Turniej Młodych Talentów

Turniej Młodych Talentów

Elbląg 04.07.2021

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
134
84
~168
Niedziela - Festiwal
Rejestracja: 09:30 Próba parkietu: 10:00 Rozpoczęcie: 10:30
Szacowany czas trwania bloku: ~7 h, 19 min
Planowane zakończenie: 19:00 Szacowane zakończenie: 17:49
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
134
84
~168
10-11 G 5T [5] ~22 min
1 Kimathi Gabriel Nawojczyk Maja POWER DANCE Olsztyn
2 Polak Tomasz 20007482 Stypuła Karolina 20007481 THE BEST Gdańsk
3 Rogala Kacper 20007992 Szczepaniak Wiktoria 20008001 JANTAR Elbląg
4 Śniecikowski-Orzeł Wiktor 20004507 Pietras Blanka 20008032 JANTAR Elbląg
5 Wołkołowski Dominik 20007996 Wasiak Amelia 20007989 JANTAR Elbląg
Kostuch Filip 20007561 Kosicka Helena 20007539 MAMBO Żukowo
12-13 E Komb. 8T [4] Finał ~21 min
1 Mrowiec Jakub 20005441 Rybińska Amelia 20005629 DANCE FACTORY Gdynia
2 Nowak Bartosz 20006667 Müller Paulina 20006668 STAKATO Tczew
3 Szulczewski Andrzej 20003945 Kamińska Natalia 20003944 TKS DANCE FLOW Hel
4 Świadek Nataniel Tristan 20004960 Balashova Valeria 20006997 TEMPO Bydgoszcz
Cekała Wiktor 20005617 Horoszewska Joanna 20005618 AKAT Łomża
Dąbrowski Oliwier 20006094 Nowakowska Katarzyna 20006095 ST ARTDANCE Sierpc
Florkiewicz Grzegorz 20004859 Trynkiewicz Kalina 20006709 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Górka Tomasz 20005911 Nadolna Julia 20007261 TEMPO Bydgoszcz
Jarkiewicz Franciszek 20005429 Kapusta Alicja 20006730 TKS DANCE&DANCE Toruń
Kopacz Gabriel 20004673 Pazderska Aleksandra 20006174 LATINO CAFE Gdynia
Mazur Maciej Mikołaj 20005711 Mużyło Julia 20005712 TKS TĘCZA Białystok
Stegienta Szymon 20005675 Andrzejewska Nina 20005677 TEMPO Bydgoszcz
12-13 G 5T [3] ~20 min
1 Gózik Dominik Chojnacka Nadia MAMBO Żukowo
2 Janczak Iwan Kajut Zuzanna MAMBO Żukowo
3 Rynkowski Filip 20008000 Wrońska Alicja 20008103 JANTAR Elbląg
Rozpoczęcie o: 11:00
10-11 D ST [0] ~0 min
Korczyk Tymoteusz Kazimierz 20006206 Pietraszewska Marta Alicja 20004053 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
Penksyk Wiktor 20005278 Laskowska Oliwia 20005695 BLACK DANCE Gdańsk
Skorbach Yehor 20008859 Zachulska Izabela 20006817 FALA Sopot
Szostak Krzysztof Ryszard 20004046 Stefańczyk Laura 20005559 JANTAR Elbląg
Rozpoczęcie o: 11:30
10-11 D LA [0] ~0 min
Korczyk Tymoteusz Kazimierz 20006206 Pietraszewska Marta Alicja 20004053 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Nowaczyk Mikołaj 20005983 Nowaczyk Aleksandra 20005984 TKS DANCE&DANCE Toruń
Penksyk Wiktor 20005278 Laskowska Oliwia 20005695 BLACK DANCE Gdańsk
Skorbach Yehor 20008859 Zachulska Izabela 20006817 FALA Sopot
Szostak Krzysztof Ryszard 20004046 Stefańczyk Laura 20005559 JANTAR Elbląg
Rozpoczęcie o: 11:45
10-11 F Komb. 6T [5] ~22 min
1 Mroske Ignacy Maksym 20006820 Szymańska Kornelia 20006821 TKS CREATIVE DANCE Rumia
2 Pikul Szymon 20006186 Nowoć Naila 20007549 PROMENADA Augustów
3 Smokowski Kamil 20008148 Łęczycki Lena 20008147 PROMENADA Olecko
