Results Live - Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017

10-11 "E"Start ListJudgesRound 1FINALPlacingsDetails
12-13 "E"Start ListJudgesRound 1FINALPlacingsDetails
8-9 H1Start ListJudgesPlacings
8-9 H2Start ListJudgesPlacings
8-9 GStart ListJudgesPlacings
do 7 H1Start ListJudgesPlacings
do 7 H2Start ListJudgesPlacings
SolistkiStart ListJudgesPlacings
10-11 "D" STStart ListJudgesRound 1FINALPlacingsDetails
10-11 "D" LAStart ListJudgesRound 1FINALPlacingsDetails
12-13 "D" STStart ListJudgesRound 1FINALPlacingsDetails
12-13 "D" LAStart ListJudgesRound 1FINALPlacingsDetails
14-15 "C" STStart ListJudgesFINALPlacingsDetails
14-15 "C" LAStart ListJudgesFINALPlacingsDetails
pow.15 "D" STStart ListJudgesFINALPlacingsDetails
pow.15 "D" LAStart ListJudgesFINALPlacingsDetails
pow.15 "C" STStart ListJudgesFINALPlacingsDetails
pow.15 "C" LAStart ListJudgesFINALPlacingsDetails
12-13 "C" STStart ListJudgesRound 1FINALPlacingsDetails
12-13 "C" LAStart ListJudgesRound 1FINALPlacingsDetails
14-15 "D" STStart ListJudgesRound 1FINALPlacingsDetails
14-15 "D" LAStart ListJudgesRound 1FINALPlacingsDetails
14-15 "B" STStart ListJudgesFINALPlacingsDetails
14-15 "B" LAStart ListJudgesFINALPlacingsDetails
pow.15 "B" STStart ListJudgesFINALPlacingsDetails
pow.15 "B" LAStart ListJudgesFINALPlacingsDetails
Time Table
Protokół przeklasyfikowania

Pary: Borkowski Paweł - Wojciechowska Aleksandra AKTT Szczecin, Ligęza Bartosz - Kokot Amelia JANTAR Międzyzdroje

otrzymują klasę D w stylach Standard i Latin

Para: Szymanowski Michał - Piotrowska Alicja UKS BAILAMOS

otrzymuje klasę C w stylu Standard

Para: Borisovich Andrey - Gołąszewska Dominika AS Gdańsk

otrzymuje klasę C w stylu Standard

Para: Dębicki Piotr - Przetacznik Dalia KTS JANTAR Świnoujście

otrzymuje klasę C w stylu Latin

Para: Cyprych Hubert - Bednarczyk Natalia PRESTIGE Goleniów

otrzymuje klasę B w stylu Latin

Para: Surmacz Mateusz - Jendraszczak Weronika DANCE ACADEMY Bydgoszcz

otrzyma klasę C w stylu Standard w wyniku automatycznej aktualizacji punktów CBD FTS

Pary: Żelazowski Piotr - Kwinta Paula FLESZ Nowogard, Bestrzyński Stanisław - Zwierzkowska Wiktoria ST Adam Borzęcki - Inowrocław

otrzymują klasę C w stylu Standard

Para: Bestrzyński Stanisław - Zwierzykowska Wiktoria ST Adam Borzęcki Inowrocław
otrzymuje klasę C w stylu Latin

Pary: Rybak Maciej - Matysiak Zofia KTT DUET Warszawa, Sacharzewski Piotr - Antos Aleksandra AMBER Kołobrzeg

otrzymują klasę B w stylu Standard

Para: Babirecki Jakub - Jasek Oliwia KTS JANTAR Świnoujście

otrzymuje klasę A w stylu Standard



Protokół przekroczenia repertuaru tanecznego

Pary kategorii P15C w stylu Latin o nr 106, 110 otrzymują od sędziego E w sambie "R"

Para kategorii P15C w stylu Latin o nr 111 otrzymuje od sędziego E w cha cha cha "R"

Para kategorii 14-15D w stylu Standard o nr 131 otrzymuje od sędziego E w tango "R"

Compiled by MasterDance ® MasterSoft