WDSF World Championships Adult 10 Dance

WDSF World Championships Adult 10 Dance

Elbląg 20.11.2021

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
203
143
~286
261
202
~404
34
34
~68
172
94
~188
WDSF World Championship Adults 10 Dance - WDSF World Championships Adult 10 Dance
Rejestracja: 11:00 Próba parkietu: 12:00 Rozpoczęcie: 13:00
Szacowany czas trwania bloku: ~5 h, 2 min
Planowane zakończenie: 21:56 Szacowane zakończenie: 18:02
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
34
34
~68
WDSF World Championships Adult Komb. 10T [34] 1/8 Finału ~282 min
1 Alberetti Lorenzo 10069508 Dionigi Martina 10069510 Italy
2 Albigese Michele 10061715 Isaincu Anelise Christiana 10075663 Romania
3 Barbizi Nicolo 10070752 Jakobsdottir Sara Ros 10038432 Iceland
4 Bruck Jakub 10085646 Makarenko Marina 10085758 Czech Republic
5 Burneikis Karolis 10084319 Epeykina Diana 10082346 Lithuania
6 Cloudt Stefan 10061327 Cloudt Eline 10061328 Netherlands
7 Corrodi Davide 10086552 Kucharczyk Maja 10106025 Switzerland
8 Davydik Andrey 10063367 Sychugova Anita 10075137 Estonia
9 Dobrecovs Romans 10086975 Levchenko Violetta 10084608 Latvia
10 Fazullin Armand 10060431 Iwańska Klaudia 10063540 SKT PASJA Kraków - Poland
11 Fedin Dmitrii 10100622 Melikian Sofia 10086873 Armenia
12 Fjellstad Sverre Oerjasaeter 10061788 Oestensvik Ronja 10068892 Norway
13 Grabenwoeger Tim 10100502 Cremar Natalie 10099152 Austria
14 Gueudry Jean Francois 10060515 Yarullina Ilmira 10072981 France
15 Jenner David 10061605 Tuigunov Elisabeth 10061606 Germany
16 Kireyeu Anton 10074871 Viadzenikava Elina 10074946 Belarus
17 Liu Kai Sum Sam 10063947 Liu Wan Hin 10063948 Hong Kong
18 Matovic Aleksa 10061837 Klenkovski Jovana 10071480 Serbia
19 Nikolaev Egor 10090536 Raskatova Aleksandra 10083711 Azerbaijan
20 Novikov Kirill 10068570 Kuznetsova Yaroslava 10068574 Kazakhstan
21 Onishi Hiroaki 10066391 Onishi Sakina 10066392 Japan
22 Pekunov Akim 10100326 Kastelic Masa 10071056 Slovenia
23 Relha Joao 10084057 Chekanova Milana 10077522 Portugal
24 Roccatti Andrea 10071423 Odikadze Marika 10095029 Israel
25 Ronyai Zoltan 10072221 Busa Dora 10106769 Hungary
26 Rubashevsky Daniel 10115071 Rubashevsky Anastasiya 10115072 United States
27 Saastamoinen Henrik 10101309 Johansson Iida 10084984 Finland
28 Sraga Vedran 10069462 Hude Paula 10062377 Croatia
29 Stanev Stiliyan 10076006 Mihaleva Rosi 10076003 Canada
30 Stec Matej 10055069 Popova Elena 10056615 Slovakia
31 Sveridonov Evgeny 10072378 Barkova Angelina 10062749 FDSARR
32 Sztuce Vel Stuzmania Edgar 10063543 Dominguez Garcia Gemma 10073796 Spain
33 Williamson Earle 10028833 Myshko Veronika 10016722 Ukraine
34 Williamson Errol 10070393 Williamson Ami 10043840 Denmark
Georgiev Velizar 10076064 Kimova Polina 10028789 Bulgaria
Ulanov Daniil 10016779 Isakovych Kateryna 10026752 Cyprus
