SKIERNIEWICE DANCE FESTIVAL 2021

SKIERNIEWICE DANCE FESTIVAL 2021

Skierniewice 16.10.2021

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
206
121
~238
I BLOK
Rejestracja: 09:00 Próba parkietu: 10:30 Rozpoczęcie: 11:00
Szacowany czas trwania bloku: ~3 h, 55 min
Planowane zakończenie: 13:00 Szacowane zakończenie: 14:55
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
48
48
~92
8-9 H 4T [0] ~0 min
Marika Lenartowicz PASO A PASO Skierniewice
8-9 G 5T [5] ~22 min
1 Andrusiuk Jan Makuch Aniela TOP DANCE Pruszków
2 Marika Lenartowicz PASO A PASO Skierniewice
3 Niegowska Laura CLASSIC DANCESPORT Warszawa
4 Siwek Zuzanna TOP DANCE Pruszków
5 Zaremba Piotr Dąbrowska Nikola TOP DANCE Pruszków
10-11 E Komb. 6T [8] 1/2 Finału ~31 min
1 Dembiecki Iwo 20006246 Rossa Nadia 20006250 STARLIGHT Zielona Góra
2 Dworakowski Dominik 20006452 Boszke Martyna Magdalena 20006451 TKS DANCE FLOW Hel
3 Krefta Filip 20005640 Krefta Oliwia 20005639 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
4 Majewski Szymon 20006909 Moskalska Maja 20006906 CREATIVE DANCE Warszawa
5 Malec Aleksander 20009049 Surówka Natalia 20009050 MCT Wieliczka
6 Marcinkowski Igor 20006213 Matysiak Maja 20006215 UKS DANCE LIFE Inowrocław
7 Rutkowski Jan 20005598 Dziewulska Gabriela 20005601 TOP DANCE Pruszków
8 Starczewski Gabriel 20004344 Twardowska Jagoda 20004468 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław
Birycki Michał 20006639 Szumarska Julia 20006640 UKS TWIST Białystok
Kisiel Michał 20006629 Olechno Natalia 20006641 UKS TWIST Białystok
Lisowski Maciej 20005126 Masztakowska Julia 20005145 ST NATURAL Więcbork
10-11 G 5T [5] ~22 min
1 Florczyk Jan 20005511 Skrzypnik Hanna 20006230 TIGER-TEAM Łódź
2 Kaliński Paweł Kowalska Martyna ST ARTDANCE Sierpc
3 Piotrowski Maciej Lenartowicz Marika PASO A PASO Skierniewice
4 Szczelaszczyk Kacper Sadowska Lidia ST ARTDANCE Sierpc
5 Wiśniewski Ignacy Wąsowska Lena ST ARTDANCE Sierpc
10-11 F Komb. 6T [5] ~22 min
1 Głowacki Dawid 20007601 Radlińska Julia 20004778 TOP DANCE Pruszków
2 Grabowski Dominik 20006526 Połom Karolina 20006527 BLACK DANCE Gdańsk
3 Lasoń Olaf 20005307 Woźniak Lena 20005305 TIGER-TEAM Łódź
4 Wodecki Tomasz 20006118 Misztal Natalia 20006121 TOP DANCE Pruszków
5 Żmijewski Maksymilian 20007525 Kluga Róża 20008784 ST ARTDANCE Sierpc
Majewski Szymon 20006909 Moskalska Maja 20006906 CREATIVE DANCE Warszawa
12-13 E Komb. 8T [11] 1/2 Finału ~39 min
1 Cherpakow Oleksandr 20008782 Wojtach Marcelina 20005579 UKS FEELING Warszawa
2 Dąbrowski Oliwier 20006094 Nowakowska Katarzyna 20006095 ST ARTDANCE Sierpc
3 Drzewiecki Stanisław 20007616 Gosławska - Żeligowska Marta 20005931 TIGER-TEAM Łódź
4 Gryziak Adam 20006398 Gąsior Wiktoria 20006399 CREATIVE DANCE Warszawa
5 Indries Alex 20007353 Misiukevich Diana 20009067 KADRYL BCPK Białystok
6 Malec Michał 20005782 Kranc Karolina 20004909 ST ELITA Kraków
