XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i Mistrzostwa Województwa Podlaskiego FTS o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Łomży i XVI Dziecięca Gala Taneczna

XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i Mistrzostwa Województwa Podlaskiego FTS o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Łomży i XVI Dziecięca Gala Taneczna

Piątnica 11-12.12.2021

Liczba startów: 333 Liczba zgłoszeń: 225
Daty
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
2021-12-11
157
153
2021-12-12
176
75
Sobota I Blok [11:00]
Próba parkietu: 09:30
Szacowany czas trwania bloku: ~2 h, 58 min
Planowane zakończenie: 13:00 Szacowane zakończenie: ~13:58
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
104
103
do 7 H 4T [8] ~20 min
1 Downar-Maksymiuk Franciszek

Siemieniuk Klaudia

KADRYL BCPK Białystok

2 Grygoruk Fabian

Masajło Maria

KADRYL BCPK Białystok

3 Masajło Eryk

Brulińska Zuzanna

KADRYL BCPK Białystok

4 Stepaniuk Adam

Oleksiuk Aleksandra

KADRYL BCPK Białystok

5 Troc Szymon

20008902

20008902 Radłowska Hanna Łucja

20008907

20008907 UKS TWIST Białystok

6 Trojanowski Miłosz

Karp Gabriela

ST ESKA Augustów

7 Zysko Bartosz

Zysko Natalia

ST ESKA Augustów

8 Żyliński Franciszek

Karp Julia

ST ESKA Augustów

Chodorowska Nela

KADRYL BCPK Białystok

Dobkowska Aleksandra

Dobkowska Aleksandra

FAN Ostrołęka

Górski Maciej

Zajkowska Natalia

GCK Grajewo

Karp Julia

ST ESKA Augustów

Korybski Michał

20008903

20008903 Andrzejuk Milena

20008905

20008905 UKS TWIST Białystok

Żyliński Franciszek

Chilicka Julia

ST ESKA Augustów

8-9 H 4T [27] ~30 min
1 Białobrzeski Jakub

Myka Lena

WONDER DANCE Żyrardów

2 Borkowski Michał

Mierzejewska Nadia

FAN Ostrołęka

3 Brzozowski Konstanty

20008847

20008847 Oświecińska Hanna

20008848

20008848 KADRYL BCPK Białystok - POLAND

4 Chruścielski Nataniel

Baczewska Blanka

FAN Ostrołęka

5 Cieniewicz Hubert

20008993

20008993 Jachimowicz Julia

20009005

20009005 AKAT Łomża - POLAND

6 Dziemiańczyk Franciszek

20008899

20008899 Gogol Oliwia

20008901

20008901 UKS TWIST Białystok

7 Gradkowski Janusz

20008984

20008984 Gołaszewska Aleksandra

20008995

20008995 AKAT Łomża

8 Gwardiak Marcel

20008987

20008987 Kotlewska Maria

20008990

20008990 AKAT Łomża

9 Iwaniuk Maxim

Misiukievich Violetta

KADRYL BCPK Białystok

10 Jemielity Igor

20008983

20008983 Chludzińska Laura

20008994

20008994 AKAT Łomża

11 Kaczyński Adam

20009000

20009000 Przyborowska Anna

20008992

20008992 AKAT Łomża - POLAND

12 Karp Kuba

Giczewska Amelia

ST ESKA Augustów

13 Kazberuk Dominik

20008365

20008365 Grabowska Ada

20008120

20008120 TKS TĘCZA Białystok

14 Korytkowski Henryk

20008988

20008988 Zielińska Amelia

20008989

20008989 AKAT Łomża

15 Kuizinas Gabriel

20008841

20008841 Szatyłowicz Maja

20008882

20008882 GCK Grajewo

16 Melon Franciszek

Dropińska Antonina

WONDER DANCE Żyrardów

17 Mierzejewski Igor

20009007

20009007 Tarnowska Nikola

20008986

20008986 AKAT Łomża - POLAND

18 Romanowski Miłosz

Liszewska Julia