4 Szarko Michał 20007997 Grygun Zuzanna 20008015 JANTAR Elbląg
5 Żmijewski Maksymilian 20007525 Kluga Róża 20008784 ST ARTDANCE Sierpc
12-13 D ST [5] Finał ~15 min
1 Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
2 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
3 Sienica Igor 20005046 Szymulewska Julia 20005068 PROMENADA Olecko
4 Szulczewski Andrzej 20003945 Kamińska Natalia 20003944 TKS DANCE FLOW Hel
5 Zaniewski Jan Marian 20003949 Kohnke Marta Grażyna 20003952 TKS DANCE FLOW Hel
Bukowski Ignacy 20003933 Kwaśna Blanka 20003934 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
Kwaśniak Kacper 20005415 Makowska Sonia 20004429 TEMPO Bydgoszcz
Mazur Maciej Mikołaj 20005711 Mużyło Julia 20005712 TKS TĘCZA Białystok
Rozpoczęcie o: 12:00
12-13 D LA [5] Finał ~15 min
1 Blaszyński Dawid 20004378 Biesiekierska Kornelia 20004377 BLACK DANCE Gdańsk
2 Kowalewski Julian 20006416 Czopek Alicja 20005577 UKS FEELING Warszawa
3 Sienica Igor 20005046 Szymulewska Julia 20005068 PROMENADA Olecko
4 Szulczewski Andrzej 20003945 Kamińska Natalia 20003944 TKS DANCE FLOW Hel
5 Zaniewski Jan Marian 20003949 Kohnke Marta Grażyna 20003952 TKS DANCE FLOW Hel
Bukowski Ignacy 20003933 Kwaśna Blanka 20003934 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk
Kwaśniak Kacper 20005415 Makowska Sonia 20004429 TEMPO Bydgoszcz
Mazur Maciej Mikołaj 20005711 Mużyło Julia 20005712 TKS TĘCZA Białystok
Wiśniewski Krzysztof 20004575 Bieraga Zofia 20004565 JANTAR Elbląg
12-13 F Komb. 6T [5] ~22 min
1 Dobosz Gabriel 20007480 Wysocka Nikola 20005279 THE BEST Gdańsk
2 Fila Mateusz 20007526 Fila Julia 20006868 DANCE FACTORY Gdynia
3 Kusiuk Kamil 20006811 Skwierz Olga 20004510 JANTAR Elbląg
4 Olszówka Aleksander 20007487 Witkiewicz Agata 20007479 BLACK DANCE Gdańsk
5 Strzyżewski Artur 20008908 Hebel Marta 20008898 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Gondek Wiktor 20006556 Lubczyńska Zofia 20006557 YOUKEE DANCE PROJECT Włocławek
Łebek Krystian 20006823 Wojterska Maja 20006822 DANCE FACTORY Gdynia
Szczutkowski Jan 20005767 Andrearczyk Wiktoria 20005766 TEMPO Bydgoszcz
Wojtas Jakub 20007460 Wasilewska Lena 20007463 ST ARTDANCE Sierpc
14-15 D ST [10] 1/2 Finału ~23 min
1 Chmurzyński Szymon 20005191 Buzała Jolanta 20006824 LATINO CAFE Gdynia
2 Daszkowski Szymon 20006114 Czarnecka Lidia 20006115 ST ARTDANCE Sierpc
3 Franczak Piotr 20005413 Mikielska Martyna 20005414 TEMPO Bydgoszcz
4 Kleist Kacper 20004319 Zielińska Aneta 20004318 BLACK DANCE Gdańsk
5 Kuźniarski Jurand 20004504 Daraszkiewicz Zuzanna 20004505 JANTAR Elbląg
6 Smolarek Filip 20005272 Walińska Otylia 20000115 JANTAR Elbląg
7 Szulc-Łatwiński Konrad 20003353 Baranowska Anastazja 20007253 FOCUS Szczecin
8 Wacławski Damian 20004568 Sroka Wiktoria 20004572 JANTAR Elbląg
9 Wronka Jan 20005746 Jabłońska Daria Olga 20006850 ELITA Maków Podhalański
10 Zblewski Mateusz 20003693 Bacławska Magdalena 20003694 STAKATO Tczew
Mróz Kacper 20006197 Ordon Maja 20006198 YOUKEE DANCE PROJECT Włocławek
Napieralski Mikołaj 20004145 Sobiereiska Julia 20004449 TEMPO Bydgoszcz