7 Malinowski Szymon 20006742 Kamińska Pola 20005724 CREATIVE DANCE Warszawa
8 Matejczuk Hubert 20006801 Sokołowska Julia 20006802 KADRYL BCPK Białystok
9 Pikur Jan 20005727 Adaśko Julia 20005731 CREATIVE DANCE Warszawa
10 Szwej Olgierd 20006648 Dąbrowska Michalina 20006647 ST ELITA Kraków
11 Szymanowicz Kajetan 20005578 Michalska Barbara 20005585 UKS FEELING Warszawa
Lubiak Kamil 20006303 Skwara Oliwia 20006302 CREATIVE DANCE Warszawa
Nowak Bartosz 20006667 Müller Paulina 20006668 STAKATO Tczew
12-15 G 5T [2] ~20 min
1 Ositek Katarzyna TOP DANCE Pruszków
2 Rojewski Mateusz Kogut Oliwia PASO A PASO Skierniewice
Głowacka Zuzanna TOP DANCE Pruszków
Szmidt Milena TOP DANCE Pruszków
Szymański Michał Stępień Zuzanna TOP DANCE Pruszków
12-13 F Komb. 6T [3] ~20 min
1 Cesarek Maciej 20006509 Główczak Magdalena 20006511 KTT DUET Warszawa
2 Szuchnik Adam 20005734 Wiśniewska Blanka 20008948 CREATIVE DANCE Warszawa
3 Walkowski Cezary 20005793 Stępień Marta 20005794 UKTS PASJONAT Sochaczew
Ciepłucha Kamil Krzysztof 20006842 Woźniak Zuzanna 20005544 TIGER-TEAM Łódź
Kieliszczyk Jakub 20006070 Zawadka Antonina 20005721 IMPET TEAM Warszawa
14-15 E Komb. 8T [9] 1/2 Finału ~39 min
1 Gołaszewski Filip 20006755 Grodzicka Paulina 20006754 FALA Sopot
2 Kobyliński Michał 20006479 Mróz Klaudia 20006482 ATRIA Ostrołęka
3 Lewandowski Oliwier Robert 20006195 Kułakowska Eliza 20005085 TKS CREATIVE DANCE Rumia
4 Rokita Kacper 20009060 Niegowska Eliza 20009059 CLASSIC DANCESPORT Warszawa
5 Sidorowicz Jakub 20005495 Klepacka Zuzanna 20005484 KADRYL BCPK Białystok
6 Sikorski Adam 20005491 Tarasewicz Natalia 20005494 KADRYL BCPK Białystok
7 Szumarski Piotr 20005268 Zambrowska Kornelia Lija 20008089 UKS TWIST Białystok
8 Wichman Kamil 20004718 Gardzińska Emilia 20004717 STAKATO Tczew
9 Zagajewski Konrad 20004514 Styczyńska Justyna 20004513 PASO A PASO Skierniewice
Maciejewski Mikołaj 20006092 Szymańska Weronika 20006113 ST ARTDANCE Sierpc
Żawko Kacper 20004891 Cieszyńska Lena 20006831 TIGER-TEAM Łódź
14-15 B ST [0] ~0 min
Kaźmierczak Damian 20004495 Modrzejewska Maria 20008959 TOP DANCE Pruszków
14-15 B LA [0] ~0 min
Kaźmierczak Damian 20004495 Modrzejewska Maria 20008959 TOP DANCE Pruszków
12-13 D ST [12] 1/2 Finału ~23 min
1 Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
2 Czepiel Bartłomiej 20004560 Maślanka Martyna 20004559 CKIS Skawina
3 Dybicz Oliwier 20005742 Połosa Martyna 20005710 CREATIVE DANCE Warszawa
4 Gryziak Adam 20006398 Gąsior Wiktoria 20006399 CREATIVE DANCE Warszawa
5 Karolczuk Jan 20005809 Haszczyn Hanna Wiktoria 20005808 POWER DANCE Giżycko
6 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
7 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
8 Malec Michał 20005782 Kranc Karolina 20004909 ST ELITA Kraków
9 Nowacki Krzysztof Mateusz 20004350 Górczak Julia Lena 20004368 TIGER-TEAM Łódź
10 Szwej Olgierd 20006648 Dąbrowska Michalina 20006647 ST ELITA Kraków
