WirFestiwal 2019
Nowy Sącz, 03-03-2019
Zamknięcie rejestracji: środa, 27 lutego 2019 23:59
(Dzisiaj : 14-07-2024)

Liczba zgłoszeń: 132 Liczba zgłoszonych startów: 215

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~7 h, 10 min

Start 10:00:

8-9 F Komb. 6T [4] ~15 min
1Hreus Vincent (2010)Slobodníková Dorotka (2011)TŠC TEMPO Kežmarok
2Kocvar Martin (2010)Chuda Sofia (2011)TŠC TEMPO Kežmarok
3Solo Solo (2010)Bazylińska Julia (2010)KS M-TEAM Kraków
4Wańczyk Przemysław (2010)Szczepaniak Maria (2010)ST WIRDANCE Nowy Sącz
5Solo Solo (2010)Bazylińska Julia (2010)KS M-TEAM KrakówData wycofania: 28-02-2019 08:24
10-11 F Komb. 6T [18] ~15 min
1Włodarczyk OskarLykhodid Anastazja
2Bajdała Nikodem (2009)Wójcik Nina (2009)MCT Wieliczka
3Chełkowski Marcin (2011)Chełkowska Oliwia (2009)ELITA Kraków
4Gałka KrystianJamka GabrielaSKT PASJA Kraków
5Gubała Adam (2009)Ćwierz Katarzyna (2009)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
6Krawczyk Kuba (2009)Jałocha Martyna (2009)ELITA Kraków
7Kromka Peter (2010)Jurková Nela (2009)TŠC TEMPO Kežmarok
8Kudlik Marcel (2009)Gruszczak Lilla (2010)MCT Wieliczka
9Ludwig Filip (2009)Dalach Oliwia (2009)STYL Kraków
10Marcel Kula (2009)Płonka Hanna (2009)CKIS Skawina
11Napora Karol (2009)Lowas Magda (2009)MCT Wieliczka
12Nowak Antoni (2010)Czernek Nikola (2009)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
13Nowotarski Borys (2008)Obrzut Anna (2009)ST WIRDANCE Nowy Sącz
14Solistka Solistka (2009)Zagrobelny Zuzanna (2009)CKIS Skawina
15Solistka Solistka (2009)Bogacka Nikola (2009)CKIS Skawina
16Solo Solo (2009)Gajewska Angelika (2009)ST WIRDANCE Nowy Sącz
17Solo Solo (2008)Lis Martyna (2008)ST WIRDANCE Nowy Sącz
18Włodarczyk Oskar (2008)Lykhodid Anastasiia (2010)KS M-TEAM Kraków
12-13 F Komb. 6T [4] ~15 min
1Ambrożkiewicz WojciechMłodnicka GabrielaSKT PASJA Kraków
2Peregrín Marko (2007)Lešková Laura (2008)TŠC TEMPO Kežmarok
3Sylwestrowicz Maciej (2007)Adamus Klaudia (2007)ELITA Kraków
4Totoš Adam (2007)Karpišová Gabriela (2008)TŠC TEMPO Keźmarok
14-15 F Komb. 6T [4] ~15 min
1Czeremuga Wiktor (2005)Czech Nadia (2008)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
2Matyja Tomasz (2005)Trzebuniak Karolina (2006)ELITA Maków Podhalański
3Podolak Filip (2004)Tarasek Joanna (2005)ST WIRDANCE Nowy Sącz
4Polcyn Kamil (2005)Szczyrbak Gabriela (2007)CKIS Skawina

Start 12:30:

