VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WDSF
Wrocław, 02-11-2018
Entry deadline: poniedziałek, 29 października 2018 22:00
(Today : 13-12-2018)

Number of registered couples: 151 Number of entries: 214

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~5 h, 30 min
WDSF Open Junior II ST [23] 1/4 Final ~40 min
1Bodko Dmytro Kutyrkina ValeriiaUkraine
2Buhlak AndriiUshenko AnastasiiaUkraine
3Fedorov DanilSoloveva PolinaRussian Federation
4Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
5Gavrilov VladislavKhodorovskaia MariiaRussian Federation
6Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA Koszalin, Poland
7Kolařík JanMartinů MonikaCzech Republic
8Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaTIGER-TEAM Łódź, Poland
9Lavryk BoguslavKurylyak Anna-ViktoriyaUkraine
10Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaRussian Federation
11Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
12Nadolny KubaBonk IgaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
13Pacan Kajetan AdamKowal MałgorzataCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
14Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaCLASSIC DANCESPORT Warszawa, Poland
15Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX Wałbrzych, Poland
16Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER Kołobrzeg, Poland
17Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin, Poland
18Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
19Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT Wieliczka, Poland
20Tarach KamilBuczyńska MichalinaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
21Veverka DominikKasálková JulieCzech Republic
22Vlček JanPříplatová PetraCzech Republic
23Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
WDSF Open Under 21 ST [5] Final ~10 min
1Dubyna Denys Fedchenko AnastasiiaUkraine
2Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
3Los NazarDukalska OlenaUkraine
4Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
5Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
6Skalicky PavelHolikova VanesaCzech RepublicData wycofania: 01-11-2018 22:45
WDSF Open Youth LA [33] 1/8 Final ~80 min
1Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTEMPO Bydgoszcz, Poland
2Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków, Poland
3Buda PatrikBudova SilviaSlovakia
4Cybulski DamianGruszczyńska KingaST SMIRNOW Warszawa, Poland
5Filev EgorPrudnikova SofiaRussian Federation
6Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
7Gavrilov VladislavKhodorovskaia MariiaRussian Federation
8Górczak KasperKowalska NataliaTIGER-TEAM Łódź, Poland
9Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg, Poland
10Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER Poznań, Poland
11Heer ErikEngelke Juliane Germany
12Jelinek MatyasFilova Kristina Czech Republic
13Kacprowicz JakubSzpak ZuzannaBLACK DANCE Gdańsk, Poland
14Karpiński WiktorCzarkowska AnitaTIGER-TEAM Łódź, Poland
15Krupa MateuszBillings NicolePM Lubin, Poland
16Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg, Poland
17Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET Warszawa, Poland
18Lang RasmusKoch MirjamEstonia
19Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
20Los NazarDukalska OlenaUkraine
21Mandlík PavelJohannesová SarahCzech Republic
22Mikita Shaparau Anastasiya Shautsova Belarus
23Munzar TomášMottlová Eliška Czech Republic
24Munzar TadeášSvatoňová NelaCzech Republic
25Oberemok ArtemTomasova EmaSlovakia
26Pallas KrystofHendrychova HanaCzech Republic
27Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
28Prisiazhnyi DmitriiPrisiazhnaya DariaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
29Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
30Skalicky PavelHolikova VanesaCzech Republic
31Vengrynsky Petr Stehnova EliskaCzech Republic
32Woś KacperNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
33 Lauer JustinTrunov AlisiaGermany
34Cybulski Damian Gruszczynska KingaUkraineData wycofania: 31-10-2018 11:07
WDSF International Open Adult LA [38] 1/8 Final ~90 min
1Bily AndreBila TerezaCzech Republic
2Cipar DominikKozusnikova DominikaSlovakia
3Dembek MikołajOlubińska SylwiaST PYRAS Toruń, Poland
4Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraTEMPO Bydgoszcz, Poland
5Filev EgorPrudnikova SofiaRussian Federation
6Firląg PiotrBalon Celina MalwinaCORTE TOP DANCE Warszawa, Poland
7Gervasi MarcoTörőcsik TímeaHungary
8Gorban DanyloChepilevska KarynaUkraine
9Karpiński WiktorCzarkowska AnitaTIGER-TEAM Łódź, Poland
10Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki, Poland
11Klasz MarcinDana DominikaSKT STYL Kraków, Poland
12Kozel LubomirSirocakova AdelaCzech Republic
13Kozeny AlesChalupska KaterinaCzech Republic
14Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk, Poland
15Kravchenko MaksymKukute PaulaLatvia
16Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
17Kuznetsov Kirill Borisova Ekaterina Russian Federation
18Kypús MarekTietzova-Sklenarova JaroslavaCzech Republic
19Lazzarini Nicolo Caruso Angela Portugal
20Lewandowski BartoszWałachowska Anna KarolinaKTT DUET Warszawa, Poland
21Ludma TomášKaucká EmanuelaCzech Republic
22Mandlík PavelJohannesová SarahCzech Republic
23Martos AdriaCarrel JulineSpain
24Maruster Sergiu Stan AnastasiaGermany
25Masaryk VáclavChovančíková Klára Czech Republic
26Matczak MaciejNatywo MartaCENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk, Poland
27Michalski KordianGrudzińska AleksandraTEMPO Bydgoszcz, Poland
28Mikita Shaparau Anastasiya Shautsova Belarus
29Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM Warszawa, Poland
30Murawski AntoniNowacka KlaudiaTEMPO Bydgoszcz, Poland
31Novak JaroslavHagarova EditaCzech Republic
32Prisiazhnyi DmitriiPrisiazhnaya DariaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
33Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Wieliczka, Poland
34Sirc JakubNechayeva MariyaCzech Republic
35Sluk SerhiyKosohova SilvanaUkraine
36Vengrynsky Petr Stehnova EliskaCzech Republic
37Vyslouzil RadimSloukova AnnaCzech Republic
38 Lauer JustinTrunov AlisiaGermany
39Bujna RudolfŠvandová RuthCzech RepublicData wycofania: 01-11-2018 22:37
40Hlawiczka MartinŠkňouřil JoannaCzech RepublicData wycofania: 01-11-2018 22:46
41Poláček MarekNováková ElenaCzech RepublicData wycofania: 01-11-2018 22:42
42Richtár JakubKaszubová ViktorieCzech RepublicData wycofania: 02-11-2018 12:44
43Sutu GeorgeFlorova TerezaCzech RepublicData wycofania: 02-11-2018 12:40
44Uvacek TomasReiterova MartinaSlovakiaData wycofania: 01-11-2018 22:47
WDSF Open Senior II ST [16] 1/4 Final ~40 min
1Beckmann MichaelCorneli BettinaGermany
2Blazek LiborZelezna DanaCzech Republic
3Ciarabellini EmilianoSusino MartinaItaly
4Dusek BohuslavDuskova AndreaCzech Republic
5Flimm JürgenFlimm ChristineGermany
6Grebliauskas ArturasGrebliauskiene BeataLithuania
7Jaeger NorbertJaeger-Eberhardt ChristineGermany
8Jandejsek MilanPavlova JanaCzech Republic
9Kalny WolfgangKalny UrsulaAustria
10Kostal BranislavKostalova AlenaSlovakia
11Kowalczyk PawelLis-Kowalczyk AnitaGermany
12Lampa JanLampova ZuzanaCzech Republic
13Mascia MicheleSantoro IleniaItaly
14Miil VainoLinkberg KaiaEstonia
15Novobilský DalimilNovobilská PavlaCzech Republic
16Pupik RastislavMlyncarova HenrietaSlovakia
17Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS Kwidzyn, PolandData wycofania: 25-10-2018 08:42
18Sadyrev OlegMaasik AngeliqueEstoniaData wycofania: 20-09-2018 10:08
WDSF Open Senior III ST [14] 1/2 Final ~30 min
1Bresch HelmutNothdurft AngelikaGermany
2Cichy MieczysławCichy EwaTKS CREATIVE DANCE Rumia, Poland
3Gajda EmilGajda DorotaPERFECT DANCE Wrocław, Poland
4Haneda Kazuhiro Koide MiekoJapan
5Jokšas RomualdasJokša IlonaLatvia
6Kalny WolfgangKalny UrsulaAustria
7Lueders JuergenLueders KarinGermany
8Mikučiauskas GintautasMikalauskienė RitaLithuania
9Mikulka JosefMikulkova MarieCzech Republic
10Monaco FrancescoGangeri IolandaItaly
11Peresty LadislavPeresta SarkaCzech Republic
12Plsek JiriPlskova JanaCzech Republic
13Valečko PetrValečková DanušeCzech Republic
14Van Breda MarcBosmans AnitaBelgium
15Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS Kwidzyn, PolandData wycofania: 30-10-2018 18:29
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~4 h, 10 min
WDSF Open Junior II LA [23] 1/4 Final ~40 min
1Bodko Dmytro Kutyrkina ValeriiaUkraine
2Felcman MatyasRuzickova LucieCzech Republic
3Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów, Poland
4Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
5Gavrilov VladislavKhodorovskaia MariiaRussian Federation
6Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA Koszalin, Poland
7Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaTIGER-TEAM Łódź, Poland
8Lavryk BoguslavKurylyak Anna-ViktoriyaUkraine
9Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaRussian Federation
10Mylek DominikBajgarová Michaela Czech Republic
11Nadolny KubaBonk IgaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
12Pacan Kajetan AdamKowal MałgorzataCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
13Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaCLASSIC DANCESPORT Warszawa, Poland
14Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER Kołobrzeg, Poland
15Shylo ValeriiSoldatenko MariiaUkraine
16Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin, Poland
17Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
18Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT Wieliczka, Poland