11 Zadura Filip 20006123 Sapieja Amelia Sylwia 20005599 TOP DANCE Pruszków
12 Zawadzki Adrian 20008947 Jendra Pola 20005728 CREATIVE DANCE Warszawa
Drażba Michał 20003706 Żybort Oliwia 20005105 UKS JANTAR Gdańsk
Kurzela Szymon 20005726 Zawistowska Maja 20005723 CREATIVE DANCE Warszawa
Lubiak Kamil 20006303 Skwara Oliwia 20006302 CREATIVE DANCE Warszawa
12-13 D LA [10] 1/2 Finału ~23 min
1 Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
2 Dybicz Oliwier 20005742 Połosa Martyna 20005710 CREATIVE DANCE Warszawa
3 Gryziak Adam 20006398 Gąsior Wiktoria 20006399 CREATIVE DANCE Warszawa
4 Karolczuk Jan 20005809 Haszczyn Hanna Wiktoria 20005808 POWER DANCE Giżycko
5 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
6 Kurzela Szymon 20005726 Zawistowska Maja 20005723 CREATIVE DANCE Warszawa
7 Malec Michał 20005782 Kranc Karolina 20004909 ST ELITA Kraków
8 Szwej Olgierd 20006648 Dąbrowska Michalina 20006647 ST ELITA Kraków
9 Zadura Filip 20006123 Sapieja Amelia Sylwia 20005599 TOP DANCE Pruszków
10 Zawadzki Adrian 20008947 Jendra Pola 20005728 CREATIVE DANCE Warszawa
Lubiak Kamil 20006303 Skwara Oliwia 20006302 CREATIVE DANCE Warszawa
Wiśniewski Krzysztof 20004575 Bieraga Zofia 20004565 JANTAR Elbląg
12-13 C ST [6] Finał ~17 min
1 Czepiel Bartłomiej 20004560 Maślanka Martyna 20004559 CKIS Skawina
2 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
3 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
4 Kurzela Szymon 20005726 Zawistowska Maja 20005723 CREATIVE DANCE Warszawa
5 Nowacki Krzysztof Mateusz 20004350 Górczak Julia Lena 20004368 TIGER-TEAM Łódź
6 Zadura Filip 20006123 Sapieja Amelia Sylwia 20005599 TOP DANCE Pruszków
Drażba Michał 20003706 Żybort Oliwia 20005105 UKS JANTAR Gdańsk
Wiśniewski Krzysztof 20004575 Bieraga Zofia 20004565 JANTAR Elbląg
12-13 C LA [6] Finał ~17 min
1 Czepiel Bartłomiej 20004560 Maślanka Martyna 20004559 CKIS Skawina
2 Jezierski Błażej 20004044 Cybulska Malwina 20004194 JANTAR Elbląg
3 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
4 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
5 Nowacki Krzysztof Mateusz 20004350 Górczak Julia Lena 20004368 TIGER-TEAM Łódź
6 Zadura Filip 20006123 Sapieja Amelia Sylwia 20005599 TOP DANCE Pruszków
Drażba Michał 20003706 Żybort Oliwia 20005105 UKS JANTAR Gdańsk
12-13 B ST [0] ~0 min
Buczyński Kamil 20006294 Dąbkowska Oliwia Monika 20004410 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
12-13 B LA [4] Finał ~15 min
1 Buczyński Kamil 20006294 Dąbkowska Oliwia Monika 20004410 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
2 Jezierski Błażej 20004044 Cybulska Malwina 20004194 JANTAR Elbląg
3 Krawczyk Kuba 20005964 Jałocha Martyna 20005965 ST ELITA Kraków
4 Nowacki Krzysztof Mateusz 20004350 Górczak Julia Lena 20004368 TIGER-TEAM Łódź
14-15 D ST [12] 1/2 Finału ~23 min
1 Aranowski Maciej 20006180 Paczkowska Kaja 20006277 ST ARTDANCE Sierpc
