Międzynarodowy Festiwal Tańca WDSF Zabrze 2019
Zabrze, 12-05-2019
Zamknięcie rejestracji: środa, 8 maja 2019 23:59
(Dzisiaj : 06-03-2021)

Liczba zgłoszeń: 125 Liczba zgłoszonych startów: 194

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~4 h, 30 min
WDSF Open Junior II LA [20] 1/4 Final ~40 min
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz Julia, Poland
2Żałko SzymonKruszyńska Marta, Poland
3Balázs DominikKondacs Bíborka JázminHungary
4Dominik VeverkaJulie Kasálková Czech Republic
5Felcman MatyasRuzickova LucieCzech Republic
6Florian DanielKasalová LindaCzech Republic
7Hosek LukasGregrova KristynaCzech Republic
8Kindsigo MarcoMarjapuu LiseteEstonia
9Kuntoš VilémKábrtová VendulaCzech Republic
10Maschke MartinPavlickova NikolaCzech Republic
11Mašek ŠtěpánSvojtková TerezaCzech Republic
12Maskoliovas KasparasRamonaitė SaulėLithuania
13Novotny JakubBobkova BarboraCzech Republic
14Polasek AdamNadova DominikaCzech Republic
15Pragr AdamRumpikova AmalieCzech Republic
16Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET Warszawa, Poland
17Slepička AdamKlápová JanaCzech Republic
18Sokol JanOndráčková AdélaCzech Republic
19Vokurka OndřejHřebíčková EliškaCzech Republic
20Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFALCON Płock, Poland
21Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka, PolandData wycofania: 11-05-2019 19:01
22Dudash ErikKubínová KamilaCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 15:49
23Jung Tim-OliverKubica NicoleGermanyData wycofania: 08-05-2019 19:29
WDSF Open Youth ST [31] 1/8 Final ~80 min
1Rudyj BartoszZając Aleksandra, Poland
2Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia, Poland
3Barłóg HubertLewandowska Marcelina, Poland
4Sawiński FryderykSzwaja Agata, Poland
5Pogorzelski PiotrLatos Maria, Poland
6Krajniewski KamilZakrzewska Paula, Poland
7Greczyński KacperDąbrowska Natalia, Poland
8Krupa MateuszNonko Oleksandra, Poland
9Purczyński WiktorWerblińska Gabriela, Poland
10Appl HynekApplova PavlinaCzech Republic
11Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków, Poland
12Burant JanFaltusova KlaraCzech Republic
13Dolezal RadekFolcova NicoleCzech Republic
14Florian DanielKasalová LindaCzech Republic
15Gedgaudas JustasRutkauskaite AineLithuania
16Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaST ELITA Kraków, Poland
17Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
18Hruska StepanSpicakova BaraCzech Republic
19Huvar Jakub Markova Alexa Czech Republic
20Kuntoš VilémKábrtová VendulaCzech Republic
21Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN Słupsk, Poland
22Liudavicius Domas Petrenko ViktorijaLithuania
23Mašek ŠtěpánSvojtková TerezaCzech Republic
24Mistr RudolfIndrackova MonikaCzech Republic
25Muehleder LeonFarkas LilianaAustria
26Pallas KrystofHendrychova HanaCzech Republic
27Patkós MátéJuhász DóraHungary
28Pozdisek JakubDostalova EsterCzech Republic
29Rudak MateuszDydak WiktoriaMAGIC Zielona Góra, Poland
30Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE Pruszków, Poland
31Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
32Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa, PolandData wycofania: 11-05-2019 15:54
33Balázs DominikKondacs Jázmin BíborkaHungaryData wycofania: 08-05-2019 19:29
34Herman DavidKoštovalová EliškaCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 19:52
35Herman DavidKštovalová EliškaCzech RepublicData wycofania: 05-05-2019 18:39
36Kowalczyk Mateusz ArturZagórska MałgorzataSTUDIO TAŃCA ESTYMA Częstochowa, PolandData wycofania: 11-05-2019 15:52
37Vild JanEpsteinova SofieCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 15:56
WDSF Open Youth LA [42] 1/8 Final ~90 min
1Greczyński KacperDąbrowska Natalia, Poland
2Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia, Poland
3Połętek PatrykMatuszczyk Alicja, Poland
4Barłóg HubertLewandowska Marcelina, Poland
5Bełz NicolasSłowiak Adrianna, Poland
6Sawiński FryderykSzwaja Agata, Poland
7Rudyj BartoszZając Aleksandra, Poland
8Gosławski-Żeligowski MieszkoWiśniewska Marcelina, Poland
