Polish Cup

Polish Cup

Warszawa 09-10.11.2019

Liczba startów: 430 Liczba par: 269
Saturday
Rejestracja: 07:30 Próba parkietu: 07:45 Rozpoczęcie: 08:30
Szacowany czas trwania bloku: ~12 h, 3 min
Planowane zakończenie: 22:00 Szacowane zakończenie: 20:33
Juvenile I ST [6] Finał ~10 min
1 Aderek Dawid 20004764 Zimak Blanka 20004763 TOP DANCE Pruszków
2 Karalkou Ivan Vaitko Nika DANCER Gomel - Belarus
3 Mleczak Paweł 20006088 Kustra Maja 20006089 K-STUDIO Krosno
4 Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
5 Shuliatskyi Mark Prykhoda Anna HARMONY Dnipro - Ukraine
6 Yerzhanuly Faissal Saginayeva Malika S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Nur-Sultan - Kazakhstan
DSE ChEGP Junior I LA [26] 1/8 Finału ~60 min
1 Biesek Gabriel Marek 10117564 Ochrymiuk Alicja 10128811 PASJA Koszalin - Poland
2 Bilcius Vakaris 10111944 Sokolnikaite Greta 10124378 Lithuania
3 Dovydaitis Povilas 10128007 Bartosevic Melani 10128011 Lithuania
4 Dutka Jakub 10117568 Stadnik Natalia 10117567 PASJA Koszalin - Poland
5 Fedotov Vladyslav BRAK MIN! Fedotova Alina BRAK MIN! Ukraine
6 Forostianov Dmytrii 10124825 Minkova Veronika 10124844 Ukraine
7 Gedvilas Raigardas 10121407 Viciute Patricija 10125683 Lithuania
8 Guljajev Nikita 10126122 Pirn Ciara Simone 10126127 Estonia
9 Hontar Markiian 10128352 Machyshyn Khrystyna 10128350 Ukraine
10 Jankowski Martin Tomasz BRAK MIN! Ananicz Nina Aleksandra BRAK MIN! FOCUS Kamień Pomorski - Poland
11 Kalinskyi Danylo 10124674 Poshyvak Marta 10124675 Ukraine
12 Kaźmierczak Damian 10132331 Sadowska Marianna 10132332 TOP DANCE Pruszków - Poland
13 Kermes Mathias 10108644 Sepp Sade 10128829 Estonia
14 Korotin Emil 10095443 Kerde Elenora 10121784 Estonia
15 Lemishevskyi Kostiantyn 10131161 Usan Polina 10131163 Ukraine
16 Lubianets Yulyan 10128062 Grichtchenko Yana 10119404 Belarus
17 Luksa Rapolas 10130958 Kucauskaite Saule 10130986 Lithuania
18 Pieciak Oliwier 10131083 Urbanek Sandra 10131116 K-STUDIO Krosno - Poland
19 Shaludzko Aliaksandr BRAK MIN! Stsepaniuk Ilona BRAK MIN! Belarus
20 Sidelskij Maksim 10125126 Grusaite Gabriele 10119617 Lithuania
21 Sokolov Vladislav 10121357 Borzova Olga 10116851 Russian Federation
22 Stawowy Mateusz 10091046 Silva Sara 10091049 ST ELITA Kraków - Poland
23 Stepuro Anton 10131435 Alferova Anastasia 10131043 Belarus
24 Stupnikov Jan 10114042 Plaksina Sofia 10102954 Estonia
25 Szwed Jakub 10130549 Mazur Inga 10130546 MCT Wieliczka - Poland
26 Valskys Ervinas 10123722 Kybartaite Meida 10111943 Lithuania
Stsiapura Anton BRAK MIN! Alferova Anastasia BRAK MIN! Belarus
WDSF Open Youth LA [30] 1/8 Finału ~114 min
1 Apostol Horatiu 10124136 Nitu Larisa Anne-Mari 10124172 Romania
2 Barłóg Hubert 10075162 Lewandowska Marcelina 10123634 TEMPO Bydgoszcz
3 Golovchenko Yevgen 10119387 Hrynenko Anastasiia 10119388 Ukraine
4 Grinevics Andrejs 10084202 Dobrovolskyte Kornelija 10105883 Latvia
5 Grosu Oleksii 10131174 Trachkova Sofiia 10131175 Ukraine
6 Haftka Paweł 10068789 Grzęska Oliwia 10103838 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
7 Hlavac Marian 10071928 Maturova Tereza 10094130 Czech Republic
8 Honcharov Maksym 10126954 Myroshnychenko Polina 10126953 Ukraine
9 Klementjev Georgi 10088274 Zohhova Elika 10075138 Estonia
10 Kudlac Matej 10113909 Bajgarova Michaela 10115509 Czech Republic