2 Biernacki Olivier 20001042 Trybuś Sandra 20006721 TOP DANCE Pruszków
3 Bukowski Mateusz 20005875 Zgardzińska Laura 20005876 STARLIGHT Zielona Góra
4 Daszkowski Szymon 20006114 Czarnecka Lidia 20006115 ST ARTDANCE Sierpc
5 Dąbrowski Kacper 20006102 Kornacka Weronika 20006181 ST ARTDANCE Sierpc
6 Gąsiński Michał 20004696 Padarz Marta 20004695 KTT DUET Warszawa
7 Häs Marcel 20005877 Horodyńska Natalia 20008943 STARLIGHT Zielona Góra
8 Hołowacz Maciej 20005730 Makulska Julia 20005756 CREATIVE DANCE Warszawa
9 Kudlik Miłosz 20003851 Wróbel Oliwia 20003852 MCT Wieliczka
10 Maciejewski Mikołaj 20006092 Szymańska Weronika 20006113 ST ARTDANCE Sierpc
11 Małaszewski Patryk 20005948 Dziedzia Martyna 20005947 TKS TĘCZA Białystok
12 Wronka Jan 20005746 Jabłońska Daria Olga 20006850 ELITA Maków Podhalański
Bajorek Jan 20005410 Pastuszka Malwina Zuzanna 20005409 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
Kleist Kacper 20004319 Zielińska Aneta 20004318 BLACK DANCE Gdańsk
Pentela Kacper 20004330 Piekut Anna 20005094 TIGER-TEAM Łódź
Stepuch Maciek 20005714 Łapa Gabriela 20005720 IMPET TEAM Warszawa
Zblewski Mateusz 20003693 Bacławska Magdalena 20003694 STAKATO Tczew
14-15 D LA [10] 1/2 Finału ~23 min
1 Aranowski Maciej 20006180 Paczkowska Kaja 20006277 ST ARTDANCE Sierpc
2 Biernacki Olivier 20001042 Trybuś Sandra 20006721 TOP DANCE Pruszków
3 Bukowski Mateusz 20005875 Zgardzińska Laura 20005876 STARLIGHT Zielona Góra
4 Dąbrowski Kacper 20006102 Kornacka Weronika 20006181 ST ARTDANCE Sierpc
5 Häs Marcel 20005877 Horodyńska Natalia 20008943 STARLIGHT Zielona Góra
6 Hołowacz Maciej 20005730 Makulska Julia 20005756 CREATIVE DANCE Warszawa
7 Maciejewski Mikołaj 20006092 Szymańska Weronika 20006113 ST ARTDANCE Sierpc
8 Majewski Wiktor 20004246 Tomaszkiewicz Klaudia 20004247 UKS FEELING Warszawa
9 Małaszewski Patryk 20005948 Dziedzia Martyna 20005947 TKS TĘCZA Białystok
10 Pentela Kacper 20004330 Piekut Anna 20005094 TIGER-TEAM Łódź
Bajorek Jan 20005410 Pastuszka Malwina Zuzanna 20005409 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów
Kleist Kacper 20004319 Zielińska Aneta 20004318 BLACK DANCE Gdańsk
Stepuch Maciek 20005714 Łapa Gabriela 20005720 IMPET TEAM Warszawa
Zblewski Mateusz 20003693 Bacławska Magdalena 20003694 STAKATO Tczew
pow.15 E Komb. 8T [9] 1/2 Finału ~39 min
1 Czemiel Mikołaj 20006701 Mazur Ewa Olga 20006700 TKS TĘCZA Białystok
2 Czerniak Marcin 20006865 Wójtowicz Oliwia 20008920 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław
3 Dudka Jakub 20006432 Adamska Maria 20009017 DANCE CENTER Poznań
4 Halicki Marcin 20006861 Trybuś Patrycja 20006720 TOP DANCE Pruszków
5 Jaźwiński Leon 20006147 Mazurowska Aniela 20009054 KTT DUET Warszawa
6 Kłapyta Szymon Karol 20006851 Mrózek Emilia 20006694 ELITA Maków Podhalański
7 Madajewski Jakub Paweł 20004095 Smoleńska Julia 20003931 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław
8 Stefaniak Hubert 20005840 Olbert Wiktoria 20007286 DANCE CENTER Poznań
9 Wojtunik Maciej 20006758 Pewniak Amelia 20004338 UKS PASJA Szczawin Kościelny
Wajs Maciej 20007541 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
Zbrojewski Jan 20006512 Polak Natalia 20006513 TIGER-TEAM Łódź
14-15 C ST [13] 1/2 Finału ~27 min
1 Biernacki Olivier 20001042 Trybuś Sandra 20006721 TOP DANCE Pruszków
2 Bochnak Stanisław 20005367 Bakalarz Julia 20004336 TKS DANCE&DANCE Toruń
3 Bukowski Mateusz 20005875 Zgardzińska Laura 20005876 STARLIGHT Zielona Góra
4 Ciesielski Mateusz 20001557 Jasińska Julia 20003735 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
5 Häs Marcel 20005877 Horodyńska Natalia 20008943 STARLIGHT Zielona Góra
6 Majewski Wiktor 20004246 Tomaszkiewicz Klaudia 20004247 UKS FEELING Warszawa
7 Nawrocki Igor 20006379 Żydlewska Maja 20005706 ST ARTDANCE Sierpc
8 Sobczyński Łukasz 20005007 Sawko Aleksandra 20004978 AKAT Łomża
9 Tunkiewicz Kacper 20004375 Filipkowska Gabriela 20004374 AKAT Łomża
10 Wiśniewski Wojciech 20003559 Nowaczyk Olga 20002729 TKS CREATIVE DANCE Rumia
11 Wrona Jakub 20005331 Chmielowiec Iga 20005328 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
12 Wronka Jan 20005746 Jabłońska Daria Olga 20006850 ELITA Maków Podhalański
13 Zawadzki Michał 20003802 Szulc Nina 20005464 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Poleszuk Jakub Michał 20004345 Kuczewska Magdalena 20004346 AKAT Łomża
14-15 C LA [18] 1/4 Finału ~47 min
1 Biernacki Olivier 20001042 Trybuś Sandra 20006721 TOP DANCE Pruszków
2 Bochnak Stanisław 20005367 Bakalarz Julia 20004336 TKS DANCE&DANCE Toruń
3 Bukowski Mateusz 20005875 Zgardzińska Laura 20005876 STARLIGHT Zielona Góra
4 Ciesielski Mateusz 20001557 Jasińska Julia 20003735 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
5 Daszkowski Szymon 20006114 Czarnecka Lidia 20006115 ST ARTDANCE Sierpc
6 Häs Marcel 20005877 Horodyńska Natalia 20008943 STARLIGHT Zielona Góra
7 Kudlik Miłosz 20003851 Wróbel Oliwia 20003852 MCT Wieliczka
8 Laps Jan 20005370 Marcinkowska Agata 20005369 TKS DANCE&DANCE Toruń
9 Majewski Wiktor 20004246 Tomaszkiewicz Klaudia 20004247 UKS FEELING Warszawa
10 Nawrocki Igor 20006379 Żydlewska Maja 20005706 ST ARTDANCE Sierpc
11 Nogalski Bartosz 20002721 Orłowska Aleksandra 20004710 FALA Sopot
12 Semrau Kamil 20001613 Lichowska Natalia 20003661 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
13 Sobczyński Łukasz 20005007 Sawko Aleksandra 20004978 AKAT Łomża
14 Tunkiewicz Kacper 20004375 Filipkowska Gabriela 20004374 AKAT Łomża
15 Wiśniewski Wojciech 20003559 Nowaczyk Olga 20002729 TKS CREATIVE DANCE Rumia
16 Wrona Jakub 20005331 Chmielowiec Iga 20005328 AT SMOOTH Pruszcz Gdański
17 Wronka Jan 20005746 Jabłońska Daria Olga 20006850 ELITA Maków Podhalański