8-9 G 5T [13] ~15 min
1Tran Thanh SonStec Adrianna
2Cieśla Hubert (2010)Czeremuga Gabriela (2010)PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
3Hopciaś Jaromir (2010)Starosta Zofia (2011)ELITA Maków Podhalański
4Kos Jakub (2010)Budz Amelia (2010)AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
5Kwiecień Wojciech (2012)Mliczek Nikola (2011)WIRDANCE Nowy Sącz
6Lorek Maja (2011)Solo Solo (2011)SKT PASJA Kraków
7Łabądź Tomasz (2010)Wąs Alicja (2010)KS M-TEAM Kraków
8Łukaszczyk Kamil (2010)Cudzich Anna (2011)AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
9Nowak Mateusz (2010)Grzywnowicz Natasza (2010)SKT PASJA Kraków
10Pękała Jan (2010)Pisarska Julia (2011)SKT „PASJA” Kraków
11Toczek Mateusz (2010)Wciślak Laura (2010)ELITA Maków Podhalański
12Wańczyk Przemysław (2010)Szczepaniak Maria (2010)ST WIRDANCE Nowy Sącz
13Wojtowicz Barbara (2011)Solo Solo (2011)AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
14Chuda Sofia (2011). . (2011)TEMPO KESMAROK KesmarokData wycofania: 14-07-2024 19:54
15Mach Julia (2010)Solo Solo (2010)SKT PASJA KrakówData wycofania: 14-07-2024 19:54
10-13 G 5T [22] ~25 min
1Malec MichałDudek Wiktoria
2Bartoszko Zofia (2006)Solo Solo (2006)AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
3Błaut Filip (2009)Doniec Natalia (2010)STYL Kraków
4Brzezowicki Kamil (2008)Szewczyk Amelia (2010)AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
5Brzyżek Julia (2006)Solo Solo (2006)AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
6Cierzak Olaf (2009)Cholewa Lena (2010)ELITA Kraków
7Kabała Alicja (2009)Solo Solo (2009)SKT PASJA Kraków
8Kazior Aleksandra (2007)Solo Solo (2007)ELITA Kraków
9Kowalczyk Jan (2009)Myszkowska Eliza (2009)STYL Kraków
10Makuch Dawid (2006)Zagajska Anna (2006)ELITA Maków Podhalański
11Mamel Dawid (2009)Zając Nikola (2010)CKIS Skawina
12Nowotarski Borys (2008)Obrzut Anna (2009)ST WIRDANCE Nowy Sącz
13Olbrot Natalia (2009)Solo Solo (2009)SKT PASJA Kraków
14Pietrzkiewicz Adrian (2007)Salamon Barbara (2007)STYL Kraków
15Piotrowski Emil (2009)Bodek Nina (2009)CKIS Skawina
16Solo Solo (2006)Bucała Justyna (2006)ELITA Maków Podhalański
17Solo Solo (2009)Gajewska Angelika (2009)ST WIRDANCE Nowy Sącz
18Stefaniak Dariusz (2009)Koza Wiktoria (2009)ELITA Maków Podhalański
19Stopka Kacper (2006)Mrózek Emila (2006)ELITA Maków Podhalański
20Szewczyk Michał (2008)Kazior Anna (2009)ELITA Kraków
21Szwej Olgierd (2009)Dąbrowska Michalina (2010)STYL Kraków
22Wronka Jan (2007)Świętek Emilia (2006)ELITA Maków Podhalański
23Jurkova Nela (2009). . (2009)TEMPO KESMAROK KesmarokData wycofania: 14-07-2024 19:54
24Karpisova Gabriela (2008). . (2008)TEMPO KESMAROK KesmarokData wycofania: 14-07-2024 19:54
25Kus Kamil (2009)Nowak Maja (2010)CKIS SkawinaData wycofania: 14-07-2024 19:54
26Kus Karol (2006)Nowak Gabriela (2008)CKIS SkawinaData wycofania: 14-07-2024 19:54
27Leskova Laura (2008). . (2008)TEMPO KESMAROK KesmarokData wycofania: 14-07-2024 19:54

Start 14:30:

