XII Strawberry Dance Forever

XII Strawberry Dance Forever

Wrocław 28.05.2022

Number of entries
Number of couples
173
111
Blok I [09:30]
Rehearsal: 09:00
Estimated part time: ~4 h, 5 min
Planned ending time: 12:30 Estimated ending time: ~13:35
Number of entries
Number of couples
73
47
10-11 E Komb. 6T [5] Final ~17 min
1 Bazgan Karol

20006057

20006057 Różańska Łucja

20006062

20006062 PERFECT DANCE Wrocław

2 Malec Aleksander

20009049

20009049 Surówka Natalia

20009050

20009050 MCT Wieliczka

3 Ossowski Mikołaj

20007785

20007785 Tokarska Marta

20008936

20008936 CORDEX Wałbrzych

4 Sieńczyk Tymoteusz

20006027

20006027 Smolara Aleksandra

20006058

20006058 PERFECT DANCE Wrocław

5 Wawrzonkowski Alan

20006424

20006424 Bigielmajer Nela

20006471

20006471 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów

Wójcik Hubert

20006279

20006279 Lubczyńska Nela

20006280

20006280 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów

10-11 E Komb. 6T (Solistki) [7] Final ~17 min
1 Balashova Mariana

Solo5 Solo

UKRAINE Ukraine - UKRAINE

2 Kononiuk Natalia

Solo_21 Solo_21

PERFECT Wrocław

3 Piątek Natalia

Solo4 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

4 Rosińska Ewa

Solo2 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

5 Sawicka Kinga

Solo1 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

6 Siwek Laura

Solo3 Solo3

PERFECT DANCE Wrocław

7 Szatkowska Lena

Silo6 Solo

CORDEX Wałbrzych

Sieńczyk Tymoteusz

20006027

20006027 Smolara Aleksandra

20006058

20006058 PERFECT DANCE Wrocław

10-11 D ST [0] ~0 min
Ludwicki Eryk

20006744

20006744 Kiszkunas Iga

20006743

20006743 JANTAR Wolin

10-11 D LA [0] ~0 min
Ludwicki Eryk

20006744

20006744 Kiszkunas Iga

20006743

20006743 JANTAR Wolin

12-13 E Komb. 8T [5] Final ~21 min
1 Chowaniec Krzysztof

20005525

20005525 Augustyniak Hanna

20005522

20005522 CORDEX Wałbrzych

2 Fedorowicz Wiktor

20007970

20007970 Płodzień Sandra

20005524

20005524 CORDEX Wałbrzych

3 Nowak Mateusz Paweł

20005856

20005856 Grzywnowicz Natasza

20005855

20005855 SKT PASJA Kraków

4 Orzechowski Alan

20005238

20005238 Kazimierczak Hanna

20008795

20008795 AKTT Szczecin

5 Szkurdź Oskar Paweł

20006787

20006787 Piątek Pola

20006308

20006308 AKTT Szczecin - POLAND

12-13 D ST (Solistki) [3] Final ~11 min
1 Dąbrowska Alicja

Solo7 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

2 Herbut Lena

Solo9 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

3 Herbut Martyna

Solo7 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

Kozlovska Alicja

Solo6 Solo

IZRAEL Izrael - ISRAEL

12-13 D LA (Solistki) [4] Final ~11 min
1 Dąbrowska Alicja

Solo7 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

2 Herbut Lena

Solo9 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

3 Herbut Martyna

Solo7 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

4 Kozlovska Alicja

Solo6 Solo

IZRAEL Izrael - ISRAEL

14-15 D ST [4] Final ~11 min
1 Cacaj Marcel

20000279

20000279 Olszewska Hanna

20004420

20004420 AKTT Szczecin

