XVI GAR Dance Cup, Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS

Wrocław 23.11.2019

Liczba startów: 230 Liczba par: 183
Blok 1 - XVI GAR Dance Cup, Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS
Rejestracja: 08:00 Próba parkietu: 08:00 Rozpoczęcie: 09:00
Szacowany czas trwania bloku: ~1 h, 26 min
Planowane zakończenie: 12:30 Szacowane zakończenie: 10:26
12-13 D ST [4] Finał ~8 min
1 Bakacz Michał 20005096 Chrobak Aleksandra 20003606 PM Lubin
2 Barcik Mateusz 20004325 Czernek Wiktoria 20004324 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
3 Ciernia Gerard 20003299 Skowronek Julia 20004799 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4 Cybul Marcel 20003610 Nowacka Kinga 20003609 PM Lubin
12-13 D LA [6] Finał ~8 min
1 Bakacz Michał 20005096 Chrobak Aleksandra 20003606 PM Lubin
2 Barcik Mateusz 20004325 Czernek Wiktoria 20004324 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
3 Ciernia Gerard 20003299 Skowronek Julia 20004799 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4 Cybul Marcel 20003610 Nowacka Kinga 20003609 PM Lubin
5 Czerwczak Miłosz 20004556 Sroka Alicja 20004557 OLIMP-SPORT Kiełczów
6 Pach Mateusz 20004766 Szramik Julia 20003928 SKT PASJA Kraków
12-13 C ST [2] Finał ~10 min
1 Bakacz Michał 20005096 Chrobak Aleksandra 20003606 PM Lubin
2 Kaźmierczak Damian 20004495 Sadowska Marianna 20004736 TOP DANCE Pruszków
Bednarz Szymon 20002080 Petriaieva Olesia 20004883 KS M-TEAM Kraków
Czerwczak Miłosz 20004556 Sroka Alicja 20004557 OLIMP-SPORT Kiełczów
14-15 D ST [0] ~0 min
Dawidowicz Ireneusz 20005596 Trojak Marta Katarzyna 20005597 KARKONOSZE Jelenia Góra
Krajewski Antoni 20005071 Krzyżowska Oliwia Nikola 20004363 TIGER-TEAM Łódź
14-15 D LA [0] ~0 min
Dawidowicz Ireneusz 20005596 Trojak Marta Katarzyna 20005597 KARKONOSZE Jelenia Góra
Krajewski Antoni 20005071 Krzyżowska Oliwia Nikola 20004363 TIGER-TEAM Łódź
Madeja Antoni 20005038 Chrapla Oliwia Małgorzata 20005065 ASTRA Oświęcim
pow.15 D LA [0] ~0 min
Bakacz Michał 20005096 Chrobak Aleksandra 20003606 PM Lubin
Bednarz Szymon 20002080 Petriaieva Olesia 20004883 KS M-TEAM Kraków
Michalak Miłosz 20005033 Ścigała Julia 20005056 ASTRA Oświęcim
pow.15 C ST [4] Finał ~10 min
1 Klimas Jakub 20003257 Grabowska Emilia 20004314 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
2 Konowalczyk Jakub 20004191 Bęben Julia 20004190 DANCE CENTER Poznań
3 Radzikowski Paweł 20003148 Sadzka Natalia 20004491 DANCE CENTER Poznań
4 Rajman Jakub Dominik 20001148 Andrzejewska Wiktoria 20005671 DANCE CENTER Poznań
pow.15 C LA [6] Finał ~10 min
1 Jakubiak Bartosz 20001332 Kowalczuk Dorota 20001347 PM Lubin
2 Klimas Jakub 20003257 Grabowska Emilia 20004314 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
3 Konieczka Damian Jerzy 20004037 Konieczka Patrycja Ewa 20004038 ESCUDO Konin
4 Konowalczyk Jakub 20004191 Bęben Julia 20004190 DANCE CENTER Poznań
5 Kulski Jędrzej 20001234 Kulska Hanna 20001235 CORDEX Wałbrzych
6 Rajman Jakub Dominik 20001148 Andrzejewska Wiktoria 20005671 DANCE CENTER Poznań
Michalak Miłosz 20005033 Ścigała Julia 20005056 ASTRA Oświęcim
8-9 F Komb. 6T [5] ~15 min
1 Dembiecki Iwo 20006246 Grzeszczyszyn Lena 20006247 MAGIC Zielona Góra
2 Federowicz Ewa Solo6 Solo6 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
3 Nowak Antoni Czeremuga Gabriela ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
