Obsession Dance Festival Dance Sport Cup 2020

Obsession Dance Festival Dance Sport Cup 2020

Kraków 22.02.2020

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
160
117
Sobota [00:00]
Próba parkietu: 00:00
Szacowany czas trwania bloku: ~6 h, 29 min
Planowane zakończenie: 00:00 Szacowane zakończenie: ~06:29
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
160
117
Rozpoczęcie o: 09:00
8-9 G 5T (8:00 - 8:45 rejestracja) [22] ~30 min
1 Banach Ania

KS M-TEAM Kraków

2 Baran Klaudia

KS M-TEAM Kraków

3 Bolek Dawid

Wolnik Kamila

MCT Wieliczka

4 Bulanda Wiktoria

SKT PASJA Kraków

5 Cegielny Hania

SKT PASJA Kraków

6 Cieszkowska Sara

KS M-TEAM Kraków

7 Dziemba Wojciech

20005775

20005775 Cegielny Hanna

20005776

20005776 SKT PASJA Kraków

8 Głód Filip

Kaniewska Katarzyna

KS M-TEAM Kraków

9 Jurek Artur

Domagała Zuzanna

KS M-TEAM Kraków

10 Karcz Basia

SKT PASJA Kraków

11 Kruczek Aleksander

20005773

20005773 Ćwik Gabriela

20005774

20005774 SKT PASJA Kraków

12 Malec Aleksander

Surówka Natalia

MCT Wieliczka

13 Pękała Jan Grzegorz

20005777

20005777 Pisarska Julia

20005778

20005778 SKT PASJA Kraków

14 Pitala Amelia

KS M-TEAM Kraków

15 Skrzypnik Hanna

ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź

16 Solo Solo

Starosta Małgorzata

ELITA Maków Podhalański

17 Stós Adam Karol

20005769

20005769 Mazur Kalina

20005770

20005770 SKT PASJA Kraków

18 Szefer Franek

Śliwa Jadzia

MCT Wieliczka

19 Tran Thanh Son

20005771

20005771 Stec Adrianna

20005772

20005772 SKT PASJA Kraków

20 Turbak Alicja

KS M-TEAM Kraków

21 Widomski Aleksander

Mielcarz Marcelina

MCT Wieliczka

22 Zielińska Maria

KS TK Kraków

8-9 F Komb. 6T (8:00 - 8:45 rejestracja) [4] ~18 min
1 Lasoń Olaf

20005307

20005307 Woźniak Lena

20005305

20005305 TIGER-TEAM Łódź

2 Manios Julia

So

ANADANCE ŁÓDŹ

3 Sessou Soniaa

Solo

ANADANCE ŁÓDŹ

4 Solo Solo

Woźniak Lena

ANADANCE ŁÓDŹ

10-11 G 5T (8:00 - 8:45 rejestracja) [27] ~30 min
1 Bagrowska Julia

ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź

2 Bagrowska Natalia

ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź

3 Beltrani Jan

Beltrani Jagoda

MCT Wieliczka

4 Białostocka Judyta

ASTRA Oświęcim

5 Brodzik Natalia

ST ELITA Kraków

6 Cholewińska Weronika

ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź

7 Cierzak Olaf

Kieć Weronika

ST ELITA Kraków

8 Dabrowska Weronika

ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź

9 Florczyk Jan

20005511

20005511 Skrzypnik Hanna

20006230

20006230 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

10 Hopciaś Jaromir

Starosta Zofia

ELITA Maków Podhalański

11 Litwora Leon

Żywot Julia

CUBANO Myślenice

12 Marchlik Justyna

KS M-TEAM Kraków

13 Mollica Marta

SKT PASJA Kraków

14 Nosal Natalia

MCT Wieliczka

15 Nowak Filip

Płatek Nadia

SKT PASJA Kraków

16 Nowak Mateusz Paweł

20005856

20005856 Grzywnowicz Natasza

20005855

20005855 SKT PASJA Kraków

17 Olbrot Natalia

SKT PASJA Kraków

18 Piotrowski Ignacy

Kula Kaja

CKIS Skawina

19 Pitala Blanka

KS M-TEAM Kraków

20 Rogala Maja

SKT PASJA Kraków

21 Singh Jasmina

ANADENS STUDIO TAŃCA Łódź

22 Sitek Emilia

Solo Solo

CUBANO Myślenice