DSE ChEGP Juvenile I+II ST [15] 1/4 Finału ~47 min
1 Adnagy-Danilov Sasa 10128821 Jianu Dominique 10128822 Romania
2 Albins Kristians 10134498 Bolbate Diana 10134501 Latvia
3 Korczyk Tymoteusz Kazimierz 10133777 Pietraszewska Marta Alicja 10130391 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz - Poland
4 Lacinovs Arsenijs 10136402 Podojnika Elizabeta 10136375 Latvia
5 Nowaczyk Mikołaj 10130901 Nowaczyk Aleksandra 10130906 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
6 Penksyk Wiktor 10136169 Laskowska Oliwia 10136167 BLACK DANCE Gdańsk - Poland
7 Polyvka Oleksandr 10135606 Yatsiuk Polina 10135607 Ukraine
8 Skorbach Yehor 10136453 Zachulska Izabela 10136404 FALA Sopot - Poland
9 Sodys Kristupas 10134559 Rikleviciute Jogaile 10134555 Lithuania
10 Szewczyk Jan 10136290 Bartkiewicz Maja 10136280 UKS FEELING Warszawa - Poland
11 Szostak Krzysztof Ryszard 10136499 Stefańczyk Laura 10130478 JANTAR Elbląg - Poland
12 Śliwa Konrad 10136598 Buczek Hanna 10136595 JANTAR Elbląg - Poland
13 Topolnyk Amir 10135558 Kagramanian Veronika 10135299 Ukraine
14 Vaskys Nojus 10134556 Stuopelyte Aukse 10134557 Lithuania
15 Zięba Michał 10133729 Olesiejuk Natalia 10133730 IMPET TEAM Warszawa - Poland
DSE ChEGP Junior I ST [20] 1/4 Finału ~47 min
1 Blaszyński Dawid 10136168 Biesiekierska Kornelia 10136170 BLACK DANCE Gdańsk - Poland
2 Dobroś Błażej 10136181 Aleks Zuzanna 10136183 FALCON Płock - Poland
3 Jabczyński Kacper 10136580 Koziura Karolina 10136579 AMBER Kołobrzeg - Poland
4 Jezierski Błażej 10136174 Cybulska Malwina 10136175 JANTAR Elbląg - Poland
5 Józefowicz Marceli 10136026 Jankowska Patrycja 10136027 JANTAR Elbląg - Poland
6 Krawczyk Kuba BRAK MIN! Jałocha Martyna 10136415 ST ELITA Kraków - Poland
7 Makarov Martin 10100227 Peik Regina 10119195 Estonia
8 Maziuta Yanosh 10122462 Kozar Sofiia 10133410 Ukraine
9 Mazurczyk Jan 10130297 Wasiewicz Malwina 10130288 FALA Sopot - Poland
10 Melbardis Kristians 10118915 Lebedeva Dana 10129763 Latvia
11 Morozkov Mark 10135815 Seikste Estere 10124979 Latvia
12 Pietras Gabriel 10136108 Hinca Kornelia 10136149 BLACK DANCE Gdańsk
13 Prokins Jegors 10121492 Karimova Polina 10096825 Latvia
14 Radu Raul Gabriel 10107631 Usvat Ioana 10124186 Romania
15 Rysiewski Filip 10136546 Serówka Zuzanna 10136556 ISKRA Piła - Poland
16 Sakalauskas Radvilas 10131613 Kniubaite Ema 10133854 Lithuania
17 Vatass Marks 10135839 Vatasa Laura 10135838 Latvia
18 Woliński Bartosz 10136596 Saryk Amelia 10136594 JANTAR Elbląg - Poland
19 Wójcik Wojciech 10130658 Siudzińska Antonina 10130657 ST PYRAS Toruń - Poland
20 Żmijewski Marcel 10136032 Ciechorska Michalina 10136031 JANTAR Elbląg - Poland
DSE ChEGP Junior II LA [33] 1/8 Finału ~77 min
1 Aavik Arti Raul 10098138 Ounpuu Merinel-Izabelle 10101259 Estonia
2 Bakacz Michał 10128735 Kruszyńska Marta 10119140 PM Lubin - Poland
3 Beinoras Gustas 10133421 Beniusyte Veja 10133277 Lithuania
4 Bilcius Vakaris 10111944 Ivanova Deimante 10136209 Lithuania
5 Bogdanov Philipp 10129536 Bogdanov Seraphina 10129537 Germany
6 Cybul Marcel 10135298 Nowacka Kinga 10135297 PM Lubin - Poland
7 Dovydaitis Povilas 10128007 Bartosevic Melani 10128011 Lithuania
8 Dutka Jakub 10117568 Stadnik Natalia 10117567 PASJA Koszalin - Poland
9 Goldbergs Armands 10098826 Cernigova Anastasija 10114944 Latvia
10 Gruszka Tobiasz 10136514 Urbańska Amelia 10136521 UKS FEELING Warszawa - Poland
11 Hodovaniuk Bohdan 10136243 Bondarenko Anastasiia 10136212 Ukraine
12 Isganaitis Julius 10118937 Grikstaite Guoste 10107750 Lithuania
13 Jurzenkovs Aleksandrs 10127309 Reinika Loreta 10127478 Latvia
14 Kalmikovs Edvards 10134934 Volkova Alisa 10134913 Latvia
15 Kutskij Aleksandr 10130907 Pabrezaite Urte 10120462 Lithuania
16 Lenkaitis Neidas 10133715 Zymanciute Izabele 10125120 Lithuania
17 Lopeta Augustas 10133742 Gumbryte Gabija 10128129 Lithuania
18 Łabędzki Kamil 10136517 Hnat Emilia 10136526 FOCUS Kamień Pomorski - Poland
19 Mlinskas Kristupas 10113799 Ulcinaite Emilija 10130514 Lithuania
20 Olejarz Tymon 10130366 Kurda Wiktoria 10134020 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - Poland
21 Parulski Alan Szymon 10135833 Wiśniewska Julia Agnieszka 10135832 FALA Sopot - Poland
22 Pavel Samuel 10124392 Bruckova Timea 10133389 Czech Republic
23 Riemers Silarajs Klavs 10113246 Marinaka Patricija 10133954 Latvia
24 Roostfeldt Frederik 10118129 Pirn Ciara Simone 10126127 Estonia
25 Savlaks Aleksis 10110296 Onufrijeva Anastasija 10114945 Latvia
26 Sild Johann 10131842 Koester Beatrice 10131432 Estonia
27 Stawowy Mateusz 10091046 Silva Sara 10091049 ST ELITA Kraków - Poland
28 Szreder Paweł 10132258 Szymańska Wiktoria 10132275 JANTAR Elbląg - Poland
29 Szwed Jakub 10130549 Mazur Inga 10130546 MCT Wieliczka - Poland
30 Vallaste Henry Kristian 10119054 Harms Kirsten 10118130 Estonia
31 Wasilewski Jan 10119319 Wojnarowska Wiktoria 10119233 UKS JANTAR Gdańsk - Poland
32 Yeromenko Danylo 10119878 Kulakovskaya Margarita 10135535 Ukraine
33 Zogins Arsenijs 10111766 Mazalevska Lina 10128145 Latvia
Fabisiak Piotr Franciszek 10125130 Kazimierczak Oliwia Aleksandra 10125138 AKTT Szczecin - Poland
Gedvilas Raigardas 10121407 Viciute Patricija 10125683 Lithuania
Klekotko Mateusz 10131199 Piotrowska Nikola 10131195 PROMENADA Olecko - Poland
Laps Jan 10136547 Marcinkowska Agata 10136567 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
Mazunavicius Nojus 10132186 Banyte Agita 10121404 Lithuania
Mazunavicius Nojus 10132186 Banyte Agita 10121404 Lithuania
Sidelskij Maksim 10125126 Grusaite Gabriele 10119617 Lithuania
Šoba Jakub 10134730 Šobova Karolina 10134731 Czech Republic
Szymański Jakub 10135017 Gałka Karolina 10124113 ST ELITA Kraków - Poland
