KARKONOSZE CUP 2019
Karpacz, 25-05-2019
Zamknięcie rejestracji: środa, 22 maja 2019 00:00
(Dzisiaj : 21-05-2019)

Liczba zgłoszeń: 105 Liczba zgłoszonych startów: 233

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~8 h, 50 min
DSE European Children Grand Prix Juveniles I+II ST [6] Final ~10 min
1Kasheiev OleksandrMotina Arina Ukraine
2Kazda DavidPtackova JulieCzech Republic
3Kryvenko Artem Hrek Evelina Ukraine
4Lehmann AlexanderWellner LenaGermany
5Ponter OleksandrKrasna Adriana Ukraine
6Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
DSE European Children Grand Prix Juveniles I+II LA [6] Final ~10 min
1Cieciorowski MarcelMateja JagodaTIGER-TEAM Łódź, Poland
2Kasheiev OleksandrMotina Arina Ukraine
3Kazda DavidPtackova JulieCzech Republic
4Kryvenko Artem Hrek Evelina Ukraine
5Lehmann AlexanderWellner LenaGermany
6Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
10-11 E Komb. 6T [4] Final ~10 min
1Cybulski SzymonChuchro MariaCORDEX Wałbrzych
2Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM Lubin
3Ponter OleksandrKrasna Adriana FANTOM Kyiv
4Zakrawacz FranciszekKudla JuliaCORDEX Wałbrzych
DSE European Children Grand Prix Junior I ST [16] 1/4 Final ~40 min
1Bakacz MichałChrobak AleksandraPM Lubin, Poland
2Chernokun Demian Tretyak Ulyana Ukraine
3Derkashov Dmytro Sapko Anastasiia Ukraine
4Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA Piła, Poland
5Grossmann MatyasOndrusova LindaCzech Republic
6Gruodis ViliusSamajauskaite LiepaLithuania
7Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ Nowogard, Poland
8Koniushko Volodymyr Brovko Kateryna Ukraine
9Kral ŠimonKubikova JulieCzech Republic
10Kuzyony Maksym Doinikova Sofiia Ukraine
11Pavelka Samuel Ondřej Patočková NikolCzech Republic
12Pieciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO Krosno, Poland
13Radecki FilipRadecka KlaraATRIA Ostrołęka, Poland
14Semrau KamilPujanek WeronikaUKS BAILAMOS Bydgoszcz, Poland
15Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS BAILAMOS Bydgoszcz, Poland
16Wójcik MikołajMongiałło HannaPM Lubin, Poland
DSE European Children Grand Prix Junior I LA [18] 1/4 Final ~40 min
1Abrile SimoneScavino MartaItaly
2Chernokun Demian Tretyak Ulyana Ukraine
3Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA Piła, Poland
4Gallone FrancescoGallone GiadaItaly
5Grossmann MatyasOndrusova LindaCzech Republic
6Gruodis ViliusSamajauskaite LiepaLithuania
7Gutsul Nikolaj Muzh SolomiyaUkraine
8Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ Nowogard, Poland
9Kral ŠimonKubikova JulieCzech Republic
10Kulikov NikitaKudelova KarolinaGermany
11Kuzyony Maksym Doinikova Sofiia Ukraine
12Langenfeld JeffersonNiemann EmiliaGermany
13Langenfeld JeffersonNiemann EmiliaGermany
14Ottner TobiasJelínková KarolínaCzech Republic
15Pavelka Samuel Ondřej Patočková NikolCzech Republic
16Radecki FilipRadecka KlaraATRIA Ostrołęka, Poland
17Semrau KamilPujanek WeronikaUKS BAILAMOS Bydgoszcz, Poland
18Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS BAILAMOS Bydgoszcz, Poland
12-13 E Komb. 8T [6] Final ~10 min
1Hubyk Oleh Moriak Yustyna ESTET Lviv
2Pisarczyk MateuszDrajkowska JuliaCORDEX Wałbrzych
3Pochtarenko OleksandrGafiychuk Anastasiia FEMIDA Odessa
4Sienkiewicz HenrykSędzikowska JudytaPM Lubin
5Stepanchuk Vadym Fahelska Anastasiia ARKADIIA Odessa
6Yatsyshyn Roman Trofymenko Polina ESTET Lviv
12-13 D ST [12] 1/2 Final ~20 min
1Bakacz MichałChrobak AleksandraPM Lubin
2Chernokun Demian Tretyak Ulyana ESTET Lviv
3Cybul MarcelNowacka KingaPM Lubin
4Doinikov Artem Nechytailo Emiliia FEMIDA Odessa
5Kral ŠimonKubikova JulieSTK Praha
6Król Jan StanisławKasperek SandraCORDEX Wałbrzych
7Kuzyony Maksym Doinikova Sofiia FEMIDA Odessa
8Pieciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO Krosno
9Pisarczyk MateuszDrajkowska JuliaCORDEX Wałbrzych
10Pochtarenko OleksandrGafiychuk Anastasiia FEMIDA Odessa
11Stepanchuk Vadym Fahelska Anastasiia ARKADIIA Odessa
12Wójcik MikołajMongiałło HannaPM Lubin
12-13 D LA [11] 1/2 Final ~20 min
1Bakacz MichałChrobak AleksandraPM Lubin
2Chernokun Demian Tretyak Ulyana ESTET Lviv
3Cybul MarcelNowacka KingaPM Lubin
4Kral ŠimonKubikova JulieSTK Praha
5Król Jan StanisławKasperek SandraCORDEX Wałbrzych
6Kuzyony Maksym Doinikova Sofiia FEMIDA Odessa
7Pieciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO Krosno
8Pisarczyk MateuszDrajkowska JuliaCORDEX Wałbrzych
9Pochtarenko OleksandrGafiychuk Anastasiia FEMIDA Odessa
10Stepanchuk Vadym Fahelska Anastasiia ARKADIIA Odessa
11Wójcik MikołajMongiałło HannaPM Lubin
DSE European Children Grand Prix Junior II ST [11] 1/2 Final ~20 min
1Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA Piła, Poland
2Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno, Poland
3Karka NojusZemenauskaitė LukrecijaLithuania
4Kindsigo Marco Marjapuu LiseteEstonia
5Michálek LukášOsičková HanaCzech Republic
6Nadolny KubaDroganowska Antonina WeronikaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
7Perczak AleksanderZamorska KajaKARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
8Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM Lubin, Poland
9Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER Kołobrzeg, Poland
10Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER Kołobrzeg, Poland
11Żałko SzymonKruszyńska MartaCORDEX Wałbrzych, Poland
DSE European Children Grand Prix Junior II LA [16] 1/4 Final ~40 min
1Abrile SimoneScavino MartaItaly
2Gallone FrancescoGallone GiadaItaly
3Karka NojusZemenauskaitė LukrecijaLithuania
4Kindsigo Marco Marjapuu LiseteEstonia
5Langenfeld JeffersonNiemann EmiliaGermany
6Langenfeld JeffersonNiemann EmiliaGermany
7Lucchese SimoneRossotto IsabelItaly
8Michálek LukášOsičková HanaCzech Republic
9Nadolny KubaDroganowska Antonina WeronikaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
10Osmolak MikołajKopeć OliwiaUKS PASJA Szczawin Kościelny, Poland
11Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM Lubin, Poland
12Savchenko Yevhenii Rohova Daria Ukraine
13Shlomiak DanyloPulina Mariia Ukraine
14Skrzypczak PiotrKowalik PolaAMBER Kołobrzeg, Poland
15Szczuryk Filip JanAntos AlicjaAMBER Kołobrzeg, Poland
16Żałko SzymonKruszyńska MartaCORDEX Wałbrzych, Poland
14-15 E Komb. 8T [1] Final ~10 min
1Dawidowicz IreneuszTrojak Marta KatarzynaKARKONOSZE Jelenia Góra
14-15 D ST [5] Final ~10 min
1Czech PatrykHomenda EmiliaKARKONOSZE Jelenia Góra
2Dawidowicz IreneuszTrojak Marta KatarzynaKARKONOSZE Jelenia Góra
3Heorhiiev Stanislav Kovalenko DariaFEMIDA Odessa
4Pietrucha GawełKania Natalia JoannaKARKONOSZE Jelenia Góra
5Shlomiak DanyloPulina Mariia ESTET Lviv
14-15 D LA [5] Final ~10 min
1Czech PatrykHomenda EmiliaKARKONOSZE Jelenia Góra
2Dawidowicz IreneuszTrojak Marta KatarzynaKARKONOSZE Jelenia Góra
3Heorhiiev Stanislav Kovalenko DariaFEMIDA Odessa
4Pietrucha GawełKania Natalia JoannaKARKONOSZE Jelenia Góra
5Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM Lubin
14-15 C ST [5] Final ~10 min
1Czech PatrykHomenda EmiliaKARKONOSZE Jelenia Góra
2Heorhiiev Stanislav Kovalenko DariaFEMIDA Odessa
3Pietrucha GawełKania Natalia JoannaKARKONOSZE Jelenia Góra
4Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM Lubin
5Shlomiak DanyloPulina Mariia ESTET Lviv
14-15 C LA [4] Final ~10 min
1Czech PatrykHomenda EmiliaKARKONOSZE Jelenia Góra
2Heorhiiev Stanislav Kovalenko DariaFEMIDA Odessa
3Pietrucha GawełKania Natalia JoannaKARKONOSZE Jelenia Góra
4Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM Lubin
WDSF Open Youth ST [19] 1/4 Final ~40 min
1Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTEMPO Bydgoszcz, Poland
2Bochenek KamilMierzwa PolaPM Lubin, Poland
3Boruvka DanielBoruvkova BarboraCzech Republic
4Dubyna Denys Fedchenko Anastasiia Ukraine
5Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
6Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg, Poland
7Kis Tamás KristófNagyová MáriaSlovakia
8Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRussian Federation
9Michálek LukášOsičková HanaCzech Republic
10Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski, Poland
11Purczyński WiktorWerblińska GabrielaUKS FEELING Warszawa, Poland
12Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX Wałbrzych, Poland
13Rudzki DawidRudzka NataliaCORDEX Wałbrzych, Poland
14Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin, Poland
15Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE Pruszków, Poland
16Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
17Vild JanEpsteinova SofieCzech Republic
18Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
19Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP-SPORT Kiełczów, Poland
WDSF Open Under 21 ST [8] 1/2 Final ~20 min
1Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
2Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER Kołobrzeg, Poland
3Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg, Poland
4Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRussian Federation
5Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg, Poland
6Purczyński WiktorWerblińska GabrielaUKS FEELING Warszawa, Poland
7Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE Pruszków, Poland
8Vild JanEpsteinova SofieCzech Republic
WDSF Open Under 21 LA [14] 1/2 Final ~30 min
1Abramiv Yuriy Zaiats Anastasiia Ukraine
2Gagnone MattiaJurkoit JustinaLithuania
3Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
4Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER Kołobrzeg, Poland
5Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRussian Federation
6Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg, Poland
7Leciej RafałZamorska Natalia AnnaKARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
8Maina MirkoCopete AliceFrance
9Malinauskas RokasDravininkaite AdriaLithuania
10Orzechowski DamianWilanowska MartynaAKTT Szczecin, Poland
11Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW Hel, Poland
12Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTEMPO Bydgoszcz, Poland
13Valkov DimitarVedrichkova Tsvetelina Bulgaria
14Vild JanEpsteinova SofieCzech Republic
WDSF Open Youth LA [22] 1/4 Final ~40 min
1Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTEMPO Bydgoszcz, Poland
2Boruvka DanielBoruvkova BarboraCzech Republic
3Dubyna Denys Fedchenko Anastasiia Ukraine
4Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaCzech Republic
5Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Kołobrzeg, Poland
6Karpiński WiktorZałęcka ZofiaTIGER-TEAM Łódź, Poland
7Kis Tamás KristófNagyová MáriaSlovakia
