Puchar Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego 2020 oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st Warszawy

Puchar Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego 2020 oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st Warszawy

Warszawa 11.10.2020

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
192
121
~239
I BLOK
Rejestracja: 08:45 Próba parkietu: 09:00 Rozpoczęcie: 09:00
Szacowany czas trwania bloku: ~3 h, 52 min
Planowane zakończenie: 11:30 Szacowane zakończenie: 12:32
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
55
47
~91
8-9 H 4T [0] ~0 min
Hajbos Patryk Samsel Julia ATRIA Ostrołęka
8-11 G 5T (pary) [8] ~22 min
1 Chrol Bartek Bierć Aleksandra UKS TWIST Białystok
2 Czuhan Oktawian Gwarecka Oliwia KTT DUET Warszawa
3 Duszyński Mateusz Dąbrowska Alicja CREATIVE DANCE Kobyłka
4 Gwarecki Alan Kieczka Anna KTT DUET Warszawa
5 Marchewka Filip Orzechowska Roksana CREATIVE DANCE Kobyłka
6 Młynarczyk Oliwier Klim Izabela UKS TWIST Białystok
7 Ornat Ignacy Wojtczuk Natalia CREATIVE DANCE Kobyłka
8 Siedlanowski Daniel Semeryłło Blanka KTT DUET Warszawa
Malinowski Szymon Kamińska Pola CREATIVE DANCE Kobyłka
8-11 G 5T (solo) [2] ~20 min
1 Kiryczuk Maja KTT DUET Warszawa
2 Niepłoszczuk Natalia UKS TWIST Białystok
8-11 F Komb. 6T (solo) [1] ~20 min
1 Błachowicz Amelia 20005304 SZKOŁA TAŃCA SKRZYDŁA Pabianice
Szwej Olgierd 20006648 Dąbrowska Michalina 20006647 ST ELITA Kraków
8-11 F Komb. 6T (pary) [10] ~22 min
1 Birycki Michał 20006639 Szumarska Julia 20006640 UKS TWIST Białystok
2 Cesarek Maciej 20006509 Główczak Magdalena 20006511 KTT DUET Warszawa
3 Kisiel Michał 20006629 Olechno Natalia 20006641 UKS TWIST Białystok
4 Klim Jan 20005943 Wadowiec Wiktoria 20005944 UKS TWIST Białystok
5 Lubiak Kamil 20006303 Skwara Oliwia 20006302 CREATIVE DANCE Kobyłka
6 Malinowski Szymon 20006742 Kamińska Pola 20005724 CREATIVE DANCE Kobyłka
7 Michajłow Gabriel 20006719 Zadykowicz Natalia 20006717 UKS TWIST Białystok
8 Niedbała Dominik 20006444 Liżewska Maja 20006443 AKAT Łomża
9 Radziejewski Kacper 20005709 Połosa Martyna 20005710 CREATIVE DANCE Kobyłka
10 Szwej Olgierd 20006648 Dąbrowska Michalina 20006647 ST ELITA Kraków
10-11 D ST [8] 1/2 Finału ~23 min
1 Buczyński Kamil 20006294 Bekdas Blanka 20006295 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
2 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
3 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
4 Niezgoda Edward 20005558 Wiśniewska Zuzanna Agata 20006207 FALA Sopot
5 Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
6 Szewczyk Jan 20005582 Bartkiewicz Maja 20005583 UKS FEELING Warszawa
7 Wójcik Wojciech 20004141 Siudzińska Antonina 20004142 ST PYRAS Toruń
8 Zięba Michał 20004776 Olesiejuk Natalia 20005718 IMPET TEAM Warszawa
10-11 D LA [8] 1/2 Finału ~23 min
1 Buczyński Kamil 20006294 Bekdas Blanka 20006295 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
2 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
3 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
4 Niezgoda Edward 20005558 Wiśniewska Zuzanna Agata 20006207 FALA Sopot
5 Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
6 Szewczyk Jan 20005582 Bartkiewicz Maja 20005583 UKS FEELING Warszawa
7 Wójcik Wojciech 20004141 Siudzińska Antonina 20004142 ST PYRAS Toruń