11 Kuptsov Danil 10080341 Trifonova Mariya 10116816 Russian Federation
12 Kycia Jakub 10108594 Brodacka Nikola Anna 10127212 PERFECT DANCE Wrocław - Poland
13 Matronitsky Denis 10079327 Simonova Elizaveta 10097694 Russian Federation
14 Mudarissov Rodion 10118136 Shchurova Emilia 10098639 Finland
15 Pogorzelski Piotr 10124416 Latos Maria 10116500 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
16 Raczek Hubert 10099911 Kowalska Magdalena 10099912 KS M-TEAM Kraków - Poland
17 Sawiński Fryderyk 10123747 Zakrzewska Paula 10125404 ST PYRAS Toruń - Poland
18 Skalicky Pavel 10117017 Holikova Vanesa 10083911 Czech Republic
19 Sposato Gianmarco 10097352 Ranvestel Aurora 10102325 Italy
20 Szafrański Dawid 10128792 Przetacznik Dalia Maria 10128791 FOCUS Kamień Pomorski
21 Szczepański Jan 10120652 Nowak Amelia 10120654 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
22 Tamantini Mirko 10095925 Sinceri Giada 10095924 Italy
23 Trinkus Augustinas 10096738 Salugaite Neda Elena 10107322 Lithuania
24 Tsai Jerry 10107587 Hsieh Wen Chin 10128229 Chinese Taipei
25 Veide Robert 10088022 Padar Amanda Rebeca 10099830 Estonia
26 Vinokurov Mikhail 10082390 Spirina Mayya 10091039 Azerbaijan
27 Wang Kaihang 10123242 Ouyang Yuting 10123243 China, People's Republic of
28 Więch Maciej 10090892 Deluga Karolina 10099028 CONTRA SPORT Warszawa - Poland
29 Zhussipbay Alibek 10099764 Kargabaeva Alua 10099732 Kazakhstan
30 Ziridis Oleksii 10131000 Shuliatska Mariia 10131001 Ukraine
Streletsky Oleg 10106267 Sabanskaya Maryia 10074899 Belarus
Stryjski Maximilian 10100934 Szabelska Michalina 10111303 BLACK DANCE Gdańsk - Poland
Rozpoczęcie o: 10:30
Dzieci Młodsze OPEN Komb. 4T [7] Finał ~8 min
1 Aderek Dawid 20004764 Zimak Blanka 20004763 TOP DANCE Pruszków
2 Amialchuk Aliaksandr Stafaniya Baidakova GRACIA Grodno - Belarus
3 Davidek Sebastian Stefkova Barbora KST KD HLUCIN Ostrava - Czech Republic
4 Mleczak Paweł 20006088 Kustra Maja 20006089 K-STUDIO Krosno
5 Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
6 Shuliatskui Mark Prykhoda Anna HARMONY Dnipro - Ukraine
7 Zaloga Kirill Kulmachevskaya Sofia GRACIA Grodno - Belarus
Dzieci Starsze OPEN Komb. 6T [13] 1/2 Finału ~24 min
1 Akimov Danil Stefanyshena Sofiia SLAVA Odessa - Ukraine
2 Baran Wiktor 20006087 Mleczak Anna 20006086 K-STUDIO Krosno
3 Dovydaitis Gustas Markeviciute Gerda MJ DANCESPORT ACADEMY Vilnius - Lithuania
4 Kasiulis Adrijus Ceburnyte Egle MJ DANCESPORT ACADEMY Vilnius - Lithuania
5 Korosteljov Arseni Lavrik Rada Artemia KREEDO DANCE Tallinn - Estonia
6 Rumiński Gracjan 20004620 Woźniak Natalia 20004621 TOP DANCE Pruszków
7 Shchurov Nikita Ignatyeva Angelina TKMASTER Helsinki - Finland
8 Sukharau Kiryl Plavinskaya Alexandra FEST Witebsk - Belarus
9 Tsvikevich Zakhar Spas Marharyta GRACIA Grodno - Belarus
10 Tulea Alexandru Yannis-Andrei Breazu Irina-Stefania KARNAVAL Bucharest - Romania
11 Žaliukas Laurynas Karaliūtė Emilija VMSC-RATUTO DAVI Vilnius - Lithuania
12 Zdanovich Valery Barysevich Sofia GRACIA Belarus - Belarus
13 Zemljannikov Jelisei Sidunova Vlada TK MASTER HELSINKI - Finland
Sakalauskas Radvilas Vilionskytė Silvija VMSC-RATUTO Vilnius - Lithuania
Žvironas Patrikas Stanulytė Elena VMSC-RATUTO Vilnius - Lithuania
Rozpoczęcie o: 11:30
DSE ChEGP Juvenile I+II ST [14] 1/2 Finału ~30 min