FAN Ostrołęka

19 Sienkiewicz Henryk

Nowakowska Aleksandra

FAN Ostrołęka

20 Smokowski Paweł

Ampulska Diana

PROMENADA Olecko

21 Stankiewicz Krystian

Fedynyszyn Laura

KADRYL BCPK Białystok

22 Tarantowicz Antoni

20008839

20008839 Stepaniuk Dominika

20008830

20008830 KADRYL BCPK Białystok

23 Waszkiewicz Wiktor

Cimochowska Amelia

PROMENADA Olecko

24 Wądołowski Bartosz

20009001

20009001 Dymnicka Zuzanna

20008991

20008991 AKAT Łomża

25 Zabłocki Dominik

20008982

20008982 Wiktorzak Amelia

20008985

20008985 AKAT Łomża

26 Zaborowski Jan

Cieciura Maria

TOP DANCE Pruszków

27 Zduńczyk Filip

Twardziak Maya

ATRIA Ostrołęka

Bartosiński Bartosz

Rambiszewska Amelia

FAN Ostrołęka

Chrol Lena

UKS TWIST Białystok

Jabłoński Dawid

Niekraś Amelia

ST ESKA Augustów

Lipiszko Gabriel

20008783

20008783 Łojewska Natalia

20006929

20006929 UKS TWIST Białystok

Lipski Szymon

Kłos Aleksandra

GCK Grajewo

Niewiński Stanisław

Woroniecka Pola

KADRYL BCPK Białystok

Rydzewski Tomasz

20008853

20008853 Koniecko Julia

20008852

20008852 GCK Grajewo

Solistki 8-11 H 4T [13] ~20 min
1 Chrol Lena

UKS TWIST Białystok

2 Cimochowska Amelia

PROMENADA Olecko

3 Dobkowska Aleksandra

FAN Ostrołęka

4 Haponik Julia

ST ESKA Augustów

5 Klekotko Amelia

PROMENADA Augustów

6 Klekotko Kalina

PROMENADA Augustów

7 Kurzątkowska Lena

AKAT Łomża

8 Lisowska Blanka

KADRYL BCPK Białystok

9 Paszkowska Pola

PROMENADA Olecko

10 Podlecka Roksana

KADRYL BCPK Białystok

11 Popko Alicja

KADRYL BCPK Białystok

12 Sulima Aniela

GCK Grajewo

13 Zalewska Janina

ST ESKA Augustów

Chilińska Maria

PROMENADA Olecko

Dłutek Amelia

CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ Choroszcz

Gadamer Amelia

ST ESKA Augustów

Kupis Maja

Maja Kupis

FAN Ostrołęka

Matyga Zofia

KADRYL BCPK Białystok

Smolińska Zofia

FAN Ostrołęka

Sokołowska Matylda

PROMENADA Augustów

Stasiak Lena

PROMENADA Olecko

Zalewski Artur

20009011

20009011 Borawska Blanka

20008977

20008977 AKAT Łomża

Żukowska Dominika

ST ESKA Augustów

Solistki 8-11 G 5T [22] ~30 min
1 Chojnowska Iga

20008999

20008999 AKAT Łomża - POLAND

2 Korytkowska Helena

20008996

20008996 AKAT Łomża - POLAND

3 Siwińska Natalia

20006926

20006926 UKS TWIST Białystok - POLAND

4 Wlaźlak Maja

20006913

20006913 UKS TWIST Białystok - POLAND

5 Panasewicz Dominika

20006931

20006931 UKS TWIST Białystok - POLAND

6 Głębocka Maria

20008883

20008883 AKAT Łomża - POLAND

7 Zalewska Zofia

20008997

20008997 AKAT Łomża - POLAND

8 Taraszkowska Dorota

20008884

20008884 AKAT Łomża - POLAND

9 Świderska Klaudia

20009002

20009002 AKAT Łomża - POLAND

10 Baczyńska Aleksandra

20009010

20009010 AKAT Łomża - POLAND

11 Sawicka Magdalena

20008889

20008889 AKAT Łomża - POLAND

12 Niepłoszczuk Natalia

20006923

20006923 UKS TWIST Białystok - POLAND

13 Burak Weronika

KADRYL BCPK Białystok

14 Dąbrowska Nikola

TOP DANCE Pruszków

15 Kosakowska Dominika

KADRYL BCPK Białystok

16 Łochowska Aleksandra

GCK Grajewo

17 Majewska Liliana

UKS CZAR PAR Giżycko

