Karkonosze CUP
Karpacz, 26-05-2018
Zamknięcie rejestracji: czwartek, 24 maja 2018 00:00
(Dzisiaj : 13-12-2018)

Liczba zgłoszeń: 63 Liczba zgłoszonych startów: 133

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 40 min
WDSF Open Youth ST [22] 1/4 Final ~40 min
1Grabowski FilipWilanowska Martyna, Poland
2Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
3Bortlík AdamDoležalová AdélaCzech Republic
4Dobrusky PatrikNetolicka MichaelaCzech Republic
5Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
6Gorlov IgorSmirnova AlexandraRussian Federation
7Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg, Poland
8Klapa AdamKrasova AnetaCzech Republic
9Kummer MichalRehakova PetraCzech Republic
10Lesnianski AdrianZamorska Natalia AnnaGermany
11Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW Hel, Poland
12Proksa NikolasProksova EmmaCzech Republic
13Rambousek RichardBulířová VeronikaCzech Republic
14Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX Wałbrzych, Poland
15Scione LorenzoMarinelli SophiaItaly
16Smoliński KonradKapusta NataliaMAGIC Zielona Góra, Poland
17Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
18Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS Szczecin, Poland
19Stefan ChiariCudin LisaItaly
20Sutinys DovydasPazeraite KamileLithuania
21Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
22Vlk JanVlkova EliskaCzech Republic
23Walczak KarolWiśniewska Marcelina, PolandData wycofania: 25-05-2018 21:25
WDSF Open Youth LA [26] 1/8 Final ~80 min
1Grabowski FilipWilanowska Martyna, Poland
2Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT Wieliczka, Poland
3Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
4Bortlík AdamDoležalová AdélaCzech Republic
5Dobrusky PatrikNetolicka MichaelaCzech Republic
6Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
7Gorlov IgorSmirnova AlexandraRussian Federation
8Górczak KasperKowalska NataliaTIGER-TEAM Łódź, Poland
9Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg, Poland
10Hammrich MarcelEnes AnissiaGermany
11Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER Poznań, Poland
12Karpiński WiktorCzarkowska AnitaTIGER-TEAM Łódź, Poland
13Klapa AdamKrasova AnetaCzech Republic
14Kummer MichalRehakova PetraCzech Republic
15Lesnianski AdrianZamorska Natalia AnnaGermany
16Mandlík PavelJohannesová SarahCzech Republic
17Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW Hel, Poland
18Proksa NikolasProksova EmmaCzech Republic
19Rambousek RichardBulířová VeronikaCzech Republic
20Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX Wałbrzych, Poland
21Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
22Stefan ChiariCudin LisaItaly
23Vlk JanVlkova EliskaCzech Republic
24Walas MateuszTomczak SandraTIGER-TEAM Łódź, Poland
25Yazeuski AlekseGjergji LusjanaAlbania
26Zhemelko VolodymyrVantukh SofiiaUkraine
27Walczak KarolWiśniewska Marcelina, PolandData wycofania: 25-05-2018 21:25
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 10 min
10-11 E Komb. 6T [3] Final ~10 min
1Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM Kraków
2Król Jan StanisławKasperek SandraCORDEX Wałbrzych
3Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM Kraków
10-11 D ST [1] Final ~10 min
1Król Jan StanisławKasperek SandraCORDEX Wałbrzych
10-11 D LA [1] Final ~10 min
1Król Jan StanisławKasperek SandraCORDEX Wałbrzych
12-13 E Komb. 8T [3] Final ~10 min
1Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP-SPORT Kiełczów
2Krenca KajetanMarkowska Zuzanna BarbaraPM Lubin
3Pietrucha GawełKania Natalia JoannaKARKONOSZE Jelenia Góra
4Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL KrakówData wycofania: 23-05-2018 11:34
12-13 D ST [5] Final ~10 min
1Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL Kraków
2Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP-SPORT Kiełczów
3Krenca KajetanMarkowska Zuzanna BarbaraPM Lubin
4Pietrucha GawełKania Natalia JoannaKARKONOSZE Jelenia Góra
5Rzepa NikodemDuda NinaST ELITA Kraków
6Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL KrakówData wycofania: 23-05-2018 11:34
12-13 D LA [5] Final ~10 min
1Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL Kraków
2Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP-SPORT Kiełczów
3Krenca KajetanMarkowska Zuzanna BarbaraPM Lubin
4Pietrucha GawełKania Natalia JoannaKARKONOSZE Jelenia Góra
5Rzepa NikodemDuda NinaST ELITA Kraków
6Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL KrakówData wycofania: 23-05-2018 11:34
pow.15 E Komb. 8T [2] Final ~10 min
1Browarski JanDynkiewicz SaraKARKONOSZE Jelenia Góra
2Pochopień MateuszPająk JoannaST ELITA Kraków
pow.15 D ST [4] Final ~10 min
1Browarski JanDynkiewicz SaraKARKONOSZE Jelenia Góra
2Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL Kraków