1 Baran Wiktor BRAK MIN! Mleczak Anna BRAK MIN! K-STUDIO Krosno - Poland
2 Boginics Vladimirs BRAK MIN! Stopczyńska Anna BRAK MIN! TOP DANCE Pruszków
3 Davidek Sebastian 10129912 Stefkova Barbora 10129960 Czech Republic
4 Dovydaitis Gustas 10128008 Markeviciute Gerda 10128010 Lithuania
5 Karalkou Ivan 10129259 Vaitko Nika 10131600 Belarus
6 Kasiulis Adrijus BRAK MIN! Ceburnyte Egle BRAK MIN! Lithuania
7 Korosteljov Arseni 10115925 Lavrik Rada Artemia 10115924 Estonia
8 Nowaczyk Mikołaj 10130901 Nowaczyk Aleksandra 10130906 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
9 Rumiński Gracjan 10117519 Woźniak Natalia 10117569 TOP DANCE Pruszków - Poland
10 Serediuk Denys 10130276 Varvaruk Victoria 10130275 Ukraine
11 Shchurov Nikita 10113437 Ignatyeva Angelina 10113438 Finland
12 Starikov Matvey 10114115 Rakhmetzhan Athena 10130664 Kazakhstan
13 Žaliukas Laurynas BRAK MIN! Karaliūtė Emilija BRAK MIN! Lithuania
14 Zemljannikov Jelisei 10128676 Sidunova Vlada 10128698 Finland
Akimov Danil 10119356 Stefanyshena Sofiia 10128691 Ukraine
Sakalauskas Radvilas BRAK MIN! Vilionskytė Silvija BRAK MIN! Lithuania
Tsvikevich Zakhar BRAK MIN! Spas Marharyta BRAK MIN! Belarus
Yerzhanuly Faissal BRAK MIN! Saginayeva Malika BRAK MIN! Kazakhstan
Zdanovich Valery BRAK MIN! Barysevich Sofia BRAK MIN! Belarus
DSE ChEGP Junior II LA [31] 1/8 Finału ~70 min
1 Apostol Horatiu 10124136 Nitu Larisa Anne-Mari 10124172 Romania
2 Buyel Mikita 10112962 Moiseeva Maria 10105349 Belarus
3 Ceburnis Karolis 10125682 Mikolojunaite Patricija 10124372 Lithuania
4 Farat Nestor 10131250 Smovzhenko Yuliia 10125284 Ukraine
5 Fehr Michał 10131909 Pelczar Emilia BRAK MIN! K-STUDIO Krosno - Poland
6 Forostianov Dmytrii 10124825 Minkova Veronika 10124844 Ukraine
7 Gedvilas Raigardas 10121407 Viciute Patricija 10125683 Lithuania
8 Golovchenko Yevgen 10119387 Hrynenko Anastasiia 10119388 Ukraine
9 Grunt Wiktor 10116684 Klimek Alina 10116682 PROGRESS Kwidzyn - Poland
10 Haruns Nikita 10127098 Kojonen Diana 10125581 Finland
11 Kasprzak Jędrzej 10115310 Pastwa Wiktoria 10115309 PASJA Koszalin - Poland
12 Korosteljov Saveli 10088668 Sagur Kristiin 10121311 Estonia
13 Kowalczyk Adam BRAK MIN! Wojciechowska Wiktoria BRAK MIN! TOP DANCE Pruszków - Poland
14 Kulynyak Myroslav 10125429 Stasyshyn Anastasiya 10125438 Ukraine
15 Kuptsov Danil 10080341 Trifonova Mariya 10116816 Russian Federation
16 Lidaka Reinis 10094751 Palmbaha Marta Aleksandra 10106161 Latvia
17 Lukoika Aliaksei 10128760 Babkina Anastasia 10128901 Belarus
18 Luksa Rapolas 10130958 Kucauskaite Saule 10130986 Lithuania
19 Niemczyk Konrad 10128619 Rojewska Vanessa 10128620 AKTT Szczecin - Poland
20 Nikolaichuk Mykyta 10100541 Maliarova Sofiia 10093746 Ukraine
21 Otsmaa Markus Andreas 10095759 Maegi Deisi-Ly 10108344 Estonia
22 Pavlov Nikita 10084523 Malakhova Taisia 10084518 Russian Federation
23 Punka Roberts 10092072 Karklina Karina 10077019 Latvia
24 Rinne Richard Eric 10096651 Ounpuu Merinel-Izabelle 10101259 Estonia
25 Rizzo Vincenzo 10101982 Ganci Dalila 10120721 Italy
26 Rutavicius Erikas 10131030 Zenovic Aneta 10130960 Lithuania
27 Savtsuk Maksim 10108371 Parn Sabine Liisa 10088606 Estonia
28 Shahun Siarhei 10105348 Bronislawska Aleksandra 10126257 Belarus
29 Skrjabin Lev 10113737 Pchelkina Mirra 10105015 Estonia