8 Zięba Michał 20004776 Olesiejuk Natalia 20005718 IMPET TEAM Warszawa
12-13 E Komb. 8T [11] 1/2 Finału ~39 min
1 Alsharov Dmytro 20006392 Marzec Amelia 20006397 KTT DUET Warszawa
2 Czeczkowski Mateusz 20005334 Muntowska Maja 20004820 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
3 Darmetko Igor 20005373 Wierzbowska Julia 20006139 AKAT Łomża
4 Lewandowski Oliwier Robert 20006195 Cichoń Marta 20005090 TKS CREATIVE DANCE Rumia
5 Małaszewski Patryk 20005948 Dziedzia Martyna 20005947 TKS TĘCZA Białystok
6 Mazur Maciej Mikołaj 20005711 Mużyło Julia 20005712 TKS TĘCZA Białystok
7 Pabich Krzysztof 20006483 Rumińska Weronika 20006145 ATRIA Ostrołęka
8 Pentela Kacper 20004330 Piekut Anna 20005094 TIGER-TEAM Łódź
9 Pietrzak Maciej 20006329 Gała Julia Anna 20006327 FLESZ Nowogard
10 Turzyński Tomasz 20006413 Wierzchoń Camila 20006414 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
11 Włodarczyk Oskar 20005590 Bolesta Emilia 20006395 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Gutkowski Franciszek 20005586 Dorosz Paula 20005587 UKS FEELING Warszawa
Kochanowski Jan 20005001 Wysocka Natalia 20005372 AKAT Łomża
Sarota Arkadiusz 20004886 Bazylińska Amelia 20004884 KS M-TEAM Kraków
14-15 E Komb. 8T [7] Finał ~23 min
1 Duchnowski Miłosz 20005707 Grabowska Oliwia 20005362 TKS TĘCZA Białystok
2 Gąsiński Michał 20004696 Padarz Marta 20004695 KTT DUET Warszawa
3 Koziorowski Sebastian 20006090 Jaworska Lena 20006091 ST ARTDANCE Sierpc
4 Łukowski Jan 20006171 Mazurowska Julia 20006170 ST ARTDANCE Sierpc
5 Majewski Wiktor 20004246 Tomaszkiewicz Klaudia 20004247 UKS FEELING Warszawa
6 Szewczyczak Filip 20004273 Jędrzejczyk Zuzanna 20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia
7 Żebrowski Mikołaj 20005613 Karolak Zuzanna 20005614 AKAT Łomża
Bajorek Jan 20005410 Pastuszka Malwina Zuzanna 20005409 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
Jaźwiński Leon 20006147 Jeziorkowska Aleksandra 20004693 KTT DUET Warszawa
10-11 E Komb. 6T [14] 1/2 Finału ~43 min
1 Batóg Oliwier 20005584 Grochowska Hanna 20006728 UKS FEELING Warszawa
2 Cekała Wiktor 20005617 Horoszewska Joanna 20005618 AKAT Łomża
3 Cieśla Hubert 20006340 Krasnoholowa Anastasiia 20006336 KS M-TEAM Kraków
4 Dylon Mateusz 20006271 Krajewska Zuzanna 20005732 IMPET TEAM Warszawa
5 Korczyk Tymoteusz Kazimierz 20006206 Pietraszewska Marta Alicja 20004053 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
6 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
7 Kujawiński Jarosław 20006182 Kucharska Lena 20006185 FALCON Płock
8 Kurzela Szymon 20005726 Zawistowska Maja 20005723 CREATIVE DANCE Kobyłka
9 Niezgoda Edward 20005558 Wiśniewska Zuzanna Agata 20006207 FALA Sopot
10 Radkiewicz Hubert 20005929 Nowak Olga 20005928 TIGER-TEAM Łódź
11 Rumiński Aleksander 20006480 Olszewska Lena 20006481 ATRIA Ostrołęka
12 Szewczyk Jan 20005582 Bartkiewicz Maja 20005583 UKS FEELING Warszawa
13 Szymanowicz Kajetan 20005578 Michalska Barbara 20005585 UKS FEELING Warszawa
14 Zięba Michał 20004776 Olesiejuk Natalia 20005718 IMPET TEAM Warszawa
Kierznikiewicz Damian 20006428 Pierścieniak Antonina 20006431 TKS CREATIVE DANCE Rumia
12-13 D ST [10] 1/2 Finału ~23 min
1 Batowski Filip 20004835 Koperek Marlena 20004921 ST ELITA Kraków