19Tarach KamilBuczyńska MichalinaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
20Veverka DominikKasálková JulieCzech Republic
21Vlček JanPříplatová PetraCzech Republic
22Walek FilipBalazova Beata CharlotteCzech Republic
23Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
24Maschke MartinPavlickova NikolaCzech RepublicData wycofania: 03-11-2018 10:22
25Sviták VítekStejskalová KarlaCzech RepublicData wycofania: 01-11-2018 22:37
WDSF Open Youth ST [28] 1/8 Final ~80 min
1Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTEMPO Bydgoszcz, Poland
2Bochenek KamilMierzwa PolaPM Lubin, Poland
3Buda PatrikBudova SilviaSlovakia
4Buhlak AndriiUshenko AnastasiiaUkraine
5Ciesielski JanRosińska LuizaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
6Fedorov DanilSoloveva PolinaRussian Federation
7Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
8Gavrilov VladislavKhodorovskaia MariiaRussian Federation
9Gerve JustinasMockute BrigitaLithuania
10Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg, Poland
11Krupa MateuszBillings NicolePM Lubin, Poland
12Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg, Poland
13Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET Warszawa, Poland
14Lang RasmusKoch MirjamEstonia
15Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
16Los NazarDukalska OlenaUkraine
17Munzar TomášMottlová Eliška Czech Republic
18Munzar TadeášSvatoňová NelaCzech Republic
19Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM Warszawa, Poland
20Pallas KrystofHendrychova HanaCzech Republic
21Petry SebastianVlčková LucieCzech Republic
22Pozdisek JakubDostalova EsterCzech Republic
23Prisiazhnyi DmitriiPrisiazhnaya DariaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
24Skalicky PavelHolikova VanesaCzech Republic
25Vengrynsky Petr Stehnova EliskaCzech Republic
26Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
27Zherdiev MykytaAntonova DarynaUkraine
28Żukowski JakubGnutek MajaPROGRESS Kwidzyn, Poland
29Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków, PolandData wycofania: 23-10-2018 10:13
30Oberemok ArtemTomasova EmaSlovakiaData wycofania: 29-10-2018 20:20
31Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK Lublin, PolandData wycofania: 02-11-2018 14:46
WDSF Open Under 21 LA [5] Final ~10 min
1Filev EgorPrudnikova SofiaRussian Federation
2Heer ErikEngelke Juliane Germany
3Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
4Los NazarDukalska OlenaUkraine
5Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR Świnoujście, Poland
6Skalicky PavelHolikova VanesaCzech RepublicData wycofania: 01-11-2018 22:45
WDSF International Open Adult ST [29] 1/8 Final ~80 min
1Baltaragis EdgarasKucinskaite IndreLithuania
2Biernat JarosławRutkowska WiktoriaUKS FEELING Warszawa, Poland
3Domiter HubertWąsacz KarolinaST ELITA Kraków, Poland
4Galwa GrzegorzMikolajczyk NataliaGermany
5Gerve JustinasMockute BrigitaLithuania
6Halaktionov OleksiiShadrina OlhaUkraine
7Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki, Poland
8Kozar Artur GerardPasieka Sandra KatarzynaUKS FEELING Warszawa, Poland
9Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
10Kuznetsov Kirill Borisova Ekaterina Russian Federation
11Ludma TomášKaucká EmanuelaCzech Republic
12Ługowski Bartosz MiłoszPopek OliwiaPM Lubin, Poland
13Marchewka Marcel OliwierLipok IzabelaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
14Mestek MartinStareckova AnnaCzech Republic
15Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM Warszawa, Poland
16Pozdisek JakubDostalova EsterCzech Republic
17Prisiazhnyi DmitriiPrisiazhnaya DariaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
18Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
19Sedov VladislavŻylińska EwaBLACK DANCE Gdańsk, Poland
20Stukalenko OleksiiStukalenko NataliiaUkraine
21Suchomski ŁukaszKruk NataliaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
22Svoboda MatejKozar AlinaCzech Republic
23Szkutnik BartłomiejBrychcy AgataUKS FEELING Warszawa, Poland
24Urbański PawełCieślińska Melania HonorataZAMEK Lublin, Poland
25Vengrynsky Petr Stehnova EliskaCzech Republic
26Wapiński RafałLegutko DariaAKTT Szczecin, Poland
27Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
28Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR Elbląg, Poland
29Zujevs DmitrijsKourilova AnetaCzech Republic
30Espenszyt KewinStefaniak ZofiaPM Lubin, PolandData wycofania: 02-11-2018 18:17
31Metlicky JanKasalova ElaCzech RepublicData wycofania: 03-11-2018 10:22
32Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK Lublin, PolandData wycofania: 02-11-2018 14:46
33Vasilev Kostadin Scuderi RobertaBulgariaData wycofania: 31-10-2018 17:26
34Vika Martin Vojtikova ZdenkaCzech RepublicData wycofania: 02-11-2018 12:41