8Krupa MateuszNonko OleksandraPM Lubin, Poland
9Kukushkin OlegVoinkova AnastasiaRussian Federation
10Leciej RafałZamorska Natalia AnnaKARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
11Lucchese SimoneRossotto IsabelItaly
12Maina MirkoCopete AliceFrance
13Malinauskas RokasDravininkaite AdriaLithuania
14Michálek LukášOsičková HanaCzech Republic
15Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW Hel, Poland
16Rudyj BartoszZając AleksandraCORDEX Wałbrzych, Poland
17Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin, Poland
18Szafrański DawidPrzetacznik Dalia MariaFOCUS Kamień Pomorski, Poland
19Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
20Valkov DimitarVedrichkova Tsvetelina Bulgaria
21Vild JanEpsteinova SofieCzech Republic
22Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
pow.15 E Komb. 8T [1] Final ~10 min
1Fąfara Marcel JakubNawrocka JoannaKARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 D ST [5] Final ~10 min
1Browarski JanDynkiewicz SaraKARKONOSZE Jelenia Góra
2Fąfara Marcel JakubNawrocka JoannaKARKONOSZE Jelenia Góra
3Lechowicz CzarekEllmann AntoninaDANCE CENTER Poznań
4Zabynets AndriiMovchan Kateryna ESTET Lviv
5Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 D LA [5] Final ~10 min
1Browarski JanDynkiewicz SaraKARKONOSZE Jelenia Góra
2Fąfara Marcel JakubNawrocka JoannaKARKONOSZE Jelenia Góra
3Lechowicz CzarekEllmann AntoninaDANCE CENTER Poznań
4Zabynets AndriiMovchan Kateryna ESTET Lviv
5Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 C ST [6] Final ~10 min
1Browarski JanDynkiewicz SaraKARKONOSZE Jelenia Góra
2Chlebny Adrian DanielTuz ZuzannaKARKONOSZE Jelenia Góra
3Kulski JędrzejKulska HannaCORDEX Wałbrzych
4Radzikowski PawełSadzka NataliaDANCE CENTER Poznań
5Szafrański DawidPrzetacznik Dalia MariaFOCUS Kamień Pomorski
6Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 C LA [6] Final ~10 min
1Bełzak MarekNowińska MajaCORDEX Wałbrzych
2Browarski JanDynkiewicz SaraKARKONOSZE Jelenia Góra
3Chlebny Adrian DanielTuz ZuzannaKARKONOSZE Jelenia Góra
4Kulski JędrzejKulska HannaCORDEX Wałbrzych
5Rudzki DawidRudzka NataliaCORDEX Wałbrzych
6Żukowski KrzysztofChudzińska WiktoriaKARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 B ST [6] Final ~10 min
1Bełzak MarekNowińska MajaCORDEX Wałbrzych
2Dubyna Denys Fedchenko Anastasiia FEMIDA Odessa
3Kulski JędrzejKulska HannaCORDEX Wałbrzych
4Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski
5Rudzki DawidRudzka NataliaCORDEX Wałbrzych
6Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin
pow.15 B LA [7] Final ~10 min
1Abramiv Yuriy Zaiats Anastasiia ESTET Lviv
2Bełzak MarekNowińska MajaCORDEX Wałbrzych
3Dubyna Denys Fedchenko Anastasiia FEMIDA Odessa
4Kulski JędrzejKulska HannaCORDEX Wałbrzych
5Przydryga Antoni KrzysztofKrupa NataliaFOCUS Kamień Pomorski
6Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin
7Szafrański DawidPrzetacznik Dalia MariaFOCUS Kamień Pomorski
Adult ST [2] Final ~10 min
1Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaTK KOSKOVI LiberecCzech Republic
2Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE Pruszków, Poland
Adult LA [6] Final ~10 min
1Abramiv Yuriy Zaiats Anastasiia ESTET LvivUkraine
2Gagnone MattiaJurkoit JustinaDAVI VilniusLithuania
3Gajdos OndrejRuzickova ZuzanaTK KOSKOVI LiberecCzech Republic
4Maina MirkoCopete AliceCAP DANCE Saint MaximinFrance
5Malinauskas RokasDravininkaite AdriaBADA KaunasLithuania
6Zankel AdamCermakova KristynaTK MAESTRO PrahaCzech Republic