub FlorianHegrova VeronikaCzech Republic
12Janchis DominikVarzaityte GretaLithuania
13Jodl DavidFaltusova KlaraCzech Republic
14Jurca DanielScherfelova EmiliaSlovakia
15Kalenkevich VadzimNavoichyk AnastasiyaBelarus
16Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki, Poland
17Kędra KamilFroń Aleksandra WiktoriaPROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska, Poland
18Kiesel PetrMikeskova NikolaCzech Republic
19Kozar Artur GerardPasieka Sandra KatarzynaUKS FEELING Warszawa, Poland
20Ludma TomasKaucka EmanuelaCzech Republic
21Mrazek ViktorVykydalova VeronikaCzech Republic
22Nahirnyak Volodymyr Shulima Oleksandra Ukraine
23Pallas KrystofHendrychova HanaCzech Republic
24Paszewski PiotrMozdyniewicz Marta ŁucjaPM Lubin, Poland
25Pauliny MartinCakorova KaterinaCzech Republic
26Pozdisek JakubDostalova EsterCzech Republic
27Pugliese SamueleStavale FedericaItaly
28Rech JakubZgodova NatalieCzech Republic
29Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET Warszawa, Poland
30Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaUKS FEELING Warszawa, Poland
31Urbański PawełCieślińska Melania HonorataUKS FEELING Warszawa, Poland
32Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaST ELITA Kraków, Poland
33Valentin-Marian PutanuAndreea-Catalina NegoitaRomania
34Wozar FilipZaoralová DenisaCzech Republic
35Bil Jakub KacperLasek Gabriela, PolandData wycofania: 10-05-2018 00:05
WDSF International Open Adult LA [50] 1/16 Final ~140 min
1Asztalos MatejMezeiova CynthiaSlovakia
2Babinec JanSedmáková ZuzanaCzech Republic
3Baka TomášFarkasová OrsolyaSlovakia
4Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków, Poland
5Boldiš TomášRezková JulieCzech Republic
6Brisuda JakubGrilusova KristinaSlovakia
7Cipar DominikKozusnikova DominikaSlovakia
8Cseke Zsolt SandorDzumaev MalikaGermany
9Dauksas DominykasAzarova SvetlanaLithuania
10Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraTEMPO Bydgoszcz, Poland
11Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków, Poland
12Hajek JiriKoutna KarolinaCzech Republic
13Hlawiczka MartinSknouril JoannaCzech Republic
14Izzo LorencoLubaszewska MagdalenaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
15Jakub FlorianHegrova VeronikaCzech Republic
16Jarzyna MichałTomaka MagdalenaCORTE TOP DANCE Warszawa, Poland
17Jodl DavidFaltusova KlaraCzech Republic
18Jurca DanielScherfelova EmiliaSlovakia
19Jurenik TomasMatyskova AdrianaCzech Republic
20Kalenkevich VadzimNavoichyk AnastasiyaBelarus
21Kalist AlexanderKourilova KarolinaCzech Republic
22Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki, Poland
23Kazlauskas AugustinasJokubauskaite GabrieleLithuania
24Kubrin IljaKolomizki DariaGermany
25Kypús MarekTietzova-Sklenarova JaroslavaCzech Republic
26Libera René Spalek NadjaGermany
27Liubchak StanislavSmirnova NataliaUkraine
28Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Szczecin, Poland
29Ludma TomasKaucka EmanuelaCzech Republic
30Majkut PawełLopushynska IrynaSKT STYL Kraków, Poland
31Mandlík PavelJohannesová SarahCzech Republic
32Masaryk VáclavChovančíková KláraCzech Republic
33Minerva AlessioLongo DalilaItaly
34Musal JanKukucova JanaCzech Republic
35Nahirnyak Volodymyr Shulima Oleksandra Ukraine
36Paladashvili OtarBar-Gnar JulianaGeorgia
37Pallas KrystofHendrychova HanaCzech Republic
38Pauliny MartinCakorova KaterinaCzech Republic
39Pontarelli CristianStefile AnnaItaly
40Roncaglia MichaelČekanauskaitė VilmantėLithuania
41Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Wieliczka, Poland
42Schoenian David AndreasZymovets ElizabethGermany
43Senin MikitaBuzuk AlexandraBelarus
44Šír VilémŠišková Hana AnnaCzech Republic
45Sirc JakubNechayeva MariyaCzech Republic
46Sluk SerhiyMytko MartaUkraine
47Valentin-Marian PutanuAndreea-Catalina NegoitaRomania
48Vyslouzil RadimSloukova AnnaCzech Republic
49Wozar FilipZaoralová DenisaCzech Republic
50Zoudlik VaclavLetosnikova LenkaCzech Republic
WDSF Open Senior II ST [17] 1/4 Final ~40 min
1Alvaro AngelLopez Ana MariaSpain
2Csizmazia JozefCsizmaziova GabrielaSlovakia
3Florian PetrFlorianová MichaelaCzech Republic
4Florian PetrFlorianova MichaelaCzech Republic
5Gajda EmilGajda DorotaPERFECT DANCE Wrocław, Poland
6Hosek VlastimilPokorna MarcelaCzech Republic
7Jandejsek MilanPavlová JanaCzech Republic
8Jucha IgorJuchova LudmilaSlovakia
9Kraiński JarosławKraińska AnnaJANTAR Elbląg, Poland
10Martinsons IndulisMartinsone BaibaLatvia
11Mokris JanMokrisova VeraCzech Republic
12Pandolfo VincenzoBoarato VittoriaItaly
13Pipal RadekPazderová JanaCzech Republic
14Pupik RastislavMlyncarova HenrietaSlovakia
15Schuetz MichaelSchuetz PetraAustria
16Skyba RomanSkybova JanaCzech Republic
17Valenta WalterVogler SylviaAustria
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~0 h, 40 min