KARKONOSZE OPEN 2019

Jelenia Góra 28-29.09.2019

Number of entries: 440 Number of couples: 181
Sobota1
Registration: 08:30 Rehearsal: 09:00 Start: 10:00
Estimated part time: ~11 h, 7 min
Planned ending time: 21:00 Estimated ending time: 21:07
DSE ChEGP Juvenile I+II ST [9] 1/2 Final ~20 min
1 Czepiel Bartłomiej MISSING MIN! Maślanka Martyna MISSING MIN! CKIS Skawina - Poland
2 Davidek Sebastian 10129912 Stefkova Barbora 10129960 Czech Republic
3 Jałocha Tony MISSING MIN! Duda Martyna MISSING MIN! ST ELITA Kraków - Poland
4 Kryvenko Artem 10128567 Hrek Evelina 10128568 Ukraine
5 Kujawa Dawid MISSING MIN! Gralak Carmen 10130423 KING DANCE Koszalin - Poland
6 Podgórski Filip MISSING MIN! Wolańska Zuzanna MISSING MIN! FUZJA Myślibórz - Poland
7 Serediuk Denys 10130276 Varvaruk Victoria 10130275 Ukraine
8 Smołucha Jakub MISSING MIN! Andrzejewska Alicja MISSING MIN! KING DANCE Koszalin - Poland
9 Žaliukas Laurynas MISSING MIN! Karaliūtė Emilija MISSING MIN! Lithuania
DSE ChEGP Juvenile I+II LA [7] Final ~10 min
1 Czepiel Bartłomiej MISSING MIN! Maślanka Martyna MISSING MIN! CKIS Skawina - Poland
2 Davidek Sebastian 10129912 Stefkova Barbora 10129960 Czech Republic
3 Kryvenko Artem 10128567 Hrek Evelina 10128568 Ukraine
4 Kujawa Dawid MISSING MIN! Gralak Carmen 10130423 KING DANCE Koszalin - Poland
5 Podgórski Filip MISSING MIN! Wolańska Zuzanna MISSING MIN! FUZJA Myślibórz - Poland
6 Smołucha Jakub MISSING MIN! Andrzejewska Alicja MISSING MIN! KING DANCE Koszalin - Poland
7 Žaliukas Laurynas MISSING MIN! Karaliūtė Emilija MISSING MIN! Lithuania
10-11 E Komb. 6T [12] 1/2 Final ~24 min
1 Baranowski Oliwier 20005447 Żyszkowska Marta 20005443 AKTT Szczecin
2 Cybulski Szymon 20005517 Chuchro Maria 20005518 CORDEX Wałbrzych
3 Jarmoszka Fabian 20005448 Dworak Alicja 20005260 AKTT Szczecin
4 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
5 Kujawa Dawid 20003984 Gralak Carmen 20004651 KING DANCE Koszalin
6 Oleś Kacper 20005252 Bieniek Aleksandra 20005257 AKTT Szczecin
7 Orzechowski Alan 20005238 Korbut Alicja 20005286 AKTT Szczecin
8 Semak Oleksa Semchyshyn Solomiia FOXTROT Lviv - Ukraine
9 Serkez Igor Dobrovetska Ivanna TALISMAN Lviv - Ukraine
10 Smołucha Jakub 20004112 Andrzejewska Alicja 20003791 KING DANCE Koszalin
11 Wiśniewski Artur 20005276 Domagalska Klaudia 20005445 AKTT Szczecin
12 Yaremko Maksym Pavlyuk Milana FLORIO Lviv - Ukraine
10-11 D ST [8] 1/2 Final ~16 min
1 Baranowski Oliwier 20005447 Żyszkowska Marta 20005443 AKTT Szczecin
2 Cybulski Szymon 20005517 Chuchro Maria 20005518 CORDEX Wałbrzych
3 Czepiel Bartłomiej 20004560 Maślanka Martyna 20004559 CKIS Skawina
4 Jałocha Tony 20003849 Duda Martyna 20003850 ST ELITA Kraków
5 Jarmoszka Fabian 20005448 Dworak Alicja 20005260 AKTT Szczecin
6 Orzechowski Alan 20005238 Korbut Alicja 20005286 AKTT Szczecin
7 Yaremko Maksym Pavlyuk Milana FLORIO Lviv - Ukraine
8 Žaliukas Laurynas Karaliūtė Emilija DAVI Vilnius - Lithuania
10-11 D LA [10] 1/2 Final ~16 min
1 Baranowski Oliwier 20005447 Żyszkowska Marta 20005443 AKTT Szczecin
2 Cybulski Szymon 20005517 Chuchro Maria 20005518 CORDEX Wałbrzych
3 Czepiel Bartłomiej 20004560 Maślanka Martyna 20004559 CKIS Skawina
4 Jałocha Tony 20003849 Duda Martyna 20003850 ST ELITA Kraków
5 Jarmoszka Fabian 20005448 Dworak Alicja 20005260 AKTT Szczecin
6 Orzechowski Alan 20005238 Korbut Alicja 20005286 AKTT Szczecin
7 Semak Oleksa Semchyshyn Solomiia FOXTROT Lviv - Ukraine
8 Serkez Igor Dobrovetska Ivanna TALISMAN Lviv - Ukraine
9 Yaremko Maksym Pavlyuk Milana FLORIO Lviv - Ukraine
10 Žaliukas Laurynas Karaliūtė Emilija DAVI Vilnius - Lithuania
12-13 E Komb. 8T [11] 1/2 Final ~32 min
1 Doinikov Artem Nechytailo Emiliia FEMIDA Odessa - Ukraine
2 Gonciarz Dobromił 20004643 Fechner Maja 20005244 AKTT Szczecin