18 Zawadzki Michał 20003802 Szulc Nina 20005464 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Poleszuk Jakub Michał 20004345 Kuczewska Magdalena 20004346 AKAT Łomża
Wawrzyński Antoni 20004618 Samsel Gabriela 20005546 ATRIA Ostrołęka
pow.15 D ST [9] 1/2 Finału ~23 min
1 Banasiewicz Witold 20006544 Fic Natalia 20006545 IMPET TEAM Warszawa
2 Halicki Marcin 20006861 Trybuś Patrycja 20006720 TOP DANCE Pruszków
3 Kalbarczyk Wojciech 20003407 Bartyś Magdalena 20005496 KADRYL BCPK Białystok
4 Kłapyta Szymon Karol 20006851 Mrózek Emilia 20006694 ELITA Maków Podhalański
5 Łukowski Jan 20006171 Rutkowska Weronika 20004959 ST ARTDANCE Sierpc
6 Matela Jakub 20006723 Owczarek Julia Maria 20006862 TOP DANCE Pruszków
7 Michalak Maciej 20006568 Chechłacz Julia 20004807 TOP DANCE Pruszków
8 Waśkowski Jan 20005055 Smaka Maja 20005026 KADRYL BCPK Białystok
9 Wojtunik Maciej 20006758 Pewniak Amelia 20004338 UKS PASJA Szczawin Kościelny
Laskus Franciszek 20006546 Kraus Zofia 20006552 IMPET TEAM Warszawa
Rostkowski Konrad 20005297 Popławska Oliwia 20005298 ST ARTDANCE Sierpc
Wajs Maciej 20007541 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
pow.15 D LA [9] 1/2 Finału ~23 min
1 Banasiewicz Witold 20006544 Fic Natalia 20006545 IMPET TEAM Warszawa
2 Halicki Marcin 20006861 Trybuś Patrycja 20006720 TOP DANCE Pruszków
3 Kalbarczyk Wojciech 20003407 Bartyś Magdalena 20005496 KADRYL BCPK Białystok
4 Kłapyta Szymon Karol 20006851 Mrózek Emilia 20006694 ELITA Maków Podhalański
5 Łukowski Jan 20006171 Rutkowska Weronika 20004959 ST ARTDANCE Sierpc
6 Matela Jakub 20006723 Owczarek Julia Maria 20006862 TOP DANCE Pruszków
7 Szafrański Mateusz 20003007 Zalewska Wiktoria 20006228 TOP DANCE Pruszków
8 Waśkowski Jan 20005055 Smaka Maja 20005026 KADRYL BCPK Białystok
9 Wojtunik Maciej 20006758 Pewniak Amelia 20004338 UKS PASJA Szczawin Kościelny
Michalak Maciej 20006568 Chechłacz Julia 20004807 TOP DANCE Pruszków
Rostkowski Konrad 20005297 Popławska Oliwia 20005298 ST ARTDANCE Sierpc
Wajs Maciej 20007541 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
pow.15 C ST [8] 1/2 Finału ~27 min
1 Kobosko Jakub 20003443 Okulińska Anna 20005364 TKS TĘCZA Białystok
2 Koziorowski Sebastian 20006090 Jaworska Lena 20006091 ST ARTDANCE Sierpc
3 Matela Jakub 20006723 Owczarek Julia Maria 20006862 TOP DANCE Pruszków
4 Michalak Maciej 20006568 Chechłacz Julia 20004807 TOP DANCE Pruszków
5 Pietrucha Wojciech 20003094 Turowska Magdalena 20006722 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
6 Pietryszyk Mikołaj 20004171 Potocka Oliwia 20003434 FENIKS Białystok
7 Stolarczyk Iwo 20004064 Sołtysik Julia 20001600 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
8 Szafrański Mateusz 20003007 Zalewska Wiktoria 20006228 TOP DANCE Pruszków
Laskus Franciszek 20006546 Kraus Zofia 20006552 IMPET TEAM Warszawa
pow.15 C LA [9] 1/2 Finału ~27 min
1 Gutowski Dawid 20004647 Czerwińska Izabela 20004648 AKAT Łomża
2 Kobosko Jakub 20003443 Okulińska Anna 20005364 TKS TĘCZA Białystok
3 Koziorowski Sebastian 20006090 Jaworska Lena 20006091 ST ARTDANCE Sierpc
4 Matela Jakub 20006723 Owczarek Julia Maria 20006862 TOP DANCE Pruszków
5 Michalak Maciej 20006568 Chechłacz Julia 20004807 TOP DANCE Pruszków
6 Pietrucha Wojciech 20003094 Turowska Magdalena 20006722 CORTE DANCE PROGRESS Warszawa
7 Pietryszyk Mikołaj 20004171 Potocka Oliwia 20003434 FENIKS Białystok
8 Stolarczyk Iwo 20004064 Sołtysik Julia 20001600 DANCE ACADEMY Bydgoszcz
9 Szafrański Mateusz 20003007 Zalewska Wiktoria 20006228 TOP DANCE Pruszków
Kowalczyk Adam 20004656 Wojciechowska Wiktoria 20005600 TOP DANCE Pruszków
Madeja Antoni 20005038 Chrapla Oliwia 20005065 ASTRA Oświęcim
pow.15 B ST [12] 1/2 Finału ~27 min
1 Dobry Mateusz 20003576 Szymczak Kinga 20002039 LATINO CAFE Gdynia
2 Felski Kacper 20002662 Szałek Kornelia 20000757 AMBER Kołobrzeg
3 Gankowski Jakub 20003098 Zawistowska Natalia 20006457 UKS FEELING Warszawa
4 Gutowski Dawid 20004647 Czerwińska Izabela 20004648 AKAT Łomża
5 Koniecko Adrian 20009058 Koniecko Wiktoria 20009057 UKS TWIST Białystok
6 Kowalczyk Adam 20004656 Wojciechowska Wiktoria 20005600 TOP DANCE Pruszków
7 Połętek Patryk 20003315 Włodarczyk Aleksandra 20003665 DANCE PROJECT Warszawa
8 Szymczyk Mikołaj 20001798 Sobczyk Aleksandra 20002663 AMBER Kołobrzeg
9 Ślesicki Łukasz 20005400 Bożek Magdalena 20006203 IMPET TEAM Warszawa
10 Walczak Karol 20000328 Gonera Magdalena 20004895 TOP DANCE Pruszków
11 Wawrzusiszyn Dominik 20005398 Tomaszewska Aleksandra 20005395 IMPET TEAM Warszawa
12 Ziółkowski Szymon 20004091 Urbańska Patrycja 20004892 TOP DANCE Pruszków
Sołtysiński Krystian 20001585 Ziemann Nikola 20003564 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Żemajtis Jakub 20002072 Mika Dagmara 20003722 TKS CREATIVE DANCE Rumia
pow.15 B LA [11] 1/2 Finału ~27 min
1 Dobry Mateusz 20003576 Szymczak Kinga 20002039 LATINO CAFE Gdynia
2 Felski Kacper 20002662 Szałek Kornelia 20000757 AMBER Kołobrzeg
3 Gankowski Jakub 20003098 Zawistowska Natalia 20006457 UKS FEELING Warszawa
4 Koniecko Adrian 20009058 Koniecko Wiktoria 20009057 UKS TWIST Białystok
5 Kowalczyk Adam 20004656 Wojciechowska Wiktoria 20005600 TOP DANCE Pruszków
6 Krajniewski Kamil 20001657 Rzeźnik Marta 20003252 TKS DANCE&DANCE Toruń
7 Kulikowski Piotr 20003447 Ławreszuk Dominika 20003454 UKS TWIST Białystok
8 Michalik Karol 20003317 Kopeć Daria 20003339 ST ELITA Kraków
9 Szymczyk Mikołaj 20001798 Sobczyk Aleksandra 20002663 AMBER Kołobrzeg
10 Wawrzusiszyn Dominik 20005398 Tomaszewska Aleksandra 20005395 IMPET TEAM Warszawa
11 Ziółkowski Szymon 20004091 Urbańska Patrycja 20004892 TOP DANCE Pruszków
Madeja Antoni 20005038 Chrapla Oliwia 20005065 ASTRA Oświęcim
Magdziak Rafał 20001067 Kostecka Julia 20003869 AKAT Łomża
Paterek Kacper 20006078 Nowak Zuzanna 20005393 IMPET TEAM Warszawa
Żemajtis Jakub 20002072 Mika Dagmara 20003722 TKS CREATIVE DANCE Rumia