Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR
Elbląg, 23-02-2019
Zamknięcie rejestracji: środa, 20 lutego 2019 23:59
(Dzisiaj : 11-08-2022)

Liczba zgłoszeń: 72 Liczba zgłoszonych startów: 119

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 0 min
10-11 F Komb. 6T [3] ~15 min
1Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna
2Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia
3Blaszyński DawidBiesiekierska Kornelia
10-11 C ST [3] Final ~10 min
1Pietras GabrielKawa Julia
2Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR Elbląg
3Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE Pruszków
10-11 C LA [3] Final ~10 min
1Pietras GabrielKawa Julia
2Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR Elbląg
3Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE Pruszków
12-13 F Komb. 6T [8] ~15 min
1Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna
2Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia
3Gładysiak JulianKarczewska Julia
4Daszkowski Szymon (2007)Czarnecka Lidia (2009)SZKOŁA TAŃCA ARTDANCE Sierpc
5Smolarek FilipWalińska OtyliaJANTAR Elbląg
6Tippe Aleksander (2007)Surus Nadia (2008)FOCUS Olsztyn
7Wijas Mateusz (2007)Etmańska Julia (2006)ST STAKATO Tczew
8Załęski Marcin (2006)Bazyluk Maria (2007)FOCUS Olsztyn
14-15 D ST [3] Final ~10 min
1Stolarczyk IwoJaśkowiak Vanessa
2Dreger MichałSokalska KingaJANTAR Elbląg
3Rakowski SzymonWoltman GabrielaFOCUS Olsztyn
14-15 D LA [5] Final ~10 min
1Walczak WiktorSkwira Julia
2Stolarczyk IwoJaśkowiak Vanessa
3Dreger MichałSokalska KingaJANTAR Elbląg
4Kieca PiotrKubalewska AgnieszkaTEMPO Bydgoszcz
5Rakowski SzymonWoltman GabrielaFOCUS Olsztyn
pow.15 E Komb. 8T [6] Final ~10 min
1Rutkowski DominikLewińska Agata
2Ćwikliński Oliwier KonstantyMakarewicz Barbara Kinga
3Konrad JakubSobiech JustynaFALA Sopot
4Maślankowski KacperSitkiewicz WiktoriaUKS PASJA Szczawin Kościelny
5Nowakowski Paweł MateuszNowakowska Aleksandra MariaTANGO Gdańsk
6Zakrzewski TomaszSobkowicz BeataTANGO Gdańsk
7Arapinowicz JakubKurkowska KamilaData wycofania: 17-02-2019 20:07
8Safijański WojciechRomanowska MartaJANTAR ElblągData wycofania: 11-08-2022 07:07
9Zieliński PawełKruzicka HalinaJANTAR ElblągData wycofania: 19-02-2019 19:38
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 20 min
10-11 E Komb. 6T [9] 1/2 Final ~20 min
1Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna
2Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia
3Zamiara MariuszSaryk Amelia
4Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta Alicja
5Wójcik WojciechSiudzińska Antonina
6Syguła AleksanderSuda Oliwia
7Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR Elbląg
8Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaFALA Sopot
9Sokół TomaszWasiłyszyn KorneliaJANTAR Elbląg
14-15 C ST [12] 1/2 Final ~20 min
1Stańczewski NikodemFidut Julia
2Felski KacperSobczyk Aleksandra
3Kodrzycki MaksymilianSowa Julia
4Drewkowski KacperKot Martyna
5Łowicki DamianKozikowska Paulina
6Walczak WiktorSkwira Julia
7Krasiński KamilKrasińska Karolina
8Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
9Dreger MichałSokalska KingaJANTAR Elbląg
10Jarosz FranciszekLewińska JuliaTEMPO Bydgoszcz
11Kieca PiotrKubalewska AgnieszkaTEMPO Bydgoszcz
12Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA Augustów
13Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR ElblągData wycofania: 11-08-2022 07:07
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 0 min
14-15 C LA [11] 1/2 Final ~20 min
1Kodrzycki MaksymilianSowa Julia
2Drewkowski KacperKot Martyna
