Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS i II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego King Dance Cup
Koszalin, 15-06-2019
Zamknięcie rejestracji: czwartek, 13 czerwca 2019 23:59
(Dzisiaj : 25-05-2024)

Liczba zgłoszeń: 147 Liczba zgłoszonych startów: 229

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 45 min
do 7 H 3T [7] ~15 min
1Miąstkiewicz Marcin (2012)Piernikowska Maja (2012)KING DANCE Koszalin
2Rumiński Bartek (2013)Sawicka Natalia (2013)KING DANCE Koszalin
3Rumiński Bartek (2012)Danielczyk Natalia (2012)KING DANCE Koszalin
4Wanowicz Leon (2012)Szczerbińska Wiktoria (2012)KING DANCE Koszalin
5Wanowicz Leon (2012)Rawska Julia (2012)KING DANCE Koszalin
6Wąsik Bruno (2014)Szczerba Maria (2013)AMBER Kołobrzeg
7Wąsik Bruno (2014)Luch Magdalena (2013)AMBER Kołobrzeg
8-9 G 5T [4] ~15 min
1Dondera Aleksander (2010)Drętkiewicz Kaja (2010)KING DANCE Koszalin
2Florczyński Marek (2011)Lendzianowski Maya (2012)FOCUS Kamień Pomorski
3Kuryło Konrad (2010)Tkaczyk Hanna (2010)KING DANCE Koszalin
4Wąsik Miłosz (2010)Woźniak Anna (2011)AMBER Kołobrzeg
10-11 G 5T [10] ~15 min
1Andruszkiewicz Roman (2009)Miska Maria (2009)AIDA Szczecinek
2Faliszewski Jakub (2009)Józefowicz Marii (2009)KING DANCE Koszalin
3Jankowski Kryspin (2009)Nagano Oliwia (2011)AMBER Kołobrzeg
4Jestrabek Maksymilian (2009)Pogoda Natalia (2009)KING DANCE Koszalin
5Kobus Julek (2009)Wojewoda Wiktoria (2009)ISKRA Swidwin
6Pasieka Radek (2008)Dejewska Zuzia (2009)ISKRA Swidwin
7Poałuszny Mikołaj (2008)Bieńkowska Kinga (2008)ISKRA Swidwin
8Pryba Bartek (2008)Sieradzan Julka (2008)ISKRA Swidwin
9Przybysz Mikołaj (2009)Żurowska Klara (2009)AIDA Szczecinek
10Witkowski Filip (2008)Przybyłek Alicja (2008)AMBER Kołobrzeg
11Faliszewski Jakub (2009)Machut Maja (2009)KING DANCE KoszalinData wycofania: 13-06-2019 20:35
12-13 E Komb. 8T [9] 1/2 Final ~20 min
1Machocki NorbertLipczyńska Oliwia
2Laska KacperKiełpińska Maja
3Gonciarz DobromiłFechner Maja
4Czarnogorcev DominikArent Natalia
5Lichowski JakubZwierzchowska Julia
6Rachwał KrystianBródka Małgorzata
7Gąsiorowski DawidSzczeblewska JuliaJANTAR Wolin
8Jaczewski JakubRozmarynowicz MarcelinaKTS JANTAR Świnoujście
9Pilichowski ErykWilk ZofiaFOCUS Kamień Pomorski
12-13 D ST [15] 1/4 Final ~40 min
1Denega Nikodem PiotrMazur Amelia
2Łabędzki KamilKoniarz Bianka
3Laps JanMarcinkowska Agata
4Gliński MateuszTran Sandra
5Bochnak StanisławBakalarz Julia
6Gonciarz DobromiłFechner Maja
7Wiśniewski WojciechWójtowska Magdalena
8Szulc-Łatwiński KonradZielińska Amelia Anna
9Pokorski JoachimJaskółka Andżelika
10Szyc AlanKwaśna Laura
11Kozłowski SzymonHnat Emilia
12Mantyk JulianStefanik Patrycja JoannaKTT AIDA Szczecinek
13Pawliszyn Piotr KarolSzymańska AmeliaKING DANCE Koszalin
14Przybyłek KornelBrzezicka MartynaJANTAR Wolin
15Szumny Michał JulianGrzybowska MartynaFOCUS Dziwnów
16Gąsiorowski DawidSzczeblewska JuliaJANTAR WolinData wycofania: 06-06-2019 18:08
12-13 D LA [13] 1/2 Final ~20 min
1Denega Nikodem PiotrMazur Amelia
2Łabędzki KamilKoniarz Bianka
3Laps JanMarcinkowska Agata
4Gliński MateuszTran Sandra
5Bochnak StanisławBakalarz Julia
6Gonciarz DobromiłFechner Maja
7Wiśniewski WojciechWójtowska Magdalena
8Pokorski JoachimJaskółka Andżelika
9Kozłowski SzymonHnat Emilia
10Mantyk JulianStefanik Patrycja JoannaKTT AIDA Szczecinek
11Pawliszyn Piotr KarolSzymańska AmeliaKING DANCE Koszalin
12Przybyłek KornelBrzezicka MartynaJANTAR Wolin
13Szumny Michał JulianGrzybowska MartynaFOCUS Dziwnów
14Gąsiorowski DawidSzczeblewska JuliaJANTAR WolinData wycofania: 06-06-2019 18:08
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 35 min
Solistki do 13 lat F Komb. 6T [21] ~25 min
1Xxx Xxx (2010)Breś Alicja (2010)KING DANCE Koszalin
2Xxx Xxx (2010)Kozłowska Barbara (2010)KING DANCE Koszalin
3Xxx Xxx (2011)Szczerbińska Wiktoria (2011)KING DANCE Koszalin
4Xxx Xxx (2011)Sawicka Natalia (2011)KING DANCE Koszalin
5Xxx Xxx (2013)Luch Magdalena (2013)AMBER Kołobrzeg
6Xxx Xxx (2011)Grega Dominika (2011)AMBER Kołobrzeg
7Xxx Xxx (2012)Rymaszewska Jagoda (2012)AMBER Kołobrzeg
8Xxx Xxx (2013)Szczerba Maria (2013)AMBER Kołobrzeg
9Xxx Xxx (2013)Stec Maja (2013)AMBER Kołobrzeg
10Xxx Xxx (2013)Tessikowska Anna (2013)AMBER Kołobrzeg
11Xxx Xxx (2011)Lewandowska Zuzanna (2011)AMBER Kołobrzeg
12Xxx Xxx (2010)Jezioroska Kaja (2010)AMBER Kołobrzeg
13Xxx Xxx (2012)Orłowska Pola (2012)AMBER Kołobrzeg
14Xxx Xxx (2013)Jania Lena (2013)AMBER Kołobrzeg
15Xxx Xxx (2013)Ernestowicz Hanna (2013)AMBER Kołobrzeg
16Xxx Xxx (2013)Herman Adrianna (2013)AMBER Kołobrzeg
17Xxx Xxx (2015)Wachowska Matylda (2015)AMBER Kołobrzeg
18Xxx Xxx (2010)Machut Maja (2010)KING DANCE Koszalin
19Xxxx Xxxxx (2011)Jakób Maja (2011)ISKRA Swidwin
20Xxxx Xxxx (2009)Krzyminska Klaudia (2009)ISKRA Swidwin
21Xxxx Xxxx (2010)Drętkiewicz Kaja (2010)KING DANCE Koszalin
22Xxx Xxx (2015)Machowska Matylda (2015)AMBER KołobrzegData wycofania: 13-06-2019 17:46
10-11 F Komb. 6T [0]
1Faliszewski Jakub (2009)Józefowicz Marii (2009)KING DANCE KoszalinData wycofania: 13-06-2019 20:38
2Koczan Natan (2009)Abramczuk Amelia (2009)KING DANCE KoszalinData wycofania: 15-05-2019 15:31
3Koczan Natan (2009)Bystrek Julia (2009)KING DANCE KoszalinData wycofania: 10-06-2019 10:48
4Wojda Antoni (2009)Grab Nikola (2009)KING DANCE KoszalinData wycofania: 13-06-2019 17:05
5Wojda Antoni (2008)Grab Nikola (2008)KING DANCE KoszalinData wycofania: 21-05-2019 16:43
14-15 D ST [9] 1/2 Final ~20 min
1Gruszecki SzymonSzulęcka Iga Irena
2Stolarczyk IwoJaśkowiak Vanessa
3Wojciszewski WiktorAdamska Martyna
4Mieczkowski KonradKucewicz Paulina
5Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia Oliwia
6Dajlid MikołajKastrau Nadia
7Włosek PiotrKowalewska Agata
8Bielawski RochSwarcewicz AmeliaKTT AIDA Szczecinek
9Dziatkiewicz DenisŻurakowska MagdalenaFUZJA Myślibórz
14-15 D LA [9] 1/2 Final ~20 min
1Dajlid MikołajKastrau Nadia
2Gruszecki SzymonSzulęcka Iga Irena
3Stolarczyk IwoJaśkowiak Vanessa
4Wojciszewski WiktorAdamska Martyna
5Jedynak PawełZeuge Nell
6Gadomski NatanaelWojciechowska Aleksandra
7Włosek PiotrKowalewska Agata
8Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia Oliwia
9Dziatkiewicz DenisŻurakowska MagdalenaFUZJA Myślibórz
14-15 C ST [10] 1/2 Final ~20 min
1Jedynak PawełZeuge Nell
2Kustosz MiłoszPawłowska Sara Weronika
3Brzozowski GrzegorzŁukaszun Julia
4Borkowski PawełLebiedziew Lena Magdalena
5Gadomski NatanaelWojciechowska Aleksandra
6Wojtko MaksymilianKoch Lena Aleksandra
7Stolarczyk IwoJaśkowiak Vanessa