Szewczyczak Filip 20004273 Jędrzejczyk Zuzanna 20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Rozpoczęcie o: 13:30
14-15 D LA [6] Finał ~15 min
1 Chmurzyński Szymon 20005191 Buzała Jolanta 20006824 LATINO CAFE Gdynia
2 Kleist Kacper 20004319 Zielińska Aneta 20004318 BLACK DANCE Gdańsk
3 Kuźniarski Jurand 20004504 Daraszkiewicz Zuzanna 20004505 JANTAR Elbląg
4 Smolarek Filip 20005272 Walińska Otylia 20000115 JANTAR Elbląg
5 Wacławski Damian 20004568 Sroka Wiktoria 20004572 JANTAR Elbląg
6 Zblewski Mateusz 20003693 Bacławska Magdalena 20003694 STAKATO Tczew
Franczak Piotr 20005413 Mikielska Martyna 20005414 TEMPO Bydgoszcz
Kropacz Marcel Miłosz 20003857 Zmudczyńska Iga 20003707 FALA Sopot
Mróz Kacper 20006197 Ordon Maja 20006198 YOUKEE DANCE PROJECT Włocławek
Napieralski Mikołaj 20004145 Sobiereiska Julia 20004449 TEMPO Bydgoszcz
Szewczyczak Filip 20004273 Jędrzejczyk Zuzanna 20003554 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Szulc-Łatwiński Konrad 20003353 Baranowska Anastazja 20007253 FOCUS Szczecin
Rozpoczęcie o: 14:30
12-13 C LA [3] Finał ~15 min
1 Jezierski Błażej 20004044 Cybulska Malwina 20004194 JANTAR Elbląg
2 Kaczmarczyk Alan 20003971 Błaszczyk Marcelina 20003972 LATINO CAFE Gdynia
3 Mazurczyk Jan 20004714 Wasiewicz Malwina 20004715 FALA Sopot
14-15 E Komb. 8T [6] Finał ~23 min
1 Kowalczyk Tomasz 20005920 Osnowska Karolina 20005921 STAKATO Tczew
2 Maciejewski Mikołaj 20006092 Szymańska Weronika 20006113 ST ARTDANCE Sierpc
3 Pilarski Szymon 20004862 Rosenkiewicz Wiktoria 20005284 JANTAR Elbląg
4 Tuszkowski Hubert 20004284 Wójcik Anastazja 20007520 THE BEST Gdańsk
5 Wichman Kamil 20004718 Gardzińska Emilia 20004717 STAKATO Tczew
6 Żebrowski Mikołaj 20005613 Karolak Zuzanna 20005614 AKAT Łomża
Koperczak Oskar 20004508 Waluszkiewicz Emilia 20004502 JANTAR Elbląg
Małaszewski Patryk 20005948 Dziedzia Martyna 20005947 TKS TĘCZA Białystok
Stepuch Maciek 20005714 Łapa Gabriela 20005720 IMPET TEAM Warszawa
Rozpoczęcie o: 14:45
14-15 B ST [6] Finał ~17 min
1 Dróżdż Stanisław 20003823 Kańduła Jagoda 20003824 ISKRA Piła
2 Kodrzycki Maksymilian 20000096 Ulkowska Klaudia 20003679 JANTAR Elbląg
3 Parulski Alan Szymon 20005104 Wiśniewska Julia Agnieszka 20003858 FALA Sopot
4 Słomiński Adam 20004713 Naumczuk Iga 20004712 FALA Sopot
5 Szczepański Adam 20003812 Lamparska Oliwia 20004740 TKS DANCE&DANCE Toruń
6 Szreder Paweł 20000047 Szymańska Wiktoria 20000062 JANTAR Elbląg
pow.15 C LA [5] Finał ~17 min
1 Bińkowski Filip 20003590 Grela Patrycja 20005631 LATINO CAFE Gdynia
2 Jezusek Wiktor 20001119 Krynica Julia 20001120 AKAT Łomża
3 Kodzis Krzysztof 20001073 Olender Julia 20001116 AKAT Łomża
4 Stelak Filip 20004054 Płócienniczak Karolina Anna 20004055 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
5 Zacharewicz Olaf 20005471 Repka Klaudia 20005472 SKT U MIRKA Morąg
Białasz Konstanty 20004994 Charzyńska Anna 20003125 UKS CZAR PAR Giżycko
Bigos Krzysztof 20002719 Krasińska Karolina 20003121 BLACK DANCE Gdańsk