3 Grobelny Bartosz Andrzej 20006049 Kwoka Zofia Małgorzta 20006050 PERFECT DANCE Wrocław
4 Hubyk Oleh Moriak Yustyna ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
5 Jarmoszka Natan 20003862 Markowska Anna 20005922 AKTT Szczecin
6 Kucherepa Ivan Pikula Kateryna ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
7 Martyniuk Maksym Mykoltsiv Viktoriia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
8 Morshnyev Platon Poznyakova Kateryna FLORIO Lviv - Ukraine
9 Moskalchuk Mykhailo Melnyk Darya FLORIO Lviv - Ukraine
10 Pisarczyk Mateusz 20005515 Drajkowska Julia 20005516 CORDEX Wałbrzych
11 Yatsyshyn Roman Trofymenko Polina ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
12-13 D ST [15] 1/4 Final ~32 min
1 Bakaj Bohdan Nod' Alina FLORIO Lviv - Ukraine
2 Biesek Gabriel Marek 20000726 Ochrymiuk Alicja 20004027 PASJA Koszalin
3 Chernokun Demian Tretyak Ulyana ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
4 Doinikov Artem Nechytailo Emiliia FEMIDA Odessa - Ukraine
5 Gliński Mateusz 20002928 Tran Sandra 20004981 AKTT Szczecin
6 Gonciarz Dobromił 20004643 Fechner Maja 20005244 AKTT Szczecin
7 Jarmoszka Natan 20003862 Markowska Anna 20005922 AKTT Szczecin
8 Martyniuk Maksym Mykoltsiv Viktoriia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
9 Martyniuk Maksym Mykoltsiv Viktoriia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
10 Morshnyev Platon Poznyakova Kateryna FLORIO Lviv - Ukraine
11 Moskalchuk Mykhailo Melnyk Darya FLORIO Lviv - Ukraine
12 Pisarczyk Mateusz 20005515 Drajkowska Julia 20005516 CORDEX Wałbrzych
13 Tsap Oleh Gorodetska Tatiana FOXTROT Lviv - Ukraine
14 Wiecki Szymon 20004029 Koziura Karolina 20004028 AMBER Kołobrzeg
15 Yatsyshyn Roman Trofymenko Polina ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
12-13 D LA [15] 1/4 Final ~32 min
1 Bakaj Bohdan Nod' Alina FLORIO Lviv - Ukraine
2 Chernokun Demian Tretyak Ulyana ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
3 Doinikov Artem Nechytailo Emiliia FEMIDA Odessa - Ukraine
4 Gliński Mateusz 20002928 Tran Sandra 20004981 AKTT Szczecin
5 Jarmoszka Natan 20003862 Markowska Anna 20005922 AKTT Szczecin
6 Martyniuk Maksym Mykoltsiv Viktoriia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
7 Martyniuk Maksym Mykoltsiv Viktoriia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
8 Morshnyev Platon Poznyakova Kateryna FLORIO Lviv - Ukraine
9 Moskalchuk Mykhailo Melnyk Darya FLORIO Lviv - Ukraine
10 Pisarczyk Mateusz 20005515 Drajkowska Julia 20005516 CORDEX Wałbrzych
11 Shukatka Andriy Shapovalova Oleksandra FLORIO Lviv - Ukraine
12 Skoczeń Alan 20003244 Lichowska Natalia 20003661 ST WIRDANCE Nowy Sącz
13 Tsap Oleh Gorodetska Tatiana FOXTROT Lviv - Ukraine
14 Wiecki Szymon 20004029 Koziura Karolina 20004028 AMBER Kołobrzeg
15 Yatsyshyn Roman Trofymenko Polina ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
Gonciarz Dobromił 20004643 Fechner Maja 20005244 AKTT Szczecin
12-13 C ST [7] Final ~10 min
1 Chernokun Demian Tretyak Ulyana ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
2 Fabisiak Piotr Franciszek 20000505 Kazimierczak Oliwia Aleksandra 20003354 AKTT Szczecin
3 Gliński Mateusz 20002928 Tran Sandra 20004981 AKTT Szczecin
4 Gylys Mindaugas Tomas Pabrezaite Urte DAVI Vilnius - Lithuania
5 Kuzyony Maksym Doinikova Sofiia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
6 Mech Karol 20003922 Wyporska Nela 20004496 TOP DANCE Pruszków
7 Skoczeń Alan 20003244 Lichowska Natalia 20003661 ST WIRDANCE Nowy Sącz
12-13 C LA [7] Final ~10 min
1 Chernokun Demian Tretyak Ulyana ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
2 Fabisiak Piotr Franciszek 20000505 Kazimierczak Oliwia Aleksandra 20003354 AKTT Szczecin
3 Gliński Mateusz 20002928 Tran Sandra 20004981 AKTT Szczecin