3Siekierski DawidDoskocz Nikola
4Łowicki DamianKozikowska Paulina
5Krasiński KamilKrasińska Karolina
6Stańczewski NikodemFidut Julia
7Felski KacperSobczyk Aleksandra
8Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
9Jarosz FranciszekLewińska JuliaTEMPO Bydgoszcz
10Kieca PiotrKubalewska AgnieszkaTEMPO Bydgoszcz
11Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA Augustów
12Zieliński JakubNycnerska OlgaJANTAR ElblągData wycofania: 11-08-2022 07:07
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 55 min
8-9 F Komb. 6T [1] ~15 min
1Śliwa KonradBuczek HannaJANTAR Elbląg
10-11 D ST [3] Final ~10 min
1Pietras GabrielKawa Julia
2Zamiara MariuszSaryk Amelia
3Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR Elbląg
10-11 D LA [3] Final ~10 min
1Pietras GabrielKawa Julia
2Zamiara MariuszSaryk Amelia
3Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR Elbląg
12-13 E Komb. 8T [4] Final ~10 min
1Nowak Szymon PiotrOlejnik Paulina
2Penke OskarRybska Dominika
3Knowski KacperBark KingaFOCUS Olsztyn
4Napieralski MikołajSobiereiska JuliaTEMPO Bydgoszcz
5Bochnak StanisławBakalarz JuliaData wycofania: 11-08-2022 07:07
14-15 E Komb. 8T [3] Final ~10 min
1Zamiara TomaszOrzoł Kornelia
2Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE Pruszków
3Zacharewicz OlafRepka KlaudiaSKT U MIRKA Morąg
4Kozik Kacper StanisławStaszan MałgorzataSKT U MIRKA MorągData wycofania: 22-02-2019 12:45
5Twarowski PatrykStefanowicz MagdalenaUKS TWIST BiałystokData wycofania: 11-08-2022 07:07
pow.15 D ST [3] Final ~10 min
1Jaroński JarosławCzajkowska Alicja
2Arapinowicz JakubKurkowska Kamila
3Białasz KonstantyCharzyńska AnnaUKS CZAR PAR Giżycko
pow.15 D LA [3] Final ~10 min
1Jaroński JarosławCzajkowska Alicja
2Arapinowicz JakubKurkowska Kamila
3Białasz KonstantyCharzyńska AnnaUKS CZAR PAR Giżycko
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 40 min
12-13 D ST [11] 1/2 Final ~20 min
1Krawczyk OlafUlkowska Klaudia
2Słomiński AdamNaumczuk Iga
3Nogalski BartoszGrzankowska Oliwia
4Penke OskarRybska Dominika
5Woliński BartoszKonarzewska Maja
6Parulski Alan SzymonŻybort Oliwia
7Chraplak KamilWanczura JuliaDANCE ACADEMY Bydgoszcz
8Lewandowski IgorSzymanowska ZofiaDANCE ACADEMY Bydgoszcz
9Szreder PawełSzymańska WiktoriaJANTAR Elbląg
10Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM Warszawa
11Wydra AleksanderKorneluk MajaFOCUS Olsztyn
12-13 D LA [12] 1/2 Final ~20 min
1Krawczyk OlafUlkowska Klaudia
2Parulski Alan SzymonŻybort Oliwia
3Nogalski BartoszGrzankowska Oliwia
4Penke OskarRybska Dominika
5Woliński BartoszKonarzewska Maja
6Słomiński AdamNaumczuk Iga
7Chraplak KamilWanczura JuliaDANCE ACADEMY Bydgoszcz
8Lewandowski IgorSzymanowska ZofiaDANCE ACADEMY Bydgoszcz
9Radecki FilipRadecka KlaraATRIA Ostrołęka
10Szreder PawełSzymańska WiktoriaJANTAR Elbląg
11Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM Warszawa
12Wydra AleksanderKorneluk MajaFOCUS Olsztyn
12-13 C ST [7] Final ~10 min
1Szwenkiel KarolKurda Wiktoria
2Kulikowski PiotrDakowicz Amelia
3Chraplak MarcelKarwowska Pola
4Jarosz JanNowak Weronika
5Radecki FilipRadecka KlaraATRIA Ostrołęka
6Szwed JakubMazur IngaMCT Wieliczka
7Wasilewski JanWojnarowska WiktoriaUKS JANTAR Gdańsk
8Szreder PawełSzymańska WiktoriaJANTAR ElblągData wycofania: 11-08-2022 07:07
12-13 C LA [6] Final ~10 min
1Jarosz JanNowak Weronika
2Kulikowski PiotrDakowicz Amelia
3Szwenkiel KarolKurda Wiktoria
4Chraplak MarcelKarwowska Pola
5Szwed JakubMazur IngaMCT Wieliczka
6Wasilewski JanWojnarowska WiktoriaUKS JANTAR Gdańsk
7Radecki FilipRadecka KlaraATRIA OstrołękaData wycofania: 11-08-2022 07:07