XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O ZŁOTĄ PODWIĄZKĘ

XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O ZŁOTĄ PODWIĄZKĘ

Ostrołęka 01.10.2022

Liczba startów
Liczba zgłoszeń
189
136
BLOK I [10:00]
Próba parkietu: 09:00
Szacowany czas trwania bloku: ~3 h, 12 min
Planowane zakończenie: 13:00 Szacowane zakończenie: ~13:12
Liczba startów
Liczba zgłoszeń
71
61
8-9 G 5T [3] ~18 min
1 Iwaniuk Maxim

Oświecińska Hanna

KADRYL BCPK Białystok

2 Jabłoński Dawid

Niekraś Amelia

ST ESKA Augustów

3 Niziołek Wiktor

Morycińska Helena

TOP DANCE Pruszków

10-11 E Komb. 6T [4] Finał ~15 min
1 Chmielewski Krzysztof Jan

20006844

20006844 Marsella Amber

20006187

20006187 PROMENADA Augustów - POLAND

2 Kieliszczyk Michał

20006141

20006141 Świątkiewicz Wiktoria

20009045

20009045 IMPET TEAM Warszawa

3 Kisiel Michał

20006629

20006629 Stępnicka Zuzanna

20006935

20006935 UKS TWIST Białystok

4 Sławiński Franciszek

20009578

20009578 Łukasiewicz Julia

20006140

20006140 IMPET TEAM Warszawa

10-11 H 4T [8] ~20 min
1 Borkowski Michał

Zalewska Klaudia

FAN Ostrołęka

2 Chruścielski Nataniel

Kupis Maja

FAN Ostrołęka

3 Durys Michał

20006919

20006919 Olendzka Pola

20006938

20006938 UKS TWIST Białystok

4 Filipow Szymon

Haponik Julia

ST ESKA Augustów

5 Karp Kuba

Giczewska Amelia

ST ESKA Augustów

6 Podstawski Jakub

Dobkowska Aleksandra

FAN Ostrołęka

7 Siwiński Szymon

20006924

20006924 Siwińska Magdalena

20006925

20006925 UKS TWIST Białystok

8 Zaborowski Jan

Cieciura Maria

TOP DANCE Pruszków

Dąbrowski Piotr

20006966

20006966 Machalska Aleksandra

20006912

20006912 UKS TWIST Białystok

10-11 G 5T [11] ~20 min
1 Ciszewski Antoni

Fiodorow Zuzanna

ST ESKA Augustów

2 Cybulko Wiktor

20008824

20008824 Pawłowska Julia

20008823

20008823 KADRYL BCPK Białystok

3 Dembek Marcel

20008975

20008975 Chodorowska Olga

20008980

20008980 AKAT Łomża

4 Derencz Wiktor

Paszkowska Pola

PROMENADA Olecko

5 Gwardiak Marcel

20008987

20008987 Kotlewska Maria

20008990

20008990 AKAT Łomża

6 Hajbos Patryk

Samsel Julia

ATRIA Ostrołęka

7 Korytkowski Henryk

20008988

20008988 Zielińska Amelia

20008989

20008989 AKAT Łomża

8 Krejza Tymoteusz

20008826

20008826 Dołżyńska Klaudia

20008834

20008834 KADRYL BCPK Białystok

9 Niziołek Wikto

Morycińska Helena

TOP DANCE Pruszków

10 Zabłocki Dominik

20008982

20008982 Wiktorzak Amelia

20008985

20008985 AKAT Łomża

11 Zalewski Artur

20009011

20009011 Borawska Blanka

20008977

20008977 AKAT Łomża

Chwieduk Antoni

20008867

20008867 Ambrożej Michalina

20008858

20008858 KADRYL BCPK Białystok

10-11 F Komb. 6T (Pary + Solo) [0] ~0 min
Brzeziak Piotr

20008974

20008974 Nierwińska Liliana

20008979

20008979 AKAT Łomża

12-13 D ST [11] 1/2 Finału ~21 min
1 Birycki Michał

20006639

20006639 Olechno Natalia

20006641

20006641 UKS TWIST Białystok

2 Cekała Wiktor

20005617

20005617 Horoszewska Joanna

20005618

20005618 AKAT Łomża

