TATRY CUP 2021

TATRY CUP 2021

Białka Tatrzańska 25.09.2021

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
43
43
~69
Blok I
Rejestracja: 08:30 Próba parkietu: 08:30 Rozpoczęcie: 09:30
Szacowany czas trwania bloku: ~1 h, 26 min
Planowane zakończenie: 10:30 Szacowane zakończenie: 10:56
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
Liczba osób
17
17
~24
do 7 H 4T [6] ~22 min
1 Ceremuga Jakub Bachul Zuzanna ELITA Maków Podhalański
2 Chyclak Aleksandra ST WIRDANCE Nowy Sącz
3 Maczek Mikołaj Bachul Lena ELITA Maków Podhalański
4 Niedźwiedź Filip Parzygnat Maja ELITA Maków Podhalański
5 Rogalski Oskar Szczepaniak Karolina ST WIRDANCE Nowy Sącz
6 Rynkar Klara SKT PASJA Kraków
8-9 H 4T [5] ~22 min
1 Ciszewska-Brela Nikola SKT PASJA Kraków
2 Ciszewska-Brela Wiktoria SKT PASJA Kraków
3 Knapczyk Tymoteusz Klimowska Hanna ELITA Maków Podhalański
4 Koźmin Patrycja ASTRA Oświęcim
5 Szwagrzyk Nikola ASTRA Oświęcim
10-11 H 4T [6] ~22 min
1 Jekiełek Adrianna ASTRA Oświęcim
2 Jezierska Małgorzata ASTRA Oświęcim
3 Jodłowska Natalia ST WIRDANCE Nowy Sącz
4 Kłoda Mikołaj Kłoda Patrycja ELITA Maków Podhalański
5 Kozik Tymoteusz Stankiewicz Anna ELITA Maków Podhalański
6 Piwowar Józef ST WIRDANCE Nowy Sącz
8-9 G 5T [8] ~22 min
1 Buchała Maja ASTRA Oświęcim
2 Krawiec Szymon 20007639 Nowakowska Hanna 20007642 SKT PASJA Kraków
3 Macałka Leonard 20007631 Nowak Lidia 20007633 SKT PASJA Kraków
4 Maj Lidia SKT PASJA Kraków
5 Pająk Kacper 20007675 Wassermann Lena 20007628 SKT PASJA Kraków
6 Równicki Patryk Litwinek Gabriela SKT PASJA Kraków
7 Sawicki Szymon 20007646 Wąsik Paulina 20007647 SKT PASJA Kraków
8 Wilkowska Iga SKT PASJA Kraków
10-11 G 5T [8] ~22 min
1 Demkiewicz Dawid 20007260 Łasak Zuzanna 20007254 MOS Kraków
2 Dziedzic Franciszek 20007258 Florczyk Antonina Anna 20007163 MOS Kraków
3 Kamiński Łukasz 20007906 Kamińska Karolina 20007905 SKT PASJA Kraków
4 Krawiec Adam Filip Helena MOS Kraków
5 Piotrowski Ignacy Dembiczak Blanka CKIS Skawina
6 Ryszka Martyna ASTRA Oświęcim
7 Staroń Michał Madeja Klara ASTRA Oświęcim
8 Wachelka Adam Wielgus Maja ST WIRDANCE Nowy Sącz
12-13 G 5T [3] ~20 min
1 Olbrot Natalia SKT PASJA Kraków
2 Pacyga Kinga ASTRA Oświęcim
3 Rogala Maja SKT PASJA Kraków
14-15 G 5T [1] ~20 min
1 Pająk Jonasz Długosz Dagmara SKT PASJA Kraków
8-9 F Komb. 6T [3] ~20 min
1 Jakubowski Franciszek 20007645 Mierzwa Hanna 20007641 SKT PASJA Kraków
2 Kubrak Łukasz 20006578 Lorek Maja Magdalena 20005779 SKT PASJA Kraków
3 Pękała Jan Grzegorz 20005777 Pisarska Julia 20005778 SKT PASJA Kraków
10-11 F Komb. 6T [3] ~20 min
1 Długosz Igor 20006577 Dusza Hanna 20007870 SKT PASJA Kraków
2 Kruczek Aleksander 20005773 Ćwik Gabriela 20005774 SKT PASJA Kraków
3 Nowak Mateusz Paweł 20005856 Grzywnowicz Natasza 20005855 SKT PASJA Kraków
12-13 F Komb. 6T [0] ~0 min
14-15 F Komb. 6T [0] ~0 min