18 Matyga Zofia

KADRYL BCPK Białystok

19 Mogielnicka Weronika

AKAT Łomża

20 Nowakowska Amelia

PROMENADA Olecko

21 Omelchenko Uliana

DANCE UNITED Gdańsk

22 Sokołowska Matylda

PROMENADA Augustów

Truchel Lena

20009003

20009003 AKAT Łomża - POLAND

Sutuła Zuzanna

20008868

20008868 UKS TWIST Białystok - POLAND

Radoch Klaudia

20009012

20009012 AKAT Łomża - POLAND

Gałązka Magda

20008890

20008890 AKAT Łomża - POLAND

Honcharuk Yeva

DANCE UNITED Gdańsk

Klepacka Aleksandra

PROMENADA Olecko

Paszkiewicz Laura

PROMENADA Augustów

Rawłuszko Hanna

UKS CZAR PAR Giżycko

Zalewski Artur

20009011

20009011 Borawska Blanka

20008977

20008977 AKAT Łomża

Żołnieruk Irina

DANCE UNITED Gdańsk

10-11 H 4T [14] ~20 min
1 Ciszewski Antoni

Fiodorow Zuzanna

ST ESKA Augustów

2 Dąbrowski Piotr

20006966

20006966 Machalska Aleksandra

20006912

20006912 UKS TWIST Białystok

3 Derencz Wiktor

Paszkowska Pola

PROMENADA Olecko

4 Durys Michał

20006919

20006919 Olendzka Pola

20006938

20006938 UKS TWIST Białystok

5 Gumkowski Ksawery

Orłowska Pola

FAN Ostrołęka

6 Kalinowski Norbert

20008840

20008840 Pietruszyńska Anna

20008812

20008812 KADRYL BCPK Białystok

7 Koniuch Maciej

20008832

20008832 Niewińska Wiktoria

20008861

20008861 KADRYL BCPK Białystok

8 Krupiński Seweryn

Subczyńska Dominika

FAN Ostrołęka

9 Mądrzak Adam

Załęgowska Wiktoria

FAN Ostrołęka

10 Siwiński Szymon

20006924

20006924 Siwińska Magdalena

20006925

20006925 UKS TWIST Białystok

11 Truszkowski Aleksander

20008843

20008843 Sokołowska Matylda

20009113

20009113 PROMENADA Augustów

12 Zalewski Artur

20009011

20009011 Borawska Blanka

20008977

20008977 AKAT Łomża

13 Zapert Wiktor

Radoch Klaudia

AKAT Łomża

14 Żyta Dawid

Karczmarczyk Alicja

WONDER DANCE Żyrardów

Citko Maksymilian

Dobrzyń Wiktoria

ST ESKA Augustów

Sprusiński Jan

Owczarek Maja

WONDER DANCE Żyrardów

Woroniecki Mateusz

20008028

20008028 Lewkowicz Zofia

20008806

20008806 TKS TĘCZA Białystok

10-11 G 5T [18] ~20 min
1 Brzeziak Hubert

20008922

20008922 Dołęga Maja

20008923

20008923 AKAT Łomża

2 Brzeziak Piotr

20008974

20008974 Nierwińska Liliana

20008979

20008979 AKAT Łomża

3 Dembek Marcel

20008975

20008975 Chodorowska Olga

20008980

20008980 AKAT Łomża

4 Gradkowski Adam

20008971

20008971 Domitrz Lena

20008972

20008972 AKAT Łomża

5 Hubbell Tomasz

Gogol Zofia

CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ Choroszcz

6 Kaliński Paweł

Kowalska Martyna

ST ARTDANCE Sierpc

7 Krejza Gabriel

20008822

20008822 Sanik Aleksandra

20008827

20008827 KADRYL BCPK Białystok

8 Krejza Tymoteusz

20008826

20008826 Dołżyńska Klaudia

20008834

20008834 KADRYL BCPK Białystok

9 Lemański Kacper

20009008

20009008 Szczytkowska Nadia

20009004

20009004 AKAT Łomża

10 Lemański Mikołaj

20009009

20009009 Mogielnicka Weronika

20008973

20008973 AKAT Łomża

11 Marchuk Kuzma

20009070

20009070 Bogdanova Veronika

20009068

20009068 DANCE UNITED Gdańsk - POLAND

12 Mosiejko Marcel

Klepacka Aleksandra

PROMENADA Olecko

13 Myśliński Bartosz

