MISTRZOSTWA POLSKI FTS W 10 TAŃCACH

MISTRZOSTWA POLSKI FTS W 10 TAŃCACH

Rumia 29.02-01.03.2020

Number of entries: 390 Number of couples: 332
Sobota - VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi
Registration: 08:30 Rehearsal: 09:00 Start: 09:30
Estimated part time: ~4 h, 22 min
Planned ending time: 20:30 Estimated ending time: 13:52
do 7 H 4T [40] ~25 min
1 Barszcz Maksymilian Kowalewska Maja PRZEDSZKOLE SKRZAT Rumia
2 Bok Igor Kreft Zofia PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
3 Burczyk Kazimierz Rolbiecka Michalina PRZEDSZKOLE- BAJKOWY DWOREK Wejherowo
4 Dębowski Filip Czapkowska Oliwia PRZEDSZKOLE - AKADEMIA MISTRZÓW ZABAWY Rumia
5 Emert Łukasz Nowak Sara PRZEDSZKOLE SKRZAT Rumia
6 Głodowski Kuba Szymikowska Jadzia MAMBO Żukowo
7 Górzny Milan Makowska Julita PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
8 Gwiaździński Leon Pacan Hanna PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
9 Jedynak Adam Szymerowska Kinga PRZEDSZKOLE- BAJKOWY DWOREK Wejherowo
10 Koperski Franciszek Ruczyńska Telimena PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
11 Labuda Tomasz Bojke Liliana PRZEDSZKOLE- MALUSZKOWO Rumia
12 Litvyn Wasyl Pogorzelska Hanna PRZEDSZKOLE - AKADEMIA MISTRZÓW ZABAWY Rumia
13 Litwin Remigiusz Sołtys Kinga BLACK DANCE Gdańsk
14 Mateja Wojciech Muchewicz Laura PRZEDSZKOLE REZYDENCJA MALUCHA Rumia
15 Matuszewski Philip Nierzwicka Amelia PRZEDSZKOLE- MALUSZKOWO Rumia
16 Mitura Maksymilian Wittbrot Iga PRZEDSZKOLE REZYDENCJA MALUCHA Rumia
17 Mueller Tymoteusz Ziemann Nadia PRZEDSZKOLE REZYDENCJA MALUCHA Rumia
18 Oseńko Dawid Majzon- Wojtowicz Maja PRZEDSZKOLE- BAJKOWY DWOREK Wejherowo
19 Penksyk Igor Schneider Laura BLACK DANCE Gdańsk
20 Piątek Nikola Kryger Milena TKS CREATIVE DANCE Rumia
21 Pietrzak Antoni Jabłonska Amelia PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
22 Przybysz Cezary Chłopki Oliwia PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
23 Rosiek Mateusz Kułakowska Natasza TKS CREATIVE DANCE Rumia
24 Rosłonowski Igor Tylman Klara PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
25 Różnawski Robert Klawiter Piwowarska Paulina PRZEDSZKOLE REZYDENCJA MALUCHA Rumia
26 Siuzdak Jan Karolewicz Lena BLACK DANCE Gdańsk
27 Siwiński Paweł Borysewicz Antonina BLACK DANCE Gdańsk
28 Snycer Kacper Boszk Agata PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
29 Sokołowski Hubert Szwemin Zuzanna PRZEDSZKOLE- MALUSZKOWO Rumia
30 Szram Filip Chabowska Hanna PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
31 Szumińska Alicja Cieśliczka Lena TKS CREATIVE DANCE Rumia
32 Szutenberg Zofia Grabowska Martyna PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
33 Śmiejkowski Jan Dywelska Amelia PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
34 Tackiewicz Max Oruba Blanka PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
35 Turosz Jan Mackiewicz Zuzanna PRZEDSZKOLE SKRZAT Rumia
36 Walewski Tymoteusz Wejer Barbara PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
37 Wicher Alan Rusanowska Zofia PRZEDSZKOLE- BAJKOWY DWOREK Wejherowo
38 Witkowski Adam Krasowska Oliwia PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK Rumia
39 Wrosz Dawid Boryńska Agata PRZEDSZKOLE REZYDENCJA MALUCHA Rumia
40 Ziółkowski Marcel Szczepaniec Maja PRZEDSZKOLE- BAJKOWY DWOREK Wejherowo
Bemowski Franek Ciepucha Hania MAMBO Żukowo
Solistki do 11 H 4T [24] ~25 min
1 Baidak Melana TKS CREATIVE DANCE Rumia
2 Bąk Anna BLACK DANCE Gdańsk
3 Bieszk Amelia DANCE UNITED Gdańsk
4 Biletska Sofiia DANCE UNITED Gdańsk
5 Bogdanova Veronika DANCE UNITED Gdańsk
6 Burzawa Nina LATINO CAFE Gdynia
7 Cieśliczka Julia TKS CREATIVE DANCE Rumia
8 Czajka Oliwia TKS CREATIVE DANCE Rumia
9 Dzikiewicz Anastazja TKS CREATIVE DANCE Rumia
10 Farasiewicz Julia THE BEST Gdańsk
11 Frankiewicz Laura DANCE UNITED Gdańsk
12 Frankiewicz Sonia DANCE UNITED Gdańsk
13 Ignatenko Arina DANCE UNITED Gdańsk
