KARKONOSZE OPEN 2018
Jelenia Góra, 29-09-2018
Entry deadline: czwartek, 27 września 2018 18:00
(Today : 26-11-2022)

Number of registered couples: 235 Number of entries: 505

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~11 h, 10 min
DSE Children Grand Prix Juvenile I+II ST [14] 1/2 Final ~30 min
1Pacan AntoniJarzyńska Anna, Poland
2Rumiński GracjanWoźniak Natalia, Poland
3Wiecki SzymonKoziura Karolina, Poland
4Syguła AleksanderSuda Oliwia, Poland
5Jankowski MartinAnanicz Nina, Poland
6Dutka JakubStadnik NataliaPASJA Koszalin, Poland
7Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT Szczecin, Poland
8Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ Nowogard, Poland
9Jonauskas MindaugasJonkute UrteLithuania
10Kuzyony MaksymDoinikova SofiiaUkraine
11Lubianets YulianHretskaya NikolBelarus
12Ostrowski JoelYarkova AngelinaGermany
13Wasilewski JanWojnarowska WiktoriaUKS JANTAR Gdańsk, Poland
14Zeman FrantišekLišková MonikaCzech Republic
15Mech KarolSadowska Marianna, PolandData wycofania: 26-09-2018 19:51
16Kral SimonKubikova JulieCzech RepublicData wycofania: 26-09-2018 11:41
DSE Children Grand Prix Juvenile I+II LA [18] 1/4 Final ~40 min
1Rumiński GracjanWoźniak Natalia, Poland
2Wiecki SzymonKoziura Karolina, Poland
3Syguła AleksanderSuda Oliwia, Poland
4Jankowski MartinAnanicz Nina, Poland
5Pacan AntoniJarzyńska Anna, Poland
6Cieciorowski MarcelMateja JagodaTIGER-TEAM Łódź, Poland
7Dutka JakubStadnik NataliaPASJA Koszalin, Poland
8Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT Szczecin, Poland
9Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ Nowogard, Poland
10Jonauskas MindaugasJonkute UrteLithuania
11Kral SimonKubikova JulieCzech Republic
12Král Šimon Kubíková JulieCzech Republic
13Kuzyony MaksymDoinikova SofiiaUkraine
14Lubianets YulianHretskaya NikolBelarus
15Novák DominikDoležalová NatálieCzech Republic
16Ostrowski JoelYarkova AngelinaGermany
17Wasilewski JanWojnarowska WiktoriaUKS JANTAR Gdańsk, Poland
18Zeman FrantišekLišková MonikaCzech Republic
19Mech KarolSadowska Marianna, PolandData wycofania: 26-09-2018 19:51
Juvenile I Komb. 6T [7] Final ~10 min
1Syguła AleksanderSuda Oliwia, Poland
2Szczepaniak TomaszPierzga Natalia, Poland
3Gelardi GiovanniSabuda Amelia, Poland
4Jałocha TonyDuda MartynaST ELITA Kraków, Poland
5Jonauskas MindaugasJonkute UrteKLAIPEDOS SOKIU AKADEMIJA KlaipedaLithuania
6Kuźma FranciszekZaczyńska LauraMCT Wieliczka, Poland
7Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT Wieliczka, Poland
10-11 E Komb. 6T [5] Final ~10 min
1Wiecki SzymonKoziura Karolina
2Wójcik MikołajMongiałło Hanna
3Droszczak KarolJuszka Kornelia
4Cieciorowski MarcelMateja JagodaTIGER-TEAM Łódź
5Król Jan StanisławKasperek SandraCORDEX Wałbrzych
6Jędrysiak IgorKranc KarolinaData wycofania: 28-09-2018 17:45
10-11 D ST [7] Final ~10 min
1Jankowski MartinAnanicz Nina
2Wójcik MikołajMongiałło Hanna
3Wiercioch KonradSroka Wiktoria
4Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT Szczecin
5Król Jan StanisławKasperek SandraCORDEX Wałbrzych
6Kuzyony MaksymDoinikova SofiiaFEMIDA Odesa
7Zeman FrantišekLišková MonikaSTK JISKRA RASPENAVA Raspenava
8Mech KarolSadowska MariannaData wycofania: 26-09-2018 19:51
10-11 D LA [6] Final ~10 min
1Jankowski MartinAnanicz Nina
2Wiercioch KonradSroka Wiktoria
3Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT Szczecin
4Król Jan StanisławKasperek SandraCORDEX Wałbrzych
5Kuzyony MaksymDoinikova SofiiaFEMIDA Odesa
6Zeman FrantišekLišková MonikaSTK JISKRA RASPENAVA Raspenava
7Mech KarolSadowska MariannaData wycofania: 26-09-2018 19:51
DSE Children Grand Prix Junior I ST [23] 1/4 Final ~40 min
1Żałko SzymonKruszyńska Marta, Poland
2Płonka AdrianProchownik Kaja, Poland
3Sołtysiński KrystianKruger Julia, Poland
4Radziejewski JuliuszHermanowska Mela, Poland
5Woźnicki SzymonPrzybyszewska Amelia, Poland
