WDSF European Championship Show Dance Adult

Warszawa 09-10.11.2019

Liczba startów: 32 Liczba par: 31
Saturday
Rejestracja: 11:00 Próba parkietu: 21:00 Rozpoczęcie: 12:00
Szacowany czas trwania bloku: ~1 h, 56 min
Planowane zakończenie: 22:00 Szacowane zakończenie: 13:56
WDSF European Championships Adult ST (Show Dance) [15] 1/4 Finału ~76 min
1 Benysek Martin 10109521 Manaskova Martina 10085658 Czech Republic
2 Borbas Csaba 10122988 Toth Emilia 10122987 Hungary
3 Domorad Vit 10058724 Tejcova Simona 10042822 Czech Republic
4 Groeneveld Jamie 10099288 Groeneveld Lesley 10054876 Netherlands
5 Jeschke Jacek 10037405 Żudziewicz Hanna 10041727 CONTRA SPORT Warszawa - Poland
6 Pleshkov Dmitry 10040046 Kulbeda Anastasia 10040047 Russian Federation
7 Podduev Stepan 10078509 Sibeleva Margarita 10063171 Russian Federation
8 Quarta Cristian 10075304 Stranieri Giada 10053936 Italy
9 Samosiuk Aliaksandr 10055023 Tudvaseva Yana 10065475 Belarus
10 Sharlai Mikita 10082185 Bubenova Ekaterina 10112584 Belarus
11 Solarino Fabrizio 10098802 Impellizzeri Francesca 10098801 Italy
12 Stec Matej 10055069 Popova Elena 10056615 Slovakia
13 Stoeckl Dominik 10059452 Weingaertner Madeline 10020071 Germany
14 Tsarev Alexey 10032387 Stadnik Alena 10061154 Azerbaijan
15 Valkier Marc 10054873 Van Den Bergh-Valkier Karen 10054874 Netherlands
WDSF European Championships Adult LA (Show Dance) [17] 1/4 Finału ~76 min
1 Balan Marius-Andrei 10023730 Moshenska Khrystyna 10018792 Germany
2 Balandin Artur 10020314 Salita Anna 10022025 Germany
3 Beloborodov Ilya 10032693 Kochkina Victoria 10057405 Russian Federation
4 Corrodi Davide 10086552 Kucharczyk Maja 10106025 Switzerland
5 Di Fazio Damiano 10049919 Santoro Noemi 10049920 Italy
6 Groeneveld Jamie 10099288 Groeneveld Lesley 10054876 Netherlands
7 Hajek Jiri 10109522 Koutna Karolina 10068215 Czech Republic
8 Kabel Remy 10129391 Schooneveld Ilona 10104322 Netherlands
9 Marchenko Dmitry 10002897 Rybalko Anastasia 10028272 Azerbaijan
10 Matejka Robin 10086774 Cupalova Nicol 10055731 Czech Republic
11 Mizser Tamas 10109538 Fulop Zsuzsanna 10109539 Hungary
12 Modebadze Aka 10034536 Tsikhelashvili Gvantsa 10026974 Georgia
13 Pshonka Ilya 10076847 Starykava Uladzislava 10104616 Belarus
14 Serra Maurizio 10038652 Fadda Ilaria 10091153 Italy
15 Shchepletsov Pavel 10086584 Khrometskova Alina 10104383 Russian Federation
16 Toth Arpad 10100819 Lengyel Claudia 10115123 Hungary
17 Turebekov Tauke 10068749 Imbondo Sofia 10071021 Slovakia