14 Kallnik Hanna DANCE UNITED Gdańsk
15 Kapturska Hanna THE BEST Gdańsk
16 Karpenko Ksenia DANCE UNITED Gdańsk
17 Konikowska Maja DANCE UNITED Gdańsk
18 Omelchenko Uliana DANCE UNITED Gdańsk
19 Piekarz Emilia THE BEST Gdańsk
20 Ryzhova Kateryna DANCE UNITED Gdańsk
21 Soloshchenko Oleksandra LATINO CAFE Gdynia
22 Szaniawska Julia TKS CREATIVE DANCE Rumia
23 Taranova Taisiia DANCE UNITED Gdańsk
24 Zholomko Yeva DANCE UNITED Gdańsk
8-9 H 4T [17] ~15 min
1 Abakumow Robert Havel Dominika BLACK DANCE Gdańsk
2 Bąk Adam Bruździak Wiktoria BLACK DANCE Gdańsk
3 Bemowski Franek Ciepucha Hania MAMBO Żukowo
4 Bobrowski Oliwier Głazik Kornelia MAMBO Żukowo
5 Chrapkowski Maciej Balcerowska Antonina BLACK DANCE Gdańsk
6 Kowalczyk Jan Bejenka Maja UKS BAILAMOS Bydgoszcz
7 Kumiet Witold Kisiel Laura MAMBO Żukowo
8 Lubecki Wojciech Miotke Marina TKS CREATIVE DANCE Rumia
9 Małkowski Marcel Próchniewicz Julia BLACK DANCE Gdańsk
10 Musiałkowska Monika Bemka Agata TKS CREATIVE DANCE Rumia
11 Musiałkowska Monika TKS CREATIVE DANCE Rumia
12 Naczk Gracjan Wiczkowska Wiktoria MAMBO Żukowo
13 Rogacki Maksymilian Golębowska Natalia TKS CREATIVE DANCE Rumia
14 Romaniuk Mikołaj Zdanowicz Natalia BLACK DANCE Gdańsk
15 Tymiński Lionel Bobrowska Aurelia TKS CREATIVE DANCE Rumia
16 Wardowski Wiktor Kaczorowska Maja BLACK DANCE Gdańsk
17 Wydrowski Franek Kuszowska Dagmara MAMBO Żukowo
8-9 G 5T [9] ~15 min
1 Cyl Jakub Sosińska Weronika SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
2 Damian Słomiski Kozikowska Róża FALA Sopot
3 Formela Filip Słomińska Wiktoria MAMBO Żukowo
4 Gil Oliwier Polakowska Aleksandra UKS BAILAMOS Bydgoszcz
5 Kostuch Filip Kosicka Helena MAMBO Żukowo
6 Mroske Ignacy Szymańska Kornelia TKS CREATIVE DANCE Rumia
7 Nowakowski Tymoteusz 20006653 Dobek Rozalia 20006654 DANCEPRO Gdańsk
8 Półjanowski Mateusz Miarczyńska Marysia FALA Sopot
9 Strzyżyńska Kaja FALA Sopot
10-11 H 4T [3] ~15 min
1 Kusiuk Kamil Skwierz Olga JANTAR Elbląg
2 Mikos Alex Klimczak Julia BLACK DANCE Gdańsk
3 Salnyk Maksym Ignatenko Arina DANCE UNITED Gdańsk
10-11 G 5T [16] ~15 min
1 Bernat Piotr 20005649 Czekaj Natalia 20006441 PAKTAN Słupsk
2 Bielewski Marcin 20005535 Gwóźdź Wiktoria 20005758 PROGRESS Kwidzyn
3 Górka Mateusz 20006616 Próchniewicz Nicole 20005277 BLACK DANCE Gdańsk
4 Grabowski Dominik 20006526 Połom Karolina 20006527 BLACK DANCE Gdańsk
5 Jarosz Jeremiasz 20006651 Ziółkowska Maja 20006652 DANCEPRO Gdańsk
6 Kacprzak Jan Berke Julia CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
7 Łęgowski Mateusz 20006437 Bojara Bianka 20006436 PAKTAN Słupsk
8 Olszewski Oliwier Erbel Luiza TANEZCNY KLUB SPORTOWY FALAALA Sopot
9 Olszówka Aleksander Witkiewicz Agata THE BEST Gdańsk
10 Pawlędzio Boromir Spychała Lena TKS CREATIVE DANCE Rumia
11 Polak Tomasz Stypuła Karolina THE BEST Gdańsk
12 Socha Michał Mikuła Pola THE BEST Gdańsk
13 Strzyżewski Artur Hebel Marta TKS CREATIVE DANCE Rumia
14 Szymański Piotr Tomaszewska Alicja CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
15 Wiśniewski Grzegorz Adamczyk Emilia TKS CREATIVE DANCE Rumia
16 Wojtko Kacper 20006439 Stawasz Iga 20006438 PAKTAN Słupsk
12-13 G 5T [11] ~15 min
1 Chachuła-Domański Miłosz 20005652 Słomczyńska Aleksandra 20006440 PAKTAN Słupsk
2 Czuryński Tomasz Wiśniewska Lena TKS CREATIVE DANCE Rumia
3 Dobosz Gabriel Wysocka Nikola THE BEST Gdańsk
4 Ducher Adam 20006534 Biesiekierska Wiktoria 20006535 BLACK DANCE Gdańsk
5 Gołaszewski Filip Grodzicka Paulina FALA Sopot
6 Karwacki Adam 20006446 Grzeszewska Zuzanna 20006445 PAKTAN Słupsk
7 Kyryllow Oleksander Frankiewicz Laura DANCE UNITED Gdańsk
8 Mądraszewski Julian 20004796 Głowacz Zofia 20005954 BLACK DANCE Gdańsk
9 Olszówka Jan Płomińska Wiktoria THE BEST Gdańsk
10 Pęciak - Osiński Maksymilian Pęciak - Osińska Maja ISKRA Piła
11 Płomiński Adrian Wójcik Anastazja THE BEST Gdańsk
12-13 F Komb. 6T [7] ~15 min
1 Kayser Piotr 20005647 Zielonka Laura 20005648 PAKTAN Słupsk