2 Chmurzyński Bartłomiej Sławomir 20003959 Derlatka Gabriela 20003958 FOCUS Kamień Pomorski
3 Dziubenko Mykhailo 20004889 Garcia Gabriela 20005460 KS M-TEAM Kraków
4 Gubała Adam 20004916 Oliinyk Yelizaveta 20004890 KS M-TEAM Kraków
5 Klinger Niko 20005465 Szulc Nina 20005464 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
6 Kosiorek Julian 20006157 Podhajska Natalia 20006158 PROMENADA Augustów
7 Nowacki Krzysztof Mateusz 20004350 Górczak Julia Lena 20004368 TIGER-TEAM Łódź
8 Sytnyk Matviy 20005335 Włoch Marta 20005329 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
9 Szabla Wiktor 20003659 Sokołowska Wiktoria 20003660 ST WIRDANCE Nowy Sącz
10 Włodarczyk Oskar 20005590 Bolesta Emilia 20006395 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Czapiewski Dominik 20003726 Kwapisz Olivia 20003725 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
Grabiński Marcin 20005663 Bogus Maja 20006718 KTT DUET Warszawa
Sarota Arkadiusz 20004886 Bazylińska Amelia 20004884 KS M-TEAM Kraków
12-13 D LA [11] 1/2 Finału ~23 min
1 Batowski Filip 20004835 Koperek Marlena 20004921 ST ELITA Kraków
2 Chmurzyński Bartłomiej Sławomir 20003959 Derlatka Gabriela 20003958 FOCUS Kamień Pomorski
3 Dziubenko Mykhailo 20004889 Garcia Gabriela 20005460 KS M-TEAM Kraków
4 Gubała Adam 20004916 Oliinyk Yelizaveta 20004890 KS M-TEAM Kraków
5 Klinger Niko 20005465 Szulc Nina 20005464 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
6 Kosiorek Julian 20006157 Podhajska Natalia 20006158 PROMENADA Augustów
7 Nowacki Krzysztof Mateusz 20004350 Górczak Julia Lena 20004368 TIGER-TEAM Łódź
8 Pentela Kacper 20004330 Piekut Anna 20005094 TIGER-TEAM Łódź
9 Sytnyk Matviy 20005335 Włoch Marta 20005329 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
10 Szabla Wiktor 20003659 Sokołowska Wiktoria 20003660 ST WIRDANCE Nowy Sącz
11 Włodarczyk Oskar 20005590 Bolesta Emilia 20006395 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Grabiński Marcin 20005663 Bogus Maja 20006718 KTT DUET Warszawa
Sarota Arkadiusz 20004886 Bazylińska Amelia 20004884 KS M-TEAM Kraków
14-15 D ST Puchar Województwa [8] 1/2 Finału ~23 min
1 Dorosz Fryderyk Tomasz 20004452 Pusz Hanna Krystyna 20004453 UKS FEELING Warszawa
2 Gąsiński Michał 20004696 Padarz Marta 20004695 KTT DUET Warszawa
3 Kim Kyuwon 20003893 Drużga Amelia 20005184 UKS FEELING Warszawa
4 Koziorowski Sebastian 20006090 Jaworska Lena 20006091 ST ARTDANCE Sierpc
5 Łukowski Jan 20006171 Mazurowska Julia 20006170 ST ARTDANCE Sierpc
6 Majewski Wiktor 20004246 Tomaszkiewicz Klaudia 20004247 UKS FEELING Warszawa
7 Nawrocki Igor 20006379 Żydlewska Maja 20005706 ST ARTDANCE Sierpc
8 Sobczak Bartosz 20006177 Jabłońska Michalina 20004548 UKS FEELING Warszawa
Raniszewski Kacper 20004958 Drzewiecka Oliwia 20005407 ST ARTDANCE Sierpc
Wrona Jakub 20005331 Chmielowiec Iga 20005328 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
14-15 D LA Puchar Województwa [9] 1/2 Finału ~23 min
1 Dorosz Fryderyk Tomasz 20004452 Pusz Hanna Krystyna 20004453 UKS FEELING Warszawa
2 Gąsiński Michał 20004696 Padarz Marta 20004695 KTT DUET Warszawa
3 Kim Kyuwon 20003893 Drużga Amelia 20005184 UKS FEELING Warszawa
4 Koziorowski Sebastian 20006090 Jaworska Lena 20006091 ST ARTDANCE Sierpc
5 Łukowski Jan 20006171 Mazurowska Julia 20006170 ST ARTDANCE Sierpc
