Dorośli Mistrzostwa Polski LA

Runda : 1 ( PIERWSZA RUNDA ) - WYNIKI - (Zaznaczony : 30 z 42)
ZAKWALIFIKOWANE DO NASTĘPNEJ RUNDY
Place StNoCouple Country
42Borjas Edgar Marcos - Nowak AlinaCONTRA SPORT - Warszawa
43Brzozowski Mateusz - Możdżonek JustynaUKS FEELING - Warszawa
44Burka Bartosz - Tymiak Andżelika MartaSTEP UP-SPORT - Głogów
45Bęczkowski Paweł - Kobielska AleksandraPRESTIGE - Goleniów
46Choma Karol - Dąbek Paulina OlgaST SMIRNOW - Warszawa
47Colavito Francesco - Serafin KamilaST SMIRNOW - Warszawa
48Conder Szymon - Szurko MarlenaCORTE TOP DANCE - Warszawa
49Dembek Mikołaj - Olubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE - Toruń
50Dorot Mateusz Arkadiusz - Antczak Karolina AleksandraTEMPO - Wrocław
51Duraj Maksymilian - Kubas KatarzynaSKT STYL - Kraków
52Fazullin Armand - Iwańska KlaudiaSKT PASJA - Kraków
53Fedko Adam - Fedko JoannaSKT PASJA - Kraków
54Fejklowicz Piotr - Niedośpiał AnnaMCT - Wieliczka
55Firląg Piotr - Balon Celina MalwinaCORTE TOP DANCE - Warszawa
56Jarzyna Michał - Tomaka MagdalenaCORTE TOP DANCE - Warszawa
58Klasz Marcin - Dana DominikaST GUTOVSKYI - Gliwice
59Kowalski Michał - Bakierska KingaCLASSIC DANCESPORT - Warszawa
61Kunda Szymon - Mrowiec IzabelaCKiS - Skawina
62Lewandowski Bartosz - Wałachowska Anna KarolinaKTT DUET - Warszawa
68Nowoświat Mikołaj - Drozd Wiktoria IzabelaSKT STYL - Kraków
70Perzanowski Jakub - Skowyrska KarolinaCONTRA SPORT - Warszawa
72Rusanen Taisto Maksymilian - Ożga AleksandraPERFECT DANCE - Wrocław
73Samulski Krystian Artur - Staszak KlaudiaPERFECT DANCE - Wrocław
75Sztuce Vel Stuzmania Edgar Jan - Cieślińska Melania HonorataZAMEK - Lublin
76Tekiela Paweł - Konstantinova AlexandraCORTE TOP DANCE - Warszawa
77Vasina Adam - Nowak DagmaraST GUTOVSKYI - Gliwice
78Wiercioch Mateusz - Bandelewicz MagdalenaST GUTOVSKYI - Gliwice
79Wiśniewski Patryk - Mrówczyńska PaulinaTIGER-TEAM - Łódź
80Wojszel Przemysław - Kowal MagdalenaCORTE TOP DANCE - Warszawa
81Zmokły Grzegorz Mateusz - Abramowicz Magdalena MariaZAMEK - Lublin
PARY W RE-DANCE
40 Antkowiak Jacek - Korytowska WiktoriaDANCE CENTER - Poznań
41 Biazik Michał Damian - Strochalska KlaudiaPM - Lubin
57 Kasprzak Konstanty - Shalaeva EkaterinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
60 Kukliński Filip - Kuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE - Toruń
63 Ludwiczak Hubert - Sebzda MagdalenaPERFECT DANCE - Wrocław
64 Matczak Paweł - Chojnacka MonikaTKS DANCE&DANCE - Toruń
65 Michalski Kordian - Nowacka KlaudiaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz
66 Miśkiewicz Maciej - Cichowska GabrielaSTREFA TAŃCA - Warszawa
67 Murawski Antoni - Dewlikamow MartynaDANCE ACADEMY - Bydgoszcz
69 Ochrymiuk Mateusz Paweł - Dutkiewicz Daria CecyliaAMBER - Kołobrzeg
71 Rejmer Patryk - Vajo Julia MałgorzataKTT DUET - Warszawa
74 Siedlecki Cezary - Górczak DominikaTKS CREATIVE DANCE - Rumia
Compiled by MasterDance ® MasterSoft