MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W TAŃCU SPORTOWYM
Skawina, 09-12-2018
Zamknięcie rejestracji: środa, 5 grudnia 2018 23:59
(Dzisiaj : 22-09-2019)

Liczba zgłoszeń: 77 Liczba zgłoszonych startów: 141

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~4 h, 30 min
Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST [9] 1/2 Final ~20 min
1Banaś MikołajKozłowska Lena
2Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA Kraków
3Gelardi GiovanniSabuda AmeliaST ELITA Kraków
4Jałocha TonyDuda MartynaST ELITA Kraków
5Krawczyk KubaJałocha MartynaST ELITA Kraków
6Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT Wieliczka
7Nowak AntoniCzernek NikolaPROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
8Szczepaniak TomaszPierzga NataliaST WIRDANCE Nowy Sącz
9Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT Wieliczka
Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa LA [9] 1/2 Final ~20 min
1Banaś MikołajKozłowska Lena
2Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA Kraków
3Gelardi GiovanniSabuda AmeliaST ELITA Kraków
4Jałocha TonyDuda MartynaST ELITA Kraków
5Krawczyk KubaJałocha MartynaST ELITA Kraków
6Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT Wieliczka
7Nowak AntoniCzernek NikolaPROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
8Szczepaniak TomaszPierzga NataliaST WIRDANCE Nowy Sącz
9Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT Wieliczka
Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST [17] 1/4 Final ~40 min
1Dancewicz MikołajLichowska Natalia
2Solcan EmilGadocha Martyna
3Thomas Jakub, AdamNajder Natalia
4Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM Kraków
5Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM Kraków
6Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCKiS Skawina
7Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT Wieliczka
8Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM Kraków
9Jędrysiak IgorKranc KarolinaST ELITA Kraków
10Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT Wieliczka
11Kula MarcelPłonka HannaCKIS Skawina
12Misiaszek Konrad, JarosławMisiaszek WiktoriaSKT PASJA Kraków
13Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA Kraków
14Podolak WitoldMarcisz RoksanaST WIRDANCE Nowy Sącz
15Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM Kraków
16Szabla WiktorSokołowska WiktoriaST WIRDANCE Nowy Sącz
17Szymański JakubBogusz KlaudiaSKT STYL Kraków
Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa LA [17] 1/4 Final ~40 min
1Dancewicz MikołajLichowska Natalia
2Solcan EmilGadocha Martyna
3Thomas Jakub, AdamNajder Natalia
4Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM Kraków
5Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM Kraków
6Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCKiS Skawina
7Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT Wieliczka
8Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM Kraków
9Jędrysiak IgorKranc KarolinaST ELITA Kraków
10Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT Wieliczka
11Kula MarcelPłonka HannaCKIS Skawina
12Misiaszek Konrad, JarosławMisiaszek WiktoriaSKT PASJA Kraków
13Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA Kraków
14Podolak WitoldMarcisz RoksanaST WIRDANCE Nowy Sącz
15Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM Kraków
16Szabla WiktorSokołowska WiktoriaST WIRDANCE Nowy Sącz
17Szymański JakubBogusz KlaudiaSKT STYL Kraków
Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST [15] 1/4 Final ~40 min
1Gomułka JakubPółtorak Gulia
2Skoczeń AlanFrączek Izabela
3Jagła PiotrSilva Marta
4Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
5Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
6Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków
7Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
8Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
9Motyka MichałDadał MartynaST WIRDANCE Nowy Sącz
10Płonka AdrianProchownik KajaST ELITA Kraków
11Rzepa NikodemDuda NinaST ELITA Kraków
12Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL Kraków
13Stawowy MateuszSilva SaraST ELITA Kraków
14Szwed JakubMazur IngaMCT Wieliczka
15Zieliński IgorGałka KarolinaST ELITA Kraków
Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa LA [17] 1/4 Final ~40 min
1Jagła PiotrSilva Marta
2Gomułka JakubPółtorak Gulia
3Skoczeń AlanFrączek Izabela
4Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
5Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
6Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków
7Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
8Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
9Madeja AntoniChrapla Oliwia MałgorzataASTRA Oświęcim
10Motyka MichałDadał MartynaST WIRDANCE Nowy Sącz
11Płonka AdrianProchownik KajaST ELITA Kraków
12Rzepa NikodemDuda NinaST ELITA Kraków
13Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL Kraków
14Stawowy MateuszSilva SaraST ELITA Kraków
15Szwed JakubMazur IngaMCT Wieliczka
16Zemła BartłomiejBalonek ZuzannaASTRA Oświęcim
17Zieliński IgorGałka KarolinaST ELITA Kraków
Młodzież Mistrzostwa Województwa ST [5] Final ~10 min
1Woś KacperNiezabitowska Katarzyna
2Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków
3Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaST ELITA Kraków
4Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM Kraków
5Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM Kraków
Młodzież Mistrzostwa Województwa LA [9] 1/2 Final ~20 min
1Woś KacperNiezabitowska Katarzyna
2Połętek PatrykMatuszczyk Alicja
3Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków
4Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT Wieliczka
5Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaST ELITA Kraków
6Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM Kraków
7Michalak MiłoszŚcigała JuliaASTRA Oświęcim
8Ożóg SzymonGłodzik JustynaST ELITA Kraków
9Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
10Błaszcz JanMazańska KarolinaASTRA OświęcimData wycofania: 04-12-2018 21:28
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 20 min
Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST [11] 1/2 Final ~20 min
1Gadocha MateuszKról Emilia
2Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaST ELITA Kraków
3Jaje JakubSiuda EmiliaST ELITA Kraków
4Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT Wieliczka
5Małysa AdamFlaga IzabelaST ELITA Kraków
6Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT Wieliczka
7Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM Kraków
8Raputa KacperTylek WiktoriaST ELITA Kraków
9Stanek MaciejKazior MałgorzataST ELITA Kraków
10Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaST ELITA Kraków
11Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT Wieliczka
12Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy SączData wycofania: 03-12-2018 18:10
Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa LA [15] 1/4 Final ~40 min
1Gadocha MateuszKról Emilia
2Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL Kraków
3Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaST ELITA Kraków
4Jaje JakubSiuda EmiliaST ELITA Kraków
5Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT Wieliczka
6Lipowiecki MateuszKania WiktoriaASTRA Oświęcim
7Małysa AdamFlaga IzabelaST ELITA Kraków
8Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT Wieliczka
9Raputa KacperTylek WiktoriaST ELITA Kraków
10Sanak KarolMazańska NataliaASTRA Oświęcim
11Siwik MateuszGrajny DominikaST ELITA Kraków
12Stanek MaciejKazior MałgorzataST ELITA Kraków
13Stanek SebastianMolenda DariaASTRA Oświęcim
14Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaST ELITA Kraków
15Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT Wieliczka
16Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy SączData wycofania: 03-12-2018 18:10
Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST [4] Final ~10 min
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków
2Gwiżdż FilipJagła KarolinaST ELITA Kraków
3Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM Kraków
4Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa LA [4] Final ~10 min
1Woś KacperNiezabitowska Katarzyna
2Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków
3Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM Kraków
4Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
Senior I Mistrzostwa Województwa ST [1] Final ~10 min
1Strzałka PrzemysławStrzałka EwaHART Nowy Targ
Senior III Mistrzostwa Województwa ST [1] Final ~10 min
1Kusiak LeszekSiepak BarbaraHART Nowy Targ
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 0 min
Dorośli Mistrzostwa Województwa ST [3] Final ~10 min
1Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków
2Gwiżdż FilipJagła KarolinaST ELITA Kraków
3Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaST ELITA Kraków
Dorośli Mistrzostwa Województwa LA [4] Final ~10 min
1Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków
2Kunda SzymonFrankowska SandraCKiS Skawina
3Majkut PawełLopushynska IrynaSKT STYL Kraków
4Nowoświat MikołajSamek MagdalenaSKT STYL Kraków