20008828

20008828 Kamińska Martyna

20008825

20008825 KADRYL BCPK Białystok

14 Sitko Karol

20008815

20008815 Konopka Magdalena

20008809

20008809 KADRYL BCPK Białystok

15 |Szczepkowski Alvin

20009093

20009093 Żebrowska Lena

20008981

20008981 AKAT Łomża

16 Zalewski Artur

20009011

20009011 Borawska Blanka

20008977

20008977 AKAT Łomża

17 Zapert Wiktor

Radoch Klaudia

AKAT Łomża

18 Zawadzki Jakub

20006916

20006916 Żukowska Aleksandra

20006948

20006948 UKS TWIST Białystok

Ciszewski Antoni

Fiodorow Zuzanna

ST ESKA Augustów

Szwenik Eryk

Rawłuszko Hanna

UKS CZAR PAR Giżycko

12-13 H 4T [2] ~18 min
1 Sokół Bartosz

Puciłowska Izabela

KADRYL BCPK Białystok

2 Śmiarowski Oktawian

20008820

20008820 Pieńkowska Paulina

20008875

20008875 GCK Grajewo

8-9 G 5T [7] ~20 min
1 Balun Leon

Zubiel Maria

KADRYL BCPK Białystok

2 Chwieduk Antoni

20008867

20008867 Ambrożej Michalina

20008858

20008858 KADRYL BCPK Białystok

3 Cybulko Wiktor

20008824

20008824 Pawłowska Julia

20008823

20008823 KADRYL BCPK Białystok

4 Piłasiewicz Henryk

20008842

20008842 Zyskowska Liliana

20008845

20008845 PROMENADA Augustów

5 Raczkowski Kornel

Klekotko Hanna

PROMENADA Olecko

6 Rydzewski Tomasz

20008853

20008853 Koniecko Julia

20008852

20008852 GCK Grajewo

7 Zaremba Piotr

Dąbrowska Nikola

TOP DANCE Pruszków

Jabłoński Dawid

Niekraś Amelia

ST ESKA Augustów

Jabłoński Dawid

Niekraś Amelia

ST ESKA Augustów

Niziołek Wiktor

Morycińska Helena

TOP DANCE Pruszków

10-11 F Komb. 6T [7] ~20 min
1 Korneluk Mikołaj

20006990

20006990 Surmacewicz Faustyna

20008871

20008871 UKS TWIST Białystok

2 Lubecki Jan

20009072

20009072 Szymczak Oliwia

20009073

20009073 UKS CZAR PAR Giżycko

3 Łojewski Łukasz

20006928

20006928 Sznajder Zuzanna

20006934

20006934 UKS TWIST Białystok

4 Młynarczyk Oliwier

20006933

20006933 Klim Izabela

20008024

20008024 UKS TWIST Białystok

5 Pikul Szymon

20006186

20006186 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Augustów - POLAND

6 Powichrowski Michał

20006915

20006915 Sawczyńska Maria

20006917

20006917 UKS TWIST Białystok

7 Smokowski Kamil

20008148

20008148 Łęczycki Lena

20008147

20008147 PROMENADA Olecko

Jurkiewicz Michał

20007546

20007546 Kornelius Paulina

20007787

20007787 PROMENADA Augustów

Wieczorkowski Paweł

20007533

20007533 Garncarek Lena

20007521

20007521 PROMENADA Augustów

Wiśniewski Jan

20008873

20008873 Kęcik Michalina

20008849

20008849 PROMENADA Augustów

12-13 G 5T [2] ~18 min
1 Barzak Borys

20008946

20008946 Dołęga Lena

20008881

20008881 AKAT Łomża

2 Karwowski Gabriel

20008885

20008885 Szewczyk Weronika

20008891

20008891 AKAT Łomża

Niczyporuk Igor

Jabłońska Julia

KADRYL BCPK Białystok

Sokół Bartosz

Puciłowska Izabela

KADRYL BCPK Białystok

Solistki pow.11 G Komb. 5T [9] ~20 min
1 Baczyńska Aleksandra

AKAT Łomża

2 Bochenko Oliwia

KADRYL BCPK Białystok

3 Chańko Zuzanna Róża

CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ Choroszcz

4 Chojnowska Iga

AKAT Łomża

5 Dzienis Natalia