2 Czechowski Aleksander

20005259

20005259 Czak Anastazja

20005258

20005258 AKTT Szczecin

3 Pentela Kacper

20004330

20004330 Piekut Anna

20005094

20005094 TIGER-TEAM Łódź

4 Pisarczyk Mateusz

20005515

20005515 Perz Julia

20008722

20008722 CORDEX Wałbrzych

Zakrawacz Franciszek

20005519

20005519 Wojnicka Lena

20005526

20005526 CORDEX Wałbrzych

14-15 D ST (Solo) [4] Final ~11 min
1 Milejska Zofia

Solo11 Solo11

AKTT Szczecin

2 Niedziałkowska Wiktoria

Solo14 Solo14

AKTT Szczecin

3 Piątek Amelia

Solo12 Solo12

AKTT Szczecin

4 Wilanowska Matylda

Solo13 Solo13

AKTT Szczecin

14-15 D LA [3] Final ~11 min
1 Cacaj Marcel

20000279

20000279 Olszewska Hanna

20004420

20004420 AKTT Szczecin

2 Czechowski Aleksander

20005259

20005259 Czak Anastazja

20005258

20005258 AKTT Szczecin

3 Pisarczyk Mateusz

20005515

20005515 Perz Julia

20008722

20008722 CORDEX Wałbrzych

Zakrawacz Franciszek

20005519

20005519 Wojnicka Lena

20005526

20005526 CORDEX Wałbrzych

14-15 D LA (solo) [4] Final ~11 min
1 Milejska Zofia

Solo11 Solo11

AKTT Szczecin

2 Niedziałkowska Wiktoria

Solo14 Solo14

AKTT Szczecin

3 Piątek Amelia

Solo12 Solo12

AKTT Szczecin

4 Wilanowska Matylda

Solo13 Solo13

AKTT Szczecin

14-15 C ST [5] Final ~15 min
1 Baranowski Oliwier

20005447

20005447 Żyszkowska Marta

20005443

20005443 AKTT Szczecin

2 Borzęcki Jakub

20000727

20000727 Kwiatkowska Tamara

20004270

20004270 PASJA Koszalin

3 Gliński Mateusz

20002928

20002928 Fechner Maja

20005244

20005244 AKTT Szczecin

4 Kharin Ruslan

20008228

20008228 Kuziemska Iwetta

20004134

20004134 TEMPO Bydgoszcz

5 Przybyłek Kornel

20004667

20004667 Brzezicka Martyna

20004666

20004666 JANTAR Wolin

Bochnak Stanisław

20005367

20005367 Pilat Natalia

20004430

20004430 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

Jarmoszka Fabian

20005448

20005448 Dworak Alicja

20005260

20005260 AKTT Szczecin

14-15 C LA [6] Final ~15 min
1 Baranowski Oliwier

20005447

20005447 Żyszkowska Marta

20005443

20005443 AKTT Szczecin

2 Borzęcki Jakub

20000727

20000727 Kwiatkowska Tamara

20004270

20004270 PASJA Koszalin

3 Cacaj Marcel

20000279

20000279 Olszewska Hanna

20004420

20004420 AKTT Szczecin

4 Czechowski Aleksander

20005259

20005259 Czak Anastazja

20005258

20005258 AKTT Szczecin

5 Gliński Mateusz

20002928

20002928 Fechner Maja

20005244

20005244 AKTT Szczecin

6 Kharin Ruslan

20008228

20008228 Kuziemska Iwetta

20004134

20004134 TEMPO Bydgoszcz

Bochnak Stanisław

20005367

20005367 Pilat Natalia

20004430

20004430 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

Jarmoszka Fabian

20005448

20005448 Dworak Alicja

20005260

20005260 AKTT Szczecin

Starts at: 12:20
12-13 D ST [2] Final ~11 min
1 Drzewiecki Stanisław

20007616

20007616 Gosławska-Żeligowska Marta

20005931

20005931 TIGER-TEAM Łódź

2 Orzechowski Alan

20005238

20005238 Kazimierczak Hanna

20008795

20008795 AKTT Szczecin

12-13 D LA [2] Final ~11 min
1 Drzewiecki Stanisław

20007616

20007616 Gosławska-Żeligowska Marta