30 Tygielski Radosław Kajetan 10121427 Kruger Julia 10123718 CONTRA SPORT Warszawa - Poland
31 Wojtko Maksymilian 10128623 Koch Lena Aleksandra 10128624 AKTT Szczecin
Rozpoczęcie o: 13:00
Rising Stars OPEN ST [20] 1/4 Finału ~40 min
1 Augustynowicz Tomasz 20000774 Batyra Katarzyna 20003584 UKS FEELING Warszawa
2 Bucca Alessandro Sofia Maria Chiara DSP SICILIA SAN MARINO - San Marino
3 Davydik Andrey Sychugova Anita KREEDO DANCE Tallinn - Estonia
4 Dong Zhiquan Ji Na DEYI DANCE Shanghai - China, People's Republic of
5 Ducay Tristan John De Lara Aileen Patrice DANCE SPORT COUNCIL OF THE PHILIPPINES, INC. Pasig City - Philippines
6 Ezhov Semen Butuzova Marianna AYPARA DANCE Baku - Azerbaijan
7 Hristov Ivan Georgieva Yovita BURGAS 1975 Burgas - Bulgaria
8 Koguciuk Jakub 20006220 Karowicz-Bienias Sylwia 20003424 UKS FEELING Warszawa
9 Kukliński Filip 20001634 Kuklińska Michalina 20001633 CONTRA SPORT Warszawa
10 Livshits Gabriel Nerst Sharon TSISAPHERS Ashdod - Israel
11 Pugliese Samuele Stavale Federica France
12 Sawicki Jakub 20001268 Miłek Dagmara 20001365 CONTRA SPORT Warszawa
13 Smoliński Konrad 20000231 Król Ewelina 20001643 MAGIC Zielona Góra
14 Song Lulin Liu Siyi China, People's Republic of
15 Sun Yulong Li Jinming China, People's Republic of
16 Tleubergenov Yeldan Bogash Yana SDANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Nur-Sultan - Kazakhstan
17 Trytko Michał 20003396 Jurczak Paulina 20003031 K-STUDIO Krosno
18 Wang Zhaoming Cai Mengting China, People's Republic of
19 Wojtania Sebastian 20002757 Szałęga Kamila 20003642 MAGIC Zielona Góra
20 Zhang Yankai Liu Luyao DEYI DANCE ShangHai - China, People's Republic of
Szafrański Jakub 20003001 Rychlica Katarzyna 20001026 TOP DANCE Pruszków
Szczepaniak Marcin Daniel 20001839 Prusaczyk Iga 20000914 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Rozpoczęcie o: 14:00
WDSF World Open Adult LA [50] 1/16 Finału ~327 min
1 Astafev Konstantin 10091106 Potemkina Maria 10016773 Azerbaijan
2 Balandin Artur 10020314 Salita Anna 10022025 Germany
3 Besedin Roman 10027546 Beregova Kristina 10060016 Russian Federation
4 Chaustov Alexander 10117647 Finke Maike 10104298 Germany
5 Civita Andrea 10044752 De Mitri Eleonora 10053170 Albania
6 Dauksas Dominykas 10013009 Azarova Svetlana 10057608 Lithuania
7 Davydik Andrey 10063367 Sychugova Anita 10075137 Estonia
8 Doerlitz Vinzenz 10036852 Daskalova Albena 10037162 Germany
9 Dumitrescu Razvan 10057683 Joos Jacqueline 10035976 Germany
10 Fazullin Armand 10060431 Iwańska Klaudia 10063540 SKT PASJA Kraków - Poland
11 Fricano Alessio 10094910 Naimi Milena 10094919 Italy
12 Gallinella Simone 10096735 Di Trani Camilla 10096736 Montenegro
13 Gentilini Rodolfo 10095028 Alcobaca Mariana 10074704 Portugal
14 Gervasi Marco 10075288 Torocsik Timea 10072057 Hungary
15 Gorban Danylo 10092738 Kashitska Ivanna 10127024 Ukraine
16 Haftka Paweł 10068789 Grzęska Oliwia 10103838 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
17 Hlavac Marian 10071928 Maturova Tereza 10094130 Czech Republic
18 Honcharov Maksym 10126954 Myroshnychenko Polina 10126953 Ukraine
19 Hristov Ivan 10057390 Georgieva Yovita 10088373 Bulgaria
20 Iorgov Oleksandr 10059816 Mityeva Maryna 10059815 Ukraine
21 Jasek Josef 10098188 Vasickova Lucie 10113903 Czech Republic
22 Khrzhanovskiy Semen 10075733 Lykhina Elizaveta 10082375 Russian Federation
