Młodzież Mistrzostwa Polski LA

Placings
Place StNoCouple Country
118Kucharczyk Konrad - Ejsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
21Bednarz Jan - Lassak WiktoriaKS M-TEAM - Kraków
314Kacprowicz Jakub - Garbowska DominikaBLACK DANCE - Gdańsk
419Kurzawa Dawid - Anuszkiewicz KamillaAMBER - Kołobrzeg
528Snochowski Błażej - Furyk AnnaKTT DUET - Warszawa
617Kloskowski Maciej - Ziętowska NikolaFALA - Sopot
736Więch Maciej - Ryś ZuzannaKTT DUET - Warszawa
737Zarzycki Hubert - Kucharczyk MajaCORTE DANCE PROGRESS - Warszawa
935Tajak Mateusz - Suryś JuliaZAMEK - Lublin
102Bienioszek Miłosz Wojciech - Glinkowska Kamila WeronikaPRESTIGE - Goleniów
1023Orzechowski Damian - Kowalska SandraAKTT - Szczecin
1213Humin Aureliusz - Sadowska NataliaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz
134Buczyński Hubert - Sawka ZuzannaCLASSIC DANCESPORT - Warszawa
1329Snochowski Wiktor - Wielądek Sandra WiktoriaKTT DUET - Warszawa
1512Grieger Aleksander - Maciejewska HannaAMBER - Kołobrzeg
1611Greczyński Kacper - Dąbrowska NataliaAMBER - Kołobrzeg
176Cybulski Damian - Gruszczyńska KingaST SMIRNOW - Warszawa
1726Połeć Jan - Butko VianaCLASSIC DANCESPORT - Warszawa
1931Starczewski Krystian - Szalewska LauraFOCUS - Kamień Pomorski
1933Szczepaniak Marcin Daniel - Batyra KatarzynaUKS FEELING - Warszawa
2138Łowicki Jakub - Ołów DominikaAMBER - Kołobrzeg
2234Szyc Mikołaj - Szpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk
2322Mrowiec Adrian - Korzeniak OliwiaCKiS - Skawina
2415Kaczmarek Igor Filip - Warwas WanesaFOCUS - Kamień Pomorski
255Ciesielski Jan - Rosińska LuizaSKT FABRYKA TAŃCA - Bydgoszcz
2632Stępniewski Oskar - Pinkowska KatarzynaSTREFA TAŃCA - Warszawa
2730Sołtys Dawid - Nowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA - Warszawa
288Gajek Adam - Kłopocka KalinaUKS FEELING - Warszawa
2921Ludkiewicz Przemysław Artur - Ożga KatarzynaPERFECT DANCE - Wrocław
3020Leciej Rafał - Solomakha IvannaPM - Lubin
3116Karpiński Wiktor - Mikołajczyk OliwiaTIGER-TEAM - Łódź
3210Grabowski Filip - Wilanowska MartynaAKTT - Szczecin
3324Panek Fabian - Piskorska LauraDANCE FLOW - Hel
343Borowski Piotr - Król EwelinaTKS DANCE&DANCE - Toruń
3427Rudak Mateusz - Banaszkiewicz Kornelia MariaMAGIC - Zielona Góra
369Gosławski-Żeligowski Mieszko - Czarkowska AnitaTIGER-TEAM - Łódź
3725Piskorski Fabian - Dargacz AgataDANCE FLOW - Hel
387Dykta Mikołaj - Majchrzak KlaudiaDANCE FLOW - Hel
Compiled by MasterDance ® MasterSoft