Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 0 min
WDSF World Championships Senior II Komb. 10T [31] 1/8 Final ~80 min |
---|
1 | Beckmann Michael | 10019708 | Corneli Bettina | 10019709 | Germany | |
2 | Dusek Bohuslav | 10112737 | Duskova Andrea | 10112738 | Czech Republic | |
3 | Eskov Oleg | 10014291 | Mikhina Julia | 10014292 | Russian Federation | |
4 | Grabmeier Axel | 10071377 | Grabmeier-Huber Renate | 10071376 | Austria | |
5 | Lampa Jan | 10095445 | Lampova Zuzana | 10095715 | Czech Republic | |
6 | Budyś Mariusz | 10058430 | Budyś Monika | 10058431 | PROGRESS Kwidzyn, Poland | |
7 | Castro Rui | 10099450 | Reis Isadora | 10099449 | Portugal | |
8 | Chiba Shintaro | 10120973 | Yoshioka Yumie | 10120784 | Japan | |
9 | Engel Alexander | 10071216 | Engel Marina | 10071217 | Germany | |
10 | Florian Petr | 10087782 | Florianova Michaela | 10087781 | Czech Republic | |
11 | Haneda Kazuhiro | 10106416 | Koide Mieko | 10106417 | Japan | |
12 | Hobl Achim | 10013155 | Hahn Kerstin | 10013156 | Germany | |
13 | Hosek Vlastimil | 10068201 | Pokorna Marcela | 10109524 | Czech Republic | |
14 | Joksas Romualdas | 10018839 | Joksa Ilona | 10018840 | Latvia | |
15 | Kemmann Michael | 10023378 | Kemmann Sandra | 10023379 | Germany | |
16 | Kojinov Denis | 10088353 | Chevalier Jeanette | 10088352 | United States | |
17 | Kostal Branislav | 10113695 | Kostalova Alena | 10113696 | Slovakia | |
18 | Kucharczyk Tomasz | 10041931 | Kucharczyk Róża | 10041932 | CORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland | |
19 | Lavigne Johann | 10065722 | Bruel Christelle | 10065723 | France | |
20 | Matousek Jan | 10115314 | Matouskova Vera | 10115315 | Czech Republic | |
21 | Mayral Esteban Jordi | 10121120 | Aguilera Llobera Eva | 10121133 | Spain | |
22 | Miil Vaino | 10045258 | Linkberg Kaia | 10045259 | Estonia | |
23 | Mokris Jan | 10097699 | Mokrisova Vera | 10097698 | Czech Republic | |
24 | Napoletano Cosimo | 10015546 | Martelli Carmela | 10015547 | Italy | |
25 | Regitz Dirk | 10020158 | Regitz Fabienne | 10020159 | Germany | |
26 | Sadyrev Oleg | 10043041 | Maasik Angelique | 10120699 | Estonia | |
27 | Schmiel Peter | 10035966 | Haenchen Sibylle | 10035967 | Germany | |
28 | Skyba Roman | 10114934 | Skybova Jana | 10114935 | Czech Republic | |
29 | Stec Marek | 10103622 | Stecova Monika | 10103623 | Czech Republic | |
30 | Sukala Branislav | 10116499 | Sukalova Zuzana | 10116498 | Slovakia | |
31 | Weyland Thomas | 10104693 | Weyland Ines | 10104694 | Germany | |
32 | Dittrich Dirk | 10036850 | Dittrich Jeanette | 10036851 | Germany | Data wycofania: 02-11-2018 11:43 |
33 | Cvaniga Jozef | 10092943 | Cvanigova Andrea | 10092942 | Slovakia | Data wycofania: 31-10-2018 09:53 |
34 | Dziurawiec Mariusz | 10072998 | Dziurawiec Agnieszka | 10099271 | JANTAR Elbląg, Poland | Data wycofania: 02-11-2018 20:01 |
35 | Szabo Viktor | 10013571 | Vujic Vanja | 10018428 | Croatia | Data wycofania: 25-10-2018 09:55 |