8-9 E Komb. 6T [0]
10-11 E Komb. 6T [11] 1/2 Final ~20 min
1Jędrysiak IgorKranc Karolina
2Podolak WitoldMarcisz Roksana
3Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna
4Gelardi GiovanniSabuda Amelia
5Włodarczyk OskarLykhodid Anastazja
6Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA Kraków
7Jałocha TonyDuda MartynaST ELITA Kraków
8Kuźma FranciszekZaczyńska LauraMCT Wieliczka
9Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM Kraków
10Szabla WiktorSokołowska WiktoriaST WIRDANCE Nowy Sącz
11Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT Wieliczka
12-13 E Komb. 8T [8] 1/2 Final ~20 min
1Nowicki MarekGarcia Gabriela
2Batowski FilipMałysa Emilia
3Gomułka JakubPółtorak Gulia
4Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta
5Ciernia GerardSkowronek Julia
6Barcik MateuszCzernek WiktoriaKS M-TEAM Kraków
7Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT Wieliczka
8Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA Kraków
14-15 E Komb. 8T [2] Final ~10 min
1Siwik MateuszGrajny Dominika
2Czeremuga WiktorCzech NadiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów

Start 16:30:

10-11 D ST [6] Final ~10 min
1Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna
2Podolak WitoldMarcisz Roksana
3Szczepaniak TomaszPierzga Natalia
4Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCKiS Skawina
5Jałocha TonyDuda MartynaST ELITA Kraków
6Szabla WiktorSokołowska WiktoriaST WIRDANCE Nowy Sącz
10-11 D LA [6] Final ~10 min
1Dziubenko MykhailoGuzowska Zuzanna
2Podolak WitoldMarcisz Roksana
3Szczepaniak TomaszPierzga Natalia
4Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCKiS Skawina
5Jałocha TonyDuda MartynaST ELITA Kraków
6Szabla WiktorSokołowska WiktoriaST WIRDANCE Nowy Sącz
12-13 D ST [10] 1/2 Final ~20 min
1Dancewicz MikołajLichowska Natalia
2Szymański JakubBogusz Klaudia
3Kuchnia PatrykSroka Wiktoria
4Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta
5Batowski FilipMałysa Emilia
6Gomułka JakubPółtorak Gulia
7Nowicki MarekGarcia Gabriela
8Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP-SPORT Kiełczów
9Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT Wieliczka
10Wiercioch KonradKurleto JessicaST ELITA Kraków
12-13 D LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Dancewicz MikołajLichowska Natalia
2Szymański JakubBogusz Klaudia
3Kuchnia PatrykSroka Wiktoria
4Batowski FilipMałysa Emilia
5Gomułka JakubPółtorak Gulia
6Nowicki MarekGarcia Gabriela
7Blecharz AdamOliinyk Yelizaveta
8Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP-SPORT Kiełczów
9Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT Wieliczka
10Wiercioch KonradKurleto JessicaST ELITA Kraków
14-15 C ST [10] 1/2 Final ~20 min
1Płonka AdrianProchownik Kaja
2Rzepa NikodemDuda Nina
3Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
4Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków
5Gromoš DanielVrábliková NatáliaSOUL Prešov
6Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
7Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT Wieliczka
8Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT Wieliczka
9Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaST ELITA Kraków
10Wilk ArturStefańska JustynaST WIRDANCE Nowy Sącz
14-15 C LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Płonka AdrianProchownik Kaja
2Rzepa NikodemDuda Nina
3Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
4Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków
5Gromoš DanielVrábliková NatáliaSOUL Prešov
6Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
7Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT Wieliczka
8Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaST ELITA Kraków
9Wilk ArturStefańska JustynaST WIRDANCE Nowy Sącz
10Žabka Samuel Laufová LaraTŠC TEMPO Kežmarok
pow.15 C ST [9] 1/2 Final ~20 min
1Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz Elżbieta
2Małysa AdamFlaga Izabela
3Czopek JanKieć Hanna
4Stanek MaciejKazior Małgorzata
5Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL Kraków
6Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA Kraków
7Klimas JakubGrabowska EmiliaKS M-TEAM Kraków
8Michalik KarolKopeć DariaST ELITA Kraków
9Sabol Kristián SamuelSemanická SandraTŠK PRI TŠ SOUL PREŠOV Prešov
pow.15 C LA [7] Final ~10 min
1Stanek MaciejKazior Małgorzata
2Małysa AdamFlaga Izabela
3Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL Kraków
4Dyrda GrzegorzGatner NataliaASTRA Oświęcim
5Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA Kraków
6Klimas JakubGrabowska EmiliaKS M-TEAM Kraków
7Michalik KarolKopeć DariaST ELITA Kraków

