Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w stylach-Mistrzostwa Polski FTS w klasie "A" ST i LA

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w stylach-Mistrzostwa Polski FTS w klasie "A" ST i LA

Łódź 15.11.2020

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
146
89
Blok 1 [00:00]
Próba parkietu: 10:00
Szacowany czas trwania bloku: ~5 h, 50 min
Planowane zakończenie: 21:00 Szacowane zakończenie: ~05:50
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
146
89
Rozpoczęcie o: 11:30
Dzieci Starsze Mistrzostwa Polski ST (koniec rejestracji online 11.00) [17] 1/4 Finału ~45 min
1 Buczyński Kamil

20006294

20006294 Bekdas Blanka

20006295

20006295 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

2 Jałocha Tony

20003849

20003849 Duda Martyna

20003850

20003850 ST ELITA Kraków

3 Korczyk Tymoteusz Kazimierz

20006206

20006206 Pietraszewska Marta Alicja

20004053

20004053 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

4 Krawczyk Kuba

20005964

20005964 Jałocha Martyna

20005965

20005965 ST ELITA Kraków

5 Kurzela Szymon

20005726

20005726 Zawistowska Maja

20005723

20005723 CREATIVE DANCE Warszawa

6 Nowaczyk Mikołaj

20005983

20005983 Nowaczyk Aleksandra

20005984

20005984 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

7 Panek Adam

20006689

20006689 Rosenkiewicz Julia

20006690

20006690 JANTAR Elbląg - POLAND

8 Radkiewicz Hubert

20005929

20005929 Nowak Olga

20005928

20005928 TIGER-TEAM Łódź

9 Rysiewski Filip

20005896

20005896 Serówka Zuzanna

20006383

20006383 ISKRA Piła

10 Sarkowicz Marcel

20006219

20006219 Jaskólska Amelia

20006216

20006216 UKS DANCE LIFE Inowrocław - POLAND

11 Szczepaniak Tomasz

20003797

20003797 Pierzga Natalia

20005344

20005344 ST WIRDANCE Nowy Sącz - POLAND

12 Szewczyk Jan

20005582

20005582 Bartkiewicz Maja

20005583

20005583 UKS FEELING Warszawa

13 Śliwa Konrad

20004087

20004087 Buczek Hanna

20004041

20004041 JANTAR Elbląg

14 Wandycz Olaf

20004216

20004216 Mrzewa Marta

20004214

20004214 PASJA Koszalin

15 Wójcik Wojciech

20004141

20004141 Siudzińska Antonina

20004142

20004142 ST PYRAS Toruń - POLAND

16 Zięba Michał

20004776

20004776 Olesiejuk Natalia

20005718

20005718 IMPET TEAM Warszawa

17 Żebrowski Michał

20004611

20004611 Burnatowska Oliwia

20004610

20004610 MCT Wieliczka

Dylon Mateusz

20006271

20006271 Krajewska Zuzanna

20005732

20005732 IMPET TEAM Warszawa

Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski ST (koniec rejestracji online 11.00) [34] 1/8 Finału ~75 min
1 Bochnak Stanisław