4 Olejnik Paweł 20005523 Augustyniak Hanna 20005522 CORDEX Wałbrzych
5 Rosłanowski Lech 20006237 Zuba Maja 20006238 MAGIC Zielona Góra
10-11 F Komb. 6T [7] ~15 min
1 Bilak Wiktoria Solo2 Solo2 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
2 Felzenowski Michał 20006420 Zdziebło Martyna 20006421 OLIMP-SPORT Kiełczów
3 Janus Maksymilian 20006241 Żybort Michalina 20006242 MAGIC Zielona Góra
4 Lubczyńska Zuzanna Solo3 Solo3 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
5 Mijalska Julia Solo4 Solo4 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
6 Radkiewicz Hubert 20005929 Nowak Olga 20005928 TIGER-TEAM Łódź
7 Singh Nadia solo5 solo5 ANADENS STUDIO TAŃCA ŁÓDŹ
12-13 F Komb. 6T (Tańczą razem z 14-15 F) [4] ~15 min
1 Bajorek Jan 20005410 Pastuszka Malwina Zuzanna 20005409 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
2 Bukowski Mateusz 20005875 Zgardzińska Laura 20005876 MAGIC Zielona Góra
3 Michalczyk Milena Solo1 Solo1 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
4 Pawliński Wojciech 20005551 Wójcik Gabriela 20005426 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
14-15 F Komb. 6T (Tańczą razem z 12-13 F) [1] ~15 min
1 Mróz Wojciech 20005432 Mróz Zuzanna 20005433 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
do 7 H 3T [35] ~25 min
1 Bąk Dagmara Solo8 OLIMP-SPORT Kiełczów
2 Bigielmajer Nela Solo9 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
3 Boleszczuk Maja Solo7 MAGIC Zielona Góra
4 Ceglarz Filip Niżniowska Zofia OLIMP-SPORT Kiełczów
5 Dzierla Aleksandra Solo11 OLIMP-SPORT Kiełczów
6 Filipiak Karolina Solo68 MAGIC Zielona Góra
7 Gąsior Paula Solo12 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
8 Hauchild Nadia Solo13 OLIMP-SPORT Kiełczów
9 Heider Filip Nowak Magdalena OLIMP-SPORT Kiełczów
10 Hubert Nadia Solo111 Solo OLIMP-SPORT Kiełczów
11 Jagielska Łucja Solo66 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
12 Jagielski Stanisław Zawadzka Gabriela UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
13 Juskowiak Kamil Solo14 OLIMP-SPORT Kiełczów
14 Kostusik Konrad Solo15 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
15 Kowalska Zuzanna Solo16 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
16 Krajewska Maja Solo17 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
17 Kubica Zofia Solo18 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
18 Kuśnierz Kalina Solo69 MAGIC Zielona Góra
19 Lewczuk Lilianna Solo19 OLIMP-SPORT Kiełczów
20 Malińska Maria Solo20 OLIMP-SPORT Kiełczów
21 Obecna Aleksandra Solo21 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
22 Pieniak Maja Solo22 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
23 Płatek Helena Solo23 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
24 Skrzypczak Zuzanna Solo100 Solo100 OLIMP-SPORT Kiełczów
25 Stalmach Małgorzata Solo25 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
26 Stankiewicz Jan Solo26 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
27 Stępień Hanna Solo26 MAGIC Zielona Góra
28 Struzik Amelia Solo27 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
29 Szczur Amelia Solo28 OLIMP-SPORT Kiełczów
30 Szemfeld Oskar Górny Gabriela ESCUDO Konin
31 Tomaszewska Nadia Solo29 OLIMP-SPORT Kiełczów
32 Tomaszewska Zuzanna Solo30 OLIMP-SPORT Kiełczów
33 Torbicka Magdalena Solo31 OLIMP-SPORT Kiełczów
34 Wójciak Jagoda Solo32 OLIMP-SPORT Kiełczów
