GD DANCE SHOW 2019
Łazy, 30-03-2019
Zamknięcie rejestracji: czwartek, 28 marca 2019 23:59
(Dzisiaj : 22-11-2019)

Liczba zgłoszeń: 219 Liczba zgłoszonych startów: 303

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 35 min
do 7 H 4T [10] ~15 min
1Gabis Kornelia (2013)Solo Solo (2013)DANCE IMPERIUM Pruszków
2Gajcy Franciszek (2012)Wichrowska Julia (2012)FLEXI-DANCE Warszawa
3Jarczok Milena (2013)Solo Solo (2013)DANCE IMPERIUM Pruszków
4Kupisz Marysia (2012)Marat Ola (2012)PASO A PASO Skierniewice
5Mazurowski Franciszek (2012)Toczek Julia (2012)DANCE IMPERIUM Pruszków
6Moskwa Iwan (2012)Iwańczyk Zuzia (2012)PASO A PASO Skierniewice
7Pierzchała Gabriela (2013)Solo Solo (2013)DANCE IMPERIUM Pruszków
8Piotrowski Jaś (2013)Pryk Zuzia (2012)PASO A PASO Skierniewice
9Podolańczuk Emilia (2014)Solo Solo (2014)DANCE IMPERIUM Pruszków
10Szostek Filip (2012)Siwek Zuzanna (2012)DANCE IMPERIUM Pruszków
8-9 H 4T [10] ~15 min
1Hajbos Patryk (2011)Samsel Julia (2011)ATRIA Ostrołęka
2Juszczak Wiktoria (2011)Solo Solo (2011)DANCE IMPERIUM Pruszków
3Kasowski Jan (2011)Hartwich Jagoda (2012)ESKULAP Łódź
4Kossiński Jacek (2012)Janicka Wiktoria (2011)DANCE IMPERIUM Pruszków
5Krysik Julia (2011)Solo Solo (2011)DANCE IMPERIUM Pruszków
6Niewola Jakub (2011)Płotnikiewicz Gabriela (2011)DANCE IMPERIUM Pruszków
7Ornat Ignacy (2010)Paź Amelia (2010)CREATIVE DANCE Kobyłka
8Rumiński Aleksander (2010)Olszewska Lena (2011)ATRIA Ostrołęka
9Wodecki Tomasz (2011)Kilińska Amelia (2011)DANCE IMPERIUM Pruszków
10 Solo (2010)Pietruk Sabina (2010)CREATIVE DANCE Kobyłka
8-9 G 5T [16] ~15 min
1Bieniek KevinKrajewska Zuzanna
2Pryzowicz AndrzejCzopek Alicja
3Andrzejczak Joanna (2010)Solo . (2010)ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź
4Błachowicz Amelia (2010)Solo . (2010)ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź
5Brzeziak Hubert (2010)Stelmachowska Karolina (2010)KTT AKAT Łomża
6Franaszczyk Kamil (2010)Pietrzak Magda (2011)FEELING Warszawa
7Gajcy Jan (2010)Kamińska Katarzyna (2011)FLEXI-DANCE Warszawa
8Jach Zofia (2010)Solo Solo (2010)ESKULAP Łódź
9Maciej Piotrowski (2011)Basia Wacłąwek (2012)PASO A PASO Skierniewice
10Manios Julia (2011)Solo . (2011)ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź
11Michniewicz Mikołaj (2010)Jagłowska Marcelina (2010)STUDIO TAŃCA ESKA Augustów
12Olesiejuk Natalia (2010)Solo Solo (2010)IMPET TEAM Warszawa
13Pargulski KacperRadlińska JuliaTOP DANCE Pruszków
14Pikur Jan (2010)Pietrak Lena (2010)CREATIVE DANCE Kobyłka
15Rutkowski JanDziewulska GabrielaTOP DANCE Pruszków
16Sessou Sonia (2011)Solo . (2011)ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź
10-11 H 4T [8] ~15 min
1Duszyński Mateusz (2009)Dąbrowska Alicja (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
2Malinowski Szymon (2010)Wojtczuk Natalia (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
3Marchewka Filip (2009)Orzechowska Roksana (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
4Martela Piotr (2008)Domowicz Natalia (2008)ESKULAP Łódź
5Pastuszka Mateusz (2009)Wysocka Patrycja (2008)CREATIVE DANCE Kobyłka
6Solo Solo (2008)Niegowska Eliza (2008)CLASSIC DANCESPORT Warszawa
7Szewczyk Juliusz (2009)Lipska Alicja (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
8Tomczyk Maksymilian (2009)Misztal Natalia (2011)DANCE IMPERIUM Pruszków
10-11 G 5T [27] ~25 min
1Malesiński KrzysztofKur Julia
2Błaszczak Filip (2008)Bolesta Emilia (2008)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3Burczak Maciej (2009)Kamińska Pola (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
4Cesarek Maciej (2009)Główczak Magdalena (2009)KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO DUET Warszawa
5Dybicz Oliwier (2009)Jendra Pola (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
6Gromaszek Maria (2008)Solo Solo (2008)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
7Jędrzejczyk Natalia (2008)Solo Solo (2008)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
8Kamiński Daniel (2008)Paczyńska Antonina (2010)PROMENADA Olecko
9Kaniecka Julia (2009)Solo . (2009)ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź
10Kochut Bartk (2009)Pętkowska Elena (2010)CLASSIC DANCESPORT Warszawa
11Kowalewski Julian (2009)Bieguszrwska Zuzia (2008)FEELING Warszawa