6 Majewski Wiktor 20004246 Tomaszkiewicz Klaudia 20004247 UKS FEELING Warszawa
7 Nawrocki Igor 20006379 Żydlewska Maja 20005706 ST ARTDANCE Sierpc
8 Raniszewski Kacper 20004958 Drzewiecka Oliwia 20005407 ST ARTDANCE Sierpc
9 Sobczak Bartosz 20006177 Jabłońska Michalina 20004548 UKS FEELING Warszawa
Bućko Adam 20001380 Zabora Kamila 20005002 AKAT Łomża
Wrona Jakub 20005331 Chmielowiec Iga 20005328 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
12-13 C ST Puchar Województwa [0] ~0 min
Czapiewski Dominik 20003726 Kwapisz Olivia 20003725 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
Dobroś Błażej 20005868 Aleks Zuzanna 20005867 FALCON Płock
Grabiński Marcin 20005663 Bogus Maja 20006718 KTT DUET Warszawa
12-13 C LA Puchar Województwa [1] Finał ~15 min
1 Mazin Artem 20005161 Martyniuk Anna 20005162 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Czapiewski Dominik 20003726 Kwapisz Olivia 20003725 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
Dobroś Błażej 20005868 Aleks Zuzanna 20005867 FALCON Płock
Grabiński Marcin 20005663 Bogus Maja 20006718 KTT DUET Warszawa
14-15 C ST Puchar Województwa [6] Finał ~17 min
1 Dorosz Fryderyk Tomasz 20004452 Pusz Hanna Krystyna 20004453 UKS FEELING Warszawa
2 Gruszka Tobiasz 20004299 Urbańska Amelia 20004297 UKS FEELING Warszawa
3 Kim Kyuwon 20003893 Drużga Amelia 20005184 UKS FEELING Warszawa
4 Raniszewski Kacper 20004958 Drzewiecka Oliwia 20005407 ST ARTDANCE Sierpc
5 Sobczak Bartosz 20006177 Jabłońska Michalina 20004548 UKS FEELING Warszawa
6 Wawrzyński Antoni 20004618 Samsel Gabriela 20005546 ATRIA Ostrołęka
Bućko Adam 20001380 Zabora Kamila 20005002 AKAT Łomża
Dobry Mateusz 20003576 Kozikowska Paulina 20004083 LATINO CAFE Gdynia
Gutowski Dawid 20004647 Czerwińska Izabela 20004648 AKAT Łomża
Mieczkowski Konrad 20003970 Sowa Julia 20000050 LATINO CAFE Gdynia
Skoczeń Alan 20003244 Lichowska Natalia 20003661 ST WIRDANCE Nowy Sącz
14-15 C LA Puchar Województwa [6] Finał ~17 min
1 Dorosz Fryderyk Tomasz 20004452 Pusz Hanna Krystyna 20004453 UKS FEELING Warszawa
2 Gruszka Tobiasz 20004299 Urbańska Amelia 20004297 UKS FEELING Warszawa
3 Kim Kyuwon 20003893 Drużga Amelia 20005184 UKS FEELING Warszawa
4 Raniszewski Kacper 20004958 Drzewiecka Oliwia 20005407 ST ARTDANCE Sierpc
5 Sobczak Bartosz 20006177 Jabłońska Michalina 20004548 UKS FEELING Warszawa
6 Wawrzyński Antoni 20004618 Samsel Gabriela 20005546 ATRIA Ostrołęka
Gutowski Dawid 20004647 Czerwińska Izabela 20004648 AKAT Łomża
Madeja Antoni 20005038 Chrapla Oliwia 20005065 ASTRA Oświęcim
Mieczkowski Konrad 20003970 Sowa Julia 20000050 LATINO CAFE Gdynia
Skoczeń Alan 20003244 Lichowska Natalia 20003661 ST WIRDANCE Nowy Sącz
14-15 B ST [4] Finał ~15 min
1 Gruszka Tobiasz 20004299 Urbańska Amelia 20004297 UKS FEELING Warszawa
2 Kulikowski Piotr 20003447 Dakowicz Amelia 20003932 UKS TWIST Białystok
3 Radecki Filip 20003876 Radecka Klara 20003877 ATRIA Ostrołęka
4 Szczepaniak Kamil 20002816 Kmiecik Wiktoria 20001010 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
14-15 B LA [6] Finał ~17 min
1 Gruszka Tobiasz 20004299 Urbańska Amelia 20004297 UKS FEELING Warszawa
2 Hinczewski Ksawier 20001666 Nawrocka Klaudia 20001667 TKS DANCE&DANCE Toruń
3 Kulikowski Piotr 20003447 Dakowicz Amelia 20003932 UKS TWIST Białystok
4 Płonka Adrian 20004354 Prochownik Kaja 20004353 ST ELITA Kraków
5 Radecki Filip 20003876 Radecka Klara 20003877 ATRIA Ostrołęka
6 Szczepaniak Kamil 20002816 Kmiecik Wiktoria 20001010 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Dobry Mateusz 20003576 Kozikowska Paulina 20004083 LATINO CAFE Gdynia
Madeja Antoni 20005038 Chrapla Oliwia 20005065 ASTRA Oświęcim
pow.15 C ST [13] 1/2 Finału ~27 min
1 Gankowski Jakub 20003098 Zawistowska Natalia 20006457 UKS FEELING Warszawa
2 Grabowski Kornel 20003431 Kiryluk Julia 20005854 KADRYL BCPK Białystok
3 Jarosz Jan 20005872 Dudek Wiktoria 20005871 K-STUDIO Krosno
4 Jezusek Wiktor 20001119 Krynica Julia 20001120 AKAT Łomża
5 Klimas Jakub 20003257 Grabowska Emilia 20004314 KS M-TEAM Kraków
6 Kodzis Krzysztof 20001073 Olender Julia 20001116 AKAT Łomża
7 Konopka Andrzej 20004195 Domańska Agata 20001114 AKAT Łomża
8 Kowalewski Tymoteusz 20004296 Rachwał Julia 20006001 UKS FEELING Warszawa
9 Lipski Daniel 20003445 Rolyuk Anna 20002998 UKS TWIST Białystok
10 Lipski Michał 20005032 Bielecka Natalia 20004937 UKS TWIST Białystok
11 Siwik Mateusz 20005376 Kieć Hanna 20002831 ST ELITA Kraków
12 Starczewski Szymon 20002000 Pecyna Oliwia 20002001 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
13 Truchel Paweł  20006572 Karnat Monika 20001509 BLACK DANCE Gdańsk
pow.15 C LA [10] 1/2 Finału ~27 min
1 Gankowski Jakub 20003098 Zawistowska Natalia 20006457 UKS FEELING Warszawa
2 Jezusek Wiktor 20001119 Krynica Julia 20001120 AKAT Łomża
3 Klimas Jakub 20003257 Grabowska Emilia 20004314 KS M-TEAM Kraków
4 Kodzis Krzysztof 20001073 Olender Julia 20001116 AKAT Łomża
5 Kowalewski Tymoteusz 20004296 Rachwał Julia 20006001 UKS FEELING Warszawa
6 Krejczman Marcin 20001961 Walicka Izabela 20005918 PROMENADA Augustów
7 Nalbach Łukasz 20001942 Pomichter Julia 20004385 PROMENADA Augustów
8 Siwik Mateusz 20005376 Kieć Hanna 20002831 ST ELITA Kraków
9 Starczewski Szymon 20002000 Pecyna Oliwia 20002001 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
10 Wielgoliński Mateusz 20000919 Bednarczyk Eliza 20000918 ATRIA Ostrołęka
Konopka Andrzej 20004195 Domańska Agata 20001114 AKAT Łomża
pow.15 D ST Puchar Województwa [0] ~0 min
Białasz Konstanty 20004994 Charzyńska Anna 20003125 UKS CZAR PAR Giżycko
Kobosko Jakub 20003443 Okulińska Anna 20005364 TKS TĘCZA Białystok
Kowalewski Tymoteusz 20004296 Rachwał Julia 20006001 UKS FEELING Warszawa
Rostkowski Konrad 20005297 Popławska Oliwia 20005298 ST ARTDANCE Sierpc
pow.15 D LA Puchar Województwa [0] ~0 min
Białasz Konstanty 20004994 Charzyńska Anna 20003125 UKS CZAR PAR Giżycko
Grabowski Kornel 20003431 Kiryluk Julia 20005854 KADRYL BCPK Białystok
Kobosko Jakub 20003443 Okulińska Anna 20005364 TKS TĘCZA Białystok
Kowalewski Tymoteusz 20004296 Rachwał Julia 20006001 UKS FEELING Warszawa
Rostkowski Konrad 20005297 Popławska Oliwia 20005298 ST ARTDANCE Sierpc
pow.15 B ST [5] Finał ~17 min
1 Maliszewski Jakub 20006306 Dziashkevich Marta 20006305 IMPET TEAM Warszawa
2 Michalik Karol 20003317 Kopeć Daria 20003339 ST ELITA Kraków
3 Paterek Kacper 20006078 Nowak Zuzanna 20005393 IMPET TEAM Warszawa
4 Semrau Adam 20001591 Bochen Zofia 20004123 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
5 Wielgoliński Mateusz 20000919 Bednarczyk Eliza 20000918 ATRIA Ostrołęka
pow.15 B LA [9] 1/2 Finału ~27 min