Choina Cezary 20000729 Michalak Zuzanna Michalina 20000748 PASJA Koszalin
Jerka Dawid Kamil 20003586 Czajkowska Alicja 20004755 TEMPO Bydgoszcz
Kobosko Jakub 20003443 Okulińska Anna 20005364 TKS TĘCZA Białystok
Kulski Jędrzej 20001234 Prochera Brygida 20006466 CORDEX Wałbrzych
Kuziemko Piotr 20000788 Gołaszewska Dominika 20003645 FALA Sopot
Madeja Antoni 20005038 Chrapla Oliwia 20005065 ASTRA Oświęcim
Telesiewicz Krystian 20004202 Falkowska Julia 20004205 ST ARTDANCE Sierpc
Rozpoczęcie o: 15:00
14-15 B LA [7] Finał ~17 min
1 Dróżdż Stanisław 20003823 Kańduła Jagoda 20003824 ISKRA Piła
2 Parulski Alan Szymon 20005104 Wiśniewska Julia Agnieszka 20003858 FALA Sopot
3 Słomiński Adam 20004713 Naumczuk Iga 20004712 FALA Sopot
4 Szczepański Adam 20003812 Lamparska Oliwia 20004740 TKS DANCE&DANCE Toruń
5 Szreder Paweł 20000047 Szymańska Wiktoria 20000062 JANTAR Elbląg
6 Trzeciakowski Kacper 20003736 Daniluk Oliwia 20004519 TEMPO Bydgoszcz
7 Wronka Jan 20005746 Jabłońska Daria Olga 20006850 ELITA Maków Podhalański
pow.15 C ST [7] Finał ~17 min
1 Białasz Konstanty 20004994 Charzyńska Anna 20003125 UKS CZAR PAR Giżycko
2 Bińkowski Filip 20003590 Grela Patrycja 20005631 LATINO CAFE Gdynia
3 Gąsiewski Jan 20004905 Brzeska Magdalena 20005979 TKS CREATIVE DANCE Rumia
4 Grabowski Kornel 20003431 Kiryluk Julia 20005854 KADRYL BCPK Białystok
5 Jezusek Wiktor 20001119 Krynica Julia 20001120 AKAT Łomża
6 Kodzis Krzysztof 20001073 Olender Julia 20001116 AKAT Łomża
7 Stelak Filip 20004054 Płócienniczak Karolina Anna 20004055 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Choina Cezary 20000729 Michalak Zuzanna Michalina 20000748 PASJA Koszalin
Jerka Dawid Kamil 20003586 Czajkowska Alicja 20004755 TEMPO Bydgoszcz
Kobosko Jakub 20003443 Okulińska Anna 20005364 TKS TĘCZA Białystok
Kulski Jędrzej 20001234 Prochera Brygida 20006466 CORDEX Wałbrzych
Osiński Oskar 20003982 Skwira Julia 20004226 THE BEST Gdańsk
Rozpoczęcie o: 16:30
pow.15 D ST [7] Finał ~15 min
1 Gąsiewski Jan 20004905 Brzeska Magdalena 20005979 TKS CREATIVE DANCE Rumia
2 Rybiński Mateusz 20005630 Szulca Julia 20006871 DANCE FACTORY Gdynia
3 Sadowski Wojciech 20005834 Szablan Julia Helena 20005172 PROMENADA Olecko
4 Truchel Paweł  20006572 Karnat Monika 20001509 BLACK DANCE Gdańsk
5 Wajs Maciej 20007541 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
6 Waśkowski Jan 20005055 Smaka Maja 20005026 KADRYL BCPK Białystok
7 Zacharewicz Olaf 20005471 Repka Klaudia 20005472 SKT U MIRKA Morąg
Kanivets Dmytro 20008768 Stepanenko Oleksandra 20008770 DANCE UNITED Gdańsk
Konopka Mateusz 20005819 Jurkowska Julia 20005824 KADRYL BCPK Białystok
Łukowski Jan 20006171 Rutkowska Weronika 20004959 ST ARTDANCE Sierpc
Rutkowski Dominik 20004328 Czubak Maria 20007483 THE BEST Gdańsk
pow.15 B ST [9] 1/2 Finału ~27 min
1 Cysewski Wiktor 20003402 Richert Aleksandra 20004208 FALA Sopot
2 Dolegała Krystian 20000049 Knyszyńska Nikola 20000097 JANTAR Elbląg
3 Dreger Michał 20000098 Sokalska Kinga 20000092 JANTAR Elbląg
4 Kaszuba Piotr 20001935 Dudar Weronika 20004121 PROMENADA Olecko