4 Gylys Mindaugas Tomas Pabrezaite Urte DAVI Vilnius - Lithuania
5 Kuzyony Maksym Doinikova Sofiia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
6 Mech Karol 20003922 Wyporska Nela 20004496 TOP DANCE Pruszków
7 Skoczeń Alan 20003244 Lichowska Natalia 20003661 ST WIRDANCE Nowy Sącz
DSE ChEGP Junior I ST [9] 1/2 Final ~20 min
1 Fabisiak Piotr Franciszek 10125130 Kazimierczak Oliwia Aleksandra 10125138 AKTT Szczecin - Poland
2 Gylys Mindaugas Tomas 10120479 Pabrezaite Urte 10120462 Lithuania
3 Jagła Piotr 10118243 Krzemińska Kaja 10119505 ST ELITA Kraków - Poland
4 Kuzyony Maksym 10123898 Doinikova Sofiia 10123899 Ukraine
5 Lubianets Yulyan MISSING MIN! Grichtchenko Yana MISSING MIN! Belarus
6 Mech Karol MISSING MIN! Wyporska Nela MISSING MIN! TOP DANCE Pruszków
7 Serediuk Denys 10130276 Varvaruk Victoria 10130275 Ukraine
8 Shukatka Andriy MISSING MIN! Shapovalova Oleksandra MISSING MIN! Ukraine
9 Szwed Jakub 10130549 Mazur Inga 10130546 MCT Wieliczka - Poland
Schurmann Filip 10121901 Futerova Eleni 10123228 Czech Republic
DSE ChEGP Junior I LA [8] 1/2 Final ~20 min
1 Biesek Gabriel Marek 10117564 Ochrymiuk Alicja 10128811 PASJA Koszalin - Poland
2 Fabisiak Piotr Franciszek 10125130 Kazimierczak Oliwia Aleksandra 10125138 AKTT Szczecin - Poland
3 Gylys Mindaugas Tomas 10120479 Pabrezaite Urte 10120462 Lithuania
4 Jagła Piotr 10118243 Krzemińska Kaja 10119505 ST ELITA Kraków - Poland
5 Kuzyony Maksym 10123898 Doinikova Sofiia 10123899 Ukraine
6 Lubianets Yulyan MISSING MIN! Grichtchenko Yana MISSING MIN! Belarus
7 Mech Karol MISSING MIN! Wyporska Nela MISSING MIN! TOP DANCE Pruszków
8 Szwed Jakub 10130549 Mazur Inga 10130546 MCT Wieliczka - Poland
Schurmann Filip 10121901 Futerova Eleni 10123228 Czech Republic
DSE ChEGP Junior II ST [18] 1/4 Final ~40 min
1 Borkowski Paweł 10128610 Lebiedziew Lena Magdalena 10128615 AKTT Szczecin - Poland
2 Brzozowski Grzegorz 10130104 Łukaszun Julia 10130244 MAGIC Zielona Góra
3 Ciopała Michał 10108934 Nawalany Julia 10124080 MCT Wieliczka - Poland
4 Esipenok Vladislav 10090967 Fomenko Alexandra 10118400 Russian Federation
5 Felski Kacper 10129000 Sobczyk Aleksandra 10129001 AMBER Kołobrzeg - Poland
6 Kasprzak Jędrzej 10115310 Pastwa Wiktoria 10115309 PASJA Koszalin - Poland
7 Koval Svyatoslav 10110091 Lotysh Viktoriia 10110092 Ukraine
8 Kustosz Miłosz 10128614 Pawłowska Sara Weronika 10128616 AKTT Szczecin - Poland
9 Niemczyk Konrad 10128619 Rojewska Vanessa 10128620 AKTT Szczecin - Poland
10 Popowicz Aleksy Sebastian 10128621 Antos Aleksandra 10114012 AMBER Kołobrzeg - Poland
11 Rybak Maciej 10124144 Matysiak Zofia Wanda 10124129 KTT DUET Warszawa - Poland
12 Schurmann Filip 10121901 Futerova Eleni 10123228 Czech Republic
13 Siekierski Dawid 10128999 Doskocz Nikola 10128998 AMBER Kołobrzeg - Poland
14 Skrzypczak Piotr 10114013 Kowalik Pola 10128633 AMBER Kołobrzeg - Poland
15 Szczuryk Filip Jan 10128613 Antos Alicja 10114011 AMBER Kołobrzeg - Poland
16 Śledź Miłosz 10108936 Dziób Amelia 10124075 MCT Wieliczka - Poland
17 Wojtko Maksymilian 10128623 Koch Lena Aleksandra 10128624 AKTT Szczecin - Poland
18 Żałko Szymon 10119223 Nemcova Martina Nela 10122198 CORDEX Wałbrzych - Poland
Nazwisko_1 Imie_1 MISSING MIN! Nazwisko_2 Imie_1 MISSING MIN! Argentina
WDSF Open Youth LA [23] 1/4 Final ~76 min
1 Barłóg Hubert 10075162 Lewandowska Marcelina 10123634 TEMPO Bydgoszcz - Poland
2 Charatsidis Panteleimon 10127332 Nella Christina 10127333 Greece
3 Esipenok Vladislav 10090967 Fomenko Alexandra 10118400 Russian Federation
4 Fried Martin 10100675 Vondrejcova Sara 10108853 Czech Republic
5 Greczyński Kacper 10099377 Dąbrowska Natalia 10099378 AMBER Kołobrzeg - Poland
6 Humin Aureliusz 10095462 Kowalska Natalia 10104920 TIGER-TEAM Łódź - Poland
7 Kirsner Mario 10113916 Golombova Adela 10113917 Czech Republic
8 Kolar Lukas 10112764 Affasova Jasmin 10118479 Czech Republic
9 Korneev Matvey 10083540 Sirotiuk Ekaterina 10083712 Russian Federation
10 Kosiec Jakub 10128386 Pisulova Karolina 10128283 Czech Republic
11 Krutyak Yaroslav 10102589 Fomenko Ulyana 10118106 Ukraine
12 Kukushkin Oleg 10118295 Voinkova Anastasia 10118294 Russian Federation
13 Kycia Jakub 10108594 Brodacka Nikola Anna 10127212 PERFECT DANCE Wrocław - Poland
14 Liubchak Vladyslav 10109230 Zarytska Khrystyna 10112650 Ukraine
15 Lukosaitis Aurimas 10115521 Cickeviciute Livija 10115522 Lithuania
16 Maina Mirko 10076152 Copete Alice 10104034 France
17 Skrzypczak Piotr 10114013 Kowalik Pola 10128633 AMBER Kołobrzeg - Poland
18 Sterczewski Piotr 10122940 Paciorek Paulina 10122835 AKTT Szczecin - Poland
19 Stuckis Zygimantas 10117800 Navadnycyte Akvile 10130666 Lithuania
20 Szczepański Jan 10120652 Nowak Amelia 10120654 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
21 Szczuryk Filip Jan 10128613 Antos Alicja 10114011 AMBER Kołobrzeg - Poland
22 Tamulaitis Modestas 10121438 Klimovaite Evelina 10130727 Lithuania
23 Zaduban Lukas 10130570 Kazdova Karolina 10112785 Czech Republic
Rising Stars OPEN LA [18] 1/4 Final ~40 min
1 Abramiv Yuriy Zaiats Anastasiia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
2 Antonik Daniil Tennokese Ave Liina LAGUUN Tallinn - Estonia
3 Bęczkowski Paweł 20001811 Jaczewska Natalia 20003386 PRESTIGE Goleniów
4 Bozenkov Ignas Meidute Roberta BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
5 Cantasale Matteo De Belardini Elisa PROGETTO DANZA Roma - Italy
6 Gagnone Mattia Jurkoit Justina DAVI Vinius - Lithuania
7 Havel Adam Cihlarova Anna TK MAESTRO Prague - Czech Republic
8 Korol Danylo Leskiv Ulyana FOXTROT Lviv - Ukraine
9 Kukushkin Oleg Voinkova Anastasia VERSIA Ivanovo, Rassia - Russian Federation
10 Maina Mirko Copete Alice CAPDANSE St.Maximin - France
11 Murawski Antoni 20003728 Nowacka Klaudia 20001559 TEMPO Bydgoszcz
12 Nowoświat Mikołaj 20002579 Samek Magdalena 20002572 SKT STYL Kraków
13 Pisula David Smieskova Klara FLODUR-FLODURÁČEK HAVÍŘOV Havířov - Czech Republic
14 Roodi Antti Kink Kadi Katarina ESPERANZA Tallinn - Estonia
15 Stuckis Zygimantas Navadnycyte Akvile DAVI Vilnius - Lithuania
16 Tojnar Martin Jozifova Katerina CTS PERFECT Pardubice - Czech Republic
17 Zankel Adam Cermakova Kristyna TK MAESTRO Prague - Czech Republic
18 Zhouf Daniel Vanova Anna TŠ BONSTEP Hradec Králové - Czech Republic
Girgvliani Erekle Khutsishvili Lele GS DANCE Tbilisi - Georgia
Kucera Jakub Jan Merklova Monika TS MAESTRO Prague - Czech Republic
Tamulaitis Modestas Klimovaite Evelina BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
Under 21 LA [15] 1/4 Final ~40 min
1 Abramiv Yuriy Zaiats Anastasiia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
2 Bozenkov Ignas Meidute Roberta BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
3 Charatsidis Panteleimon Nella Christina DANCE FORCE TEAM Larissa - Greece
4 Crescenzi Emanuele Tullio Arianna A.S.D. AURORA DANCE STUDIO Italia - Italy
5 Gagnone Mattia Jurkoit Justina DAVI Vinius - Lithuania
6 Korol Danylo Leskiv Ulyana FOXTROT Lviv - Ukraine
7 Krutyak Yaroslav Fomenko Ulyana TALISMAN Lviv - Ukraine
8 Kycia Jakub 20003764 Brodacka Nikola Anna 20005265 PERFECT DANCE Wrocław
9 Litorowicz Oskar 20005411 Staszak Aleksandra 20000755 PASJA Koszalin
10 Los Nazar Dukalska Olena ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
11 Maina Mirko Copete Alice CAPDANSE St.Maximin - France
12 Nahirnyak Volodymyr Shulima Oleksandra ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
13 Sterczewski Piotr 20000554 Paciorek Paulina 20003831 AKTT Szczecin
14 Stuckis Zygimantas Navadnycyte Akvile DAVI Vilnius - Lithuania
15 Tamulaitis Modestas Klimovaite Evelina BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
Hlawiczka Martin Sknouril Joanna TK MARENDI Czech Republic - Czech Republic
Korneev Matvey Sirotiuk Ekaterina TALANTO St-Petersburg - Russian Federation
Kukushkin Oleg Voinkova Anastasia VERSIA Ivanovo, Rassia - Russian Federation
Liubchak Vladyslav Zarytska Khrystyna TALISMAN Lviv - Ukraine
WDSF International Open Adult LA [40] 1/8 Final ~189 min
1 Antonik Daniil 10077681 Tennokese Ave Liina 10074329 Estonia
2 Bayanov Dmitry 10062184 Samusenko Anna 10083517 Russian Federation
3 Bęczkowski Paweł 10099576 Jaczewska Natalia 10123968 PRESTIGE Goleniów - Poland
4 Bilozor Yuriy 10074843 Pshyk Ulyana 10104504 Ukraine
5 Bozenkov Ignas 10116088 Meidute Roberta 10130693 Lithuania
6 Cantasale Matteo 10109613 De Belardini Elisa 10126656 Italy
7 Charatsidis Panteleimon 10127332 Nella Christina 10127333 Greece
8 Chobot Jan 10070866 Sadkova Michaela 10085338 Czech Republic
9 Crescenzi Emanuele 10110633 Tullio Arianna 10110637 Italy
10 Dauksas Dominykas 10013009 Azarova Svetlana 10057608 Lithuania
11 Fisar Tomas 10121653 Mullerova Marketa 10121664 Czech Republic
12 Fridrich Tomas 10115368 Jordanovova Veronika 10123065 Czech Republic
13 Gagnone Mattia 10096007 Jurkoit Justina 10095325 Lithuania
14 Girgvliani Erekle 10082868 Khutsishvili Lele 10099916 Georgia
15 Havel Adam 10119275 Cihlarova Anna 10129338 Czech Republic
16 Kalous Tomas 10071896 Novakova Barbora 10095447 Czech Republic
17 Kejzar Jiri 10069483 Koskova Barbora 10069484 Czech Republic
18 Kirsner Mario 10113916 Golombova Adela 10113917 Czech Republic
19 Kolar Lukas 10112764 Affasova Jasmin 10118479 Czech Republic
20 Kucera Jakub Jan 10121429 Merklova Monika 10100882 Czech Republic
21 Kukushkin Oleg 10118295 Voinkova Anastasia 10118294 Russian Federation
22 Kurinec Radovan 10094091 Lencesova Eliska 10065233 Slovakia
23 Liubchak Vladyslav 10109230 Zarytska Khrystyna 10112650 Ukraine
24 Los Nazar 10101789 Dukalska Olena 10107981 Ukraine
25 Lukosaitis Aurimas 10115521 Cickeviciute Livija 10115522 Lithuania
26 Maina Mirko 10076152 Copete Alice 10104034 France
27 Murawski Antoni 10061770 Nowacka Klaudia 10124038 TEMPO Bydgoszcz - Poland
28 Nahirnyak Volodymyr 10103588 Shulima Oleksandra 10075442 Ukraine
29 Nowoświat Mikołaj 10072944 Samek Magdalena 10108922 SKT STYL Kraków - Poland
30 Pisula David 10128282 Smieskova Klara 10128359 Czech Republic
31 Ptak Daniel 10127613 Roth Weronika 10121431 DANCE CENTER Poznań - Poland
32 Richtar Jakub 10066627 Kaszubova Viktorie 10115369 Czech Republic
33 Roodi Antti 10119277 Kink Kadi Katarina 10119575 Estonia
34 Skirdachev Vladislav 10057149 Oleynik Ekaterina 10078133 Russian Federation
35 Tojnar Martin 10099382 Jozifova Katerina 10113920 Czech Republic
36 Vanni Cristian 10072531 Mola Camilla 10068448 Philippines
37 Vlach Karel 10071843 Nemcova Barbora 10108857 Czech Republic
38 Vyslouzil Radim 10068214 Sloukova Anna 10070939 Czech Republic
39 Zankel Adam 10070872 Cermakova Kristyna 10108060 Czech Republic
40 Zhouf Daniel 10119348 Vanova Anna 10130412 Czech Republic
Hlawiczka Martin 10086640 Sknouril Joanna 10094134 Czech Republic
14-15 E Komb. 8T [0] ~0 min
14-15 D ST [6] Final ~8 min
1 Dawidowicz Ireneusz 20005596 Trojak Marta Katarzyna 20005597 KARKONOSZE Jelenia Góra
2 Grzechulski Ksawery 20001772 Wleklak-Majchofer Anna 20000572 AKTT Szczecin
3 Pietrucha Gaweł 20001254 Kania Natalia Joanna 20005078 KARKONOSZE Jelenia Góra
4 Rozhkov Ruslan Kurdina Kseniia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
5 Szafran Brajan Mariusz 20000603 Zielińska Hanna 20003784 FLESZ Nowogard
6 Wojciszewski Wiktor Janusz 20004964 Adamska Martyna 20002821 MAGIC Zielona Góra
Šiška Peter Felcanová Zuzana DANCE CLUB ČADCA Čadca - Slovakia
14-15 D LA [6] Final ~8 min