1 Falba Dominik 20002947 Bitner Martyna 20004222 PRESTIGE Goleniów
2 Lipski Daniel 20003445 Rolyuk Anna 20002998 UKS TWIST Białystok
3 Lipski Michał 20005032 Bielecka Natalia 20004937 UKS TWIST Białystok
4 Marczak Adam Krzysztof 20001783 Różewska Natalia 20001808 PRESTIGE Goleniów
5 Michalik Karol 20003317 Kopeć Daria 20003339 ST ELITA Kraków
6 Niegowski Michał 20001025 Sawicka Klaudia 20005570 KTT DUET Warszawa
7 Ostrowski Jan 20001406 Ławreszuk Dominika 20003454 UKS TWIST Białystok
8 Pacan Kajetan Adam 20003090 Włodarczyk Aleksandra 20003665 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
9 Paterek Kacper 20006078 Nowak Zuzanna 20005393 IMPET TEAM Warszawa
Magdziak Rafał 20001067 Kostecka Julia 20003869 AKAT Łomża
Młodzież OPEN ST [4] Finał ~15 min
1 Niezhentsev Mykyta 20006343 Filińska Zofia 20005384 IMPET TEAM Warszawa
2 Pacan Kajetan Adam 20003090 Włodarczyk Aleksandra 20003665 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
3 Plak Karol Tomasz 20002456 Wisełka Aleksandra Anna 20002457 CONTRA SPORT Warszawa
4 Walczyk Radosław 20001094 Czerwińska Aleksandra 20001071 AKAT Łomża
Kwaśniak Robert 20001134 Biskup Kinga 20006562 KTT DUET Warszawa
Ruszkowski Tomasz 20001215 Latos Maria 20003091 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Młodzież OPEN LA [3] Finał ~15 min
1 Plak Karol Tomasz 20002456 Wisełka Aleksandra Anna 20002457 CONTRA SPORT Warszawa
2 Pozorski Bartosz 20002004 Siegmiller Aleksandra 20002005 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice
3 Ruszkowski Tomasz 20001215 Latos Maria 20003091 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
Kwaśniak Robert 20001134 Biskup Kinga 20006562 KTT DUET Warszawa
Walczyk Radosław 20001094 Czerwińska Aleksandra 20001071 AKAT Łomża
Dorośli OPEN ST [8] 1/2 Finału ~27 min
1 Bartyś Marcin 20005345 Pokorska Ada 20004546 KADRYL BCPK Białystok
2 Biernat Jarosław 20001696 Sitarz Ewa 20002379 UKS FEELING Warszawa
3 Bil Jakub Kacper 20001314 Werblińska Gabriela 20001339 UKS FEELING Warszawa
4 Buczyński Hubert 20002360 Butko Viana 20002375 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
5 Khersonskyy Fedor 20003703 Kaczyńska Agata 20004628 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
6 Lubiński Filip 20002078 Kocięcka Zuzanna 20002015 BLACK DANCE Gdańsk
7 Ostrowski Jan 20001406 Ławreszuk Dominika 20003454 UKS TWIST Białystok
8 Snochowski Wiktor 20001022 Malinowska Justyna 20001407 KTT DUET Warszawa
Dorośli OPEN LA [10] 1/2 Finału ~27 min
1 Bartyś Marcin 20005345 Pokorska Ada 20004546 KADRYL BCPK Białystok
2 Buczyński Hubert 20002360 Butko Viana 20002375 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
3 Chojnowski Bartosz 20001078 Brulińska Dagmara 20001104 AKAT Łomża
4 Gajek Adam 20003616 Marczyk Katarzyna 20000307 UKS FEELING Warszawa
5 Khersonskyy Fedor 20003703 Kaczyńska Agata 20004628 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
6 Krysztofiński Hubert 20005473 Małczak Maja 20002783 KTT DUET Warszawa
7 Lewandowski Bartosz 20002370 Wałachowska Anna Karolina 20000993 KTT DUET Warszawa
8 Semrau Adam 20001591 Bochen Zofia 20004123 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
9 Snochowski Wiktor 20001022 Malinowska Justyna 20001407 KTT DUET Warszawa
10 Stelmaszczyk Michał 20003705 Kucińska Paulina 20002371 CLASSIC DANCESPORT Warszawa