20005931

20005931 TIGER-TEAM Łódź

2 Orzechowski Alan

20005238

20005238 Kazimierczak Hanna

20008795

20008795 AKTT Szczecin

Dąbrowska Alicja

Solo7 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

Herbut Lena

Solo9 Solo

PERFECT DANCE Wrocław

Kozlovska Alicja

Solo6 Solo

IZRAEL Izrael - ISRAEL

pow.15 D ST [2] Final ~11 min
1 Bajorek Jan

20005410

20005410 Pastuszka Malwina Zuzanna

20005409

20005409 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów - POLAND

2 Rybiński Mateusz

20005630

20005630 Lubelska Alicja

20009186

20009186 DANCE FACTORY Gdynia

Dawidowicz Ireneusz

20005596

20005596 Trojak Marta Katarzyna

20005597

20005597 KARKONOSZE Jelenia Góra - POLAND

pow.15 D LA [4] Final ~11 min
1 Baartzes Stefan

Mataragka Artemis

TSZ CONCORDIA E.V Berlin - GERMANY

2 Bajorek Jan

20005410

20005410 Pastuszka Malwina Zuzanna

20005409

20005409 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów - POLAND

3 Dusik Dawid

20005035

20005035 Hurnik Julia

20005455

20005455 ASTRA Oświęcim

4 Rybiński Mateusz

20005630

20005630 Lubelska Alicja

20009186

20009186 DANCE FACTORY Gdynia

Żawko Kacper

20004891

20004891 Cieszyńska Lena

20006831

20006831 TIGER-TEAM Łódź

pow.15 C ST [7] Final ~15 min
1 Bajorek Jan

20005410

20005410 Pastuszka Malwina Zuzanna

20005409

20005409 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów - POLAND

2 Bulenda Rafał

20009393

20009393 Fojcik Aleksandra

20009392

20009392 K-STUDIO Krosno

3 Głowacki Aleks

20004955

20004955 Ewertowska Zofia

20004932

20004932 DANCE CENTER Poznań

4 Gonciarz Dobromił

20004643

20004643 Wleklak-Majchofer Anna

20000572

20000572 AKTT Szczecin

5 Jarmoszka Natan

20003862

20003862 Markowska Anna

20005922

20005922 AKTT Szczecin

6 Kustosz Miłosz

20002595

20002595 Lipińska Julia

20009136

20009136 AKTT Szczecin

7 Marciniak Szymon

20000600

20000600 Gołębiowska Laura

20005194

20005194 AKTT Szczecin

Dawidowicz Ireneusz

20005596

20005596 Trojak Marta Katarzyna

20005597

20005597 KARKONOSZE Jelenia Góra - POLAND

Januszewski Jakub

20000514

20000514 Buko Wiktoria

20002640

20002640 AKTT Szczecin - POLAND

Mróz Kacper

20006197

20006197 Ordon Maja

20006198

20006198 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

pow.15 C LA [6] Final ~15 min
1 Bajorek Jan

20005410

20005410 Pastuszka Malwina Zuzanna

20005409

20005409 UKS RM DANCE-SPORT Kiełczów - POLAND

2 Dusik Dawid

20005035

20005035 Hurnik Julia

20005455

20005455 ASTRA Oświęcim

3 Kustosz Miłosz

20002595

20002595 Lipińska Julia

20009136

20009136 AKTT Szczecin

4 Marciniak Szymon

20000600

20000600 Gołębiowska Laura

20005194

20005194 AKTT Szczecin

5 Szafrański Mateusz

20003007

20003007 Zalewska Wiktoria

20006228

20006228 TOP DANCE Pruszków

6 Vozniak Jaroslav

20007617

20007617 Brzóska Oliwia

20004331

20004331 TIGER-TEAM Łódź

Dawidowicz Ireneusz

20005596

20005596 Trojak Marta Katarzyna

20005597

20005597 KARKONOSZE Jelenia Góra - POLAND

Januszewski Jakub

20000514

20000514 Buko Wiktoria

20002640