35 Wszędyrówna Malwina Solo33 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
Bigielmajer Zuzanna Michalina Solo10 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
Podsiedlik Hanna Solo24 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
Schmidt Wiktor Zadorecka Zuzanna MAGIC Zielona Góra
do 7 G 5T [5] ~15 min
1 Karólska Amelia Solo34 ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź
2 Kowalczyk Aleks Kubzdela Nicole OLIMP-SPORT Kiełczów
3 Schmidt Wiktor Zadorecka Zuzanna MAGIC Zielona Góra
4 Stolarczyk Lena Solo35 ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź
5 Szemfeld Oskar Górny Gabriela ESCUDO Konin
Boleszczuk Maja Solo7 MAGIC Zielona Góra
8-9 H 4T [26] ~25 min
1 Będzieszak Cyprian Kmiecik Wiktoria OLIMP-SPORT Kiełczów
2 Bratek Piotr Rosińska Ewa PERFECT DANCE Wrocław
3 Czapran Wiktoria Solo36 OLIMP-SPORT Kiełczów
4 Dzierla Anna Solo48 OLIMP-SPORT Kiełczów
5 Filipiak Blanka Solo38 MAGIC Zielona Góra
6 Hubert Nadia Solo99 Solo99 OLIMP-SPORT Kiełczów
7 Kmiecik Konrad Smyczyńska Maja OLIMP-SPORT Kiełczów
8 Korczak Michał Walter Julia OLIMP-SPORT Kiełczów
9 Kowalczyk Piotr Herbut Martyna PERFECT DANCE Wrocław
10 Ławska Zofia Solo39 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
11 Motyl Szymon Piskorek Natasza OLIMP-SPORT Kiełczów
12 Płatek Maria Solo42 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
13 Polc Szymon Fiala Anna PERFECT DANCE Wrocław
14 Ratajczak Hanna Solo40 MAGIC Zielona Góra
15 Roszak Nadia Solo41 OLIMP-SPORT Kiełczów
16 Sawicka Kinga Solo101 Solo101 PERFECT DANCE Wrocław
17 Sieńczyk Tymoteusz Smolara Aleksandra PERFECT DANCE Wrocław
18 Sikora Idalia Solo43 MAGIC Zielona Góra
19 Spancerski - Chober Franciszek Jach Zofia KTS ESKULAP ŁÓDŹ
20 Stępień Aleksandra Solo44 MAGIC Zielona Góra
21 Tala Hanna Solo45 OLIMP-SPORT Kiełczów
22 Trębacz Lena Solo46 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
23 Troska Bartosz Dąbrowska Alicja PERFECT DANCE Wrocław
24 Wawrzonkowski Alan Bigielmajer Nela UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
25 Weryszko Lena Solo49 MAGIC Zielona Góra
26 Wójcik Hubert Lubczyńska Nela UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
Czerniak Natasza Solo37 MAGIC Zielona Góra
Kordyjak Maja Solo47 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
8-9 G 5T [14] ~15 min
1 Chowaniec Krzysztof 20005525 Płodzień Sandra 20005524 CORDEX Wałbrzych
2 Czapran Wiktoria Solo36 OLIMP-SPORT Kiełczów
3 Czerniak Natasza Solo37 MAGIC Zielona Góra
4 Gilicki Filip Juskowiak Milena OLIMP-SPORT Kiełczów
5 Jakubek Kacper Hubert Lena OLIMP-SPORT Kiełczów
6 Kasowski Jan Hartwich Jagoda KTS ESKULAP ŁÓDŹ
7 Ławska Zofia Solo39 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
8 Olejnik Paweł 20005523 Augustyniak Hanna 20005522 CORDEX Wałbrzych
9 Pałys Karol Miszewska Kornelia OLIMP-SPORT Kiełczów
10 Pasternak Igor Rebelska Matylda MAGIC Zielona Góra
11 Sobczak Wojciech Relewicz Antonina OLIMP-SPORT Kiełczów
12 Talko Nataniel Frania Dominika OLIMP-SPORT Kiełczów
13 Wójcik Hubert Lubczyńska Nela UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
14 Zwierzyk Mateusz Motyl Maja OLIMP-SPORT Kiełczów
Filipiak Blanka Solo38 MAGIC Zielona Góra
Ratajczak Hanna Solo40 MAGIC Zielona Góra
Stępień Aleksandra Solo44 MAGIC Zielona Góra
Weryszko Lena Solo49 MAGIC Zielona Góra
10-11 H 4T [10] ~15 min
1 Aniśkiewicz Kinga Solo45 OLIMP-SPORT Kiełczów