12Kurzela Szymon (2009)Zawistowska Maja (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
13Opałczyk Wiktor (2009)Makulska Julia (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
14Pielaszek Kacper (2009)Norowska Julia (2008)KTT AKAT Łomża
15Pikur Jan (2009)Pietrak Lena (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
16Piotrowska Małgorzata (2009). . (2009)PASO A PASO Skierniewice
17Poliszczuk Maks (2009)Sokołowska Dominika (2010)CLASSIC DANCESPORT Warszawa
18Pomorski Tymek (2009)Sobieska Zuzia (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
19Radziejewski Kacper (2009)Połosa Martyna (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
20Szuchnik Adam (2009)Natalia Górecka (2009)CREATIVE DANCE Kobyłka
21Szymański MichałStępień ZuzannaUKTS Pasjonat Sochaczew
22Turzyński Tomasz (2008)Wierzchoń Camila (2008)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
23Warowny Jacek (2009)Broda Anna (2011)FLEXI-DANCE Warszawa
24Wawrzeńczak Piotr (2009)Wawrzeńczak Marta (2011)CLASSIC DANCESPORT Warszawa
25Zakrzewski Paweł (2008)Grzymała Maja (2008)KTT AKAT Łomża
26Zawadka Antonina (2008)Solo Solo (2008)IMPET TEAM Warszawa
27Zawadka Antonina (2009). Solo (2009)IMPET TEAM Warszawa
12-13 G 5T [14] ~15 min
1Chmielewski Adrian (2006)Jaworska Lena (2006)SZKOŁA TAŃCA ARTDANCE Sierpc
2Cwalina Alan (2007)Wiśniewska Aleksandra (2008)KTT AKAT Łomża
3Gajdecki Mateusz (2006)Kowalewska Amelia (2007)FEELING Warszawa
4Hołowacz Maciej (2007)Krupa Kinga (2007)CREATIVE DANCE Kobyłka
5Kozubal Krzysztof (2007)Łańcucka Julia (2008)KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO DUET Warszawa
6Krawczyk Piotr (2007)Rumińska Weronika (2007)ATRIA Ostrołęka
7Rzepczyński Piotr (2007)Domka Natalia (2007)KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO DUET Warszawa
8Sikorski AdamMichałowska WeronikaKADRYL BCPK Białystok
9Solo Solo (2007)Gałązka Klaudia (2007)CLASSIC DANCESPORT Warszawa
10Spilaszek Martyna (2006)Solo Solo (2006)UKTS PASJONAT Sochaczew
11Szulc Grzegorz (2006)Karamon Oliwia (2007)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
12Świderek Alan (2008)Mróz Klaudia (2007)ATRIA Ostrołęka
13Wójcik Karolina (2007)Solo Solo (2007)ESKULAP Łódź
14Zieliński Marcin (2006)Dylewska Urszula (2006)GCK GRAJEWO Grajewo
12-13 F Komb. 6T [8] ~15 min
1Wysocki Maksymilian MikołajSapieja Amelia Sylwia
2Chudziński JakubKozłowska KatarzynaKADRYL BCPK Białystok
3Laskowski KacperKosińska WiktoriaAKAT Łomża
4Lewandowski Maksymilian (2007)Szelerska Magdalena (2009)CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5Wieczorek RafałBańburska HannaPASO A PASO Skierniewice
6Wiśniewski JacekGłowacka MagdalenaUKTS Pasjonat Sochaczew
7Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK Grajewo
8Żebrowski MikołajKarolak ZuzannaAKAT Łomża
9Bajorek JanPastuszka Malwina ZuzannaUKS RM DANCE-SPORT KiełczówData wycofania: 26-03-2019 19:58
10Pentela Kacper (2007)Pewniak Amelka (2006)UKS TIGER TEAM ŁódźData wycofania: 29-03-2019 23:49
11Rafał Wieczorek (2007)Hania Bańburska (2009)PASO A PASO SkierniewiceData wycofania: 20-03-2019 08:14
12Zagajewski Konrad (2006)Styczyńska Justyna (2008)PASO A PASO SkierniewiceData wycofania: 27-03-2019 09:40
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 30 min
12-13 E Komb. 8T [15] 1/4 Final ~40 min
1Wysocki Maksymilian MikołajSapieja Amelia Sylwia
2Nowicki MarekGarcia Gabriela
3Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM Kraków
5Bochnak StanisławBakalarz JuliaTKS DANCE&DANCE Toruń
6Jura KamilŁapa GabrielaIMPET TEAM Warszawa
7Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM Warszawa
8Kozakiewicz KrzysztofDrzewiecka OliwiaST ARTDANCE Sierpc
9Kozikowski SebastianJakacka AleksandraAKAT Łomża
10Pietrzak OliwierSzczęśniak GabrielaPASO A PASO Skierniewice
11Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL BCPK Białystok
12Solcan EmilKoperek MarlenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
13Stepuch MaciekKońsko AntoninaIMPET TEAM Warszawa
14Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA Ostrołęka
15Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL BCPK Białystok
14-15 C ST [8] 1/2 Final ~20 min
1Kulas SzymonMoszczyńska Kornelia
2Gutowski DawidCzerwińska IzabelaAKAT Łomża
3Jezusek WiktorKrynica JuliaAKAT Łomża
4Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM Warszawa
5Masenzhuk TymurBrejnak MajaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
6Nowicki HubertKyrei SofiiaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
7Rzepa NikodemDuda NinaST ELITA Kraków
8Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA Augustów
9Piątek SewerynOlszańska MagdalenaTOP DANCE PruszkówData wycofania: 28-03-2019 21:05
14-15 C LA [8] 1/2 Final ~20 min
1Kulas SzymonMoszczyńska Kornelia
2Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
3Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE Toruń
4Jezusek WiktorKrynica JuliaAKAT Łomża
5Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM Warszawa
6Masenzhuk TymurBrejnak MajaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
7Nowicki HubertKyrei SofiiaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
8Rzepa NikodemDuda NinaST ELITA Kraków
9Piątek SewerynOlszańska MagdalenaTOP DANCE PruszkówData wycofania: 28-03-2019 21:05
pow.15 D ST [10] 1/2 Final ~20 min
1Kardasz NikitaBitner Martyna
2Cieszyński TobiaszSocha Natalia MonikaMAMBO Żukowo
3Grzelak OlafGonera MagdalenaTOP DANCE Pruszków
4Jaroński JarosławCzajkowska AlicjaST ADAM BORZĘCKI Inowrocław
5Kaszuba PiotrDudar WeronikaPROMENADA Olecko
6Kłosiewicz StanisławTomaszewska AleksandraIMPET TEAM Warszawa
7Kobosko JakubHalicka MartynaTKS TĘCZA Białystok
8Konopka AndrzejDomańska AgataAKAT Łomża
9Szymanowski KonradCebeterewicz NataliaUKTS DWÓJKA Ełk
10Volcok RafałZaleska WiktoriaUKS TWIST Białystok
pow.15 D LA [13] 1/2 Final ~20 min
1Okoń FilipNowak Zuzanna
2Kardasz NikitaBitner Martyna
3Cieszyński TobiaszSocha Natalia MonikaMAMBO Żukowo
4Grzelak OlafGonera MagdalenaTOP DANCE Pruszków
5Jaroński JarosławCzajkowska AlicjaST ADAM BORZĘCKI Inowrocław
6Kaszuba PiotrDudar WeronikaPROMENADA Olecko
7Kłosiewicz StanisławTomaszewska AleksandraIMPET TEAM Warszawa
8Kobosko JakubHalicka MartynaTKS TĘCZA Białystok
9Konopka AndrzejDomańska AgataAKAT Łomża
10Smith OliverSkowron NataliaCREATIVE DANCE Kobyłka
11Ślesicki ŁukaszZawadka JuliaIMPET TEAM Warszawa
12Volcok RafałZaleska WiktoriaUKS TWIST Białystok
13Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM Warszawa
pow.15 B ST [14] 1/2 Final ~30 min
1Bujnowski AdrianPolakowska Weronika
2Kochut KamilSobiesiak Dominika
3Borkowski JanNowicka Natalia
4Gadocha MateuszKról Emilia
5Bagilcz JakubMularczyk JuliaFENIKS Białystok
6Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL BCPK Białystok
7Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM Warszawa
8Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTEMPO Bydgoszcz
9Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM Kraków
10Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
11Plona RafałFilipkowska LindaAKAT Łomża
12Szmit KacperWiszowata ZuzannaFAN Ostrołęka
13Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM Warszawa
14Wielgoliński MateuszBednarczyk ElizaATRIA Ostrołęka
15Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR ElblągData wycofania: 28-03-2019 19:00
pow.15 B LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Kochut KamilSobiesiak Dominika
2Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM Warszawa
3Czajkowski SebastianUrbanowicz JuliaPROMENADA Augustów
4Drozd DamianNiemasz AleksandraDANCE CENTER Poznań
5Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTEMPO Bydgoszcz
6Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM Kraków
7Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
8Plona RafałFilipkowska LindaAKAT Łomża
9Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER Poznań
10Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT Łomża
11Navatski MiraslauSawicka KlaudiaData wycofania: 27-03-2019 18:07
12Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM WarszawaData wycofania: 28-03-2019 23:09
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 20 min
12-13 D ST [14] 1/2 Final ~30 min
1Nowicki MarekGarcia Gabriela
2Gąsiewski NikodemMańko Wiktoria
3Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM Kraków
5Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM Kraków
6Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP-SPORT Kiełczów
7Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaUKS FEELING Warszawa
8Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA Olecko
9Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
10Laps JanMarcinkowska AgataTKS DANCE&DANCE Toruń
11Mazin ArtemMartyniuk AnnaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
12Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE Toruń
13Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM Warszawa
14Tunkiewicz KacperStańczyk JuliaAKAT Łomża
12-13 D LA [14] 1/2 Final ~30 min
1Gąsiewski NikodemMańko Wiktoria
2Nowicki MarekGarcia Gabriela
3Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM Kraków
5Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM Kraków
6Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP-SPORT Kiełczów
7Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaUKS FEELING Warszawa
8Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA Olecko
9Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
10Laps JanMarcinkowska AgataTKS DANCE&DANCE Toruń
11Mazin ArtemMartyniuk AnnaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
12Mech KarolWyporska NelaTOP DANCE Pruszków
13Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE Toruń
14Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM Warszawa
14-15 D ST [5] Final ~10 min
1Kulas SzymonMoszczyńska Kornelia
2Żebrowski OskarDębek Anna
3Jezusek WiktorKrynica JuliaAKAT Łomża
4Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE Pruszków
5Ziółkowski SzymonUrbańska PatrycjaTOP DANCE Pruszków
6Piątek SewerynOlszańska MagdalenaTOP DANCE PruszkówData wycofania: 28-03-2019 21:05
14-15 D LA [6] Final ~10 min
1Żebrowski OskarDębek Anna
2Gutowski DawidCzerwińska IzabelaAKAT Łomża
3Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE Pruszków
4Masenzhuk TymurBrejnak MajaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
5Nowicki HubertKyrei SofiiaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
6Ziółkowski SzymonUrbańska PatrycjaTOP DANCE Pruszków
7Piątek SewerynOlszańska MagdalenaTOP DANCE PruszkówData wycofania: 28-03-2019 21:05
pow.15 C ST [15] 1/4 Final ~40 min
1Okoń FilipNowak Zuzanna
2Choina CezaryTomczyńska Julia Karolina
3Kardasz NikitaBitner Martyna
4Kalinowski JakubStankiewicz Marcelina
5Chmielewski MichałTopczewska GabrielaKADRYL BCPK Białystok
6Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET Warszawa
7Folga BartłomiejPlona KlaudiaAKAT Łomża
8Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER Poznań
9Kodzis KrzysztofOlender JuliaAKAT Łomża
10Kulski JędrzejKulska HannaCORDEX Wałbrzych
11Lewandowski JakubRadtke KlaudiaST PYRAS Toruń
12Lipski DanielKomar AleksandraUKS TWIST Białystok
13Piszczatowski MarcinTworkowska AngelikaKADRYL BCPK Białystok
14Radzikowski PawełSadzka NataliaDANCE CENTER Poznań
15Ślesicki ŁukaszZawadka JuliaIMPET TEAM Warszawa
pow.15 C LA [15] 1/4 Final ~40 min
1Bujnowski AdrianPolakowska Weronika
2Kalinowski JakubStankiewicz Marcelina
3Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET Warszawa
4Folga BartłomiejPlona KlaudiaAKAT Łomża
5Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER Poznań
6Kodzis KrzysztofOlender JuliaAKAT Łomża
7Konieczka Damian JerzyKonieczka Patrycja EwaESCUDO Konin
8Kulski JędrzejKulska HannaCORDEX Wałbrzych
9Lewandowski JakubRadtke KlaudiaST PYRAS Toruń
10Lipski DanielKomar AleksandraUKS TWIST Białystok
11Ostrowski GabrielWilimczyk WiktoriaAKAT Łomża
12Piszczatowski MarcinTworkowska AngelikaKADRYL BCPK Białystok
13Szmit KacperWiszowata ZuzannaFAN Ostrołęka
14Szymanowski KonradCebeterewicz NataliaUKTS DWÓJKA Ełk
15Szyszka JacekPiekut MonikaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
16Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR ElblągData wycofania: 28-03-2019 19:00
17Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WarszawaData wycofania: 22-11-2019 06:42
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~3 h, 0 min
Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST [19] 1/4 Final ~40 min
1Borkowski JanNowicka Natalia
2Nagrabski MichałFilińska Zofia
3Krajniewski KamilZakrzewska Paula
4Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTEMPO Bydgoszcz
5Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaST ELITA Kraków
6Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM Kraków
7Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
8Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET Warszawa
9Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN Słupsk
10Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP-SPORT Kiełczów
11Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
12Pogorzelski PiotrLatos MariaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
13Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET Warszawa
14Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE Pruszków
15Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE Toruń
16Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
17Turski JanBonk ZuzannaSTAKATO Tczew
18Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT Łomża
19Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP-SPORT Kiełczów
20Sawiński FryderykSzwaja AgataData wycofania: 28-03-2019 21:36
21Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WarszawaData wycofania: 20-03-2019 15:35
22Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR ElblągData wycofania: 28-03-2019 19:00
23Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX WałbrzychData wycofania: 28-03-2019 15:27
Młodzież Grand Prix Ekstraklasa LA [19] 1/4 Final ~40 min
1Gosławski-Żeligowski MieszkoWiśniewska Marcelina
2Połętek PatrykMatuszczyk Alicja
3Gadocha MateuszKról Emilia
4Krajniewski KamilZakrzewska Paula
5Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTEMPO Bydgoszcz
6Cybulski DamianGruszczyńska KingaST SMIRNOW Warszawa
7Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaST ELITA Kraków
8Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenTEMPO Bydgoszcz
9Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM Kraków
10Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
11Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET Warszawa
12Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET Warszawa
13Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN Słupsk
14Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW Hel
15Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
16Pogorzelski PiotrLatos MariaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
17Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE Toruń
18Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE Toruń
19Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA Augustów
20Sawiński FryderykSzwaja AgataData wycofania: 28-03-2019 21:36
21Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WarszawaData wycofania: 20-03-2019 15:36
22Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX WałbrzychData wycofania: 28-03-2019 15:27
Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST [9] 1/2 Final ~20 min
1Michrowski Grzegorz TomaszKarowicz-Bienias Sylwia
2Plona PatrykDębek Julia
3Rokita WojciechPinkowska Katarzyna
4Biernat JarosławRutkowska WiktoriaUKS FEELING Warszawa
5Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków
6Skerka TomaszBilikiewicz MilanaLATINO CAFE Gdynia
7Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET Warszawa
8Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaUKS FEELING Warszawa
9Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaSTREFA TAŃCA Warszawa
Dorośli Grand Prix Ekstraklasa LA [16] 1/4 Final ~40 min
1Michrowski Grzegorz TomaszKarowicz-Bienias Sylwia
2Plona PatrykDębek Julia
3Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPRESTIGE Goleniów
4Conder SzymonKaczmarek DorotaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5Czopiński KonradMakhnyuk SofiyaZAMEK Lublin
6Drozd DamianNiemasz AleksandraDANCE CENTER Poznań
7Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków
8Gajek AdamMarczyk KatarzynaUKS FEELING Warszawa
9Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa
10Mrowiec AdrianNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
11Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER Poznań
12Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
13Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
14Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Lublin
15Zając AdamKraśnicka ZofiaKTT DUET Warszawa
16Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK Lublin
17Navatski MiraslauSawicka KlaudiaData wycofania: 27-03-2019 18:07
18Zarzycki HubertWielądek Sandra WiktoriaCORTE DANCE PROGRESS WarszawaData wycofania: 28-03-2019 22:06