20002640 AKTT Szczecin - POLAND

Mróz Kacper

20006197

20006197 Ordon Maja

20006198

20006198 TEMPO Bydgoszcz - POLAND

WDSF Open Junior II ST [6] Final ~18 min
1 Dutka Jakub

10117568

10117568 Stadnik Natalia

10117567

10117567 PASJA Koszalin - POLAND

2 Fabisiak Piotr Franciszek

10125130

10125130 Kazimierczak Oliwia Aleksandra

10125138

10125138 AKTT Szczecin - POLAND

3 Jezierski Błażej

10136174

10136174 Cybulska Malwina

10136175

10136175 JANTAR Elbląg - POLAND

4 Melnychenko Anton

10122569

10122569 Tkachuk Alisa

10122567

10122567 UKRAINE

5 Melnyk Denys

10138637

10138637 Panakhyd Viktoriia

10138639

10138639 UKRAINE

6 Wasilewski Jan

10119319

10119319 Wojnarowska Wiktoria

10119233

10119233 UKS JANTAR Gdańsk - POLAND

Mlinskas Kristupas

10113799

10113799 Ulcinaite Emilija

10130514

10130514 LITHUANIA

Nowacki Krzysztof Mateusz

10136256

10136256 Górczak Julia Lena

10136255

10136255 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

Pietras Gabriel

10136108

10136108 Błaszczyk Marcelina

10138287

10138287 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

WDSF Open Junior II LA [9] 1/2 Final ~31 min
1 Cieciorowski Marcel

10123920

10123920 Mateja Jagoda

10123817

10123817 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

2 Dutka Jakub

10117568

10117568 Stadnik Natalia

10117567

10117567 PASJA Koszalin - POLAND

3 Fabisiak Piotr Franciszek

10125130

10125130 Kazimierczak Oliwia Aleksandra

10125138

10125138 AKTT Szczecin - POLAND

4 Jezierski Błażej

10136174

10136174 Cybulska Malwina

10136175

10136175 JANTAR Elbląg - POLAND

5 Melnychenko Anton

10122569

10122569 Tkachuk Alisa

10122567

10122567 UKRAINE

6 Melnyk Denys

10138637

10138637 Panakhyd Viktoriia

10138639

10138639 UKRAINE

7 Nowacki Krzysztof Mateusz

10136256

10136256 Górczak Julia Lena

10136255

10136255 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

8 Pentela Kacper

10138051

10138051 Piekut Anna

10138047

10138047 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

9 Wasilewski Jan

10119319

10119319 Wojnarowska Wiktoria

10119233

10119233 UKS JANTAR Gdańsk - POLAND

Mlinskas Kristupas

10113799

10113799 Ulcinaite Emilija

10130514

10130514 LITHUANIA

Pietras Gabriel

10136108

10136108 Błaszczyk Marcelina

10138287

10138287 BLACK DANCE Gdańsk - POLAND

pow.15 B ST [0] ~0 min
Lechowicz Czarek

20005186

20005186 Muszyńska Weronika

20004908

20004908 DANCE CENTER Poznań

Szafrański Mateusz

20003007

20003007 Zalewska Wiktoria

20006228

20006228 TOP DANCE Pruszków

pow.15 B LA [6] Final ~15 min
1 Bełzak Marek

20003810

20003810 Zając Aleksandra

20001229

20001229 CORDEX Wałbrzych

2 Gonciarz Dobromił

20004643

20004643 Wleklak-Majchofer Anna

20000572

20000572 AKTT Szczecin

3 Jarmoszka Natan

20003862

20003862 Markowska Anna

20005922

20005922 AKTT Szczecin

4 Lechowicz Czarek

20005186

20005186 Muszyńska Weronika

20004908

20004908 DANCE CENTER Poznań

5 Madeja Antoni

20005038

20005038 Chrapla Oliwia

20005065

20005065 ASTRA Oświęcim

6 Żałko Szymon

20001232

20001232 Kulska Hanna

20001235

20001235 CORDEX Wałbrzych

Głowacki Aleks

20004955

20004955 Ewertowska Zofia

20004932

20004932 DANCE CENTER Poznań

Grinskis Nojus

Grybauskaite Ieva

SŪKURYS Kaunas - LITHUANIA

WDSF Open Youth ST [13] 1/2 Final ~43 min
1 Bełzak Marek

10133791

10133791 Zając Aleksandra

10113410

10113410 CORDEX Wałbrzych - POLAND

2 Ciopała Michał

10108934

10108934 Nawalany Julia

10124080

10124080 MCT Wieliczka - POLAND

3 Czerwczak Miłosz

10128599

10128599 Sroka Alicja

10128601

10128601 OLIMP-SPORT Kiełczów - POLAND

4 Dobry Mateusz

10138902

10138902 Szymczak Kinga

10138903

10138903 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

5 Grinskis Nojus

10125382

10125382 Grybauskaite Ieva

10125380

10125380 LITHUANIA

6 Mamrak Adam

10136113

10136113 Usselmann Emilia

10136215

10136215 SWEDEN

7 Palskys Pijus

10133736

10133736 Makarskaite Ugne

10124097

10124097 LITHUANIA

8 Russo Cesare

10127023

10127023 Tenzone Rita

10127027

10127027 ITALY

9 Szafrański Mateusz

10138778

10138778 Zalewska Wiktoria

10138777

10138777 TOP DANCE Pruszków - POLAND

10 Szczuryk Filip

10128613

10128613 Szałek Kornelia

10136637

10136637 AMBER Kołobrzeg - POLAND

11 Śledź Miłosz

10108936

10108936 Dziób Amelia

10124075

10124075 MCT Wieliczka - POLAND

12 Zieliński Jakub

10116763

10116763 Nycnerska Olga

10116748

10116748 JANTAR Elbląg - POLAND

13 Żałko Szymon

10119223

10119223 Kulska Hanna

10131005

10131005 CORDEX Wałbrzych - POLAND

Grunt Wiktor

10116684

10116684 Wałdoch Kinga

10116238

10116238 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

Kuoga Aivaras

10119181

10119181 Abdellaoui Eliza

10119152

10119152 LITHUANIA

Laskus Franciszek

10137511

10137511 Kraus Zofia

10137512

10137512 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

Stawowy Mateusz

10091046

10091046 Silva Sara

10091049

10091049 ST ELITA Kraków - POLAND

WDSF Open Youth LA [21] 1/4 Final ~68 min
1 Bełzak Marek

10133791

10133791 Zając Aleksandra

10113410

10113410 CORDEX Wałbrzych - POLAND

2 Borkowski Paweł

10128610

10128610 Lebiedziew Lena Magdalena

10128615

10128615 AKTT Szczecin - POLAND

3 Burkovski Yuri

10119993

10119993 Postnikov Maya

10136664

10136664 ISRAEL

4 Dobry Mateusz

10138902

10138902 Szymczak Kinga

10138903

10138903 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

5 Gallinelli Valerio

10134160

10134160 Minicucci Alessandra

10133262

10133262 ITALY

6 Grinskis Nojus

10125382

10125382 Grybauskaite Ieva

10125380

10125380 LITHUANIA

7 Grunt Wiktor

10116684

10116684 Wałdoch Kinga

10116238

10116238 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

8 Kovarnik Vojtech

10109812

10109812 Pribylova Julie

10136372

10136372 CZECH REPUBLIC

9 Krajewski Antoni

10134921

10134921 Załęcka Zofia

10113413

10113413 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

10 Krivosheikin Artem

10138461

10138461 Flat Yael

10128248

10128248 ISRAEL

11 Laskus Franciszek

10137511

10137511 Kraus Zofia

10137512

10137512 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

12 Mamrak Adam

10136113

10136113 Usselmann Emilia

10136215

10136215 SWEDEN

13 Pastuchow Daniel

10093527

10093527 Elkin Anastasia

10111687

10111687 GERMANY

14 Rimkus Mykolas

10113093

10113093 Jankunaite Enrika

10115619

10115619 LITHUANIA

15 Russo Cesare

10127023

10127023 Tenzone Rita

10127027

10127027 ITALY

16 Spektor Yaniv

10128253

10128253 Jessica Kagan

10128333

10128333 ISRAEL

17 Szczuryk Filip

10128613

10128613 Szałek Kornelia

10136637

10136637 AMBER Kołobrzeg - POLAND

18 Śledź Miłosz

10108936

10108936 Dziób Amelia

10124075

10124075 MCT Wieliczka - POLAND

19 Tygielski Radosław Kajetan

10121427

10121427 Kruger Julia

10123718

10123718 CONTRA SPORT Piaseczno - POLAND

20 Zieliński Jakub

10116763

10116763 Nycnerska Olga

10116748

10116748 JANTAR Elbląg - POLAND

21 Żałko Szymon

10119223

10119223 Kulska Hanna

10131005

10131005 CORDEX Wałbrzych - POLAND

Kuoga Aivaras

10119181

10119181 Abdellaoui Eliza

10119152

10119152 LITHUANIA

Palskys Pijus

10133736

10133736 Makarskaite Ugne

10124097

10124097 LITHUANIA

Stawowy Mateusz

10091046

10091046 Silva Sara

10091049

10091049 ST ELITA Kraków - POLAND

WDSF Open Under 21 LA [13] 1/2 Final ~43 min
1 Arachi Giammarco

10120917

10120917 Asdrubalini Martina

10113352

10113352 ITALY

2 Dzemyda Rytis

10098712

10098712 Jaseviciute Jogaile

10113094

10113094 LITHUANIA

3 Grunt Wiktor

10116684

10116684 Wałdoch Kinga

10116238

10116238 PROGRESS Kwidzyn - POLAND

4 Haftka Paweł

10068789

10068789 Grzęska Oliwia

10103838

10103838 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

5 Krajewski Antoni

10134921

10134921 Załęcka Zofia

10113413

10113413 TIGER-TEAM Łódź - POLAND

6 Krajniewski Kamil

10125403

10125403 Rzeźnik Marta

10137016

10137016 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

7 Krivosheikin Artem

10138461

10138461 Flat Yael

10128248

10128248 ISRAEL

8 Kudlac Matej

10113909

10113909 Pisulova Karolina

10128283

10128283 CZECH REPUBLIC

9 Markowski Tomasz

10128617

10128617 Pawłowska Sara Weronika

10128616

10128616 AKTT Szczecin - POLAND

10 Rimkus Mykolas

10113093

10113093 Jankunaite Enrika

10115619

10115619 LITHUANIA

11 Spektor Yaniv

10128253

10128253 Jessica Kagan

10128333

10128333 ISRAEL

12 Sterczewski Piotr

10122940

10122940 Podgórska Julia

10136675

10136675 AKTT Szczecin - POLAND

13 Terestal Tanno

10102769

10102769 Laast Isabell

10087974

10087974 ESTONIA

Laskus Franciszek

10137511

10137511 Kraus Zofia

10137512

10137512 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

WDSF International Open Adult ST [17] 1/4 Final ~68 min
1 Annese Angelo

10071247

10071247 Cudin Lisa

10104913

10104913 ITALY

2 Banu Rares

10066752

10066752 Banu Catinca

10111845

10111845 AUSTRIA

3 Biernat Jarosław

10074362

10074362 Sitarz Ewa

10073230

10073230 CONTRA SPORT Piaseczno - POLAND

4 Brzozowski Mateusz

10074570

10074570 Możdżonek Justyna

10074571

10074571 DANCE PROJECT Warszawa - POLAND

5 Duda Dawid