Toniste Marten Thomas 10114065 Riisa Alexandra 10133748 Estonia
Rozpoczęcie o: 11:30
DSE ChEGP Juvenile I+II LA [15] 1/4 Finału ~47 min
1 Adnagy-Danilov Sasa 10128821 Jianu Dominique 10128822 Romania
2 Albins Kristians 10134498 Bolbate Diana 10134501 Latvia
3 Korczyk Tymoteusz Kazimierz 10133777 Pietraszewska Marta Alicja 10130391 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz - Poland
4 Lacinovs Arsenijs 10136402 Podojnika Elizabeta 10136375 Latvia
5 Nowaczyk Mikołaj 10130901 Nowaczyk Aleksandra 10130906 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
6 Penksyk Wiktor 10136169 Laskowska Oliwia 10136167 BLACK DANCE Gdańsk - Poland
7 Polyvka Oleksandr 10135606 Yatsiuk Polina 10135607 Ukraine
8 Skorbach Yehor 10136453 Zachulska Izabela 10136404 FALA Sopot - Poland
9 Sodys Kristupas 10134559 Rikleviciute Jogaile 10134555 Lithuania
10 Szewczyk Jan 10136290 Bartkiewicz Maja 10136280 UKS FEELING Warszawa - Poland
11 Szostak Krzysztof Ryszard 10136499 Stefańczyk Laura 10130478 JANTAR Elbląg - Poland
12 Śliwa Konrad 10136598 Buczek Hanna 10136595 JANTAR Elbląg - Poland
13 Topolnyk Amir 10135558 Kagramanian Veronika 10135299 Ukraine
14 Vaskys Nojus 10134556 Stuopelyte Aukse 10134557 Lithuania
15 Zięba Michał 10133729 Olesiejuk Natalia 10133730 IMPET TEAM Warszawa - Poland
DSE ChEGP Junior I LA [25] 1/4 Finału ~47 min
1 Blaszyński Dawid 10136168 Biesiekierska Kornelia 10136170 BLACK DANCE Gdańsk - Poland
2 Bogdanov Philipp 10129536 Bogdanov Seraphina 10129537 Germany
3 Cieciorowski Marcel 10123920 Mateja Jagoda 10123817 TIGER-TEAM Łódź - Poland
4 Dobroś Błażej 10136181 Aleks Zuzanna 10136183 FALCON Płock - Poland
5 Dovydaitis Gustas 10128008 Sokolnikaite Greta 10124378 Lithuania
6 Dylon Mateusz 10136109 Krajewska Zuzanna 10136288 IMPET TEAM Warszawa - Poland
7 Jabczyński Kacper 10136580 Koziura Karolina 10136579 AMBER Kołobrzeg - Poland
8 Jezierski Błażej 10136174 Cybulska Malwina 10136175 JANTAR Elbląg - Poland
9 Józefowicz Marceli 10136026 Jankowska Patrycja 10136027 JANTAR Elbląg - Poland
10 Krawczyk Kuba BRAK MIN! Jałocha Martyna 10136415 ST ELITA Kraków - Poland
11 Makarov Martin 10100227 Peik Regina 10119195 Estonia
12 Maziuta Yanosh 10122462 Kozar Sofiia 10133410 Ukraine
13 Mazurczyk Jan 10130297 Wasiewicz Malwina 10130288 FALA Sopot - Poland
14 Melbardis Kristians 10118915 Lebedeva Dana 10129763 Latvia
15 Morozkov Mark 10135815 Seikste Estere 10124979 Latvia
16 Nowacki Krzysztof Mateusz 10136256 Górczak Julia Lena 10136255 TIGER-TEAM Łódź - Poland
17 Pietras Gabriel 10136108 Hinca Kornelia 10136149 BLACK DANCE Gdańsk
18 Prokins Jegors 10121492 Karimova Polina 10096825 Latvia
19 Radkiewicz Hubert 10136545 Nowak Olga 10136544 TIGER-TEAM Łódź - Poland
20 Radu Raul Gabriel 10107631 Usvat Ioana 10124186 Romania
21 Rysiewski Filip 10136546 Serówka Zuzanna 10136556 ISKRA Piła - Poland
22 Sakalauskas Radvilas 10131613 Kniubaite Ema 10133854 Lithuania
23 Woliński Bartosz 10136596 Saryk Amelia 10136594 JANTAR Elbląg - Poland
24 Wójcik Wojciech 10130658 Siudzińska Antonina 10130657 ST PYRAS Toruń - Poland
25 Żmijewski Marcel 10136032 Ciechorska Michalina 10136031 JANTAR Elbląg - Poland
Astrauskas Kajus 10134568 Tkacenko Kamile 10134552 Lithuania
Jasinevicius Lukas 10117520 Kybartaite Meida 10111943 Lithuania
DSE ChEGP Junior II ST [31] 1/8 Finału ~77 min
1 Akhromov Byacheslav 10136224 Boiko Sofiia 10136263 Ukraine
2 Bakacz Michał 10128735 Kruszyńska Marta 10119140 PM Lubin - Poland
3 Beinoras Gustas 10133421 Beniusyte Veja 10133277 Lithuania
4 Chmurzyński Bartłomiej 10136455 Derlatka Gabriela 10136392 FOCUS Dziwnów - Poland
5 Cignoni Filippo 10121221 Wawrzynowska Julia 10134784 Italy
6 Cybul Marcel 10135298 Nowacka Kinga 10135297 PM Lubin - Poland
7 Dróżdż Stanisław 10136572 Nowak Weronika 10130369 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - Poland
8 Goldbergs Armands 10098826 Cernigova Anastasija 10114944 Latvia
9 Gruszka Tobiasz 10136514 Urbańska Amelia 10136521 UKS FEELING Warszawa - Poland
10 Isganaitis Julius 10118937 Grikstaite Guoste 10107750 Lithuania
11 Jurzenkovs Aleksandrs 10127309 Reinika Loreta 10127478 Latvia
12 Kalmikovs Edvards 10134934 Volkova Alisa 10134913 Latvia
13 Kokins Klavs 10121758 Dimante Keita Karolina 10121874 Latvia
14 Krasa Tadeas 10115179 Zhydovska Anastasya 10121975 Czech Republic
15 Kutskij Aleksandr 10130907 Pabrezaite Urte 10120462 Lithuania
16 Lenkaitis Neidas 10133715 Zymanciute Izabele 10125120 Lithuania
17 Lopeta Augustas 10133742 Gumbryte Gabija 10128129 Lithuania
18 Łabędzki Kamil 10136517 Hnat Emilia 10136526 FOCUS Kamień Pomorski - Poland
19 Mlinskas Kristupas 10113799 Ulcinaite Emilija 10130514 Lithuania
20 Olejarz Tymon 10130366 Kurda Wiktoria 10134020 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - Poland
21 Parulski Alan Szymon 10135833 Wiśniewska Julia Agnieszka 10135832 FALA Sopot - Poland
22 Riemers Silarajs Klavs 10113246 Marinaka Patricija 10133954 Latvia
23 Savlaks Aleksis 10110296 Onufrijeva Anastasija 10114945 Latvia
24 Sild Johann 10131842 Koester Beatrice 10131432 Estonia
25 Słomiński Adam 10124403 Naumczuk Iga 10124402 FALA Sopot - Poland
26 Stawowy Mateusz 10091046 Silva Sara 10091049 ST ELITA Kraków - Poland
27 Szreder Paweł 10132258 Szymańska Wiktoria 10132275 JANTAR Elbląg - Poland
28 Szwed Jakub 10130549 Mazur Inga 10130546 MCT Wieliczka - Poland
29 Toniste Marten Thomas 10114065 Riisa Alexandra 10133748 Estonia
30 Vallaste Henry Kristian 10119054 Harms Kirsten 10118130 Estonia
31 Wasilewski Jan 10119319 Wojnarowska Wiktoria 10119233 UKS JANTAR Gdańsk - Poland
Fabisiak Piotr Franciszek 10125130 Kazimierczak Oliwia Aleksandra 10125138 AKTT Szczecin - Poland
