Turniej Tańca o Puchar Dyrektora CKiS

Turniej Tańca o Puchar Dyrektora CKiS

Skawina 23.11.2019

Liczba startów: 84 Liczba par: 83
BLOK I
Rejestracja: 09:00 Próba parkietu: 09:00 Rozpoczęcie: 10:00
Szacowany czas trwania bloku: ~1 h, 25 min
Planowane zakończenie: 11:00 Szacowane zakończenie: 11:25
10-11 F Komb. 6T [10] ~15 min
1 Blaut Filip Doniec Natalia STYL Kraków
2 Chełkowski Marcin Grześ Amelia ELITA Kraków
3 Cholewa Lena ELITA Kraków
4 Czopek Bartosz Ostrogórska Aleksandra CKIS Skawina
5 Gałka Krystian 20004827 Jamka Gabriela 20005450 SKT PASJA Kraków
6 Ludwig Filip Dalach Oliwia STYL Kraków
7 Malec Michał Chełkowska Oliwia ELITA Kraków
8 Mamel Dawid Zając Nikola CKIS Skawina
9 Piotrowski Emil Łata Julia CKIS Skawina
10 Szwej Olgierd Dąbrowska Michalina ELITA Kraków
Kula Marcel Płonka Hanna CKIS Skawina
Lipiarz Julia PASJA Kraków
12-13 F Komb. 6T [4] ~15 min
1 Ambrożkiewicz Wojciech 20004911 Młodnicka Gabriela 20004915 SKT PASJA Kraków
2 Makuch Dawid Zagajska Anna ELITA Maków Podhalański
3 Pietrzkiewicz Adrian Salamon Barbara STYL Kraków
4 Sylwestrowicz Maciej Kazior Anna ELITA Kraków
14-15 F Komb. 6T [2] ~15 min
1 Głąb Andrzej Brzyzek Julia AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
2 Polcyn Kamil Szczyrbak Gabriela CKIS Skawina
do 7 G 5T [3] ~15 min
1 Dutka Krzysztof Starczowska Maja AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
2 Pękała Jan Grzegorz 20005777 Pisarska Julia 20005778 SKT PASJA Kraków
3 Turbak Alicja KS M-TEAM Kraków
8-9 G 5T [16] ~15 min
1 Banach Anna Solo M-TEAM Kraków
2 Brodzik Natalia ELITA Kraków
3 Cegielny Hania SKT PASJA Kraków
4 Cieśla Hubert Krasnoholova Anastasiia KS M-TEAM Kraków
5 Drzewiecka Maja SKT STYL Kraków
6 Dutka Krzysztof Starczowska Maja AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
7 Garbacz Maksym Świerczek Oliwia AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
8 Kazior Helena Solo ELITA Kraków
9 Kos Jakub Budz Amelia AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
10 Kruczek Aleksander 20005773 Ćwik Gabriela 20005774 SKT PASJA Kraków
11 Nowak Mateusz Paweł 20005856 Grzywnowicz Natasza 20005855 SKT PASJA Kraków
12 Solo Solo Sabura Marcelina AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
13 Stefanowicz Kajetan Adetoye Esosa ELITA Kraków
14 Stós Adam Karol 20005769 Mazur Kalina 20005770 SKT PASJA Kraków
15 Toczek Mateusz Wciślak Laura ST ELITA Maków Podhalański
16 Tran Thanh Son 20005771 Stec Adrianna 20005772 SKT PASJA Kraków
Piotrowski Ignacy Kula Kaja CKIS Skawina
10-11 G 5T [13] ~15 min
1 Brzezowicki Kamil Szewczyk Amelia AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
2 Bugiel Gabriela CKIS Skawina
3 Cierzak Olaf Kieć Weronika ELITA Kraków
4 Czopek Bartosz Ostrogórska Aleksandra CKIS Skawina
5 Gucwa Wojtek Romaniszyn Pola SKT STYL Kraków
6 Kisiel Julia SKT PASJA Kraków
7 Litwora Leon Żak Kinga CUBANO Myślenice
8 Łabędź Tomasz Wąs Alicja KS M-TEAM Kraków
9 Marchlik Justyna KS M-TEAM Kraków
10 Roś Julia SKT STYL Kraków
11 Simko Kristian Pabis Gabriela AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
12 Sitek Emilia CUBANO Myślenice
13 Turała Bartłomiej Żywot Julia CUBANO Myślenice
Makuch Mateusz Świder Aleksandra ST ELITA Maków Podhalański
Orlov Nikita Lykhodid Anastasiia KS M-TEAM Kraków
12-13 G 5T [3] ~15 min
1 Bucała Justyna ST ELITA Maków Podhalański
2 Solo Solo Simko Kristian AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
3 Stopka Natalia ST ELITA Maków Podhalański
do 7 H 3T [27] ~25 min
1 solo Misiak Alicja SKT PASJA Kraków
2 solo Kamińska Karolina PASJA Kraków
3 Atak Amelia Góra Karolina SKT PASJA Kraków
4 Bigos Karol Solo AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
5 Cieśla Wiktor Turbak Joanna KS M-TEAM Kraków
6 Gawron Igor Ryszka Martyna ASTRA Oświęcim
7 Knapczyk Tymon Józefiak Emilia ST ELITA Maków Podhalański
8 Kołodziej Krzysztof Frączek Maja ASTRA Oświęcim
9 Kubrak Łukasz Lorek Maja SKT PASJA Kraków
10 Kuśmierczyk Nadia SKT PASJA Kraków
11 Łabędź Michał Chersznia Julietta KS M-TEAM Kraków
12 Macałka Leonard Wilkowska Iga SKT PASJA Kraków
13 Maj Lidia SKT PASJA Kraków
14 Mierzwa Hania SKT PASJA Kraków
15 Nowak Lidia SKT PASJA Kraków
16 Ogorzelec Adam Wieczorek Anna ASTRA Oświęcim
17 Ogorzelec Jakub Frączek Maja ASTRA Oświęcim
18 Równicki Patryk Wąsik Paulina SKT PASJA Kraków
19 Smoter Oliwia AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
20 Solo Solo Bigos Ula AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
21 Staroń Michał Madeja Klara ASTRA Oświęcim
22 Turbak Alicja KS M-TEAM Kraków
23 Walor Jakub Grzywacz Nicola SKT PASJA Kraków
24 Wąsik Paulina Kamińska Karolina SKT PASJA Kraków
25 Zinowiewa Mariia solo KS M-TEAM Kraków
26 Żurek Hania Walor Magda SKT PASJA Kraków
27 Żurek Hania Walor Magda PASJA kraków
Góra Karolina SKT PASJA Kraków
Żurek Hania Grądzik Kornelia SKT PASJA Kraków
8-9 H 4T [3] ~15 min
1 Brzozowski Ignacy Mierzwa Hania SKT PASJA Kraków
2 Długosz Igor Olbrot Julia SKT PASJA Kraków
3 Kiereś Patrycja SKT PASJA Kraków
10-11 H 4T [3] ~15 min
1 Długosz Dagmara SKT PASJA Kraków
2 Nowak Filip Płatek Nadia SKT PASJA Kraków
3 Węglarczyk Gabriela AKADEMIA TAŃCA Nowy Targ
12-13 H 4T [0] ~0 min