2 Koniecki Nikodem 20006173 Radziwiłł Zuzanna 20006564 LATINO CAFE Gdynia
3 Kusiuk Piotr 20005214 Szczepańska Lena 20004861 JANTAR Elbląg
4 Mucha Mikołaj 20006430 Zmuda Wiktoria 20006429 TKS CREATIVE DANCE Rumia
5 Pawłowski Antoni 20006231 Tokarska Karolina 20006232 STAKATO Tczew
6 Pieńkowski Dominik 20006176 Żołądek Kamila 20006172 LATINO CAFE Gdynia
7 Strzyżyński Igor 20006394 Jukiewicz Milena 20006393 FALA Sopot
Starts at: 10:00
14-15 D ST [9] 1/2 Final ~16 min
1 Jastrzębski Marcel 20005084 Huszcza Anna 20003552 TKS CREATIVE DANCE Rumia
2 Kępka Jakub 20003588 Grzankowska Oliwia 20003697 BLACK DANCE Gdańsk
3 Napieralski Mikołaj 20004145 Sobiereiska Julia 20004449 UKS BAILAMOS Bydgoszcz
4 Nitek Jakub 20004365 Hoare Sophie 20004364 BLACK DANCE Gdańsk
5 Nogalski Bartosz 20002721 Orłowska Aleksandra 20004710 FALA Sopot
6 Rudnik Kuba 20003992 Szumczyk Justyna 20003881 BLACK DANCE Gdańsk
7 Sołtysik Piotr 20004690 Afeld Oliwia 20003805 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
8 Stelak Filip 20004054 Płócienniczak Karolina Anna 20004055 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
9 Szewczyczak Filip 20004273 Jędrzejczyk Zuzanna 20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia
14-15 D LA [9] 1/2 Final ~16 min
1 Jastrzębski Marcel 20005084 Huszcza Anna 20003552 TKS CREATIVE DANCE Rumia
2 Napieralski Mikołaj 20004145 Sobiereiska Julia 20004449 UKS BAILAMOS Bydgoszcz
3 Nitek Jakub 20004365 Hoare Sophie 20004364 BLACK DANCE Gdańsk
4 Nogalski Bartosz 20002721 Orłowska Aleksandra 20004710 FALA Sopot
5 Rosłoń Wojciech Wiktor 20004384 Nowaczyk Olga 20002729 FALA Sopot
6 Rudnik Kuba 20003992 Szumczyk Justyna 20003881 BLACK DANCE Gdańsk
7 Sołtysik Piotr 20004690 Afeld Oliwia 20003805 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
8 Stelak Filip 20004054 Płócienniczak Karolina Anna 20004055 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
9 Szewczyczak Filip 20004273 Jędrzejczyk Zuzanna 20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Starts at: 16:00
pow.15 C ST [14] 1/2 Final ~30 min
1 Chudziński Jakub 20003646 Kopiczko Pola 20004747 UKTS DWÓJKA Ełk
2 Dreger Michał 20000098 Sokalska Kinga 20000092 JANTAR Elbląg
3 Januszewski Jakub 20000514 Buko Wiktoria 20002640 AKTT Szczecin
4 Kiedrowski Adrian 20002031 Witakowska Natalia 20001869 BLACK DANCE Gdańsk
5 Kitowski Piotr 20003563 Turczak Wiwien 20003567 TKS CREATIVE DANCE Rumia
6 Kropacz Mikołaj 20003640 Hinc Paulina Weronika 20003639 FALA Sopot
7 Maciejewski Marek 20003565 Maliszewska Lena 20004372 THE BEST Gdańsk
8 Osiński Oskar 20003982 Krasińska Karolina 20003121 THE BEST Gdańsk
9 Sito Klaudiusz Robert 20000647 Konury Weronika 20000520 FOCUS Kamień Pomorski
10 Starczewski Szymon 20002000 Pecyna Oliwia 20002001 AT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
11 Stelmach Krzysztof 20000157 Janta-Lipińska Alicja 20000156 PAKTAN Słupsk
12 Szymczyk Mikołaj 20001798 Szałek Kornelia 20000757 AMBER Kołobrzeg
13 Trzasko Maksym 20000713 Ładniak Gabryiela 20000636 FOCUS Kamień Pomorski
14 Wójtowski Marcin 20003568 Ziemann Nikola 20003564 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Cieszyński Tobiasz 20000814 Tutkowska Aurelia 20000810 BLACK DANCE Gdańsk
Mieczkowski Konrad 20003970 Kucewicz Paulina 20002041 LATINO CAFE Gdynia
Starts at: 18:30
pow.15 C LA [12] 1/2 Final ~20 min
1 Bukowiecki Mateusz Jan 20004961 Zuterek Julia Gabriela 20004963 MAGIC Zielona Góra
2 Chudziński Jakub 20003646 Kopiczko Pola 20004747 UKTS DWÓJKA Ełk
3 Januszewski Jakub 20000514 Buko Wiktoria 20002640 AKTT Szczecin
4 Kitowski Piotr 20003563 Turczak Wiwien 20003567 TKS CREATIVE DANCE Rumia
5 Kropacz Mikołaj 20003640 Hinc Paulina Weronika 20003639 FALA Sopot
6 Maciejewski Marek 20003565 Maliszewska Lena 20004372 THE BEST Gdańsk
7 Osiński Oskar 20003982 Krasińska Karolina 20003121 THE BEST Gdańsk
8 Pułka Emanuel 20000121 Bieszke Oliwia 20005541 PROGRESS Kwidzyn
9 Starczewski Szymon 20002000 Pecyna Oliwia 20002001 AT PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
10 Stelmach Krzysztof 20000157 Janta-Lipińska Alicja 20000156 PAKTAN Słupsk
11 Trzasko Maksym 20000713 Ładniak Gabryiela 20000636 FOCUS Kamień Pomorski
12 Wójtowski Marcin 20003568 Ziemann Nikola 20003564 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Mieczkowski Konrad 20003970 Kucewicz Paulina 20002041 LATINO CAFE Gdynia
Młodzież Mistrzostwa Polski Komb. 10T [40] 1/8 Final ~160 min
1 Balon Krzysztof 20003192 Żemło Wanesa Sylwia 20003193 KTT AIDA Szczecinek
2 Chomaniuk Damian 20003162 Klim Julia 20003456 UKS TWIST Białystok
3 Ciupa Jakub 20003122 Zmudczyńska Marta 20003119 FALA Sopot
4 Derdziński Grzegorz 20000142 Lewna Wanesa 20000153 PAKTAN Słupsk
5 Dolegała Krystian 20000049 Knyszyńska Nikola 20000097 JANTAR Elbląg
6 Góra Krzysztof 20002768 Szpałek Agnieszka 20002771 ST ELITA Kraków
7 Greczyński Kacper 20000585 Billings Nicole 20001549 AMBER Kołobrzeg
8 Haftka Paweł 20000783 Grzęska Oliwia 20001658 TKS DANCE&DANCE Toruń
9 Jaśkowiak Ernest 20001553 Piasta Klaudia 20001582 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
10 Kasprzak Jędrzej 20000736 Pastwa Wiktoria 20000750 PASJA Koszalin
11 Kaszuba Piotr 20001935 Dudar Weronika 20004121 PROMENADA Olecko
12 Krupa Mateusz 20001318 Nonko Oleksandra 20005934 PM Lubin
13 Kustosz Miłosz 20002595 Pawłowska Sara Weronika 20001778 AKTT Szczecin
14 Leśniak Mikołaj 20000146 Cabańska Izabela 20000144 PAKTAN Słupsk
15 Miś Jakub 20002770 Jałocha Wiktoria 20003134 KS M-TEAM Kraków
16 Młyński Mateusz 20003209 Palmi Alicja 20002652 MCT Wieliczka
17 Nadolny Kuba 20001670 Droganowska Antonina 20005656 ST PYRAS Toruń
18 Pacan Kajetan Adam 20003090 Włodarczyk Aleksandra 20003665 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
19 Plak Karol Tomasz 20002456 Wisełka Aleksandra Anna 20002457 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
20 Pogorzelski Piotr 20005423 Latos Maria 20003091 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
21 Połętek Patryk 20003315 Król Emilia 20002648 MCT Wieliczka
22 Protsenko Oleksii 20006205 Wieteska Julia 20000044 JANTAR Elbląg
23 Przydryga Antoni Krzysztof 20000645 Krupa Natalia 20000633 FOCUS Kamień Pomorski
24 Przygocki Mikołaj 20003399 Szefke Katarzyna 20003166 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
25 Raputa Kacper 20002764 Tylek Wiktoria 20002765 ST ELITA Kraków
26 Rudyj Bartosz 20001228 Nowińska Maja 20003745 PM Lubin
27 Rytel Szymon 20001638 Myślińska Marta 20001564 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
28 Sawiński Fryderyk 20001562 Zakrzewska Paula 20001651 ST PYRAS Toruń
29 Sąsiadek Kacper 20002748 Ziętowska Oliwia 20002034 FALA Sopot
30 Skwira Paweł 20000067 Łysko Natalia 20000042 JANTAR Elbląg
31 Sopoćko Dominik 20002380 Nowicka Natalia 20003921 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
32 Stańczewski Nikodem 20000069 Fidut Julia 20000095 JANTAR Elbląg
33 Stępień Michał 20002824 Skrzypek Klaudia 20002825 ZAMEK Lublin
34 Szczepański Jan 20001627 Nowak Amelia 20003818 TKS DANCE&DANCE Toruń
35 Szczuryk Filip 20002664 Antos Alicja 20001792 AMBER Kołobrzeg
36 Szlązak Jan 20001418 Wałdoch Kinga 20002749 LATINO CAFE Gdynia
37 Szumczyk Przemysław 20001420 Nadolna Adrianna 20001865 BLACK DANCE Gdańsk
38 Śledź Miłosz 20002647 Dziób Amelia 20003216 MCT Wieliczka
39 Tarach Kamil 20001217 Buczyńska Michalina 20001218 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
40 Waszak Maksymilian 20001586 Siudzińska Aleksandra 20001587 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Gramatyka Antoni 20002818 Siuda Emilia 20002772 ST ELITA Kraków
Przybyłek Michał 20002674 Graczyk Amelia 20001794 AMBER Kołobrzeg
Siekierski Dawid 20001786 Doskocz Nikola 20005083 AMBER Kołobrzeg
Dorośli Mistrzostwa Polski Komb. 10T [21] 1/4 Final ~80 min
1 Bartyś Marcin 20005345 Pokorska Ada 20004546 KADRYL BCPK Białystok
2 Buczyński Hubert 20002360 Butko Viana 20002375 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
3 Fazullin Armand 20001847 Iwańska Klaudia 20001846 SKT PASJA Kraków
4 Gajkowski Kacper 20004585 Huminiłowicz Oliwia 20000512 AKTT Szczecin
5 Grieger Aleksander 20002812 Maciejewska Hanna 20000587 AMBER Kołobrzeg
6 Khersonskyy Fedor 20003703 Kaczyńska Agata 20004628 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
7 Kloskowski Maciej 20002020 Ziętowska Nikola 20002021 FALA Sopot
8 Kukliński Filip 20001634 Kuklińska Michalina 20001633 CONTRA SPORT Warszawa
9 Kurzawa Dawid 20001804 Anuszkiewicz Kamilla 20001803 AMBER Kołobrzeg
10 Lewandowski Marcin 20001654 Lewandowska Aleksandra 20001655 ST PYRAS Toruń
11 Pawłowski Mateusz 20000891 Nowak Oriana 20006549 ISKRA Piła
12 Ptak Daniel 20001160 Roth Weronika 20004351 DANCE CENTER Poznań
13 Siedlecki Cezary 20001439 Zielińska Małgorzata 20002994 TKS CREATIVE DANCE Rumia
14 Smoliński Konrad 20000231 Król Ewelina 20001643 MAGIC Zielona Góra
15 Snochowski Wiktor 20001022 Malinowska Justyna 20001407 KTT DUET Warszawa
16 Sołtys Dawid 20001692 Nowina-Konopka Aleksandra 20003915 STREFA TAŃCA Warszawa
17 Szczepaniak Marcin Daniel 20001839 Prusaczyk Iga 20000914 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
18 Walisiak Przemysław 20001711 Preś Katarzyna 20004122 STREFA TAŃCA Warszawa
19 Wargin Kamil 20000907 Cygan Wiktoria 20004081 ISKRA Piła
20 Wojtania Sebastian 20002757 Szałęga Kamila 20003642 MAGIC Zielona Góra
21 Zięba Paweł 20003941 Głowacka Adrianna 20002052 MAMBO Żukowo
Chudziński Cezary 20001928 Zawadzka Magdalena 20001931 UKTS DWÓJKA Ełk
Senior I Mistrzostwa Polski Komb. 10T [6] Final ~20 min
1 Kucharczyk Tomasz 20001213 Kucharczyk Róża 20001214 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
2 Maćkowiak Mateusz 20004316 Maćkowiak Katarzyna 20004315 BLACK DANCE Gdańsk
3 Markowski Wojciech 20004408 Damasevich Natallia 20004407 BLACK DANCE Gdańsk
4 Puchkov Yuriy 20004405 Puchkova Tatsiana 20004406 SKT PASJA Kraków
5 Salgado Roberto 20001479 Górska Katarzyna 20001480 LATINO CAFE Gdynia
6 Turkiewicz Jarosław 20005993 Karasiewicz Monika 20005994 BLACK DANCE Gdańsk
Senior II Mistrzostwa Polski Komb. 10T [7] Final ~20 min
1 Biernacki Andrzej 20004748 Biernacka Ewa 20004749 FOCUS Olsztyn
2 Budyś Mariusz 20000014 Budyś Monika 20000015 PROGRESS Kwidzyn
3 Dziurawiec Mariusz 20000073 Dziurawiec Agnieszka 20000074 JANTAR Elbląg
4 Kucharczyk Tomasz 20001213 Kucharczyk Róża 20001214 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5 Szar Jarosław 20000081 Szar Katarzyna 20000082 JANTAR Elbląg
6 Szumczyk Roman 20004639 Łapińska-Szumczyk Sylwia 20004640 BLACK DANCE Gdańsk
7 Tomczak Rafał 20003160 Tomczak Barbara 20003161 JANTAR Elbląg
Turkiewicz Jarosław 20005993 Karasiewicz Monika 20005994 BLACK DANCE Gdańsk
10-11 F Komb. 6T [7] ~15 min
1 Boniecki Igor 20006347 Janowska Bianka 20006348 THE BEST Gdańsk
2 Flis Alan 20006449 Lella Michalina 20006450 DANCEPRO Gdańsk
3 Igliński Kacper 20005645 Kayser Julia 20005646 PAKTAN Słupsk
4 Kierznikiewicz Damian 20006428 Pierścieniak Antonina 20006431 TKS CREATIVE DANCE Rumia
5 Kopacz Gabriel 20004673 Pazderska Aleksandra 20006174 LATINO CAFE Gdynia
6 Mrowiec Jakub 20005441 Rybińska Amelia 20005629 LATINO CAFE Gdynia
7 Penksyk Wiktor 20005278 Laskowska Oliwia 20005695 BLACK DANCE Gdańsk
Galewski Antoni 20005532 Klonowska Alicja 20005527 PROGRESS Kwidzyn
Kharchenko Nikita 20005531 Stefaniak Amelia 20005533 PROGRESS Kwidzyn
12-13 E Komb. 8T [10] 1/2 Final ~32 min
1 Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
2 Drażba Michał 20003706 Szukaj Ewelina Joanna 20003860 FALA Sopot
3 Kleist Kacper 20004319 Zielińska Aneta 20004318 BLACK DANCE Gdańsk
4 Kowalczyk Tomasz 20005920 Osnowska Karolina 20005921 STAKATO Tczew
5 Krupa Alexander 20005628 Deptuła Antonina 20005440 LATINO CAFE Gdynia
6 Lewandowski Oliwier Robert 20006195 Cichoń Marta 20005090 TKS CREATIVE DANCE Rumia
7 Marszałkowski Wojciech Rafał 20006209 Cichosz Agata Anna 20006208 TKS CREATIVE DANCE Rumia
8 Młynarski Bartek 20005966 Szukaj Weronika 20005967 FALA Sopot
9 Wendk Paweł 20005693 Brzeska Olga 20005694 BLACK DANCE Gdańsk
10 Zblewski Mateusz 20003693 Bacławska Magdalena 20003694 STAKATO Tczew
Połom Igor 20004060 Koszewska Laura Marianna 20004059 BLACK DANCE Gdańsk
Ziegert Nikodem 20005632 Drzymalska Maja 20005633 LATINO CAFE Gdynia
14-15 C ST [5] Final ~10 min
1 Dajlid Mikołaj 20005196 Kastrau Nadia Dominika 20002613 JANTAR Międzyzdroje
2 Janicki Oliwier 20000812 Wensierska Julia 20003993 BLACK DANCE Gdańsk
3 Krachulec Mateusz 20003585 Tułodziecka Malwina 20004275 TKS CREATIVE DANCE Rumia
4 Ostaszewski Marcin 20003698 Gronkowska Karolina 20005192 LATINO CAFE Gdynia
5 Rosłoń Wojciech Wiktor 20004384 Nowaczyk Olga 20002729 FALA Sopot
Kodrzycki Maksymilian 20000096 Skwira Julia 20004226 JANTAR Elbląg
Łowicki Damian 20003883 Gumowska Joanna 20001381 FOCUS Olsztyn
Mróz Wiktor 20005188 Jabłońska Julia 20005189 LATINO CAFE Gdynia
14-15 C LA [7] Final ~10 min
1 Bielawski Roch 20003190 Swarcewicz Amelia 20003197 KTT AIDA Szczecinek
2 Dajlid Mikołaj 20005196 Kastrau Nadia Dominika 20002613 JANTAR Międzyzdroje
3 Janicki Oliwier 20000812 Wensierska Julia 20003993 BLACK DANCE Gdańsk
4 Kępka Jakub 20003588 Grzankowska Oliwia 20003697 BLACK DANCE Gdańsk
5 Krachulec Mateusz 20003585 Tułodziecka Malwina 20004275 TKS CREATIVE DANCE Rumia
6 Ostaszewski Marcin 20003698 Gronkowska Karolina 20005192 LATINO CAFE Gdynia
7 Rosłoń Wojciech Wiktor 20004384 Nowaczyk Olga 20002729 FALA Sopot
Kodrzycki Maksymilian 20000096 Skwira Julia 20004226 JANTAR Elbląg
Łowicki Damian 20003883 Gumowska Joanna 20001381 FOCUS Olsztyn
Mróz Wiktor 20005188 Jabłońska Julia 20005189 LATINO CAFE Gdynia
pow.15 B ST [7] Final ~10 min
1 Bukowiecki Mateusz Jan 20004961 Zuterek Julia Gabriela 20004963 MAGIC Zielona Góra
2 Chabasiński Eryk 20002915 Janicka Weronika 20003404 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
3 Chudziński Cezary 20001928 Zawadzka Magdalena 20001931 UKTS DWÓJKA Ełk
4 Dobrowolski Daniel 20001513 Kaczmarczyk Karmen 20001512 LATINO CAFE Gdynia
5 Iwicki Jakub 20001647 Radtke Klaudia 20003422 ST PYRAS Toruń
6 Kaszuba Piotr 20001935 Dudar Weronika 20004121 PROMENADA Olecko
7 Paterek Kacper 20006078 Nowak Zuzanna 20005393 IMPET TEAM Warszawa
pow.15 B LA [11] 1/2 Final ~20 min
1 Chabasiński Eryk 20002915 Janicka Weronika 20003404 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
2 Ciupa Jakub 20003122 Zmudczyńska Marta 20003119 FALA Sopot
3 Dobrowolski Daniel 20001513 Kaczmarczyk Karmen 20001512 LATINO CAFE Gdynia
4 Dukat Kacper 20001520 Dramińska Urszula 20001387 LATINO CAFE Gdynia
5 Kaszuba Piotr 20001935 Dudar Weronika 20004121 PROMENADA Olecko
6 Mikołajczak Mateusz 20001505 Mika Dagmara 20003722 TKS CREATIVE DANCE Rumia
7 Paterek Kacper 20006078 Nowak Zuzanna 20005393 IMPET TEAM Warszawa
8 Spich Mateusz 20001864 Bławat Weronika 20002747 TKS CREATIVE DANCE Rumia
9 Szramowski Marcin 20002913 Michalska Marcelina 20006011 TEMPO Bydgoszcz
10 Szymanowski Konrad 20005327 Cebeterewicz Natalia 20001933 UKTS DWÓJKA Ełk
11 Szymczyk Mikołaj 20001798 Szałek Kornelia 20000757 AMBER Kołobrzeg
Starts at: 14:00
12-13 D ST [9] 1/2 Final ~16 min
1 Fularczyk Jan 20003981 Dębska Anna 20003974 LATINO CAFE Gdynia
2 Łabędzki Kamil 20004383 Hnat Emilia 20005195 FOCUS Kamień Pomorski
3 Paluchowski Maurycy 20004711 Zmudczyńska Iga 20003707 FALA Sopot
4 Sokół Tomasz 20004573 Wasiłyszyn Kornelia 20004574 JANTAR Elbląg
5 Waruszewski Tymon 20005968 Dobrowolska Marta 20005969 JANTAR Elbląg
6 Wiecki Szymon 20004029 Koziura Karolina 20004028 AMBER Kołobrzeg
7 Wojciechowski Szymon 20000816 Wensierska Kornelia 20003729 BLACK DANCE Gdańsk
8 Zamiara Mariusz 20003842 Saryk Amelia 20003688 JANTAR Elbląg
9 Żmijewski Marcel 20004111 Ciechorska Michalina 20004567 JANTAR Elbląg
Czarnogorcev Dominik 20003114 Arent Natalia 20004283 LATINO CAFE Gdynia
Sarnowski Łukasz 20005271 Reich Justyna Joanna 20003687 JANTAR Elbląg
Wendk Paweł 20005693 Brzeska Olga 20005694 BLACK DANCE Gdańsk
Wiśniewski Krzysztof 20004575 Bieraga Zofia 20004565 JANTAR Elbląg
12-13 D LA [10] 1/2 Final ~16 min
1 Fularczyk Jan 20003981 Dębska Anna 20003974 LATINO CAFE Gdynia
2 Józefowicz Marceli 20005273 Jankowska Patrycja 20005270 JANTAR Elbląg
3 Laps Jan 20005370 Marcinkowska Agata 20005369 TKS DANCE&DANCE Toruń
4 Łabędzki Kamil 20004383 Hnat Emilia 20005195 FOCUS Kamień Pomorski
5 Paluchowski Maurycy 20004711 Zmudczyńska Iga 20003707 FALA Sopot
6 Sokół Tomasz 20004573 Wasiłyszyn Kornelia 20004574 JANTAR Elbląg
7 Waruszewski Tymon 20005968 Dobrowolska Marta 20005969 JANTAR Elbląg
8 Wojciechowski Szymon 20000816 Wensierska Kornelia 20003729 BLACK DANCE Gdańsk
9 Zamiara Mariusz 20003842 Saryk Amelia 20003688 JANTAR Elbląg
10 Żmijewski Marcel 20004111 Ciechorska Michalina 20004567 JANTAR Elbląg
Czarnogorcev Dominik 20003114 Arent Natalia 20004283 LATINO CAFE Gdynia
Sarnowski Łukasz 20005271 Reich Justyna Joanna 20003687 JANTAR Elbląg
Wendk Paweł 20005693 Brzeska Olga 20005694 BLACK DANCE Gdańsk
Wiśniewski Krzysztof 20004575 Bieraga Zofia 20004565 JANTAR Elbląg
14-15 E Komb. 8T [7] Final ~16 min
1 Buśko Karol 20006442 Rawłuszko Martyna 20004278 THE BEST Gdańsk
2 Łapa Roman 20005643 Kałuża Alicja 20003780 PAKTAN Słupsk
3 Marcinkowski Jan Kazimierz 20006291 Szymelfejnik Marta 20006290 FOCUS Olsztyn
4 Stanek Antoni 20006175 Kafarska Martyna 20005436 LATINO CAFE Gdynia
5 Szewczyczak Filip 20004273 Jędrzejczyk Zuzanna 20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia
6 Wichman Kamil 20004718 Gardzińska Emilia 20004717 STAKATO Tczew
7 Wijas Mateusz 20004724 Etmańska Julia 20004728 STAKATO Tczew
Starts at: 18:00
pow.15 D ST [10] 1/2 Final ~16 min
1 Dorożyński Piotr 20005980 Brzeska Magdalena 20005979 TANGO Gdańsk
2 Fiećko Daniel 20005690 Marcinkowska Magdalena Maria 20005689 FOCUS Olsztyn
3 Iwanicki Maciej 20004992 Kulik Natalia 20004995 CZAR PAR Giżycko
4 Januszewski Jakub 20000514 Buko Wiktoria 20002640 AKTT Szczecin
5 Konrad Jakub 20004265 Sobiech Justyna 20005542 FALA Sopot
6 Rębacz Mateusz Krzysztof 20004579 Nowacka Olga Anna 20004578 ESCUDO Konin
7 Safijański Wojciech 20005118 Romanowska Marta 20005117 JANTAR Elbląg
8 Solawa Kacper 20003118 Neufeld Karolina 20003123 BLACK DANCE Gdańsk
9 Truchel Paweł  20006572 Karnat Monika 20001509 BLACK DANCE Gdańsk
10 Zieliński Paweł 20005120 Kruzicka Halina 20005119 JANTAR Elbląg
Arapinowicz Jakub 20003628 Kurkowska Kamila 20000048 JANTAR Elbląg
pow.15 D LA [9] 1/2 Final ~16 min
1 Cieszyński Tobiasz 20000814 Tutkowska Aurelia 20000810 BLACK DANCE Gdańsk
2 Dorożyński Piotr 20005980 Brzeska Magdalena 20005979 TANGO Gdańsk
3 Fiećko Daniel 20005690 Marcinkowska Magdalena Maria 20005689 FOCUS Olsztyn
4 Iwanicki Maciej 20004992 Kulik Natalia 20004995 CZAR PAR Giżycko
5 Konrad Jakub 20004265 Sobiech Justyna 20005542 FALA Sopot
6 Rębacz Mateusz Krzysztof 20004579 Nowacka Olga Anna 20004578 ESCUDO Konin
7 Rutkowski Dominik 20004328 Wróblewska Ewelina 20001488 THE BEST Gdańsk
8 Safijański Wojciech 20005118 Romanowska Marta 20005117 JANTAR Elbląg
9 Solawa Kacper 20003118 Neufeld Karolina 20003123 BLACK DANCE Gdańsk
Arapinowicz Jakub 20003628 Kurkowska Kamila 20000048 JANTAR Elbląg
Dreger Michał 20000098 Sokalska Kinga 20000092 JANTAR Elbląg
Junior I+II Mistrzostwa Polski Komb. 10T [30] 1/8 Final ~140 min
1 Bogun Oskar Bartłomiej 20003417 Szlendak Julia 20003418 ST PYRAS Toruń
2 Borkowski Paweł 20000501 Lebiedziew Lena Magdalena 20000523 AKTT Szczecin
3 Brzozowski Grzegorz 20005619 Moszczyńska Kornelia 20003254 MAGIC Zielona Góra
4 Ciopała Michał 20002651 Nawalany Julia 20003841 MCT Wieliczka
5 Dobry Mateusz 20003576 Okoń Martyna 20003577 LATINO CAFE Gdynia
6 Felski Kacper 20002662 Sobczyk Aleksandra 20002663 AMBER Kołobrzeg
7 Grunt Wiktor 20000003 Klimek Alina 20000004 PROGRESS Kwidzyn
8 Hinczewski Ksawier 20001666 Nawrocka Klaudia 20001667 TKS DANCE&DANCE Toruń
9 Jagła Piotr 20002773 Krzemińska Kaja 20003813 ST ELITA Kraków
10 Mendlik Jakub Kewin 20003355 Wiśniewska Amelia 20003822 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
11 Olejarz Tymon 20003804 Nowak Weronika 20003733 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
12 Pacan Antoni 20003092 Jarzyńska Anna 20003089 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
13 Popowicz Aleksy Sebastian 20002602 Antos Aleksandra 20001793 AMBER Kołobrzeg
14 Radecki Filip 20003876 Radecka Klara 20003877 ATRIA Ostrołęka
15 Radziejewski Juliusz 20002864 Kruszyńska Marta 20001233 PM Lubin
16 Rybak Maciej 20001037 Matysiak Zofia Wanda 20001038 KTT DUET Warszawa
17 Skrzypczak Piotr 20001787 Kowalik Pola 20002665 AMBER Kołobrzeg
18 Sołtysiński Krystian 20001585 Richert Aleksandra 20004208 FALA Sopot
19 Stawowy Mateusz 20002766 Silva Sara 20002767 ST ELITA Kraków
20 Szczepaniak Kamil 20002816 Kmiecik Wiktoria 20001010 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
21 Szczepański Adam 20003812 Lamparska Oliwia 20004740 TKS DANCE&DANCE Toruń
22 Szreder Paweł 20000047 Szymańska Wiktoria 20000062 JANTAR Elbląg
23 Szwed Jakub 20003203 Mazur Inga 20003204 MCT Wieliczka
24 Tygielski Radosław Kajetan 20001009 Kruger Julia 20001684 CONTRA SPORT Warszawa
25 Wasilewski Jan 20003859 Wojnarowska Wiktoria 20002045 JANTAR Elbląg
26 Wawrzyński Antoni 20004618 Samsel Gabriela 20005546 ATRIA Ostrołęka
27 Wiśniewski Wojciech 20003559 Wójtowska Magdalena 20003558 TKS CREATIVE DANCE Rumia
28 Woźnicki Szymon 20004030 Przybyszewska Amelia 20004031 FALCON Płock
29 Zieliński Jakub 20000106 Nycnerska Olga 20000107 JANTAR Elbląg
30 Żałko Szymon 20001232 Nemcova Martina Nela 20006146 CORDEX Wałbrzych
Niemczyk Konrad 20000535 Rojewska Vanessa 20002672 AKTT Szczecin
Młodzież Starsza Mistrzostwa Polski Komb. 10T [15] 1/4 Final ~80 min
1 Buczyński Hubert 20002360 Butko Viana 20002375 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
2 Chudziński Cezary 20001928 Zawadzka Magdalena 20001931 UKTS DWÓJKA Ełk
3 Greczyński Kacper 20000585 Billings Nicole 20001549 AMBER Kołobrzeg
4 Krajniewski Kamil 20001657 Rzeźnik Marta 20003252 TKS DANCE&DANCE Toruń
5 Kurzawa Dawid 20001804 Anuszkiewicz Kamilla 20001803 AMBER Kołobrzeg
6 Ledwosiński Karol 20000057 Kujawa Karina 20000745 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
7 Neufeld Piotr 20000791 Lewandowska Marta 20001421 BLACK DANCE Gdańsk
8 Ostrowski Jan 20001406 Ławreszuk Dominika 20003454 UKS TWIST Białystok
9 Raputa Kacper 20002764 Tylek Wiktoria 20002765 ST ELITA Kraków
10 Smoliński Konrad 20000231 Król Ewelina 20001643 MAGIC Zielona Góra
11 Sołtys Dawid 20001692 Nowina-Konopka Aleksandra 20003915 STREFA TAŃCA Warszawa
12 Szczepaniak Marcin Daniel 20001839 Prusaczyk Iga 20000914 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
13 Szczepański Jan 20001627 Nowak Amelia 20003818 TKS DANCE&DANCE Toruń
14 Szefler Cezary 20000801 Dąbrowska Amelia 20001521 BLACK DANCE Gdańsk
15 Szyc Mikołaj 20000804 Sałapa Marta 20000148 BLACK DANCE Gdańsk
Kloskowski Maciej 20002020 Ziętowska Nikola 20002021 FALA Sopot
Senior III Mistrzostwa Polski Komb. 10T [7] Final ~20 min
1 Cichy Mieczysław 20001437 Cichy Ewa 20001438 TKS CREATIVE DANCE Rumia
2 Doering Dariusz 20005155 Doering Wioletta 20005156 THE BEST Gdańsk
3 Guzikowski Marek 20001394 Guzikowska Joanna 20001395 FOCUS Olsztyn
4 Jankowski Wiesław 20000079 Jankowska Maria 20000080 JANTAR Elbląg
5 Kowalski Zbigniew 20005660 Kowalska Maria 20005657 FOCUS Olsztyn
6 Marecki Stanisław 20000018 Marecka Wisława 20000019 PROGRESS Kwidzyn
7 Pestka Mirosław 20000016 Pestka Ewa 20000017 PROGRESS Kwidzyn
Senior IV Mistrzostwa Polski Komb. 10T [1] Final ~20 min
1 Cichy Mieczysław 20001437 Cichy Ewa 20001438 TKS CREATIVE DANCE Rumia