3 Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

4 Majewski Szymon

20006909

20006909 Moskalska Maja

20006906

20006906 CREATIVE DANCE Warszawa

5 Malinowski Szymon

20006742

20006742 Kamińska Pola

20005724

20005724 CREATIVE DANCE Warszawa

6 Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 KADRYL BCPK Białystok

7 Michniewicz Mikołaj

20006298

20006298 Siedlecka Aleksandra Anna

20006843

20006843 ST ESKA Augustów

8 Nogalski Piotr

20004526

20004526 Deptuła Antonina

20005440

20005440 FALA Sopot

9 Smokowski Kamil

20008148

20008148 Łęczycki Lena

20008147

20008147 PROMENADA Olecko

10 Verych Rodion

20009448

20009448 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Olecko - POLAND

11 Żmijewski Maksymilian

20007525

20007525 Kluga Róża

20008784

20008784 ST ARTDANCE Sierpc

12-13 D LA [10] 1/2 Finału ~21 min
1 Birycki Michał

20006639

20006639 Olechno Natalia

20006641

20006641 UKS TWIST Białystok

2 Cekała Wiktor

20005617

20005617 Horoszewska Joanna

20005618

20005618 AKAT Łomża

3 Gryziak Adam

20006398

20006398 Gąsior Wiktoria

20006399

20006399 CREATIVE DANCE Warszawa

4 Malinowski Szymon

20006742

20006742 Kamińska Pola

20005724

20005724 CREATIVE DANCE Warszawa

5 Matejczuk Hubert

20006801

20006801 Sokołowska Julia

20006802

20006802 KADRYL BCPK Białystok

6 Michniewicz Mikołaj

20006298

20006298 Siedlecka Aleksandra Anna

20006843

20006843 ST ESKA Augustów

7 Nogalski Piotr

20004526

20004526 Deptuła Antonina

20005440

20005440 FALA Sopot

8 Smokowski Kamil

20008148

20008148 Łęczycki Lena

20008147

20008147 PROMENADA Olecko

9 Verych Rodion

20009448

20009448 Nowoć Naila

20007549

20007549 PROMENADA Olecko - POLAND

10 Żmijewski Maksymilian

20007525

20007525 Kluga Róża

20008784

20008784 ST ARTDANCE Sierpc

Majewski Szymon

20006909

20006909 Moskalska Maja

20006906

20006906 CREATIVE DANCE Warszawa

12-13 H 4T [0] ~0 min
Dmitruk Bartek

Matyga Zofia

KADRYL BCPK Białystok

12-13 F Komb. 6T (Pary + Solo) [12] ~20 min
1 Brzeziak Hubert

20008922

20008922 Dołęga Maja

20008923

20008923 AKAT Łomża

2 Czyżak Robert

20004397

20004397 Wiśniewska Agata

20006565

20006565 UKS GRACJA Iława

3 Duszyński Mateusz

20006814

20006814 Orzechowska Roksana

20009184

20009184 CREATIVE DANCE Warszawa

4 Gradkowski Adam

20008971

20008971 Domitrz Lena

20008972

20008972 AKAT Łomża

5 Jurkiewicz Michał

20007546

20007546 Kornelius Paulina

20007787

20007787 PROMENADA Augustów - POLAND

6 Kusek Wojciech

20007283

20007283 Marcinkowska Zofia

20007272

20007272 FOCUS Olsztyn

7 Lemański Mikołaj

20009009

20009009 Mogielnicka Weronika

20008973

20008973 AKAT Łomża

8 Łojewski Łukasz

20006928

20006928 Sznajder Zuzanna

20006934

20006934 UKS TWIST Białystok

9 Pawłowski Nikolas

20007537

20007537 Zarzycka Paulina

20007543

20007543 FALCON Płock

10 Pielaszek Kacper

20008887

20008887 Korytkowska Liliana

20008886

20008886 AKAT Łomża