23 Stachura Patryk

Nosal Kinga

MCT Wieliczka

24 Stefanowicz Kajetan

Adetoye Esosa

ST ELITA Kraków

25 Tyl Bartosz

Cieszkowska Sara

KS M-TEAM Kraków

26 Walus Amelia

ASTRA Oświęcim

27 Żak Milena

MCT Wieliczka

Kisiel Julia

SKT PASJA Kraków

10-11 F Komb. 6T (8:00 - 8:45 rejestracja) [10] ~20 min
1 Bajdała Nikodem

20006282

20006282 Wójcik Nina

20006283

20006283 MCT Wieliczka

2 Chełkowski Marcin

20004832

20004832 Grześ Amelia

20004586

20004586 ST ELITA Kraków - POLAND

3 Kudlik Marcel

20004606

20004606 Gruszczak Lilla

20006284

20006284 MCT Wieliczka

4 Kuśnierz Michał

20006574

20006574 Kordula Kaja

20006575

20006575 KS OBSESSION Kraków

5 Łabędź Tomasz

20006337

20006337 Wąs Alicja

20006339

20006339 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

6 Napora Karol

20004602

20004602 Bajdała Lena

20006642

20006642 MCT Wieliczka

7 Solo Dalecka Aleksandra

Dalecka Aleksandra

ANADANCE Łódź

8 Solo Solo

Kaniecka Julia

ANADANCE ŁÓDŹ

9 Solo Solo

Woźniak Zuzanna

ANADANCE ŁÓDŹ

10 Szwej Olgierd

20006648

20006648 Dąbrowska Michalina

20006647

20006647 ST ELITA Kraków

12-13 F Komb. 6T (8:00 - 8:45 rejestracja) [10] ~20 min
1 Ambrożkiewicz Wojciech

20004911

20004911 Młodnicka Gabriela

20004915

20004915 SKT PASJA Kraków

2 Gałka Krystian

20004827

20004827 Jamka Gabriela

20005450

20005450 SKT PASJA Kraków

3 Kula Marcel

20006269

20006269 Płonka Hanna

20006270

20006270 CKIS Skawina

4 Malec Michał

20005782

20005782 Chełkowska Oliwia

20004831

20004831 ST ELITA Kraków - POLAND

5 Mamel Dawid

20006613

20006613 Zając Nikola

20006612

20006612 CKIS Skawina

6 Orlov Nikita

20006543

20006543 Lykhodid Anastazja

20005591

20005591 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

7 Piotrowski Emil

20006610

20006610 Łata Julia

20006611

20006611 ST ELITA Kraków

8 Solo Solo

Wójcik Hanna

ANADENS Łódź

9 Solo Solo

Singh Nadia

ANADANCE ŁÓDŹ

10 Sylwestrowicz Maciej

20006300

20006300 Kazior Anna

20006301

20006301 ST ELITA Kraków

Rozpoczęcie o: 12:30
8-9 E Komb. 6T (11:30 - 12:15 rejestracja) [0] ~0 min
10-11 E Komb. 6T (11:30 - 12:15 rejestracja) [3] Finał ~15 min
1 Banaś Mikołaj

20004601

20004601 Król Magdalena

20005839

20005839 ST ELITA Kraków

2 Gaik Gabriel

20004795

20004795 Lubojańska Kaja

20004768

20004768 SKT PASJA Kraków

3 Żebrowski Michał

20004611

20004611 Burnatowska Oliwia

20004610

20004610 MCT Wieliczka

12-13 E Komb. 8T (11:30 -12:15 rejestracja) [4] Finał ~19 min
1 Jędrysiak Igor

20003847

20003847 Kranc Karolina

20004909

20004909 ST ELITA Kraków - POLAND

2 Pach Mateusz

20004766

20004766 Szramik Julia

20003928

20003928 SKT PASJA Kraków

3 Sarota Arkadiusz

20004886

20004886 Bazylińska Amelia

20004884

20004884 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

4 Tomczyk Antoni

20003836

20003836 Batko Martyna

20004609

20004609 MCT Wieliczka - POLAND

14-15 E Komb. 8T (11:30 - 12:15 rejestracja) [0] ~0 min
Gomułka Jakub

20003245

20003245 Tarasek Joanna

20003243

20003243 ST WIRDANCE Nowy Sącz

pow.15 E Komb. 8T (11:30 - 12:15 rejestracja) [0] ~0 min
Rozpoczęcie o: 16:00
10-11 D ST (15:00-15:30 rejestracja) [5] Finał ~13 min
1 Jałocha Tony

