Winter Tatry CUP
Nowy Targ, 16-12-2018
Zamknięcie rejestracji: piątek, 14 grudnia 2018 23:59
(Dzisiaj : 18-06-2019)

Liczba zgłoszeń: 47 Liczba zgłoszonych startów: 89

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 30 min
8-9 F Komb. 6T [5] ~20 min
1Chełkowski Marcin (2010)Chełkowska Oliwia (2010)ELITA Kraków
2Gubała Adam (2009)Ćwierz Katarzyna (2009)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
3Krawczyk Kuba (2010)Jałocha Martyna (2010)ELITA Kraków
4Nowak Antoni (2010)Czernek Nikola (2009)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
5Solo Solo (2010)Bazylińska Julia (2010)KS M-TEAM Kraków
10-11 F Komb. 6T [4] ~20 min
1Thomas Jakub, AdamNajder Natalia
2Barcik Karol (2008)Koperek Marlena (2007)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
3Gałka KrystianJamka GabrielaSKT PASJA Kraków
4Kula Marcel (2008)Płonka Hanna (2008)CKIS Skawina
12-13 F Komb. 6T [2] ~20 min
1Czeremuga Wiktor (2005)Czech Nadia (2007)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
2Kowalczuk Anton (2005)Szwedik Anastasija (2005)ARS Ternopile
12-13 D ST [12] 1/2 Final ~20 min
1Gomułka JakubPółtorak Gulia
2Batowski FilipMałysa EmiliaST ELITA Kraków
3Czernyj WiktorSzilizynska LiliaARS Ternopile
4Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
5Leszczyszyn RomanNizdropa JanaARS Ternopile
6Leszczyszyn RomanNizdropa JanaARS Ternopile
7Motyka MichałDadał MartynaST WIRDANCE Nowy Sącz
8Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM Kraków
9Rzepa NikodemDuda NinaST ELITA Kraków
10Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL Kraków
11Wilk ArturStefańska JustynaST WIRDANCE Nowy Sącz
12Zaczyk JakubChełmecka ErykaST WIRDANCE Nowy Sącz
12-13 D LA [12] 1/2 Final ~20 min
1Skoczeń AlanFrączek Izabela
2Gomułka JakubPółtorak Gulia
3Batowski FilipMałysa EmiliaST ELITA Kraków
4Czernyj WiktorSzilizynska LiliaARS Ternopile
5Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
6Leszczyszyn RomanNizdropa JanaARS Ternopile
7Leszczyszyn RomanNizdropa JanaARS Ternopile
8Motyka MichałDadał MartynaST WIRDANCE Nowy Sącz
9Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM Kraków
10Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL Kraków
11Wilk ArturStefańska JustynaST WIRDANCE Nowy Sącz
12Zaczyk JakubChełmecka ErykaST WIRDANCE Nowy Sącz
14-15 E Komb. 8T [1] Final ~10 min
1Stanek MaciejKazior MałgorzataST ELITA Kraków
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 50 min
8-9 E Komb. 6T [2] Final ~10 min
1Banaś MikołajKozłowska Lena
2Gelardi GiovanniSabuda AmeliaST ELITA Kraków
10-11 E Komb. 6T [6] Final ~10 min
1Solcan EmilGadocha Martyna
2Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM Kraków
3Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM Kraków
4Podolak WitoldMarcisz RoksanaST WIRDANCE Nowy Sącz
5Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM Kraków
6Szabla WiktorSokołowska WiktoriaST WIRDANCE Nowy Sącz
12-13 E Komb. 8T [6] Final ~10 min
1Gomułka JakubPółtorak Gulia
2Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
3Batowski FilipMałysa EmiliaST ELITA Kraków
4Kowalczuk AntonSzwedik AnastasijaARS Ternopile
5Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM Kraków
6Ząbczyński JanPraszkiewicz OliwiaSKT STYL Kraków
12-13 C ST [7] Final ~10 min
1Skoczeń AlanFrączek Izabela
2Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków
3Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
4Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
5Płonka AdrianProchownik KajaST ELITA Kraków
6Rzepa NikodemDuda NinaST ELITA Kraków
7Zieliński IgorGałka KarolinaST ELITA Kraków
12-13 C LA [7] Final ~10 min
1Skoczeń AlanFrączek Izabela
2Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków
3Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
4Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
5Płonka AdrianProchownik KajaST ELITA Kraków
6Rzepa NikodemDuda NinaST ELITA Kraków
7Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL Kraków
14-15 D ST [5] Final ~10 min
1Feniuk DmytroLuszpynska KaterynaARS Ternopile
2Sikora MarekSikora GabrielaSKT STYL Kraków
3Słomka MaciejTabaszewska NadiaST ELITA Kraków
4Stanek MaciejKazior MałgorzataST ELITA Kraków
5Włudarz DominikDamska AnnaST ELITA Kraków
14-15 D LA [7] Final ~10 min
1Feniuk DmytroLuszpynska KaterynaARS Ternopile
2Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
3Małysa AdamFlaga IzabelaST ELITA Kraków
4Sikora MarekSikora GabrielaSKT STYL Kraków
5Słomka MaciejTabaszewska NadiaST ELITA Kraków
6Stanek MaciejKazior MałgorzataST ELITA Kraków
7Włudarz DominikDamska AnnaST ELITA Kraków
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 40 min
14-15 OPEN ST [6] ~20 min
1Feniuk Dmytro (2005)Luszpynska Kateryna (2005)ARS Ternopile
2Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
3Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
5Małysa AdamFlaga IzabelaST ELITA Kraków
6Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM Kraków
7Feniuk Dmytro (2004)Luszpynska Kateryna (2004)ARS TernopileData wycofania: 15-12-2018 09:09
14-15 OPEN LA [4] ~20 min
1Feniuk Dmytro (2005)Luszpynska Kateryna (2005)ARS Ternopile
2Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
3Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
5Feniuk Dmytro (2004)Luszpynska Kateryna (2004)ARS TernopileData wycofania: 15-12-2018 09:09
14-15 C ST [2] Final ~10 min
1Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
2Małysa AdamFlaga IzabelaST ELITA Kraków
14-15 C LA [1] Final ~10 min
1Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów