Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP - Polish Open Championships
Elbląg, 12-10-2018
Zamknięcie rejestracji: wtorek, 9 października 2018 00:00
(Dzisiaj : 22-09-2018)

Liczba zgłoszeń: 29 Liczba zgłoszonych startów: 51

Juveniles I+II Komb. 8T [2] Final
1Cesnauskas TitasKuraite LukrecijaZINGSNIS KlaipedaLithuania
2Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR Elbląg, Poland
Junior I Komb. 10T [3] Final
1Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS Kwidzyn, Poland
2Kura KiprasChizhik AleksandraZINGSNIS KlaipedaLithuania
3Radecki FilipRadecka KlaraATRIA Ostrołęka, Poland
Junior II Komb. 10T [2] Final
1Pułka EmanuelGłuszak OliwiaPROGRESS Kwidzyn, Poland
2Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR Elbląg, Poland
Rising Stars ST [0] Final
Rising Stars LA [0] Final
Youth Komb. 10T [0] Final
DSE European Children Grand Prix Juveniles I+II ST [6] Final
1Cesnauskas TitasKuraite LukrecijaLithuania
2Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR Elbląg, Poland
3Kadyrov MaratSurova Kseniia Ukraine
4Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
5Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
6Syguła AleksanderSuda OliwiaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
Juvenile I Komb. 6T [1] Final
1Syguła AleksanderSuda OliwiaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
DSE European Children Grand Prix Junior I LA [3] Final
1Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS Kwidzyn, Poland
2Kura KiprasChizhik AleksandraLithuania
3Radecki FilipRadecka KlaraATRIA Ostrołęka, Poland
DSE European Children Grand Prix Junior II LA [2] Final
1Pułka EmanuelGłuszak OliwiaPROGRESS Kwidzyn, Poland
2Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR Elbląg, Poland
WDSF Open Youth ST [2] Final
1Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
2Żukowski JakubGnutek MajaPROGRESS Kwidzyn, Poland
Under 21 LA [0] Final
WDSF World Open Adult ST [3] Final
1Bologni MatteoChiasserini Daniela Italy
2Brzozowski MateuszMożdżonek JustynaUKS FEELING Warszawa, Poland
3Glukhov AlexeyGlazunova AnastasiaRussian Federation
WDSF Open Senior I ST [3] Final
1Bologni MatteoChiasserini Daniela Italy
2Vysniauskas IrmantasBaubiniene DianaLithuania
3Zaminer JanBrisam-Zaminer MunaGermany
WDSF Open Senior II ST [5] Final
1Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS Kwidzyn, Poland
2Ferrini MassimilianoGalilei ElisabettaItaly
3Grebliauskas ArturasGrebliauskiene BeataLithuania
4Retzer HorstRetzer Birgit EvaGermany
5Vysniauskas IrmantasBaubiniene DianaLithuania
WDSF Open Senior III ST [6] Final
1Göhrl GünterGöhrl HelgaGermany
2Lueders JuergenLueders KarinGermany
3Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS Kwidzyn, Poland
4Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS Kwidzyn, Poland
5Rose KlausRose AstridGermany
6Yauhen ZhukauIryna ZhukavaBelarus
DSE European Children Grand Prix Juveniles I+II LA [6] Final
1Cesnauskas TitasKuraite LukrecijaLithuania
2Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR Elbląg, Poland
3Kadyrov MaratSurova Kseniia Ukraine
4Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
5Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
6Syguła AleksanderSuda OliwiaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
DSE European Children Grand Prix Junior I ST [3] Final
1Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS Kwidzyn, Poland
2Kura KiprasChizhik AleksandraLithuania
3Radecki FilipRadecka KlaraATRIA Ostrołęka, Poland
DSE European Children Grand Prix Junior II ST [3] Final
1Masaro EdvardasRinkevičiūtė PatricijaLithuania
2Pułka EmanuelGłuszak OliwiaPROGRESS Kwidzyn, Poland
3Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR Elbląg, Poland
Under 21 ST [0] Final
WDSF Open Youth LA [0] Final
WDSF World Open Adult LA [0] Final
WDSF Open Senior I LA [1] Final
1Zaminer JanBrisam-Zaminer MunaGermany