5 Latoszek Jakub 20004334 Wiśniewska Marcelina 20000329 TOP DANCE Pruszków
6 Paterek Kacper 20006078 Nowak Zuzanna 20005393 IMPET TEAM Warszawa
7 Ślesicki Łukasz 20005400 Bożek Magdalena 20006203 IMPET TEAM Warszawa
8 Wawrzusiszyn Dominik 20005398 Tomaszewska Aleksandra 20005395 IMPET TEAM Warszawa
9 Zieliński Jakub 20000106 Nycnerska Olga 20000107 JANTAR Elbląg
Bigos Krzysztof 20002719 Krasińska Karolina 20003121 BLACK DANCE Gdańsk
Kuziemko Piotr 20000788 Gołaszewska Dominika 20003645 FALA Sopot
Sąsiadek Kacper 20002748 Ziętowska Oliwia 20002034 FALA Sopot
Rozpoczęcie o: 16:45
14-15 C LA [12] 1/2 Finału ~27 min
1 Bochnak Stanisław 20005367 Bakalarz Julia 20004336 TKS DANCE&DANCE Toruń
2 Chmurzyński Bartłomiej 20003959 Derlatka Gabriela 20003958 FOCUS Kamień Pomorski
3 Daszkowski Szymon 20006114 Czarnecka Lidia 20006115 ST ARTDANCE Sierpc
4 Kępka Jakub 20003588 Grzankowska Oliwia 20003697 BLACK DANCE Gdańsk
5 Kodrzycki Maksymilian 20000096 Ulkowska Klaudia 20003679 JANTAR Elbląg
6 Nogalski Bartosz 20002721 Orłowska Aleksandra 20004710 FALA Sopot
7 Sobczyński Łukasz 20005007 Sawko Aleksandra 20004978 AKAT Łomża
8 Szulc-Łatwiński Konrad 20003353 Baranowska Anastazja 20007253 FOCUS Szczecin
9 Trzeciakowski Kacper 20003736 Daniluk Oliwia 20004519 TEMPO Bydgoszcz
10 Wacławski Damian 20004568 Sroka Wiktoria 20004572 JANTAR Elbląg
11 Wronka Jan 20005746 Jabłońska Daria Olga 20006850 ELITA Maków Podhalański
12 Zawadzki Michał 20003802 Szulc Nina 20005464 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Franczak Piotr 20005413 Mikielska Martyna 20005414 TEMPO Bydgoszcz
Kropacz Marcel Miłosz 20003857 Zmudczyńska Iga 20003707 FALA Sopot
Mróz Kacper 20006197 Ordon Maja 20006198 YOUKEE DANCE PROJECT Włocławek
Słomiński Adam 20004713 Naumczuk Iga 20004712 FALA Sopot
Wiśniewski Wojciech 20003559 Nowaczyk Olga 20002729 TKS CREATIVE DANCE Rumia
Rozpoczęcie o: 17:00
pow.15 B LA [9] 1/2 Finału ~27 min
1 Cysewski Wiktor 20003402 Richert Aleksandra 20004208 FALA Sopot
2 Datczuk Piotr 20005025 Klimiuk Ksenia 20003163 KADRYL BCPK Białystok
3 Dolegała Krystian 20000049 Knyszyńska Nikola 20000097 JANTAR Elbląg
4 Kaszuba Piotr 20001935 Dudar Weronika 20004121 PROMENADA Olecko
5 Latoszek Jakub 20004334 Wiśniewska Marcelina 20000329 TOP DANCE Pruszków
6 Michalak Miłosz 20005033 Orządała Malwina 20006798 ASTRA Oświęcim
7 Paterek Kacper 20006078 Nowak Zuzanna 20005393 IMPET TEAM Warszawa
8 Szramowski Marcin 20002913 Żydlewska Wiktoria 20001584 TEMPO Bydgoszcz
9 Wawrzusiszyn Dominik 20005398 Tomaszewska Aleksandra 20005395 IMPET TEAM Warszawa
Ciupa Jakub 20003122 Zmudczyńska Marta 20003119 FALA Sopot
Madeja Antoni 20005038 Chrapla Oliwia 20005065 ASTRA Oświęcim
Magdziak Rafał 20001067 Kostecka Julia 20003869 AKAT Łomża
Urban Marcel 20003180 Kuc Aleksandra 20003923 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław
Rozpoczęcie o: 17:15
14-15 C ST [8] 1/2 Finału ~27 min
1 Bochnak Stanisław 20005367 Bakalarz Julia 20004336 TKS DANCE&DANCE Toruń