11 Powichrowski Michał

20006915

20006915 Sutuła Zuzanna

20008868

20008868 UKS TWIST Białystok - POLAND

12 Szymczuk Piotr

20006946

20006946 Sutuła Patrycja

20006947

20006947 UKS TWIST Białystok

14-15 E Komb. 8T [12] 1/2 Finału ~37 min
1 Birycki Gabriel

20005487

20005487 Żukowska Julia

20006625

20006625 UKS TWIST Białystok

2 Buczyński Michał

20006427

20006427 Toczydłowska Patrycja

20008803

20008803 KADRYL BCPK Białystok

3 Bytner Adam

20006096

20006096 Zimnawoda Julia

20006099

20006099 ST ARTDANCE Sierpc

4 Cimochowski Mateusz

20006039

20006039 Stefanowska Izabela

20006040

20006040 PROMENADA Olecko

5 Czemiel Maksymilian

20006841

20006841 Kobosko Kalina

20006834

20006834 TKS TĘCZA Białystok

6 German Michał Aaron

20006852

20006852 Snarska Malena

20007337

20007337 KADRYL BCPK Białystok

7 Kieliszczyk Jakub

20006070

20006070 Zawadka Antonina

20005721

20005721 IMPET TEAM Warszawa

8 Nadolny Aleksander

20009170

20009170 Dobkowska Iga

20009172

20009172 ATRIA Ostrołęka

9 Naruszewicz Jakub

20009043

20009043 Kozłowska Liliana

20009047

20009047 PROMENADA Olecko

10 Skopek Maciej

20006877

20006877 Szaszko Wiktoria

20009085

20009085 CREATIVE DANCE Warszawa

11 Wojtas Jakub

20007460

20007460 Wasilewska Lena

20007463

20007463 ST ARTDANCE Sierpc

12 Zakrzewski Paweł

20006152

20006152 Adamska Zuzanna

20007269

20007269 AKAT Łomża

Bujnowski Bartosz

20005054

20005054 Kleczkowska Zofia

20006404

20006404 PROMENADA Augustów

8-9 H 4T [9] ~20 min
1 Bartosiński Bartosz

Rembiszewska Amelia

FAN Ostrołęka

2 Dziemiańczyk Franciszek

20008899

20008899 Gogol Oliwia

20008901

20008901 UKS TWIST Białystok

3 Mucha Kacper

Olszewska Małgorzata

ATRIA Ostrołęka

4 Nowoć Jakub

Giełazis Pola

PROMENADA Olecko

5 Romanowski Miłosz

Liszewska Julia

FAN Ostrołęka

6 Rydel Arkadiusz

Twardziak Maya

ATRIA Ostrołęka

7 Tarantowicz Antoni

20008839

20008839 Stepaniuk Dominika

20008830

20008830 KADRYL BCPK Białystok

8 Troc Szymon

20008902

20008902 Radłowska Hanna Łucja

20008907

20008907 UKS TWIST Białystok

9 Wiliński Szymon

Szymańska Łucja

FAN Ostrołęka

Downar Franciszek

Siemieniuk Klaudia

KADRYL BCPK Białystok

Solistki 8-11 G 5T [7] ~20 min
1 Siwińska Natalia

20006926

20006926 UKS TWIST Białystok - POLAND

2 Chrol Lena

20009341

20009341 KADRYL BCPK Białystok - POLAND

3 Czaplicka Oliwia

ATRIA Ostrołęka

4 Sokołowska Matylda

PROMENADA Augustów

5 Subczyńska Dominika

FAN Ostrołęka

6 Twardziak Maya

ATRIA Ostrołęka

7 Zienkiewicz Michalina

ATRIA Ostrołęka

12-13 E Komb. 8T [10] 1/2 Finału ~37 min
1 Chrol Bartosz

20006932

20006932 Bierć Aleksandra

20006927

20006927 UKS TWIST Białystok

2 Chwieduk Stanisław

20007352

20007352 Dunda Elena

20007351

20007351 KADRYL BCPK Białystok

3 Dubacki Filip

20007474

20007474 Zakrzewska Bianka

20007461

20007461 ST ARTDANCE Sierpc

4 Dzietczyk Jakub

20007786

20007786 Juchniewicz Laura

20005838

20005838 PROMENADA Augustów

5 Kujawiński Jarosław

20006182

20006182 Borycka Julia

20009180

20009180 FALCON Płock

6 Majewski Szymon

20006909

20006909 Moskalska Maja

20006906

20006906 CREATIVE DANCE Warszawa

7 Marciniak Maciej

20009336

20009336 Wąsowska Lena

20009332

20009332 ST ARTDANCE Sierpc

8 Niedbała Dominik

20006444

20006444 Liżewska Maja

20006443

20006443 AKAT Łomża

9 Smokowski Kamil

20008148

20008148 Łęczycki Lena

20008147

20008147 PROMENADA Olecko

10 Szuchnik Adam

20005734

20005734 Wiśniewska Blanka

20008948

20008948 CREATIVE DANCE Warszawa

Krysiuk Dominik

20005845

20005845 Marczewska Aleksandra

20008846

20008846 PROMENADA Augustów - POLAND

12-13 G 5T [10] ~20 min
1 Czyżak Robert

20004397

20004397 Wiśniewska Agata

20006565

20006565 UKS GRACJA Iława

2 Dmitruk Bartek

Matyga Zofia

KADRYL BCPK Białystok

3 Koniuch Maciej

20008832

20008832 Niewińska Wiktoria

20008861

20008861 KADRYL BCPK Białystok

4 Krejza Gabriel

20008822

20008822 Sanik Aleksandra

20008827

20008827 KADRYL BCPK Białystok

5 Krupiński Seweryn

Orłowska Pola

FAN Ostrołęka

6 Kusek Wojciech

20007283

20007283 Marcinkowska Zofia

20007272

20007272 FOCUS Olsztyn

7 Lemański Kacper

20009008

20009008 Szczytkowska Nadia

20009004

20009004 AKAT Łomża

8 Mądrzak Adam

Załęgowska Wiktoria

FAN Ostrołęka

9 Niczyporuk Igor

Jabłońska Julia

KADRYL BCPK Białystok

10 Sitko Karol

20008815

20008815 Konopka Magdalena

20008809

20008809 KADRYL BCPK Białystok

Kusek Wojciech

Marcinkowska Zofia

FOCUS Olsztyn

14-15 D ST [6] Finał ~13 min
1 Daszkowski Szymon

20006114

20006114 Kornacka Weronika

20006181

20006181 ST ARTDANCE Sierpc

2 German Michał Aaron

20006852

20006852 Snarska Malena

20007337

20007337 KADRYL BCPK Białystok

3 Jankowski Eryk Aleksander

20006372

20006372 Kubach Amelia

20006166

20006166 UKS CZAR PAR Giżycko

4 Kochanowski Jan

20005001

20005001 Wysocka Natalia

20005372

20005372 AKAT Łomża

5 Mazur Maciej Mikołaj

20005711

20005711 Mużyło Julia

20005712

20005712 TKS TĘCZA Białystok

6 Zabłocki Dawid

20008880

20008880 Wierzbowska Julia

20006139

20006139 AKAT Łomża

Indries Alex

20007353

20007353 Kosakowska Paulina

20006799

20006799 KADRYL BCPK Białystok

14-15 D LA [7] Finał ~13 min
1 Daszkowski Szymon

20006114

20006114 Kornacka Weronika

20006181

20006181 ST ARTDANCE Sierpc

2 German Michał Aaron

20006852

20006852 Snarska Malena

20007337

20007337 KADRYL BCPK Białystok

3 Hołowacz Maciej

20005730

20005730 Makulska Julia

20005756

20005756 CREATIVE DANCE Warszawa

4 Jankowski Eryk Aleksander

20006372

20006372 Kubach Amelia

20006166

20006166 UKS CZAR PAR Giżycko

5 Kochanowski Jan

20005001

20005001 Wysocka Natalia

20005372

20005372 AKAT Łomża

6 Mazur Maciej Mikołaj

20005711

20005711 Mużyło Julia

20005712

20005712 TKS TĘCZA Białystok

7 Zabłocki Dawid

20008880

20008880 Wierzbowska Julia

20006139

20006139 AKAT Łomża

Indries Alex

20007353

20007353 Kosakowska Paulina

20006799

20006799 KADRYL BCPK Białystok

14-15 C ST [2] Finał ~13 min
1 Hołowacz Maciej

20005730

20005730 Makulska Julia

20005756

20005756 CREATIVE DANCE Warszawa

2 Kozłowski Szymon Piotr

20005485

20005485 Gabrylewska Amelia

20005486

20005486 KADRYL BCPK Białystok

14-15 C LA [3] Finał ~13 min
1 Kozłowski Szymon Piotr

20005485

20005485 Gabrylewska Amelia

20005486

20005486 KADRYL BCPK Białystok

2 Małaszewski Patryk

20005948

20005948 Dziedzia Martyna

20005947

20005947 TKS TĘCZA Białystok

3 Stepuch Maciek

20005714

20005714 Łapa Gabriela

20005720

20005720 IMPET TEAM Warszawa

pow.15 D ST [11] 1/2 Finału ~21 min
1 Czemiel Mikołaj

20006701

20006701 Mazur Ewa Olga

20006700

20006700 TKS TĘCZA Białystok

2 Iwanicki Maciej

20004992

20004992 Kulik Natalia

20004995

20004995 UKS CZAR PAR Giżycko

3 Kim Kyuwon

20003893

20003893 Tomaszkiewicz Klaudia

20004247

20004247 UKS FEELING Warszawa

4 Kodzis Michał

20004757

20004757 Dołęga Nikola

20005005

20005005 AKAT Łomża

5 Konopka Adam

20004979

20004979 Karolak Zuzanna

20005614

20005614 AKAT Łomża

6 Konopka Mateusz

20005819

20005819 Nowik Oliwia

20005267

20005267 KADRYL BCPK Białystok

7 Nejman Grzegorz

20006149

20006149 Bazyluk Maria

20006150

20006150 FOCUS Olsztyn

8 Safin Sebastian

20009562

20009562 Jankowska Klaudia

20009563

20009563 IMPET TEAM Warszawa

9 Sidorowicz Jakub

20005495

20005495 Stefanowicz Magdalena

20005030

20005030 UKS TWIST Białystok

10 Wydra Aleksander

20004729

20004729 Korneluk Maja

20004730

20004730 FOCUS Olsztyn

11 Wyszyński Rafał

20004163

20004163 Barszczewska Milena

20004159

20004159 PROMENADA Augustów

Janiszewicz Szymon Michał

20005849

20005849 Krupińska Magda

20005848

20005848 GCK Grajewo

Zawistowski Patryk

20005853

20005853 Kozłowska Katarzyna

20005492

20005492 GCK Grajewo

pow.15 D LA [11] 1/2 Finału ~21 min
1 Czemiel Mikołaj

20006701

20006701 Mazur Ewa Olga

20006700

20006700 TKS TĘCZA Białystok

2 Iwanicki Maciej

20004992

20004992 Kulik Natalia

20004995

20004995 UKS CZAR PAR Giżycko

3 Kim Kyuwon

20003893

20003893 Tomaszkiewicz Klaudia

20004247

20004247 UKS FEELING Warszawa

4 Kodzis Michał

20004757

20004757 Dołęga Nikola

20005005

20005005 AKAT Łomża

5 Konopka Mateusz

20005819

20005819 Nowik Oliwia

20005267

20005267 KADRYL BCPK Białystok

6 Kozikowski Sebastian

20005006

20005006 Jakacka Aleksandra

20005019

20005019 AKAT Łomża

7 Krejczman Marcin

20001961

20001961 Krukowska Izabela

20004160

20004160 PROMENADA Augustów - POLAND

8 Laskowski Grzegorz

20004759

20004759 Krynica Anna

20004754

20004754 AKAT Łomża

9 Nejman Grzegorz

20006149

20006149 Bazyluk Maria

20006150

20006150 FOCUS Olsztyn

10 Safin Sebastian

20009562

20009562 Jankowska Klaudia

20009563

20009563 IMPET TEAM Warszawa

11 Zawistowski Patryk

20005853

20005853 Kozłowska Katarzyna

20005492

20005492 GCK Grajewo

Janiszewicz Szymon Michał

20005849

20005849 Krupińska Magda

20005848

20005848 GCK Grajewo

Kulik Szymon

20005806

20005806 Majek Natalia

20005807

20005807 UKS CZAR PAR Giżycko

pow.15 C ST [8] 1/2 Finału ~25 min
1 Białasz Konstanty

20004994

20004994 Charzyńska Anna

20003125

20003125 UKS CZAR PAR Giżycko

2 Kim Kyuwon

20003893

20003893 Tomaszkiewicz Klaudia

20004247

20004247 UKS FEELING Warszawa

3 Kozikowski Sebastian

20005006

20005006 Jakacka Aleksandra

20005019

20005019 AKAT Łomża

4 Krejczman Marcin

20001961

20001961 Krukowska Izabela

20004160

20004160 PROMENADA Augustów - POLAND

5 Laskowski Grzegorz

20004759

20004759 Krynica Anna

20004754

20004754 AKAT Łomża

6 Mieczkowski Maciej

20003864

20003864 Mańko Wiktoria

20004753

20004753 AKAT Łomża

7 Sadowski Wojciech

20005834

20005834 Szablan Julia Helena

20005172

20005172 PROMENADA Olecko

8 Waśkowski Jan

20005055

20005055 Zaleska Wiktoria

20005815

20005815 KADRYL BCPK Białystok

Kowalewski Tymoteusz

20004296

20004296 Dorosz Paula

20005587

20005587 UKS FEELING Warszawa

Kulik Szymon

20005806

20005806 Majek Natalia

20005807

20005807 UKS CZAR PAR Giżycko

Matela Jakub

20006723

20006723 Owczarek Julia Maria

20006862

20006862 TOP DANCE Pruszków

Modzolewski Bartłomiej

20004993

20004993 Malijonis Agata

20004996

20004996 UKS CZAR PAR Giżycko

Telesiewicz Krystian

20004202

20004202 Falkowska Julia

20004205

20004205 ST ARTDANCE Sierpc

Wajs Maciej

20007541

20007541 Olesiejuk Hanna

20005717

20005717 IMPET TEAM Warszawa

pow.15 C LA [9] 1/2 Finału ~25 min
1 Białasz Konstanty

20004994

20004994 Charzyńska Anna

20003125

20003125 UKS CZAR PAR Giżycko

2 Kaszuba Piotr

20001935

20001935 Barszczewska Milena

20004159

20004159 PROMENADA Augustów

3 Kim Kyuwon

20003893

20003893 Tomaszkiewicz Klaudia

20004247

20004247 UKS FEELING Warszawa

4 Konopka Adam

20004979

20004979 Karolak Zuzanna

20005614

20005614 AKAT Łomża

5 Mieczkowski Maciej

20003864

20003864 Mańko Wiktoria

20004753

20004753 AKAT Łomża

6 Sadowski Wojciech

20005834

20005834 Szablan Julia Helena

20005172

20005172 PROMENADA Olecko

7 Waśkowski Jan

20005055

20005055 Zaleska Wiktoria

20005815

20005815 KADRYL BCPK Białystok

8 Zaprzałka Jakub

20004535

20004535 Smaka Maja

20005026

20005026 KADRYL BCPK Białystok

9 Zawistowski Patryk

20005853

20005853 Kozłowska Katarzyna

20005492

20005492 GCK Grajewo

Bućko Adam

20001380

20001380 Zabora Kamila

20005002

20005002 AKAT Łomża

Kobosko Jakub

20003443

20003443 Okulińska Anna

20005364

20005364 UKS TWIST Białystok

Kowalewski Tymoteusz

20004296

20004296 Dorosz Paula

20005587

20005587 UKS FEELING Warszawa

Wajs Maciej

20007541

20007541 Olesiejuk Hanna

20005717

20005717 IMPET TEAM Warszawa

pow.15 B ST [6] Finał ~15 min
1 Kalbarczyk Wojciech

20003407

20003407 Bartyś Magdalena

20005496

20005496 KADRYL BCPK Białystok

2 Łowicki Damian

20003883

