Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~4 h, 10 min
do 7 H 4T [26] ~30 min |
---|
1 | Andrzejewska Nina (2011) | | Solo Solo (2011) | | UKS BAILAMOS Bydgoszcz | |
2 | Bobrowski Oliwier (2011) | | Adamczyk Laura (2011) | | MAMBO Żukowo | |
3 | Bork Szymon (2012) | | Kapturska Hania (2013) | | THE BEST Gdańsk | |
4 | Chichłowski Jakub (2012) | | Alicja Siedlecka (2012) | | UKS GNIEWUŚ Gniewino | |
5 | Dawidowski Maciek (2011) | | Zakrzewska Hania (2011) | | MAMBO Żukowo | |
6 | Doryń Lena (2011) | | Zoch Lilka (2011) | | MAMBO Żukowo | |
7 | Emilia Szymanowska (2011) | | Kornelia Korytkowska (2011) | | MAMBO Żukowo | |
8 | Galuhn Nikola (2011) | | Migowska Joanna (2011) | | MAMBO Żukowo | |
9 | Głodowski Paweł (2011) | | Kosicka Helena (2011) | | MAMBO Żukowo | |
10 | Kocięda Jan (2011) | | Banaszewska Zuzanna (2011) | | DANCEPRO Gdańsk | |
11 | Mroske Ignacy (2011) | | Szymańska Kornelia (2011) | | TKS CREATIVE DANCE Rumia | |
12 | Naczk Gracjan (2011) | | Wiczkowska Wiktoria (2011) | | MAMBO Żukowo | |
13 | Nguyen Kuba (2011) | | Kubaj Apollina (2012) | | CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk | |
14 | Nowakowski Tymoteusz (2011) | | Dobek Rozalia (2011) | | DANCEPRO Gdańsk | |
15 | Orlikowski Krzysztof (2011) | | Kasprzak Julia (2012) | | AT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice | |
16 | Paubicki Kuba (2011) | | Kuszowska Dagmara (2011) | | MAMBO Żukowo | |
17 | Półjanowski Mateusz (2011) | | Miarczyńska Marysia (2011) | | TANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Sopot | |
18 | Rajski Alex (2011) | | Strzyżyńska Kaja (2011) | | TANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Sopot | |
19 | Socha Michał (2011) | | Mikuła Pola (2012) | | MAMBO Żukowo | |
20 | Stegient Marta (2011) | | Solo Solo (2011) | | UKS BAILAMOS Bydgoszcz | |
21 | Szubski Tytus (2011) | | Stoińska Maja (2011) | | CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk | |
22 | Szumis Gabrysia (2011) | | Szumis Wiktoria (2011) | | MAMBO Żukowo | |
23 | Szymańska Klara (2011) | | Folta Wiktoria (2012) | | MAMBO Żukowo | |
24 | Tymoteusz Jakubek (2011) | | Julia Konkol (2011) | | MAMBO Żukowo | |
25 | Wydrowski Franek (2011) | | Koziarzewska Róża (2011) | | MAMBO Żukowo | |
26 | Zuzelski Alexander (2011) | | Łącz Zuzanna (2012) | | DANCEPRO Gdańsk | |
27 | Adamczyk Klaudia (2011) | | Szymanowska Emilka (2011) | | MAMBO Żukowo | Data wycofania: 22-11-2018 20:26 |
28 | Jakubek Tymoteusz (2011) | | Szemis Gabrysia (2011) | | MAMBO Żukowo | Data wycofania: 22-11-2018 20:34 |
29 | Konkol Julia (2011) | | Szemis Wiktoria (2011) | | MAMBO Żukowo | Data wycofania: 22-11-2018 20:35 |
30 | Skawińska Olga (2011) | | Korytkowska Kornelia (2011) | | MAMBO Żukowo | Data wycofania: 22-11-2018 20:35 |