20003849

20003849 Duda Martyna

20003850

20003850 ST ELITA Kraków

2 Krawczyk Kuba

20005964

20005964 Jałocha Martyna

20005965

20005965 ST ELITA Kraków

3 Kuźma Franciszek

20004604

20004604 Zaczyńska Laura

20004605

20004605 MCT Wieliczka

4 Szczepaniak Tomasz

20003797

20003797 Pierzga Natalia

20005344

20005344 ST WIRDANCE Nowy Sącz - POLAND

5 Żebrowski Michał

20004611

20004611 Burnatowska Oliwia

20004610

20004610 MCT Wieliczka

Solo Solo

Kaniecka Julia

ANADANCE ŁÓDŹ

10-11 D LA (15:00-15:30 rejestracja) [5] Finał ~13 min
1 Jałocha Tony

20003849

20003849 Duda Martyna

20003850

20003850 ST ELITA Kraków

2 Krawczyk Kuba

20005964

20005964 Jałocha Martyna

20005965

20005965 ST ELITA Kraków

3 Kuźma Franciszek

20004604

20004604 Zaczyńska Laura

20004605

20004605 MCT Wieliczka

4 Szczepaniak Tomasz

20003797

20003797 Pierzga Natalia

20005344

20005344 ST WIRDANCE Nowy Sącz - POLAND

5 Żebrowski Michał

20004611

20004611 Burnatowska Oliwia

20004610

20004610 MCT Wieliczka

12-13 D ST (15:00-15:30 rejestracja) [8] 1/2 Finału ~21 min
1 Blecharz Adam

20005459

20005459 Oliinyk Yelizaveta

20004890

20004890 KS M-TEAM Kraków - POLAND

2 Czepiel Bartłomiej

20004560

20004560 Maślanka Martyna

20004559

20004559 CKIS Skawina

3 Dąbrowski Wiesław

20003834

20003834 Słowiak Amelia

20003854

20003854 MCT Wieliczka

4 Dziubenko Mykhailo

20004889

20004889 Garcia Gabriela

20005460

20005460 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

5 Gubała Adam

20004916

20004916 Guzowska Zuzanna

20004882

20004882 KS M-TEAM Kraków - POLAND

6 Kudlik Miłosz

20003851

20003851 Wróbel Oliwia

20003852

20003852 MCT Wieliczka

7 Sarota Arkadiusz

20004886

20004886 Bazylińska Amelia

20004884

20004884 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

8 Szabla Wiktor

20003659

20003659 Sokołowska Wiktoria

20003660

20003660 ST WIRDANCE Nowy Sącz

12-13 D LA (15:00-15:30 rejestracja) [9] 1/2 Finału ~21 min
1 Blecharz Adam

20005459

20005459 Oliinyk Yelizaveta

20004890

20004890 KS M-TEAM Kraków - POLAND

2 Czepiel Bartłomiej

20004560

20004560 Maślanka Martyna

20004559

20004559 CKIS Skawina

3 Dąbrowski Wiesław

20003834

20003834 Słowiak Amelia

20003854

20003854 MCT Wieliczka

4 Dziubenko Mykhailo

20004889

20004889 Garcia Gabriela

20005460

20005460 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

5 Gubała Adam

20004916

20004916 Guzowska Zuzanna

20004882

20004882 KS M-TEAM Kraków - POLAND

6 Kudlik Miłosz

20003851

20003851 Wróbel Oliwia

20003852

20003852 MCT Wieliczka

7 Lipowiecki Kamil

20005940

20005940 Hurnik Julia

20005455

20005455 ASTRA Oświęcim - POLAND

8 Sarota Arkadiusz

20004886

20004886 Bazylińska Amelia

20004884

20004884 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

9 Szabla Wiktor

20003659

20003659 Sokołowska Wiktoria

20003660

20003660 ST WIRDANCE Nowy Sącz

12-13 C ST (15:00-15:30 rejestracja) [0] ~0 min
Blecharz Adam

20005459

20005459 Oliinyk Yelizaveta

20004890

20004890 KS M-TEAM Kraków - POLAND

Dziubenko Mykhailo

20004889

20004889 Garcia Gabriela

20005460

20005460 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

12-13 C LA (15:00-15:30 rejestracja) [0] ~0 min
Blecharz Adam

20005459

20005459 Oliinyk Yelizaveta

20004890

20004890 KS M-TEAM Kraków - POLAND

Dziubenko Mykhailo

20004889

20004889 Garcia Gabriela

20005460

20005460 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

14-15 D ST (15:00-15:30 rejestracja) [6] Finał ~13 min
1 Barcik Mateusz

20004325

20004325 Czernek Wiktoria

20004324

20004324 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

2 Ciernia Gerard

20003299

20003299 Skowronek Julia

20004799

20004799 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów

3 Dancewicz Mikołaj

20003700

20003700 Półtorak Gulia

20004591

20004591 ST WIRDANCE Nowy Sącz

4 Gomułka Jakub

20003245

20003245 Tarasek Joanna

20003243

20003243 ST WIRDANCE Nowy Sącz

5 Wilk Artur

20003231

20003231 Stefańska Justyna

20003237

20003237 ST WIRDANCE Nowy Sącz

6 Zaczyk Jakub

20003233

20003233 Chełmecka Eryka

20003234

20003234 ST WIRDANCE Nowy Sącz

14-15 D LA (15:00-15:30 rejestracja) [7] Finał ~13 min
1 Barcik Mateusz

20004325

20004325 Czernek Wiktoria

20004324

20004324 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

2 Ciernia Gerard

20003299

20003299 Skowronek Julia

20004799

20004799 ST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów

3 Dancewicz Mikołaj

20003700

20003700 Półtorak Gulia

20004591

20004591 ST WIRDANCE Nowy Sącz

4 Gomułka Jakub

20003245

20003245 Tarasek Joanna

20003243

20003243 ST WIRDANCE Nowy Sącz

5 Madeja Antoni

20005038

20005038 Chrapla Oliwia

20005065

20005065 ASTRA Oświęcim

6 Wilk Artur

20003231

20003231 Stefańska Justyna

20003237

20003237 ST WIRDANCE Nowy Sącz

7 Zaczyk Jakub

20003233

20003233 Chełmecka Eryka

20003234

20003234 ST WIRDANCE Nowy Sącz

Rozpoczęcie o: 18:30
Juniorzy OPEN ST (17:30-18:00 rejestracja) [7] Finał ~15 min
1 Blecharz Adam