23 Klementjev Georgi 10088274 Zohhova Elika 10075138 Estonia
24 Kosmachev Valentin 10069610 Kochengina Alena 10073259 Russian Federation
25 Kravchenko Maksym 10063882 Kukute Paula 10063717 Latvia
26 Kukliński Filip 10069799 Kuklińska Michalina 10069800 CONTRA SPORT Warszawa - Poland
27 Lipowski Jakub 10066482 Illes Diandra-Aniela 10059957 CONTRA SPORT Warszawa - Poland
28 Matronitsky Denis 10079327 Simonova Elizaveta 10097694 Russian Federation
29 Miculescu Ionut Alexandru 10061696 Pacurar Andra 10071614 Romania
30 Mizser Tamas 10109538 Fulop Zsuzsanna 10109539 Hungary
31 Mudarissov Rodion 10118136 Shchurova Emilia 10098639 Finland
32 Nikitin Evgeny 10077342 Yurlova Margarita 10093742 Russian Federation
33 Sabol Filip 10058952 Eremenko Anastasia 10090465 Czech Republic
34 Sangavicius Joris 10061676 Paskeviciute Neringa 10090683 Lithuania
35 Shchepletsov Pavel 10086584 Khrometskova Alina 10104383 Russian Federation
36 Sorci Jacopo 10096135 Frattallone Valeria 10088533 Italy
37 Sposato Gianmarco 10097352 Ranvestel Aurora 10102325 Italy
38 Synek Martin 10123127 Srejmova Adriana 10119337 Czech Republic
39 Szafrański Dawid 10128792 Przetacznik Dalia Maria 10128791 FOCUS Kamień Pomorski
40 Szczepaniak Marcin Daniel 10121621 Prusaczyk Iga 10131152 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
41 Szczepański Jan 10120652 Nowak Amelia 10120654 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
42 Tagirov Arthur 10084603 Cherepanova Rebeka 10089018 Latvia
43 Tam Winson 10045354 Novikova Anastasia 10068622 Canada
44 Tamantini Mirko 10095925 Sinceri Giada 10095924 Italy
45 Termini Salvatore 10071507 Cillari Federica 10071508 Italy
46 Tleubergenov Yeldan 10070359 Bogash Yana 10100517 Kazakhstan
47 Tsai Jerry 10107587 Hsieh Wen Chin 10128229 Chinese Taipei
48 Turebekov Tauke 10068749 Imbondo Sofia 10071021 Slovakia
49 Vanni Cristian 10072531 Mola Camilla 10068448 Philippines
50 Zhussipbay Alibek 10099764 Kargabaeva Alua 10099732 Kazakhstan
Aelterman Julian 10044924 Buczek Magdalena 10044933 CONTRA SPORT Warszawa - Poland
Budyś Mariusz 10058430 Budyś Monika 10058431 PROGRESS Kwidzyn - Poland
Gilar Ondrej 10128652 Novakova Eva 10128659 Czech Republic
Marcos Borjas Edgar 10076925 Nowak Alina 10076926 CONTRA SPORT Warszawa - Poland
Ndlela Wiseman 10088028 Diradingwe Lesedi 10129853 South Africa
Przydryga Antoni 10128830 Krupa Natalia 10128814 - Poland
Ranta Markus 10057958 Heino Alisa 10057959 Finland
Sindane Sibusiso 10129889 Mbatha Thobile 10098725 South Africa
Skalicky Pavel 10117017 Holikova Vanesa 10083911 Czech Republic
Więch Maciej 10090892 Deluga Karolina 10099028 CONTRA SPORT Warszawa - Poland
Zmokły Grzegorz Mateusz 10094477 Abramowicz Magdalena Maria 10094476 ZAMEK Lublin - Poland
Juvenile I LA [8] 1/2 Finału ~20 min
1 Aderek Dawid 20004764 Zimak Blanka 20004763 TOP DANCE Pruszków
2 Davidek Sebastian Stefkova Barbora KST KD HLUCIN Ostrava - Czech Republic
3 Karalkou Ivan Vaitko Nika DANCER Gomel - Belarus
4 Mleczak Paweł 20006088 Kustra Maja 20006089 K-STUDIO Krosno
5 Niezgoda Edward 20005558 Stefańczyk Laura 20005559 FALA Sopot
6 Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
7 Shuliatskyi Mark Prykhoda Anna HARMONY Dnipro - Ukraine
8 Yerzhanuly Faissal Saginayeva Malika S.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Nur-Sultan - Kazakhstan