2 Grab Maja Solo48 MAGIC Zielona Góra
3 Gremblewska Jagoda Solo47 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
4 Jakubek Kacper Hubert Lena OLIMP-SPORT Kiełczów
5 Kostusik Hanna Solo49 UKS RM DANCE-SPORT Siechnice
6 Kuśnierz Hanna Solo50 MAGIC Zielona Góra
7 Martela Piotr Domowicz Natalia KTS ESKULAP ŁÓDŹ
8 Niśkiewicz Zuzanna Solo51 OLIMP-SPORT Kiełczów
9 Sobczak Robert Głownicka Weronika OLIMP-SPORT Kiełczów
10 Śliwa Gabriel Frania Dagmara OLIMP-SPORT Kiełczów
Danilecka Nela Solo46 MAGIC Zielona Góra
10-11 G 5T [15] ~15 min
1 Aniśkiewicz Kinga Solo45 OLIMP-SPORT Kiełczów
2 Bilak Wiktoria Solo52 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
3 Federowicz Aleksandra Solo54 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
4 Grab Maja Solo48 MAGIC Zielona Góra
5 Jabłońska Maja Solo55 OLIMP-SPORT Kiełczów
6 Kluba Lena Solo67 OLIMP-SPORT Kiełczów
7 Kowalczyk Filip Tobolska Kalina OLIMP-SPORT Kiełczów
8 Lubczyńska Zuzanna Solo56 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
9 Mijalska Julia Solo57 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
10 Niżniowski Piotr Kierys Katarzyna OLIMP-SPORT Kiełczów
11 Pawluk Milena Solo58 OLIMP-SPORT Kiełczów
12 Singh Jasmina Solo59 ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź
13 Stępień Leon 20006015 Lipińska Julia 20006013 SZKOŁA TAŃCA SKRZYDŁA Pabianice
14 Śliwa Gabriel Frania Dagmara OLIMP-SPORT Kiełczów
15 Świtała Olivier Biniek Anna OLIMP-SPORT Kiełczów
Czernik Joanna Solo53 OLIMP-SPORT Kiełczów
Kuśnierz Hanna Solo50 MAGIC Zielona Góra
12-13 H 4T [2] ~15 min
1 Gontarek Jakub Solo 65 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
2 Grab Pola Solo60 MAGIC Zielona Góra
Grzeszczyszyn Maja Solo61 MAGIC Zielona Góra
Zarek Joanna Solo62 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
12-13 G 5T [4] ~15 min
1 Grzeszczyszyn Maja Solo61 MAGIC Zielona Góra
2 Jakubek Alan Obal Natasza OLIMP-SPORT Kiełczów
3 Pawliński Wojciech 20005551 Wójcik Gabriela 20005426 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
4 Wagner Jakub Paweł 20005425 Federowicz Aleksandra 20005427 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
Grab Pola Solo60 MAGIC Zielona Góra
Häs Marcel Sędra Maja MAGIC Zielona Góra
10-11 E Komb. 6T [3] Finał ~12 min
1 Droszczak Karol 20005095 Duszyńska Julia 20005103 PM Lubin
2 Jędrysiak Igor 20003847 Kranc Karolina 20004909 ST ELITA Kraków
3 Nowacki Krzysztof Mateusz 20004350 Górczak Julia Lena 20004368 TIGER-TEAM Łódź
Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa ST [10] 1/2 Finału ~20 min
1 Bakacz Michał 20005096 Chrobak Aleksandra 20003606 PM Lubin
2 Bednarz Szymon 20002080 Petriaieva Olesia 20004883 KS M-TEAM Kraków
3 Chraplak Marcel 20002752 Karwowska Pola 20003739 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
4 Czerwczak Miłosz 20004556 Sroka Alicja 20004557 OLIMP-SPORT Kiełczów
5 Kaźmierczak Damian 20004495 Sadowska Marianna 20004736 TOP DANCE Pruszków
6 Kuchnia Patryk 20004371 Sroka Wiktoria 20003289 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
7 Semrau Kamil 20001613 Pujanek Weronika 20001614 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
8 Szwenkiel Karol 20001685 Kurda Wiktoria 20005347 TKS DANCE&DANCE Toruń
9 Szymanowski Michał 20001597 Piotrowska Alicja 20001598 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