20005459

20005459 Oliinyk Yelizaveta

20004890

20004890 KS M-TEAM Kraków - POLAND

2 Ciopała Michał

20002651

20002651 Nawalany Julia

20003841

20003841 MCT Wieliczka

3 Czepiel Bartłomiej

20004560

20004560 Maślanka Martyna

20004559

20004559 CKIS Skawina

4 Dziubenko Mykhailo

20004889

20004889 Garcia Gabriela

20005460

20005460 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

5 Jopek Jakub

20003236

20003236 Szufnara Julia

20003241

20003241 ST WIRDANCE Nowy Sącz

6 Myśliwiec Hubert

20002879

20002879 Milewska Anna

20004888

20004888 ST ELITA Kraków

7 Szwed Jakub

20003203

20003203 Mazur Inga

20003204

20003204 MCT Wieliczka

Stawowy Mateusz

20002766

20002766 Silva Sara

20002767

20002767 ST ELITA Kraków

Juniorzy OPEN LA (17:30-18:00 rejestracja) [7] Finał ~15 min
1 Blecharz Adam

20005459

20005459 Oliinyk Yelizaveta

20004890

20004890 KS M-TEAM Kraków - POLAND

2 Ciopała Michał

20002651

20002651 Nawalany Julia

20003841

20003841 MCT Wieliczka

3 Czepiel Bartłomiej

20004560

20004560 Maślanka Martyna

20004559

20004559 CKIS Skawina

4 Drożdż Konrad

20002877

20002877 Florczyk Nikola

20002878

20002878 ST ELITA Kraków

5 Dziubenko Mykhailo

20004889

20004889 Garcia Gabriela

20005460

20005460 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

6 Jopek Jakub

20003236

20003236 Szufnara Julia

20003241

20003241 ST WIRDANCE Nowy Sącz

7 Szwed Jakub

20003203

20003203 Mazur Inga

20003204

20003204 MCT Wieliczka

Stawowy Mateusz

20002766

20002766 Silva Sara

20002767

20002767 ST ELITA Kraków

Zieliński Igor

20002777

20002777 Gałka Karolina

20002884

20002884 ST ELITA Kraków - POLAND

14-15 C ST (17:30-18:00 rejestracja) [1] Finał ~13 min
1 Drożdż Konrad

20002877

20002877 Florczyk Nikola

20002878

20002878 ST ELITA Kraków

Myśliwiec Hubert

20002879

20002879 Milewska Anna

20004888

20004888 ST ELITA Kraków

Skoczeń Alan

20003244

20003244 Lichowska Natalia

20003661

20003661 ST WIRDANCE Nowy Sącz - POLAND

14-15 C LA (17:30-18:00 rejestracja) [4] Finał ~13 min
1 Drożdż Konrad

20002877

20002877 Florczyk Nikola

20002878

20002878 ST ELITA Kraków

2 Madeja Antoni

20005038

20005038 Chrapla Oliwia

20005065

20005065 ASTRA Oświęcim

3 Myśliwiec Hubert

20002879

20002879 Milewska Anna

20004888

20004888 ST ELITA Kraków

4 Skoczeń Alan

20003244

20003244 Lichowska Natalia

20003661

20003661 ST WIRDANCE Nowy Sącz - POLAND

Dancewicz Mikołaj

20003700

20003700 Półtorak Gulia

20004591

20004591 ST WIRDANCE Nowy Sącz

Gomułka Jakub

20003245

20003245 Tarasek Joanna

20003243

20003243 ST WIRDANCE Nowy Sącz

Wilk Artur

20003231

20003231 Stefańska Justyna

20003237

20003237 ST WIRDANCE Nowy Sącz

pow.15 D ST (17:30-18:00 rejestracja) [0] ~0 min
