Results Live - KUJAWSKO-POMORSKA LIGA TANECZNA BYDGOSZCZ 19.03.2017

do 7 H 4T LAStart ListJudgesRound 1
10-11 H 4t "G" LAStart ListJudgesRound 1
8-9 H 4T LAStart ListJudgesRound 1
10-11 G 5T "G" LAStart ListJudgesRound 1
10-11 F Komb. 6T "F"Start ListJudgesFINAL
12-13 F Komb. 6T "F"Start ListJudgesFINAL
8-9 G 5T "G" LAStart ListJudgesFINAL
do 7 H solo 4T LAStart ListJudgesRound 1
8-9 H 4T solo LAStart ListJudgesRound 1
10-11 H 5T solo LAStart ListJudgesRound 1
8-9 G 5T solo "G" LAStart ListJudgesFINAL
8-9 F solo Komb. 6T "G"Start ListJudgesFINAL
10-11 G solo 5T "G" LAStart ListJudgesFINAL
10-11 F Komb. 6T "F"Start ListJudgesFINAL
12-13 F solo Komb. 6T "F"Start ListJudges
Time Table


Protokół przeklasyfikowania par tanecznych
Na podstawie przepisów FTS RYWALIZACJI W SPORCIE TANECZNYM

Para kategorii 8-9 H Kombinacja 4T
Górny Nikodem - Dębska Maja SKT FABRYKA TAŃCA - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 8-9 H Kombinacja 4T
Peno Antek - Pieczewska Maja AKADEMIA TAŃCA PIĘTRO WYŻEJ - Chojnice
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 8-9 H Kombinacja 4T SOLO
Tyralski Dominik - Lutowska Kamila STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 8-9 H Kombinacja 4T SOLO
Górak Iga - Solo SKT FABRYKA TAŃCA - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 8-9 H Kombinacja 4T SOLO
Kubacka Paulina - Solo STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 8-9 H Kombinacja 4T SOLO
Lutowska Kamila - Solo STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 8-9 H Kombinacja 4T SOLO
Sobecka Julia - Solo Bailamos - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 8-9 H Kombinacja 4T SOLO
Lorek Anna - Solo Fabryka Tańca - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 10-11 H Kombinacja 4T
Hass Hubert - Połońska Magdalena UKS BAILAMOS - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 10-11 H Kombinacja 4T
Plaskiewicz Jakub - Sobiereiska Julia UKS BAILAMOS - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 10-11 H Kombinacja 4T
Gotowski Gracjan - Jasińska Julia UKS BAILAMOS - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "G"

Para kategorii 10-11 F Kombinacja 6T
Lewandowski Igor - Karwowska Pola UKS BAILAMOS - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "E"

Para kategorii 8-9 F Kombinacja 5T
Klause Nikolas - Pietraszewska Agata SKT Fabryka tańca - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "F"

Para kategorii 10-11 F Kombinacja 6T
Głuchowski Jakub - Rybka Sandra Dance Imperium - Pruszków
otrzymuje klase taneczna "E"

Para kategorii 10-11 F Kombinacja 6T
Lewandowski Igor - Karwowska Pola UKS BAILAMOS - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "E"

Para kategorii 12-13 F Kombinacja 6T
Rychter Juliusz - Szypura Pola Studio Kreacji Tańca - Bydgoszcz
otrzymuje klase taneczna "F"

Para kategorii 12-13 F Kombinacja 6T
Sączawa Kornel - Kowalska Amelia Dance@Dance - Toruń
otrzymuje klase taneczna "F"


Compiled by MasterDance ® MasterSoft