DSE ChEGP Junior I ST [19] 1/4 Finału ~40 min
1 Fedotov Vladyslav BRAK MIN! Fedotova Alina BRAK MIN! Ukraine
2 Forostianov Dmytrii 10124825 Minkova Veronika 10124844 Ukraine
3 Gedvilas Raigardas 10121407 Viciute Patricija 10125683 Lithuania
4 Jankowski Martin Tomasz BRAK MIN! Ananicz Nina Aleksandra BRAK MIN! FOCUS Kamień Pomorski - Poland
5 Kalinskyi Danylo 10124674 Poshyvak Marta 10124675 Ukraine
6 Kaźmierczak Damian 10132331 Sadowska Marianna 10132332 TOP DANCE Pruszków - Poland
7 Korotin Emil 10095443 Kerde Elenora 10121784 Estonia
8 Kutskij Aleksandr 10130907 Tereikyte Austeja 10130764 Lithuania
9 Lemishevskyi Kostiantyn 10131161 Usan Polina 10131163 Ukraine
10 Lubianets Yulyan 10128062 Grichtchenko Yana 10119404 Belarus
11 Petrovskis Vejas 10119641 Ravinskaite Marija 10120477 Lithuania
12 Pieciak Oliwier 10131083 Urbanek Sandra 10131116 K-STUDIO Krosno - Poland
13 Shaludzko Aliaksandr BRAK MIN! Stsepaniuk Ilona BRAK MIN! Belarus
14 Sidelskij Maksim 10125126 Grusaite Gabriele 10119617 Lithuania
15 Sokolov Vladislav 10121357 Borzova Olga 10116851 Russian Federation
16 Stawowy Mateusz 10091046 Silva Sara 10091049 ST ELITA Kraków - Poland
17 Stepuro Anton 10131435 Alferova Anastasia 10131043 Belarus
18 Stupnikov Jan 10114042 Plaksina Sofia 10102954 Estonia
19 Szwed Jakub 10130549 Mazur Inga 10130546 MCT Wieliczka - Poland
Korosteljov Arseni 10115925 Lavrik Rada Artemia 10115924 Estonia
Stsiapura Anton BRAK MIN! Alferova Anastasia BRAK MIN! Belarus
WDSF Open Youth ST [27] 1/8 Finału ~114 min
1 Andersons Roberts 10098020 Maksimova Katrina Paula 10112829 Latvia
2 Barłóg Hubert 10075162 Lewandowska Marcelina 10123634 TEMPO Bydgoszcz
3 Besleaga Radu Stefan 10112501 Podar-Petho Blanka-Lorena 10121063 Romania
4 Burneikis Karolis 10084319 Sekaite Izabele 10084320 Lithuania
5 Ezhov Semen 10084017 Butuzova Marianna 10086377 Azerbaijan
6 Grinevics Andrejs 10084202 Dobrovolskyte Kornelija 10105883 Latvia
7 Haftka Paweł 10068789 Grzęska Oliwia 10103838 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
8 He Yongshen 10122303 Qiu Pengjie 10121466 China, People's Republic of
9 Honcharov Maksym 10126954 Myroshnychenko Polina 10126953 Ukraine
10 Jarosz Jan 10127552 Dudek Wiktoria 10127554 K-STUDIO Krosno - Poland
11 Klementjev Georgi 10088274 Zohhova Elika 10075138 Estonia
12 Kuptsov Danil 10080341 Trifonova Mariya 10116816 Russian Federation
13 Larchenko Nikita 10107362 Meniaylo Daria 10090966 Russian Federation
14 Masaro Edvardas 10102754 Rinkeviciute Patricija 10104648 Lithuania
15 Niezhentsev Mykyta 10124754 Filińska Zofia 10125158 IMPET TEAM Warszawa - Poland
16 Pogorzelski Piotr 10124416 Latos Maria 10116500 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
17 Protsenko Oleksii 10117668 Wieteska Julia 10109212 JANTAR Elbląg - Poland
18 Ryński Remigiusz 10116522 Kędzierska Klaudia 10099270 JANTAR Elbląg - Poland
19 Sawiński Fryderyk 10123747 Zakrzewska Paula 10125404 ST PYRAS Toruń - Poland
20 Song Lulin 10110950 Liu Siyi 10110951 China, People's Republic of
21 Sopoćko Dominik 10108939 Nowicka Natalia 10125407 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
22 Szafrański Jakub 10116535 Rychlica Katarzyna 10090891 TOP DANCE Pruszków - Poland
23 Szczepański Jan 10120652 Nowak Amelia 10120654 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