8Sito Klaudiusz RobertKonury Weronika
9Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ Nowogard
10Niemczyk KonradRojewska VanessaAKTT Szczecin
14-15 C LA [14] 1/2 Final ~30 min
1Wojtko MaksymilianKoch Lena Aleksandra
2Mieczkowski KonradKucewicz Paulina
3Ciupa JakubZmudczyńska Marta
4Sito Klaudiusz RobertKonury Weronika
5Popowicz Aleksy SebastianKułak Oliwia
6Kustosz MiłoszPawłowska Sara Weronika
7Brzozowski GrzegorzŁukaszun Julia
8Borkowski PawełLebiedziew Lena Magdalena
9Gadomski NatanaelWojciechowska Aleksandra
10Drewkowski KacperKot Martyna
11Stolarczyk IwoJaśkowiak Vanessa
12Bielawski RochSwarcewicz AmeliaKTT AIDA Szczecinek
13Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ Nowogard
14Niemczyk KonradRojewska VanessaAKTT Szczecin
15Jedynak PawełZeuge NellData wycofania: 11-06-2019 16:36
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 40 min
Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa ST [8] 1/2 Final ~20 min
1Wiśniewski WojciechWójtowska Magdalena
2Wasilewski JanWojnarowska Wiktoria
3Pacan AntoniJarzyńska Anna
4Szulc-Łatwiński KonradZielińska Amelia Anna
5Szymanowski MichałPiotrowska Alicja
6Semrau KamilPujanek Weronika
7Dróżdż StanisławKańduła Jagoda
8Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ Nowogard
Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa LA [8] 1/2 Final ~20 min
1Wiśniewski WojciechWójtowska Magdalena
2Wasilewski JanWojnarowska Wiktoria
3Pacan AntoniJarzyńska Anna
4Szulc-Łatwiński KonradZielińska Amelia Anna
5Szymanowski MichałPiotrowska Alicja
6Semrau KamilPujanek Weronika
7Dróżdż StanisławKańduła Jagoda
8Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ Nowogard
14-15 E Komb. 8T [3] Final ~10 min
1Baranov TarasDrohomirecka Anna
2Tokarski MateuszBzdyra Aleksandra
3Gadziński JakubRydzewska WiktoriaTKS CREATIVE DANCE Rumia
pow.15 C ST [7] Final ~10 min
1Kaczkowski Maciej MariuszJurkiewicz Zofia
2Kulski JędrzejKulska Hanna
3Wojdalski Przemysław AndrzejPrzybylińska Estera
4Żelazowski PiotrKwinta Paula
5Szafrański DawidPrzetacznik Dalia Maria
6Trzasko MaksymMastalerz Amelia
7Sardyga OskarMatczak MartynaPRESTIGE Goleniów
pow.15 C LA [8] 1/2 Final ~20 min
1Wojdalski Przemysław AndrzejPrzybylińska Estera
2Ciołek MarcinKubik Bianka
3Kulski JędrzejKulska Hanna
4Kaczkowski Maciej MariuszJurkiewicz Zofia
5Żemajtis JakubSroka Julia
6Maciejewski MarekBławat Weronika
7Trzasko MaksymMastalerz Amelia
8Bukowiecki MateuszZuterek JuliaSTARLIGHT Zielona Góra
pow.15 B ST [11] 1/2 Final ~20 min
1Superson PrzemysławKończal Natalia
2Kulski JędrzejKulska Hanna
3Przybyłek MichałDaciów Bianka
4Kurkiewicz MariuszEich Martyna
5Żemajtis JakubSroka Julia
6Ostrowski JanŁawreszuk Dominika
7Sterczewski PiotrPaciorek Paulina
8Bukowiecki MateuszZuterek JuliaSTARLIGHT Zielona Góra
9Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN Słupsk
10Siedlecki KrzysztofŚwieżyńska EwaAS Gdańsk
11Szefler CezaryDąbrowska AmeliaBLACK DANCE Gdańsk
12Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA PiłaData wycofania: 12-06-2019 12:29
pow.15 B LA [13] 1/2 Final ~20 min
1Osiński CyprianLazoryk Weronika
2Szmurło MateuszBorkowska Monika
3Ostrowski JanŁawreszuk Dominika
4Szafrański DawidPrzetacznik Dalia Maria
5Sterczewski PiotrPaciorek Paulina
6Superson PrzemysławKończal Natalia