20005367

20005367 Bakalarz Julia

20004336

20004336 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

2 Chmurzyński Bartłomiej

20003959

20003959 Derlatka Gabriela

20003958

20003958 FOCUS Dziwnów

3 Cybul Marcel

20003610

20003610 Nowacka Kinga

20003609

20003609 PM Lubin

4 Czapiewski Dominik

20003726

20003726 Kwapisz Olivia

20003725

20003725 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice

5 Czepiel Bartłomiej

20004560

20004560 Maślanka Martyna

20004559

20004559 CKIS Skawina

6 Dobroś Błażej

20005868

20005868 Aleks Zuzanna

20005867

20005867 FALCON Płock

7 Droszczak Karol

20005095

20005095 Duszyńska Julia

20005103

20005103 PM Lubin

8 Dutka Jakub

20000732

20000732 Stadnik Natalia

20000754

20000754 PASJA Koszalin

9 Dziubenko Mykhailo

20004889

20004889 Garcia Gabriela

20005460

20005460 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

10 Fabisiak Piotr Franciszek

20000505

20000505 Kazimierczak Oliwia Aleksandra

20003354

20003354 AKTT Szczecin

11 Jankowski Martin

20003619

20003619 Ananicz Nina

20003620

20003620 FOCUS Kamień Pomorski

12 Jesionka Wojciech

20002621

20002621 Żminda Kaja

20002622

20002622 FLESZ Nowogard

13 Jezierski Błażej

20004044

20004044 Cybulska Malwina

20004194

20004194 JANTAR Elbląg

14 Józefowicz Marceli

20005273

20005273 Jankowska Patrycja

20005270

20005270 JANTAR Elbląg

15 Kaźmierczak Damian

20004495

20004495 Sadowska Marianna

20004736

20004736 TOP DANCE Pruszków

16 Klekotko Mateusz

20004256

20004256 Piotrowska Nikola

20005377

20005377 PROMENADA Olecko - POLAND

17 Kosiorek Julian

20006157

20006157 Podhajska Natalia

20006158

20006158 PROMENADA Augustów

18 Laps Jan

20005370

20005370 Marcinkowska Agata

20005369

20005369 TKS DANCE&DANCE Toruń

19 Łabędzki Kamil

20004383

20004383 Hnat Emilia

20005195

20005195 FOCUS Kamień Pomorski

20 Mazin Artem

20005161

20005161 Martyniuk Anna

20005162

20005162 CLASSIC DANCESPORT Warszawa

21 Mazurczyk Jan

20004714

20004714 Wasiewicz Malwina

20004715

20004715 FALA Sopot

22 Mech Karol

20003922

20003922 Silva Marta

20002872

20002872 ST ELITA Kraków

23 Nowacki Krzysztof Mateusz

20004350

20004350 Górczak Julia Lena

20004368

20004368 TIGER-TEAM Łódź

24 Olejarz Tymon

20003804

20003804 Nowak Weronika

20003733

20003733 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

25 Parulski Alan Szymon

20005104

20005104 Wiśniewska Julia Agnieszka

20003858

20003858 FALA Sopot

26 Pietras Gabriel

20000114

20000114 Hinca Kornelia

20004462

20004462 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

27 Semrau Kamil

20001613

20001613 Pujanek Weronika

20001614

20001614 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

28 Sokół Tomasz

20004573

20004573 Wasiłyszyn Kornelia

20004574

20004574 JANTAR Elbląg

29 Szyc Alan

20002725

20002725 Kwaśna Laura

20002726

20002726 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk - POLAND

30 Szymanowski Michał

20001597

20001597 Piotrowska Alicja

20001598

20001598 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

31 Wasilewski Jan

20003859

20003859 Wojnarowska Wiktoria

20002045

20002045 UKS JANTAR Gdańsk

32 Wiśniewski Krzysztof

20004575

20004575 Bieraga Zofia

20004565

20004565 JANTAR Elbląg - POLAND

33 Woliński Bartosz

20004047

20004047 Konarzewska Maja

20004117

20004117 JANTAR Elbląg - POLAND

34 Żmijewski Marcel

20004111

20004111 Ciechorska Michalina

20004567

20004567 JANTAR Elbląg

Gubała Adam

20004916

20004916 Oliinyk Yelizaveta

20004890

20004890 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

Słomiński Adam

20004713

20004713 Naumczuk Iga

20004712

20004712 FALA Sopot - POLAND

Rozpoczęcie o: 12:30
Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach A ST (koniec rejestracji online 12.00) [25] 1/4 Finału ~45 min
1 Chomaniuk Damian