10 Wiśniewski Wojciech 20003559 Wójtowska Magdalena 20003558 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Juniorzy Młodsi Grand Prix Ekstraklasa LA [9] 1/2 Finału ~20 min
1 Bakacz Michał 20005096 Chrobak Aleksandra 20003606 PM Lubin
2 Bednarz Szymon 20002080 Petriaieva Olesia 20004883 KS M-TEAM Kraków
3 Chraplak Marcel 20002752 Karwowska Pola 20003739 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
4 Kaźmierczak Damian 20004495 Sadowska Marianna 20004736 TOP DANCE Pruszków
5 Kuchnia Patryk 20004371 Sroka Wiktoria 20003289 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
6 Semrau Kamil 20001613 Pujanek Weronika 20001614 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
7 Szwenkiel Karol 20001685 Kurda Wiktoria 20005347 TKS DANCE&DANCE Toruń
8 Szymanowski Michał 20001597 Piotrowska Alicja 20001598 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
9 Wiśniewski Wojciech 20003559 Wójtowska Magdalena 20003558 TKS CREATIVE DANCE Rumia
pow.15 B LA [0] ~0 min
Reczkowski Jakub 20001644 Słupska Aleksandra 20004563 TKS DANCE&DANCE Toruń
Młodzież Grand Prix Ekstraklasa ST [14] 1/2 Finału ~30 min
1 Barłóg Hubert 20001545 Lewandowska Marcelina 20001675 TEMPO Bydgoszcz
2 Góra Krzysztof 20002768 Szpałek Agnieszka 20002771 ST ELITA Kraków
3 Klimek Wojciech 20003133 Wójcik Oliwia 20003128 KS M-TEAM Kraków
4 Kulski Jędrzej 20001234 Kulska Hanna 20001235 CORDEX Wałbrzych
5 Ledwosiński Karol 20000057 Kujawa Karina 20000745 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
6 Miś Jakub 20002770 Jałocha Wiktoria 20003134 KS M-TEAM Kraków
7 Niezhentsev Mykyta 20006343 Filińska Zofia 20005384 IMPET TEAM Warszawa
8 Oleksy Łukasz 20003664 Figurska Marta 20002891 KS M-TEAM Kraków
9 Pacan Kajetan Adam 20003090 Włodarczyk Aleksandra 20003665 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
10 Pogorzelski Piotr 20005423 Latos Maria 20003091 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
11 Sopoćko Dominik 20002380 Nowicka Natalia 20003921 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
12 Szafrański Jakub 20003001 Rychlica Katarzyna 20001026 TOP DANCE Pruszków
13 Szczepański Jan 20001627 Nowak Amelia 20003818 TKS DANCE&DANCE Toruń
14 Wawrzonkowski Ernest 20001295 Snopek Kaja 20003458 OLIMP-SPORT Kiełczów
Krupa Mateusz 20001318 Nonko Oleksandra 20005934 PM Lubin
Młodzież Grand Prix Ekstraklasa LA [9] 1/2 Finału ~20 min
1 Barłóg Hubert 20001545 Lewandowska Marcelina 20001675 TEMPO Bydgoszcz
2 Dudek Szymon 20002571 Kaczówka Karolina 20003222 SKT STYL Kraków
3 Góra Krzysztof 20002768 Szpałek Agnieszka 20002771 ST ELITA Kraków
4 Ledwosiński Karol 20000057 Kujawa Karina 20000745 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5 Miś Jakub 20002770 Jałocha Wiktoria 20003134 KS M-TEAM Kraków
6 Pacan Kajetan Adam 20003090 Włodarczyk Aleksandra 20003665 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
7 Pogorzelski Piotr 20005423 Latos Maria 20003091 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
8 Reczkowski Jakub 20001644 Słupska Aleksandra 20004563 TKS DANCE&DANCE Toruń
9 Szczepański Jan 20001627 Nowak Amelia 20003818 TKS DANCE&DANCE Toruń
Krupa Mateusz 20001318 Nonko Oleksandra 20005934 PM Lubin
12-13 E Komb. 8T [3] Finał ~16 min
1 Bajorek Jan 20005410 Pastuszka Malwina Zuzanna 20005409 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
2 Grobelny Bartosz Andrzej 20006049 Kwoka Zofia Małgorzta 20006050 PERFECT DANCE Wrocław