Gedvilas Raigardas 10121407 Viciute Patricija 10125683 Lithuania
Karka Nojus 10119263 Ptchelintzev Sofia 10118579 Lithuania
Klekotko Mateusz 10131199 Piotrowska Nikola 10131195 PROMENADA Olecko - Poland
Laps Jan 10136547 Marcinkowska Agata 10136567 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
Sidelskij Maksim 10125126 Grusaite Gabriele 10119617 Lithuania
Šoba Jakub 10134730 Šobova Karolina 10134731 Czech Republic
Rozpoczęcie o: 15:30
Under 21 ST [23] 1/4 Finału ~47 min
1 Barbals Janis Kalnina Zane ESTETIKA Riga - Latvia
2 Buhlak Andrii Lozinska Valeriia REVERANS Kyiv - Ukraine
3 Ciupa Jakub 20003122 Zmudczyńska Marta 20003119 FALA Sopot
4 Eremeev Danil Roslyakova Olesya RUSSIAN FEDERATION Russian Federation - Russian Federation
5 Fried Martin Krasova Aneta CZECH REPUBLIC Czech Republic - Czech Republic
6 Greczyński Kacper 20000585 Billings Nicole 20001549 AMBER Kołobrzeg
7 Haftka Paweł 20000783 Grzęska Oliwia 20001658 TKS DANCE&DANCE Toruń
8 Jakubauskas Domas Damasiute Gabija DANZA M Kaunas - Lithuania
9 Jarosz Jan 20005872 Dudek Wiktoria 20005871 K-STUDIO Krosno
10 Kernychyshyn Stanislav Tkachuk Dariya MODERN Ukraine - Ukraine
11 Kowalewski Łukasz 20008914 Tercjak Oliwia 20008915 K-STUDIO Krosno
12 Lidaka Reinis Palmbaha Marta Aleksandra SMOLKO DEJU STUDIJA Riga - Latvia
13 Lubiński Filip 20002078 Kocięcka Zuzanna 20002015 BLACK DANCE Gdańsk
14 Makarovas Laurynas Ambrazeviciute Kotryna JUVENTOS Vilnius - Lithuania
15 Mamrak Adam Usselmann Emilia TEAM GOTHENBURG ELITE DANCE Göteborg - Sweden
16 Pastwa Patryk 20000749 Kastrau Nadia Dominika 20002613 JANTAR Międzyzdroje
17 Protsenko Oleksii 20006205 Wieteska Julia 20000044 JANTAR Elbląg
18 Ryński Remigiusz 20001424 Kędzierska Klaudia 20000002 JANTAR Elbląg
19 Rytel Szymon 20001638 Myślińska Marta 20001564 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
20 Szczepański Jan 20001627 Ziętowska Oliwia 20002034 FALA Sopot
21 Szumczyk Przemysław 20001420 Nadolna Adrianna 20001865 BLACK DANCE Gdańsk
22 Szyc Mikołaj 20000804 Lewandowska Marta 20001421 BLACK DANCE Gdańsk
23 Szymczak Mateusz 20004751 Czapnik Wiktoria 20009046 IMPET TEAM Warszawa
Bochenek Kamil 20001328 Mierzwa Pola 20001309 PM Lubin
Krupa Mateusz 20001318 Jaworek Marysia 20006766 PM Lubin
Rozpoczęcie o: 16:00
WDSF Open Senior II LA [12] 1/2 Finału ~45 min
1 Baskys Mindaugas 10121124 Simkunaite Mika 10121123 Lithuania
2 Blazys Audrius 10115035 Blaziene Erika 10115036 Lithuania
3 Dziurawiec Mariusz 10072998 Dziurawiec Agnieszka 10099271 JANTAR Elbląg - Poland
4 Kucharczyk Tomasz 10041931 Kucharczyk Róża 10041932 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
5 Latnikovs Sergejs 10086334 Latnikova Kristine 10086333 Latvia
6 Makarenko Sergey 10057739 Makarenko Anna 10057740 Russian Federation
7 Przybyszewski Krzysztof 10093754 Przybyszewska Wioletta 10094219 AKTT Szczecin - Poland
8 Szmajda Mirosław 10111619 Szmajda Ewa 10110508 DANCE CENTER Poznań - Poland
9 Szumczyk Roman 10129872 Łapińska-Szumczyk Sylwia 10129873 BLACK DANCE Gdańsk - Poland
10 Tomczak Rafał 10123974 Tomczak Barbara 10123975 JANTAR Elbląg - Poland
11 Truhlar Jiri 10123175 Truhlarova Martina 10123174 Czech Republic
12 Wolff Harald 10091736 Wolff Antje 10091737 Germany
Rozpoczęcie o: 18:00
WDSF Open Youth LA [30] 1/8 Finału ~121 min
1 Aavik Arti Raul 10098138 Ounpuu Merinel-Izabelle 10101259 Estonia
2 Chomaniuk Damian 10131181 Klim Julia 10131186 UKS TWIST Białystok - Poland
3 Cysewski Wiktor 10121713 Richert Aleksandra 10135903 FALA Sopot - Poland
4 Dobriakov Savely 10102705 Rudentsova Varvara 10102706 Russian Federation
5 Dobrjanski-Piirsalu Ron 10073554 Rodbro Mira Kathrine 10095785 Denmark
6 Dolegała Krystian 10127414 Knyszyńska Nikola 10127429 JANTAR Elbląg - Poland
7 Endriulaitis Arnas 10108503 Vaicekauskaite Austeja 10119133 Lithuania
8 Felski Kacper 10129000 Szałek Kornelia 10136637 AMBER Kołobrzeg - Poland
9 Grunt Wiktor 10116684 Wałdoch Kinga 10116238 PROGRESS Kwidzyn - Poland
10 Honcharov Maksym 10126954 Myroshnychenko Polina 10126953 Ukraine
11 Jonsson Benjamin 10111443 Hindsgaul Amalie 10111444 Sweden
12 Kasprzak Jędrzej 10115310 Hendzel Wiktoria Weronika 10117566 PASJA Koszalin - Poland
13 Krajewski Antoni 10134921 Załęcka Zofia 10113413 TIGER-TEAM Łódź - Poland
14 Krasa Tadeas 10115179 Zhydovska Anastasya 10121975 Czech Republic
15 Mieczkowski Konrad 10136020 Sowa Julia 10136119 LATINO CAFE Gdynia - Poland
16 Nadolny Kuba 10109574 Karwowska Pola 10136633 ST PYRAS Toruń - Poland
17 Pacan Kajetan Adam 10116271 Szustek Alicja 10135999 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
18 Perretta Riccardo 10103213 Mozdyniewicz Julia 10100063 Italy
19 Pierotti Riccardo 10132460 Tortoioli Gloria 10132459 Italy
20 Pozorski Bartosz 10109311 Siegmiller Aleksandra 10109312 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice - Poland
21 Rimkus Mykolas 10113093 Jankunaite Enrika 10115619 Lithuania
22 Ruszkowski Tomasz 10100064 Latos Maria 10116500 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
23 Rutavicius Erikas 10131030 Zenovic Aneta 10130960 Lithuania
24 Shylo Valerii 10104309 Kozlovskyte Smilte 10130700 Lithuania
25 Steins Adrians Janis 10111765 Ruchkovska Aleksandra 10119573 Latvia
26 Szczepaniak Kamil 10121619 Kmiecik Wiktoria 10127185 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
27 Ternoviks Daniils 10125313 Granta Sindija 10133693 Latvia
28 Vustilka Ivan 10123633 Spinul Yeva 10116897 Ukraine
29 Zieliński Igor 10128818 Silva Marta 10118242 ST ELITA Kraków - Poland
30 Zieliński Jakub 10116763 Nycnerska Olga 10116748 JANTAR Elbląg - Poland
Kudlac Matej 10113909 Pisulova Karolina 10128283 Czech Republic