2 Chmurzyński Bartłomiej 20003959 Derlatka Gabriela 20003958 FOCUS Kamień Pomorski
3 Kępka Jakub 20003588 Grzankowska Oliwia 20003697 BLACK DANCE Gdańsk
4 Nogalski Bartosz 20002721 Orłowska Aleksandra 20004710 FALA Sopot
5 Sobczyński Łukasz 20005007 Sawko Aleksandra 20004978 AKAT Łomża
6 Szulc-Łatwiński Konrad 20003353 Baranowska Anastazja 20007253 FOCUS Szczecin
7 Wronka Jan 20005746 Jabłońska Daria Olga 20006850 ELITA Maków Podhalański
8 Zawadzki Michał 20003802 Szulc Nina 20005464 SKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
Franczak Piotr 20005413 Mikielska Martyna 20005414 TEMPO Bydgoszcz
Kropacz Marcel Miłosz 20003857 Zmudczyńska Iga 20003707 FALA Sopot
Mróz Kacper 20006197 Ordon Maja 20006198 YOUKEE DANCE PROJECT Włocławek
Wiśniewski Wojciech 20003559 Nowaczyk Olga 20002729 TKS CREATIVE DANCE Rumia
pow.15 D LA [7] Finał ~15 min
1 Białasz Konstanty 20004994 Charzyńska Anna 20003125 UKS CZAR PAR Giżycko
2 Gąsiewski Jan 20004905 Brzeska Magdalena 20005979 TKS CREATIVE DANCE Rumia
3 Kanivets Dmytro 20008768 Stepanenko Oleksandra 20008770 DANCE UNITED Gdańsk
4 Rybiński Mateusz 20005630 Szulca Julia 20006871 DANCE FACTORY Gdynia
5 Sadowski Wojciech 20005834 Szablan Julia Helena 20005172 PROMENADA Olecko
6 Wajs Maciej 20007541 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
7 Waśkowski Jan 20005055 Smaka Maja 20005026 KADRYL BCPK Białystok
Grabowski Kornel 20003431 Kiryluk Julia 20005854 KADRYL BCPK Białystok
Jerka Dawid Kamil 20003586 Czajkowska Alicja 20004755 TEMPO Bydgoszcz
Konopka Mateusz 20005819 Jurkowska Julia 20005824 KADRYL BCPK Białystok
Łukowski Jan 20006171 Rutkowska Weronika 20004959 ST ARTDANCE Sierpc
Rozpoczęcie o: 10:30
10-11 E Komb. 6T [0] ~0 min
Dworakowski Dominik 20006452 Boszke Martyna Magdalena 20006451 TKS DANCE FLOW Hel
Skorbach Yehor 20008859 Zachulska Izabela 20006817 FALA Sopot
Słomiński Damian 20006447 Kozikowska Róża 20006448 FALA Sopot
Szostak Krzysztof Ryszard 20004046 Stefańczyk Laura 20005559 JANTAR Elbląg
Rozpoczęcie o: 14:30
12-13 C ST [0] ~0 min
Kaczmarczyk Alan 20003971 Błaszczyk Marcelina 20003972 LATINO CAFE Gdynia
Pietras Gabriel 20000114 Hinca Kornelia 20004462 BLACK DANCE Gdańsk
Wiśniewski Krzysztof 20004575 Bieraga Zofia 20004565 JANTAR Elbląg
Żmijewski Marcel 20004111 Ciechorska Michalina 20004567 JANTAR Elbląg
Rozpoczęcie o: 14:45
pow.15 E Komb. 8T [0] ~0 min
Baranov Taras 20005858 Kryvokhyzha Angelina 20007550 LATINO CAFE Gdynia
Duchnowski Miłosz 20005707 Grabowska Oliwia 20005362 TKS TĘCZA Białystok
Rybiński Mateusz 20005630 Szulca Julia 20006871 DANCE FACTORY Gdynia
Wajs Maciej 20007541 Olesiejuk Hanna 20005717 IMPET TEAM Warszawa
Rozpoczęcie o: 16:30
12-13 B ST [0] ~0 min
Jezierski Błażej 20004044 Cybulska Malwina 20004194 JANTAR Elbląg
Józefowicz Marceli 20005273 Jankowska Patrycja 20005270 JANTAR Elbląg
12-13 B LA [0] ~0 min
Jezierski Błażej 20004044 Cybulska Malwina 20004194 JANTAR Elbląg
Józefowicz Marceli 20005273 Jankowska Patrycja 20005270 JANTAR Elbląg
Żmijewski Marcel 20004111 Ciechorska Michalina 20004567 JANTAR Elbląg