Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy

Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy

Warszawa 16.11.2019

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
241
187
~339
Sobota I blok
Rejestracja: 08:30 Próba parkietu: 09:00 Rozpoczęcie: 10:00
Szacowany czas trwania bloku: ~3 h, 13 min
Planowane zakończenie: 13:30 Szacowane zakończenie: 13:13
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
99
97
~161
do 7 H 4T [21] ~32 min
1 Andrusiuk Jan Makuch Aniela TOP DANCE Pruszków
2 Barbachowska Zuzanna STREFA TAŃCA Warszawa
3 Błaszczyk Julia Musiałczyk Maria UKTS PASJONAT Sochaczew
4 Dudziński Adrian Żurek Maja UKTS PASJONAT Sochaczew
5 Gabis Kornelia TOP DANCE Pruszków
6 Gastoł Maksymilian Morycińska Helena TOP DANCE Pruszków
7 Kapała Kinga TOP DANCE Pruszków
8 Kossiński Jacek Dąbrowska Nikola TOP DANCE Pruszków
9 Lisiak Przemysław Jeznach Małgorzata UKTS PASJONAT Sochaczew
10 Łocka Agata STREFA TAŃCA Warszawa
11 Melnyk Anna STREFA TAŃCA Warszawa
12 Michalak Maja TOP DANCE Pruszków
13 Piotrowska Wiktoria TOP DANCE Pruszków
14 Schindler Sebastian Kantor Klaudia IMPET TEAM Warszawa
15 Sil Maria TOP DANCE Pruszków
16 Sowińska Barbara TOP DANCE Pruszków
17 Stępniewska Hanna STREFA TAŃCA Warszawa
18 Suchecka Liliana TOP DANCE Pruszków
19 Tomow Milena TOP DANCE Pruszków
20 Zaborowski Jan Konieczna Katarzyna TOP DANCE Pruszków
21 Zdziech Wiktoria TOP DANCE Pruszków
Birek Laura TOP DANCE Pruszków
8-9 H 4T [32] ~32 min
1 Bachura Hanna STREFA TAŃCA Warszawa
2 Birek Laura TOP DANCE Pruszków
3 Caban Alicja UKTS PASJONAT Sochaczew
4 Chołub Julia UKS FEELING Warszawa
5 Demkiewicz Wiktoria Solo Solo TOP DANCE Pruszków
6 Fabijański Alex Toczek Julia TOP DANCE Pruszków
7 Franaszczyk Kamil Polakowska Magda UKS FEELING Warszawa
8 Hajbos Patryk Samsel Julia ATRIA Ostrołęka
9 Indyka Maks Solo1 Solo UKS FEELING Warszawa
10 Jasińska Pola Solo1 Solo PASJONAT Sochaczew
11 Juda Karolina STREFA TAŃCA Warszawa
12 Karaś Radek Młodziejewska Hania UKS FEELING Warszawa
13 Kieliszczyk Michał 20006141 Łukasiewicz Julia 20006140 IMPET TEAM Warszawa
14 Makuch Antonina TOP DANCE Pruszków
15 Melnyk Tatiana STREFA TAŃCA Warszawa
16 Misiakowska Anna UKTS PASJONAT Sochaczew
17 Niewiadomski Maksymilian Tomow Aleksandra TOP DANCE Pruszków
18 Niewola Jakub Płotnikiewicz Gabriela TOP DANCE Pruszków
19 Piechowicz Jerzy Jaroszewska Zosia UKS FEELING Warszawa
20 Piotrowska Nikola TOP DANCE Pruszków
21 Popławski Michał Bernat Wiktoria UKS FEELING Warszawa
22 Raczkowski Franek Kyrcz Lena UKS FEELING Warszawa
23 Rianka Igor Piekart Ola UKS FEELING Warszawa
24 Rusztecka Iga TOP DANCE Pruszków
25 Sidor Emilia UKTS PASJONAT Sochaczew
26 Skura Julia Solo Solo TOP DANCE Pruszków
27 Solecka Julia UKS FEELING Warszawa
28 Suska Magdalena STREFA TAŃCA Warszawa
29 Wojtach Paweł Radziewicz Lena UKS FEELING Warszawa
30 Woźniak Oliwia UKTS PASJONAT Sochaczew
31 Zwolski Olek Skrzypiec Emilia UKS FEELING Warszawa
32 Żywiałkowska Nina STREFA TAŃCA Warszawa
Barbachowska Zuzanna STREFA TAŃCA Warszawa
Błaszczyk Julia Musiałczyk Maria UKTS PASJONAT Sochaczew
Dudziński Adrian Żurek Maja UKTS PASJONAT Sochaczew
Lisiak Przemysław Jeznach Małgorzata UKTS PASJONAT Sochaczew
8-9 G 5T [15] ~22 min
1 Czajka Miłosz 20005788 Zielińska Antonina 20005789 UKTS PASJONAT Sochaczew
2 Jeziak Maja UKTS PASJONAT Sochaczew
3 Kilińska Amelia Solo Solo TOP DANCE Pruszków
4 Kisiel Michał Olechno Natalia UKS TWIST Białystok
5 Kitliński Mateusz Karbowiak Dorota UKTS PASJONAT Sochaczew
6 Kobla Nikola UKTS PASJONAT Sochaczew
7 Kolankiewicz Jakub Palusińska Antonina FALCON Płock
8 Łabiszewski Adam Wróblewska Kalina FALCON Płock
9 Pargulski Kacper 20004819 Radlińska Julia 20004778 TOP DANCE Pruszków
10 Plichcińska Oliwia UKTS PASJONAT Sochaczew
11 Rumiński Aleksander Olszewska Lena ATRIA Ostrołęka
12 Sołtyszewski Kamil Olejnik Klementyna FALCON Płock
13 Stefański Aleksander Borycka Julia FALCON Płock
14 Wawrzeńczak Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa
15 Wodecki Tomasz Misztal Natalia TOP DANCE Pruszków
10-11 H 4T [0] ~0 min
Dulas Igor 20006345 Popielska Maria 20006344 IMPET TEAM Warszawa
Załuska Gabriel 20006071 Gawron Aleksandra 20006072 IMPET TEAM Warszawa
10-11 G 5T [16] ~22 min
1 Bosiak Jan Michalina Drożdż FALCON Płock
2 Cesarek Maciej Główczak Magdalena KTT DUET Warszawa
3 Dulas Igor 20006345 Popielska Maria 20006344 IMPET TEAM Warszawa
4 Duszyński Mateusz Dąbrowska Alicja CREATIVE DANCE Kobyłka
5 Karbowiak Dominika UKTS PASJONAT Sochaczew
6 Kieliszczyk Jakub 20006070 Zawadka Antonina 20005721 IMPET TEAM Warszawa
7 Kowalewski Julian Czopek Alicja UKS FEELING Warszawa
8 Matusiak Kacper Kapuścińska Lena FALCON Płock
9 Pabich Krzysztof Sakowska Łucja ATRIA Ostrołęka
10 Pastuszka Mateusz Wysocka Patrycja CREATIVE DANCE Kobyłka
11 Poliszczuk Maks Sokołowska Dominika CLASSIC DANCESPORT Warszawa
12 Rudowski Marcel Wiśniewska Magda ST ARTDANCE Sierpc
13 Sowa Szymon 20005729 Adaśko Julia 20005731 CREATIVE DANCE Warszawa
14 Witkowski Karol Michalska Basia UKS FEELING Warszawa
15 Załuska Gabriel 20006071 Gawron Aleksandra 20006072 IMPET TEAM Warszawa
16 Zatorski Jakub 20006178 Piotrowska Małgorzata 20005572 PASO A PASO Skierniewice
12-13 D ST [4] Finał ~13 min
1 Konopka Adam 20004979 Mańko Wiktoria 20004753 AKAT Łomża
2 Pietrzak Oliwier 20004253 Szczęśniak Gabriela 20004250 PASO A PASO Skierniewice
3 Sobczyński Łukasz 20005007 Sawko Aleksandra 20004978 AKAT Łomża
4 Wawrzyński Antoni 20004618 Samsel Gabriela 20005546 ATRIA Ostrołęka
12-13 D LA [2] Finał ~13 min
1 Konopka Adam 20004979 Mańko Wiktoria 20004753 AKAT Łomża
2 Wawrzyński Antoni 20004618 Samsel Gabriela 20005546 ATRIA Ostrołęka
14-15 E Komb. 8T [9] 1/2 Finału ~39 min
1 Dorosz Fryderyk Tomasz 20004452 Pusz Hanna Krystyna 20004453 UKS FEELING Warszawa
2 Jaźwiński Leon 20006147 Jeziorkowska Aleksandra 20004693 KTT DUET Warszawa
3 Jurak Jakub 20004802 Dworak Emilia 20005604 TOP DANCE Pruszków
4 Kodzis Michał 20004757 Dołęga Nikola 20005005 AKAT Łomża
5 Konopka Mateusz 20005819 Jurkowska Julia 20005824 KADRYL BCPK Białystok
6 Kowalewski Tymoteusz 20004296 Rachwał Julia 20006001 UKS FEELING Warszawa
7 Marczakiewicz Antoni 20006380 Zadura Patrycja 20004792 TOP DANCE Pruszków
8 Szafrański Mateusz 20003007 Zalewska Wiktoria 20006228 TOP DANCE Pruszków
9 Szajner Olgierd 20004948 Cisło Antonina 20004947 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa ST [4] Finał ~15 min
1 Aderek Dawid 20004764 Zimak Blanka 20004763 TOP DANCE Pruszków
2 Dylon Mateusz 20006271 Krajewska Zuzanna 20005732 IMPET TEAM Warszawa
3 Rutkowski Jan 20005598 Dziewulska Gabriela 20005601 TOP DANCE Pruszków
4 Szewczyk Jan 20005582 Bartkiewicz Maja 20005583 UKS FEELING Warszawa
Dzieci Młodsze Mistrzostwa Województwa LA [4] Finał ~15 min
1 Aderek Dawid 20004764 Zimak Blanka 20004763 TOP DANCE Pruszków
2 Dylon Mateusz 20006271 Krajewska Zuzanna 20005732 IMPET TEAM Warszawa
3 Rutkowski Jan 20005598 Dziewulska Gabriela 20005601 TOP DANCE Pruszków
4 Szewczyk Jan 20005582 Bartkiewicz Maja 20005583 UKS FEELING Warszawa
10-11 F Komb. 6T [21] ~32 min
1 Cekała Wiktor 20005617 Horoszewska Joanna 20005618 AKAT Łomża
2 Darmetko Igor 20005373 Wierzbowska Julia 20006139 AKAT Łomża
3 Dybicz Oliwier 20005742 Jendra Pola 20005728 CREATIVE DANCE Warszawa
4 Firchał Błażej 20005174 Szmidt Milena 20005175 ST FLASH Pass
5 Gryziak Adam 20006398 Gąsior Wiktoria 20006399 CREATIVE DANCE Warszawa
6 Kochut Bartosz 20006403 Pętkowska Elena 20006402 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
7 Krakowiak Michał 20005176 Popelyukh Agata 20006405 ST FLASH Pass
8 Kujawiński Jarosław 20006182 Kucharska Lena 20006185 FALCON Płock
9 Kurzela Szymon 20005726 Zawistowska Maja 20005723 CREATIVE DANCE Warszawa
10 Lubiak Kamil 20006303 Skwara Oliwia 20006302 CREATIVE DANCE Warszawa
11 Malesiński Krzysztof 20004879 Maślińska Małgorzata 20004767 TOP DANCE Pruszków
12 Pikur Jan 20005727 Dymińska Gabriela 20005735 CREATIVE DANCE Warszawa
13 Radkiewicz Hubert 20005929 Nowak Olga 20005928 TIGER-TEAM Łódź
14 Radziejewski Kacper 20005709 Połosa Martyna 20005710 CREATIVE DANCE Kobyłka
15 Stadryniak Piotr 20005580 Gieros Zuzanna 20005581 UKS FEELING Warszawa
16 Szuchnik Adam 20005734 Górecka Natalia 20005733 CREATIVE DANCE Kobyłka
17 Szymanowicz Kajetan 20005578 Wojtach Marcelina 20005579 UKS FEELING Warszawa
18 Szymański Michał 20004637 Stępień Zuzanna 20004634 UKTS PASJONAT Sochaczew
19 Turzyński Tomasz 20006413 Wierzchoń Camila 20006414 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
20 Walkowski Cezary 20005793 Stępień Marta 20005794 UKTS PASJONAT Sochaczew
21 Wiśniewski Paweł 20006400 Żółtowska Alicja 20006401 FALCON Płock
Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa ST [8] 1/2 Finału ~27 min
1 Boginics Vladimirs 20005543 Stopczyńska Anna 20003012 TOP DANCE Pruszków
2 Buczyński Kamil 20006294 Bekdas Blanka 20006295 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3 Dobroś Błażej 20005868 Aleks Zuzanna 20005867 FALCON Płock
4 Gutkowski Franciszek 20005586 Dorosz Paula 20005587 UKS FEELING Warszawa
5 Łopatowski Maciej 20006183 Wojciechowska Julia 20006184 FALCON Płock
6 Rumiński Gracjan 20004620 Woźniak Natalia 20004621 TOP DANCE Pruszków
7 Syguła Aleksander 20004772 Gastoł Wiktoria 20004775 TOP DANCE Pruszków
8 Włodarczyk Oskar 20005590 Bolesta Emilia 20006395 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Czajkowski Krzysztof 20004779 Dasiewicz Joanna 20004815 TOP DANCE Pruszków
Dzieci Starsze Mistrzostwa Województwa LA [8] 1/2 Finału ~27 min
1 Boginics Vladimirs 20005543 Stopczyńska Anna 20003012 TOP DANCE Pruszków
2 Buczyński Kamil 20006294 Bekdas Blanka 20006295 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3 Dobroś Błażej 20005868 Aleks Zuzanna 20005867 FALCON Płock
4 Gutkowski Franciszek 20005586 Dorosz Paula 20005587 UKS FEELING Warszawa
5 Łopatowski Maciej 20006183 Wojciechowska Julia 20006184 FALCON Płock
6 Rumiński Gracjan 20004620 Woźniak Natalia 20004621 TOP DANCE Pruszków
7 Syguła Aleksander 20004772 Gastoł Wiktoria 20004775 TOP DANCE Pruszków
8 Włodarczyk Oskar 20005590 Bolesta Emilia 20006395 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Czajkowski Krzysztof 20004779 Dasiewicz Joanna 20004815 TOP DANCE Pruszków
14-15 D ST [8] 1/2 Finału ~23 min
1 Bućko Adam 20001380 Zabora Kamila 20005002 AKAT Łomża
2 Kowalczyk Adam 20004656 Wojciechowska Wiktoria 20005600 TOP DANCE Pruszków
3 Krajewski Antoni 20005071 Krzyżowska Oliwia Nikola 20004363 TIGER-TEAM Łódź
4 Makowski Mikołaj 20006396 Kania Agnieszka 20004577 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5 Piątek Seweryn 20004816 Olszańska Magdalena 20004773 TOP DANCE Pruszków
6 Pietrucha Wojciech 20003094 Antoniewicz Marta 20004946 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
7 Ziółkowski Szymon 20004091 Urbańska Patrycja 20004892 TOP DANCE Pruszków
8 Żebrowski Oskar 20003866 Kiersztan Amelia Maria 20004221 AKAT Łomża
14-15 D LA [7] Finał ~15 min
1 Kim Kyuwon 20003893 Drużga Amelia 20005184 UKS FEELING Warszawa
2 Kowalczyk Adam 20004656 Wojciechowska Wiktoria 20005600 TOP DANCE Pruszków
3 Krajewski Antoni 20005071 Krzyżowska Oliwia Nikola 20004363 TIGER-TEAM Łódź
4 Makowski Mikołaj 20006396 Kania Agnieszka 20004577 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5 Mieczkowski Maciej 20003864 Polkowska Maja 20003865 AKAT Łomża
6 Piątek Seweryn 20004816 Olszańska Magdalena 20004773 TOP DANCE Pruszków
7 Żebrowski Oskar 20003866 Kiersztan Amelia Maria 20004221 AKAT Łomża
Bućko Adam 20001380 Zabora Kamila 20005002 AKAT Łomża
Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa ST [7] Finał ~17 min
1 Kowalczyk Adam 20004656 Wojciechowska Wiktoria 20005600 TOP DANCE Pruszków
2 Masenzhuk Tymur 20005281 Brejnak Maja 20005282 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
3 Nowicki Hubert 20003918 Kyrei Sofiia 20005536 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4 Piątek Seweryn 20004816 Olszańska Magdalena 20004773 TOP DANCE Pruszków
5 Ruszkowski Tomasz 20001215 Mozdyniewicz Julia 20001216 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
6 Rybak Maciej 20001037 Matysiak Zofia Wanda 20001038 KTT DUET Warszawa
7 Ziółkowski Szymon 20004091 Urbańska Patrycja 20004892 TOP DANCE Pruszków
Juniorzy Starsi Mistrzostwa Województwa LA [8] 1/2 Finału ~27 min
1 Kowalczyk Adam 20004656 Wojciechowska Wiktoria 20005600 TOP DANCE Pruszków
2 Masenzhuk Tymur 20005281 Brejnak Maja 20005282 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
3 Nowicki Hubert 20003918 Kyrei Sofiia 20005536 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4 Osmolak Mikołaj 20002406 Kopeć Oliwia 20002403 UKS PASJA Szczawin Kościelny
5 Piątek Seweryn 20004816 Olszańska Magdalena 20004773 TOP DANCE Pruszków
6 Ruszkowski Tomasz 20001215 Mozdyniewicz Julia 20001216 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
7 Rybak Maciej 20001037 Matysiak Zofia Wanda 20001038 KTT DUET Warszawa
8 Ziółkowski Szymon 20004091 Urbańska Patrycja 20004892 TOP DANCE Pruszków
Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa ST [9] 1/2 Finału ~27 min
1 Ledwosiński Karol 20000057 Kujawa Karina 20000745 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
2 Maliszewski Jakub 20006306 Dziashkevich Marta 20006305 IMPET TEAM Warszawa
3 Niezhentsev Mykyta 20006343 Filińska Zofia 20005384 IMPET TEAM Warszawa
4 Sołtys Dawid 20001692 Nowina-Konopka Aleksandra 20003915 STREFA TAŃCA Warszawa
5 Sopoćko Dominik 20002380 Nowicka Natalia 20003921 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
6 Szafrański Jakub 20003001 Rychlica Katarzyna 20001026 TOP DANCE Pruszków
7 Szczepaniak Marcin Daniel 20001839 Prusaczyk Iga 20000914 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
8 Szymczak Mateusz 20004751 Kaczmarek Aleksandra 20004750 STREFA TAŃCA Warszawa
9 Wielgoliński Mateusz 20000919 Bednarczyk Eliza 20000918 ATRIA Ostrołęka
Wawrzusiszyn Dominik 20005398 Truszkowska Gabriela 20005397 IMPET TEAM Warszawa
Młodzież Starsza Mistrzostwa Województwa LA [5] Finał ~17 min
1 Gajek Adam 20003616 Marczyk Katarzyna 20000307 UKS FEELING Warszawa
2 Kucharczyk Konrad 20001209 Ejsmont Marta 20000777 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3 Ledwosiński Karol 20000057 Kujawa Karina 20000745 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4 Sołtys Dawid 20001692 Nowina-Konopka Aleksandra 20003915 STREFA TAŃCA Warszawa
5 Szczepaniak Marcin Daniel 20001839 Prusaczyk Iga 20000914 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Rozpoczęcie o: 17:30
12-13 E Komb. 8T [12] 1/2 Finału ~39 min
1 Grabiński Marcin 20005663 Dąbkowska Oliwia Monika 20004410 KTT DUET Warszawa
2 Grobelny Bartosz Andrzej 20006049 Kwoka Zofia Małgorzta 20006050 PERFECT DANCE Wrocław
3 Jura Kamil 20005719 Łapa Gabriela 20005720 IMPET TEAM Warszawa
4 Końsko Franciszek 20005716 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
5 Kozikowski Sebastian 20005006 Jakacka Aleksandra 20005019 AKAT Łomża
6 Majewski Wiktor 20004246 Tomaszkiewicz Klaudia 20004247 UKS FEELING Warszawa
7 Pietrzak Oliwier 20004253 Szczęśniak Gabriela 20004250 PASO A PASO Skierniewice
8 Poronik Oleksandr 20006390 Banaś Marianna 20006389 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
9 Sobczak Bartosz 20006177 Jabłońska Michalina 20004548 UKS FEELING Warszawa
10 Stepuch Maciek 20005714 Końsko Antonina 20005715 IMPET TEAM Warszawa
11 Wysocki Maksymilian Mikołaj 20005615 Kur Julia 20004781 TOP DANCE Pruszków
12 Żebrowski Mikołaj 20005613 Karolak Zuzanna 20005614 AKAT Łomża
12-13 G 5T [4] ~20 min
1 Białecka Zuzanna TOP DANCE Pruszków
2 Gałązka Klaudia CLASSIC DANCESPORT Warszawa
3 Hołowacz Maciej 20005730 Makulska Julia 20005756 CREATIVE DANCE Warszawa
4 Rojewski Mateusz 20004512 Kogut Oliwia 20006391 PASO A PASO Skierniewice
Gajdecki Mateusz 20005560 Kowalewska Amelia 20005561 UKS FEELING Warszawa
12-13 F Komb. 6T [2] ~20 min
1 Bereszczyński Antoni 20006412 Dylewska Hanna 20006411 FALCON Płock
2 Krawczyk Piotr 20006144 Rumińska Weronika 20006145 ATRIA Ostrołęka
Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa ST [6] Finał ~17 min
1 Gruszka Tobiasz 20004299 Urbańska Amelia 20004297 UKS FEELING Warszawa
2 Kaźmierczak Damian 20004495 Sadowska Marianna 20004736 TOP DANCE Pruszków
3 Mazin Artem 20005161 Martyniuk Anna 20005162 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
4 Onisk Witold 20003348 Przyborska Natalia 20004335 UKS FEELING Warszawa
5 Radecki Filip 20003876 Radecka Klara 20003877 ATRIA Ostrołęka
6 Wawrzyński Antoni 20004618 Samsel Gabriela 20005546 ATRIA Ostrołęka
Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Województwa LA [6] Finał ~17 min
1 Gruszka Tobiasz 20004299 Urbańska Amelia 20004297 UKS FEELING Warszawa
2 Kaźmierczak Damian 20004495 Sadowska Marianna 20004736 TOP DANCE Pruszków
3 Mazin Artem 20005161 Martyniuk Anna 20005162 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
4 Onisk Witold 20003348 Przyborska Natalia 20004335 UKS FEELING Warszawa
5 Radecki Filip 20003876 Radecka Klara 20003877 ATRIA Ostrołęka
6 Wawrzyński Antoni 20004618 Samsel Gabriela 20005546 ATRIA Ostrołęka
Młodzież Mistrzostwa Województwa ST [9] 1/2 Finału ~27 min
1 Dobkowski Miłosz 20000927 Szmit Wiktoria 20000928 FAN Ostrołęka
2 Ledwosiński Karol 20000057 Kujawa Karina 20000745 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3 Niezhentsev Mykyta 20006343 Filińska Zofia 20005384 IMPET TEAM Warszawa
4 Pacan Kajetan Adam 20003090 Włodarczyk Aleksandra 20003665 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
5 Plak Karol Tomasz 20002456 Wisełka Aleksandra Anna 20002457 CONTRA SPORT Warszawa
6 Sopoćko Dominik 20002380 Nowicka Natalia 20003921 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
7 Szafrański Jakub 20003001 Rychlica Katarzyna 20001026 TOP DANCE Pruszków
8 Szymczak Mateusz 20004751 Kaczmarek Aleksandra 20004750 STREFA TAŃCA Warszawa
9 Wielgoliński Mateusz 20000919 Bednarczyk Eliza 20000918 ATRIA Ostrołęka
Młodzież Mistrzostwa Województwa LA [4] Finał ~15 min
1 Dobkowski Miłosz 20000927 Szmit Wiktoria 20000928 FAN Ostrołęka
2 Ledwosiński Karol 20000057 Kujawa Karina 20000745 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3 Pacan Kajetan Adam 20003090 Włodarczyk Aleksandra 20003665 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
4 Plak Karol Tomasz 20002456 Wisełka Aleksandra Anna 20002457 CONTRA SPORT Warszawa
Dorośli Mistrzostwa Województwa ST [5] Finał ~17 min
1 Bil Jakub Kacper 20001314 Stefańska Julia 20001012 UKS FEELING Warszawa
2 Khersonskyy Fedor 20003703 Kaczyńska Agata 20004628 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
3 Korycki Daniel 20003815 Goleń Gabriela 20006116 CONTRA SPORT Warszawa
4 Szafrański Jakub 20003001 Rychlica Katarzyna 20001026 TOP DANCE Pruszków
5 Walisiak Przemysław 20001711 Preś Katarzyna 20004122 STREFA TAŃCA Warszawa
Sołtys Dawid 20001692 Nowina-Konopka Aleksandra 20003915 STREFA TAŃCA Warszawa
Dorośli Mistrzostwa Województwa LA [5] Finał ~17 min
1 Czerski Norbert 20001121 Balon Celina Malwina 20000716 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
2 Gajek Adam 20003616 Marczyk Katarzyna 20000307 UKS FEELING Warszawa
3 Michalak Krystian 20005575 Cichowska Gabriela 20001133 STREFA TAŃCA Warszawa
4 Sołtys Dawid 20001692 Nowina-Konopka Aleksandra 20003915 STREFA TAŃCA Warszawa
5 Szczepaniak Marcin Daniel 20001839 Prusaczyk Iga 20000914 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa