Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego FOCUS 2021

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego FOCUS 2021

Olsztynek 03.07.2021

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
168
99
blok I [09:30]
Próba parkietu: 09:30
Szacowany czas trwania bloku: ~2 h, 28 min
Planowane zakończenie: 11:30 Szacowane zakończenie: ~11:58
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
21
21
Solistki do 13 lat F Komb. 6T [2/14] ~18 min
1 Sosnowska Alicja

20007270

20007270 FOCUS Olsztyn - POLAND

2 Lachowicz Julia

20007281

20007281 FTS ARCHIWUM Elbląg - POLAND

8-9 H 4T [1/14] ~18 min
1 Wiśniewski Oliwier

Marcinkowska Zofia

FOCUS Olsztyn

Papliński Oliwier

Fijałkowska Wiktoria

PROGRESS Kwidzyn

10-11 G 5T [2/14] ~18 min
1 Kimathi Gabriel

Nawojczyk Maja

POWER DANCE Olsztyn

2 Kusek Wojciech

Konieczka Anna

FOCUS Olsztyn

Bulc Piotr

20007284

20007284 Milan Amelia

20007273

20007273 UKTS LEVEL UP Olsztyn

Kuźniewski Dawid

Wiśniewska Magda

ST ARTDANCE Sierpc

12-13 E Komb. 8T [3/14] Finał ~19 min
1 Kharin Ruslan

20008228

20008228 Kuziemska Iwetta

20004134

20004134 TEMPO Bydgoszcz

2 Mrowiec Jakub

20005441

20005441 Rybińska Amelia

20005629

20005629 DANCE FACTORY Gdynia

3 Szulczewski Andrzej

20003945

20003945 Kamińska Natalia

20003944

20003944 TKS DANCE FLOW Hel

Kopacz Gabriel

20004673

20004673 Pazderska Aleksandra

20006174

20006174 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

Mazur Maciej Mikołaj

20005711

20005711 Mużyło Julia

20005712

20005712 TKS TĘCZA Białystok

12-13 F Komb. 6T [3/14] ~18 min
1 Dobosz Gabriel

20007480

20007480 Wysocka Nikola

20005279

20005279 THE BEST Gdańsk - POLAND

2 Fila Mateusz

20007526

20007526 Fila Julia

20006868

20006868 DANCE FACTORY Gdynia

3 Remblewski Tomasz

20006293

20006293 Osowska Paulina

20006292

20006292 FOCUS Olsztyn - POLAND

14-15 E Komb. 8T [10/14] 1/2 Finału ~37 min
1 Dowell Marcel Jan

20006951

20006951 Wawrocka Natalia

20004743

20004743 FOCUS Olsztyn

2 Kobyliński Michał

20006479

20006479 Mróz Klaudia

20006482

20006482 ATRIA Ostrołęka

3 Koperczak Oskar

20004508

20004508 Waluszkiewicz Emilia

20004502

20004502 JANTAR Elbląg - POLAND

4 Maciejewski Mikołaj

20006092

20006092 Szymańska Weronika

20006113

20006113 ST ARTDANCE Sierpc

5 Marcinkowski Jan Kazimierz

20006291

20006291 Szymelfejnik Marta

20006290

20006290 FOCUS Olsztyn - POLAND

6 Nejman Grzegorz

20006149

20006149 Bazyluk Maria

20006150

20006150 FOCUS Olsztyn

7 Remblewski Michał

20005903

20005903 Kowalkowska Kaja

20007000

20007000 FOCUS Olsztyn - POLAND

8 Stepuch Maciek

20005714

20005714 Łapa Gabriela

20005720

20005720 IMPET TEAM Warszawa

9 Tuszkowski Hubert

20004284

20004284 Wójcik Anastazja

20007520

20007520 THE BEST Gdańsk

10 Żebrowski Mikołaj

20005613

20005613 Karolak Zuzanna

20005614

20005614 AKAT Łomża - POLAND

Małaszewski Patryk

20005948

20005948 Dziedzia Martyna

20005947

20005947 TKS TĘCZA Białystok

14-15 D ST [11/14] 1/2 Finału ~21 min
1 Aranowski Maciej

20006180

20006180 Paczkowska Kaja

20006277

20006277 ST ARTDANCE Sierpc

2 Chmurzyński Szymon

20005191

20005191 Buzała Jolanta

20006824

20006824 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

3 Daszkowski Szymon

20006114

20006114 Czarnecka Lidia

20006115

20006115 ST ARTDANCE Sierpc - POLAND

4 Franczak Piotr

20005413

20005413 Mikielska Martyna

20005414

20005414 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

5 Kuźniarski Jurand

20004504

20004504 Daraszkiewicz Zuzanna

20004505

20004505 JANTAR Elbląg - POLAND

6 Małaszewski Patryk

20005948

20005948 Dziedzia Martyna

20005947

20005947 TKS TĘCZA Białystok

7 Paluch Piotr

20004990

20004990 Paluch Anna

20004991

20004991 UKS CZAR PAR Giżycko

8 Szulc-Łatwiński Konrad

20003353

20003353 Baranowska Anastazja

20007253

20007253 FOCUS Szczecin

9 Wacławski Damian

20004568

20004568 Sroka Wiktoria

20004572

20004572 JANTAR Elbląg - POLAND

10 Wronka Jan

20005746

20005746 Jabłońska Daria Olga

20006850

20006850 ELITA Maków Podhalański

11 Wydra Aleksander

20004729

20004729 Korneluk Maja

20004730

20004730 FOCUS Olsztyn

14-15 D LA [8/14] 1/2 Finału ~21 min
1 Aranowski Maciej

20006180

20006180 Paczkowska Kaja

20006277

20006277 ST ARTDANCE Sierpc

2 Chmurzyński Szymon

20005191

20005191 Buzała Jolanta

20006824

20006824 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

3 Kuźniarski Jurand

20004504

20004504 Daraszkiewicz Zuzanna

20004505

20004505 JANTAR Elbląg - POLAND

4 Małaszewski Patryk

20005948

20005948 Dziedzia Martyna

20005947

20005947 TKS TĘCZA Białystok

5 Paluch Piotr

20004990

20004990 Paluch Anna

20004991

20004991 UKS CZAR PAR Giżycko

6 Szulc-Łatwiński Konrad

20003353

20003353 Baranowska Anastazja

20007253

20007253 FOCUS Szczecin

7 Wacławski Damian

20004568

20004568 Sroka Wiktoria

20004572

20004572 JANTAR Elbląg - POLAND

8 Wydra Aleksander

20004729

20004729 Korneluk Maja

20004730

20004730 FOCUS Olsztyn

Kropacz Marcel Miłosz

20003857

20003857 Zmudczyńska Iga

20003707

20003707 FALA Sopot

Wrona Jakub

20005331

20005331 Chmielowiec Iga

20005328

20005328 AT SMOOTH Pruszcz Gdański - POLAND

14-15 C ST [8/14] 1/2 Finału ~25 min
1 Bochnak Stanisław

20005367

20005367 Bakalarz Julia

20004336

20004336 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

2 Chmurzyński Bartłomiej

20003959

20003959 Derlatka Gabriela

20003958

20003958 FOCUS Dziwnów

3 Kępka Jakub

20003588

20003588 Grzankowska Oliwia

20003697

20003697 BLACK DANCE Gdańsk

4 Kropacz Marcel Miłosz

20003857

20003857 Zmudczyńska Iga

20003707

20003707 FALA Sopot

5 Nogalski Bartosz

20002721

20002721 Orłowska Aleksandra

20004710

20004710 FALA Sopot

6 Szulc-Łatwiński Konrad

20003353

20003353 Baranowska Anastazja

20007253

20007253 FOCUS Szczecin

7 Wrona Jakub

20005331

20005331 Chmielowiec Iga

20005328

20005328 AT SMOOTH Pruszcz Gdański - POLAND

8 Wronka Jan

20005746

20005746 Jabłońska Daria Olga

20006850

20006850 ELITA Maków Podhalański

14-15 C LA [10/14] 1/2 Finału ~25 min
1 Bochnak Stanisław

20005367

20005367 Bakalarz Julia

20004336

20004336 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

2 Chmurzyński Bartłomiej

20003959

20003959 Derlatka Gabriela

20003958

20003958 FOCUS Dziwnów

3 Daszkowski Szymon

20006114

20006114 Czarnecka Lidia

20006115

20006115 ST ARTDANCE Sierpc - POLAND

4 Kępka Jakub

20003588

20003588 Grzankowska Oliwia

20003697

20003697 BLACK DANCE Gdańsk

5 Kodrzycki Maksymilian

20000096

20000096 Ulkowska Klaudia

20003679

20003679 JANTAR Elbląg - POLAND

6 Kropacz Marcel Miłosz

20003857

20003857 Zmudczyńska Iga

20003707

20003707 FALA Sopot

7 Nogalski Bartosz

20002721

20002721 Orłowska Aleksandra

20004710

20004710 FALA Sopot

8 Słomiński Adam

20004713

20004713 Naumczuk Iga

20004712

20004712 FALA Sopot - POLAND

9 Trzeciakowski Kacper

20003736

20003736 Daniluk Oliwia

20004519

20004519 TEMPO Bydgoszcz

10 Wronka Jan

20005746

20005746 Jabłońska Daria Olga

20006850

20006850 ELITA Maków Podhalański

Szulc-Łatwiński Konrad

20003353

20003353 Baranowska Anastazja

20007253

20007253 FOCUS Szczecin

pow.15 E Komb. 8T [7/14] Finał ~21 min
1 Baranov Taras

20005858

20005858 Kryvokhyzha Angelina

20007550

20007550 LATINO CAFE Gdynia

2 Duchnowski Miłosz

20005707

20005707 Grabowska Oliwia

20005362

20005362 TKS TĘCZA Białystok

3 Fiećko Daniel

20005690

20005690 Marcinkowska Magdalena Maria

20005689

20005689 FOCUS Olsztyn - POLAND

4 Kłapyta Szymon Karol

20006851

20006851 Mrózek Emilia

20006694

20006694 ELITA Maków Podhalański

5 Rybiński Mateusz

20005630

20005630 Szulca Julia

20006871

20006871 DANCE FACTORY Gdynia - POLAND

6 Stefaniak Hubert

20005840

20005840 Olbert Wiktoria

20007286

20007286 DANCE CENTER Poznań

7 Wajs Maciej

20007541

20007541 Olesiejuk Hanna

20005717

20005717 IMPET TEAM Warszawa

Liniewski Szymon

20005851

20005851 Dudzińska Krystyna

20005850

20005850 GCK Grajewo - POLAND

pow.15 D ST [9/14] 1/2 Finału ~21 min
1 Kłapyta Szymon Karol

20006851

20006851 Mrózek Emilia

20006694

20006694 ELITA Maków Podhalański

2 Rybiński Mateusz

20005630

20005630 Szulca Julia

20006871

20006871 DANCE FACTORY Gdynia - POLAND

3 Sadowski Wojciech

20005834

20005834 Szablan Julia Helena

20005172

20005172 PROMENADA Olecko

4 Sławiński Kacper

20004204

20004204 Łukowska Małgorzata

20006733

20006733 FALCON Płock

5 Stefaniak Hubert

20005840

20005840 Olbert Wiktoria

20007286

20007286 DANCE CENTER Poznań

6 Wajs Maciej

20007541

20007541 Olesiejuk Hanna

20005717

20005717 IMPET TEAM Warszawa

7 Waśkowski Jan

20005055

20005055 Smaka Maja

20005026

20005026 KADRYL BCPK Białystok - POLAND

8 Wyszyński Rafał

20004163

20004163 Barszczewska Milena

20004159

20004159 PROMENADA Augustów

9 Zacharewicz Olaf

20005471

20005471 Repka Klaudia

20005472

20005472 SKT U MIRKA Morąg

Białkowski Piotr

20005101

20005101 Melnicka-Zygmunt Alina

20005102

20005102 TEMPO Bydgoszcz

Kanivets Dmytro

20008768

20008768 Stepanenko Oleksandra

20008770

20008770 DANCE UNITED Gdańsk

Konopka Mateusz

20005819

20005819 Jurkowska Julia

20005824

20005824 KADRYL BCPK Białystok - POLAND

Koziorowski Sebastian

20006090

20006090 Jaworska Lena

20006091

20006091 ST ARTDANCE Sierpc

Krzyżanowski Krzysztof

20001508

20001508 Walkusz Renata

20005190

20005190 LATINO CAFE Gdynia

pow.15 D LA [10/14] 1/2 Finału ~21 min
1 Grabowski Kornel

20003431

20003431 Kiryluk Julia

20005854

20005854 KADRYL BCPK Białystok

2 Kanivets Dmytro

20008768

20008768 Stepanenko Oleksandra

20008770

20008770 DANCE UNITED Gdańsk

3 Kłapyta Szymon Karol

20006851

20006851 Mrózek Emilia

20006694

20006694 ELITA Maków Podhalański

4 Rybiński Mateusz

20005630

20005630 Szulca Julia

20006871

20006871 DANCE FACTORY Gdynia - POLAND

5 Sadowski Wojciech

20005834

20005834 Szablan Julia Helena

20005172

20005172 PROMENADA Olecko

6 Sławiński Kacper

20004204

20004204 Łukowska Małgorzata

20006733

20006733 FALCON Płock

7 Stefaniak Hubert

20005840

20005840 Olbert Wiktoria

20007286

20007286 DANCE CENTER Poznań

8 Wajs Maciej

20007541

20007541 Olesiejuk Hanna

20005717

20005717 IMPET TEAM Warszawa

9 Waśkowski Jan

20005055

20005055 Smaka Maja

20005026

20005026 KADRYL BCPK Białystok - POLAND

10 Wyszyński Rafał

20004163

20004163 Barszczewska Milena

20004159

20004159 PROMENADA Augustów

Białkowski Piotr

20005101

20005101 Melnicka-Zygmunt Alina

20005102

20005102 TEMPO Bydgoszcz

Konopka Mateusz

20005819

20005819 Jurkowska Julia

20005824

20005824 KADRYL BCPK Białystok - POLAND

Koziorowski Sebastian

20006090

20006090 Jaworska Lena

20006091

20006091 ST ARTDANCE Sierpc

Krzyżanowski Krzysztof

20001508

20001508 Walkusz Renata

20005190

20005190 LATINO CAFE Gdynia

pow.15 C ST [6/14] Finał ~15 min
1 Bińkowski Filip

20003590

20003590 Grela Patrycja

20005631

20005631 LATINO CAFE Gdynia

2 Grabowski Kornel

20003431

20003431 Kiryluk Julia

20005854

20005854 KADRYL BCPK Białystok

3 Kobosko Jakub

20003443

20003443 Okulińska Anna

20005364

20005364 UKS TWIST Białystok

4 Kodzis Krzysztof

20001073

20001073 Olender Julia

20001116

20001116 AKAT Łomża

5 Łowicki Damian

20003883

20003883 Gumowska Joanna

20001381

20001381 FOCUS Olsztyn

6 Pietryszyk Mikołaj

20004171

20004171 Potocka Oliwia

20003434

20003434 FENIKS Białystok - POLAND

Kulski Jędrzej

20001234

20001234 Prochera Brygida

20006466

20006466 CORDEX Wałbrzych

pow.15 C LA [10/14] 1/2 Finału ~25 min
1 Bigos Krzysztof

20002719

20002719 Krasińska Karolina

20003121

20003121 BLACK DANCE Gdańsk

2 Bińkowski Filip

20003590

20003590 Grela Patrycja

20005631

20005631 LATINO CAFE Gdynia

3 Kobosko Jakub

20003443

20003443 Okulińska Anna

20005364

20005364 UKS TWIST Białystok

4 Kodzis Krzysztof

20001073

20001073 Olender Julia

20001116

20001116 AKAT Łomża

5 Kuziemko Piotr

20000788

20000788 Gołaszewska Dominika

20003645

20003645 FALA Sopot

6 Łowicki Damian

20003883

20003883 Gumowska Joanna

20001381

20001381 FOCUS Olsztyn

7 Pietryszyk Mikołaj

20004171

20004171 Potocka Oliwia

20003434

20003434 FENIKS Białystok - POLAND

8 Sławiński Kacper

20004204

20004204 Łukowska Małgorzata

20006733

20006733 FALCON Płock

9 Telesiewicz Krystian

20004202

20004202 Falkowska Julia

20004205

20004205 ST ARTDANCE Sierpc

10 Zacharewicz Olaf

20005471

20005471 Repka Klaudia

20005472

20005472 SKT U MIRKA Morąg

Jankiewicz Mateusz

20004327

20004327 Szymczak-Stanisławska Monika

20005502

20005502 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

Kulski Jędrzej

20001234

20001234 Prochera Brygida

20006466

20006466 CORDEX Wałbrzych

Senior I D ST [3/14] Finał ~11 min
1 Felczak Marcin

20006944

20006944 Pukis Ewa

20006922

20006922 FOCUS Olsztyn

2 Szydłowski Michał

20006267

20006267 Antonowicz-Szydłowska Monika

20006268

20006268 ST BROADWAY Elbląg

3 Zębała Sławomir

20006615

20006615 Zębała Marta

20006614

20006614 FOCUS Kamień Pomorski

Białkowski Piotr

20005101

20005101 Melnicka-Zygmunt Alina

20005102

20005102 TEMPO Bydgoszcz

Senior I D LA [2/14] Finał ~11 min
1 Felczak Marcin

20006944

20006944 Pukis Ewa

20006922

20006922 FOCUS Olsztyn

2 Zębała Sławomir

20006615

20006615 Zębała Marta

20006614

20006614 FOCUS Kamień Pomorski

Białkowski Piotr

20005101

20005101 Melnicka-Zygmunt Alina

20005102

20005102 TEMPO Bydgoszcz

Senior HOBBY Komb. 6T [10/14] ~20 min
1 Czeliński Daniel

20006937

20006937 Czelińska Beata

20006936

20006936 FOCUS Olsztyn

2 Karczewski Marek

20007649

20007649 Karczewska Anna

20007648

20007648 FOCUS Olsztyn

3 Korwiel Rafał

20007588

20007588 Piórkowska-Korwiel Monika

20007587

20007587 FOCUS Olsztyn

4 Krzykwa Jan

Hepner Elżbieta

WIKA Olsztyn

5 Lewinski Konstanty

20008079

20008079 Lewinska Hanna

20008084

20008084 PROGRESS Kwidzyn

6 Remblewski Paweł

20006953

20006953 Remblewska Katarzyna

20006952

20006952 FOCUS Olsztyn

7 Roussau Dariusz

20007083

20007083 Marcinkowska Ewa

20007106

20007106 FOCUS Olsztyn

8 Syska Piotr

Syska Ewelina

FOCUS Olsztyn

9 Szymański Jarosław

20006943

20006943 Szymańska Renata

20006942

20006942 UKS GRACJA Iława

10 Wojtkiewicz Grzegorz

20006941

20006941 Wojtkiewicz Anna

20006940

20006940 UKS GRACJA Iława

Senior II D ST [3/14] Finał ~11 min
1 Białkowski Piotr

20005101

20005101 Melnicka-Zygmunt Alina

20005102

20005102 TEMPO Bydgoszcz

2 Kiwilsza Piotr

20005530

20005530 Świątek Krystyna

20005529

20005529 FOCUS Olsztyn

3 Kowalski Zbigniew

20005660

20005660 Kowalska Maria