24 Tsai Jerry 10107587 Hsieh Wen Chin 10128229 Chinese Taipei
25 Vinokurov Mikhail 10082390 Spirina Mayya 10091039 Azerbaijan
26 Wang Kaihang 10123242 Ouyang Yuting 10123243 China, People's Republic of
27 Zhussipbay Alibek 10099764 Kargabaeva Alua 10099732 Kazakhstan
Skalicky Pavel 10117017 Holikova Vanesa 10083911 Czech Republic
Stryjski Maximilian 10100934 Szabelska Michalina 10111303 BLACK DANCE Gdańsk - Poland
Rozpoczęcie o: 10:30
DSE ChEGP Juvenile I+II LA [18] 1/4 Finału ~40 min
1 Akimov Danil 10119356 Stefanyshena Sofiia 10128691 Ukraine
2 Baran Wiktor BRAK MIN! Mleczak Anna BRAK MIN! K-STUDIO Krosno - Poland
3 Czepiel Bartłomiej BRAK MIN! Maślanka Martyna BRAK MIN! CKIS Skawina - Poland
4 Davidek Sebastian 10129912 Stefkova Barbora 10129960 Czech Republic
5 Dovydaitis Gustas 10128008 Markeviciute Gerda 10128010 Lithuania
6 Karalkou Ivan 10129259 Vaitko Nika 10131600 Belarus
7 Kasiulis Adrijus BRAK MIN! Ceburnyte Egle BRAK MIN! Lithuania
8 Korosteljov Arseni 10115925 Lavrik Rada Artemia 10115924 Estonia
9 Niezgoda Edward 10130468 Stefańczyk Laura 10130478 FALA Sopot
10 Nowaczyk Mikołaj 10130901 Nowaczyk Aleksandra 10130906 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
11 Rumiński Gracjan 10117519 Woźniak Natalia 10117569 TOP DANCE Pruszków - Poland
12 Shchurov Nikita 10113437 Ignatyeva Angelina 10113438 Finland
13 Starikov Matvey 10114115 Rakhmetzhan Athena 10130664 Kazakhstan
14 Tsvikevich Zakhar BRAK MIN! Spas Marharyta BRAK MIN! Belarus
15 Tulea Alexandru Yannis-Andrei 10131317 Breazu Irina-Stefania 10131390 Romania
16 Yerzhanuly Faissal BRAK MIN! Saginayeva Malika BRAK MIN! Kazakhstan
17 Žaliukas Laurynas BRAK MIN! Karaliūtė Emilija BRAK MIN! Lithuania
18 Zemljannikov Jelisei 10128676 Sidunova Vlada 10128698 Finland
Sakalauskas Radvilas BRAK MIN! Vilionskytė Silvija BRAK MIN! Lithuania
Zdanovich Valery BRAK MIN! Barysevich Sofia BRAK MIN! Belarus
DSE ChEGP Junior II ST [28] 1/8 Finału ~70 min
1 Berzins Olegs 10107187 Berzina Anna 10107186 Latvia
2 Besleaga Radu Stefan 10112501 Podar-Petho Blanka-Lorena 10121063 Romania
3 Buyel Mikita 10112962 Moiseeva Maria 10105349 Belarus
4 Ceburnis Karolis 10125682 Mikolojunaite Patricija 10124372 Lithuania
5 Gays Ivan 10108659 Rybina Valeriya 10109513 Russian Federation
6 Golovchenko Yevgen 10119387 Hrynenko Anastasiia 10119388 Ukraine
7 Grunt Wiktor 10116684 Klimek Alina 10116682 PROGRESS Kwidzyn - Poland
8 Hinczewski Ksawier 10131590 Nawrocka Klaudia 10131591 TKS DANCE&DANCE Toruń - Poland
9 Jarosz Jan 10127552 Dudek Wiktoria 10127554 K-STUDIO Krosno - Poland
10 Kasprzak Jędrzej 10115310 Pastwa Wiktoria 10115309 PASJA Koszalin - Poland
11 Korosteljov Saveli 10088668 Sagur Kristiin 10121311 Estonia
12 Kowalczyk Adam BRAK MIN! Wojciechowska Wiktoria BRAK MIN! TOP DANCE Pruszków - Poland
13 Kuptsov Danil 10080341 Trifonova Mariya 10116816 Russian Federation
14 Larchenko Nikita 10107362 Meniaylo Daria 10090966 Russian Federation
15 Lidaka Reinis 10094751 Palmbaha Marta Aleksandra 10106161 Latvia
16 Lukoika Aliaksei 10128760 Babkina Anastasia 10128901 Belarus
17 Masaro Edvardas 10102754 Rinkeviciute Patricija 10104648 Lithuania
18 Niemczyk Konrad 10128619 Rojewska Vanessa 10128620 AKTT Szczecin - Poland
19 Nikolaichuk Mykyta 10100541 Maliarova Sofiia 10093746 Ukraine