10113253

10113253 Kaire Betija

10098478

10098478 LATVIA

6 Jakubauskas Domas

10103723

10103723 Damasiute Gabija

10113589

10113589 LITHUANIA

7 Janonis Tomas

10082784

10082784 Antonova Daryna

10112273

10112273 UKRAINE

8 Korycki Daniel

10130969

10130969 Goleń Gabriela

10130968

10130968 CONTRA SPORT Piaseczno - POLAND

9 Matuszewski Piotr

10138217

10138217 Rosińska Luiza

10075161

10075161 KTT DUET Warszawa - POLAND

10 Paszewski Piotr

10120904

10120904 Mozdyniewicz Marta Łucja

10080671

10080671 PM Lubin - POLAND

11 Prochazka Adam

10135468

10135468 Vykydalova Veronika

10104644

10104644 CZECH REPUBLIC

12 Salwin Michał

10135528

10135528 Dziashkevich Marta

10060266

10060266 IMPET TEAM Warszawa - POLAND

13 Sawicki Jakub

10100447

10100447 Miłek Dagmara

10074572

10074572 CONTRA SPORT Piaseczno - POLAND

14 Skerka Tomasz

10101860

10101860 Prytuła Ksenia

10109254

10109254 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

15 Subczyński Paweł

10087827

10087827 Kucharska Aleksandra

10065532

10065532 ISKRA Piła - POLAND

16 Wapiński Rafał

10093100

10093100 Legutko Daria

10047566

10047566 AKTT Szczecin - POLAND

17 Zeitz Igor

10101607

10101607 Dulęba Marta

10133400

10133400 LATINO CAFE Gdynia - POLAND

Pastwa Patryk

10135435

10135435 Kastrau Nadia

10135434

10135434 JANTAR Międzyzdroje - POLAND

WDSF Open Adult LA [11] 1/2 Final ~31 min
1 Arachi Giammarco

10120917

10120917 Asdrubalini Martina

10113352

10113352 ITALY

2 Burkovski Yuri

10119993

10119993 Postnikov Maya

10136664

10136664 ISRAEL

3 Dzemyda Rytis

10098712

10098712 Jaseviciute Jogaile

10113094

10113094 LITHUANIA

4 Krepkiy Igor

10123092

10123092 Nord Klara

10132187

10132187 SWEDEN

5 Kudlac Matej

10113909

10113909 Pisulova Karolina

10128283

10128283 CZECH REPUBLIC

6 Lode Heinz-Christoph

10087564

10087564 Polotniak Valeriia

10117683

10117683 AUSTRIA

7 Markowski Tomasz

10128617

10128617 Pawłowska Sara Weronika

10128616

10128616 AKTT Szczecin - POLAND

8 Paolone Yari

10071266

10071266 Zuza Erika

10073595

10073595 ITALY

9 Semrau Adam

10138022

10138022 Drzewowska Liwia

10138010

10138010 DANCE ACADEMY Bydgoszcz - POLAND

10 Sterczewski Piotr

10122940

10122940 Podgórska Julia

10136675

10136675 AKTT Szczecin - POLAND

11 Walisiak Przemysław

10073217

10073217 Marcinkiewicz Klaudia Marianna

10073222

10073222 KTT DUET Warszawa - POLAND

WDSF Open Under 21 ST [4] Final ~16 min
1 Haftka Paweł

10068789

10068789 Grzęska Oliwia

10103838

10103838 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

2 Krajniewski Kamil

10125403

10125403 Rzeźnik Marta

10137016

10137016 TKS DANCE&DANCE Toruń - POLAND

3 Prochazka Adam

10135468

10135468 Vykydalova Veronika

10104644

10104644 CZECH REPUBLIC

4 Terestal Tanno

10102769

10102769 Laast Isabell

10087974

10087974 ESTONIA

Pastwa Patryk

10135435

10135435 Kastrau Nadia

10135434

10135434 JANTAR Międzyzdroje - POLAND

Protsenko Oleksii

10117668

10117668 Wieteska Julia

10109212

10109212 JANTAR Elbląg - POLAND