6Jagła PiotrSilva Marta, Poland
7Zieliński IgorGałka Karolina, Poland
8Drewkowski KacperKot Martyna, Poland
9Felski KacperSobczyk Aleksandra, Poland
10Skrzypczak PiotrAntos Alicja, Poland
11Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka, Poland
12Dabravalskis KristupasVolkova AnastasijaLithuania
13Donat MatejKitlerová PetraCzech Republic
14Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków, Poland
15Dudash ErikKubinova KamilaCzech Republic
16Kopacek MarekHruba ZuzanaCzech Republic
17Krasa TadeasHajnikova StepankaCzech Republic
18Plachy JanKopackova AnezkaCzech Republic
19Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET Warszawa, Poland
20Sokol JanOndrackova AdelaCzech Republic
21Stawowy MateuszSilva SaraST ELITA Kraków, Poland
22Szwed JakubMazur IngaMCT Wieliczka, Poland
23Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
24Telesiewicz KrystianGutowska Kinga, PolandData wycofania: 23-09-2018 19:30
25Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ Nowogard, PolandData wycofania: 28-09-2018 19:18
DSE Children Grand Prix Junior I LA [27] 1/8 Final ~80 min
1Jagła PiotrSilva Marta, Poland
2Żałko SzymonKruszyńska Marta, Poland
3Sołtysiński KrystianKruger Julia, Poland
4Woźnicki SzymonPrzybyszewska Amelia, Poland
5Skrzypczak PiotrAntos Alicja, Poland
6Zieliński IgorGałka Karolina, Poland
7Płonka AdrianProchownik Kaja, Poland
8Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka, Poland
9Dabravalskis KristupasVolkova AnastasijaLithuania
10Donat MatejKitlerová PetraCzech Republic
11Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków, Poland
12Dudash ErikKubinova KamilaCzech Republic
13Kopacek MarekHruba ZuzanaCzech Republic
14Kral SimonKubikova JulieCzech Republic
15Král Šimon Kubíková JulieCzech Republic
16Krasa TadeasHajnikova StepankaCzech Republic
17Pastuchow DanielFabrizius CarinaGermany
18Plachy JanKopackova AnezkaCzech Republic
19Pragr AdamRumpikova AmalieCzech Republic
20Rozhkov RuslanKlymyshyn SofiyaUkraine
21Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET Warszawa, Poland
22Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL Kraków, Poland
23Shlomiak DanyloRoslavitska JanaUkraine
24Sokol JanOndrackova AdelaCzech Republic
25Stawowy MateuszSilva SaraST ELITA Kraków, Poland
26Szwed JakubMazur IngaMCT Wieliczka, Poland
27Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
28Telesiewicz KrystianGutowska Kinga, PolandData wycofania: 23-09-2018 19:30
29Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ Nowogard, PolandData wycofania: 28-09-2018 19:20
12-13 E Komb. 8T [1] Final ~10 min
1Pietrucha GawełKania NataliaK-STUDIO Krosno
2Batowski FilipMałysa EmiliaData wycofania: 27-09-2018 15:11
12-13 D ST [10] 1/2 Final ~20 min
1Ciernia GerardĆwierz Anna
2Rzepa NikodemDuda Nina
3Radziejewski JuliuszHermanowska Mela
4Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL Kraków
5Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP-SPORT Kiełczów
6Doinikov ArtemSapko AnastasiiaFEMIDA Odesa
7Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków
8Mysiak GrzegorzKłosowska ZuzannaPM Lubin
9Pietrucha GawełKania NataliaK-STUDIO Krosno
10Shlomiak DanyloRoslavitska JanaESTET Lviv
11Drewkowski KacperKot MartynaData wycofania: 26-09-2018 17:42
12Batowski FilipMałysa EmiliaData wycofania: 27-09-2018 15:11
12-13 D LA [9] 1/2 Final ~20 min
1Radziejewski JuliuszHermanowska Mela
2Drewkowski KacperKot Martyna
3Ciernia GerardĆwierz Anna
4Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL Kraków
5Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
6Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP-SPORT Kiełczów
7Doinikov ArtemSapko AnastasiiaFEMIDA Odesa
8Mysiak GrzegorzKłosowska ZuzannaPM Lubin
9Pietrucha GawełKania NataliaK-STUDIO Krosno
10Batowski FilipMałysa EmiliaData wycofania: 27-09-2018 15:11
12-13 C ST [12] 1/2 Final ~20 min
1Płonka AdrianProchownik Kaja
2Felski KacperSobczyk Aleksandra
3Drewkowski KacperKot Martyna
4Rzepa NikodemDuda Nina
5Zieliński IgorGałka Karolina
6Myśliwiec HubertKorenko Polina
7Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL Kraków
8Dabravalskis KristupasVolkova AnastasijaBADA STUDIO Kaunas
9Donat MatejKitlerová PetraTAK DANCE KROK Hradec Kralove
10Rozhkov RuslanKlymyshyn SofiyaESTET Lviv
11Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL Kraków
12Szwed JakubMazur IngaMCT Wieliczka
13Telesiewicz KrystianGutowska KingaData wycofania: 23-09-2018 19:30
14Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ NowogardData wycofania: 28-09-2018 19:17
12-13 C LA [12] 1/2 Final ~20 min
1Zieliński IgorGałka Karolina
2Felski KacperSobczyk Aleksandra
3Myśliwiec HubertKorenko Polina
4Płonka AdrianProchownik Kaja
5Rzepa NikodemDuda Nina
6Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL Kraków
7Dabravalskis KristupasVolkova AnastasijaBADA STUDIO Kaunas
8Donat MatejKitlerová PetraTAK DANCE KROK Hradec Kralove
9Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków
10Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL Kraków
11Sokol JanOndrackova AdelaKST NEXT ŠUMPERK Šumperk
12Szwed JakubMazur IngaMCT Wieliczka
13Telesiewicz KrystianGutowska KingaData wycofania: 23-09-2018 19:30
14Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ NowogardData wycofania: 28-09-2018 19:17
DSE Children Grand Prix Junior II ST [26] 1/8 Final ~80 min
1Sterczewski PiotrPaciorek Paulina, Poland
2Skrzypczak PiotrAntos Alicja, Poland
3Szczuryk Filip Kowalik Pola, Poland
4Rudyj BartoszZając Aleksandra, Poland
5Raputa KacperTylek Wiktoria, Poland
6Jaje JakubSiuda Emilia, Poland
7Bartkowski JędrzejKozioł Natalia, Poland
8Tarach KamilBuczyńska Michalina, Poland
9Siekierski DawidDoskocz Nikola, Poland
10Buyel MikitaMoiseeva MariaBelarus
11Donat MatejKitlerová PetraCzech Republic
12Kocar DusanRudy SarlotaCzech Republic
13Kopacek MarekHruba ZuzanaCzech Republic
14Kvapil TomášMusilová Ellen Czech Republic
15Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaRussian Federation
16Meska AurimasLapseviciute GabijaLithuania
17Michalek LukasOsickova HanaCzech Republic
18Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT Wieliczka, Poland
19Mostovskoy NikitaKulichenko AnnaRussian Federation
20Pragr AdamRumpikova AmalieCzech Republic
21Přibyl FilipKopecká LauraCzech Republic
22Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski, Poland
23Sokol JanOndrackova AdelaCzech Republic
24Studziński MateuszSzalewska NataliaFOCUS Kamień Pomorski, Poland
25Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT Wieliczka, Poland
26Vild JanEbsteinova SofieCzech Republic
27Szczepaniak KamilBruśnicka Julia, PolandData wycofania: 24-09-2018 08:31
28Waszak MaksymilianSiudzińska Aleksandra, PolandData wycofania: 24-09-2018 15:47
29Nadolny KubaBonk Iga, PolandData wycofania: 27-09-2018 07:59
30Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraKTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice, PolandData wycofania: 23-09-2018 21:29
WDSF Open Youth LA [42] 1/8 Final ~90 min
1Borowski PiotrKról Ewelina, Poland
2Woś KacperNiezabitowska Katarzyna, Poland
3Sawiński FryderykSzwaja Agata, Poland
4Barłóg HubertLewandowska Marcelina, Poland
5Panek FabianPiskorska Laura, Poland
6Humin AureliuszGrzęska Oliwia, Poland
7Leśniak MikołajCabańska Izabela, Poland
8Hańczyk ŁukaszRoth Weronika, Poland
9Rudyj BartoszZając Aleksandra, Poland
10Greczyński KacperDąbrowska Natalia, Poland
11Ledwosiński KarolAntoniewicz Aleksandra, Poland
12Połętek PatrykMatuszczyk Alicja, Poland
13Karpiński WiktorCzarkowska Anita, Poland
14Stryjski MaximilianSzabelska Michalina, Poland
15Burant Jan Placha EliskaCzech Republic
16Chmel FilipDunajova StepankaCzech Republic
17Cimr TomasNovakova VeronikaCzech Republic
18Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
19Hlawiczka MartinSknouril JoannaCzech Republic
20Kiršner MarioGolombová AdélaCzech Republic
21Klapa AdamKrasova AnetaCzech Republic
22Kocar DusanRudy SarlotaCzech Republic
23Kolář LukášAffašová JasmínaCzech Republic
24Kontsevich NikitaZakharova TatianaRussian Federation
25Kruger AlexRomanowska MajaST PYRAS Toruń, Poland
26Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg, Poland
27Kvapil TomášMusilová EllenCzech Republic
28Los NazarDukalska OlenaUkraine
29Lukošaitis AurimasCickevičiūtė LivijaLithuania
30Malinauskas RokasDravininkaitė AdrijaLithuania
31Mandlík Pavel Johannesová SarahCzech Republic
32Nõmmemees Alex DanielVarik MileeneEstonia
33Prisiazhnyi DmitriiPrisiazhnaya DariaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
34Raczek HubertKowalska MagdalenaKS M-TEAM Kraków, Poland
35Rambousek RichardBulířová VeronikaCzech Republic
36Senin MikitaBuzuk AlexandraBelarus
37Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
38Svoren VladyslavSyrkasheva OleksandraUkraine
39Svoren VladyslavSyrkasheva OleksandraUkraine
40Vild JanEbsteinova SofieCzech Republic
41Walas MateuszTomczak SandraTIGER-TEAM Łódź, Poland
42Zaoralek JakubKolmanova BarboraCzech Republic
43Waszak MaksymilianSiudzińska Aleksandra, PolandData wycofania: 24-09-2018 15:47
44Nadolny KubaBonk Iga, PolandData wycofania: 27-09-2018 07:59
45Doležal RadekFolcová NicoleCzech RepublicData wycofania: 28-09-2018 19:26
Under 21 LA [6] Final ~10 min
1Sawiński FryderykSzwaja Agata, Poland
2Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg, Poland
3Kontsevich NikitaZakharova TatianaONIONA KaliningradRussian Federation
4Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg, Poland
5Senin MikitaBuzuk AlexandraGRACIA GrodnoBelarus
6Svoren VladyslavSyrkasheva OleksandraESTET LvivUkraine
7Hlawiczka MartinSknouril JoannaMARENDI Český TěšínCzech RepublicData wycofania: 27-09-2018 12:39
8Jašek JosefMikulíková MarkétaTAK DANCE KROK Hradec KrálovéCzech RepublicData wycofania: 26-09-2018 12:27
9Kruger AlexRomanowska MajaST PYRAS Toruń, PolandData wycofania: 27-09-2018 15:11
Rising Stars OPEN LA [22] 1/4 Final ~40 min
1Sawiński FryderykSzwaja Agata
2Bęczkowski PawełJaczewska Natalia
3Murawski AntoniNowacka Klaudia
4Cimr TomasNovakova VeronikaTŠ NOVÁKOVI Kutná Hora
5Cremer BjoernPrivalova MariaBLAU-SILBER BERLIN Berlin
6Dembek MikołajOlubińska SylwiaST PYRAS Toruń
7Dubyna Denys Fedchenko AnastasiiaFEMIDA Odesa
8Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg
9Kalous TomasNovakova BarboraMZ DANCE TEAM Praha
10Kontsevich NikitaZakharova TatianaONIONA Kaliningrad
11Korchagin DenisSurkont YanaISKRA Moscow
12Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
13Kruger AlexRomanowska MajaST PYRAS Toruń
14Kunda SzymonFrankowska SandraCKiS Skawina
15Michalski KordianGrudzińska AleksandraTEMPO Bydgoszcz
16Nõmmemees Alex DanielVarik MileeneDS FLEC Tallinn
17Nowoświat MikołajSamek MagdalenaST PERFECT STYL Kraków
18Prisiazhnyi DmitriiPrisiazhnaya DariaOLIMP-SPORT Kiełczów
19Senin MikitaBuzuk AlexandraGRACIA Grodno
20Sypień Michał MaciejŻółtowska DelfinaAKTT Szczecin
21Valach PeterBiela AlexandraFABER DANCE TEAM SLOVAKIA Banská Bystrica
22Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaTIGER-TEAM Łódź
23Jašek JosefMikulíková MarkétaTAK DANCE KROK Hradec KrálovéData wycofania: 26-09-2018 11:00
24Vyslouzil RadimSloukova AnnaDANCE STUDIO LIKE OstravaData wycofania: 26-09-2018 15:12
WDSF International Open Adult LA [44] 1/8 Final ~90 min
1Bęczkowski PawełJaczewska Natalia, Poland
2Murawski AntoniNowacka Klaudia, Poland
3Burant Jan Placha EliskaCzech Republic
4Chobot JanSadkova MichaelaCzech Republic
5Cipar DominikKozusnikova DominikaSlovakia
6Cremer BjoernPrivalova MariaGermany
7Dembek MikołajOlubińska SylwiaST PYRAS Toruń, Poland