3 Pach Mateusz 20004766 Szramik Julia 20003928 SKT PASJA Kraków
14-15 E Komb. 8T [2] Finał ~16 min
1 Mróz Wojciech 20005432 Mróz Zuzanna 20005433 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
2 Szafrański Mateusz 20003007 Zalewska Wiktoria 20006228 TOP DANCE Pruszków
Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa ST [7] Finał ~10 min
1 Masenzhuk Tymur 20005281 Brejnak Maja 20005282 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
2 Mendlik Jakub Kewin 20003355 Wiśniewska Amelia 20003822 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
3 Nowicki Hubert 20003918 Kyrei Sofiia 20005536 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4 Radziejewski Juliusz 20002864 Kruszyńska Marta 20001233 OLIMP-SPORT Kiełczów
5 Rybak Maciej 20001037 Matysiak Zofia Wanda 20001038 KTT DUET Warszawa
6 Zieliński Jakub 20000106 Nycnerska Olga 20000107 JANTAR Elbląg
7 Żałko Szymon 20001232 Nemcova Martina Nela 20006146 CORDEX Wałbrzych
Drab Michał 20004022 Katlewska Aleksandra 20003600 PM Lubin
Juniorzy Starsi Grand Prix Ekstraklasa LA [8] 1/2 Finału ~20 min
1 Jarosz Franciszek 20003398 Lewińska Julia 20003737 TEMPO Bydgoszcz
2 Masenzhuk Tymur 20005281 Brejnak Maja 20005282 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
3 Mendlik Jakub Kewin 20003355 Wiśniewska Amelia 20003822 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
4 Nowicki Hubert 20003918 Kyrei Sofiia 20005536 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5 Płóciennik Kacper 20002544 Wawrzyniak Klaudia 20002545 ESCUDO Konin
6 Rybak Maciej 20001037 Matysiak Zofia Wanda 20001038 KTT DUET Warszawa
7 Zieliński Jakub 20000106 Nycnerska Olga 20000107 JANTAR Elbląg
8 Żałko Szymon 20001232 Nemcova Martina Nela 20006146 CORDEX Wałbrzych
Drab Michał 20004022 Katlewska Aleksandra 20003600 PM Lubin
Dorośli Grand Prix Ekstraklasa ST [7] Finał ~10 min
1 Khersonskyy Fedor 20003703 Kaczyńska Agata 20004628 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
2 Koguciuk Jakub 20006220 Karowicz-Bienias Sylwia 20003424 UKS FEELING Warszawa
3 Lewandowski Marcin 20001654 Lewandowska Aleksandra 20001655 ST PYRAS Toruń
4 Ptak Daniel 20001160 Roth Weronika 20004351 DANCE CENTER Poznań
5 Siedlecki Cezary 20001439 Zielińska Małgorzata 20002994 TKS CREATIVE DANCE Rumia
6 Szafrański Jakub 20003001 Rychlica Katarzyna 20001026 TOP DANCE Pruszków
7 Zakowicz Kacper 20001463 Sagan Weronika 20001426 JANTAR Elbląg
Bochenek Kamil 20001328 Mierzwa Pola 20001309 PM Lubin
Polcyn Askaniusz 20001333 Gonera Julia Klaudia 20001334 PM Lubin
Dorośli Grand Prix Ekstraklasa LA [8] 1/2 Finału ~20 min
1 Bęczkowski Paweł 20001811 Jaczewska Natalia 20003386 PRESTIGE Goleniów
2 Czerski Norbert 20001121 Balon Celina Malwina 20000716 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3 Lewandowski Marcin 20001654 Lewandowska Aleksandra 20001655 ST PYRAS Toruń
4 Michalak Krystian 20005575 Cichowska Gabriela 20001133 STREFA TAŃCA Warszawa
5 Mrowiec Adrian 20002922 Niezabitowska Katarzyna 20003266 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
6 Murawski Antoni 20003728 Nowacka Klaudia 20001559 TEMPO Bydgoszcz
7 Ptak Daniel 20001160 Roth Weronika 20004351 DANCE CENTER Poznań
8 Siedlecki Cezary 20001439 Zielińska Małgorzata 20002994 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Tarasiuk Mateusz 20000005 Lewicka Patrycja 20003292 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów