V KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL TAŃCA. MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I JUNIORÓW MŁODSZYCH W TAŃCACH STANDARDOWYCH I LATYNOAMERYKAŃSKICH. AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI FTS.
V KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL TAŃCA. MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI I JUNIORÓW MŁODSZYCH W TAŃCACH STANDARDOWYCH I LATYNOAMERYKAŃSKICH. AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI FTS.
Paterek 11.11.2019
Part 1
[10:30]
Rehearsal: 09:45
Estimated part time: ~2 h, 59 min
Planned ending time: 14:15
Estimated ending time: ~13:29
Dzieci Mistrzostwa Polski ST [28] 1/8 Final ~75 min
1 | Boginics Vladimirs 20005543 |
20005543 | Stopczyńska Anna 20003012 |
20003012 |
TOP DANCE Pruszków - POLAND
|
|
2 | Czepiel Bartłomiej 20004560 |
20004560 | Maślanka Martyna 20004559 |
20004559 |
CKIS Skawina
|
|
3 | Dobroś Błażej 20005868 |
20005868 | Aleks Zuzanna 20005867 |
20005867 |
FALCON Płock - POLAND
|
|
4 | Droszczak Karol 20005095 |
20005095 | Duszyńska Julia 20005103 |
20005103 |
PM Lubin
|
|
5 | Dziubenko Mykhailo 20004889 |
20004889 | Garcia Gabriela 20005460 |
20005460 |
KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]
|
|
6 | Gelardi Giovanni 20005168 |
20005168 | Sabuda Amelia 20005169 |
20005169 |
ST ELITA Kraków - POLAND
|
|
7 | Jałocha Tony 20003849 |
20003849 | Duda Martyna 20003850 |
20003850 |
ST ELITA Kraków
|
|
8 | Jezierski Błażej 20004044 |
20004044 | Cybulska Malwina 20004194 |
20004194 |
JANTAR Elbląg
|
|
9 | Jędrysiak Igor 20003847 |
20003847 | Kranc Karolina 20004909 |
20004909 |
ST ELITA Kraków - POLAND
|
|
10 | Józefowicz Marceli 20005273 |
20005273 | Jankowska Patrycja 20005270 |
20005270 |
JANTAR Elbląg - POLAND
|
|
11 | Kaczmarczyk Alan 20003971 |
20003971 | Błaszczyk Marcelina 20003972 |
20003972 |
LATINO CAFE Gdynia - POLAND
|
|
12 | Korczyk Tymoteusz Kazimierz 20006206 |
20006206 | Wiśniewska Zuzanna Agata 20006207 |
20006207 |
SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz - POLAND
|
|
13 | Krawczyk Kuba 20005964 |
20005964 | Jałocha Martyna 20005965 |
20005965 |
ST ELITA Kraków
|
|
14 | Łopatowski Maciej 20006183 |
20006183 | Wojciechowska Julia 20006184 |
20006184 |
FALCON Płock - POLAND
|
|
15 | Mazurczyk Jan 20004714 |
20004714 | Wasiewicz Malwina 20004715 |
20004715 |
FALA Sopot
|
|
16 | Niezgoda Edward 20005558 |
20005558 | Stefańczyk Laura 20005559 |
20005559 |
FALA Sopot
|
|
17 | Nowaczyk Mikołaj 20005983 |
20005983 | Nowaczyk Aleksandra 20005984 |
20005984 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
|
|
18 | Pietras Gabriel 20000114 |
20000114 | Kawa Julia 20004529 |
20004529 |
JANTAR Elbląg - POLAND
|
|
19 | Podgórski Filip 20005018 |
20005018 | Wolańska Zuzanna 20005017 |
20005017 |
AKTT Szczecin - POLAND
|
|
20 | Ratajczak Michał Franciszek 20004057 |
20004057 | Pietraszewska Marta Alicja 20004053 |
20004053 |
SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
|
|
21 | Rumiński Gracjan 20004620 |
20004620 | Woźniak Natalia 20004621 |
20004621 |
TOP DANCE Pruszków - POLAND
|
|
22 | Sytnyk Matviy 20005335 |
20005335 | Włoch Marta 20005329 |
20005329 |
AT SMOOTH Pruszcz Gdański - POLAND
|
|
23 | Szczepaniak Tomasz 20003797 |
20003797 | Pierzga Natalia 20005344 |
20005344 |
ST WIRDANCE Nowy Sącz - POLAND
|
|
24 | Szewczyk Jan 20005582 |
20005582 | Bartkiewicz Maja 20005583 |
20005583 |
UKS FEELING Warszawa
|
|
25 | Śliwa Konrad 20004087 |
20004087 | Buczek Hanna 20004041 |
20004041 |
JANTAR Elbląg - POLAND
|
|
26 | Wójcik Wojciech 20004141 |
20004141 | Siudzińska Antonina 20004142 |
20004142 |
ST PYRAS Toruń
|
|
27 | Zamiara Mariusz 20003842 |
20003842 | Saryk Amelia 20003688 |
20003688 |
JANTAR Elbląg - POLAND
|
|
28 | Żebrowski Michał 20004611 |
20004611 | Burnatowska Oliwia 20004610 |
20004610 |
MCT Wieliczka
|
|
20004795 |
20004768 |
|
||||
20004604 |
20004605 |
|
||||
20004111 |
20004567 |
|
Juniorzy OPEN ST [0] ~0 min
20003355 |
20003822 |
|
||||
20003399 |
20003166 |
|
Juniorzy OPEN LA [3] Final ~13 min
1 | Mendlik Jakub Kewin 20003355 |
20003355 | Wiśniewska Amelia 20003822 |
20003822 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
2 | Przygocki Mikołaj 20003399 |
20003399 | Szefke Katarzyna 20003166 |
20003166 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
|
|
3 | Sąsiadek Kacper 20002748 |
20002748 | Ziętowska Oliwia 20002034 |
20002034 |
FALA Sopot - POLAND
|
Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I LA [22] 1/4 Final ~45 min
1 | Bakacz Michał 20005096 |
20005096 | Chrobak Aleksandra 20003606 |
20003606 |
PM Lubin
|
|
2 | Biesek Gabriel Marek 20000726 |
20000726 | Ochrymiuk Alicja 20004027 |
20004027 |
AMBER Kołobrzeg
|
|
3 | Dróżdż Stanisław 20003823 |
20003823 | Kańduła Jagoda 20003824 |
20003824 |
ISKRA Piła - POLAND
|
|
4 | Dutka Jakub 20000732 |
20000732 | Stadnik Natalia 20000754 |
20000754 |
PASJA Koszalin
|
|
5 | Gutowski Tomasz 20003968 |
20003968 | Żybort Oliwia 20005105 |
20005105 |
CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk - POLAND
|
|
6 | Jagła Piotr 20002773 |
20002773 | Krzemińska Kaja 20003813 |
20003813 |
ST ELITA Kraków
|
|
7 | Jesionka Wojciech 20002621 |
20002621 | Żminda Kaja 20002622 |
20002622 |
FLESZ Nowogard
|
|
8 | Klekotko Mateusz 20004256 |
20004256 | Piotrowska Nikola 20005377 |
20005377 |
PROMENADA Olecko
|
|
9 | Kubacki Stanisław 20005363 |
20005363 | Brodziak Amelia 20005348 |
20005348 |
ISKRA Piła - POLAND
|
|
10 | Mazin Artem 20005161 |
20005161 | Martyniuk Anna 20005162 |
20005162 |
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
|
|
11 | Olejarz Tymon 20003804 |
20003804 | Nowak Weronika 20003733 |
20003733 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
|
|
12 | Onisk Witold 20003348 |
20003348 | Przyborska Natalia 20004335 |
20004335 |
UKS FEELING Warszawa
|
|
13 | Radecki Filip 20003876 |
20003876 | Radecka Klara 20003877 |
20003877 |
ATRIA Ostrołęka
|
|
14 | Sabat Antoni 20003879 |
20003879 | Jamróz Anna 20003318 |
20003318 |
SKT STYL Kraków
|
|
15 | Semrau Kamil 20001613 |
20001613 | Pujanek Weronika 20001614 |
20001614 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
16 | Stawowy Mateusz 20002766 |
20002766 | Silva Sara 20002767 |
20002767 |
ST ELITA Kraków
|
|
17 | Szwed Jakub 20003203 |
20003203 | Mazur Inga 20003204 |
20003204 |
MCT Wieliczka
|
|
18 | Szwenkiel Karol 20001685 |
20001685 | Kurda Wiktoria 20005347 |
20005347 |
TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND
|
|
19 | Wasilewski Jan 20003859 |
20003859 | Wojnarowska Wiktoria 20002045 |
20002045 |
UKS JANTAR Gdańsk
|
|
20 | Wawrzyński Antoni 20004618 |
20004618 | Samsel Gabriela 20005546 |
20005546 |
ATRIA Ostrołęka
|
|
21 | Wiśniewski Wojciech 20003559 |
20003559 | Wójtowska Magdalena 20003558 |
20003558 |
TKS CREATIVE DANCE Rumia - POLAND
|
|
22 | Woliński Bartosz 20004047 |
20004047 | Konarzewska Maja 20004117 |
20004117 |
JANTAR Elbląg - POLAND
|
|
20004422 |
20004583 |
|
||||
20004495 |
20004736 |
|
||||
20001597 |
20001598 |
|
14-15 B ST [3] Final ~13 min
1 | Bogun Oskar Bartłomiej 20003417 |
20003417 | Szlendak Julia 20003418 |
20003418 |
ST PYRAS Toruń
|
|
2 | Mendlik Jakub Kewin 20003355 |
20003355 | Wiśniewska Amelia 20003822 |
20003822 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
3 | Sąsiadek Kacper 20002748 |
20002748 | Ziętowska Oliwia 20002034 |
20002034 |
FALA Sopot - POLAND
|
14-15 B LA [3] Final ~13 min
1 | Bogun Oskar Bartłomiej 20003417 |
20003417 | Szlendak Julia 20003418 |
20003418 |
ST PYRAS Toruń
|
|
2 | Mendlik Jakub Kewin 20003355 |
20003355 | Wiśniewska Amelia 20003822 |
20003822 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
3 | Przygocki Mikołaj 20003399 |
20003399 | Szefke Katarzyna 20003166 |
20003166 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
|
|
20001798 |
20000757 |
|
Part 2
[15:00]
Rehearsal: 14:15
Estimated part time: ~3 h, 50 min
Planned ending time: 17:15
Estimated ending time: ~18:50
Dzieci Mistrzostwa Polski LA [30] 1/8 Final ~75 min
1 | Boginics Vladimirs 20005543 |
20005543 | Stopczyńska Anna 20003012 |
20003012 |
TOP DANCE Pruszków - POLAND
|
|
2 | Cieciorowski Marcel 20005029 |
20005029 | Mateja Jagoda 20004341 |
20004341 |
TIGER-TEAM Łódź
|
|
3 | Czepiel Bartłomiej 20004560 |
20004560 | Maślanka Martyna 20004559 |
20004559 |
CKIS Skawina
|
|
4 | Dobroś Błażej 20005868 |
20005868 | Aleks Zuzanna 20005867 |
20005867 |
FALCON Płock - POLAND
|
|
5 | Droszczak Karol 20005095 |
20005095 | Duszyńska Julia 20005103 |
20005103 |
PM Lubin
|
|
6 | Dziubenko Mykhailo 20004889 |
20004889 | Garcia Gabriela 20005460 |
20005460 |
KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]
|
|
7 | Gaik Gabriel 20004795 |
20004795 | Lubojańska Kaja 20004768 |
20004768 |
SKT PASJA Kraków
|
|
8 | Gelardi Giovanni 20005168 |
20005168 | Sabuda Amelia 20005169 |
20005169 |
ST ELITA Kraków - POLAND
|
|
9 | Gutkowski Franciszek 20005586 |
20005586 | Dorosz Paula 20005587 |
20005587 |
UKS FEELING Warszawa - POLAND
|
|
10 | Jałocha Tony 20003849 |
20003849 | Duda Martyna 20003850 |
20003850 |
ST ELITA Kraków
|
|
11 | Jezierski Błażej 20004044 |
20004044 | Cybulska Malwina 20004194 |
20004194 |
JANTAR Elbląg
|
|
12 | Jędrysiak Igor 20003847 |
20003847 | Kranc Karolina 20004909 |
20004909 |
ST ELITA Kraków - POLAND
|
|
13 | Józefowicz Marceli 20005273 |
20005273 | Jankowska Patrycja 20005270 |
20005270 |
JANTAR Elbląg - POLAND
|
|
14 | Kaczmarczyk Alan 20003971 |
20003971 | Błaszczyk Marcelina 20003972 |
20003972 |
LATINO CAFE Gdynia - POLAND
|
|
15 | Krawczyk Kuba 20005964 |
20005964 | Jałocha Martyna 20005965 |
20005965 |
ST ELITA Kraków
|
|
16 | Łopatowski Maciej 20006183 |
20006183 | Wojciechowska Julia 20006184 |
20006184 |
FALCON Płock - POLAND
|
|
17 | Mazurczyk Jan 20004714 |
20004714 | Wasiewicz Malwina 20004715 |
20004715 |
FALA Sopot
|
|
18 | Niezgoda Edward 20005558 |
20005558 | Stefańczyk Laura 20005559 |
20005559 |
FALA Sopot
|
|
19 | Nowaczyk Mikołaj 20005983 |
20005983 | Nowaczyk Aleksandra 20005984 |
20005984 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
|
|
20 | Pietras Gabriel 20000114 |
20000114 | Kawa Julia 20004529 |
20004529 |
JANTAR Elbląg - POLAND
|
|
21 | Podgórski Filip 20005018 |
20005018 | Wolańska Zuzanna 20005017 |
20005017 |
AKTT Szczecin - POLAND
|
|
22 | Ratajczak Michał Franciszek 20004057 |
20004057 | Pietraszewska Marta Alicja 20004053 |
20004053 |
SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
|
|
23 | Rumiński Gracjan 20004620 |
20004620 | Woźniak Natalia 20004621 |
20004621 |
TOP DANCE Pruszków - POLAND
|
|
24 | Sytnyk Matviy 20005335 |
20005335 | Włoch Marta 20005329 |
20005329 |
AT SMOOTH Pruszcz Gdański - POLAND
|
|
25 | Szczepaniak Tomasz 20003797 |
20003797 | Pierzga Natalia 20005344 |
20005344 |
ST WIRDANCE Nowy Sącz - POLAND
|
|
26 | Śliwa Konrad 20004087 |
20004087 | Buczek Hanna 20004041 |
20004041 |
JANTAR Elbląg - POLAND
|
|
27 | Wójcik Wojciech 20004141 |
20004141 | Siudzińska Antonina 20004142 |
20004142 |
ST PYRAS Toruń
|
|
28 | Zamiara Mariusz 20003842 |
20003842 | Saryk Amelia 20003688 |
20003688 |
JANTAR Elbląg - POLAND
|
|
29 | Żebrowski Michał 20004611 |
20004611 | Burnatowska Oliwia 20004610 |
20004610 |
MCT Wieliczka
|
|
30 | Żmijewski Marcel 20004111 |
20004111 | Ciechorska Michalina 20004567 |
20004567 |
JANTAR Elbląg
|
|
20004604 |
20004605 |
|
Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski Junior I ST [24] 1/4 Final ~45 min
1 | Bakacz Michał 20005096 |
20005096 | Chrobak Aleksandra 20003606 |
20003606 |
PM Lubin
|
|
2 | Chraplak Marcel 20002752 |
20002752 | Karwowska Pola 20003739 |
20003739 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
3 | Dróżdż Stanisław 20003823 |
20003823 | Kańduła Jagoda 20003824 |
20003824 |
ISKRA Piła - POLAND
|
|
4 | Dutka Jakub 20000732 |
20000732 | Stadnik Natalia 20000754 |
20000754 |
PASJA Koszalin
|
|
5 | Hass Hubert 20004422 |
20004422 | Pietraszewska Agata Alicja 20004583 |
20004583 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
6 | Jagła Piotr 20002773 |
20002773 | Krzemińska Kaja 20003813 |
20003813 |
ST ELITA Kraków
|
|
7 | Jesionka Wojciech 20002621 |
20002621 | Żminda Kaja 20002622 |
20002622 |
FLESZ Nowogard
|
|
8 | Klekotko Mateusz 20004256 |
20004256 | Piotrowska Nikola 20005377 |
20005377 |
PROMENADA Olecko
|
|
9 | Kubacki Stanisław 20005363 |
20005363 | Brodziak Amelia 20005348 |
20005348 |
ISKRA Piła - POLAND
|
|
10 | Kuchnia Patryk 20004371 |
20004371 | Sroka Wiktoria 20003289 |
20003289 |
ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów - POLAND
|
|
11 | Kulikowski Piotr 20003447 |
20003447 | Dakowicz Amelia 20003932 |
20003932 |
UKS TWIST Białystok
|
|
12 | Mazin Artem 20005161 |
20005161 | Martyniuk Anna 20005162 |
20005162 |
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
|
|
13 | Olejarz Tymon 20003804 |
20003804 | Nowak Weronika 20003733 |
20003733 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
|
|
14 | Onisk Witold 20003348 |
20003348 | Przyborska Natalia 20004335 |
20004335 |
UKS FEELING Warszawa
|
|
15 | Radecki Filip 20003876 |
20003876 | Radecka Klara 20003877 |
20003877 |
ATRIA Ostrołęka
|
|
16 | Sabat Antoni 20003879 |
20003879 | Jamróz Anna 20003318 |
20003318 |
SKT STYL Kraków
|
|
17 | Semrau Kamil 20001613 |
20001613 | Pujanek Weronika 20001614 |
20001614 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
18 | Stawowy Mateusz 20002766 |
20002766 | Silva Sara 20002767 |
20002767 |
ST ELITA Kraków
|
|
19 | Szwed Jakub 20003203 |
20003203 | Mazur Inga 20003204 |
20003204 |
MCT Wieliczka
|
|
20 | Szwenkiel Karol 20001685 |
20001685 | Kurda Wiktoria 20005347 |
20005347 |
TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND
|
|
21 | Wasilewski Jan 20003859 |
20003859 | Wojnarowska Wiktoria 20002045 |
20002045 |
UKS JANTAR Gdańsk
|
|
22 | Wawrzyński Antoni 20004618 |
20004618 | Samsel Gabriela 20005546 |
20005546 |
ATRIA Ostrołęka
|
|
23 | Wiśniewski Wojciech 20003559 |
20003559 | Wójtowska Magdalena 20003558 |
20003558 |
TKS CREATIVE DANCE Rumia - POLAND
|
|
24 | Woliński Bartosz 20004047 |
20004047 | Konarzewska Maja 20004117 |
20004117 |
JANTAR Elbląg - POLAND
|
|
20004495 |
20004736 |
|
||||
20001597 |
20001598 |
|
Dorośli Mistrzostwa Polski ST [20] 1/4 Final ~45 min
1 | Augustynowicz Tomasz 20000774 |
20000774 | Batyra Katarzyna 20003584 |
20003584 |
UKS FEELING Warszawa
|
|
2 | Bartyś Marcin 20005345 |
20005345 | Pokorska Ada 20004546 |
20004546 |
KADRYL BCPK Białystok
|
|
3 | Domiter Hubert 20000957 |
20000957 | Wąsacz Karolina 20000958 |
20000958 |
ST ELITA Kraków
|
|
4 | Grieger Aleksander 20002812 |
20002812 | Maciejewska Hanna 20000587 |
20000587 |
AMBER Kołobrzeg
|
|
5 | Khersonskyy Fedor 20003703 |
20003703 | Kaczyńska Agata 20004628 |
20004628 |
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
|
|
6 | Kloskowski Maciej 20002020 |
20002020 | Ziętowska Nikola 20002021 |
20002021 |
FALA Sopot
|
|
7 | Korycki Daniel 20003815 |
20003815 | Goleń Gabriela 20006116 |
20006116 |
CONTRA SPORT Piaseczno
|
|
8 | Kukliński Filip 20001634 |
20001634 | Kuklińska Michalina 20001633 |
20001633 |
CONTRA SPORT Piaseczno
|
|
9 | Kurzawa Dawid 20001804 |
20001804 | Anuszkiewicz Kamilla 20001803 |
20001803 |
AMBER Kołobrzeg
|
|
10 | Paszewski Piotr 20001330 |
20001330 | Mozdyniewicz Marta Łucja 20001840 |
20001840 |
PM Lubin
|
|
11 | Plona Patryk 20001049 |
20001049 | Wiśniewska Nina 20001096 |
20001096 |
AKAT Łomża
|
|
12 | Polcyn Askaniusz 20001333 |
20001333 | Gonera Julia Klaudia 20001334 |
20001334 |
PM Lubin
|
|
13 | Snochowski Wiktor 20001022 |
20001022 | Malinowska Justyna 20001407 |
20001407 |
KTT DUET Warszawa
|
|
14 | Sołtys Dawid 20001692 |
20001692 | Nowina-Konopka Aleksandra 20003915 |
20003915 |
STREFA TAŃCA Warszawa
|
|
15 | Szczepaniak Marcin Daniel 20001839 |
20001839 | Prusaczyk Iga 20000914 |
20000914 |
CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
|
|
16 | Sztankowski Jacek 20002478 |
20002478 | Kłudka Małgorzata 20001500 |
20001500 |
LATINO CAFE Gdynia
|
|
17 | Tajak Mateusz 20001127 |
20001127 | Suryś Julia 20001128 |
20001128 |
ZAMEK Lublin
|
|
18 | Wapiński Rafał 20000589 |
20000589 | Legutko Daria 20002593 |
20002593 |
AKTT Szczecin
|
|
19 | Wargin Kamil 20000907 |
20000907 | Cygan Wiktoria 20004081 |
20004081 |
ISKRA Piła
|
|
20 | Zeitz Igor 20002012 |
20002012 | Dulęba Marta 20001495 |
20001495 |
LATINO CAFE Gdynia
|
|
20006220 |
20003424 |
|
||||
20000797 |
20003743 |
|
Dorośli Mistrzostwa Polski LA [15] 1/4 Final ~45 min
1 | Bartyś Marcin 20005345 |
20005345 | Pokorska Ada 20004546 |
20004546 |
KADRYL BCPK Białystok
|
|
2 | Bęczkowski Paweł 20001811 |
20001811 | Jaczewska Natalia 20003386 |
20003386 |
PRESTIGE Goleniów
|
|
3 | Chojnowski Bartosz 20001078 |
20001078 | Brulińska Dagmara 20001104 |
20001104 |
AKAT Łomża
|
|
4 | Grieger Aleksander 20002812 |
20002812 | Maciejewska Hanna 20000587 |
20000587 |
AMBER Kołobrzeg
|
|
5 | Kloskowski Maciej 20002020 |
20002020 | Ziętowska Nikola 20002021 |
20002021 |
FALA Sopot
|
|
6 | Kurzawa Dawid 20001804 |
20001804 | Anuszkiewicz Kamilla 20001803 |
20001803 |
AMBER Kołobrzeg
|
|
7 | Litorowicz Oskar 20005411 |
20005411 | Staszak Aleksandra 20000755 |
20000755 |
PASJA Koszalin
|
|
8 | Magnuski Piotr 20000939 |
20000939 | Budek Małgorzata 20000940 |
20000940 |
ST ELITA Kraków
|
|
9 | Nowoświat Mikołaj 20002579 |
20002579 | Samek Magdalena 20002572 |
20002572 |
ST PERFECT STYL Kraków
|
|
10 | Snochowski Wiktor 20001022 |
20001022 | Malinowska Justyna 20001407 |
20001407 |
KTT DUET Warszawa
|
|
11 | Sołtys Dawid 20001692 |
20001692 | Nowina-Konopka Aleksandra 20003915 |
20003915 |
STREFA TAŃCA Warszawa
|
|
12 | Szczepaniak Marcin Daniel 20001839 |
20001839 | Prusaczyk Iga 20000914 |
20000914 |
CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
|
|
13 | Ślefarski Kacper 20001543 |
20001543 | Dewlikamow Martyna 20001538 |
20001538 |
TEMPO Bydgoszcz
|
|
14 | Trochymiuk Sebastian 20004907 |
20004907 | Stanilewicz Agata 20004906 |
20004906 |
ZAMEK Lublin
|
|
15 | Wargin Kamil 20000907 |
20000907 | Cygan Wiktoria 20004081 |
20004081 |
ISKRA Piła
|
|
20000537 |
20000607 |
|
||||
20001049 |
20001096 |
|
||||
20000005 |
20003292 |
|
GALA
[18:00]
Rehearsal: 17:15
Estimated part time: ~2 h, 46 min
Planned ending time: 20:30
Estimated ending time: ~20:46
pow.15 B ST [15] 1/4 Final ~45 min
1 | Affre Julian 20002933 |
20002933 | Rodo Zofia 20001021 |
20001021 |
KTT DUET Warszawa
|
|
2 | Bagilcz Jakub 20003178 |
20003178 | Mularczyk Julia 20003179 |
20003179 |
FENIKS Białystok
|
|
3 | Kochut Kamil 20002366 |
20002366 | Biesiekierska Karolina 20006204 |
20006204 |
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
|
|
4 | Neufeld Piotr 20000791 |
20000791 | Lewandowska Marta 20001421 |
20001421 |
BLACK DANCE Gdańsk - POLAND
|
|
5 | Pacan Kajetan Adam 20003090 |
20003090 | Włodarczyk Aleksandra 20003665 |
20003665 |
CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND
|
|
6 | Pilarski Marcin 20000065 |
20000065 | Jezierska Wiktoria 20004257 |
20004257 |
JANTAR Elbląg
|
|
7 | Pilecki Jakub 20001955 |
20001955 | Polakowska Weronika 20001966 |
20001966 |
PROMENADA Augustów
|
|
8 | Plona Patryk 20001049 |
20001049 | Wiśniewska Nina 20001096 |
20001096 |
AKAT Łomża
|
|
9 | Polcyn Askaniusz 20001333 |
20001333 | Gonera Julia Klaudia 20001334 |
20001334 |
PM Lubin
|
|
10 | Rytel Szymon 20001638 |
20001638 | Myślińska Marta 20001564 |
20001564 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
11 | Semrau Adam 20001591 |
20001591 | Bochen Zofia 20004123 |
20004123 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
12 | Superson Przemysław 20005404 |
20005404 | Kończal Natalia 20003587 |
20003587 |
TEMPO Bydgoszcz - POLAND
|
|
13 | Szefler Cezary 20000801 |
20000801 | Dąbrowska Amelia 20001521 |
20001521 |
BLACK DANCE Gdańsk
|
|
14 | Wargin Kamil 20000907 |
20000907 | Cygan Wiktoria 20004081 |
20004081 |
ISKRA Piła
|
|
15 | Wielgoliński Mateusz 20000919 |
20000919 | Bednarczyk Eliza 20000918 |
20000918 |
ATRIA Ostrołęka
|
|
20003450 |
20003066 |
|
||||
20002915 |
20003404 |
|
pow.15 B LA [9] 1/2 Final ~25 min
1 | Filipek Łukasz 20004090 |
20004090 | Filipek Alicja 20004092 |
20004092 |
TIGER-TEAM Łódź - POLAND
|
|
2 | Kochut Kamil 20002366 |
20002366 | Biesiekierska Karolina 20006204 |
20006204 |
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
|
|
3 | Mikołajczak Mateusz 20001505 |
20001505 | Mika Dagmara 20003722 |
20003722 |
TKS CREATIVE DANCE Rumia - POLAND
|
|
4 | Pacan Kajetan Adam 20003090 |
20003090 | Włodarczyk Aleksandra 20003665 |
20003665 |
CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND
|
|
5 | Rytel Szymon 20001638 |
20001638 | Myślińska Marta 20001564 |
20001564 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
6 | Semrau Adam 20001591 |
20001591 | Bochen Zofia 20004123 |
20004123 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND
|
|
7 | Szefler Cezary 20000801 |
20000801 | Dąbrowska Amelia 20001521 |
20001521 |
BLACK DANCE Gdańsk
|
|
8 | Urban Marcel 20003180 |
20003180 | Kuc Aleksandra 20003923 |
20003923 |
ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław
|
|
9 | Wargin Kamil 20000907 |
20000907 | Cygan Wiktoria 20004081 |
20004081 |
ISKRA Piła
|
|
20002915 |
20003404 |
|
||||
20000791 |
20001421 |
|
||||
20001049 |
20001096 |
|
pow.15 A ST [5] Final ~15 min
1 | Bartyś Marcin 20005345 |
20005345 | Pokorska Ada 20004546 |
20004546 |
KADRYL BCPK Białystok
|
|
2 | Jaśkowiak Ernest 20001553 |
20001553 | Piasta Klaudia 20001582 |
20001582 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
|
|
3 | Leśniak Mikołaj 20000146 |
20000146 | Cabańska Izabela 20000144 |
20000144 |
PAKTAN Słupsk
|
|
4 | Szczepaniak Marcin Daniel 20001839 |
20001839 | Prusaczyk Iga 20000914 |
20000914 |
CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
|
|
5 | Szymczak Mateusz 20004751 |
20004751 | Kaczmarek Aleksandra 20004750 |
20004750 |
STREFA TAŃCA Warszawa - POLAND
|
|
20000749 |
20002626 |
|
pow.15 A LA [6] Final ~15 min
1 | Bartyś Marcin 20005345 |
20005345 | Pokorska Ada 20004546 |
20004546 |
KADRYL BCPK Białystok
|
|
2 | Chojnowski Bartosz 20001078 |
20001078 | Brulińska Dagmara 20001104 |
20001104 |
AKAT Łomża
|
|
3 | Jaśkowiak Ernest 20001553 |
20001553 | Piasta Klaudia 20001582 |
20001582 |
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
|
|
4 | Koprowski Wojciech Sebastian 20000302 |
20000302 | Wiśniewska Marcelina 20000329 |
20000329 |
TIGER-TEAM Łódź - POLAND
|
|
5 | Leśniak Mikołaj 20000146 |
20000146 | Cabańska Izabela 20000144 |
20000144 |
PAKTAN Słupsk
|
|
6 | Neufeld Piotr 20000791 |
20000791 | Lewandowska Marta 20001421 |
20001421 |
BLACK DANCE Gdańsk - POLAND
|
|
20000749 |
20002626 |
|
||||
20001543 |
20001538 |
|
||||
20000005 |
20003292 |
|
pow.15 H 4T [6] ~20 min
1 | Jaśkowiak Piotr
|
Jaśkowiak Julia
|
DANCE ACADEMY Bydgoszcz
|
|||
2 | Kurek Konstatnty
|
Błaszkiewicz Marzena
|
PM Bydgoszcz
|
|||
3 | Milhausen Paweł
|
Nowaczewska Agnieszka
|
PM Bydgoszcz
|
|||
4 | Rudol Damian
|
Figura Agata
|
PM Bydgoszcz
|
|||
5 | Rudol Sebastian
|
Rudol Magdalena
|
PM Bydgoszcz
|
|||
6 | Sroka Andrzej
|
Kłamiecka Małgorzata
|
PM Bydgoszcz
|
|||
|
|
|
Senior II D ST [5] Final ~13 min
1 | Białkowski Piotr 20005101 |
20005101 | Melnicka-Zygmunt Alina 20005102 |
20005102 |
TEMPO Bydgoszcz
|
|
2 | Marecki Stanisław 20000018 |
20000018 | Marecka Wisława 20000019 |
20000019 |
PROGRESS Kwidzyn
|
|
3 | Reich Marek 20005653 |
20005653 | Reich Wioleta 20005654 |
20005654 |
THE BEST Gdańsk
|
|
4 | Ryś Rafał 20005641 |
20005641 | Geppert-Ryś Anna 20005642 |
20005642 |
THE BEST Gdańsk
|
|
5 | Wyganowski Stanisław 20003939 |
20003939 | Vyganovska Ekaterina 20003940 |
20003940 |
BLACK DANCE Gdańsk
|
|
20005573 |
20005574 |
|
||||
20005981 |
20005982 |
|
Senior II D LA [5] Final ~13 min
1 | Białkowski Piotr 20005101 |
20005101 | Melnicka-Zygmunt Alina 20005102 |
20005102 |
TEMPO Bydgoszcz
|
|
2 | Marecki Stanisław 20000018 |
20000018 | Marecka Wisława 20000019 |
20000019 |
PROGRESS Kwidzyn
|
|
3 | Olszewski Sławomir 20005914 |
20005914 | Olszewska Marzena 20005913 |
20005913 |
TEMPO Bydgoszcz
|
|
4 | Reich Marek 20005653 |
20005653 | Reich Wioleta 20005654 |
20005654 |
THE BEST Gdańsk
|
|
5 | Wyganowski Stanisław 20003939 |
20003939 | Vyganovska Ekaterina 20003940 |
20003940 |
BLACK DANCE Gdańsk
|
|
20005573 |
20005574 |
|
||||
20005981 |
20005982 |
|