Mistrzostwa Polski Północnej FTS
Ełk, 06-04-2019
Zamknięcie rejestracji: wtorek, 2 kwietnia 2019 23:59
(Dzisiaj : 23-06-2024)

Liczba zgłoszeń: 52 Liczba zgłoszonych startów: 85

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~0 h, 40 min
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 10 min
Młodzież Mistrzostwa Polski Północnej ST [8] 1/2 Final ~20 min
1Pastwa PatrykGomułka Krystyna
2Pilarski MarcinJezierska Wiktoria
3Iwicki JakubMika Dagmara
4Okułowicz LudwikPrytuła Ksenia
5Szczepański JanNowak Amelia
6Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE Toruń
7Plona RafałFilipkowska LindaAKAT Łomża
8Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT Łomża
Młodzież Mistrzostwa Polski Północnej LA [7] Final ~10 min
1Kozub Bartosz AndrzejKujawa Karina
2Szczepański JanNowak Amelia
3Tomecki OskarZapolnik Wiktoria
4Chomaniuk DamianKlimiuk Ksenia
5Iwicki JakubMika Dagmara
6Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE Toruń
7Panek FabianMajchrzak KlaudiaTKS DANCE FLOW Hel
8Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenData wycofania: 23-06-2024 04:05
9Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT ŁomżaData wycofania: 29-03-2019 20:09
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 40 min
Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski Północnej ST [6] Final ~10 min
1Sąsiadek KacperZiętowska Oliwia
2Piotrowski HubertKowalska Aleksandra
3Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna
4Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola
5Ciupa JakubZmudczyńska Marta
6Brzeziński DawidWoś Maja Alicja
7Dąbkowski KacperSokołowska MartynaData wycofania: 23-06-2024 04:05
8Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaData wycofania: 01-04-2019 09:49
9Grunt WiktorKlimek AlinaData wycofania: 23-06-2024 04:05
Juniorzy Starsi Mistrzostwa Polski Północnej LA [4] Final ~10 min
1Sąsiadek KacperZiętowska Oliwia
2Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska Paulina
3Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna
4Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola
5Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaData wycofania: 01-04-2019 09:49
6Grunt WiktorKlimek AlinaData wycofania: 23-06-2024 04:05
Dorośli Mistrzostwa Polski Północnej ST [11] 1/2 Final ~20 min
1Plona PatrykDębek Julia
2Skerka TomaszBilikiewicz Milana
3Chudziński CezaryDołgoszej Diana
4Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL BCPK Białystok
5Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT Szczecin
6Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
7Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS Toruń
8Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataTKS CREATIVE DANCE Rumia
9Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA Piła
10Sztankowski JacekKłudka MałgorzataLATINO CAFE Gdynia
11Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE Gdynia
Dorośli Mistrzostwa Polski Północnej LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Plona PatrykDębek Julia
2Jagieło TomaszKolka Adrianna
3Chudziński CezaryDołgoszej Diana
4Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL BCPK Białystok
5Chojnowski BartoszBrulińska DagmaraAKAT Łomża
6Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT Szczecin
7Kassin MichałGarbowska DominikaBLACK DANCE Gdańsk
8Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
9Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS Toruń
10Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataTKS CREATIVE DANCE Rumia
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~0 h, 40 min
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 0 min
Dzieci Starsze Mistrzostwa Polski Północnej ST [4] Final ~10 min
1Józefowicz MarceliJankowska Patrycja
2Pietras GabrielKawa Julia
3Zamiara MariuszSaryk Amelia
4Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaFALA Sopot
Dzieci Starsze Mistrzostwa Polski Północnej LA [4] Final ~10 min
1Józefowicz MarceliJankowska Patrycja
2Pietras GabrielKawa Julia
3Zamiara MariuszSaryk Amelia
4Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaFALA Sopot
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~1 h, 40 min
Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Północnej ST [11] 1/2 Final ~20 min
1Dróżdż StanisławKańduła Jagoda
2Klekotko MateuszPiotrowska Nikola
3Szwenkiel KarolKurda Wiktoria
4Szczepański AdamLamparska Oliwia
5Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia Aleksandra
6Wasilewski JanWojnarowska Wiktoria
7Kostecki KrystianFilipkowska Gabriela
8Szymanowski MichałPiotrowska Alicja
9Kulikowski PiotrDakowicz Amelia
10Semrau KamilPujanek Weronika
11Poleszuk Jakub MichałKuczewska MagdalenaAKAT Łomża
12Radecki FilipRadecka KlaraATRIA OstrołękaData wycofania: 02-04-2019 11:01
Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Północnej LA [10] 1/2 Final ~20 min
1Dróżdż StanisławKańduła Jagoda
2Szczepański AdamLamparska Oliwia
3Semrau KamilPujanek Weronika
4Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia Aleksandra
5Wasilewski JanWojnarowska Wiktoria
6Kostecki KrystianFilipkowska Gabriela
7Szymanowski MichałPiotrowska Alicja
8Kulikowski PiotrDakowicz Amelia
9Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaAMBER Kołobrzeg
10Poleszuk Jakub MichałKuczewska MagdalenaAKAT Łomża
11Radecki FilipRadecka KlaraATRIA OstrołękaData wycofania: 02-04-2019 11:01
Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Północnej ST [4] Final ~10 min
1Ostrowski JanŁawreszuk Dominika
2Chudziński CezaryDołgoszej Diana
3Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT Szczecin
4Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Północnej LA [6] Final ~10 min
1Orzechowski DamianWilanowska Martyna
2Chudziński CezaryDołgoszej Diana
3Ślefarski KacperDewlikamow Martyna
4Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT Szczecin
5Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
6Panek FabianMajchrzak KlaudiaTKS DANCE FLOW Hel