20005657

20005657 FOCUS Olsztyn

Senior II D LA [2/14] Finał ~11 min
1 Białkowski Piotr

20005101

20005101 Melnicka-Zygmunt Alina

20005102

20005102 TEMPO Bydgoszcz

2 Kowalski Zbigniew

20005660

20005660 Kowalska Maria

20005657

20005657 FOCUS Olsztyn

pow.15 B ST [11/14] 1/2 Finału ~25 min
1 Bigos Krzysztof

20002719

20002719 Krasińska Karolina

20003121

20003121 BLACK DANCE Gdańsk

2 Dobry Mateusz

20003576

20003576 Szymczak Kinga

20002039

20002039 LATINO CAFE Gdynia

3 Dreger Michał

20000098

20000098 Sokalska Kinga

20000092

20000092 JANTAR Elbląg

4 Kaszuba Piotr

20001935

20001935 Dudar Weronika

20004121

20004121 PROMENADA Olecko - POLAND

5 Kuziemko Piotr

20000788

20000788 Gołaszewska Dominika

20003645

20003645 FALA Sopot

6 Latoszek Jakub

20004334

20004334 Wiśniewska Marcelina

20000329

20000329 TOP DANCE Pruszków - POLAND

7 Maciejewski Marek

20003565

20003565 Maliszewska Lena

20004372

20004372 THE BEST Gdańsk - POLAND

8 Połętek Patryk

20003315

20003315 Włodarczyk Aleksandra

20003665

20003665 DANCE PROJECT Warszawa

9 Superson Przemysław

20005404

20005404 Kończal Natalia

20003587

20003587 TEMPO Bydgoszcz

10 Szwed Bartosz

20000809

20000809 Jurkiewicz Zofia

20003720

20003720 FALA Sopot - POLAND

11 Wawrzusiszyn Dominik

20005398

20005398 Tomaszewska Aleksandra

20005395

20005395 IMPET TEAM Warszawa

Sąsiadek Kacper

20002748

20002748 Ziętowska Oliwia

20002034

20002034 FALA Sopot - POLAND

pow.15 B LA [13/14] 1/2 Finału ~25 min
1 Datczuk Piotr

20005025

20005025 Klimiuk Ksenia

20003163

20003163 KADRYL BCPK Białystok

2 Dobry Mateusz

20003576

20003576 Szymczak Kinga

20002039

20002039 LATINO CAFE Gdynia

3 Kaszuba Piotr

20001935

20001935 Dudar Weronika

20004121

20004121 PROMENADA Olecko - POLAND

4 Kierzkowski Tymon Mikołaj

20003951

20003951 Brączkowska Paulina

20000818

20000818 TKS DANCE FLOW Hel

5 Kulikowski Piotr

20003447

20003447 Ławreszuk Dominika

20003454

20003454 UKS TWIST Białystok - POLAND

6 Latoszek Jakub

20004334

20004334 Wiśniewska Marcelina

20000329

20000329 TOP DANCE Pruszków - POLAND

7 Łowicki Damian

20003883

20003883 Gumowska Joanna

20001381

20001381 FOCUS Olsztyn

8 Maciejewski Marek

20003565

20003565 Maliszewska Lena

20004372

20004372 THE BEST Gdańsk - POLAND

9 Michalak Miłosz

20005033

20005033 Orządała Malwina

20006798

20006798 ASTRA Oświęcim

10 Superson Przemysław

20005404

20005404 Kończal Natalia

20003587

20003587 TEMPO Bydgoszcz

11 Szwed Bartosz

20000809

20000809 Jurkiewicz Zofia

20003720

20003720 FALA Sopot - POLAND

12 Urban Marcel

20003180

20003180 Kuc Aleksandra

20003923

20003923 ST ADAM BORZĘCKI Inowrocław

13 Wawrzusiszyn Dominik

20005398

20005398 Tomaszewska Aleksandra

20005395

20005395 IMPET TEAM Warszawa

Jankiewicz Mateusz

20004327

20004327 Szymczak-Stanisławska Monika

20005502

20005502 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