20003162

20003162 Klim Julia

20003456

20003456 UKS TWIST Białystok

2 Ciupa Jakub

20003122

20003122 Zmudczyńska Marta

20003119

20003119 FALA Sopot

3 Kasprzak Jędrzej

20000736

20000736 Pastwa Wiktoria

20000750

20000750 PASJA Koszalin - POLAND

4 Korycki Daniel

20003815

20003815 Goleń Gabriela

20006116

20006116 CONTRA SPORT Warszawa

5 Leśniak Mikołaj

20000146

20000146 Cabańska Izabela

20000144

20000144 PAKTAN Słupsk - POLAND

6 Lubiński Filip

20002078

20002078 Kocięcka Zuzanna

20002015

20002015 BLACK DANCE Gdańsk

7 Nadolny Kuba

20001670

20001670 Droganowska Antonina

20005656

20005656 ST PYRAS Toruń - POLAND

8 Neufeld Piotr

20000791

20000791 Lewandowska Marta

20001421

20001421 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

9 Pacan Kajetan Adam

20003090

20003090 Włodarczyk Aleksandra

20003665

20003665 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

10 Pastwa Patryk

20000749

20000749 Gomułka Krystyna

20002626

20002626 PASJA Koszalin - POLAND

11 Pilecki Jakub

20001955

20001955 Polakowska Weronika

20001966

20001966 PROMENADA Augustów

12 Protsenko Oleksii

20006205

20006205 Wieteska Julia

20000044

20000044 JANTAR Elbląg

13 Przygocki Mikołaj

20003399

20003399 Szefke Katarzyna

20003166

20003166 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

14 Rudak Mateusz

20000234

20000234 Dydak Wiktoria

20005620

20005620 MAGIC Zielona Góra - POLAND

15 Rytel Szymon

20001638

20001638 Myślińska Marta

20001564

20001564 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

16 Sawiński Fryderyk

20001562

20001562 Zakrzewska Paula

20001651

20001651 ST PYRAS Toruń - POLAND

17 Siekierski Dawid

20001786

20001786 Daciów Bianka

20001788

20001788 AMBER Kołobrzeg

18 Szczepaniak Marcin Daniel

20001839

20001839 Prusaczyk Iga

20000914

20000914 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

19 Szczuryk Filip

20002664

20002664 Antos Alicja

20001792

20001792 AMBER Kołobrzeg - POLAND

20 Szefler Cezary

20000801

20000801 Dąbrowska Amelia

20001521

20001521 BLACK DANCE Gdańsk

21 Szumczyk Przemysław

20001420

20001420 Nadolna Adrianna

20001865

20001865 BLACK DANCE Gdańsk

22 Szymczak Mateusz

20004751

20004751 Kaczmarek Aleksandra

20004750

20004750 STREFA TAŃCA Warszawa - POLAND

23 Walczyk Radosław

20001094

20001094 Czerwińska Aleksandra

20001071

20001071 AKAT Łomża

24 Waszak Maksymilian

20001586

20001586 Moszczyńska Kornelia

20003254

20003254 ST PYRAS Toruń - POLAND

25 Wawrzonkowski Ernest

20001295

20001295 Niepsujewicz Oliwia Kinga

20006765

20006765 OLIMP-SPORT Kiełczów

Iwicki Jakub

20001647

20001647 Radtke Klaudia

20003422

20003422 ST PYRAS Toruń

Jaśkowiak Ernest

20001553

20001553 Piasta Klaudia

20001582

20001582 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

Maliszewski Jakub

20006306

20006306 Dziashkevich Marta

20006305

20006305 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

Rozpoczęcie o: 17:00
Dzieci Starsze Mistrzostwa Polski LA (koniec rejestracji online 16:30) [18] 1/4 Finału ~45 min
1 Buczyński Kamil