1 Dawidowicz Ireneusz 20005596 Trojak Marta Katarzyna 20005597 KARKONOSZE Jelenia Góra
2 Gadomski Natanael 20001782 Wojciechowska Aleksandra 20002810 AKTT Szczecin
3 Grzechulski Ksawery 20001772 Wleklak-Majchofer Anna 20000572 AKTT Szczecin
4 Pietrucha Gaweł 20001254 Kania Natalia Joanna 20005078 KARKONOSZE Jelenia Góra
5 Rozhkov Ruslan Kurdina Kseniia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
6 Wojciszewski Wiktor Janusz 20004964 Adamska Martyna 20002821 MAGIC Zielona Góra
14-15 C ST [11] 1/2 Final ~20 min
1 Cadler Jakub 20000728 Hendzel Wiktoria Weronika 20000733 PASJA Koszalin
2 Dawidowicz Ireneusz 20005596 Trojak Marta Katarzyna 20005597 KARKONOSZE Jelenia Góra
3 Gadomski Natanael 20001782 Wojciechowska Aleksandra 20002810 AKTT Szczecin
4 Kucharek Mateusz 20003211 Franiek Emilia 20003210 MCT Wieliczka
5 Kustosz Miłosz 20002595 Pawłowska Sara Weronika 20001778 AKTT Szczecin
6 Niemczyk Konrad 20000535 Rojewska Vanessa 20002672 AKTT Szczecin
7 Pietrucha Gaweł 20001254 Kania Natalia Joanna 20005078 KARKONOSZE Jelenia Góra
8 Rozhkov Ruslan Kurdina Kseniia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
9 Rzepa Nikodem 20003840 Duda Nina 20002774 ST ELITA Kraków
10 Szymczyk Mikołaj 20001798 Szałek Kornelia Katarzyna 20000757 PASJA Koszalin
11 Wojtko Maksymilian 20000575 Koch Lena Aleksandra 20000518 AKTT Szczecin
14-15 C LA [12] 1/2 Final ~20 min
1 Cadler Jakub 20000728 Hendzel Wiktoria Weronika 20000733 PASJA Koszalin
2 Dawidowicz Ireneusz 20005596 Trojak Marta Katarzyna 20005597 KARKONOSZE Jelenia Góra
3 Felski Kacper 20002662 Sobczyk Aleksandra 20002663 AMBER Kołobrzeg
4 Gadomski Natanael 20001782 Wojciechowska Aleksandra 20002810 AKTT Szczecin
5 Kustosz Miłosz 20002595 Pawłowska Sara Weronika 20001778 AKTT Szczecin
6 Niemczyk Konrad 20000535 Rojewska Vanessa 20002672 AKTT Szczecin
7 Pietrucha Gaweł 20001254 Kania Natalia Joanna 20005078 KARKONOSZE Jelenia Góra
8 Rzepa Nikodem 20003840 Duda Nina 20002774 ST ELITA Kraków
9 Siekierski Dawid 20001786 Doskocz Nikola 20005083 AMBER Kołobrzeg
10 Szafran Brajan Mariusz 20000603 Zielińska Hanna 20003784 FLESZ Nowogard
11 Szymczyk Mikołaj 20001798 Szałek Kornelia Katarzyna 20000757 PASJA Koszalin
12 Wojtko Maksymilian 20000575 Koch Lena Aleksandra 20000518 AKTT Szczecin
Kucharek Mateusz 20003211 Franiek Emilia 20003210 MCT Wieliczka
14-15 B ST [13] 1/2 Final ~20 min
1 Borkowski Paweł 20000501 Lebiedziew Lena Magdalena 20000523 AKTT Szczecin
2 Brzozowski Grzegorz 20005619 Łukaszun Julia 20004962 MAGIC Zielona Góra
3 Ciopała Michał 20002651 Nawalany Julia 20003841 MCT Wieliczka
4 Felski Kacper 20002662 Sobczyk Aleksandra 20002663 AMBER Kołobrzeg
5 Kosiec Jakub Pisulova Karolina FLODUR-FLODURÁČEK HAVÍŘOV Havířov - Czech Republic
6 Koval Svyatoslav Lotysh Viktoriia FOXTROT Lviv - Ukraine
7 Kustosz Miłosz 20002595 Pawłowska Sara Weronika 20001778 AKTT Szczecin
8 Popowicz Aleksy Sebastian 20002602 Antos Aleksandra 20001793 AMBER Kołobrzeg
9 Rybak Maciej 20001037 Matysiak Zofia Wanda 20001038 KTT DUET Warszawa
10 Siekierski Dawid 20001786 Doskocz Nikola 20005083 AMBER Kołobrzeg
11 Śledź Miłosz 20002647 Dziób Amelia 20003216 MCT Wieliczka
12 Zaduban Lukas Kazdova Karolina STARLET BRNO TK OREL TELNICE Brno - Czech Republic
13 Żałko Szymon 20001232 Nemcova Martina Nela 20006146 CORDEX Wałbrzych
Niemczyk Konrad 20000535 Rojewska Vanessa 20002672 AKTT Szczecin
Wojtko Maksymilian 20000575 Koch Lena Aleksandra 20000518 AKTT Szczecin
Zieliński Jakub 20000106 Nycnerska Olga 20000107 JANTAR Elbląg
14-15 B LA [11] 1/2 Final ~20 min
1 Borkowski Paweł 20000501 Lebiedziew Lena Magdalena 20000523 AKTT Szczecin
2 Brzozowski Grzegorz 20005619 Łukaszun Julia 20004962 MAGIC Zielona Góra
3 Ciopała Michał 20002651 Nawalany Julia 20003841 MCT Wieliczka