Magdziak Rafał

20001067

20001067 Kostecka Julia

20003869

20003869 AKAT Łomża

Szramowski Marcin

20002913

20002913 Żydlewska Wiktoria

20001584

20001584 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

Senior I F ST [5/14] ~20 min
1 Czeliński Daniel

20006937

20006937 Czelińska Beata

20006936

20006936 FOCUS Olsztyn

2 Krzykwa Jan

Hepner Elżbieta

WIKA Olsztyn

3 Remblewski Paweł

20006953

20006953 Remblewska Katarzyna

20006952

20006952 FOCUS Olsztyn

4 Roussau Dariusz

20007083

20007083 Marcinkowska Ewa

20007106

20007106 FOCUS Olsztyn

5 Wojtkiewicz Grzegorz

20006941

20006941 Wojtkiewicz Anna

20006940

20006940 UKS GRACJA Iława

Lewinski Konstanty

20008079

20008079 Lewinska Hanna

20008084

20008084 PROGRESS Kwidzyn

Senior I F LA [4/14] ~18 min
1 Remblewski Paweł

20006953

20006953 Remblewska Katarzyna

20006952

20006952 FOCUS Olsztyn

2 Roussau Dariusz

20007083

20007083 Marcinkowska Ewa

20007106

20007106 FOCUS Olsztyn

3 Szymański Jarosław

20006943

20006943 Szymańska Renata

20006942

20006942 UKS GRACJA Iława

4 Wojtkiewicz Grzegorz

20006941

20006941 Wojtkiewicz Anna

20006940

20006940 UKS GRACJA Iława

Krzykwa Jan

Hepner Elżbieta

WIKA Olsztyn

Lewinski Konstanty

20008079

20008079 Lewinska Hanna

20008084

20008084 PROGRESS Kwidzyn

Senior I OPEN ST [3/14] Finał ~13 min
1 Ciołek Marcin

20004629

20004629 Kubik Ewelina

20004630

20004630 LATINO CAFE Gdynia

2 Felczak Marcin

20006944

20006944 Pukis Ewa

20006922

20006922 FOCUS Olsztyn

3 Zębała Sławomir

20006615

20006615 Zębała Marta

20006614

20006614 FOCUS Kamień Pomorski

Mielcarek Jarosław

20001392

20001392 Mielcarek Hanna

20001393

20001393 FOCUS Olsztyn

Senior I OPEN LA [2/14] Finał ~13 min
1 Felczak Marcin

20006944

20006944 Pukis Ewa

20006922

20006922 FOCUS Olsztyn

2 Zębała Sławomir

20006615

20006615 Zębała Marta

20006614

20006614 FOCUS Kamień Pomorski

Senior III OPEN ST [7/14] Finał ~15 min
1 Cichy Mieczysław

20001437

20001437 Cichy Ewa

20001438

20001438 TKS CREATIVE DANCE Rumia

2 Handke Krzysztof

20001510

20001510 Handke Ewa

20001511

20001511 LATINO CAFE Gdynia

3 Kiwilsza Piotr

20005530

20005530 Świątek Krystyna

20005529

20005529 FOCUS Olsztyn

4 Kowalski Zbigniew

20005660

20005660 Kowalska Maria

20005657

20005657 FOCUS Olsztyn

5 Mielcarek Jarosław

20001392

20001392 Mielcarek Hanna

20001393

20001393 FOCUS Olsztyn

6 Pestka Mirosław

20000016

20000016 Pestka Ewa

20000017

20000017 PROGRESS Kwidzyn

7 Wasilewski Marek

20001975

20001975 Wasilewska Krystyna

20001974

20001974 PROMENADA Augustów

Senior III OPEN LA [3/14] Finał ~13 min
1 Cichy Mieczysław

20001437

20001437 Cichy Ewa

20001438

20001438 TKS CREATIVE DANCE Rumia

2 Kowalski Zbigniew

20005660

20005660 Kowalska Maria

20005657

20005657 FOCUS Olsztyn

3 Pestka Mirosław

20000016

20000016 Pestka Ewa

20000017

20000017 PROGRESS Kwidzyn