20003883 Gumowska Joanna

20001381

20001381 FOCUS Olsztyn

3 Nawrocki Igor

20006379

20006379 Żydlewska Maja

20005706

20005706 ST ARTDANCE Sierpc

4 Poleszuk Jakub Michał

20004345

20004345 Kuczewska Magdalena

20004346

20004346 AKAT Łomża

5 Sobczyński Łukasz

20005007

20005007 Sawko Aleksandra

20004978

20004978 AKAT Łomża

6 Zaprzałka Jakub

20004535

20004535 Smaka Maja

20005026

20005026 KADRYL BCPK Białystok

Bućko Adam

20001380

20001380 Zabora Kamila

20005002

20005002 AKAT Łomża

Tunkiewicz Kacper

20004375

20004375 Filipkowska Gabriela

20004374

20004374 AKAT Łomża

pow.15 B LA [3] Finał ~13 min
1 Balon Krzysztof

20003192

20003192 Kusina Natalia

20005388

20005388 KTT AIDA Szczecinek

2 Poleszuk Jakub Michał

20004345

20004345 Kuczewska Magdalena

20004346

20004346 AKAT Łomża

3 Sobczyński Łukasz

20005007

20005007 Sawko Aleksandra

20004978

20004978 AKAT Łomża

Łowicki Damian

20003883

20003883 Gumowska Joanna

20001381

20001381 FOCUS Olsztyn

Matela Jakub

20006723

20006723 Owczarek Julia Maria

20006862

20006862 TOP DANCE Pruszków

Tunkiewicz Kacper

20004375

20004375 Filipkowska Gabriela

20004374

20004374 AKAT Łomża

Senior I OPEN ST [4] Finał ~13 min
1 Felczak Marcin

20006944

20006944 Pukis Ewa

20006922

20006922 FOCUS Olsztyn

2 Ryś Rafał

20005641

20005641 Geppert-Ryś Anna

20005642

20005642 THE BEST Gdańsk

3 Szydłowski Michał

20006267

20006267 Antonowicz-Szydłowska Monika

20006268

20006268 ST BROADWAY Elbląg

4 Tomczak Rafał

20003160

20003160 Tomczak Barbara

20003161

20003161 JANTAR Elbląg

Senior I OPEN LA [4] Finał ~13 min
1 Biernacki Andrzej

20004748

20004748 Biernacka Ewa

20004749

20004749 FOCUS Olsztyn

2 Felczak Marcin

20006944

20006944 Pukis Ewa

20006922

20006922 FOCUS Olsztyn

3 Szydłowski Michał

20006267

20006267 Antonowicz-Szydłowska Monika

20006268

20006268 ST BROADWAY Elbląg

4 Tomczak Rafał

20003160

20003160 Tomczak Barbara

20003161

20003161 JANTAR Elbląg

Senior II OPEN ST [4] Finał ~13 min
1 Dziurawiec Mariusz

20000073

20000073 Dziurawiec Agnieszka

20000074

20000074 JANTAR Elbląg

2 Ryś Rafał

20005641

20005641 Geppert-Ryś Anna

20005642

20005642 THE BEST Gdańsk

3 Szar Jarosław

20000081

20000081 Szar Katarzyna

20000082

20000082 JANTAR Elbląg

4 Tomczak Rafał

20003160

20003160 Tomczak Barbara

20003161

20003161 JANTAR Elbląg

Turkiewicz Jarosław

20005993

20005993 Karasiewicz Monika

20005994

20005994 BLACK DANCE Gdańsk

Senior II OPEN LA [4] Finał ~13 min
1 Biernacki Andrzej

20004748

20004748 Biernacka Ewa

20004749

20004749 FOCUS Olsztyn

2 Dziurawiec Mariusz

20000073

20000073 Dziurawiec Agnieszka

20000074

20000074 JANTAR Elbląg

3 Szar Jarosław

20000081

20000081 Szar Katarzyna

20000082

20000082 JANTAR Elbląg

4 Tomczak Rafał

20003160

20003160 Tomczak Barbara

20003161

20003161 JANTAR Elbląg

Turkiewicz Jarosław

20005993

20005993 Karasiewicz Monika

20005994

20005994 BLACK DANCE Gdańsk