31 | Skierka Emilka (2011) | | Szeląg Arianna (2011) | | MAMBO Żukowo | Data wycofania: 22-11-2018 20:28 |
32 | Szymańska Klara (2011) | | Fouta Wiktoria (2011) | | MAMBO Żukowo | Data wycofania: 21-11-2018 08:45 |
8-9 H 4T [15] ~20 min |
---|
1 | Leszczyński Jakub | | Skwierz Olga | | | |
2 | Bela Wojciech (2010) | | Pierścieniak Antonina (2010) | | TKS CREATIVE DANCE Rumia | |
3 | Flis Alan (2010) | | Lella Michalina (2010) | | DANCEPRO Gdańsk | |
4 | Formela Filip (2010) | | Słomińska Wiktoria (2010) | | MAMBO Żukowo | |
5 | Górka Mateusz (2010) | | Próchniewicz Nicole (2010) | | BLACK DANCE Gdańsk | |
6 | Grabowski Dominik (2011) | | Połom Karolina (2010) | | BLACK DANCE Gdańsk | |
7 | Kostuch Filip (2010) | | Kaim Kinga (2009) | | MAMBO Żukowo | |
8 | Łęgowski Mateusz (2009) | | Bojara Bianka (2009) | | PAKTAN Słupsk | |
9 | Nowak Krystian (2009) | | Jarzyńska Karolina (2009) | | ST STAKATO Tczew | |
10 | Okoń Wojciech (2009) | | Wójcik Amelia (2009) | | THE BEST Gdańsk | |
11 | Pionk Michał (2010) | | Łapa Zosia (2010) | | MAMBO Żukowo | |
12 | Stegient Szymon (2010) | | Andrzejewska Nina (2010) | | UKS BAILAMOS Bydgoszcz | |
13 | Strzyżewski Artur (2009) | | Hebel Marta (2009) | | TKS CREATIVE DANCE Rumia | |
14 | Szymański Piotr (2010) | | Tomaszewska Alicja (2010) | | CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk | |
15 | Wiśniewski Grzegorz (2010) | | Adamczyk Emilia (2010) | | TKS CREATIVE DANCE Rumia | |
10-11 G 5T [16] ~20 min |
---|
1 | Czeczkowski Mateusz | | Muntowska Maja | | | |
2 | Szeligowski Filip | | Nejman Julia | | | |
3 | Borys Wojciech (2008) | | Dietrich Marta (2008) | | TAKT Tczew | |
4 | Czuryński Tomasz (2007) | | Kułakowska Eliza (2007) | | TKS CREATIVE DANCE Rumia | |
5 | Dobosz Gabriel (2008) | | Koncewicz Julia (2008) | | THE BEST Gdańsk | |
6 | Filipek Szymon | 20005333 | Kucharska Julia | 20005332 | AT SMOOTH Pruszcz Gdański | |
7 | Koniecki Nikodem (2008) | | Pazderska Aleksandra (2009) | | LATINO CAFE Gdynia | |
8 | Lewandowski Oliwier (2007) | | Cichoń Marta (2007) | | TKS CREATIVE DANCE Rumia | |
9 | Ormiński Franciszek (2007) | | Wijas Karolina (2007) | | ST STAKATO Tczew | |
10 | Osowski Paweł (2007) | | Wyrwas Hanna (2007) | | AT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice | |
11 | Pawłowski Antoni (2007) | | Tokarska Karolina (2007) | | ST STAKATO TCZEW Tczew | |
12 | Pieńkowski Dominik (2007) | | Żołądek Kamila (2007) | | LATINO CAFE Gdynia | |
13 | Płomiński Adrian (2008) | | Wójcik Anastazja (2007) | | THE BEST Gdańsk | |
14 | Raciniewski Feliks (2008) | | Świeca Blanka (2008) | | TANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Sopot | |
15 | Synak Bartek (2007) | | Gappa Lilianna (2008) | | AT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice | |
16 | Szymański Mateusz (2008) | | Szymańska Nadia (2009) | | AT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice | |
17 | Chachuła-Domański Miłosz (2008) | | Sech Oliwia (2009) | | PAKTAN Słupsk | Data wycofania: 24-11-2018 06:22 |
10-11 F Komb. 6T [16] ~20 min |
---|
1 | Kleist Kacper | | Zielińska Aneta | | | |
2 | Bochnak Stanisław | | Bakalarz Julia | | | |
3 | Blaszyński Dawid | | Biesiekierska Kornelia | | | |
4 | Połom Igor | | Koszewska Laura Marianna | | | |
5 | Sokół Tomasz | | Wasiłyszyn Kornelia | | | |
6 | Drażba Michał (2008) | | Jukiwicz Milena (2007) | | TANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Sopot | |
7 | Ducher Adaś (2008) | | Smolińska Almira (2008) | | MAMBO Żukowo | |
8 | Kiel Marcin (2007) | | Biedrzycka Carmen (2008) | | UKS GNIEWUŚ Gniewino | |
9 | Krupa Alexander (2008) | | Rybińska Amelia (2009) | | LATINO CAFE Gdynia | |
10 | Marszałkowski Wojciech (2009) | | Cichosz Agata (2008) | | TKS CREATIVE DANCE Rumia | |
11 | Młynarski Bartek (2007) | | Szukaj Weronika (2007) | | TANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Sopot | |
12 | Sarnowski Łukasz (2008) | | Reich Justyna (2008) | | JANTAR Elbląg | |
13 | Smolarek Filip | 20005272 | Walińska Otylia | 20000115 | JANTAR Elbląg | |
14 | Wendk Paweł (2007) | | Brzeska Ola (2008) | | MAMBO Żukowo | |
15 | Zblewski Mateusz (2007) | | Bacławska Magdalena (2007) | | ST STAKATO Tczew | |
16 | Ziegert Nikodem (2007) | | Drzymalska Maja (2007) | | LATINO CAFE Gdynia | |
10-11 E Komb. 6T [14] 1/2 Final ~30 min |
---|
1 | Bukowski Ignacy | | Kwaśna Blanka | | | |
2 | Fularczyk Jan | | Dębska Anna | | | |
3 | Czarnogorcev Dominik | | Arent Natalia | | | |
4 | Sytnyk Matviy | | Włoch Marta | | | |
5 | Zamiara Mariusz | | Saryk Amelia | | | |
6 | Woliński Bartosz | | Konarzewska Maja | | | |
7 | Wiśniewski Krzysztof | | Bieraga Zofia | | | |
8 | Wacławski Damian | | Ciechorska Michalina | | | |
9 | Laps Jan | | Marcinkowska Agata | | | |
10 | Józefowicz Marceli | | Jankowska Patrycja | | | |
11 | Szewczyczak Filip | | Kafarska Martyna | | | |
12 | Kasprzak Szymon | | Juda Karolina | | | |
13 | Jezierski Błażej | 20004044 | Cybulska Malwina | 20004194 | JANTAR Elbląg | |
14 | Wojciechowski Szymon | 20000816 | Wensierska Kornelia | 20003729 | BLACK DANCE Gdańsk | |
15 | Klinger Niko | | Szulc Nina | | | Data wycofania: 23-11-2018 09:05 |
12-13 E Komb. 8T [14] 1/2 Final ~30 min |
---|
1 | Baratyński Jakub | | Kałuża Alicja | | | |
2 | Laska Kacper | | Kiełpińska Maja | | | |
3 | Chmurzyński Szymon | | Grono Zofia | | | |
4 | Nowak Szymon Piotr | | Olejnik Paulina | | | |
5 | Rosłoń Wojciech Wiktor | | Nowaczyk Olga | | | |
6 | Paluchowski Maurycy | | Orłowska Aleksandra | | | |