3Pochopień MateuszPająk JoannaST ELITA Kraków
4Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 D LA [4] Final ~10 min
1Browarski JanDynkiewicz SaraKARKONOSZE Jelenia Góra
2Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL Kraków
3Pochopień MateuszPająk JoannaST ELITA Kraków
4Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 40 min
do 9 H 4T [0]
do 7 H 3T [0]
10-11 H 4T [0]
Youth ST [2] Final ~10 min
1Gorlov IgorSmirnova AlexandraMOSKWA MoskwaRussian Federation
2Lesnianski AdrianZamorska Natalia AnnaTTC CALYPSO WEISWASSER WeiswasserGermany
Rising Stars ST [6] Final ~10 min
1Domiter HubertWąsacz KarolinaST ELITA Kraków, Poland
2Gorlov IgorSmirnova AlexandraMOSKWA MoskwaRussian Federation
3Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
4Kędra KamilFroń Aleksandra WiktoriaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
5Lesnianski AdrianZamorska Natalia AnnaTTC CALYPSO WEISWASSER WeiswasserGermany
6Wołyniec StanisławTuńska KatarzynaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
pow.15 C ST [5] Final ~10 min
1Chlebny Adrian DanielTuz ZuzannaKARKONOSZE Jelenia Góra
2Kulski JędrzejKulska HannaCORDEX Wałbrzych
3Mizia-Ossoliński BartoszWięckowska MajaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4Wojtarowicz Adam TomaszKornalewicz MałgorzataKARKONOSZE Jelenia Góra
5Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
6Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL KrakówData wycofania: 21-05-2018 22:23
pow.15 C LA [7] Final ~10 min
1Chlebny Adrian DanielTuz ZuzannaKARKONOSZE Jelenia Góra
2Kulski JędrzejKulska HannaCORDEX Wałbrzych
3Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaTEMPO Bydgoszcz
4Mizia-Ossoliński BartoszWięckowska MajaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
5Rudzki DawidRudzka NataliaCORDEX Wałbrzych
6Wojtarowicz Adam TomaszKornalewicz MałgorzataKARKONOSZE Jelenia Góra
7Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
8Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL KrakówData wycofania: 21-05-2018 22:23
pow.15 B ST [3] Final ~10 min
1Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE Jelenia Góra
2Rudzki DawidRudzka NataliaCORDEX Wałbrzych
3Sutinys DovydasPazeraite KamileREVERANSAS Elektrenai
pow.15 B LA [3] Final ~10 min
1Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE Jelenia Góra
2Liška JanAugustinová AnežkaBENE DANCE ART TEAM Trutnov
3Rudzki DawidRudzka NataliaCORDEX Wałbrzych
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 10 min
Juniorzy OPEN ST [3] Final ~10 min
1Jaje JakubSiuda EmiliaST ELITA Kraków
2Raputa KacperTylek WiktoriaST ELITA Kraków
3Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX Wałbrzych
4Żałko SzymonKruszyńska MartaCORDEX WałbrzychData wycofania: 22-05-2018 23:34
Juniorzy OPEN LA [3] Final ~10 min
1Jaje JakubSiuda EmiliaST ELITA Kraków
2Raputa KacperTylek WiktoriaST ELITA Kraków
3Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX Wałbrzych
4Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaTEMPO BydgoszczData wycofania: 23-05-2018 19:14
5Żałko SzymonKruszyńska MartaCORDEX WałbrzychData wycofania: 22-05-2018 23:34
14-15 E Komb. 8T [1] Final ~10 min
1Małysa AdamFlaga IzabelaST ELITA Kraków
14-15 D ST [5] Final ~10 min
1Bełzak MarekNowińska MajaCORDEX Wałbrzych
2Drab MichałAndruszko ZofiaCORDEX Wałbrzych
3Małysa AdamFlaga IzabelaST ELITA Kraków
4Słomka MaciejTabaszewska NadiaKS M-TEAM Kraków
5Zieliński Kacper TomaszDudziak DominikaPM Lubin
14-15 D LA [5] Final ~10 min
1Bełzak MarekNowińska MajaCORDEX Wałbrzych
2Drab MichałAndruszko ZofiaCORDEX Wałbrzych
3Małysa AdamFlaga IzabelaST ELITA Kraków
4Słomka MaciejTabaszewska NadiaKS M-TEAM Kraków
5Zieliński Kacper TomaszDudziak DominikaPM Lubin
14-15 C ST [3] Final ~10 min
1Bełzak MarekNowińska MajaCORDEX Wałbrzych
2Drab MichałAndruszko ZofiaCORDEX Wałbrzych
3Perczak AleksanderZamorska KajaKARKONOSZE Jelenia Góra
14-15 C LA [4] Final ~10 min
1Bełzak MarekNowińska MajaCORDEX Wałbrzych
2Drab MichałAndruszko ZofiaCORDEX Wałbrzych
3Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM Kraków
4Perczak AleksanderZamorska KajaKARKONOSZE Jelenia Góra
Youth LA [3] Final ~10 min
1Gorlov IgorSmirnova AlexandraMOSKWA MoskwaRussian Federation
2Lesnianski AdrianZamorska Natalia AnnaTTC CALYPSO WEISWASSER WeiswasserGermany
3Yazeuski AlekseGjergji LusjanaGARDADANZE TiranaAlbania
4Mandlík PavelJohannesová SarahTK MARENDI KolínCzech RepublicData wycofania: 20-05-2018 20:01
Rising Stars LA [4] Final ~10 min
1Gorlov IgorSmirnova AlexandraMOSKWA MoskwaRussian Federation
2Hammrich MarcelEnes AnissiaTTC ERLANGEN ErlangenGermany
3Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
4Lesnianski AdrianZamorska Natalia AnnaTTC CALYPSO WEISWASSER WeiswasserGermany