Młodzież Mistrzostwa Polski LA

Runda : 1 ( 1/8 F ) - WYNIKI - (Zaznaczony : 24 z 38)
ZAKWALIFIKOWANE DO NASTĘPNEJ RUNDY
Place StNoCouple Country
1Bednarz Jan - Lassak WiktoriaKS M-TEAM - Kraków
2Bienioszek Miłosz Wojciech - Glinkowska Kamila WeronikaPRESTIGE - Goleniów
4Buczyński Hubert - Sawka ZuzannaCLASSIC DANCESPORT - Warszawa
6Cybulski Damian - Gruszczyńska KingaST SMIRNOW - Warszawa
11Greczyński Kacper - Dąbrowska NataliaAMBER - Kołobrzeg
12Grieger Aleksander - Maciejewska HannaAMBER - Kołobrzeg
13Humin Aureliusz - Sadowska NataliaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz
14Kacprowicz Jakub - Garbowska DominikaBLACK DANCE - Gdańsk
15Kaczmarek Igor Filip - Warwas WanesaFOCUS - Kamień Pomorski
17Kloskowski Maciej - Ziętowska NikolaFALA - Sopot
18Kucharczyk Konrad - Ejsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
19Kurzawa Dawid - Anuszkiewicz KamillaAMBER - Kołobrzeg
22Mrowiec Adrian - Korzeniak OliwiaCKiS - Skawina
23Orzechowski Damian - Kowalska SandraAKTT - Szczecin
26Połeć Jan - Butko VianaCLASSIC DANCESPORT - Warszawa
28Snochowski Błażej - Furyk AnnaKTT DUET - Warszawa
29Snochowski Wiktor - Wielądek Sandra WiktoriaKTT DUET - Warszawa
31Starczewski Krystian - Szalewska LauraFOCUS - Kamień Pomorski
33Szczepaniak Marcin Daniel - Batyra KatarzynaUKS FEELING - Warszawa
34Szyc Mikołaj - Szpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk
35Tajak Mateusz - Suryś JuliaZAMEK - Lublin
36Więch Maciej - Ryś ZuzannaKTT DUET - Warszawa
37Zarzycki Hubert - Kucharczyk MajaCORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
38Łowicki Jakub - Ołów DominikaAMBER - Kołobrzeg
NASTĘPUJĄCE MIEJSCA
25 5 Ciesielski Jan - Rosińska LuizaSKT FABRYKA TAŃCA - Bydgoszcz
26 32 Stępniewski Oskar - Pinkowska KatarzynaSTREFA TAŃCA - Warszawa
27 30 Sołtys Dawid - Nowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA - Warszawa
28 8 Gajek Adam - Kłopocka KalinaUKS FEELING - Warszawa
29 21 Ludkiewicz Przemysław Artur - Ożga KatarzynaPERFECT DANCE - Wrocław
30 20 Leciej Rafał - Solomakha IvannaPM - Lubin
31 16 Karpiński Wiktor - Mikołajczyk OliwiaTIGER-TEAM - Łódź
32 10 Grabowski Filip - Wilanowska MartynaAKTT - Szczecin
33 24 Panek Fabian - Piskorska LauraDANCE FLOW - Hel
34 3 Borowski Piotr - Król EwelinaTKS DANCE&DANCE - Toruń
34 27 Rudak Mateusz - Banaszkiewicz Kornelia MariaMAGIC - Zielona Góra
36 9 Gosławski-Żeligowski Mieszko - Czarkowska AnitaTIGER-TEAM - Łódź
37 25 Piskorski Fabian - Dargacz AgataDANCE FLOW - Hel
38 7 Dykta Mikołaj - Majchrzak KlaudiaDANCE FLOW - Hel
Compiled by MasterDance ® MasterSoft