7 | Pokorski Joachim | | Zmudczyńska Iga | | | |
8 | Nitek Jakub | | Hoare Sophie | | | |
9 | Wrona Jakub | | Chmielowiec Iga | | | |
10 | Penke Oskar | | Rybska Dominika | | | |
11 | Mróz Wiktor | | Jabłońska Julia | | | |
12 | Gadziński Jakub | 20003557 | Rydzewska Wiktoria | 20003562 | TKS CREATIVE DANCE Rumia | |
13 | Napieralski Mikołaj | 20004145 | Sobiereiska Julia | 20004449 | TEMPO Bydgoszcz | |
14 | Stelak Filip | 20004054 | Płócienniczak Karolina Anna | 20004055 | SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz | |
14-15 C ST [11] 1/2 Final ~20 min |
---|
1 | Stelmach Krzysztof | | Janta-Lipińska Alicja | | | |
2 | Sienkiewicz Oliwier | | Richert Aleksandra | | | |
3 | Siekierski Dawid | | Doskocz Nikola | | | |
4 | Kuziemko Paweł | | Dąbrowska Amelia | | | |
5 | Krasiński Kamil | | Krasińska Karolina | | | |
6 | Dolegała Krystian | | Knyszyńska Nikola | | | |
7 | Pułka Emanuel | | Głuszak Oliwia | | | |
8 | Mróz Sebastian | | Burciu Aleksandra | | | |
9 | Mering Mikołaj | | Wąsowicz Aleksandra | | | |
10 | Osiński Oskar | | Maliszewska Lena | | | |
11 | Mondrach Michał | 20001603 | Kurzaj Zuzanna | 20001604 | UKS BAILAMOS Bydgoszcz | |
14-15 C LA [11] 1/2 Final ~20 min |
---|
1 | Wójtowski Marcin | | Ziemann Nikola | | | |
2 | Ciupa Jakub | | Zmudczyńska Marta | | | |
3 | Stelmach Krzysztof | | Janta-Lipińska Alicja | | | |
4 | Siekierski Dawid | | Doskocz Nikola | | | |
5 | Krasiński Kamil | | Krasińska Karolina | | | |
6 | Gardzielewski Wojciech | | Kopterska Natalia | | | |
7 | Dolegała Krystian | | Knyszyńska Nikola | | | |
8 | Mróz Sebastian | | Burciu Aleksandra | | | |
9 | Mering Mikołaj | | Wąsowicz Aleksandra | | | |
10 | Osiński Oskar | | Maliszewska Lena | | | |
11 | Mondrach Michał | 20001603 | Kurzaj Zuzanna | 20001604 | UKS BAILAMOS Bydgoszcz | |
Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST [7] Final ~10 min |
---|
1 | Okułowicz Ludwik | | Prytuła Ksenia | | | |
2 | Spich Mateusz | | Lewandowska Marta | | | |
3 | Turski Jan | | Bonk Zuzanna | | | |
4 | Leśniak Mikołaj | | Cabańska Izabela | | | |
5 | Augustynowicz Tomasz | 20000774 | Batyra Katarzyna | 20003584 | UKS FEELING Warszawa | |
6 | Derdziński Grzegorz | 20000142 | Lewna Wanesa | 20000153 | PAKTAN Słupsk | |
7 | Ryński Remigiusz | 20001424 | Kędzierska Klaudia | 20000002 | JANTAR Elbląg | |
8 | Żukowski Jakub | | Gnutek Maja | | | Data wycofania: 23-11-2018 11:02 |
Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa LA [3] Final ~10 min |
---|
1 | Spich Mateusz | | Lewandowska Marta | | | |
2 | Leśniak Mikołaj | | Cabańska Izabela | | | |
3 | Derdziński Grzegorz | 20000142 | Lewna Wanesa | 20000153 | PAKTAN Słupsk | |
4 | Kassin Michał | 20000786 | Garbowska Dominika | 20000778 | BLACK DANCE Gdańsk | Data wycofania: 23-11-2018 19:40 |