Kulikov Nikita 10093666 Heckel Maria 10093525 Germany
Maschke Martin 10112773 Pavlickova Nikola 10112774 Czech Republic
Mazunavicius Nojus 10132186 Banyte Agita 10121404 Lithuania
Mazunavicius Nojus 10132186 Banyte Agita 10121404 Lithuania
Novotny Jakub 10042796 Filova Kristina 10124257 Czech Republic
Osmolak Mikołaj 10127479 Kopeć Oliwia 10127477 UKS PASJA Szczawin Kościelny - Poland
Rudyj Bartosz 10113411 Nowińska Maja 10131959 PM Lubin - Poland
Sabaliauskas Markas 10093892 Kotliarova Ksenija 10099958 Lithuania
Tygielski Radosław Kajetan 10121427 Kruger Julia 10123718 CONTRA SPORT Warszawa - Poland
Zhuravlev Danila 10090432 Titkova Daria 10088828 Russian Federation
Juvenile I+II Komb. 8T [13] 1/2 Finału ~39 min
1 Albins Kristians Bolbate Diana DACES DEJU SKOLA Riga - Latvia
2 Chmielewski Krzysztof Jan 20006844 Siedlecka Aleksandra Anna 20006843 ST ESKA Augustów
3 Lacinovs Arsenijs Podojnika Elizabeta ESTETIKA Riga - Latvia
4 Michniewicz Mikołaj 20006298 Jagłowska Marcelina 20006299 ST ESKA Augustów
5 Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
6 Polyvka Oleksandr Yatsiuk Polina FOXTROT LVIV - Ukraine
7 Sodys Kristupas Rikleviciute Jogaile ZINGSNIS Klaipeda - Lithuania - Lithuania
8 Szewczyk Jan 20005582 Bartkiewicz Maja 20005583 UKS FEELING Warszawa
9 Szostak Krzysztof Ryszard 20004046 Stefańczyk Laura 20005559 JANTAR Elbląg
10 Śliwa Konrad 20004087 Buczek Hanna 20004041 JANTAR Elbląg
11 Topolnyk Amir Kagramanian Veronika PRO DANCE STUDIO Kropyvnytskyi - Ukraine
12 Vaskys Nojus Stuopelyte Aukse ŽINGSNIS Lithuania - Lithuania
13 Zięba Michał 20004776 Olesiejuk Natalia 20005718 IMPET TEAM Warszawa
Korczyk Tymoteusz Kazimierz 20006206 Pietraszewska Marta Alicja 20004053 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Penksyk Wiktor 20005278 Laskowska Oliwia 20005695 BLACK DANCE Gdańsk
Skorbach Yehor 20008859 Zachulska Izabela 20006817 FALA Sopot
Vaškys Nojus Stuopelytė Auksė ŽINGSNIS Klaipėda - Lithuania
Junior I Komb. 10T [19] 1/4 Finału ~87 min
1 Dobroś Błażej 20005868 Aleks Zuzanna 20005867 FALCON Płock
2 Drażba Michał 20003706 Żybort Oliwia 20005105 UKS JANTAR Gdańsk
3 Jabczyński Kacper 20003828 Koziura Karolina 20004028 AMBER Kołobrzeg
4 Jezierski Błażej 20004044 Cybulska Malwina 20004194 JANTAR Elbląg
5 Józefowicz Marceli 20005273 Jankowska Patrycja 20005270 JANTAR Elbląg
6 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
7 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
8 Makarov Martin Peik Regina DC LEEVI Tallinn - Estonia
9 Mazurczyk Jan 20004714 Wasiewicz Malwina 20004715 FALA Sopot
10 Melbardis Kristians Lebedeva Dana ESTETIKA Riga - Latvia
11 Morozkov Mark Seikste Estere DACES DEJU SKOLA Riga - Latvia
12 Pietras Gabriel 20000114 Hinca Kornelia 20004462 BLACK DANCE Gdańsk
13 Prokins Jegors Karimova Polina ESTETIKA Riga - Latvia