8Dumitrescu RazvanJoos JacquelineGermany
9Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków, Poland
10Freimanis ArtursTulp MarinaLatvia
11Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg, Poland
12Hlawiczka MartinSknouril JoannaCzech Republic
13Kalous TomasNovakova BarboraCzech Republic
14Kiršner MarioGolombová AdélaCzech Republic
15Klasz MarcinDana DominikaSKT STYL Kraków, Poland
16Kontsevich NikitaZakharova TatianaRussian Federation
17Korchagin DenisSurkont YanaRussian Federation
18Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk, Poland
19Kravchenko MaksymKukute PaulaLatvia
20Kunda SzymonFrankowska SandraCKiS Skawina, Poland
21Kypus MarekTietzova Sklenarova JaroslavaCzech Republic
22Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS Toruń, Poland
23Lukašovas MatasMonginaitė RugilėLithuania
24Mandlík Pavel Johannesová SarahCzech Republic
25Masaryk Václav Chovančíková KláraCzech Republic
26Michalski KordianGrudzińska AleksandraTEMPO Bydgoszcz, Poland
27Molitierno LorenzoKoroleva YanaItaly
28Mstislav KazakovAlena KazakovaRussian Federation
29Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraUkraine
30Novak JaroslavHagarova EditaCzech Republic
31Odstrcil DavidBohak TaraCzech Republic
32Ondracek RobinJendrulkova TerezaCzech Republic
33Opichal TomášMaňásková MonikaCzech Republic
34Prisiazhnyi DmitriiPrisiazhnaya DariaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
35Richtár JakubKaszubová Viktorie Czech Republic
36Sirc JakubNechayeva MariyaCzech Republic
37Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
38Sypień Michał MaciejŻółtowska DelfinaAKTT Szczecin, Poland
39Uvacek TomasReiterova MartinaSlovakia
40Valach PeterBiela AlexandraSlovakia
41Vlach KarelNěmcová BarboraCzech Republic
42Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaTIGER-TEAM Łódź, Poland
43Wozar FilipZaoralova DenisaCzech Republic
44Zarybnicky JakubKozlovska TerezaCzech Republic
45Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina Aleksandra, PolandData wycofania: 27-09-2018 09:01
46Kozar Artur GerardPasieka Sandra KatarzynaUKS FEELING Warszawa, PolandData wycofania: 28-09-2018 08:24
47Vyslouzil RadimSloukova AnnaCzech RepublicData wycofania: 26-09-2018 15:14
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~8 h, 30 min
DSE Children Grand Prix Junior II LA [29] 1/8 Final ~80 min
1Tarach KamilBuczyńska Michalina, Poland
2Rudyj BartoszZając Aleksandra, Poland
3Jaje JakubSiuda Emilia, Poland
4Bartkowski JędrzejKozioł Natalia, Poland
5Szczuryk Filip Kowalik Pola, Poland
6Koprowski Wojciech SebastianZałęcka Zofia, Poland
7Raputa KacperTylek Wiktoria, Poland
8Buyel MikitaMoiseeva MariaBelarus
9Dabravalskis KristupasVolkova AnastasijaLithuania
10Donat MatejKitlerová PetraCzech Republic
11Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT Wieliczka, Poland
12Kvapil TomášMusilová Ellen Czech Republic
13Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaRussian Federation
14Los Chovanec OliverSachova TinaCzech Republic
15Lukošaitis AurimasCickevičiūtė LivijaLithuania
16Malinauskas RokasDravininkaitė AdrijaLithuania
17Meska AurimasLapseviciute GabijaLithuania
18Michalek LukasOsickova HanaCzech Republic
19Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT Wieliczka, Poland
20Mostovskoy NikitaKulichenko AnnaRussian Federation
21Novotny JakubBobkova BarboraCzech Republic
22Pastuchow DanielFabrizius CarinaGermany
23Pragr AdamRumpikova AmalieCzech Republic
24Přibyl FilipKopecká LauraCzech Republic
25Studziński MateuszSzalewska NataliaFOCUS Kamień Pomorski, Poland
26Svitak VitekStejskalova KarlaCzech Republic
27Svitak Vitek 10115223)Stejskalova Karla Czech Republic
28Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT Wieliczka, Poland
29Vild JanEbsteinova SofieCzech Republic
30Waszak MaksymilianSiudzińska Aleksandra, PolandData wycofania: 24-09-2018 15:46
31Szczepaniak KamilBruśnicka Julia, PolandData wycofania: 24-09-2018 08:31
32Nadolny KubaBonk Iga, PolandData wycofania: 27-09-2018 07:59
33Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraKTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice, PolandData wycofania: 23-09-2018 21:29
14-15 E Komb. 8T [0]
1Wojciszewski WiktorŁukaszun JuliaData wycofania: 28-09-2018 19:16
2Stanek MaciejKazior MałgorzataData wycofania: 27-09-2018 15:12
14-15 D ST [6] Final ~10 min
1Drab MichałAndruszko Zofia
2Markowski TomaszPiątas Karolina Weronika
3Cadler JakubHendzel Wiktoria Weronika
4Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA Kraków
5Małysa AdamFlaga IzabelaST ELITA Kraków
6Zieliński Kacper TomaszDudziak DominikaPM Lubin
14-15 D LA [7] Final ~10 min
1Cadler JakubHendzel Wiktoria Weronika
2Siekierski DawidDoskocz Nikola
3Markowski TomaszPiątas Karolina Weronika
4Drab MichałAndruszko Zofia
5Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA Kraków
6Małysa AdamFlaga IzabelaST ELITA Kraków
7Zieliński Kacper TomaszDudziak DominikaPM Lubin
14-15 C ST [12] 1/2 Final ~20 min
1Żelazowski PiotrKwinta Paula
2Bełzak MarekNowińska Maja
3Siekierski DawidDoskocz Nikola
4Perczak AleksanderZamorska Kaja
5Markowski TomaszPiątas Karolina Weronika
6Jakubiak BartoszKowalczuk Dorota
7Drab MichałAndruszko Zofia
8Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT Wieliczka
9Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaARTA Kaliningrad
10Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT Wieliczka
11Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski
12Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaST ELITA Kraków
14-15 C LA [12] 1/2 Final ~20 min
1Drab MichałAndruszko Zofia
2Bełzak MarekNowińska Maja
3Perczak AleksanderZamorska Kaja
4Markowski TomaszPiątas Karolina Weronika
5Jakubiak BartoszKowalczuk Dorota
6Żelazowski PiotrKwinta Paula
7Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT Wieliczka
8Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaARTA Kaliningrad
9Lukošaitis AurimasCickevičiūtė LivijaBADA STUDIO Kaunas
10Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT Wieliczka
11Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski
12Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaST ELITA Kraków
14-15 B ST [7] Final ~10 min
1Sterczewski PiotrPaciorek Paulina
2Szczuryk Filip Kowalik Pola
3Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaARTA Kaliningrad
4Mostovskoy NikitaKulichenko AnnaОНИОНА КАЛИНИНГРАД Kaliningrad
5Studziński MateuszSzalewska NataliaFOCUS Kamień Pomorski
6Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT Wieliczka
7Vild JanEbsteinova SofieSIULETA PRAHA Praha
8Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaData wycofania: 24-09-2018 08:31
9Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraData wycofania: 24-09-2018 15:46
10Nadolny KubaBonk IgaData wycofania: 27-09-2018 07:59
14-15 B LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Szczuryk Filip Kowalik Pola
2Sterczewski PiotrPaciorek Paulina
3Kocar DusanRudy SarlotaIDANCE STUDIO Zlin
4Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaARTA Kaliningrad
5Lukošaitis AurimasCickevičiūtė LivijaBADA STUDIO Kaunas
6Malinauskas RokasDravininkaitė AdrijaBADA STUDIO Kaunas
7Mostovskoy NikitaKulichenko AnnaОНИОНА КАЛИНИНГРАД Kaliningrad
8Studziński MateuszSzalewska NataliaFOCUS Kamień Pomorski
9Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT Wieliczka
10Vild JanEbsteinova SofieSIULETA PRAHA Praha
11Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraData wycofania: 24-09-2018 15:46
12Nadolny KubaBonk IgaData wycofania: 27-09-2018 07:59
Under 21 ST [13] 1/2 Final ~30 min
1Greczyński KacperDąbrowska Natalia, Poland
2Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna, Poland
3Borowski PiotrKról Ewelina, Poland
4Sawiński FryderykSzwaja Agata, Poland
5Rokita WojciechPinkowska Katarzyna, Poland
6Donato LucianoDiodati AdeleSTUDIO DANZE MAGNELLI Terranova Da SibariItaly
7Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg, Poland
8Gwiżdż FilipJagła KarolinaST ELITA Kraków, Poland
9Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg, Poland
10Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraESTET LvivUkraine
11Schneider Jan-ValentinLippelt ViktoriaBLAU-SILBER BERLIN BerlinGermany
12Uciteli NicolasStaub JuliaROT-WEISS LEIPZIG LeipzigGermany
13Vlach KarelNěmcová BarboraIDANCE STUDIO ZlínCzech Republic
14Kruger AlexRomanowska MajaST PYRAS Toruń, PolandData wycofania: 27-09-2018 15:11
WDSF Open Youth ST [34] 1/8 Final ~80 min
1Rudyj BartoszZając Aleksandra, Poland
2Leśniak MikołajCabańska Izabela, Poland
3Stryjski MaximilianSzabelska Michalina, Poland
4Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna, Poland
5Borowski PiotrKról Ewelina, Poland
6Panek FabianPiskorska Laura, Poland
7Sawiński FryderykSzwaja Agata, Poland
8Ledwosiński KarolAntoniewicz Aleksandra, Poland
9Haftka PawełMałczak Maja, Poland
10Greczyński KacperDąbrowska Natalia, Poland
11Barłóg HubertLewandowska Marcelina, Poland
12Burant Jan Placha EliskaCzech Republic
13Chmel FilipDunajova StepankaCzech Republic
14Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
15Juhas LadislavArnoldova BarboraCzech Republic
16Klapa AdamKrasova AnetaCzech Republic
17Kocar DusanRudy SarlotaCzech Republic
18Kolář LukášAffašová JasmínaCzech Republic
19Kontsevich NikitaZakharova TatianaRussian Federation
20Kruger AlexRomanowska MajaST PYRAS Toruń, Poland
21Kuca JosefSerakova DanielaCzech Republic
22Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg, Poland
23Kvapil TomášMusilová EllenCzech Republic
24Los NazarDukalska OlenaUkraine
25Los Chovanec OliverSachova TinaCzech Republic
26Meska AurimasLapseviciute GabijaLithuania
27Mrazek ViktorVykydalova VeronikaCzech Republic
28Nõmmemees Alex DanielVarik MileeneEstonia
29Rambousek RichardBulířová VeronikaCzech Republic
30Schneider Jan-ValentinLippelt ViktoriaGermany
31Sleivys AndriusMarchiulaityte GabijaLithuania
32Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
33Uciteli NicolasStaub JuliaGermany
34Vild JanEbsteinova SofieCzech Republic
35Waszak MaksymilianSiudzińska Aleksandra, PolandData wycofania: 24-09-2018 15:47
36Nadolny KubaBonk Iga, PolandData wycofania: 27-09-2018 07:59
37Doležal RadekFolcová NicoleCzech RepublicData wycofania: 28-09-2018 19:26
Rising Stars OPEN ST [14] 1/2 Final ~30 min
1Biernat JarosławRutkowska Wiktoria
2Sawiński FryderykSzwaja Agata
3Blazek TomasBlazekova MariaTOP DANCE ZILINA Zilina
4Dubyna Denys Fedchenko AnastasiiaFEMIDA Odesa
5Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg
6Grzesiak Jakub AdamKurleto IzabellaST ELITA Kraków
7Gwiżdż FilipJagła KarolinaST ELITA Kraków
8Kontsevich NikitaZakharova TatianaONIONA Kaliningrad
9Korchagin DenisSurkont YanaISKRA Moscow
10Kowalewski PawelHeilmann MarlenTANZCLUB ROT-WEISS LEIPZIG E.V. Leipzig
11Kruger AlexRomanowska MajaST PYRAS Toruń
12Nõmmemees Alex DanielVarik MileeneDS FLEC Tallinn
13Uciteli NicolasStaub JuliaROT-WEISS LEIPZIG Leipzig
14Ulitkin TimSzczycińska Joanna BeataAKTT Szczecin
pow.15 E Komb. 8T [0]
pow.15 D ST [1] Final ~10 min
1Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 D LA [2] Final ~10 min
1Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz Elżbieta
2Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 C ST [7] Final ~10 min
1Kulski JędrzejKulska Hanna
2Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz Elżbieta
3Bukowiecki MateuszZuterek JuliaSTARLIGHT Zielona Góra
4Chlebny Adrian DanielTuz ZuzannaKARKONOSZE Jelenia Góra
5Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaPERFECT DANCE Wrocław
6Radzikowski PawełSadzka NataliaDANCE CENTER Poznań
7Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 C LA [7] Final ~10 min
1Kulski JędrzejKulska Hanna
2Przybyłek MichałDaciów Bianka
3Bukowiecki MateuszZuterek JuliaSTARLIGHT Zielona Góra
4Chlebny Adrian DanielTuz ZuzannaKARKONOSZE Jelenia Góra
5Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaPERFECT DANCE Wrocław
6Rudzki DawidRudzka NataliaCORDEX Wałbrzych
7Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 B ST [6] Final ~10 min
1Barłóg HubertLewandowska Marcelina
2Przybyłek MichałDaciów Bianka
3Dubyna Denys Fedchenko AnastasiiaFEMIDA Odesa
4Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE Jelenia Góra
5Rudzki DawidRudzka NataliaCORDEX Wałbrzych
6Ulitkin TimSzczycińska Joanna BeataAKTT Szczecin
pow.15 B LA [3] Final ~10 min
1Dubyna Denys Fedchenko AnastasiiaFEMIDA Odesa
2Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE Jelenia Góra
3Rudzki DawidRudzka NataliaCORDEX Wałbrzych
WDSF International Open Adult ST [33] 1/8 Final ~80 min
1Kleist MarcinBień Julia, Poland
2Biernat JarosławRutkowska Wiktoria, Poland
3Baltaragis EdgarasKucinskaite IndreLithuania
4Blazek TomasBlazekova MariaSlovakia
5Blesak ZdenoVadkerti HenrietaSlovakia
6Burant Jan Placha EliskaCzech Republic
7Chuprina Denis Vysotskaya VeronikaUkraine
8Donato LucianoDiodati AdeleItaly
9Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Kołobrzeg, Poland
10Jeschke JacekŻudziewicz HannaPROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska, Poland
11Kejzar JiriKoskova BarboraCzech Republic
12Kontsevich NikitaZakharova TatianaRussian Federation
13Korchagin DenisSurkont YanaRussian Federation
14Kowalewski PawelHeilmann MarlenGermany
15Kozar Artur GerardPasieka Sandra KatarzynaUKS FEELING Warszawa, Poland
16Kukliński FilipKuklińska MichalinaCONTRA SPORT Piaseczno, Poland
17Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS Toruń, Poland
18Mrazek ViktorVykydalova VeronikaCzech Republic
19Mstislav KazakovAlena KazakovaRussian Federation
20Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraUkraine
21Odstrcil DavidBohak TaraCzech Republic
22Ondracek RobinJendrulkova TerezaCzech Republic
23Prikryl TomasLos Chovancova SanelaCzech Republic
24Schneider Jan-ValentinLippelt ViktoriaGermany
25Sciamanna ErosJaglińska-Sciamanna Anna AngelikaPROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska, Poland
26Sleivys AndriusMarchiulaityte GabijaLithuania
27Slomchinskiy StanislavDenisova Elizaveta Russian Federation
28Suchomski ŁukaszKruk NataliaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
29Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaST ELITA Kraków, Poland
30Vlach KarelNěmcová BarboraCzech Republic
31Wielogórski KarolJagielska MartaLATINO CAFE Gdynia, Poland
32Zakharenko PavelKreslova VeronikaLatvia
33Zarybnicky JakubKozlovska TerezaCzech Republic
34Smoliński KonradKapusta Natalia, PolandData wycofania: 28-09-2018 19:16
35Blesak ZdenoVadkerti HenrietaSlovakiaData wycofania: 23-09-2018 17:11
36Gwiżdż FilipJagła KarolinaST ELITA Kraków, PolandData wycofania: 26-09-2018 21:10
WDSF Open Senior III ST [11] 1/2 Final ~20 min
1Caliò SaverioProspero MariaItaly
2Cech JiriCechova ZinaCzech Republic
3Česonis Stanislovas Jurčiukoniene RamuneLithuania
4Cichy MieczysławCichy EwaTKS CREATIVE DANCE Rumia, Poland
5Cinybulk JiříKrejčová VěraCzech Republic
6Dub RobertSchaefer-Nouza SylviaAustria
7Gajda EmilGajda DorotaPERFECT DANCE Wrocław, Poland
8Mikulka JosefMikulkova MarieCzech Republic
9Peresty LadislavPeresta SarkaCzech Republic
10Plsek JiriPlskova JanaCzech Republic
11Zeman JaroslavZemanova PetraCzech Republic
12 Schmid Ernst Schmid-Weihs Margit AustriaData wycofania: 29-09-2018 18:11
13Kronschlaeger JosefKronschlaeger EvelynAustriaData wycofania: 24-09-2018 19:19
14Polesiuk WitoldPolesiuk MagdalenaCORDEX Wałbrzych, PolandData wycofania: 29-09-2018 21:34