KADRYL BCPK Białystok

6 Głębocka Maria

AKAT Łomża

7 Konikowska Maja

DANCE UNITED Gdańsk

8 Kurpiewska Julia

AKAT Łomża

9 Sawicka Magdalena

AKAT Łomża

Błaszko Maja

GCK Grajewo

Gałązka Magda

AKAT Łomża

Honcharuk Yeva

DANCE UNITED Gdańsk

Lenkiewicz Karolina

PROMENADA Augustów

12-13 F Komb. 6T [9] ~20 min
1 Chrol Bartosz

20006932

20006932 Bierć Aleksandra

20006927

20006927 UKS TWIST Białystok

2 Dzietczyk Jakub

20007786

20007786 Juchniewicz Laura

20005838

20005838 PROMENADA Augustów

3 Iwaniuk Dominik

20007354

20007354 Zajkowska Urszula

20006992

20006992 KADRYL BCPK Białystok

4 Kamiński Daniel

20006161

20006161 Miłun Hanna

20006162

20006162 PROMENADA Olecko

5 Niedbała Dominik

20006444

20006444 Liżewska Maja

20006443

20006443 AKAT Łomża

6 Pielaszek Kacper

20008887

20008887 Korytkowska Liliana

20008886

20008886 AKAT Łomża

7 Skopek Maciej

20006877

20006877 Szaszko Wiktoria

20009085

20009085 CREATIVE DANCE Warszawa

8 Szymczuk Piotr

20006946

20006946 Sutuła Patrycja

20006947

20006947 UKS TWIST Białystok

9 Wojtas Jakub

20007460

20007460 Wasilewska Lena

20007463

20007463 ST ARTDANCE Sierpc

Giedrojć Bartosz

20009040

20009040 Topolska Róża

20009041

20009041 PROMENADA Olecko

Krysiuk Dominik

20005845

20005845 Marczewska Aleksandra

20008846

20008846 PROMENADA Augustów

Paszkiewicz Olivier

20006189

20006189 Olechwierowicz Nikola

20006188

20006188 PROMENADA Augustów

14-15 F Komb. 6T [7] ~20 min
1 Baczewski Hubert

20005418

20005418 Adamska Zuzanna

20007269

20007269 AKAT Łomża

2 Birycki Gabriel

20005487

20005487 Toczydłowska Patrycja

20008803

20008803 KADRYL BCPK Białystok - POLAND

3 Czemiel Maksymilian

20006841

20006841 Kobosko Kalina

20006834

20006834 TKS TĘCZA Białystok

4 German Michał Aaron

20006852

20006852 Snarska Malena

20007337

20007337 KADRYL BCPK Białystok

5 Polecki Jan

20006382

20006382 Skowrońska Laura

20006381

20006381 KADRYL BCPK Białystok

6 Śmiarowski Dawid

20008819

20008819 Kwiesielewicz Karolina

20008810

20008810 GCK Grajewo

7 Zabłocki Dawid

20008880

20008880 Kuczyńska Oliwia

20008879

20008879 AKAT Łomża - POLAND

Bartoszewicz Ignacy

20006153

20006153 Bernatowicz Martyna

20006154

20006154 PROMENADA Augustów

10-11 E Komb. 6T [3] Finał ~15 min
1 Birycki Michał

20006639

20006639 Olechno Natalia

20006641

20006641 UKS TWIST Białystok

2 Michniewicz Mikołaj

20006298

20006298 Siedlecka Aleksandra Anna

20006843

20006843 ST ESKA Augustów

3 Pikul Szymon

20006186

20006186 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Augustów - POLAND

Majewski Szymon

20006909

20006909 Moskalska Maja

20006906

20006906 CREATIVE DANCE Warszawa

12-13 C ST [0] ~0 min
Sienica Igor

20005046

20005046 Szymulewska Julia

20005068

20005068 PROMENADA Olecko

Zadura Filip

20006123

20006123 Sapieja Amelia Sylwia

20005599

20005599 TOP DANCE Pruszków

12-13 C LA [0] ~0 min
Sienica Igor

20005046

20005046 Szymulewska Julia

20005068

20005068 PROMENADA Olecko

Zadura Filip

20006123

20006123 Sapieja Amelia Sylwia

20005599

20005599 TOP DANCE Pruszków

14-15 E Komb. 8T [6] Finał ~21 min
1 Baczewski Hubert

20005418

20005418 Adamska Zuzanna

20007269

20007269 AKAT Łomża

2 Krutul Damian

20005936

20005936 Domitrz Aleksandra Gabriela

20005937

20005937 GCK Grajewo

3 Półtorak Arkadiusz

20006623

20006623 Żukowska Julia

20006625

20006625 UKS TWIST Białystok - POLAND

4 Szumarski Piotr

20005268

20005268 Zambrowska Kornelia Lija

20008089

20008089 UKS TWIST Białystok - POLAND

5 Zabłocki Dawid

20008880

20008880 Kuczyńska Oliwia

20008879

20008879 AKAT Łomża - POLAND

6 Zakrzewski Paweł

20006152

20006152 Kusaj Julia Izabela

20006151

20006151 AKAT Łomża

Bartoszewicz Antoni

20005837

20005837 Homenda Wiktoria

20007664

20007664 PROMENADA Augustów

Czemiel Maksymilian

20006841

20006841 Kobosko Kalina

20006834

20006834 TKS TĘCZA Białystok

Sikorski Adam

20005491

20005491 Tarasewicz Natalia

20005494

20005494 KADRYL BCPK Białystok

pow.15 E Komb. 8T [3] Finał ~19 min
1 Czemiel Mikołaj

20006701

20006701 Mazur Ewa Olga

20006700

20006700 TKS TĘCZA Białystok

2 Dąbrowski Krzysztof

20009069

20009069 Frankiewicz Sonia

20006517

20006517 DANCE UNITED Gdańsk

3 Liniewski Szymon

20005851

20005851 Rydzewska Małgorzata

20009106

20009106 GCK Grajewo

Duchnowski Miłosz

20005707

20005707 Grabowska Oliwia

20005362

20005362 TKS TĘCZA Białystok

12-13 E Komb. 8T [9] 1/2 Finału ~37 min
1 Bujnowski Bartosz

20005054

20005054 Kleczkowska Zofia

20006404

20006404 PROMENADA Augustów

2 Cesarek Maciej

20006509

20006509 Główczak Magdalena

20006511

20006511 KTT DUET Warszawa

3 Cimochowski Mateusz

20006039

20006039 Stefanowska Izabela

20006040

20006040 PROMENADA Olecko

4 Indries Alex

20007353

20007353 Misiukevich Diana

20009067

20009067 KADRYL BCPK Białystok - POLAND

5 Jankowski Eryk Aleksander

20006372

20006372 Kubach Amelia

20006166

20006166 UKS CZAR PAR Giżycko

6 Klim Jan

20005943

20005943 Wadowiec Wiktoria

20005944

20005944 UKS TWIST Białystok

7 Kochanowski Jan

20005001

20005001 Wysocka Natalia

20005372

20005372 AKAT Łomża

8 Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 KADRYL BCPK Białystok

9 Michajłow Gabriel

20006719

20006719 Zadykowicz Natalia

20006717

20006717 UKS TWIST Białystok

Cherpakow Oleksandr

20008782

20008782 Wojtach Marcelina

20005579

20005579 UKS FEELING Warszawa

Michaluk Miłosz

20006190

20006190 Karandziej Kalina

20006191

20006191 PROMENADA Olecko

Nurkiewicz Oliwier

20005832

20005832 Paczyńska Antonina

20006159

20006159 PROMENADA Augustów

14-15 D ST [7] Finał ~13 min
1 Biernacki Olivier

20001042

20001042 Trybuś Sandra

20006721

20006721 TOP DANCE Pruszków

2 Kozikowski Sebastian

20005006

20005006 Jakacka Aleksandra

20005019

20005019 AKAT Łomża

3 Kozłowski Szymon Piotr

20005485

20005485 Gabrylewska Amelia

20005486

20005486 KADRYL BCPK Białystok

4 Kulik Szymon

20005806

20005806 Majek Natalia

20005807

20005807 UKS CZAR PAR Giżycko

5 Małaszewski Patryk

20005948

20005948 Dziedzia Martyna

20005947

20005947 TKS TĘCZA Białystok

6 Sidorowicz Jakub

20005495

20005495 Klepacka Zuzanna

20005484

20005484 UKS TWIST Białystok

7 Sikorski Adam

20005491

20005491 Tarasewicz Natalia

20005494

20005494 KADRYL BCPK Białystok

Wydra Aleksander

20004729

20004729 Korneluk Maja

20004730

20004730 FOCUS Olsztyn

Zawistowski Patryk

20005853

20005853 Sztachelska Maja

20005852

20005852 GCK Grajewo - POLAND

Żebrowski Mikołaj

20005613

20005613 Karolak Zuzanna

20005614

20005614 AKAT Łomża - POLAND

14-15 D LA [7] Finał ~13 min
1 Biernacki Olivier

20001042

20001042 Trybuś Sandra

20006721

20006721 TOP DANCE Pruszków

2 Kozikowski Sebastian

20005006

20005006 Jakacka Aleksandra

20005019

20005019 AKAT Łomża

3 Kozłowski Szymon Piotr

20005485

20005485 Gabrylewska Amelia

20005486

20005486 KADRYL BCPK Białystok

4 Kulik Szymon

20005806

20005806 Majek Natalia

20005807

20005807 UKS CZAR PAR Giżycko

5 Małaszewski Patryk

20005948

20005948 Dziedzia Martyna

20005947

20005947 TKS TĘCZA Białystok

6 Sidorowicz Jakub

20005495

20005495 Klepacka Zuzanna

20005484

20005484 UKS TWIST Białystok

7 Sikorski Adam

20005491

20005491 Tarasewicz Natalia

20005494

20005494 KADRYL BCPK Białystok

Paluch Piotr

20004990

20004990 Paluch Anna

20004991

20004991 UKS CZAR PAR Giżycko

Wydra Aleksander

20004729

20004729 Korneluk Maja

20004730

20004730 FOCUS Olsztyn

Zawistowski Patryk

20005853

20005853 Sztachelska Maja

20005852

20005852 GCK Grajewo - POLAND

Żebrowski Mikołaj

20005613

20005613 Karolak Zuzanna

20005614

20005614 AKAT Łomża - POLAND

14-15 B ST [0] ~0 min
Kaźmierczak Damian

20004495

20004495 Modrzejewska Maria

20008959

20008959 TOP DANCE Pruszków

Sobczyński Łukasz

20005007

20005007 Sawko Aleksandra

20004978

20004978 AKAT Łomża

Tunkiewicz Kacper

20004375

20004375 Filipkowska Gabriela

20004374

20004374 AKAT Łomża

14-15 B LA [0] ~0 min
Kaźmierczak Damian

20004495

20004495 Modrzejewska Maria

20008959

20008959 TOP DANCE Pruszków

Raniszewski Kacper

20004958

20004958 Drzewiecka Oliwia

20005407

20005407 ST ARTDANCE Sierpc

pow.15 D ST [11] 1/2 Finału ~21 min
1 Banasiewicz Witold

20006544

20006544 Fic Natalia

20006545

20006545 IMPET TEAM Warszawa

2 Iwanicki Maciej

20004992

20004992 Kulik Natalia

20004995

20004995 UKS CZAR PAR Giżycko

3 Janiszewicz Szymon Michał

20005849

20005849 Krupińska Magda

20005848

20005848 GCK Grajewo

4 Kodzis Michał

20004757

20004757 Dołęga Nikola

20005005

20005005 AKAT Łomża

5 Konopka Mateusz

20005819

20005819 Jurkowska Julia

20005824

20005824 KADRYL BCPK Białystok

6 Łukowski Jan

20006171

20006171 Rutkowska Weronika

20004959

20004959 ST ARTDANCE Sierpc

7 Pieńkowski Mateusz

20003868

20003868 Czarkowska Julia

20003408

20003408 UKS TWIST Białystok

8 Rostkowski Konrad

20005297

20005297 Popławska Oliwia

20005298

20005298 ST ARTDANCE Sierpc

9 Sadowski Wojciech

20005834

20005834 Szablan Julia Helena

20005172

20005172 PROMENADA Olecko

10 Wyszyński Rafał

20004163

20004163 Barszczewska Milena

20004159

20004159 PROMENADA Augustów