Start 19:00:

12-13 C ST [6] Final ~10 min
1Szwed JakubMazur Inga
2Skoczeń AlanFrączek Izabela
3Kuchnia PatrykSroka Wiktoria
4Jagła PiotrSilva Marta
5Dancewicz MikołajLichowska Natalia
6Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL Kraków
12-13 C LA [4] Final ~10 min
1Skoczeń AlanFrączek Izabela
2Kuchnia PatrykSroka Wiktoria
3Jagła PiotrSilva Marta
4Dancewicz MikołajLichowska Natalia
14-15 D ST [5] Final ~10 min
1Siwik MateuszGrajny Dominika
2Motyka MichałDadał MartynaST WIRDANCE Nowy Sącz
3Wilk ArturStefańska JustynaST WIRDANCE Nowy Sącz
4Žabka Samuel Laufová LaraTŠC TEMPO Kežmarok
5Zaczyk JakubChełmecka ErykaST WIRDANCE Nowy Sącz
14-15 D LA [7] Final ~10 min
1Siwik MateuszGrajny Dominika
2Zemła BartłomiejBalonek Zuzanna
3Stanek SebastianMolenda Daria
4Madeja AntoniChrapla OliwiaASTRA Oświęcim
5Motyka MichałDadał MartynaST WIRDANCE Nowy Sącz
6Wilk ArturStefańska JustynaST WIRDANCE Nowy Sącz
7Zaczyk JakubChełmecka ErykaST WIRDANCE Nowy Sącz
8Sanak KarolMazańska NataliaData wycofania: 24-02-2019 21:15
14-15 B ST [4] Final ~10 min
1Rzepa NikodemDuda Nina
2Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
3Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
4Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT Wieliczka
5Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaST ELITA KrakówData wycofania: 14-07-2024 19:54
14-15 B LA [7] Final ~10 min
1Płonka AdrianProchownik Kaja
2Rzepa NikodemDuda Nina
3Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
4Drożdż KonradFlorczyk NikolaST ELITA Kraków
5Jopek JakubSzufnara JuliaST WIRDANCE Nowy Sącz
6Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT Wieliczka
7Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT Wieliczka
8Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaST ELITA KrakówData wycofania: 14-07-2024 19:54
pow.15 D ST [6] Final ~10 min
1Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela
2Kunachowicz KacperBajor Karolina
3Włudarz DominikDamska Anna
4Stanek MaciejKazior Małgorzata
5Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL Kraków
6Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA Kraków
pow.15 D LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Michalak MiłoszŚcigała Julia
2Błaszcz JanMazańska Karolina
3Włudarz DominikDamska Anna
4Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz Elżbieta
5Małysa AdamFlaga Izabela
6Stanek MaciejKazior Małgorzata
7Kunachowicz KacperBajor Karolina
8Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL Kraków
9Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA Kraków
10Sabol Kristián SamuelSemanická SandraTŠK PRI TŠ SOUL PREŠOV Prešov
pow.15 B ST [6] Final ~10 min
1Oleksy ŁukaszWłodarczyk Aleksandra
2Małysa AdamFlaga Izabela
3Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL Kraków
4Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaST ELITA Kraków
5Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM Kraków
6Miś JakubJałocha WiktoriaKS M-TEAM Kraków
pow.15 B LA [6] Final ~10 min
1Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL Kraków
2Dyrda GrzegorzGatner NataliaASTRA Oświęcim
3Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaST ELITA Kraków
4Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM Kraków
5Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP-SPORT Kiełczów
6Ożóg SzymonGłodzik JustynaST ELITA Kraków