4 Kosiec Jakub Pisulova Karolina FLODUR-FLODURÁČEK HAVÍŘOV Havířov - Czech Republic
5 Kucharek Mateusz 20003211 Franiek Emilia 20003210 MCT Wieliczka
6 Popowicz Aleksy Sebastian 20002602 Antos Aleksandra 20001793 AMBER Kołobrzeg
7 Rybak Maciej 20001037 Matysiak Zofia Wanda 20001038 KTT DUET Warszawa
8 Śledź Miłosz 20002647 Dziób Amelia 20003216 MCT Wieliczka
9 Zieliński Igor 20002777 Gałka Karolina 20002884 ST ELITA Kraków
10 Zieliński Jakub 20000106 Nycnerska Olga 20000107 JANTAR Elbląg
11 Żałko Szymon 20001232 Nemcova Martina Nela 20006146 CORDEX Wałbrzych
Koval Svyatoslav Lotysh Viktoriia FOXTROT Lviv - Ukraine
Kustosz Miłosz 20002595 Pawłowska Sara Weronika 20001778 AKTT Szczecin
Niemczyk Konrad 20000535 Rojewska Vanessa 20002672 AKTT Szczecin
Wojtko Maksymilian 20000575 Koch Lena Aleksandra 20000518 AKTT Szczecin
Zaduban Lukas Kazdova Karolina STARLET BRNO TK OREL TELNICE Brno - Czech Republic
DSE ChEGP Junior II LA [21] 1/4 Final ~40 min
1 Borkowski Paweł 10128610 Lebiedziew Lena Magdalena 10128615 AKTT Szczecin - Poland
2 Brzozowski Grzegorz 10130104 Łukaszun Julia 10130244 MAGIC Zielona Góra
3 Ciopała Michał 10108934 Nawalany Julia 10124080 MCT Wieliczka - Poland
4 Esipenok Vladislav 10090967 Fomenko Alexandra 10118400 Russian Federation
5 Felski Kacper 10129000 Sobczyk Aleksandra 10129001 AMBER Kołobrzeg - Poland
6 Kapitan Dominik 10122586 Vojtaskova Zuzana 10130184 Czech Republic
7 Kasprzak Jędrzej 10115310 Pastwa Wiktoria 10115309 PASJA Koszalin - Poland
8 Koval Svyatoslav 10110091 Lotysh Viktoriia 10110092 Ukraine
9 Kustosz Miłosz 10128614 Pawłowska Sara Weronika 10128616 AKTT Szczecin - Poland
10 Niemczyk Konrad 10128619 Rojewska Vanessa 10128620 AKTT Szczecin - Poland
11 Popowicz Aleksy Sebastian 10128621 Antos Aleksandra 10114012 AMBER Kołobrzeg - Poland
12 Rybak Maciej 10124144 Matysiak Zofia Wanda 10124129 KTT DUET Warszawa - Poland
13 Schurmann Filip 10121901 Futerova Eleni 10123228 Czech Republic
14 Siekierski Dawid 10128999 Doskocz Nikola 10128998 AMBER Kołobrzeg - Poland
15 Skrzypczak Piotr 10114013 Kowalik Pola 10128633 AMBER Kołobrzeg - Poland
16 Szczuryk Filip Jan 10128613 Antos Alicja 10114011 AMBER Kołobrzeg - Poland
17 Śledź Miłosz 10108936 Dziób Amelia 10124075 MCT Wieliczka - Poland
18 Wojtko Maksymilian 10128623 Koch Lena Aleksandra 10128624 AKTT Szczecin - Poland
19 Zieliński Igor 10128818 Gałka Karolina 10124113 ST ELITA Kraków - Poland
20 Zieliński Jakub 10116763 Nycnerska Olga 10116748 JANTAR Elbląg - Poland
21 Żałko Szymon 10119223 Nemcova Martina Nela 10122198 CORDEX Wałbrzych - Poland
Domarkas Kajus 10113642 Chmelevskyte Brigita 10107398 Lithuania
Nazwisko_1 Imie_1 MISSING MIN! Nazwisko_2 Imie_1 MISSING MIN! Argentina
pow.15 E Komb. 8T [0] ~0 min
Fąfara Marcel Jakub 20005602 Nawrocka Joanna 20005603 KARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 D ST [7] Final ~8 min
1 Fąfara Marcel Jakub 20005602 Nawrocka Joanna 20005603 KARKONOSZE Jelenia Góra
2 Januszewski Jakub 20000514 Buko Wiktoria 20002640 AKTT Szczecin
3 Marciniak Szymon 20000600 Bednarek Małgorzata 20004562 AKTT Szczecin
4 Pisula David Smieskova Klara FLODUR-FLODURÁČEK HAVÍŘOV Havířov - Czech Republic
5 Sielicki Jan Marian 20004936 Muszyńska Weronika 20004908 DANCE CENTER Poznań
6 Zabynets Andrii Pulina Mariia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
7 Żukowski Krzysztof 20003438 Chudzińska Wiktoria 20001253 KARKONOSZE Jelenia Góra
pow.15 D LA [5] Final ~8 min
1 Fąfara Marcel Jakub 20005602 Nawrocka Joanna 20005603 KARKONOSZE Jelenia Góra
2 Januszewski Jakub 20000514 Buko Wiktoria 20002640 AKTT Szczecin
3 Marciniak Szymon 20000600 Bednarek Małgorzata 20004562 AKTT Szczecin
4 Sielicki Jan Marian 20004936 Muszyńska Weronika 20004908 DANCE CENTER Poznań
5 Żukowski Krzysztof 20003438 Chudzińska Wiktoria 20001253 KARKONOSZE Jelenia Góra