9Krajniewski KamilZakrzewska Paula, Poland
10Karpiński WiktorZałęcka Zofia, Poland
11Appl HynekApplova PavlinaCzech Republic
12Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM Kraków, Poland
13Brück JakubMakarenko MarinaCzech Republic
14Burant JanFaltusova KlaraCzech Republic
15Dolezal RadekFolcova NicoleCzech Republic
16Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET Warszawa, Poland
17Florian DanielKasalová LindaCzech Republic
18Gedgaudas JustasRutkauskaite AineLithuania
19Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaST ELITA Kraków, Poland
20Gruodis AugustinasShnarskyte SimonaLithuania
21Haftka PawełGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
22Hosek LukasGregrova KristynaCzech Republic
23Hruska StepanSpicakova BaraCzech Republic
24Huvar Jakub Markova Alexa Czech Republic
25Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET Warszawa, Poland
26Kuntoš VilémKábrtová VendulaCzech Republic
27Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaPERFECT DANCE Wrocław, Poland
28Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN Słupsk, Poland
29Mašek ŠtěpánSvojtková TerezaCzech Republic
30Mistr RudolfIndrackova MonikaCzech Republic
31Muehleder LeonFarkas LilianaAustria
32Novotny JakubBobkova BarboraCzech Republic
33Pallas KrystofHendrychova HanaCzech Republic
34Patkós MátéJuhász DóraHungary
35Poremski PetrHomolova VendulaCzech Republic
36Raczek HubertKowalska MagdalenaKS M-TEAM Kraków, Poland
37Roostfeldt PatrikKesner NicoleEstonia
38Šustek JiříDobrozemská VeronikaCzech Republic
39Šustek Michal Pitrunova ZuzanaCzech Republic
40Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
41Sznapka HenrykToman DariaCzech Republic
42Walas MateuszTomczak SandraTIGER-TEAM Łódź, Poland
43Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa, PolandData wycofania: 11-05-2019 15:55
44Boldiš TomášGlistova MarieCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 15:51
45Herman DavidKštovalová EliškaCzech RepublicData wycofania: 05-05-2019 18:41
46Herman DavidKoštovalová EliškaCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 19:52
47Vild JanEpsteinova SofieCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 15:56
48Vokurka OndřejHřebíčková EliškaCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 15:54
WDSF Open Senior II LA [11] 1/2 Final ~20 min
1Agater ReneAgater Katrin Germany
2Andreas KrauseSaleina KarinGermany
3Compel DanielOharkova MilenaCzech Republic
4Csizmazia JozefCsizmaziova GabrielaSlovakia
5Ebner HaraldWanek-Zajic BarbaraAustria
6Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
7Lampa JanLampova ZuzanaCzech Republic
8Mokris JanMokrisova VeraCzech Republic
9Skyba RomanSkybova JanaCzech Republic
10Sulekas RicardasGusciute JaninaLithuania
11Wolff HaraldWolff AntjeGermany
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~4 h, 30 min
do 11 OPEN Komb. 8T [0]
Solistki OPEN 4T [0]
WDSF Open Junior II ST [16] 1/4 Final ~40 min
1Żałko SzymonKruszyńska Marta, Poland
2Ruszkowski TomaszMozdyniewicz Julia, Poland
3Balázs DominikKondacs Bíborka JázminHungary
4Dominik VeverkaJulie Kasálková Czech Republic
5Felcman MatyasRuzickova LucieCzech Republic
6Florian DanielKasalová LindaCzech Republic
7Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno, Poland
8Kindsigo MarcoMarjapuu LiseteEstonia
9Kuntoš VilémKábrtová VendulaCzech Republic
10Mašek ŠtěpánSvojtková TerezaCzech Republic
11Maskoliovas KasparasRamonaitė SaulėLithuania
12Polasek AdamNadova DominikaCzech Republic
13Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET Warszawa, Poland
14Slepička AdamKlápová JanaCzech Republic
15Sokol JanOndráčková AdélaCzech Republic
16Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFALCON Płock, Poland
17Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka, PolandData wycofania: 11-05-2019 19:01
18Dudash ErikKubínová KamilaCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 15:49
WDSF Open Adult ST [26] 1/8 Final ~80 min
1Greczyński KacperDąbrowska Natalia, Poland
2Arena LucaOrlandini AsjaItaly