7Kulski JędrzejKulska Hanna
8Przybyłek MichałDaciów Bianka
9Marchewka Marcel OliwierMarchewka Martyna
10Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN Słupsk
11Jagodziński KonradMelnik MilenaISKRA Świdwin
12Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaDANCE ACADEMY Bydgoszcz
13Sardyga OskarMatczak MartynaPRESTIGE Goleniów
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~2 h, 10 min
10-11 E Komb. 6T [5] Final ~10 min
1Rysiewski FilipAndrzejczak Maja
2Kujawa DawidGralak Carmen
3Smołucha JakubAndrzejewska Alicja
4Koczan NatanAbramczuk AmeliaKING DANCE Koszalin
5Wojda AntoniSak MajaKING DANCE Koszalin
Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa ST [10] 1/2 Final ~20 min
1Greczyński KacperDąbrowska Natalia
2Tajak MateuszSuryś Julia
3Leśniak MikołajCabańska Izabela
4Kurkiewicz MariuszEich Martyna
5Ostrowski JanŁawreszuk Dominika
6Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaUKS FEELING Warszawa
7Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
8Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
9Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET Warszawa
10Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
11Orzechowski DamianWilanowska MartynaData wycofania: 11-06-2019 21:16
12Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaData wycofania: 06-06-2019 14:13
Młodzież Starsza Grand Prix Ekstraklasa LA [12] 1/2 Final ~20 min
1Greczyński KacperDąbrowska Natalia
2Leśniak MikołajCabańska Izabela
3Kacprowicz JakubSzpak Zuzanna
4Orzechowski DamianWilanowska Martyna
5Sterczewski PiotrPaciorek Paulina
6Kucharczyk KonradEjsmont Marta
7Kaczmarek Igor FilipPerl KarolinaFOCUS Szczecin
8Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
9Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
10Panek FabianMajchrzak KlaudiaTKS DANCE FLOW Hel
11Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET Warszawa
12Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
Dorośli OPEN ST [11] 1/2 Final ~20 min
1Greczyński KacperDąbrowska Natalia
2Kleist MarcinBień Julia
3Marchewka Marcel OliwierMarchewka Martyna
4Tajak MateuszSuryś Julia
5Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaUKS FEELING Warszawa
6Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
7Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA Piła
8Szkutnik BartłomiejBrychcy AgataDANCE PROJECT Warszawa
9Urbański PawełCieślińska Melania HonorataUKS FEELING Warszawa
10Wapiński RafałLegutko DariaAKTT Szczecin
11Zacharewicz MichałCzyżyk KatarzynaJANTAR Elbląg
12Kucharczyk KonradEjsmont MartaData wycofania: 12-06-2019 21:29
Dorośli OPEN LA [12] 1/2 Final ~20 min
1Kucharczyk KonradEjsmont Marta
2Orzechowski DamianWilanowska Martyna
3Kacprowicz JakubSzpak Zuzanna
4Kaczmarek Igor FilipPerl KarolinaFOCUS Szczecin
5Kassin MichałGarbowska DominikaBLACK DANCE Gdańsk
6Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA Sopot
7Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg
8Panek FabianMajchrzak KlaudiaTKS DANCE FLOW Hel
9Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
10Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
11Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Lublin
12Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK Lublin