20 Nowicki Hubert 10131689 Kyrei Sofiia 10131750 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
21 Otsmaa Markus Andreas 10095759 Maegi Deisi-Ly 10108344 Estonia
22 Punka Roberts 10092072 Karklina Karina 10077019 Latvia
23 Ruszkowski Tomasz 10100064 Mozdyniewicz Julia 10100063 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
24 Savtsuk Maksim 10108371 Parn Sabine Liisa 10088606 Estonia
25 Skrjabin Lev 10113737 Pchelkina Mirra 10105015 Estonia
26 Tarach Kamil 10108592 Buczyńska Michalina 10108593 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - Poland
27 Tygielski Radosław Kajetan 10121427 Kruger Julia 10123718 CONTRA SPORT Warszawa - Poland
28 Wojtko Maksymilian 10128623 Koch Lena Aleksandra 10128624 AKTT Szczecin
Rising Stars OPEN LA [18] 1/4 Finału ~40 min
1 Chaustov Alexander Finke Maike OTK SCHWARZ-WEISS 1922 IM SCS BERLIN E.V. Berlin - Germany
2 Davydik Andrey Sychugova Anita KREEDO DANCE Tallinn - Estonia
3 Fricano Alessio Naimi Milena ACTION DANCE ACADEMY SICILIA Monreale - Italy
4 Gajek Adam 20003616 Marczyk Katarzyna 20000307 UKS FEELING Warszawa
5 Gentilini Rodolfo Alcobaca Mariana Portugal
6 Gorban Danylo Kashitska Ivanna REVERANS Kyiv - Ukraine
7 Grosu Oleksii Trachkova Sofiia MEGADANCE Odesa - Ukraine
8 Hristov Ivan Georgieva Yovita BURGAS 1975 Burgas - Bulgaria
9 Litorowicz Oskar 20005411 Staszak Aleksandra 20000755 PASJA Koszalin
10 Magnuski Piotr 20000939 Budek Małgorzata 20000940 ST ELITA Kraków
11 Mrowiec Adrian 20002922 Niezabitowska Katarzyna 20003266 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
12 Ndlela Wiseman Diradingwe Lesedi AFRORHYTHM Johannesburg - South Africa
13 Nowoświat Mikołaj 20002579 Samek Magdalena 20002572 ST PERFECT STYL Kraków
14 Sindane Sibusiso Mbatha Thobile AFRORHYTHM Johannesburg - South Africa
15 Sołtys Dawid 20001692 Nowina-Konopka Aleksandra 20003915 STREFA TAŃCA Warszawa
16 Sorci Jacopo Frattallone Valeria ADS OLIMPO ROMA - Italy
17 Tleubergenov Yeldan Bogash Yana SDANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Nur-Sultan - Kazakhstan
18 Ziridis Oleksii Shuliatska Mariia HARMONY Dnipro - Ukraine
Chojnowski Bartosz 20001078 Brulińska Dagmara 20001104 AKAT Łomża
Kozhevnikov Vladislav Metelitsa Eleonora KRISTALL Moscow - Russian Federation
Szczepaniak Marcin Daniel 20001839 Prusaczyk Iga 20000914 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Tarasiuk Mateusz 20000005 Lewicka Patrycja 20003292 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
Rozpoczęcie o: 13:00
Dzieci Starsze OPEN Komb. 4T [9] 1/2 Finału ~16 min
1 Akimov Danil Stefanyshena Sofiia SLAVA Odessa - Ukraine
2 Baran Wiktor 20006087 Mleczak Anna 20006086 K-STUDIO Krosno
3 Czepiel Bartłomiej 20004560 Maślanka Martyna 20004559 CKIS Skawina
4 Fedotov Vladyslav Fedotova Alina LILIIA Odesa - Ukraine
5 Moiseev Ivan Moiseeva Anastasia GRACIA Crodno - Belarus
6 Shchurov Nikita Ignatyeva Angelina TKMASTER Helsinki - Finland
7 Sukharau Kiryl Plavinskaya Alexandra FEST Witebsk - Belarus
8 Tsvikevich Zakhar Spas Marharyta GRACIA Grodno - Belarus
9 Zemljannikov Jelisei Sidunova Vlada TK MASTER HELSINKI - Finland
Rozpoczęcie o: 13:30
WDSF Open Senior II ST [16] 1/4 Finału ~63 min
1 Arena Antonino 10082283 Farnesi Elga 10082282 Italy
2 Ayroldi Giovanni 10120892 Vetro Maria 10120893 Italy
3 Budyś Mariusz 10058430 Budyś Monika 10058431 PROGRESS Kwidzyn - Poland