3Czeto MarcoFajnerova DenisaSlovakia
4Domiter HubertWąsacz KarolinaST ELITA Kraków, Poland
5Dostál ŠtěpánŠimáčková TerezaCzech Republic
6Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków, Poland
7Florian JakubHegrova VeronikaCzech Republic
8Galwa GrzegorzMikolajczyk NataliaGermany
9Gandor LukasPusch NatalieGermany
10Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki, Poland
11Kazik JakubHanuskova KatarinaSlovakia
12Mrazek ViktorVykydalova VeronikaCzech Republic
13Nahirnyak Volodymyr Shulima Oleksandra Ukraine
14Paszewski PiotrMozdyniewicz Marta ŁucjaPM Lubin, Poland
15Patkós MátéJuhász DóraHungary
16Pozdisek JakubDostalova EsterCzech Republic
17Pugliese SamueleStavale FedericaFrance
18Rudak MateuszDydak WiktoriaMAGIC Zielona Góra, Poland
19Sabol FilipEremenko AnastasiaCzech Republic
20Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
21Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA Piła, Poland
22Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE Pruszków, Poland
23Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaST ELITA Kraków, Poland
24Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
25Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR Elbląg, Poland
26Zankel AdamCermakova KristynaCzech Republic
27Janak MatejKratka AnnaCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 15:47
WDSF International Open Adult LA [34] 1/8 Final ~80 min
1Sawiński FryderykSzwaja Agata, Poland
2Bartelik PawełKowal Magdalena, Poland
3Becker Benjamin Agater Natalie Germany
4Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPRESTIGE Goleniów, Poland
5Brück JakubMakarenko MarinaCzech Republic
6Chobot JanSadkova MichaelaCzech Republic
7Cipar DominikKozusnikova DominikaSlovakia
8Czeto MarcoFajnerova DenisaSlovakia
9Dostál ŠtěpánŠimáčková TerezaCzech Republic
10Eichbauer StefanGrasser IrinaAustria
11Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Kraków, Poland
12Florian JakubHegrova VeronikaCzech Republic
13Gruodis AugustinasShnarskyte SimonaLithuania
14Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki, Poland
15Kozel LubomirSirocakova AdelaCzech Republic
16Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
17Kurinec RadovanLencesova EliskaCzech Republic
18Liubchak StanislavSmirnova NataliaUkraine
19Masaryk VáclavChovančíková KláraCzech Republic
20Nahirnyak Volodymyr Shulima Oleksandra Ukraine
21Nowoświat MikołajSamek MagdalenaST PERFECT STYL Kraków, Poland
22Ondracek RobinJendrulkova TerezaCzech Republic
23Patkós MátéJuhász DóraHungary
24Richtár JakubKaszubová ViktorieCzech Republic
25Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Wieliczka, Poland
26Sebesi HunorHuber JaroslavaAustria
27Špaček JanVálková PavlínaCzech Republic
28Šustek Michal Pitrunova ZuzanaCzech Republic
29Šustek JiříDobrozemská VeronikaCzech Republic
30Svoren VladyslavSyrkasheva OleksandraUkraine
31Szabó ÁdámCsofcsics Csenge Hungary
32Tojnar MartinJozífová KateřinaCzech Republic
33Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaTIGER-TEAM Łódź, Poland
34Zankel AdamCermakova KristynaCzech Republic
35Boldiš TomášGlistova MarieCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 15:51
36Musal JanKukucova JanaCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 15:48
37Opichal TomasManaskova MonikaCzech RepublicData wycofania: 11-05-2019 19:49
WDSF Open Senior II ST [14] 1/2 Final ~30 min
1Arena AntoninoFarnesi ElgaItaly
2Brich JirkaBrichová JitkaCzech Republic
3Compel DanielOharkova MilenaCzech Republic
4Csizmazia JozefCsizmaziova GabrielaSlovakia
5Ebner HaraldWanek-Zajic BarbaraAustria
6Jandejsek MilanPavlová JanaCzech Republic
7Koci RomanKustkova IrenaCzech Republic
8Koula MiroslavMichelová JanaCzech Republic
9Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
10Lampa JanLampova ZuzanaCzech Republic
11Mokris JanMokrisova VeraCzech Republic
12Novobilsky Dalimil Novobilska PavlaCzech Republic
13Pipal RadekPazderova JanaCzech Republic
14Skyba RomanSkybova JanaCzech Republic
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~0 h, 40 min
do 11 OPEN Komb. 8T [0]