Zabynets Andrii Pulina Mariia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
pow.15 C ST [7] Final ~10 min
1 Januszewski Jakub 20000514 Buko Wiktoria 20002640 AKTT Szczecin
2 Jurák Marcel Cvengrošová Adriana DANCE CLUB ČADCA Čadca - Slovakia
3 Kvašňovský Šimon Capková Vanesa DANCE CLUB ČADCA Čadca - Slovakia
4 Marciniak Szymon 20000600 Bednarek Małgorzata 20004562 AKTT Szczecin
5 Sychta Mikołaj 20000556 Podgórska Julia 20000245 AKTT Szczecin
6 Zabynets Andrii Pulina Mariia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
7 Żukowski Krzysztof 20003438 Chudzińska Wiktoria 20001253 KARKONOSZE Jelenia Góra
Tamulaitis Modestas Klimovaite Evelina BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
pow.15 C LA [10] 1/2 Final ~20 min
1 Bozenkov Ignas Meidute Roberta BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
2 Bukowiecki Mateusz Jan 20004961 Zuterek Julia Gabriela 20004963 MAGIC Zielona Góra
3 Januszewski Jakub 20000514 Buko Wiktoria 20002640 AKTT Szczecin
4 Jurák Marcel Cvengrošová Adriana DANCE CLUB ČADCA Čadca - Slovakia
5 Kulski Jędrzej 20001234 Kulska Hanna 20001235 CORDEX Wałbrzych
6 Kvašňovský Šimon Capková Vanesa DANCE CLUB ČADCA Čadca - Slovakia
7 Marciniak Szymon 20000600 Bednarek Małgorzata 20004562 AKTT Szczecin
8 Stuckis Zygimantas Navadnycyte Akvile DAVI Vilnius - Lithuania
9 Sychta Mikołaj 20000556 Podgórska Julia 20000245 AKTT Szczecin
10 Żukowski Krzysztof 20003438 Chudzińska Wiktoria 20001253 KARKONOSZE Jelenia Góra
Penkava Robert Drekslerova Mariana TANECNI ŠKOLA HES Prague - Czech Republic
Tamulaitis Modestas Klimovaite Evelina BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
pow.15 B ST [8] 1/2 Final ~20 min
1 Bukowiecki Mateusz Jan 20004961 Zuterek Julia Gabriela 20004963 MAGIC Zielona Góra
2 Havir Jan Mahenova Barbora TK MAESTRO Praha - Czech Republic
3 Kulski Jędrzej 20001234 Kulska Hanna 20001235 CORDEX Wałbrzych
4 Kycia Jakub 20003764 Brodacka Nikola Anna 20005265 PERFECT DANCE Wrocław
5 Markowski Tomasz 20005088 Piątas Karolina Weronika 20001774 AKTT Szczecin
6 Polishchuk Illia Sydor Yaryna FOXTROT Lviv - Ukraine
7 Sterczewski Piotr 20000554 Paciorek Paulina 20003831 AKTT Szczecin
8 Tamulaitis Modestas Klimovaite Evelina BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
pow.15 B LA [10] 1/2 Final ~20 min
1 Abramiv Yuriy Zaiats Anastasiia ESTET-LVIV Lviv - Ukraine
2 Bozenkov Ignas Meidute Roberta BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
3 Charatsidis Panteleimon Nella Christina DANCE FORCE TEAM Larissa - Greece
4 Kulski Jędrzej 20001234 Kulska Hanna 20001235 CORDEX Wałbrzych
5 Lukosaitis Aurimas Cickeviciute Livija BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
6 Markowski Tomasz 20005088 Piątas Karolina Weronika 20001774 AKTT Szczecin
7 Pisula David Smieskova Klara FLODUR-FLODURÁČEK HAVÍŘOV Havířov - Czech Republic
8 Sterczewski Piotr 20000554 Paciorek Paulina 20003831 AKTT Szczecin
9 Stuckis Zygimantas Navadnycyte Akvile DAVI Vilnius - Lithuania
10 Tamulaitis Modestas Klimovaite Evelina BADA STUDIO Kaunas - Lithuania
Rising Stars OPEN ST [12] 1/2 Final ~20 min
1 Antonik Daniil Tennokese Ave Liina LAGUUN Tallinn - Estonia
2 Greczyński Kacper 20000585 Dąbrowska Natalia 20000583 AMBER Kołobrzeg
3 Gwiżdż Filip 20000933 Jagła Karolina 20002842 ST ELITA Kraków
4 Korol Danylo Leskiv Ulyana FOXTROT Lviv - Ukraine
5 Kukushkin Oleg Voinkova Anastasia VERSIA Ivanovo, Rassia - Russian Federation
6 Penkava Robert Drekslerova Mariana TANECNI ŠKOLA HES Prague - Czech Republic
7 Sedov Vladislav Lubianetska Anna Ukraine
8 Skerka Tomasz 20000797 Bilikiewicz Milana 20003743 LATINO CAFE Gdynia
9 Szafrański Jakub 20003001 Rychlica Katarzyna 20001026 TOP DANCE Pruszków
10 Tamulaitis Modestas Klimovaite Evelina BADA STUDIO Kaunas - Lithuania