Połeć Jakub

20002830

20002830 Bajor Karolina

20005757

20005757 ST ELITA Kraków

Siwik Mateusz

20005376

20005376 Kieć Hanna

20002831

20002831 ST ELITA Kraków

Stanek Maciej

20004848

20004848 Damska Anna

20002871

20002871 ST ELITA Kraków

pow.15 D LA (17:30-18:00 rejestracja) [3] Finał ~11 min
1 Michalak Miłosz

20005033

20005033 Ścigała Julia

20005056

20005056 ASTRA Oświęcim - POLAND

2 Połeć Jakub

20002830

20002830 Bajor Karolina

20005757

20005757 ST ELITA Kraków

3 Siwik Mateusz

20005376

20005376 Kieć Hanna

20002831

20002831 ST ELITA Kraków

Błaszcz Jan

20005059

20005059 Mazańska Karolina

20005057

20005057 ASTRA Oświęcim - POLAND

pow.15 C ST (17:30-18:00 rejestracja) [4] Finał ~13 min
1 Klimas Jakub

20003257

20003257 Grabowska Emilia

20004314

20004314 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

2 Siwik Mateusz

20005376

20005376 Kieć Hanna

20002831

20002831 ST ELITA Kraków

3 Słomka Maciej

20003129

20003129 Tabaszewska Nadia

20002835

20002835 ST ELITA Kraków

4 Stanek Maciej

20004848

20004848 Damska Anna

20002871

20002871 ST ELITA Kraków

pow.15 C LA (17:30-18:00 rejestracja) [7] Finał ~15 min
1 Klimas Jakub

20003257

20003257 Grabowska Emilia

20004314

20004314 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

2 Kulski Jędrzej

20001234

20001234 Kulska Hanna

20001235

20001235 CORDEX Wałbrzych - POLAND

3 Małysa Adam

20004841

20004841 Flaga Izabela

20002889

20002889 ST ELITA Kraków

4 Michalak Miłosz

20005033

20005033 Ścigała Julia

20005056

20005056 ASTRA Oświęcim - POLAND

5 Siwik Mateusz

20005376

20005376 Kieć Hanna

20002831

20002831 ST ELITA Kraków

6 Słomka Maciej

20003129

20003129 Tabaszewska Nadia

20002835

20002835 ST ELITA Kraków

7 Stanek Maciej

20004848

20004848 Damska Anna

20002871

20002871 ST ELITA Kraków

pow.15 B ST (17:30-18:00 rejestracja) [5] Finał ~15 min
1 Krejczman Marcin

20001961

20001961 Wasilewska Monika Maria

20001960

20001960 PROMENADA Augustów - POLAND

2 Kulski Jędrzej

20001234

20001234 Kulska Hanna

20001235

20001235 CORDEX Wałbrzych - POLAND

3 Małysa Adam

20004841

20004841 Flaga Izabela

20002889

20002889 ST ELITA Kraków

4 Młyński Mateusz

20003209

20003209 Palmi Alicja

20002652

20002652 MCT Wieliczka

5 Śledź Miłosz

20002647

20002647 Dziób Amelia

20003216

20003216 MCT Wieliczka

Michalik Karol

20003317

20003317 Kopeć Daria

20003339

20003339 ST ELITA Kraków

pow.15 B LA (17:30-18:00 rejestracja) [2] Finał ~13 min
1 Dyrda Grzegorz

20005593

20005593 Gatner Natalia

20005592

20005592 ASTRA Oświęcim

2 Młyński Mateusz

20003209

20003209 Palmi Alicja

20002652

20002652 MCT Wieliczka

Michalik Karol

20003317

20003317 Kopeć Daria

20003339

20003339 ST ELITA Kraków