20006294

20006294 Bekdas Blanka

20006295

20006295 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa

2 Jałocha Tony

20003849

20003849 Duda Martyna

20003850

20003850 ST ELITA Kraków

3 Korczyk Tymoteusz Kazimierz

20006206

20006206 Pietraszewska Marta Alicja

20004053

20004053 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz

4 Kowalewski Julian

20006416

20006416 Czopek Alicja

20005577

20005577 UKS FEELING Warszawa

5 Krawczyk Kuba

20005964

20005964 Jałocha Martyna

20005965

20005965 ST ELITA Kraków

6 Nowaczyk Mikołaj

20005983

20005983 Nowaczyk Aleksandra

20005984

20005984 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

7 Nurkiewicz Oliwier

20005832

20005832 Marsella Annabel

20005041

20005041 PROMENADA Augustów - POLAND

8 Panek Adam

20006689

20006689 Rosenkiewicz Julia

20006690

20006690 JANTAR Elbląg - POLAND

9 Radkiewicz Hubert

20005929

20005929 Nowak Olga

20005928

20005928 TIGER-TEAM Łódź

10 Rysiewski Filip

20005896

20005896 Serówka Zuzanna

20006383

20006383 ISKRA Piła

11 Sarkowicz Marcel

20006219

20006219 Jaskólska Amelia

20006216

20006216 UKS DANCE LIFE Inowrocław - POLAND

12 Szczepaniak Tomasz

20003797

20003797 Pierzga Natalia

20005344

20005344 ST WIRDANCE Nowy Sącz - POLAND

13 Szewczyk Jan

20005582

20005582 Bartkiewicz Maja

20005583

20005583 UKS FEELING Warszawa

14 Śliwa Konrad

20004087

20004087 Buczek Hanna

20004041

20004041 JANTAR Elbląg

15 Wandycz Olaf

20004216

20004216 Mrzewa Marta

20004214

20004214 PASJA Koszalin

16 Wójcik Wojciech

20004141

20004141 Siudzińska Antonina

20004142

20004142 ST PYRAS Toruń - POLAND

17 Zięba Michał

20004776

20004776 Olesiejuk Natalia

20005718

20005718 IMPET TEAM Warszawa

18 Żebrowski Michał

20004611

20004611 Burnatowska Oliwia

20004610

20004610 MCT Wieliczka

Dylon Mateusz

20006271

20006271 Krajewska Zuzanna

20005732

20005732 IMPET TEAM Warszawa

Juniorzy Młodsi Mistrzostwa Polski LA (koniec rejestracji online 16:30) [34] 1/8 Finału ~75 min
1 Bochnak Stanisław

20005367

20005367 Bakalarz Julia

20004336

20004336 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

2 Chmurzyński Bartłomiej

20003959

20003959 Derlatka Gabriela

20003958

20003958 FOCUS Dziwnów

3 Cieciorowski Marcel

20005029

20005029 Mateja Jagoda

20004341

20004341 TIGER-TEAM Łódź

4 Cybul Marcel

20003610

20003610 Nowacka Kinga

20003609

20003609 PM Lubin

5 Czapiewski Dominik

20003726

20003726 Kwapisz Olivia

20003725

20003725 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice

6 Czepiel Bartłomiej

20004560

20004560 Maślanka Martyna

20004559

20004559 CKIS Skawina

7 Daszkowski Szymon

20006114

20006114 Czarnecka Lidia

20006115

20006115 ST ARTDANCE Sierpc

8 Dobroś Błażej

20005868

20005868 Aleks Zuzanna

20005867

20005867 FALCON Płock

9 Droszczak Karol

20005095

20005095 Duszyńska Julia

20005103

20005103 PM Lubin

10 Dutka Jakub

20000732

20000732 Stadnik Natalia

20000754

20000754 PASJA Koszalin

11 Dziubenko Mykhailo

20004889

20004889 Garcia Gabriela

20005460

20005460 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

12 Fabisiak Piotr Franciszek

20000505

20000505 Kazimierczak Oliwia Aleksandra

20003354

20003354 AKTT Szczecin

13 Jankowski Martin

20003619

20003619 Ananicz Nina

20003620

20003620 FOCUS Kamień Pomorski

14 Jesionka Wojciech

20002621

20002621 Żminda Kaja

20002622

20002622 FLESZ Nowogard

15 Jezierski Błażej

20004044

20004044 Cybulska Malwina

20004194

20004194 JANTAR Elbląg

16 Józefowicz Marceli

20005273

20005273 Jankowska Patrycja

20005270

20005270 JANTAR Elbląg

17 Kaźmierczak Damian

20004495

20004495 Sadowska Marianna

20004736

20004736 TOP DANCE Pruszków

18 Klekotko Mateusz

20004256

20004256 Piotrowska Nikola

20005377

20005377 PROMENADA Olecko - POLAND

19 Kosiorek Julian

20006157

20006157 Podhajska Natalia

20006158

20006158 PROMENADA Augustów

20 Łabędzki Kamil

20004383

20004383 Hnat Emilia

20005195

20005195 FOCUS Kamień Pomorski

21 Mazin Artem

20005161

20005161 Martyniuk Anna

20005162

20005162 CLASSIC DANCESPORT Warszawa

22 Mazurczyk Jan

20004714

20004714 Wasiewicz Malwina

20004715

20004715 FALA Sopot

23 Mech Karol

20003922

20003922 Silva Marta

20002872

20002872 ST ELITA Kraków

24 Nowacki Krzysztof Mateusz

20004350

20004350 Górczak Julia Lena

20004368

20004368 TIGER-TEAM Łódź

25 Olejarz Tymon

20003804

20003804 Nowak Weronika

20003733

20003733 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

26 Parulski Alan Szymon

20005104

20005104 Wiśniewska Julia Agnieszka

20003858

20003858 FALA Sopot

27 Pietras Gabriel

20000114

20000114 Hinca Kornelia

20004462

20004462 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

28 Semrau Kamil

20001613

20001613 Pujanek Weronika

20001614

20001614 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

29 Sokół Tomasz

20004573

20004573 Wasiłyszyn Kornelia

20004574

20004574 JANTAR Elbląg

30 Szyc Alan

20002725

20002725 Kwaśna Laura

20002726

20002726 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk - POLAND

31 Szymanowski Michał

20001597

20001597 Piotrowska Alicja

20001598

20001598 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

32 Wasilewski Jan

20003859

20003859 Wojnarowska Wiktoria

20002045

20002045 UKS JANTAR Gdańsk

33 Woliński Bartosz

20004047

20004047 Konarzewska Maja

20004117

20004117 JANTAR Elbląg - POLAND

34 Żmijewski Marcel

20004111

20004111 Ciechorska Michalina

20004567

20004567 JANTAR Elbląg

Gubała Adam

20004916

20004916 Oliinyk Yelizaveta

20004890

20004890 KS M-TEAM Kraków [ARCHIWUM]

Słomiński Adam

20004713

20004713 Naumczuk Iga

20004712

20004712 FALA Sopot - POLAND

Rozpoczęcie o: 18:00
Młodzież+Dorośli Mistrzostwa Polski FTS w klasach A LA (koniec rejestracji online 17:30) [18] 1/4 Finału ~45 min
1 Chabasiński Eryk

20002915

20002915 Janicka Weronika

20003404

20003404 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

2 Chomaniuk Damian

20003162

20003162 Klim Julia

20003456

20003456 UKS TWIST Białystok

3 Grochowski Dawid Filip

20003986

20003986 Bonk Iga

20001671

20001671 TEMPO Bydgoszcz

4 Kasprzak Jędrzej

20000736

20000736 Pastwa Wiktoria

20000750

20000750 PASJA Koszalin - POLAND

5 Khersonskyy Fedor

20003703

20003703 Kaczyńska Agata

20004628

20004628 CLASSIC DANCESPORT Warszawa

6 Krajewski Antoni

20005071

20005071 Załęcka Zofia

20000334

20000334 TIGER-TEAM Łódź

7 Leśniak Mikołaj

20000146

20000146 Cabańska Izabela

20000144

20000144 PAKTAN Słupsk - POLAND

8 Nadolny Kuba

20001670

20001670 Droganowska Antonina

20005656

20005656 ST PYRAS Toruń - POLAND

9 Neufeld Piotr

20000791

20000791 Lewandowska Marta

20001421

20001421 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

10 Pacan Kajetan Adam

20003090

20003090 Włodarczyk Aleksandra

20003665

20003665 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa - POLAND

11 Pastwa Patryk

20000749

20000749 Gomułka Krystyna

20002626

20002626 PASJA Koszalin - POLAND

12 Połętek Patryk

20003315

20003315 Król Emilia

20002648

20002648 MCT Wieliczka

13 Pozorski Bartosz

20002004

20002004 Siegmiller Aleksandra

20002005

20002005 KTS PIĘTRO WYŻEJ Chojnice

14 Przygocki Mikołaj

20003399

20003399 Szefke Katarzyna

20003166

20003166 DANCE ACADEMY Bydgoszcz

15 Sąsiadek Kacper

20002748

20002748 Ziętowska Oliwia

20002034

20002034 FALA Sopot - POLAND

16 Semrau Adam

20001591

20001591 Bochen Zofia

20004123

20004123 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

17 Szumczyk Przemysław

20001420

20001420 Nadolna Adrianna

20001865

20001865 BLACK DANCE Gdańsk

18 Szyc Mikołaj

20000804

20000804 Sałapa Marta

20000148

20000148 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

Jaśkowiak Ernest

20001553

20001553 Piasta Klaudia

20001582

20001582 DANCE ACADEMY Bydgoszcz